Koło 30-stki a niemyślące o dzieciach cz. V - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-03-21, 22:19   #151
Cindy28
Lux Mundi
 
Avatar Cindy28
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kyoto ;D
Wiadomości: 13 603
Dot.: Koło 30-stki a niemyślące o dzieciach cz. V



Cytat:
Napisane przez marlienkaa2 Pokaż wiadomość
A moje, moje. Pies to Gizmo, a kot to Baśka.
Fajne futro . A Baśka wygląda na kocura .

Cytat:
Napisane przez Lady_AnneBelle Pokaż wiadomość
Ja mam kocura Mikiego
Ooo, następna kociara .
Zarzuć fotą futrzastego w wolnej chwili .

Cytat:
Napisane przez marlienkaa2 Pokaż wiadomość
Zwierzęta żyją zgodnie, a pies jest ukochanym wujkiem wszystkich kociąt oraz obrońcą cnoty Baśki. Skutecznie przegania potencjalnych operatorów.
Dziś wreszcie dostałam wypłatę i jutro idę na małe zakupy. Muszę kupić torebkę i buty.

To musi zabawnie wyglądać .

Pochwal się koniecznie co tam fajnego zanabyłaś .

Cytat:
Napisane przez Lady_AnneBelle Pokaż wiadomość
Kiedyś nie przepadałam za kotami ale mąż uwielbiał i jak okociła się kotka córki szefa a ja znalazłam małe kociątka na firmie to zapytałam czy nie dałaby nam jednego I tak jest z nami już 2,5 roku i traktujemy go jakby był naszym dzieckiem
To ja mam 4 dziecków.

Cytat:
Napisane przez bridgeta Pokaż wiadomość
Jestem z grubsza spakowana, jutro po pracy dokończę i śmigam do rodziców, w pt wyruszam!
Nie obyło się bez małych stresów, wczoraj wyjazd stanął pod znakiem zapytania z powodu nieoczekiwanych złośliwości losu, ale mam nadzieję, że teraz pójdzie już z górki.

Jeszcze się pochwalę - filmik z poprzedniego wyjazdu z tego biura
http://www.youtube.com/watch?v=UsNVBP73SsA
(moja sis była 2 razy - twierdzi, że jest dokładnie tak!)

Zatem ahoj przygodo!
Obejrzałam filmik - bajka wypad!
I tak jak nie przepadam za zimną, tak normalnie chętnie bym pojechała na takie wojażowanie z nartami .

Cytat:
Napisane przez nafnaf Pokaż wiadomość
Ahoj
Wszystkiego dobrego na pierwszy dzień wiosny
No dobra, trochę inaczej ta wiosna miała w założeniu wyglądać... Ale jak się nie ma co się lubi, to wiadomo W ramach uskuteczniania zapędów masochistycznych, zajrzałam ostatnio do naszej poprzedniej części wywątkowej, żeby sprawdzić, jaka pogoda była w tamtym roku. No i np. w okolicach 20. marca Cindy pisała, że pomyka w mini i pończoszkach cienkich jak mgiełka, bo jest 21 stopni Także tego
Aż się sama cofnęłam do poprzedniej części i z łezką w oku przeczytałam o swych upodobaniach w związku z taką pogodą.

Cytat:
Haha, jakieś inne skojarzenie miałam, jak to przeczytałam Myślałam, że może chodziło o romans z jakimś gorącym piłkarzem, a tutaj proza życia
Z piłkarzem jeszcze nie. Ale, że się jeszcze na Drugi Świat nie wybiera, to kto wie.

Cytat:
Dla mnie Katowice to chyba najbardziej przygnębiające polskie miasto. Nawet Łódź nie może się z nimi równać Chociaż z drugiej strony, może to kwestia dobrego poznania miasta - ja je widziałam tylko pobieżnie
Nie byłam ani tu, ani tu więc wypowiadać się nie mogę.
__________________
"Nie ma czasu na całowanie
niewłaściwych chłopców"...
Cindy28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-21, 22:23   #152
Cindy28
Lux Mundi
 
Avatar Cindy28
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kyoto ;D
Wiadomości: 13 603
Dot.: Koło 30-stki a niemyślące o dzieciach cz. V

Cytat:
Napisane przez zania Pokaż wiadomość
Ja tez
Wy Niedobre [ razem z Naf]. Romansu Wam się zachciewa . Czyli jednak wiosna będzie .

Cytat:
Siedze w pracy i owy czas umila mi grajek uliczny. Siakis chlopak gra na gitarze i spiewa. Spiewa, a nie wyje. Swietnie mu to wychodzi. Podlaczone ma jeszcze glosniki, wiec efekt, ze tak powiem przestrzenny, nie stlumiony. Zaspiewal juz m.in. The Police "I'll be watching you", The Animals "House of the rising sun", Dzem "Wehikul czasu", Guns N' Roses "Don't cry". Milo sie slucha
Fajnie. Też lubię takie klimaty.

Cytat:
Napisane przez nafnaf Pokaż wiadomość
A u mnie śnieg znów pada
Ale dałaś mi trochę nadziei; skoro w Kielcach czuć już powiewy wiosny, to może i na Mazowsze w końcu dotrze
To na Pomorze pewnie w czerwcu.
W ogóle to starzy ludzie mówią, że będzie tak piz.gać do maja .

Cytat:
Też postanowiłam się wylaszczyć na tą wiosnę (której na razie nie widać) I umówiłam się na serię mikrodermabrazji, łatanie pazurów, przepuściłam full kasy na kosmetyki i ciągle się wybieram na tą nieszczęsną siłownię, tylko dojść jakoś nie mogę I za ciuchami jakimiś się chyba jeszcze trzeba rozejrzeć
Uhuhu . Chętnie obejrzę efekta .

Cytat:
Napisane przez pinkswan Pokaż wiadomość
gdyby rudy się tak cholernie szybko nie wymywał to podejrzewam, że już od dawna bym się lekko podrudziła
. U mnie się trzyma do tej pory. Nawet dekoloryzacja mało co dała, że o blond pasemkach [ których nie widać] nie wspomnę.

