Ewa Chodakowska vs Jillian Michaels - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-03-16, 21:21   #181
masija
Zakorzenienie
 
Avatar masija
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 989
Dot.: Ewa Chodakowska vs Jillian Michael

Cytat:
Napisane przez Canberrka Pokaż wiadomość
Weszłam na stronę tej blogerki i to co mnie najbardziej zastanowiło to zdjęcie tego, co dostały na kolację 1 dnia. Jogurt naturalny i jabłko? Po takim intensywnym dniu? Czy to tylko wg mnie nie jest odpowiedni posiłek na zakończenie dnia? Dziewczyny, czy Wy jecie tego typu rzeczy na kolacje? Bo ja, jak zjem jabłko w ciągu dnia to nie liczę tego jako posiłek, tylko jako przekąskę.
Mnie również. Ja w sumie nie jadam w ogóle takich posiłków. Jem jogurt PLUS muesli (samodzielnie zrobione) + owoc - na II śniadanie-bo uwielbiam i nie zjem innego
Kolację praktycznie zawsze mam białkową + warzywa. No, czasami jakaś kromka się zdarzy ale rzadko.
Na początku jak czytałam jej bloga to ja zachodziłam w głowę, co jest ze mną nie tak, że tu dziewczyny jedzą taaaak srkomniutko (i pewnie chudną!) a ja jem taaaaką kolację białkową i pewnie tyję.
Ale tak myślałam, no cholera jasna przecież jakie to jest podejście? Z tego co do tej pory się uczyłam, przeczytałam na forach, fachowych opinii... no i zostałam jednak przy swoim. Może i jem więcej-ale wolę zdrowiej się odżywiać i wolniej schudnąć niż mieć efekt jojo i zrobić krzywdę organizmowi.
__________________

masija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-17, 10:13   #182
Jodi _
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 279
Dot.: Ewa Chodakowska vs Jillian Michael

Myślę, że jednak trochę przesadzacie z tym pisząc, że Ewa nie ma żadnych mięśni i że ma takie, jak większość z nas, tylko pokryte tłuszczem. Zgadzam się, że sylwetka Ewy jest szczupła i daleko jej do typowo umięśnionych babek, które biorą udział w tych konkursach fitnesowych, w których pręży się bicepsy, ale patrząc na Ewe, wyraźnie widzę, że ma silną, wytrenowaną sylwetkę, jędrne ciało. Mięśnie nie są spore, tyłek faktycznie niezbyt imponujący, ale patrząc na ogólny zarys Ewa z całą pewnością mięśnie ma i nie porównałabym jej ciała do przeciętnej, szczupłej dziewczyny, która nie ćwiczy regularnie. Patrzę na Ewe i widzę, że babeczka jest w formie i jest silna. Mięśni to ja nie mam, bo jakbym miała teraz machnąć brzuszki,pompki,popodnosi ć ciężarki to bym padła. Jednakże i na mój gust ma za szczupłą sylwetkę i za mało imponujące mięśnie.

Edytowane przez Jodi _
Czas edycji: 2013-03-17 o 10:16
Jodi _ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-17, 16:21   #183
nikki999
Zakorzenienie
 
Avatar nikki999
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 22 119
Dot.: Ewa Chodakowska vs Jillian Michael

