Walka o zdrowe i piękne włosy cz. XIX + nadal walczymy, choć offtopowo psocimy. - Strona 77 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-03-23, 09:48   #2281
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy cz. XIX + nadal walczymy, choć offtopowo psocimy.

Cytat:
Napisane przez sheep_zonz Pokaż wiadomość
Uwielbiam tę nazwę, też tak zacznę mówić na Red. Red, mooogę?
Proszę Cię bardzo

Dolczi, wstaw kiedyś fotkę w prostych włosach i z tymi minifalkami. Skoro ten skręt Ci się utrzymuje to Twoje włosy tak zupełnie proste nie są. Może gdyby były dłuższe to pod wpływem własnego ciężaru bardziej by się prostowały albo dla odmiany robiły by się konkretniejsze fale. Tak czy siak wyglądają na zdrowe, błyszczące, kolor też jest super więc czy falowane czy proste zapewne zwracają uwagę na żywo
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-23, 10:17   #2282
XminorXlosX
Zakorzenienie
 
Avatar XminorXlosX
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 826
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy cz. XIX + nadal walczymy, choć offtopowo psocimy.

Cytat:
Napisane przez blondynaaa_91 Pokaż wiadomość
Z tym wydobywaniem skrętu to w sumie racja, trzeba codziennie stylizować, żeby się nauczyły, tylko jest jeden problem - jak mi wychodzi takie cuś co było wyżej na zdjęciu, to jak z tym wyjść na ulicę
Święta idą przemyśl to

Cytat:
Napisane przez moooniek Pokaż wiadomość
Xminor, u mnie sa dostepne stacjonarnie te 500g
A po ile? ;> bo smakują moim włosom
__________________

XminorXlosX jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-23, 10:26   #2283
Dolczi
Zakorzenienie
 
Avatar Dolczi
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 517
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy cz. XIX + nadal walczymy, choć offtopowo psocimy.

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Dolczi, wstaw kiedyś fotkę w prostych włosach i z tymi minifalkami. Skoro ten skręt Ci się utrzymuje to Twoje włosy tak zupełnie proste nie są. Może gdyby były dłuższe to pod wpływem własnego ciężaru bardziej by się prostowały albo dla odmiany robiły by się konkretniejsze fale. Tak czy siak wyglądają na zdrowe, błyszczące, kolor też jest super więc czy falowane czy proste zapewne zwracają uwagę na żywo
Jak umyje jutro to zrobie. Teraz na glowie mam rude ombre, ale odwrotne, tzn ciemniejsze w dol. Naturalki mam ciemne, wiec rozjasniam odrost by henna chwycila. Nowa farba tak rozjasnila, ze po hennie odrost mam jasniejszy od reszty. Mi sie kolor podoba, ale czesc otoczenia wmawia mi, ze w blondzie lepiej, ktory mialam 500 l.p.n.e. A ja lepiej sie czuje w rudych i w koncu sie wyrozniam na ulicy na tle brazow i blondow.
Dolczi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-23, 10:28   #2284
pluskotka
Zakorzenienie
 
Avatar pluskotka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 3 508
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy cz. XIX + nadal walczymy, choć offtopowo psocimy.

Cytat:
Napisane przez blondynaaa_91 Pokaż wiadomość
Ale masz kolor A co do włosów to chyba mamy podobny problem w stylizacji Moje też nie mogą się zdecydować jakie chcą być. Po wysuszeniu potrafię mieć jedną stronę prostą a drugą falowaną. Z jednej strony poddatne są na kręcenie, a z drugiej jak chcę ugniatać/stylizować na loczki to nie wychodzą. Albo są słabe i się rozwalają, albo nie wychodzą loczki tylko takie "pogięte" strąki. Moje największe osiągnięcie -> patrz załącznik żenada, więc chyba zrezygnuję z prób kręcenia, chcę się pobawić w falowanie, np. na ślimaczek czy coś takiego.
Ale fajnie się zaczynają kręcić
Zaczynam przez Was nie cierpieć moich prostych, cienkich, beznadziejnych włosów
Znaczy one są niby proste, ale jakby co to mają podatność na kręcenie się, tylko same od siebie się nie pokręcą.
Jeszcze mnie dopada poczucie beznadziejnego koloru
__________________
"Przeznaczenie zazwyczaj czeka tuż za rogiem. Jakby było kieszonkowcem, dziwką albo sprzedawcą losów na loterię: to jego najczęstsze wcielenia. Do drzwi naszego domu nigdy nie zapuka. Trzeba za nim ruszyć."
pluskotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-23, 10:36   #2285
deszczowypies
Zakorzenienie
 
Avatar deszczowypies
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 7 190
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy cz. XIX + nadal walczymy, choć offtopowo psocimy.