Cytat:
Napisane przez LouLou25 Pokaż wiadomość
pink, zaden ryzy, zrob sie na blond chlodny, bezowy lub popielaty, taki na poziomie 8/9, fryzjer dobrze mowi
Popieram Lou.
Najbardziej Pink podoba mi się w blondzie .
__________________
"Nie ma czasu na całowanie
niewłaściwych chłopców"...
Cindy28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-21, 22:31   #153
nafnaf
Zadomowienie
 
Avatar nafnaf
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 596
Dot.: Koło 30-stki a niemyślące o dzieciach cz. V

Cytat:
Napisane przez VI4 Pokaż wiadomość
Kupiłam po raz trzeci karnet na siłownię, tym razem z twardym postanowieniem regularnego uczęszczania - i po wczorajszej sesji boli mnie wszystko. Ledwie łażę, a do tego kręgosłupik zaniedbany daje o sobie znać, więc jestem ogólnie zdechła - ale postanowiłam wziąć się za siebie, bo 5 kilo ponad normę już mi bardzo przeszkadza...
Pierwsze koty za płoty, to najważniejsze
Ja już prawie nie pamiętam, co się robi na siłowni I trochę się boję, że pójdę tam i wyjdę na głupka, bo nie będę wiedziała, co do czego jest Może najbezpieczniej będzie się trzymać jakiejś bieżni albo rowerka
Cytat:
Napisane przez Rilla82 Pokaż wiadomość
Tylko nie mów tego głośno przy żadnym kibicu Biednej Legii chyba nigdzie w Pl, poza jednym jedynym Szczecinem, nie lubią. We Wro bardziej niż wygrana Śląska cieszy przegrana Legii Zresztą wszyscy wiedzą, że Legia to kur...
No właśnie, czym jest Legia?
Ja się o Legii wypowiadam tylko anonimowo, bo inaczej wiem, czym to grozi No proszę, nawet nie wiedziałam, że się ostało jakieś miejsce, gdzie jeszcze lubią Legię... czasem mam wrażenie, że w Wawie też jej nie lubią Ciekawe, czemu akurat na Szczecin trafiło - jakoś się nie orientuję w tych piłkarskich antypatiach
Cytat:
Napisane przez pinkswan Pokaż wiadomość
kolor włosów dziewczynie wyszedł genialny ciekawe czy jakikolwiek typ urody źle by wyglądał w takim kolorze. Bo i osoba blada jak ściana, jak ja, dość dobrze by w takim wyglądała i ta o normalnej czy ciemniejszej karnacji również. Oczywiście o skwarkach z solarium nie wspominając, bo one we wszystkim wyglądają pięknie
A to jest chyba trochę taki jednorożec wsród kolorów włosów Bo na wizażowym podforum fryzjerskim powstają całe wątki na jego temat - dziewczyny zwą go tam karmelowym blondem i wypytują się nawzajem o przepis na to, jak uzyskać takie cudo na swojej głowie
Cytat:
Napisane przez LouLou25 Pokaż wiadomość
no i bardzo dopsz
latanie pazurow, znaczy ze tipsy robisz?

Niestety u mnie to jedyny sposób na to, żeby naprawdę skutecznie walczyć z tym okropnym obgryzaniem Ale te tipsiory to oczywiście zwykłe takie, wyglądające na naturalne paznokcie, nie żadne tam szpony ociekające brokatem a la wczesna Doda
Cytat:
Napisane przez LouLou25 Pokaż wiadomość
pink, zaden ryzy, zrob sie na blond chlodny, bezowy lub popielaty, taki na poziomie 8/9, fryzjer dobrze mowi
[1=f36f09c64670dbbf8506d7b 7195631196fb4f2ce_65c2c81 98d77a;39912127]Ty jesteś śliczna w blondzie i tyle, tak myślę.
[/QUOTE]

Albo skandynawski blond Sama bym chciała taki
skandynawski-blond-27.jpg

Ciekawe, co pinki wybierze
__________________
Niekończąca się opowieść

Napełnijmy pustą miskę
19VI2011
And it all begins where it ends
24VII2012
Almost unreal
nafnaf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-21, 22:36   #154
Cindy28
Lux Mundi
 
Avatar Cindy28
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kyoto ;D
Wiadomości: 13 603
Dot.: Koło 30-stki a niemyślące o dzieciach cz. V

Cytat:
Napisane przez nafnaf Pokaż wiadomość

Niestety u mnie to jedyny sposób na to, żeby naprawdę skutecznie walczyć z tym okropnym obgryzaniem Ale te tipsiory to oczywiście zwykłe takie, wyglądające na naturalne paznokcie, nie żadne tam szpony ociekające brokatem a la wczesna Doda
No właśnie u mnie ostatnio też powróciło to nieszczęsne obgryzanie [ a tak się ładnie trzymałam ponad rok] i stanęłam chwilowo w martwym punkcie .
Robisz normalnie tipsy i na to żel, czy jak ?


I w ogóle - chwalę się .
Zakupiłam bilety [ z Kuzynką] i jedziemy na KSW .
__________________
"Nie ma czasu na całowanie
niewłaściwych chłopców"...

Edytowane przez Cindy28
Czas edycji: 2013-03-21 o 22:37
Cindy28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-21, 22:48   #155
nafnaf
Zadomowienie
 
Avatar nafnaf
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 596
Dot.: Koło 30-stki a niemyślące o dzieciach cz. V

Cytat:
Napisane przez Cindy28 Pokaż wiadomość
No właśnie u mnie ostatnio też powróciło to nieszczęsne obgryzanie [ a tak się ładnie trzymałam ponad rok] i stanęłam chwilowo w martwym punkcie .
Robisz normalnie tipsy i na to żel, czy jak ?
Cindy, pojęcia nie miałam, że też masz z tym problem.
Hm, wiesz co, ja się na tym nie znam Zazwyczaj w którymś momencie wpadam w rozpacz, idę do kosmetyczki, pokazuję pazury i robię oczy kota ze Shreka, ona łapie się za głowę i bierze się za łatanie Zdaje się, że to się nazywa żel na szablonie z kamuflażem czy jakoś tak Najważniejsze, że daje ładny i naturalny efekt Chociaż na pewno bardzo osłabia naturalne paznokcie.
Cytat:
Napisane przez Cindy28 Pokaż wiadomość
I w ogóle - chwalę się .
Zakupiłam bilety [ z Kuzynką] i jedziemy na KSW .
Ooo
A gdzie? i kiedy? I kto będzie walczył?
__________________
Niekończąca się opowieść

