Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010 - Strona 76 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-03-25, 10:04   #2251
P0P70
Zakorzenienie
 
Avatar P0P70
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 5 351
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Monka - dobre przeczyszczenie przed świętami Ci sie przyda.
Dzieciom mam nadzieje ze szybko przeszło.

U mnie dzisiej Oliwka poszła do przedszkola po ponad 3 tygodniowej przerwie. Trochę tak pusto bez niej w domu.
__________________
Moje słońce 16.12.2009 (28 tc. 900 gr)
Moja stokrotka 21.02.2012 (27 tc. 700 gr)

P0P70 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-25, 10:25   #2252
Darusiaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Darusiaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Sieradz
Wiadomości: 14 341
GG do Darusiaaaa Send a message via Skype™ to Darusiaaaa
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Czesc

wracam do żywych,4 godziny siedziałam żeby wycudować coś z laptopem 4osoby próbowały go nprawić i nic ale jestem z siebie dumna,bo mnie sie udało;-)
Dziewczyny potrzebuję pomocy.
Moja kochana szwagierka wciąga mnie w jakieś chore rodzinne gry.
Naklamala tesciowi,ze ja do niej zadzwoniłam i sie żalilam i narzekałam,że on u nas jest do niczego sie nie doklada i że nrzekałam jej strasznie przez telefon a ja owszem zmienilam numer telefonu ale ani jej ni teściowej nie podałam tego nr....
dobra-do rzeczy...
jak wiecie to najwieksz klamczucha i falszywy czlowiek jakiego znam plus niesamowity plotuch chce sie troche zemscic na niej i powiedziec jej jakas rzecz ktora nie miala nigdy miejsca oczywiscie zaznaczajac ze ma nikomu nie mowic ale cos takiego by z obiegu wrocilo do niej z podwojna sila zeby miala nauczkę i raz na zawsze sie odpier***** odemnie,tylko nie wiem co jej takiego powiedziec...;/
__________________
Oliwcia 05.04.2010r.
Amelcia 02.12.2011r.
"Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem. "
A.Camus
Darusiaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-25, 11:22   #2253
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Cytat:
Napisane przez libra777 Pokaż wiadomość

nie no żartowałam z tymi 10 jajkami ,też nam na śniadanie więcej schodzi ,dorzucę jeszcze 10

aaa to u mnie w domu też coś ciągle gdzieś strzela ,a to podłoga a to coś w suficie , może sobie psa kupcie to zawsze jakby ktoś łaził to wyczuje.

Uuuu nieciekawie ,mam nadzieję że wam przejdzie i oby łagodnie




To mówisz że książka jeszcze lepsza? w sumie zazwyczaj tak jest
czytałam że dużo scen z książki zostało wyciętych z filmu ze względu na ograniczenia wiekowe np. sceny łóżkowe ,hm to może być ciekawie

Ja pierdziu nieprzytomna jestem ,oglądałam do 2 a wstałam o 5.30 i się nie zdrzemnę bo zaraz będziemy się do wyjazdu szykować ,chyba że po południu się gibnę
Pogoda przez okno wygląda pięknie ,słoneczko świeci ale na termometrze -7
No jak szaleć to szaleć

Taki jest plan zeby psa kupic , zobaczymy .

Scena łóżkowa jest dopiero w ostatniej części , bo z tego co pamietam yo on sie powstrzymywał zeby jej krzywdy nie zrobić i tam tylko sie miziali , ona na palona była . Tylko ja to wieki temu czytałam wiec mogłam cos zapomnieć .

Ja tez późno poszłam spać , pilnowalam małego bo bałam sie ze mi zacznie wymiotowac i sie zadlawi . Na szczęście troche dużej pospalam , właściwie to dopiero sie obudzilam .

Cytat:
Napisane przez libra777 Pokaż wiadomość
Ok. to coś wybiorę na oko
Ostatnia część to jest "przed świtem"? bo jak kupowałam książki to w niektórych zestawach było 5 książek "drugie życie bree..." czy coś takiego to jest jeszcze do tej sagi czy to już inna
To juz jesn inna ksiazka ale jest na podstawie 3 części , tzn tam był krótki wątek bree . Nie czytałam jej wiec nie wiem czy dobra .
Mam
Cytat:
Napisane przez tylkooliwka Pokaż wiadomość
Monka rozbawiłaś mnie ale zdrówka oby Ciebie nie wzięło


Cytat:
Napisane przez ASIULEK_23 Pokaż wiadomość



O kurde, nieciekawie. Ale potrafisz wsio obrazowo opisać
A po co wybierać, nie lepiej zasiąść na klozecie z michą na kolanach??
Oby Cie nie dopadło... a jak mały po nocy??
Super , nic mu nie jest tfu tfu tfu oby tak zostało .
A moze im ten tort zaszkodził z tymi barwnikami .