Cytat:
Napisane przez Canberrka Pokaż wiadomość
Weszłam na stronę tej blogerki i to co mnie najbardziej zastanowiło to zdjęcie tego, co dostały na kolację 1 dnia. Jogurt naturalny i jabłko? Po takim intensywnym dniu? Czy to tylko wg mnie nie jest odpowiedni posiłek na zakończenie dnia? Dziewczyny, czy Wy jecie tego typu rzeczy na kolacje? Bo ja, jak zjem jabłko w ciągu dnia to nie liczę tego jako posiłek, tylko jako przekąskę.
Jest to stanowczo zbyt mało, ale część dziewczyn z takich obozów je na codzień tak albo jeszcze mniej, więc nie odbiera tego, jako coś złego. Jak dla mnie to porcja jest głodowa, a z tego co wiem to nie tylko ta kolacja i nie tylko ten posiłek był tej wielkości i jakości.
Jakbym dostała jogurt z jabłkiem na kolację to bym się popłakała...z głodu.
No ale to ma być metamorfoza, czy coś, tydzień zmian, więc na wadze musi być jakiś - a jak je zagłodzą i potrenują to tak też jest
Cytat:
Napisane przez masija Pokaż wiadomość
Mnie również. Ja w sumie nie jadam w ogóle takich posiłków. Jem jogurt PLUS muesli (samodzielnie zrobione) + owoc - na II śniadanie-bo uwielbiam i nie zjem innego
Kolację praktycznie zawsze mam białkową + warzywa. No, czasami jakaś kromka się zdarzy ale rzadko.
Na początku jak czytałam jej bloga to ja zachodziłam w głowę, co jest ze mną nie tak, że tu dziewczyny jedzą taaaak srkomniutko (i pewnie chudną!) a ja jem taaaaką kolację białkową i pewnie tyję.
Ale tak myślałam, no cholera jasna przecież jakie to jest podejście? Z tego co do tej pory się uczyłam, przeczytałam na forach, fachowych opinii... no i zostałam jednak przy swoim. Może i jem więcej-ale wolę zdrowiej się odżywiać i wolniej schudnąć niż mieć efekt jojo i zrobić krzywdę organizmowi.
No i dobrze zrobiłaś Mniej nie znaczy lepiej!
__________________

BLOG -
zdrowe odżywianie, ćwiczenia, motywacja
Jeżeli chcesz się ze mną szybko skontaktować napisz mail
nikki999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-17, 16:27   #184
Ismenkusia
Zakorzenienie
 
Avatar Ismenkusia
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 5 879
GG do Ismenkusia
Dot.: Ewa Chodakowska vs Jillian Michael

Cytat:
Napisane przez Jodi _ Pokaż wiadomość
Myślę, że jednak trochę przesadzacie z tym pisząc, że Ewa nie ma żadnych mięśni i że ma takie, jak większość z nas, tylko pokryte tłuszczem. Zgadzam się, że sylwetka Ewy jest szczupła i daleko jej do typowo umięśnionych babek, które biorą udział w tych konkursach fitnesowych, w których pręży się bicepsy, ale patrząc na Ewe, wyraźnie widzę, że ma silną, wytrenowaną sylwetkę, jędrne ciało. Mięśnie nie są spore, tyłek faktycznie niezbyt imponujący, ale patrząc na ogólny zarys Ewa z całą pewnością mięśnie ma i nie porównałabym jej ciała do przeciętnej, szczupłej dziewczyny, która nie ćwiczy regularnie. Patrzę na Ewe i widzę, że babeczka jest w formie i jest silna. Mięśni to ja nie mam, bo jakbym miała teraz machnąć brzuszki,pompki,popodnosi ć ciężarki to bym padła. Jednakże i na mój gust ma za szczupłą sylwetkę i za mało imponujące mięśnie.
zasuszone
__________________
lubię sobie spuszczać wpie..ol
Ismenkusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-17, 18:50   #185
plina
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: El Maresme
Wiadomości: 1 063
Dot.: Ewa Chodakowska vs Jillian Michael

nikki999, to samo miałam pisać , porcje głodowe - metamorfoza tygodniowa gwarantowana
plina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-17, 19:35   #186
mariamarysienka
Zakorzenienie
 
Avatar mariamarysienka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14 017
Dot.: Ewa Chodakowska vs Jillian Michael

Tam na tym obozie dziewczyny dostawały na wyjście w góry jogurt i owoc, to chyba jakiś standardowy "posiłek" Na wyjście w góry powinny dostać co najmniej kanapki, a do tego jogurt i owoce. Nie dziwne, że po takiej głodówce metamorfoza jest udana po tygodniu

Ale tak między Bogiem a prawdą, z tą kolacją u mnie też jest fatalnie Kolację jem zazwyczaj po ćwiczeniach od 18:30 do 19:30. Nie jestem w stanie nic w siebie wtedy wcisnąć i z wielkim bólem idzie serek wiejski. Wiem, że to nie jest za dobre, ale po ćwiczeniach najchętniej nic bym nie jadła, brzuch nie chce przyjmować pokarmów
__________________
.