Napełnijmy pustą miskę
19VI2011
And it all begins where it ends
24VII2012
Almost unreal
nafnaf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-21, 23:02   #156
Cindy28
Lux Mundi
 
Avatar Cindy28
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kyoto ;D
Wiadomości: 13 603
Dot.: Koło 30-stki a niemyślące o dzieciach cz. V

Cytat:
Napisane przez nafnaf Pokaż wiadomość
Cindy, pojęcia nie miałam, że też masz z tym problem.
Hm, wiesz co, ja się na tym nie znam Zazwyczaj w którymś momencie wpadam w rozpacz, idę do kosmetyczki, pokazuję pazury i robię oczy kota ze Shreka, ona łapie się za głowę i bierze się za łatanie Zdaje się, że to się nazywa żel na szablonie z kamuflażem czy jakoś tak Najważniejsze, że daje ładny i naturalny efekt Chociaż na pewno bardzo osłabia naturalne paznokcie.
Jako nerwica wcielona [ swego czasu ] nie mogłabym nie mieć.
Teoretycznie udało mi się zawalczyć i to dobrze. Ale zdarza się raz na jakiś czas [ raz na rok/ pół roku/ 2 lata], że przychodzi moment krytyczny i po pazurach [ pięknie, troskliwie hodowanych, cudowanych i w ogóle].
Aktualnie mam właśnie kryzys .
Nigdy nic sztucznego nie miałam i w sumie nie pcham się do tego z obawy o problem z zakładaniem później soczewek.
A jak Ty sobie dajesz z tym radę ?

Cytat:
Ooo
A gdzie? i kiedy? I kto będzie walczył?
Gdańsk, 8 czerwca [ sobota], 20:00, Ergo Arena.
Będzie m.in Pudzian i Mamed .
__________________
"Nie ma czasu na całowanie
niewłaściwych chłopców"...
Cindy28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-21, 23:15   #157
nafnaf
Zadomowienie
 
Avatar nafnaf
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 596
Dot.: Koło 30-stki a niemyślące o dzieciach cz. V

Cytat:
Napisane przez Cindy28 Pokaż wiadomość
przychodzi moment krytyczny i po pazurach [ pięknie, troskliwie hodowanych, cudowanych i w ogóle].
Aktualnie mam właśnie kryzys .
Skąd ja to znam
Cytat:
Napisane przez Cindy28 Pokaż wiadomość
Nigdy nic sztucznego nie miałam i w sumie nie pcham się do tego z obawy o problem z zakładaniem później soczewek.
A jak Ty sobie dajesz z tym radę ?
Ale soczewki też sztuczne
Ja czuję tą "sztuczność" zazwyczaj przez kilka godzin po założeniu Taki lekki dyskomfort. A później przechodzi. Soczewki zakładam i zdejmuję dzień w dzień - czy robię to w tipsach, czy bez nich, jest dokładnie tak samo, czyli bezproblemowo Na pewno sama z siebie w przedłużanie paznokci bym się nie bawiła, no ale niestety to jest jedyna metoda, która u mnie nie zawodzi Coś jak guma nikotynowa dla palacza
Cytat:
Napisane przez Cindy28 Pokaż wiadomość
Gdańsk, 8 czerwca [ sobota], 20:00, Ergo Arena.
Będzie m.in Pudzian i Mamed .
No to mocnych wrażeń życzę
__________________
Niekończąca się opowieść

Napełnijmy pustą miskę
19VI2011
And it all begins where it ends
24VII2012
Almost unreal
nafnaf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-21, 23:20   #158
Cindy28
Lux Mundi
 
Avatar Cindy28
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kyoto ;D
Wiadomości: 13 603
Dot.: Koło 30-stki a niemyślące o dzieciach cz. V

Cytat:
Napisane przez nafnaf Pokaż wiadomość
Skąd ja to znam
Nooo.

Cytat:
Ale soczewki też sztuczne
Ja czuję tą "sztuczność" zazwyczaj przez kilka godzin po założeniu Taki lekki dyskomfort. A później przechodzi. Soczewki zakładam i zdejmuję dzień w dzień - czy robię to w tipsach, czy bez nich, jest dokładnie tak samo, czyli bezproblemowo Na pewno sama z siebie w przedłużanie paznokci bym się nie bawiła, no ale niestety to jest jedyna metoda, która u mnie nie zawodzi Coś jak guma nikotynowa dla palacza
Jak mam dłuższe paznokcie, to gorzej mi się nakłada i zdejmuje soczewki. Hm... jak się nie uspokoję, to pomyślę nad sztucznością.

A nie gryziesz tych tipsów ?

Cytat:
No to mocnych wrażeń życzę
Dziękuję .
Ciekawe jak to będzie .
__________________
"Nie ma czasu na całowanie
niewłaściwych chłopców"...
Cindy28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-21, 23:38   #159
nafnaf
Zadomowienie
 
Avatar nafnaf
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 596
Dot.: Koło 30-stki a niemyślące o dzieciach cz. V

Cytat:
Napisane przez Cindy28 Pokaż wiadomość
Jak mam dłuższe paznokcie, to gorzej mi się nakłada i zdejmuje soczewki.
A to rzeczywiście troszkę problem. Chociaż, czy ja wiem - tipsy przecież wcale długie nie muszą być, spokojnie można je spiłować na krótko Ale nie namawiam, rozumiem, że nie każdy może dobrze się czuć z takimi gadżetami Wiadomo, że najlepiej poradzić sobie samemu, bez takich wspomagaczy
Cytat:
Napisane przez Cindy28 Pokaż wiadomość
A nie gryziesz tych tipsów ?

