Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. 4. - Strona 161 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-03-22, 15:37   #4801
tusiamar
Zakorzenienie
 
Avatar tusiamar
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11 898
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.4.

Cytat:
Napisane przez Auksencja Pokaż wiadomość
Tam chyba psy d***mi szczekają i asfalt na noc zwijają. Takiego zadupia bez cywilizacji dawno nie widziałam.


moja koleżanka ta mieszka ale to fakt, tam jest daleko dość. jeszcze jak tramwaje jeżdżą to ok, ale tam dalej to

mój super mąż zapomniał, że ja w pt nie pracuje i obiad się pali a on "zapomniałem, zostałem dłużej, już wracam"
tusiamar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-22, 16:04   #4802
amarela
Zakorzenienie
 
Avatar amarela
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 226
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.4.

Hej dziewczyny można się dołączyć ?
Może najpierw opiszę trochę swoją sytuację. W styczniu skończyłam studia inżynierskie i od tamtej pracy intensywnie szukam pracy. Wszędzie piszą, że dla inżynierów jest praca itp., a tymczasem to totalnie się nie zgadza z tym czego doświadczam. Pracodawcy mogą mi zaoferować pracę w telemarketingu (z zerową podstawą tylko prowizja) ale tego nienawidzę i po to skończyłam studia żeby tam nie pracować. Mam 26 lat więc w sklepie czy w restauracji mnie nie chcą, z resztą jak ktoś widzi, że inżynier to od razu dziękuje. Nie wiem już co robić i gdzie szukać. Zaczynam łapać co raz większe doły
__________________
03.08.2013
amarela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-22, 16:15   #4803
Auksencja
Rozeznanie
 
Avatar Auksencja
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 552
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.4.

Amarela jaki konkretnie kierunek skończyłaś? Moje znajome po biotechnologii na Politechnice nijak nie mogą pracy znaleźć.
Auksencja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-22, 16:20   #4804
kayra
Zadomowienie
 
Avatar kayra
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 337
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.4.

Cytat:
Napisane przez tusiamar Pokaż wiadomość
Marki są spoko, pracowałam przez pół roku po maturze od razu, nawet miałam ludzki dojazd
Eh zależy mi, ale co pocznę, ciekawe czy tylko kasy nie wydam na bilet i to niemałej, ale jakie jest wyjście. Moja pierwsza rozmowa w Wawie, mam stracha.
__________________

kayra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-22, 16:34   #4805
Auksencja
Rozeznanie
 
Avatar Auksencja
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 552
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.4.

Cytat:
Napisane przez kayra Pokaż wiadomość
Eh zależy mi, ale co pocznę, ciekawe czy tylko kasy nie wydam na bilet i to niemałej, ale jakie jest wyjście. Moja pierwsza rozmowa w Wawie, mam stracha.
No ja własnie tylko kasę wydałam, dlatego obiecałam sobie, że już nigdy nie będę szukała pracy poza miejscem zamieszkania. Praca i warunki okazały się beznadziejne.
Auksencja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-22, 16:45   #4806
Arya90
Zakorzenienie
 
Avatar Arya90
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 11 001
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.4.

kolejne cvki wysłane i kolejny dzień telefon milczy :/
__________________
Żonka 6.08.2016
Wegetarianka 1.02.2017


6cs
Arya90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-22, 16:56   #4807
tusiamar
Zakorzenienie
 
Avatar tusiamar
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11 898
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.4.

Cytat:
Napisane przez kayra Pokaż wiadomość
Eh zależy mi, ale co pocznę, ciekawe czy tylko kasy nie wydam na bilet i to niemałej, ale jakie jest wyjście. Moja pierwsza rozmowa w Wawie, mam stracha.
a daleko masz do tych marek?
tusiamar jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-22, 17:10   #4808
amarela
Zakorzenienie
 
Avatar amarela
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 226
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.4.

Cytat:
Napisane przez Auksencja Pokaż wiadomość
Amarela jaki konkretnie kierunek skończyłaś? Moje znajome po biotechnologii na Politechnice nijak nie mogą pracy znaleźć.
towaroznawstwo na ur
teraz taki czas, że chyba każdy po za programistą ma problem ze znalezieniem pracy
Cytat:
Napisane przez Arya90 Pokaż wiadomość
kolejne cvki wysłane i kolejny dzień telefon milczy :/
to możemy sobie podać ręce u mnie kolejny wieczór spędzony na przeglądaniu ogłoszeń i odpowiadaniu na nie.
__________________
03.08.2013
amarela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-22, 17:13   #4809
kayra
Zadomowienie
 
Avatar kayra
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 337
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.4.