Cytat:
Napisane przez nataszka25 Pokaż wiadomość
masz Ci los....
jak nocka?

ja się dziś biorę za szafy w kuchni, większość sobie wysprzątałam w sobote, ale jestem przed @ i mnie nosi

Myślę czy kliknąć kup teraz w tej bajkowej książeczce
http://allegro.pl/smily-bajkowa-ksia...118213483.html
czy w tym polecanym przez Anię
http://allegro.pl/junior-elektronicz...100610455.html

która pomoże i doradzi
Supcio , wlasnie wariuja z młodym , bo go zostawilam , zeby mi czasem w szkole sie nie posral mówiąc dobitnie .
Nie patrzyłem na te książeczki , potem zlukam i jak cos to napisze .
Wydaje mi sie ze jeden grzyb to jak loteria albo sie małej spodoba albo nie .

Cytat:
Napisane przez P0P70 Pokaż wiadomość
Monka - dobre przeczyszczenie przed świętami Ci sie przyda.
Dzieciom mam nadzieje ze szybko przeszło.

U mnie dzisiej Oliwka poszła do przedszkola po ponad 3 tygodniowej przerwie. Trochę tak pusto bez niej w domu.
Ja wlasnie mam ambitny plan nic nie robić na święta , a w poniedziałek to sie juz nie ojem jakos szczególnie , wiec zbędne przeczyszczenie przed . Chyba im tort zaszkodził .
Oby ci nic nie zalapala w tym przedszkolu.


My zaraz bujamy z małym pokazać mu jego przedszkole . Ciekawe czy mu sie spodoba .
Wczoraj tz zostawił go na chwile w zakładzie fryzjerskim bo niechcial iść z nim i poszedł do sklepu , a mały sie rozbeczal , cos czuje ze bedzie płacz jak go w przedszkolu zostawimy .

Co na obiad mogę zrobić , moze byc rosol z ryżem ? Bo cos czytałam ze zupy na wywarze mięsnym nie dobre po wymiotach i biegunce ? A kluski śląskie ? Niby ziemniaki mozna ale nie wiem czy w takiej formie .
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-25, 11:38   #2254
sara 85
Zakorzenienie
 
Avatar sara 85
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3 835
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Cytat:
Napisane przez lindsley Pokaż wiadomość
Zna nazwy kolorów ale nie potrafi rozróżnić... Mam książeczkę z kolorami i siedzimy nad nią dość często, przy okazji jakiejś też pytam pokazuję że tu jest taki sam i tu (i w znajdowaniu tego samego koloru nie ma problemu, więc widzi różnicę między kolorami) ale nie może zapamiętać że żółty to żółty itp..
Ja dobrze zdaję sobie sprawę że ma czas. Wiem że np Wercia w kolorach i liczeniu jest niedościgła za to Michaś nie ma równych w puzzlach nad którymi od pół roku spędza masę czasu. Ale niech no będzie mi matmę olewał w przyszłości to I jeszcze w pamięci mam filmik Michasi (Madziwni) sprzed roku jak liczy doniczki kiedy Michał ledwo zaczynał mówić
pamiętaj że faceci z kolorami mają problemy mój szwagier nie odróznia np różowego od fioletowego, z innymi kolorami też ma problem a facet po studiach mgr inż


Cytat:
Napisane przez nataszka25 Pokaż wiadomość
masz Ci los....
jak nocka?

ja się dziś biorę za szafy w kuchni, większość sobie wysprzątałam w sobote, ale jestem przed @ i mnie nosi

Myślę czy kliknąć kup teraz w tej bajkowej książeczce
http://allegro.pl/smily-bajkowa-ksia...118213483.html
czy w tym polecanym przez Anię
http://allegro.pl/junior-elektronicz...100610455.html

która pomoże i doradzi

ja bym wzieła tą gre co Ania polecała. Ja nawet kiedyś ją kupiłam, zapłaciłam, czekałam 1,5 miesiąca ale jej nie dostałam. Na szczęscie kase oddali


Libra ja nie oglądałam filmu ani nie czytałam ksiązki, ale jak tak polecacie to chyba się skusze.

My po urodzinach, dwa dni miałam gości. Wczoraj wieczorem to już miałam dosyć imprez na pół roku Zosia zadowolona z prezentów, najbardziej z hulajnogi i tablicy. Reszte prezentów dostanie jutro.