Właśnie na tym polega ich magia, jak je mam, to kompletnie zapominam o czymś takim, jak obgryzanie
Ale nie u wszystkich tak jest, kosmetyczka czasem mi opowiadała, że niektóre dziewczyny nie mogą się powstrzymać i gryzą też tipsy.
__________________
Niekończąca się opowieść

Napełnijmy pustą miskę
19VI2011
And it all begins where it ends
24VII2012
Almost unreal
nafnaf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-22, 00:15   #160
Cindy28
Lux Mundi
 
Avatar Cindy28
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kyoto ;D
Wiadomości: 13 603
Dot.: Koło 30-stki a niemyślące o dzieciach cz. V

Cytat:
Napisane przez nafnaf Pokaż wiadomość
A to rzeczywiście troszkę problem. Chociaż, czy ja wiem - tipsy przecież wcale długie nie muszą być, spokojnie można je spiłować na krótko Ale nie namawiam, rozumiem, że nie każdy może dobrze się czuć z takimi gadżetami Wiadomo, że najlepiej poradzić sobie samemu, bez takich wspomagaczy
Wiadomo, że jeśli bym robiła to tak, żeby nie rzucało się w oczy, że to nie moje, normalna długość bez żadnych udziwnień.


Cytat:

Właśnie na tym polega ich magia, jak je mam, to kompletnie zapominam o czymś takim, jak obgryzanie
Ale nie u wszystkich tak jest, kosmetyczka czasem mi opowiadała, że niektóre dziewczyny nie mogą się powstrzymać i gryzą też tipsy.
Fajnie masz .
No właśnie też laska mi opowiadała [ u której robiłam pazury na wesele], że przyszła babka, zrobiła tipsy i za 2 dni przyszła znowu, bo większość zjadła.
__________________
"Nie ma czasu na całowanie
niewłaściwych chłopców"...

Edytowane przez Cindy28
Czas edycji: 2013-03-22 o 00:16
Cindy28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-22, 07:55   #161
LouLou25
Zakorzenienie
 
Avatar LouLou25
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 843
Dot.: Koło 30-stki a niemyślące o dzieciach cz. V

bry

Cytat:
Napisane przez Cindy28 Pokaż wiadomość
Nie byłam ani tu, ani tu więc wypowiadać się nie mogę.
Lodz ma duzo starych fabryk, ale faktycznie jest weselsza, mozna powiedziec. Katowice to strasznie mhrrrroczny industrial
Duzo szarego koloru, kopalnie, ale tez przestrzen, knajpy i drogi do pozazdroszczenia Pierwszy raz widzialam w polskim miescie 8 pasmowke
Cytat:
Napisane przez nafnaf Pokaż wiadomość
Ale te tipsiory to oczywiście zwykłe takie, wyglądające na naturalne paznokcie, nie żadne tam szpony ociekające brokatem a la wczesna Doda
bo juz pomyslalam naf i tipsy - swiat stanal na glowie
ale faktycznie to duza wygoda, jak jeszcze wygladaja naturalnie, to czemu nie
Cytat:
Napisane przez Cindy28 Pokaż wiadomość
I w ogóle - chwalę się .
Zakupiłam bilety [ z Kuzynką] i jedziemy na KSW .
wow
__________________

sure. fine. whatever.


LouLou25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-22, 08:31   #162
201609062117
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 4 648
Dot.: Koło 30-stki a niemyślące o dzieciach cz. V

Cytat:
Napisane przez nafnaf Pokaż wiadomość
Ciekawe, co pinki wybierze
jak tylko zrobię coś ciekawszego na głowie niż grzywka i podrównanie to niezwłocznie się pochwalę. I bardzo dziękuję za miłe słowa
Cytat:
Napisane przez Cindy28 Pokaż wiadomość
No właśnie u mnie ostatnio też powróciło to nieszczęsne obgryzanie [ a tak się ładnie trzymałam ponad rok] i stanęłam chwilowo w martwym punkcie .
Robisz normalnie tipsy i na to żel, czy jak ?
mam tego farta, że paznokcie nigdy mi nie smakowały, aczkolwiek miałam moment intensywnego jedzenia skórek wokół nich. I pewnego pięknego dnia taką skórką się udławiłam, co skutecznie wyleczyło mnie z kanibalizmu
Cytat:
Napisane przez Cindy28 Pokaż wiadomość
I w ogóle - chwalę się .
Zakupiłam bilety [ z Kuzynką] i jedziemy na KSW .
wow
Cytat:
Napisane przez nafnaf Pokaż wiadomość
Też postanowiłam się wylaszczyć na tą wiosnę (której na razie nie widać) I umówiłam się na serię mikrodermabrazji, łatanie pazurów, przepuściłam full kasy na kosmetyki i ciągle się wybieram na tą nieszczęsną siłownię, tylko dojść jakoś nie mogę I za ciuchami jakimiś się chyba jeszcze trzeba rozejrzeć
widzisz, jakbyś rezydowała we wro, to momentalnie ciągnęłabym Cię w tym kierunku, bo samodzielne, dość aktywne uczestnictwo zaczyna się robić lekko krępujące. Nie dołączyłam jeszcze do żadnej antagonistycznie mięśniowej grupy ćwiczących, w związku z czym liderzy zaczynają wysyłać subtelne, zachęcające znaki, co bym mogła w swoim ciele poprawić A widok dwumetrowego, bezkarkowego i łysego człowieka w złotym łańcuchu usiłującego powiedzieć coś mądrego na temat anatomii łydek jest lekko stresujący

odkryłam wczoraj fajny wątek, wiadomo z mej ostatniej tematyki: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=508634 i polecam wypowiedzi chuopa, rodzynka wątkowego, są nader sensowne. BTW nasza Aneszna też tam dorzuciła swoje dwa grosze
201609062117 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-22, 09:22   #163
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 16 387
Dot.: Koło 30-stki a niemyślące o dzieciach cz. V

Cytat:
Napisane przez pinkswan Pokaż wiadomość
BTW nasza Aneszna też tam dorzuciła swoje dwa grosze
jaaaaaaaaaaaa
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-22, 10:19   #164
zania
Matka buldoga
 
Avatar zania
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 7 641
Dot.: Koło 30-stki a niemyślące o dzieciach cz. V

Bry

Czas na druga kawe, zeby sie lepiej pracowalo

Cytat:
Napisane przez Rilla82 Pokaż wiadomość

Taaa, a u nas śnieżek rześko napiździela
(nie bój nic, dojdzie i do Was :P)
Normalnie czarownica Budze sie rano i co widze, biel, biel i jeszcze raz biel. Czego nie widze? Mojego auta, tak pieronsko zasypane

Cytat:
Napisane przez Rilla82 Pokaż wiadomość
Myślę, że w takim blondo-rudym jej najfajniej, jakoś tak najciekawiej, choć blond też oczywiście ok. Sama Pinki wyszperała coś takiego:
http://zszywka.pl/p/lekko-wpadajacy-w-rudy-782289.html Fajnie podkreśla dziewczynie kolor oczu.
O jaaa, tez bym chciala taki kolor A mam podobny kolor oczu Szare z opcja niebieskiego podczas slonecznych dni.