Cytat:
Napisane przez Auksencja Pokaż wiadomość
No ja własnie tylko kasę wydałam, dlatego obiecałam sobie, że już nigdy nie będę szukała pracy poza miejscem zamieszkania. Praca i warunki okazały się beznadziejne.
Ja nie mam wyjścia, bo u siebie nie znajdę, ba nawet w województwie są marne szanse.
Cytat:
Napisane przez tusiamar Pokaż wiadomość
a daleko masz do tych marek?
Już kiedyś pisałam, do Warszawy mam około 200km.
__________________

kayra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-22, 17:21   #4810
bordowa
Wtajemniczenie
 
Avatar bordowa
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 936
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.4.

Cytat:
Napisane przez amarela Pokaż wiadomość
teraz taki czas, że chyba każdy po za programistą ma problem ze znalezieniem pracy
Dodam: programista z doświadczeniem.
Mój kolega jest inzynierem programistą i nie ma dla niego pracy.
Aż nie wiadomo czego się uczyć, bo w żadnej profesji nie ma już pewnej pracy
bordowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-22, 17:51   #4811
tusiamar
Zakorzenienie
 
Avatar tusiamar
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11 898
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.4.

Cytat:
Napisane przez kayra Pokaż wiadomość

Już kiedyś pisałam, do Warszawy mam około 200km.
oby się opłacało!! a jak firma? może coś będę wiedzieć jako mieszkanka
tusiamar jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-22, 17:52   #4812
malagosia86
Raczkowanie
 
Avatar malagosia86
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 398
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.4.

Hej Wszystkim!
Dzisiaj się dowiedziałam, że nie jestem uwzględniona w dalszych planach w Przedszkolu w którym mam staż (dzisiaj tworzyli grafik i przydzielali pracowników do poszczególnych grup). Staram się wykonywać sumiennie powierzone zadania, żeby zostać zauważoną. Robiłam dekoracje na przyjście prezydenta, sprzątałam, wynosiłam stoliki dużo by tu wymieniać, zostawałam do 18 mimo, że pracę kończyłam o 15.30. Chyba miałabym poparcie dziewczyn tam pracujących. Atmosfera bardzo się poprawiła, a ja się zżyłam z dziećmi i pracownikami. Ostatnio nawet zwolnili młodą dziewczynę od rytmiki na rzecz 60 letniego Pana. (Ten sam repertuar co tydzień). W zeszłym roku zatrudnili 2 dziewczyny po stażu, ale to po znajomości.

Trzy dziewczyny pracujące w przedszkolu jako nauczyciel są po filologii polskiej, geografii czy naukach przyrodniczych (mają podyplomówki z edukacji przedszkolnej).
J e s t e m Z a ł a m a n a !!!!! Chcę mi się płakać, bo znowu to beznadziejne bezrobocie

Szukam pracy. Wysłałam aplikację na Nauczyciela, Opiekunkę do żłobka.
malagosia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-22, 17:55   #4813
tusiamar
Zakorzenienie
 
Avatar tusiamar
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11 898
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.4.

Cytat:
Napisane przez amarela Pokaż wiadomość
towaroznawstwo na ur
teraz taki czas, że chyba każdy po za programistą ma problem ze znalezieniem pracy

.
jeszcze grafik może przebierać w ofertach z tego co widzę po ogłoszeniach

---------- Dopisano o 18:54 ---------- Poprzedni post napisano o 18:52 ----------

Cytat:
Napisane przez amarela Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny można się dołączyć ?
Może najpierw opiszę trochę swoją sytuację. W styczniu skończyłam studia inżynierskie i od tamtej pracy intensywnie szukam pracy. Wszędzie piszą, że dla inżynierów jest praca itp., a tymczasem to totalnie się nie zgadza z tym czego doświadczam. :
amarela a masz jakieś doświadczenie w zawodzie?

---------- Dopisano o 18:55 ---------- Poprzedni post napisano o 18:54 ----------

Cytat:
Napisane przez malagosia86 Pokaż wiadomość
Hej Wszystkim!
Dzisiaj się dowiedziałam, że nie jestem uwzględniona w dalszych planach w
jesteś jedna z najmłodszych stażem pracy, dlatego
tusiamar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-22, 18:04   #4814
mikados
Rozeznanie
 
Avatar mikados
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: płd PL albo gdzieś dalej....
Wiadomości: 925
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.4.