Cytat:
Napisane przez blondynaaa_91 Pokaż wiadomość
Ale masz kolor A co do włosów to chyba mamy podobny problem w stylizacji Moje też nie mogą się zdecydować jakie chcą być. Po wysuszeniu potrafię mieć jedną stronę prostą a drugą falowaną. Z jednej strony poddatne są na kręcenie, a z drugiej jak chcę ugniatać/stylizować na loczki to nie wychodzą. Albo są słabe i się rozwalają, albo nie wychodzą loczki tylko takie "pogięte" strąki. Moje największe osiągnięcie -> patrz załącznik żenada, więc chyba zrezygnuję z prób kręcenia, chcę się pobawić w falowanie, np. na ślimaczek czy coś takiego.
jeeeej, jakie śliczne kręciołki na dole, ja tam nie umiem na nic kręcić, ale u Ciebie to słodko wygląda

dzień dobry dziewczyny, ja po oleju awokado na noc, mycie BD i Alterra morelowa, a teraz właśnie oglądam zdjęcia z Turnieju Negocjacyjnego
__________________

deszczowypies jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-23, 10:41   #2286
say-hello
Zakorzenienie
 
Avatar say-hello
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: G
Wiadomości: 12 674
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy cz. XIX + nadal walczymy, choć offtopowo psocimy.

Blondyna, piękne masz te włosy

dzisiaj u mnie balsam na łopianowym propilisie - pokochałam go wczoraj wieczorem wtarłam też kozieradkę i obawiałam się tego zapachu, ale za bardzo go nawet nie czułam. mam nadzieję, że niedługo włosy w ogóle nie będą mi wypadać

w ramach akcji zagęszczania planuję chyba podcięcie ok 5 cm. może za jakiś rok albo dwa będę już miała bujną fryzurę przy skórze głowy mam już sporo długich babyhair, ale zanim urosną do pełnej długości miną chyba wieki..
__________________
2016: 22
2017: 22
2018: 12
say-hello jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-23, 10:42   #2287
dotka95
Zakorzenienie
 
Avatar dotka95
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 177
GG do dotka95
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy cz. XIX + nadal walczymy, choć offtopowo psocimy.

Cytat:
Napisane przez blondynaaa_91 Pokaż wiadomość
Ale masz kolor A co do włosów to chyba mamy podobny problem w stylizacji Moje też nie mogą się zdecydować jakie chcą być. Po wysuszeniu potrafię mieć jedną stronę prostą a drugą falowaną. Z jednej strony poddatne są na kręcenie, a z drugiej jak chcę ugniatać/stylizować na loczki to nie wychodzą. Albo są słabe i się rozwalają, albo nie wychodzą loczki tylko takie "pogięte" strąki. Moje największe osiągnięcie -> patrz załącznik żenada, więc chyba zrezygnuję z prób kręcenia, chcę się pobawić w falowanie, np. na ślimaczek czy coś takiego.



A w aptekach DOZ?



Ja chyba też dzisiaj wypróbuję



Szkoda, że jestem jeszcze taka głupia i nic ciekawego nie wymyślę Mam teraz fazę, że chodzę i wszystkich dookoła badam od stóp do głów, potrafię tylko zauważyć, że jest coś nieprawidłowego, ale co to jest to nie mam pojęcia. Dobrze, że masz jakąś upartą lekarkę Ściskamy mocno!
Są śliczne
Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Proszę Cię bardzo

Dolczi, wstaw kiedyś fotkę w prostych włosach i z tymi minifalkami. Skoro ten skręt Ci się utrzymuje to Twoje włosy tak zupełnie proste nie są. Może gdyby były dłuższe to pod wpływem własnego ciężaru bardziej by się prostowały albo dla odmiany robiły by się konkretniejsze fale. Tak czy siak wyglądają na zdrowe, błyszczące, kolor też jest super więc czy falowane czy proste zapewne zwracają uwagę na żywo


Jak to miło jest się wyspać
Ale mam głupie włosy dzisiaj, muszę się zaolejować
__________________
41 cm => 55 cm
Śpiewam i spełniam marzenia
dotka95 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-23, 10:45   #2288
moooniek
Zakorzenienie
 
Avatar moooniek
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 11 793
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy cz. XIX + nadal walczymy, choć offtopowo psocimy.