Cytat:
Napisane przez pinkswan Pokaż wiadomość

kolor włosów dziewczynie wyszedł genialny ciekawe czy jakikolwiek typ urody źle by wyglądał w takim kolorze. Bo i osoba blada jak ściana, jak ja, dość dobrze by w takim wyglądała i ta o normalnej czy ciemniejszej karnacji również. Oczywiście o skwarkach z solarium nie wspominając, bo one we wszystkim wyglądają pięknie


Cytat:
Napisane przez Cindy28 Pokaż wiadomość
I w ogóle - chwalę się .
Zakupiłam bilety [ z Kuzynką] i jedziemy na KSW .
O rany Czad! Zdaj potem relacje jak bylo, czy np chlapnela na ciebie krew z ringu

Cytat:
Napisane przez Cindy28 Pokaż wiadomość
No właśnie też laska mi opowiadała [ u której robiłam pazury na wesele], że przyszła babka, zrobiła tipsy i za 2 dni przyszła znowu, bo większość zjadła.


Cytat:
Napisane przez pinkswan Pokaż wiadomość
mam tego farta, że paznokcie nigdy mi nie smakowały, aczkolwiek miałam moment intensywnego jedzenia skórek wokół nich. I pewnego pięknego dnia taką skórką się udławiłam, co skutecznie wyleczyło mnie z kanibalizmu
Ja paznokcie obgryzalam jako dziecko, potem mi przeszlo. Teraz nie dam rady, bo za twarde, a jednak wole miec jeszcze wlasne zeby niz sztuczne
Co do skorek, cholera, no zdarza mi sie Najgorzej zima, wtedy sa suche i latwiej o zadziorki. Hmm...musze pomyslec, jakby sie tu nimi udlawic, zeby mi przeszlo

---------- Dopisano o 11:19 ---------- Poprzedni post napisano o 11:17 ----------

[1=f36f09c64670dbbf8506d7b 7195631196fb4f2ce_65c2c81 98d77a;39915813]jaaaaaaaaaaaa[/QUOTE]
W tym wieku skleroza?
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...1&postcount=75
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...8&postcount=90
I jeszcze wiele innych.

Nava tez tam wpadla.
__________________
"Nie mam nic do ukrycia...oprócz strzykawek, skalpeli i pił do kości, które mam w ukrytej szufladzie..."
zania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-22, 11:15   #165
201609062117
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 4 648
Dot.: Koło 30-stki a niemyślące o dzieciach cz. V

[1=f36f09c64670dbbf8506d7b 7195631196fb4f2ce_65c2c81 98d77a;39915813]jaaaaaaaaaaaa[/QUOTE]

Cytat:
Napisane przez zania Pokaż wiadomość
skleroza jak nic
201609062117 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-22, 11:54   #166
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 16 387
Dot.: Koło 30-stki a niemyślące o dzieciach cz. V

Cytat:
Napisane przez zania Pokaż wiadomość
Cytat:
Napisane przez pinkswan Pokaż wiadomość
skleroza jak nic
z a mało alko.

no byłam, ale jakoś nie pamiętaj, ani nie mam subskrypcji

ale sypie
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-22, 13:13   #167
Cindy28
Lux Mundi
 
Avatar Cindy28
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kyoto ;D
Wiadomości: 13 603
Dot.: Koło 30-stki a niemyślące o dzieciach cz. V



Cytat:
Napisane przez LouLou25 Pokaż wiadomość
Lodz ma duzo starych fabryk, ale faktycznie jest weselsza, mozna powiedziec. Katowice to strasznie mhrrrroczny industrial
Duzo szarego koloru, kopalnie, ale tez przestrzen, knajpy i drogi do pozazdroszczenia Pierwszy raz widzialam w polskim miescie 8 pasmowke
Szakunec .


Cytat:
Napisane przez LouLou25
wow
Cytat:
Napisane przez pinkswan Pokaż wiadomość
wow
Cytat:
Napisane przez zania Pokaż wiadomość
O rany Czad! Zdaj potem relacje jak bylo, czy np chlapnela na ciebie krew z ringu
Też jestem w szoku - z lekka . W sumie wszystko wyszło wczoraj, bardzo spontanicznie - zadzwoniła Kuzynka [przyszywana], że w pn zjeżdża już na Święta, a tak btw to pewnie nie będę chciała z nią pojechać na KSW. No jak, nie jak tak .
Tylko troszkę się zgapiłyśmy [ tzn. ona] i jak wczoraj bookowałyśmy bilety, to dobrych miejsc już niet, więc obryzgiwanie krwią nie wchodzi niestety w grę. Ale myślę, że dla samego klimatu warto .

Cytat:
Napisane przez pinkswan
mam tego farta, że paznokcie nigdy mi nie smakowały, aczkolwiek miałam moment intensywnego jedzenia skórek wokół nich. I pewnego pięknego dnia taką skórką się udławiłam, co skutecznie wyleczyło mnie z kanibalizmu
Chętnie też bym się przydkławiła z lekka, coby wyleczyć się z tej przypadłości.

Cytat:
Napisane przez zania
Ja paznokcie obgryzalam jako dziecko, potem mi przeszlo. Teraz nie dam rady, bo za twarde, a jednak wole miec jeszcze wlasne zeby niz sztuczne
Co do skorek, cholera, no zdarza mi sie Najgorzej zima, wtedy sa suche i latwiej o zadziorki. Hmm...musze pomyslec, jakby sie tu nimi udlawic, zeby mi przeszlo

Skórki to całkiem odrębna historia .
__________________
"Nie ma czasu na całowanie
niewłaściwych chłopców"...
Cindy28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-22, 18:03   #168
Jula
Zakorzenienie
 
Avatar Jula
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: wizaż
Wiadomości: 4 671
Dot.: Koło 30-stki a niemyślące o dzieciach cz. V

Polecam tipsy. Ja mam żelowe, na ogół bardziej naturalne, czasem kiczowate . , nie obgryzam ich [a obgryzałam paznokcie do 15 rż] i w sumie to nic nie muszę z nimi robić oprócz uzupełnienia raz na 4-5 tygodni
__________________
"Była jednak za duża na złodziejkę, zbyt uczciwa na skrytobójczynię, zbyt inteligentna na żonę i zbyt dumna, by podjąć jedyną powszechnie dostępną damską profesję.
Dlatego została wojowniczką.