"One cat just leads to another." - E. Hemingway



I love you
I will
I do
mariamarysienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-17, 19:38   #187
tygryskowym_okiem
Wtajemniczenie
 
Avatar tygryskowym_okiem
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: busz :P
Wiadomości: 2 883
Dot.: Ewa Chodakowska vs Jillian Michael

Cytat:
Napisane przez mariamarysienka Pokaż wiadomość
Ale tak między Bogiem a prawdą, z tą kolacją u mnie też jest fatalnie Kolację jem zazwyczaj po ćwiczeniach od 18:30 do 19:30. Nie jestem w stanie nic w siebie wtedy wcisnąć i z wielkim bólem idzie serek wiejski. Wiem, że to nie jest za dobre, ale po ćwiczeniach najchętniej nic bym nie jadła, brzuch nie chce przyjmować pokarmów
A o której idziesz spać ?
Bo jeżeli do pójść spać mija sporo czasu, to po samym trening zjedz jakiś owocek np. banan. Daj chwilę odetchnąć brzuchowi. I wtedy próbuj zjeść coś konkretniejszego
__________________

"Because what doesn't kill you makes you a fighter"
Mój blog: Tygryskowym okiem ; baza wiedzy o treningu siłowym kobiet: Kobieta na siłowni
tygryskowym_okiem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-17, 19:39   #188
mariamarysienka
Zakorzenienie
 
Avatar mariamarysienka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14 017
Dot.: Ewa Chodakowska vs Jillian Michael

Chodzę spać ok. 22-22:30. Nie wiem, czy to dużo czy mało czasu
__________________
.

"One cat just leads to another." - E. Hemingway



I love you
I will
I do
mariamarysienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-17, 19:43   #189
tygryskowym_okiem
Wtajemniczenie
 
Avatar tygryskowym_okiem
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: busz :P
Wiadomości: 2 883
Dot.: Ewa Chodakowska vs Jillian Michael

Cytat:
Napisane przez mariamarysienka Pokaż wiadomość
Chodzę spać ok. 22-22:30. Nie wiem, czy to dużo czy mało czasu
No to widzisz, to nie masz parcia, żebyś np. w ciągu 5 minut musiała coś porządnego zjeść, bo idziesz spać. Zatem spróbuj tak, jak mówię wciągnąć banana po samym treningu, potem idź się poogarniaj, czy na spokojnie sobie coś naszykuj i wtedy jedz.
__________________

"Because what doesn't kill you makes you a fighter"
Mój blog: Tygryskowym okiem ; baza wiedzy o treningu siłowym kobiet: Kobieta na siłowni
tygryskowym_okiem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-17, 19:46   #190
mariamarysienka
Zakorzenienie
 
Avatar mariamarysienka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14 017
Dot.: Ewa Chodakowska vs Jillian Michael

Jeeej, dzięki serdeczne Nawet nie myślałam, że na wątku o Chodakowskiej dostanę profesjonalną poradę od samego Tygryska Dzięki jeszcze raz, na pewno zastosuję się do rady
__________________
.