Cytat:
Napisane przez XminorXlosX Pokaż wiadomość
Święta idą przemyśl to


A po ile? ;> bo smakują moim włosom
chyba po 25zl
__________________
co jem
czym się smaruję
moooniek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-23, 10:48   #2289
sheep_zonz
Rozeznanie
 
Avatar sheep_zonz
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 548
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy cz. XIX + nadal walczymy, choć offtopowo psocimy.

Cytat:
Napisane przez dotka95 Pokaż wiadomość
Są śliczne



Jak to miło jest się wyspać
Ale mam głupie włosy dzisiaj, muszę się zaolejować
A jak tam Natura Vital? Ja dzisiaj nałożyłam pierwszy raz, pod olejek. Ciekawe jak się sprawdzi.
__________________
Blog młodszej siostry
sheep_zonz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-23, 10:49   #2290
XminorXlosX
Zakorzenienie
 
Avatar XminorXlosX
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 826
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy cz. XIX + nadal walczymy, choć offtopowo psocimy.

Cytat:
Napisane przez deszczowypies Pokaż wiadomość
jeeeej, jakie śliczne kręciołki na dole, ja tam nie umiem na nic kręcić, ale u Ciebie to słodko wygląda

dzień dobry dziewczyny, ja po oleju awokado na noc, mycie BD i Alterra morelowa, a teraz właśnie oglądam zdjęcia z Turnieju Negocjacyjnego
Fajne praktyczne zajęcia macie a ja szukam czegokolwiek o akademikach na śląskiej ale widzę czarną dziurę
__________________

XminorXlosX jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-23, 10:51   #2291
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy cz. XIX + nadal walczymy, choć offtopowo psocimy.

Cytat:
Napisane przez Kaveri Pokaż wiadomość
Zaraz muszę iść jednak umyć włosy, bo nie dałam rady rozczesać kołtunów, ale kupiłam sobie buty
jakie?




a ja wczoraj znów późno wróciłam,a spac jakos nie moglam i obudziłam się rano
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-23, 10:54   #2292
Kaveri
Spaceroholiczka
 
Avatar Kaveri
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 27 526
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy cz. XIX + nadal walczymy, choć offtopowo psocimy.

Jeszcze pokażę wspomniane dzieci, skoro już tak offtopuję, a włosy są ostatnimi czasy wyjątkowo niefotogeniczne
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg a.jpg (48,3 KB, 39 załadowań)
__________________
Kaveri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-23, 10:57   #2293
deszczowypies
Zakorzenienie
 
Avatar deszczowypies
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 7 190
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy cz. XIX + nadal walczymy, choć offtopowo psocimy.

Cytat:
Napisane przez XminorXlosX Pokaż wiadomość
Fajne praktyczne zajęcia macie a ja szukam czegokolwiek o akademikach na śląskiej ale widzę czarną dziurę
jestem w Kole Naukowym Mediacji i Negocjacji, to musiałam zresztą fajna zabawa w ogóle

a tu nikogo ze Śląska kto by jakieś adresy podrzucił?
__________________

deszczowypies jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-23, 11:04   #2294
rozwydrzona
Zadomowienie
 
Avatar rozwydrzona
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 673
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy cz. XIX + nadal walczymy, choć offtopowo psocimy.

pytanie o kremowanie włosów - czy którejś się zdarzyło, że oliwkowa Isana nie podpasowała, a kakaowa już tak ? mi oliwkowa nic nie dawała, a wczoraj kupiłam kakaową... póki co, mogę powiedzieć, że ciało nawilża dobrze
__________________
16.07 - 37
11.11 - 41
rozwydrzona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-23, 11:12   #2295
dotka95
Zakorzenienie
 
Avatar dotka95
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 177
GG do dotka95
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy cz. XIX + nadal walczymy, choć offtopowo psocimy.