/T.Pratchett, "Blask Fantastyczny"/


Jula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-22, 18:54   #169
LouLou25
Zakorzenienie
 
Avatar LouLou25
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 843
Dot.: Koło 30-stki a niemyślące o dzieciach cz. V

Pamietam, ze niedawno bylo o awokado, bodajze Rilla wspominala. Ostatnio dostalam i tez nie bardzo wiedzialam co z tym zrobic, a chcialam na szybko. Zrobilam TO tylko wiecej czosnku, mniej cebuli i dobre wyszlo Chyba zaczne kupowac i kombinowac
__________________

sure. fine. whatever.


LouLou25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-22, 19:59   #170
Alvesta
Zakorzenienie
 
Avatar Alvesta
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 3 378
Dot.: Koło 30-stki a niemyślące o dzieciach cz. V

ja aktualnie mam paznokcie pomalowane białą farbą bo odświeżam sypialnię, za chwilę muszę je doprowadzić do ładu...

---------- Dopisano o 20:59 ---------- Poprzedni post napisano o 20:52 ----------

pytanie retoryczne - dlaczego taka kasa idzie na polską reprezentację, kiedy osiągnięcia mamy jakie mamy (mija 10 minut meczu z Ukrainą (!) a my jesteśmy już dwa gole w plecy...

na poprawę humoru klasyk, właśnie wpadł mi w oko na jm

Facet nazywał się Wilson i miął fabrykę sprzętu żelaznego: śrubki, gwoździe, nakrętki, łopaty, grabie itp.
Postanowił zatrudnić gościa od reklamy żeby nakręcił mu film reklamujący jego gwoździe.
Więc facet przychodzi po tygodniu i pokazuje mu film, a tam rzymski żołnierz przybija gwoździami Jezusa do krzyża, pod spodem napis "Gwoździe Wilson utrzymają wszystko".
Wilson wpada w szal, mówi że nie może czegoś takie puścić w TV itp., że jego by ukrzyżowali za taki film itp. nie, ma przyjść za tydzień z innym filmem i nie ma tam być Rzymianina krzyżującego Jezusa.
Facet przychodzi po tygodniu i pokazuje film, a tam ukrzyżowany Jezus i żołnierz stojący obok z założonym rękami i napis : gwoździe Wilson utrzymają wszystko...
Wilson się wściekł , nie można tego puścić w TV , itp., chce filmu ale bez ukrzyżowanego Jezusa.
Facet od reklamy zrobił kwaśna minę i poszedł. Wraca za tydzień i pokazuje 3 film. Tam widać taka górkę i kawałek pola. Chwila ciszy. Potem zza górki wybiega jakiś gość w łachmanach, długie włosy, zaniedbany itp. zbiega z tej górki, i przez pole zapierdala oglądając się co chwile do tylu.
Chwila ciszy. Wybiegają rzymscy żołnierze i za nim przez to pole. Jeden się zatrzymuje przy kamerze i dysząc mówi:
"Gdybyśmy mieli gwoździe Wilsona...."
Alvesta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-22, 20:22   #171
zania
Matka buldoga
 
Avatar zania
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 7 641
Dot.: Koło 30-stki a niemyślące o dzieciach cz. V

Cytat:
Napisane przez LouLou25 Pokaż wiadomość
Pamietam, ze niedawno bylo o awokado, bodajze Rilla wspominala. Ostatnio dostalam i tez nie bardzo wiedzialam co z tym zrobic, a chcialam na szybko. Zrobilam TO tylko wiecej czosnku, mniej cebuli i dobre wyszlo Chyba zaczne kupowac i kombinowac
Ladnie wyglada aczkolwiek nie jestem fanka faszerowanych jajek, ogolnie jajka na twardo

Cytat:
Napisane przez Alvesta Pokaż wiadomość
na poprawę humoru klasyk, właśnie wpadł mi w oko na jm

Facet nazywał się Wilson i miął fabrykę sprzętu żelaznego: śrubki, gwoździe, nakrętki, łopaty, grabie itp.
Postanowił zatrudnić gościa od reklamy żeby nakręcił mu film reklamujący jego gwoździe.
Więc facet przychodzi po tygodniu i pokazuje mu film, a tam rzymski żołnierz przybija gwoździami Jezusa do krzyża, pod spodem napis "Gwoździe Wilson utrzymają wszystko".
Wilson wpada w szal, mówi że nie może czegoś takie puścić w TV itp., że jego by ukrzyżowali za taki film itp. nie, ma przyjść za tydzień z innym filmem i nie ma tam być Rzymianina krzyżującego Jezusa.
Facet przychodzi po tygodniu i pokazuje film, a tam ukrzyżowany Jezus i żołnierz stojący obok z założonym rękami i napis : gwoździe Wilson utrzymają wszystko...
Wilson się wściekł , nie można tego puścić w TV , itp., chce filmu ale bez ukrzyżowanego Jezusa.
Facet od reklamy zrobił kwaśna minę i poszedł. Wraca za tydzień i pokazuje 3 film. Tam widać taka górkę i kawałek pola. Chwila ciszy. Potem zza górki wybiega jakiś gość w łachmanach, długie włosy, zaniedbany itp. zbiega z tej górki, i przez pole zapierdala oglądając się co chwile do tylu.
Chwila ciszy. Wybiegają rzymscy żołnierze i za nim przez to pole. Jeden się zatrzymuje przy kamerze i dysząc mówi:
"Gdybyśmy mieli gwoździe Wilsona...."
Hyhyhy dobre
__________________
"Nie mam nic do ukrycia...oprócz strzykawek, skalpeli i pił do kości, które mam w ukrytej szufladzie..."
zania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-22, 20:23   #172
marlienkaa2
Zadomowienie
 
Avatar marlienkaa2
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: K-W/Krk
Wiadomości: 1 542
Dot.: Koło 30-stki a niemyślące o dzieciach cz. V