"One cat just leads to another." - E. Hemingway



I love you
I will
I do
mariamarysienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-17, 19:50   #191
tygryskowym_okiem
Wtajemniczenie
 
Avatar tygryskowym_okiem
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: busz :P
Wiadomości: 2 883
Dot.: Ewa Chodakowska vs Jillian Michael

Cytat:
Napisane przez mariamarysienka Pokaż wiadomość
Jeeej, dzięki serdeczne Nawet nie myślałam, że na wątku o Chodakowskiej dostanę profesjonalną poradę od samego Tygryska Dzięki jeszcze raz, na pewno zastosuję się do rady
To nie jest wątek stricte o Chodakowskiej
I to nie jest profesjonalna porada, tylko porada wynikająca z moich własnych doświadczeń potreningowych, gdzie brzuch odmawiał posłuszeństwa. Po części również wynika to z teorii wg której nie ma musu zjedzenia czegoś konkretnego tuż po treningu, można spokojnie odsapnąć i dopiero jeść. Niektórzy w tym czasie np. wracają do domu z siłowni
__________________

"Because what doesn't kill you makes you a fighter"
Mój blog: Tygryskowym okiem ; baza wiedzy o treningu siłowym kobiet: Kobieta na siłowni
tygryskowym_okiem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-17, 19:58   #192
Scio
Zakorzenienie
 
Avatar Scio
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Świętokrzyskie Góry ;)
Wiadomości: 12 985
GG do Scio
Dot.: Ewa Chodakowska vs Jillian Michael

Ja kończyłam siłowy koło 19. Zanim dotarłam do domu była 20.30. Zanim sobie coś uszykowałam była 21. Chodziłam spać godzinę po posiłku (obiadowy posiłek - mięcho/ryż/kasza/omlet i warzywa) i chudłam.
__________________
Pozdrawiam Paulina

W Gagatkowym świecie Mamo, połamigłówkujemy? - Logico primo
Agatka jest już z nami
Scio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-18, 07:39   #193
nikki999
Zakorzenienie
 
Avatar nikki999
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 22 119
Dot.: Ewa Chodakowska vs Jillian Michael

Cytat:
Napisane przez plina Pokaż wiadomość
nikki999, to samo miałam pisać , porcje głodowe - metamorfoza tygodniowa gwarantowana
dokładnie

Cytat:
Napisane przez mariamarysienka Pokaż wiadomość
Jeeej, dzięki serdeczne Nawet nie myślałam, że na wątku o Chodakowskiej dostanę profesjonalną poradę od samego Tygryska Dzięki jeszcze raz, na pewno zastosuję się do rady
Teraz musisz się stosować,bo nigdy nie wiesz z jakiego wątku Tygrysek wyskoczy
__________________

BLOG -
zdrowe odżywianie, ćwiczenia, motywacja
Jeżeli chcesz się ze mną szybko skontaktować napisz mail
nikki999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-21, 21:54   #194
CzarnaKocurka
Rozeznanie
 
Avatar CzarnaKocurka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rybnik / Katowice
Wiadomości: 611
Dot.: Ewa Chodakowska vs Jillian Michael

Cytat:
Napisane przez mariamarysienka Pokaż wiadomość
Słyszałam właśnie, że jest afera z usunięciem tych filmików. Ciekawe, czy nadal będzie tyle skaczących endorfinek, skoro płyty już nie są dostępne?
Gdzieś przeczytałam, że pojechała do Rio, więc kazała je pousuwać, żeby endorfinki zatęskniły naprawdę
__________________
Wiosenne porządki
wymieniam art zabawki (serwetki do decoupage, wełna czesankowa, materiały do scrapbookingu itp.)
wymieniam książki
a tych książek s z u k a m

CzarnaKocurka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-24, 00:42   #195
monika1379
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 303
Dot.: Ewa Chodakowska vs Jillian Michael

Wrocila z Rio i robi kolejne 'metamorfozy' w tej calej bukovinie.
__________________
eat clean & train dirty
monika1379 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-24, 08:14   #196
1qazse4
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 326
Dot.: Ewa Chodakowska vs Jillian Michael

Cytat:
Napisane przez Ismenkusia Pokaż wiadomość
Ale gdzie ona mięśnie ma JA SIĘ PYTAM
Serio porównanie ją z zawodniczką (mistrzynią świata?), która przerzuca tony żelastwa na siłowni, to chyba tylko dla Twojego lepszego samopoczucia, równie dobrze mogę porównać ją z heidi vuorela tylko jaki to ma sens?
Same piszecie że od machania nóżka mięśnie się nie zrobią, a później krytyka że Ch. nie ma mięśni - skąd ma mieć jeśli nie ćwiczy siłowo . Jak dla mnie przynajmniej figura jest odzwierciedleniem tego co można osiągnąć po takich treningach, gorzej gdyby ćwiczyła na siłowni i twierdziła, że budowę zyskała dzięki machaniu 1kg hantelką.