Cytat:
Napisane przez sheep_zonz Pokaż wiadomość
A jak tam Natura Vital? Ja dzisiaj nałożyłam pierwszy raz, pod olejek. Ciekawe jak się sprawdzi.
Po pierwszym razie średnio, ale aktualnie jedyną rzeczą po której mam efekt wow jest olejowanie przed każdym myciem i trochę protein tak więc na razie wstrzymam się z jej używaniem i poczekam na lepszy czas

W ogóle to głupio, że jak się zaolejuję to mam piękną czuprynę, a po następnym myciu już niekoniecznie Oleje, zacznijcie działać porządnie
__________________
41 cm => 55 cm
Śpiewam i spełniam marzenia
dotka95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-23, 11:22   #2296
XminorXlosX
Zakorzenienie
 
Avatar XminorXlosX
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 826
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy cz. XIX + nadal walczymy, choć offtopowo psocimy.

Cytat:
Napisane przez deszczowypies Pokaż wiadomość
jestem w Kole Naukowym Mediacji i Negocjacji, to musiałam zresztą fajna zabawa w ogóle

a tu nikogo ze Śląska kto by jakieś adresy podrzucił?
Pół tego wątku to Śląsk ale nikt mi się z polibudy nie obił o uszy będę szukać dalej
__________________

XminorXlosX jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-23, 11:24   #2297
sheep_zonz
Rozeznanie
 
Avatar sheep_zonz
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 548
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy cz. XIX + nadal walczymy, choć offtopowo psocimy.

Cytat:
Napisane przez dotka95 Pokaż wiadomość
Po pierwszym razie średnio, ale aktualnie jedyną rzeczą po której mam efekt wow jest olejowanie przed każdym myciem i trochę protein tak więc na razie wstrzymam się z jej używaniem i poczekam na lepszy czas

W ogóle to głupio, że jak się zaolejuję to mam piękną czuprynę, a po następnym myciu już niekoniecznie Oleje, zacznijcie działać porządnie
U mnie też teraz po olejowaniu BD tylko fajne efekty, aż boję się przestać olejować.
To oby potem się spisywała lepiej!

Siedzę właśnie z maseczką NV nawilżającą i olejkiem BD na głowie, za jakieś półtora h idę to zmywać
Teraz jak myślę, to wcale nie mam ochoty dyfuzorem się bawić, prędzej bym pokręciła na papiloty jak już.. Dyfuzor, proste czy papiloty?
__________________
Blog młodszej siostry
sheep_zonz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-23, 11:25   #2298
SoBitterSoSweet
Zakorzenienie
 
Avatar SoBitterSoSweet
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 906
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy cz. XIX + nadal walczymy, choć offtopowo psocimy.

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Nic mi nie mów...
Schuść prawie schudłam (grypa i brak apetytu) ale próbuję się upiększyć na paszczy i skutki są opłakane: zapuszczam brwi więc wyglądam jak transwestyta, muszę je jakoś rozjaśnić bo nie chcę ponownie skubać; zakupiłam pędzle i palety cieni do oczu ale wymalowana przypominam męską dzifkę No nic, trening czyni miszcza.

Włosowo testowałam dziś Elseve TR5 i niby fajnie ale włosy szybko się spuszyły nie wiadomo od czego.
Ja też zapuszczam brwi, ale z pomocą mojej kosmetyczki, wczoraj je pierwszy raz zahennowała i zabroniła mi tykać pęsety.

Co do makijażu to polecam oglądanie filmików na YT, to bardzo pomaga

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
Ja też


Cytat:
Napisane przez blondynaaa_91 Pokaż wiadomość
Ale masz kolor A co do włosów to chyba mamy podobny problem w stylizacji Moje też nie mogą się zdecydować jakie chcą być. Po wysuszeniu potrafię mieć jedną stronę prostą a drugą falowaną. Z jednej strony poddatne są na kręcenie, a z drugiej jak chcę ugniatać/stylizować na loczki to nie wychodzą. Albo są słabe i się rozwalają, albo nie wychodzą loczki tylko takie "pogięte" strąki. Moje największe osiągnięcie -> patrz załącznik żenada, więc chyba zrezygnuję z prób kręcenia, chcę się pobawić w falowanie, np. na ślimaczek czy coś takiego.