Cytat:
Napisane przez tijaaa Pokaż wiadomość
Pisz, dzwoń, wysyłaj maile. W wielu przypadkach takie przypominanie się dużo daje a ty/my nie mamy nic do stracenia, najwyżej nas nie zatrudnią
Z jednej strony dużo daje ale zawsze można trafić na osobę, która uzna takie zachowanie za zbyt natrętne (znane z autopsji). Ale jak któraś dobrze napisała jest 50/50.
mikados jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-22, 18:05   #4815
Auksencja
Rozeznanie
 
Avatar Auksencja
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 552
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.4.

Cytat:
Napisane przez tusiamar Pokaż wiadomość
[/COLOR]

jesteś jedna z najmłodszych stażem pracy, dlatego
Takie osoby zawsze po tyłku dostają.
Auksencja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-22, 18:07   #4816
kayra
Zadomowienie
 
Avatar kayra
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 337
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.4.

Cytat:
Napisane przez tusiamar Pokaż wiadomość
oby się opłacało!! a jak firma? może coś będę wiedzieć jako mieszkanka
Oj chciałabym. To nie firma, tylko przedszkole Takiej pracy szukam, przynajmniej na początek. Chcę się zaczepić w Warszawie. Mieszkasz w okolicach Marek?
__________________

kayra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-22, 18:09   #4817
amarela
Zakorzenienie
 
Avatar amarela
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 226
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.4.

Cytat:
Napisane przez tusiamar Pokaż wiadomość
amarela a masz jakieś doświadczenie w zawodzie?
zależy w jakim
w swoim mniej więcej, pracowałam na przykład jako nadzór kas (umowa dla studentów do 26 lat) i mogłabym tak dalej pracować, ale jakoś nikt mnie nie chce zatrudnić bo wszędzie wymagają milionów lat doświadczenia, a ja pracowałam na tym stanowisku pół roku (wcześniej rok jako kasjerka, jeszcze wcześniej na recepcji i w telemarketingu).
__________________
03.08.2013
amarela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-22, 19:05   #4818
tusiamar
Zakorzenienie
 
Avatar tusiamar
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11 898
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.4.

Cytat:
Napisane przez amarela Pokaż wiadomość
zależy w jakim
w swoim mniej więcej, pracowałam na przykład jako nadzór kas (umowa dla studentów do 26 lat) i mogłabym tak dalej pracować, ale jakoś nikt mnie nie chce zatrudnić bo wszędzie wymagają milionów lat doświadczenia, a ja pracowałam na tym stanowisku pół roku (wcześniej rok jako kasjerka, jeszcze wcześniej na recepcji i w telemarketingu).
no to wybacz, że to powiem, ale tytuł inżyniera sam pracy Ci nie załatwi, bo pewnie w twojej branży tez wymagają... może startuj na recepcję do firn z twojej branży a potem pchaj się dalej. i nikt nie wymaga od ciebie miliona lat doświadczenia, bo spokojnie są ogłoszenia gdzie min. 6 miesięcy trzeba mieć. ogarnij ładnie cv, wywal co zbędne, podkreśl co ważniejsze i stawiaj na to.

---------- Dopisano o 20:05 ---------- Poprzedni post napisano o 20:03 ----------

Cytat:
Napisane przez kayra Pokaż wiadomość
Oj chciałabym. To nie firma, tylko przedszkole Takiej pracy szukam, przynajmniej na początek. Chcę się zaczepić w Warszawie. Mieszkasz w okolicach Marek?
nie, centralnie po drugiej stronie miasta
to jak przedszkole, to nie znam
tusiamar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-22, 19:22   #4819
amarela
Zakorzenienie
 
Avatar amarela
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 226
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.4.

Cytat:
Napisane przez tusiamar Pokaż wiadomość
no to wybacz, że to powiem, ale tytuł inżyniera sam pracy Ci nie załatwi, bo pewnie w twojej branży tez wymagają... może startuj na recepcję do firn z twojej branży a potem pchaj się dalej. i nikt nie wymaga od ciebie miliona lat doświadczenia, bo spokojnie są ogłoszenia gdzie min. 6 miesięcy trzeba mieć. ogarnij ładnie cv, wywal co zbędne, podkreśl co ważniejsze i stawiaj na to.
wiem wiem, niestety no właśnie startuje na recepcję, w tym momencie wzięłabym każdą pracę, która nie będzie telemarketingiem, sprzedażą ubezpieczeń czy innych usług finansowych i będzie miała jakieś ludzkie godziny. CV i list mam dobrze ogarnięte, bo moja siostra pracuje jako specjalista od HR. I nie wiem co jest nie tak
__________________
03.08.2013
amarela jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-22, 19:38   #4820
tusiamar
Zakorzenienie
 
Avatar tusiamar
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11 898
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.4.