Wita się z Wami schorowany człowiek. Z nosa mi się leje, mam gorączkę i drapie mnie w gardle. A od kaszlu to chyba sobie zaraz płuca wypluję. Ponadto byłam na zakupach i nabyłam w Reserved torebkę. Jest dokładnie taka, jakiej szukałam.
__________________
Nadie sabe que podra pasar mańana
marlienkaa2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-22, 21:38   #173
nafnaf
Zadomowienie
 
Avatar nafnaf
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 596
Dot.: Koło 30-stki a niemyślące o dzieciach cz. V

Cytat:
Napisane przez LouLou25 Pokaż wiadomość
bry


Lodz ma duzo starych fabryk, ale faktycznie jest weselsza, mozna powiedziec. Katowice to strasznie mhrrrroczny industrial
Duzo szarego koloru, kopalnie, ale tez przestrzen, knajpy i drogi do pozazdroszczenia Pierwszy raz widzialam w polskim miescie 8 pasmowke
Dokładnie, też mam takie wrażenie
Łódź jednak coś w sobie ma A Katowice są takie jakieś przytłaczające.
Cytat:
Napisane przez LouLou25 Pokaż wiadomość
bo juz pomyslalam naf i tipsy - swiat stanal na glowie
Hehe
Cytat:
Napisane przez pinkswan Pokaż wiadomość
jak tylko zrobię coś ciekawszego na głowie niż grzywka i podrównanie to niezwłocznie się pochwalę. I bardzo dziękuję za miłe słowa
Koniecznie
Cytat:
Napisane przez pinkswan Pokaż wiadomość
widzisz, jakbyś rezydowała we wro, to momentalnie ciągnęłabym Cię w tym kierunku, bo samodzielne, dość aktywne uczestnictwo zaczyna się robić lekko krępujące. Nie dołączyłam jeszcze do żadnej antagonistycznie mięśniowej grupy ćwiczących, w związku z czym liderzy zaczynają wysyłać subtelne, zachęcające znaki, co bym mogła w swoim ciele poprawić A widok dwumetrowego, bezkarkowego i łysego człowieka w złotym łańcuchu usiłującego powiedzieć coś mądrego na temat anatomii łydek jest lekko stresujący
Super by było...
Jak się chodzi z kimś, to od razu ma się większą motywację U mnie znajomi jakoś niezbyt zainteresowani takimi aktywnościami i muszę sobie radzić sama Co uważam za krzyczącą niesprawiedliwość, bo ja z nimi łażę np. do kina w charakterze osoby do towarzystwa, mimo tego, że kina nie lubię
Haha, rozwaliła mnie wizja tego człowieka w złotym łańcuchu rozprawiającego o anatomii łydek
Cytat:
Napisane przez zania Pokaż wiadomość
O rany Czad! Zdaj potem relacje jak bylo, czy np chlapnela na ciebie krew z ringu

Popieram, Cindy, opowiedz nam później wszystkie najbardziej krwawe i smakowite szczegóły
Cytat:
Napisane przez Cindy28 Pokaż wiadomość
Skórki to całkiem odrębna historia .
Yyyy, ależ my tutaj tematy poruszamy Przemoc, krew; te skórki to też całkiem nieźle do tego pasują
Cytat:
Napisane przez Jula Pokaż wiadomość
Polecam tipsy. Ja mam żelowe, na ogół bardziej naturalne, czasem kiczowate . , nie obgryzam ich [a obgryzałam paznokcie do 15 rż] i w sumie to nic nie muszę z nimi robić oprócz uzupełnienia raz na 4-5 tygodni
Ha, a myślałam, że ja to jedyny gryzoń na wywątku

Edytowane przez nafnaf
Czas edycji: 2013-03-22 o 21:53
nafnaf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-22, 21:44   #174
nafnaf
Zadomowienie
 
Avatar nafnaf
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 596
Dot.: Koło 30-stki a niemyślące o dzieciach cz. V

Cytat:
Napisane przez LouLou25 Pokaż wiadomość
Pamietam, ze niedawno bylo o awokado, bodajze Rilla wspominala. Ostatnio dostalam i tez nie bardzo wiedzialam co z tym zrobic, a chcialam na szybko. Zrobilam TO tylko wiecej czosnku, mniej cebuli i dobre wyszlo Chyba zaczne kupowac i kombinowac
Fajne
Cytat:
Napisane przez Alvesta Pokaż wiadomość
[/COLOR]pytanie retoryczne - dlaczego taka kasa idzie na polską reprezentację, kiedy osiągnięcia mamy jakie mamy (mija 10 minut meczu z Ukrainą (!) a my jesteśmy już dwa gole w plecy...
Aaaa, to dlatego widzę na fb jakieś wykresy o tym, ile to razy przegraliśmy, a ile wygraliśmy z Ukrainą
Tak a propos mi się jeszcze przypomniało
http://demotywatory.pl/3842166
Cytat:
Napisane przez Alvesta Pokaż wiadomość
na poprawę humoru klasyk, właśnie wpadł mi w oko na jm

Facet nazywał się Wilson i miął fabrykę sprzętu żelaznego: śrubki, gwoździe, nakrętki, łopaty, grabie itp.
Postanowił zatrudnić gościa od reklamy żeby nakręcił mu film reklamujący jego gwoździe.
Więc facet przychodzi po tygodniu i pokazuje mu film, a tam rzymski żołnierz przybija gwoździami Jezusa do krzyża, pod spodem napis "Gwoździe Wilson utrzymają wszystko".
Wilson wpada w szal, mówi że nie może czegoś takie puścić w TV itp., że jego by ukrzyżowali za taki film itp. nie, ma przyjść za tydzień z innym filmem i nie ma tam być Rzymianina krzyżującego Jezusa.
Facet przychodzi po tygodniu i pokazuje film, a tam ukrzyżowany Jezus i żołnierz stojący obok z założonym rękami i napis : gwoździe Wilson utrzymają wszystko...
Wilson się wściekł , nie można tego puścić w TV , itp., chce filmu ale bez ukrzyżowanego Jezusa.
Facet od reklamy zrobił kwaśna minę i poszedł. Wraca za tydzień i pokazuje 3 film. Tam widać taka górkę i kawałek pola. Chwila ciszy. Potem zza górki wybiega jakiś gość w łachmanach, długie włosy, zaniedbany itp. zbiega z tej górki, i przez pole zapierdala oglądając się co chwile do tylu.
Chwila ciszy. Wybiegają rzymscy żołnierze i za nim przez to pole. Jeden się zatrzymuje przy kamerze i dysząc mówi:
"Gdybyśmy mieli gwoździe Wilsona...."