Edytowane przez 1qazse4
Czas edycji: 2013-03-24 o 08:23
1qazse4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-24, 08:30   #197
softgrey
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 1 423
Dot.: Ewa Chodakowska vs Jillian Michael

Cytat:
Napisane przez 1qazse4 Pokaż wiadomość
Serio porównanie ją z zawodniczką (mistrzynią świata?), która przerzuca tony żelastwa na siłowni, to chyba tylko dla Twojego lepszego samopoczucia, równie dobrze mogę porównać ją z heidi vuorela tylko jaki to ma sens?
Same piszecie że od machania nóżka mięśnie się nie zrobią, a później krytyka że Ch. nie ma mięśni - skąd ma mieć jeśli nie ćwiczy siłowo . Jak dla mnie przynajmniej figura jest odzwierciedleniem tego co można osiągnąć po takich treningach, gorzej gdyby ćwiczyła na siłowni i twierdziła, że budowę zyskała dzięki machaniu 1kg hantelką.
Któraś dziewczyna kiedyś pisała, ze jej trener osobisty zna Ewę i podobno taką figurę osiągnęła ćwicząc na siłowni
softgrey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-24, 08:38   #198
1qazse4
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 326
Dot.: Ewa Chodakowska vs Jillian Michael

Nie lubię plotek , figura nie wskazuje na jakiekolwiek zaangażowanie siłowe. Myślę, że gdyby tylko ktoś zobaczył ją z gryfem na plecach na pewno zdjęcie wylądowało by na pudelku, etc
1qazse4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-24, 09:11   #199
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Ewa Chodakowska vs Jillian Michael

Cytat:
Napisane przez softgrey Pokaż wiadomość
Któraś dziewczyna kiedyś pisała, ze jej trener osobisty zna Ewę i podobno taką figurę osiągnęła ćwicząc na siłowni
Tak tak, tutaj wiele dziewczyn pisze, że ćwiczy na siłowni a potem się okazuje że to bieżnia, rowerek i orbi
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-24, 11:00   #200
tygryskowym_okiem
Wtajemniczenie
 
Avatar tygryskowym_okiem
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: busz :P
Wiadomości: 2 883
Dot.: Ewa Chodakowska vs Jillian Michael

Cytat:
Napisane przez 1qazse4 Pokaż wiadomość
Jak dla mnie przynajmniej figura jest odzwierciedleniem tego co można osiągnąć po takich treningach, gorzej gdyby ćwiczyła na siłowni i twierdziła, że budowę zyskała dzięki machaniu 1kg hantelką.
A Ty robisz za adwokata ewki tu na forum ? Bo za każdym razem, jak się coś o niej napisze, co niekoniecznie zgadza się z przekonaniami ewkowych endorfinek, to pojawiasz się z odsieczą.

Jej figura to co najwyżej potwierdzenie tego, że głodzenie organizmu i brak odpowiedniego treningu prowadzi do braków w umięśnieniu, niepoprawnej sylwetki, a co za tym idzie błędnego wykonywania ćwiczeń, bo nie jest się w stanie utrzymać poprawnej postawy. Więc jeżeli do tego mają prowadzić jej treningi, to lepiej sobie darować.
__________________

"Because what doesn't kill you makes you a fighter"
Mój blog: Tygryskowym okiem ; baza wiedzy o treningu siłowym kobiet: Kobieta na siłowni
tygryskowym_okiem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-24, 11:42   #201
new_me
Zadomowienie
 