Bardzo ładne

Cytat:
Napisane przez say-hello Pokaż wiadomość
Blondyna, piękne masz te włosy

dzisiaj u mnie balsam na łopianowym propilisie - pokochałam go wczoraj wieczorem wtarłam też kozieradkę i obawiałam się tego zapachu, ale za bardzo go nawet nie czułam. mam nadzieję, że niedługo włosy w ogóle nie będą mi wypadać

w ramach akcji zagęszczania planuję chyba podcięcie ok 5 cm. może za jakiś rok albo dwa będę już miała bujną fryzurę przy skórze głowy mam już sporo długich babyhair, ale zanim urosną do pełnej długości miną chyba wieki..
A ja właśnie robię przymusową przerwę od kozieradki i chyba potwierdzą się przypuszczenia że to ona jest sprawcą mojego łupieżu
SoBitterSoSweet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-23, 11:32   #2299
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy cz. XIX + nadal walczymy, choć offtopowo psocimy.

Cytat:
Napisane przez SoBitterSoSweet Pokaż wiadomość
Ja też zapuszczam brwi, ale z pomocą mojej kosmetyczki, wczoraj je pierwszy raz zahennowała i zabroniła mi tykać pęsety.

Co do makijażu to polecam oglądanie filmików na YT, to bardzo pomaga
1. ja właśnie muszę swoje rozjaśnić bo są zbyt ciemne do mojej cery i włosów a takie grubsze tylko podkreślają niedelikatność rysów Na początek spróbuję rudawej kredki, ewentualnie pofarbuję.
2. oglądam ale mam dwie lewe ręce więc to nie pomaga Chyba za dużo cienia nabieram. Kiedyś się naumiem.
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-23, 11:34   #2300
Dolczi
Zakorzenienie
 
Avatar Dolczi
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 517
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy cz. XIX + nadal walczymy, choć offtopowo psocimy.

A ja wlasnie siedze z isana mocznikowa do ciala z olejem z orzechow wloskich.
Mam do was pytanie. Czy ta wycofana isana do ciala wroci w nowym opakowaniu czy cos? Ta do rak jeszcze jest? Rzadko bywaw w rossie i nie wiem czy jest po co isc?
Dolczi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-23, 11:37   #2301
XminorXlosX
Zakorzenienie
 
Avatar XminorXlosX
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 826
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy cz. XIX + nadal walczymy, choć offtopowo psocimy.

Cytat:
Napisane przez Dolczi Pokaż wiadomość
A ja wlasnie siedze z isana mocznikowa do ciala z olejem z orzechow wloskich.
Mam do was pytanie. Czy ta wycofana isana do ciala wroci w nowym opakowaniu czy cos? Ta do rak jeszcze jest? Rzadko bywaw w rossie i nie wiem czy jest po co isc?
Jaka wycofana do ciała?! nic nie wiem
__________________

XminorXlosX jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-23, 11:41   #2302
Dolczi
Zakorzenienie
 
Avatar Dolczi
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 517
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy cz. XIX + nadal walczymy, choć offtopowo psocimy.

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
1. ja właśnie muszę swoje rozjaśnić bo są zbyt ciemne do mojej cery i włosów a takie grubsze tylko podkreślają niedelikatność rysów Na początek spróbuję rudawej kredki, ewentualnie pofarbuję.
2. oglądam ale mam dwie lewe ręce więc to nie pomaga Chyba za dużo cienia nabieram. Kiedyś się naumiem.
Ja sie tak na serio maluje od roku. Wczesniej bylam pielegnacyjno- twarzowym i makijazowym inwalida- tylko kredki i tuszu umialam uzyc. Kup sobie fajne pedzelki, baze pod cienie i uniewersalna palete cieni (polecam pedzle hakuro do oczu, baze pod cienie hean lub dax i paletke sleek au naturel) i dzialaj. Z czasem sie nauczysz. Ja sie od blogerek uczylam. Dzis wymyslam sama makijaze. A do twarzy polecam podklady mineralne. Ja majac upierdliwe naczynka zycia bez niego nie wyobrazam.
Dolczi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-23, 11:44   #2303
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy cz. XIX + nadal walczymy, choć offtopowo psocimy.

Cytat:
Napisane przez sanlan Pokaż wiadomość
dziewczyny, mogę mieć do którejś z Was prośbę?
chciałabym coś z Jaśminu, czego niestety u mnie nie mogę dostać, oczywiście przelałabym pieniążki i zapłaciła wysyłkę, jeśli któraś była by tak uprzejma, bo bardzo mi na czymś zależy
Chciałam pomóc, ale w Łodzi tego nie ma.


Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Nic mi nie mów...
Schuść prawie schudłam (grypa i brak apetytu) ale próbuję się upiększyć na paszczy i skutki są opłakane: zapuszczam brwi więc wyglądam jak transwestyta, muszę je jakoś rozjaśnić bo nie chcę ponownie skubać; zakupiłam pędzle i palety cieni do oczu ale wymalowana przypominam męską dzifkę No nic, trening czyni miszcza.
Próbujesz z tym smokey eye? Ja siebie też w takim prawdziwym nie lubię i uważam, że wyglądam jak "męska dzifka". Ale jak już trochę po swojemu zrobię oko, takie moje smokey eye, jest dobrze.
Patrz, Ty przy rudych włosach rozjaśniać chcesz brwi, a ja przyciemniam do ciemnego brązu. Nie umiem siebie znieść w jasnych brwiach. ;p Mam wtedy jakąś taką rozmytą twarz.


Cytat:
Napisane przez blondynaaa_91 Pokaż wiadomość
jak mi wychodzi takie cuś co było wyżej na zdjęciu, to jak z tym wyjść na ulicę
Związać.

---------- Dopisano o 12:44 ---------- Poprzedni post napisano o 12:41 ----------

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
1. ja właśnie muszę swoje rozjaśnić bo są zbyt ciemne do mojej cery i włosów a takie grubsze tylko podkreślają niedelikatność rysów Na początek spróbuję rudawej kredki, ewentualnie pofarbuję.
2. oglądam ale mam dwie lewe ręce więc to nie pomaga Chyba za dużo cienia nabieram. Kiedyś się naumiem.
A, no ja właśnie mam takie niewyraźne rysy, dlatego muszę robić sobie na twarzy jakieś wyraźne akcenty.

Za ciemne do cery?
Jasna cera + ciemne brwi mnie się bardzo podobają!
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-23, 11:45   #2304
Dolczi
Zakorzenienie
 
Avatar Dolczi
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 517
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy cz. XIX + nadal walczymy, choć offtopowo psocimy.

Cytat:
Napisane przez XminorXlosX Pokaż wiadomość
Jaka wycofana do ciała?! nic nie wiem
Do ciala z mocznikiem. W malym, czerwonym pudeleczku. Widzialam ja ponad miesiac temu po 1.49- cnd.
Dolczi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-23, 11:47   #2305
santi santi
Raczkowanie
 
Avatar santi santi
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: wrocław/warszawa
Wiadomości: 399
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy cz. XIX + nadal walczymy, choć offtopowo psocimy.

Cytat:
Napisane przez SoBitterSoSweet Pokaż wiadomość
Mam plan stać się do lata super laską
piona!

Cytat:
Napisane przez say-hello Pokaż wiadomość
dzisiaj u mnie balsam na łopianowym propilisie - pokochałam go wczoraj wieczorem wtarłam też kozieradkę i obawiałam się tego zapachu, ale za bardzo go nawet nie czułam. mam nadzieję, że niedługo włosy w ogóle nie będą mi wypadać
też nie czułam, póki nie rozlała mi się w kosmetyczce cała zawartość butelki i przez następny tydzień wszędzie czułam rosół

Cytat:
Napisane przez XminorXlosX Pokaż wiadomość
Pół tego wątku to Śląsk ale nikt mi się z polibudy nie obił o uszy będę szukać dalej
chodzi mi po głowie, że w Gliwicach coś jest, ale mogę się mylić, bo ostatnio mam mało wspólnego z hanysowem

Włosy schną po niebieskiej BD na noc, 3h z Bingaczem, zrypaniem Naturią i pottersowym balsamem. Dzisiaj nie mają wyjścia, po prostu MUSZĄ być ładne, bo idę na imprezę. Przypadkiem będzie tam dziewczyna, za którą nie przepadam od dawna i która twierdzi, że niepotrzebnie się męczę z pielęgnacją, 'bo po co'
__________________
United We Stand!

Jedna santi wystarczy
santi santi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-23, 11:48   #2306
blondynaaa_91
Rozeznanie
 
Avatar blondynaaa_91
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 939
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy cz. XIX + nadal walczymy, choć offtopowo psocimy.