Cytat:
Napisane przez marlienkaa2 Pokaż wiadomość
Wita się z Wami schorowany człowiek. Z nosa mi się leje, mam gorączkę i drapie mnie w gardle. A od kaszlu to chyba sobie zaraz płuca wypluję. Ponadto byłam na zakupach i nabyłam w Reserved torebkę. Jest dokładnie taka, jakiej szukałam.
Zdrówka
A torebka jaka?

Ale się cieszę, że jest piątek Chyba aż sobie miodówkę skonsumuję z tej radości
Pal licho nawet to, że na dworzu jest -20
A poza tym, obejrzałabym jakiś fajny film, ale brak mi pomysłu Wczoraj byłam na Mama i ja - bardzo sympatyczna komedyjka A Barbra Streisand gra i wygląda rewelacyjnie
__________________
Niekończąca się opowieść

Napełnijmy pustą miskę
19VI2011
And it all begins where it ends
24VII2012
Almost unreal

Edytowane przez nafnaf
Czas edycji: 2013-03-22 o 21:57
nafnaf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-23, 07:33   #175
Alvesta
Zakorzenienie
 
Avatar Alvesta
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 3 378
Dot.: Koło 30-stki a niemyślące o dzieciach cz. V

bry!
-9 stopni wiosennym porankiem we Wro i ja muszę tam zaraz wyjść...
Alvesta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-23, 12:31   #176
Jula
Zakorzenienie
 
Avatar Jula
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: wizaż
Wiadomości: 4 671
Dot.: Koło 30-stki a niemyślące o dzieciach cz. V

Cytat:
Napisane przez Alvesta Pokaż wiadomość
bry!
-9 stopni wiosennym porankiem we Wro i ja muszę tam zaraz wyjść...
Oj tam, ja już byłam na spacerze/kawie/zakupach i dałam radę

Co by wiosnę zachęcić, nabyłam pomarańczowe baletki
__________________
"Była jednak za duża na złodziejkę, zbyt uczciwa na skrytobójczynię, zbyt inteligentna na żonę i zbyt dumna, by podjąć jedyną powszechnie dostępną damską profesję.
Dlatego została wojowniczką.

/T.Pratchett, "Blask Fantastyczny"/


Jula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-23, 12:36   #177
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 16 387
Dot.: Koło 30-stki a niemyślące o dzieciach cz. V

Cytat:
Napisane przez Jula Pokaż wiadomość

Co by wiosnę zachęcić, nabyłam pomarańczowe baletki


widziałam jakieś tam w pepco, trezba się przejść

mnie wczoraj fryzjerka uciachała, mam fryz na chłopakatak to zaufać fryzjerce

nic trzeba się opić, na trzeżwo tego nie zniosę
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-23, 12:55   #178
201609062117
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 4 648
Dot.: Koło 30-stki a niemyślące o dzieciach cz. V

Jak ja lubię weekendy właśnie się zastanawiam, coby tu zjeść na śniadanie

Cytat:
Napisane przez nafnaf Pokaż wiadomość
Co uważam za krzyczącą niesprawiedliwość, bo ja z nimi łażę np. do kina w charakterze osoby do towarzystwa, mimo tego, że kina nie lubię
ależ herezje siejesz
Cytat:
Napisane przez Jula Pokaż wiadomość
Co by wiosnę zachęcić, nabyłam pomarańczowe baletki
poka, poka
201609062117 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-23, 13:43   #179
Jula
Zakorzenienie
 
Avatar Jula
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: wizaż
Wiadomości: 4 671
Dot.: Koło 30-stki a niemyślące o dzieciach cz. V

Cytat:
Napisane przez pinkswan Pokaż wiadomość
poka, poka
Takie jak te czerwone w srodku:
http://tugazetka.pl/ccc/lasocki.2013...ne,wiosna,2013
tylko pomarańczowe. [na pudle pisze: camel, ale ten camel jest taki rudy dość...]
Podobały mi się jeszcze takie żółte....
__________________
"Była jednak za duża na złodziejkę, zbyt uczciwa na skrytobójczynię, zbyt inteligentna na żonę i zbyt dumna, by podjąć jedyną powszechnie dostępną damską profesję.
Dlatego została wojowniczką.

/T.Pratchett, "Blask Fantastyczny"/


Jula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-23, 14:03   #180
zania
Matka buldoga
 
Avatar zania
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 7 641
Dot.: Koło 30-stki a niemyślące o dzieciach cz. V

Bry

Cytat:
Napisane przez Jula Pokaż wiadomość
Oj tam, ja już byłam na spacerze/kawie/zakupach i dałam radę

Co by wiosnę zachęcić, nabyłam pomarańczowe baletki
Ja bylam tylko na spacerze, 1,5 h, pogoda extra. Teraz machnelam sobie kawe. Pozniej moze ponownie zalicze spacerowanie.
Baletki ladne
Kiedys kupilam sobie jakies zlote ale raz tylko w nich bylam, no za cholere nie umiem w nich chodzic, za plasko mi

[1=f36f09c64670dbbf8506d7b 7195631196fb4f2ce_65c2c81 98d77a;39938468]

mnie wczoraj fryzjerka uciachała, mam fryz na chłopakatak to zaufać fryzjerce

nic trzeba się opić, na trzeżwo tego nie zniosę[/QUOTE]
Poka ten nowy fryz
Co do pogrubionego
Aaa i mam cos dla ciebie. Bo tak mi sie skojarzylo z toba, skora, lateks, wysokie obcasy i blond wlosy. Jakbym ciebie widziala Tylko sie nie obraz, bo akurat ten taniec na rurze mi sie podoba
http://www.youtube.com/watch?v=KcHAXXozU64
__________________
"Nie mam nic do ukrycia...oprócz strzykawek, skalpeli i pił do kości, które mam w ukrytej szufladzie..."

Edytowane przez zania
Czas edycji: 2013-03-23 o 14:05
zania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-01-27 09:14:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:43.