Cytat:
Napisane przez amarela Pokaż wiadomość
wiem wiem, niestety no właśnie startuje na recepcję, w tym momencie wzięłabym każdą pracę, która nie będzie telemarketingiem, sprzedażą ubezpieczeń czy innych usług finansowych i będzie miała jakieś ludzkie godziny. CV i list mam dobrze ogarnięte, bo moja siostra pracuje jako specjalista od HR. I nie wiem co jest nie tak
konkurencja jest duża. ja mam spore doświadczenie, jak w sumie nie jedna z nas tutaj i też nie jest prosto... od stycznia to mało czasu. ja szukam od lutego jak zaczęli mnie szefowie wku**** no a potem dostałam wypowiedzenie, więc na maksie szukam od niecałego miesiąca...
swoją drogą - była dziś mowa o tym, jak wykształcenie przeszkadza w pracy, bo pracodawcy boją się, że pracownik będzie za mądry. a twoja siostra jest jak od hr nich Ci szuka fajnych ofert
tusiamar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-23, 08:32   #4821
Erite
Zadomowienie
 
Avatar Erite
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 265
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.4.

Cytat:
Napisane przez zgubionysens Pokaż wiadomość
Erite Z tym szukaniem szczęścia szczęścia poza światem prawniczym też jest ciężko. Ja próbuje już wszędzie, wiesz nawet coś na przeczekanie byłoby dobre. Ale niestety w jednej firmie taka bardzo miła pani powiedziała mi, że większość firm nie jest chętna zatrudniać ludzi po prawie bo oni za dobrze znają swoje prawa i mogą stwarzać problemy dla firmy. Ja tego już nie pojmuję, przestałam się przyznawać do mojej specjalizacji, a nawet zastanawiam się czy warto wspominać o studiach.
Wiem, że ciężko, doświadczam tego boleśnie.

Heledore, na oferty pracy w Szczecinie wysyłam cv ze szczecińskim adresem a jak w Opolu i Wrocławiu, to z adresem miasta, z którego pochodzę. Np. na infopracy można zrobić więcej niż jedno CV i wysyłać, to które bardziej pasuje do oferty, więc mam dwa i różnią się adresem.
Tusia, ta aplikacja chodzi mi po głowie ale w tym roku chyba sobie daruję. Poczekam i zobaczę czy znajdę coś nazwijmy to w "zawodzie".
Z tym doświadczeniem i jego brakiem, to często można nie trafić. Jedni pracodawcy chcą doświadczenie np. 2-3 letnie a inni chcą bez. Wydaje mi się, że to jest mój problem, bo ja jestem tak pośrodku...

Dziewczyny, mam pytanie Otóż podczas studiów pedagogicznych miałam praktyki w domach pomocy społecznej, dziennej opieki etc. i się zastanawiam czy wpisywać to w CV, jeśli bym chciała wysyłać swoje CV na oferty pracy związane z opieką nad starszymi osobami, do ośrodków itp? Wypada czy nie wypada tak robić? To były praktyki załatwiane przez uczelnię.
__________________
"Wszyscy wiedzą, że czegoś nie da się zrobić, i przychodzi taki jeden, który nie wie, że się nie da, i on to właśnie robi."
~Albert Einstein

If you are good at something never do it for free.

Edytowane przez Erite
Czas edycji: 2013-03-23 o 08:55
Erite jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-23, 10:56   #4822
chochol
Raczkowanie
 
Avatar chochol
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 228
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.4.

a co z różnica kto to załatwiał? miałaś styczność z taką pracą to jasne że pisać!
chochol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-23, 12:20   #4823
tusiamar
Zakorzenienie
 
Avatar tusiamar
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11 898
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.4.

wstaliśmy po 12
dopiero było śniadanie

ogarnę się i siadam do książki od ang, bo mi zależy na tej pracy we wt

---------- Dopisano o 13:20 ---------- Poprzedni post napisano o 13:19 ----------

Cytat:
Napisane przez Erite Pokaż wiadomość

Dziewczyny, mam pytanie Otóż podczas studiów pedagogicznych miałam praktyki w domach pomocy społecznej, dziennej opieki etc. i się zastanawiam czy wpisywać to w CV, jeśli bym chciała wysyłać swoje CV na oferty pracy związane z opieką nad starszymi osobami, do ośrodków itp? Wypada czy nie wypada tak robić? To były praktyki załatwiane przez uczelnię.
wpisać!
tusiamar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-23, 13:11   #4824
Pulcia_
Raczkowanie
 
Avatar Pulcia_
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 239
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.4.