Avatar new_me
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 906
Dot.: Ewa Chodakowska vs Jillian Michael

witam tez Ewka do mnie nigdy nie przemiawala chociaz bylam usilnie przekonywana do niej przez kolezanki-fanatyczki ktore juz po 1 skalpelu czuly ze im miesnie rosna az strach zaczynac jej temat np na imprezie bo z nia z jak z polityka, ktos sie wypowie, ktos odpowie i klotnia gotowa
wole tiffany rothe np
__________________
"I can deal with a lot but i can't deal with stupid"


new_me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-24, 11:45   #202
1qazse4
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 326
Dot.: Ewa Chodakowska vs Jillian Michael

No tak zaraz usłyszę, że należę do sekty bo mam inne zdanie. Przykro mi mam gdzieś co wyprawia na fb i jej ćwiczenia wykonuje sporadycznie.

Nie lubię hejtowania ani przesadnego zachwytu i jak łatwo sprawdzić udzielam się rzadko, ale takie porównania jak te które skomentowałam są śmieszne i raczej je powinno się piętnować, ale cóż.
Dzięki takiemu prowadzeniu "dyskusji" powstają mity, pt. źle stanęłam skręciłam kostkę to pewnie wina ćwiczeń z Ch, a wystarczyłby konkretny wątek zbiorczy, co robi źle, dlaczego nie jest polecana itd, konkrety nie jakieś pierdoły, porównania z zada i anonimowa szydera.

Edytowane przez 1qazse4
Czas edycji: 2013-03-24 o 11:50
1qazse4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-24, 11:53   #203
Ela87
Zakorzenienie
 
Avatar Ela87
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Lędziny
Wiadomości: 4 642
Dot.: Ewa Chodakowska vs Jillian Michael

Cytat:
Napisane przez 1qazse4 Pokaż wiadomość
anonimowa szydera.
Anonimowa szydera to raczej nie jest. Widać kto i jak się wypowiada o E.
Nikt tutaj niczego nie ukrywa, a co wykonuje źle jest m.in. w tym wątku pokazane.
__________________
Wszelkie piękno rodzi się w bólu.

Ela87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-24, 12:27   #204
tygryskowym_okiem
Wtajemniczenie
 
Avatar tygryskowym_okiem
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: busz :P
Wiadomości: 2 883
Dot.: Ewa Chodakowska vs Jillian Michael

Cytat:
Napisane przez 1qazse4 Pokaż wiadomość
No tak zaraz usłyszę, że należę do sekty bo mam inne zdanie. Przykro mi mam gdzieś co wyprawia na fb i jej ćwiczenia wykonuje sporadycznie.

Nie lubię hejtowania ani przesadnego zachwytu i jak łatwo sprawdzić udzielam się rzadko, ale takie porównania jak te które skomentowałam są śmieszne i raczej je powinno się piętnować, ale cóż.
Dzięki takiemu prowadzeniu "dyskusji" powstają mity, pt. źle stanęłam skręciłam kostkę to pewnie wina ćwiczeń z Ch, a wystarczyłby konkretny wątek zbiorczy, co robi źle, dlaczego nie jest polecana itd, konkrety nie jakieś pierdoły, porównania z zada i anonimowa szydera.
A ja napisałam, że należysz do sekty ? Stwierdziłam tylko fakt, że za każdym razem się pojawisz i bronisz nie wiadomo czego.

Dlaczego śmieszne ? Prawdziwe. Jak ktoś przychodzi i stara się wmówić, że ewka ma mięśnie, to się mu pokazuje, że jednak ich nie ma, i to co ma jest dość zabiedzone, dodatkowo wykazuje braki w owym umięśnieniu. Więc co tu piętnować ? Obrazkowe pokazanie, jak jest. Bez przesady.