Cytat:
Napisane przez Kaveri Pokaż wiadomość

Blondyna
! Zapomniałam. Baaaaardzo podobają mi się Twoje falki. Wyglądają na mięsiste
Cytat:
Napisane przez deszczowypies Pokaż wiadomość
jeeeej, jakie śliczne kręciołki na dole, ja tam nie umiem na nic kręcić, ale u Ciebie to słodko wygląda
Cytat:
Napisane przez dotka95 Pokaż wiadomość
Są śliczne
Cytat:
Napisane przez SoBitterSoSweet Pokaż wiadomość
Bardzo ładne
Dziękuję, może popracuję to zaczną się spiralkować/falować Póki co to jak wychodzi mi coś takiego to spinam w koczek bo wstyd trochę

Cytat:
Napisane przez XminorXlosX Pokaż wiadomość
Święta idą przemyśl to
Tak, na pewno trochę w Święta poszaleję

Cytat:
Napisane przez pluskotka Pokaż wiadomość
Ale fajnie się zaczynają kręcić
Zaczynam przez Was nie cierpieć moich prostych, cienkich, beznadziejnych włosów
Znaczy one są niby proste, ale jakby co to mają podatność na kręcenie się, tylko same od siebie się nie pokręcą.
Jeszcze mnie dopada poczucie beznadziejnego koloru
Dziekuję Mnie też dopada "myszowatość" mojego koloru. Odrosty mam na ok. 20 cm, nie widać granicy, ale ogólnie naturalki są mniej "blond" a bardziej szaro-bure -.-

Cytat:
Napisane przez say-hello Pokaż wiadomość
Blondyna, piękne masz te włosy
dzisiaj u mnie balsam na łopianowym propilisie - pokochałam go wczoraj wieczorem wtarłam też kozieradkę i obawiałam się tego zapachu, ale za bardzo go nawet nie czułam. mam nadzieję, że niedługo włosy w ogóle nie będą mi wypadać
Dzięki Ja pokochałam na kwiatowym propilisie Jak go wykończę to wypróbuję inne

Dziewczyny! W Naturze -20% przy płaceniu kartą Alior Banku Chyba wreszcie kupię Natur Vital jak znajdę (ostatnio nigdzie nie ma).
blondynaaa_91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-23, 11:55   #2307
deszczowypies
Zakorzenienie
 
Avatar deszczowypies
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 7 190
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy cz. XIX + nadal walczymy, choć offtopowo psocimy.

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
1. ja właśnie muszę swoje rozjaśnić bo są zbyt ciemne do mojej cery i włosów a takie grubsze tylko podkreślają niedelikatność rysów Na początek spróbuję rudawej kredki, ewentualnie pofarbuję.
2. oglądam ale mam dwie lewe ręce więc to nie pomaga Chyba za dużo cienia nabieram. Kiedyś się naumiem.
Cytat:
Napisane przez Dolczi Pokaż wiadomość
Ja sie tak na serio maluje od roku. Wczesniej bylam pielegnacyjno- twarzowym i makijazowym inwalida- tylko kredki i tuszu umialam uzyc. Kup sobie fajne pedzelki, baze pod cienie i uniewersalna palete cieni (polecam pedzle hakuro do oczu, baze pod cienie hean lub dax i paletke sleek au naturel) i dzialaj. Z czasem sie nauczysz. Ja sie od blogerek uczylam. Dzis wymyslam sama makijaze. A do twarzy polecam podklady mineralne. Ja majac upierdliwe naczynka zycia bez niego nie wyobrazam.
kurczę, ja bym chciała umieć bawić się z cieniami... mam całą dużą paletkę Sephory, poza cieniami beżowo-białymi prawie nieużywaną... generalnie umiem się malować, ale w skład tego makijażu wchodzi podkład, puder, róż, jasny cień, kredka i tusz. i tak w styczniu zrobiłam wielki postęp, bo odkryłam, że kredka do brwi też istnieje i daje fajny efekt ale może na tę zabawę przyjdzie jeszcze czas

Cytat:
Napisane przez santi santi Pokaż wiadomość
chodzi mi po głowie, że w Gliwicach coś jest, ale mogę się mylić, bo ostatnio mam mało wspólnego z hanysowem

Włosy schną po niebieskiej BD na noc, 3h z Bingaczem, zrypaniem Naturią i pottersowym balsamem. Dzisiaj nie mają wyjścia, po prostu MUSZĄ być ładne, bo idę na imprezę. Przypadkiem będzie tam dziewczyna, za którą nie przepadam od dawna i która twierdzi, że niepotrzebnie się męczę z pielęgnacją, 'bo po co'
hahaha

będą dobre włosy dzisiaj, czy to jest ta niefajna laska o której myślę?
__________________

deszczowypies jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-23, 12:01   #2308
Helvete
Raczkowanie
 
Avatar Helvete
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: nigdziebądź
Wiadomości: 247
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy cz. XIX + nadal walczymy, choć offtopowo psocimy.