[QUOTE=Auksencja;39924056]Tam chyba psy d***mi szczekają i asfalt na noc zwijają. Takiego zadupia bez cywilizacji dawno nie widziałam.[Chyba u mnie nie byłaś :P do sklepu mam 3 km i do przystanku na miasto też 3 km. Bez auta idzie zginąć
__________________
Życie to nie film
Pulcia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-23, 13:30   #4825
mikados
Rozeznanie
 
Avatar mikados
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: płd PL albo gdzieś dalej....
Wiadomości: 925
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.4.

Cytat:
Napisane przez Erite Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam pytanie Otóż podczas studiów pedagogicznych miałam praktyki w domach pomocy społecznej, dziennej opieki etc. i się zastanawiam czy wpisywać to w CV, jeśli bym chciała wysyłać swoje CV na oferty pracy związane z opieką nad starszymi osobami, do ośrodków itp? Wypada czy nie wypada tak robić? To były praktyki załatwiane przez uczelnię.
Oczywiście wpisz, do takich ofert to duży plus.
mikados jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-23, 14:35   #4826
tusiamar
Zakorzenienie
 
Avatar tusiamar
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11 898
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.4.

pisałam o tym w klubie,ale nie każda ma dostęp więc ku przestrodze:

uwaga szukające pracy na gumtree!
dostałam niedawno maila z adresu niby mojego kuriera pocztowego, że ze względu na dużą ilość wychodzących wiadomości, moje konto zostało zablokowane i zgłoszone do spamu. aby odblokować prosimy podać login i hasło ect. NIE ODPISYWAĆ! Chyba przestanę szukać tam pracy, bo w powietrze te ogłoszenia idą i dostaje potem chore maile


Cytat:
Napisane przez Pulcia_ Pokaż wiadomość
[Chyba u mnie nie byłaś :P do sklepu mam 3 km i do przystanku na miasto też 3 km. Bez auta idzie zginąć
no ja do sklepu mam podobnie, ale za to przystanek bliżej
tusiamar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-23, 15:59   #4827
tajkuna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 3 353
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.4.

To już gruba przesada. Przeglądam ogłoszenia do Tarnowa. Jest ogłoszenie do sklepu spożywczego do Tarnowa na sprzedawcę, gdzie wymagają minimum 4 lata doświadczenia. Na sam wieczór się zdołowałam.
tajkuna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-23, 18:13   #4828
tusiamar
Zakorzenienie
 
Avatar tusiamar
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11 898
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.4.

4 lata? matko...

kupiłam sobie spódnicę, wiosenną teraz tylko czekam na tę wiosne
tusiamar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-23, 18:27   #4829
Carpathia
Raczkowanie
 
Avatar Carpathia
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 341
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.4.

Cytat:
Napisane przez tusiamar Pokaż wiadomość
jeszcze grafik może przebierać w ofertach z tego co widzę po ogłoszeniach
Te ogłoszenia akurat nic nie znaczą. Mam znajomą która opowiadała mi o swoich perypetiach szukania pracy jako grafik i wcale jej nie zazdroszczę.

Połowa tych ofert opiera się na "zrób dla nas projekt za darmo, jeżeli nam się spodoba i go wykorzystamy możliwe że nawiążemy dłuższą współpracę." Druga połowa zawiera za to bardzo niskie wynagrodzenie. Co więcej pracodawcy w tej branży popadają ze skrajności w skrajność. Albo katują ludzi nadgodzinami i płacą przyzwoicie, albo płacą możliwie najmniej i stwierdzają prosto w twarz że przecież w tej branży można brać dodatkowe zlecenia.
Carpathia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-23, 18:30   #4830
Erite
Zadomowienie
 
Avatar Erite
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 265
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.4.

Cytat:
Napisane przez tusiamar Pokaż wiadomość
4 lata? matko...

kupiłam sobie spódnicę, wiosenną teraz tylko czekam na tę wiosne
Śmieszne to jest, 4 lata doświadczenia... bez komentarza

Nie martw się, wiosna przyjdzie w końcu i będziesz mogła latać w spódnicach

Po zimie mimo używania maseł do ciała, balsamów mam bardzo suchą skórę na nogach, ale i tak chętnie bym przywdziała jakąś spódnicę
__________________
"Wszyscy wiedzą, że czegoś nie da się zrobić, i przychodzi taki jeden, który nie wie, że się nie da, i on to właśnie robi."
~Albert Einstein

If you are good at something never do it for free.
Erite jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:35.