Było pokazywanie co jest nie tak, porównań z zada nie stwierdziłam, raczej fakty. Prawda jest taka, że jak ktoś chce znaleźć to znajdzie, a jak ktoś nie chce, bo wie lepiej, to choćby mu to pod nos podłożyć, to i tak mu to nic nie da.
__________________

"Because what doesn't kill you makes you a fighter"
Mój blog: Tygryskowym okiem ; baza wiedzy o treningu siłowym kobiet: Kobieta na siłowni
tygryskowym_okiem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-24, 13:12   #205
Canberrka
Raczkowanie
 
Avatar Canberrka
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 104
Dot.: Ewa Chodakowska vs Jillian Michael

Cytat:
Napisane przez nikki999 Pokaż wiadomość
Jest to stanowczo zbyt mało, ale część dziewczyn z takich obozów je na codzień tak albo jeszcze mniej, więc nie odbiera tego, jako coś złego. Jak dla mnie to porcja jest głodowa, a z tego co wiem to nie tylko ta kolacja i nie tylko ten posiłek był tej wielkości i jakości.

No ale to ma być metamorfoza, czy coś, tydzień zmian, więc na wadze musi być jakiś - a jak je zagłodzą i potrenują to tak też jest
Faktycznie na to wygląda, że na tym sie opierała ta cała metamorfoza. Doczytałam jeszcze na tym blogu, że niektóre dziewczyny straciły po 7 cm w talii!!!! Przez tydzień! Szaleństwo, po takim wyniku nie opuszczą jej do śmierci. Żeby to chociaż były otyłe osoby to bym zrozumiała - zaczęły się ruszać i mniej jeść więc pierwsze cm mogły zlecieć szybko, ale na zdjęciach widziałam że te laski miały zupełnie normalne figury (no może po kilka cm za dużo tu i tam).
Na moje oko to wychodzi, że przez taką restrykcyjną dietę straciły dużo wody w organizmie i stąd te wyniki ale ekspertem nie jestem
Canberrka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-24, 17:02   #206
ewa102
Zadomowienie
 
Avatar ewa102
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 003
Dot.: Ewa Chodakowska vs Jillian Michael

Czyli jeśli nie chce mieć umięsnionego ciała,a jedynie jędrne i szczupłe to mogę iść do Chodakowskiej? -wiem gdzie robi błedy więc to dla mnie żaden problem wykonywać cwiczenia poprawnie
__________________





Akcja "pokaż kolana!"

czas: do maja

cel: ćwiczyć,ćwiczyć,ćwiczyć !

15km
ewa102 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-24, 20:18   #207
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Ewa Chodakowska vs Jillian Michael

Cytat:
Napisane przez ewa102 Pokaż wiadomość
Czyli jeśli nie chce mieć umięsnionego ciała,a jedynie jędrne i szczupłe to mogę iść do Chodakowskiej? -wiem gdzie robi błedy więc to dla mnie żaden problem wykonywać cwiczenia poprawnie
Jak chcesz mieć problemy z postawą i z podstawowymi ruchami takimi jak wstawanie z krzesła/ kanapy wynikające z atrofii mięśni to jak najbardziej polecam
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-24, 20:53   #208
nikki999
Zakorzenienie
 
Avatar nikki999
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 22 119
Dot.: Ewa Chodakowska vs Jillian Michael

Cytat:
Napisane przez Canberrka Pokaż wiadomość
Faktycznie na to wygląda, że na tym sie opierała ta cała metamorfoza. Doczytałam jeszcze na tym blogu, że niektóre dziewczyny straciły po 7 cm w talii!!!! Przez tydzień! Szaleństwo, po takim wyniku nie opuszczą jej do śmierci. Żeby to chociaż były otyłe osoby to bym zrozumiała - zaczęły się ruszać i mniej jeść więc pierwsze cm mogły zlecieć szybko, ale na zdjęciach widziałam że te laski miały zupełnie normalne figury (no może po kilka cm za dużo tu i tam).
Na moje oko to wychodzi, że przez taką restrykcyjną dietę straciły dużo wody w organizmie i stąd te wyniki ale ekspertem nie jestem
Niestety tak jest, ona zamiast prowadzić warsztaty i mega metamorfozy głodząc uczestniczki tych kolonii powinna sama wybrać się na jakieś kursy i doszkolenia, bo ja trenerem jakim ona się podaje nie jestem, a potrafię zauważyć błędy, jakie robi. Ten jej Puzel wielki trener też nie widzi tych błędów?
Dodatkowo wracając do żywienia po obejrzeniu sampli jej książki obawiam się za jakiś czas kolejnego natłoku maili związanych z tragicznymi skutkami tych jej rewelacyjnych rad...