Cytat:
Napisane przez deszczowypies Pokaż wiadomość
ale masz ładny kolor do mnie wczoraj przyszła Khadi, niedługo będzie farbowanko, rudość na wiosnę jak tylko ten cholerny śnieg stopnieje, bo na razie na zewnątrz - zawierucha



te cudowne czasy z wfem i wychowawczą, ach...



pozdrawiam znad porannej - sic! - kawy lubię swoje wolne piątki
mi też ostatnio szybciej tłuszczą się włosy, a w czapce przeca nie chodzę, nie wiem o co kaman



bardzo ładne włoski masz przy okazji - śliczny kolor. dodałabym do pielęgnacji ugniatanie żelem z siemienia lnianego, a na to jakiś mocniejszy, drogeryjny żel. jak nie jesteś przekonana, to spróbuj w dniu w którym nie będziesz wychodzić z domu - praktyka czyni mistrza a szkoda nie stylizować takich ładnych włosów

u mnie dzisiaj też będzie nocne olejowanie
dzisiaj utaplałam włoski siemieniem i próbowałam na chwilę robić plunking, ale źle zrobiłam, że wyszłam z tym z łazienki...no i musiałam zaraz zdjąć (choć już po tych kilku minutach widać było efekty, jutro posiedzę tak z pół godziny ), więc teraz sobie po prostu zwinęłam ślimaczka na głowie.
Dzięki za wszystkie rady, jesteście niezastąpione

---------- Dopisano o 13:01 ---------- Poprzedni post napisano o 12:57 ----------

Cytat:
Napisane przez kascysko Pokaż wiadomość
Konkretny stylizator i będziesz bardziej lokowana ode mnie
Trochę inspiracji dla Ciebie: KLIK!

Jednego Ci nie powiedziałam - pierwsze próby niekoniecznie są udane, bo włosy też skrętu nauczyć się muszą, a Ty opanować własną, najlepszą dla Twych kłaczków technikę stylizacji
dziękuję! dobrze, że mam jeszcze 2 dni wolnego, będą eksperymenty!
Helvete jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-23, 12:03   #2309
santi santi
Raczkowanie
 
Avatar santi santi
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: wrocław/warszawa
Wiadomości: 399
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy cz. XIX + nadal walczymy, choć offtopowo psocimy.

Cytat:
Napisane przez deszczowypies Pokaż wiadomość
kurczę, ja bym chciała umieć bawić się z cieniami... mam całą dużą paletkę Sephory, poza cieniami beżowo-białymi prawie nieużywaną... generalnie umiem się malować, ale w skład tego makijażu wchodzi podkład, puder, róż, jasny cień, kredka i tusz. i tak w styczniu zrobiłam wielki postęp, bo odkryłam, że kredka do brwi też istnieje i daje fajny efekt ale może na tę zabawę przyjdzie jeszcze czas



hahaha

będą dobre włosy dzisiaj, czy to jest ta niefajna laska o której myślę?
Też zupełnie nie umiem się bawić cieniami, ale wmawiam sobie, że w końcu się naucze. Póki co, musi wystarczyć eyeliner.

DOKŁADNIE TA!
__________________
United We Stand!

Jedna santi wystarczy
santi santi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-23, 12:03   #2310
Helvete
Raczkowanie
 
Avatar Helvete
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: nigdziebądź
Wiadomości: 247
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy cz. XIX + nadal walczymy, choć offtopowo psocimy.

Cytat:
Napisane przez santi santi Pokaż wiadomość
Przepiękny kolor Czasami mnie kusi, żeby zarzucić sobie jakąś farbę na łeb, ale potem się boję, że nie wróce do naturalek

Tą Naturię stosujesz jako b/s? Nie obciąża Ci włosów?



dobij tym wolnym piątkiem!
Zastanawiam się, czy to tłuszczenie może mieć związek z różnicami temperatur na zewnątrz i w pomieszczeniach, bo to jedyne, co mi wpadło do głowy.


no właśnie dopiero kupiłam i jednak obciążyła :s najlepsza b/s była dla mnie joanna z apteczki babuni miodowa-włosy ją piły jak głupie
Helvete jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:39.