Cytat:
Napisane przez Rzabba Pokaż wiadomość
Jak chcesz mieć problemy z postawą i z podstawowymi ruchami takimi jak wstawanie z krzesła/ kanapy wynikające z atrofii mięśni to jak najbardziej polecam
Rzabko pisałam Ci już, że kocham Cię całym sercem?

Obejrzałam najnowszy mega 6 minutowy hit Ewki i aż mnie kolana rozbolały od patrzenia na jej przysiady...
__________________

BLOG -
zdrowe odżywianie, ćwiczenia, motywacja
Jeżeli chcesz się ze mną szybko skontaktować napisz mail
nikki999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-25, 10:25   #209
mayeczka87
Rozeznanie
 
Avatar mayeczka87
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 754
Dot.: Ewa Chodakowska vs Jillian Michael

Cytat:
Napisane przez nikki999 Pokaż wiadomość

Obejrzałam najnowszy mega 6 minutowy hit Ewki i aż mnie kolana rozbolały od patrzenia na jej przysiady...
A co z tymi przysiadamy nie tak? Pytam, bo ja sama nie widzę w nich nic złego, a coś czuję, że sama źle wykonuję swoją (czuję, że zbyt mocno obciążam kolana). Jak rozmawiam z różnymi ludźmi to różnie ich uczą - mi instruktorka pokazywała tak, że ciągniemy biodra do tyłu i w dół, koleżanka znów pokazuje mi przysiady jakby zaczynały się od zgięcia kolan. Więc jakbyś mogła odpowiedzieć, co jest nie tak w przysiadzie Ewy i czego nie robić.
__________________
www.gabrysiowo.pl zapraszam


Ćwiczę!! 1.12.2012

15.10.2008 12.12.2010 Zaręczyny 07.07.2012 Ślub

mayeczka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-25, 10:43   #210
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Ewa Chodakowska vs Jillian Michael

Cytat:
Napisane przez mayeczka87 Pokaż wiadomość
A co z tymi przysiadamy nie tak? Pytam, bo ja sama nie widzę w nich nic złego, a coś czuję, że sama źle wykonuję swoją (czuję, że zbyt mocno obciążam kolana). Jak rozmawiam z różnymi ludźmi to różnie ich uczą - mi instruktorka pokazywała tak, że ciągniemy biodra do tyłu i w dół, koleżanka znów pokazuje mi przysiady jakby zaczynały się od zgięcia kolan. Więc jakbyś mogła odpowiedzieć, co jest nie tak w przysiadzie Ewy i czego nie robić.
Przysiady zawsze zaczynamy od wypchnięcia bioder do tyłu, tak jakbyśmy chciały skorzystać z tualety publicznej
Ugięcie kolan jest dopiero konsekwencją tego ruchu.
Podczas schodzenia w dół i wstawania nie przenosimy ciężaru na palce bo to bardzo obciąża kolana.
Najbardziej fizjologiczny przysiad jest taki kiedy schodzimy najniżej jak się da.
Wszelkie ćwierćprzysiady i dygnięcia królewny doprowadzą jedynie do ortopedy.


Jak chcecie sprawdzić czy wykonujecie przysiady poprawnie to nagrajcie sobie filmik z boku.
Weźcie na barki kij od miotły i sprawdźcie czy porusza się po idealnie pionowym torze.
(to oczywiście tylko jedno z kryteriów poprawności)
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ

Edytowane przez Rzabba
Czas edycji: 2013-03-25 o 10:46
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-08-07 22:21:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:35.