Zebrała tyle kasy ze w szoku jestem. Teściowi troche się oberało bo przesadza, od niego dostała 600 zł,to ciekawe ile będzie na komunie albo 18

Tort wyszedł pyszny, własnie pieke drugi na jutro do przedszkola.

---------- Dopisano o 12:38 ---------- Poprzedni post napisano o 12:34 ----------

Zosia liczyć umie do 10 chociaz czasami jej się zapomni, puzzle układa 50 elementowe , literek tez zna sporo, przychodzi żeby uczyć ja pisac. Ale na angielski czy niemiecki nie chce chodzić w ogóle. Pewnie do języków będzie taka noga jak ja. chociaż ja niemiecki w miare dobrze znam, ale angielskiego nienawidze.
__________________
Zosia 26.03.2010 r.

Franio 24.07.2014 r.
sara 85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-25, 12:24   #2255
nataszka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 5 866
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Cytat:
Napisane przez monka23 Pokaż wiadomość
No jak szaleć to szaleć

Taki jest plan zeby psa kupic , zobaczymy .

Scena łóżkowa jest dopiero w ostatniej części , bo z tego co pamietam yo on sie powstrzymywał zeby jej krzywdy nie zrobić i tam tylko sie miziali , ona na palona była . Tylko ja to wieki temu czytałam wiec mogłam cos zapomnieć .

Ja tez późno poszłam spać , pilnowalam małego bo bałam sie ze mi zacznie wymiotowac i sie zadlawi . Na szczęście troche dużej pospalam , właściwie to dopiero sie obudzilam .



To juz jesn inna ksiazka ale jest na podstawie 3 części , tzn tam był krótki wątek bree . Nie czytałam jej wiec nie wiem czy dobra .
Mam





Super , nic mu nie jest tfu tfu tfu oby tak zostało .
A moze im ten tort zaszkodził z tymi barwnikami .



Supcio , wlasnie wariuja z młodym , bo go zostawilam , zeby mi czasem w szkole sie nie posral mówiąc dobitnie .
Nie patrzyłem na te książeczki , potem zlukam i jak cos to napisze .
Wydaje mi sie ze jeden grzyb to jak loteria albo sie małej spodoba albo nie .



Ja wlasnie mam ambitny plan nic nie robić na święta , a w poniedziałek to sie juz nie ojem jakos szczególnie , wiec zbędne przeczyszczenie przed . Chyba im tort zaszkodził .
Oby ci nic nie zalapala w tym przedszkolu.


My zaraz bujamy z małym pokazać mu jego przedszkole . Ciekawe czy mu sie spodoba .
Wczoraj tz zostawił go na chwile w zakładzie fryzjerskim bo niechcial iść z nim i poszedł do sklepu , a mały sie rozbeczal , cos czuje ze bedzie płacz jak go w przedszkolu zostawimy .

Co na obiad mogę zrobić , moze byc rosol z ryżem ? Bo cos czytałam ze zupy na wywarze mięsnym nie dobre po wymiotach i biegunce ? A kluski śląskie ? Niby ziemniaki mozna ale nie wiem czy w takiej formie .
Rosołu u mnie nie kazali przy biegunce,
gotowane mięso małej kazali, ryż potrawkę,
albo ryż sam, jest podobno bardzo dobry przy biegunce, jakiś kleik...
i chrupki kukurydziane na obiad jak znalazł.

---------- Dopisano o 13:24 ---------- Poprzedni post napisano o 13:15 ----------

Cytat:
Napisane przez Darusiaaaa Pokaż wiadomość
Czesc

wracam do żywych,4 godziny siedziałam żeby wycudować coś z laptopem 4osoby próbowały go nprawić i nic ale jestem z siebie dumna,bo mnie sie udało;-)
Dziewczyny potrzebuję pomocy.
Moja kochana szwagierka wciąga mnie w jakieś chore rodzinne gry.
Naklamala tesciowi,ze ja do niej zadzwoniłam i sie żalilam i narzekałam,że on u nas jest do niczego sie nie doklada i że nrzekałam jej strasznie przez telefon a ja owszem zmienilam numer telefonu ale ani jej ni teściowej nie podałam tego nr....
dobra-do rzeczy...
jak wiecie to najwieksz klamczucha i falszywy czlowiek jakiego znam plus niesamowity plotuch chce sie troche zemscic na niej i powiedziec jej jakas rzecz ktora nie miala nigdy miejsca oczywiscie zaznaczajac ze ma nikomu nie mowic ale cos takiego by z obiegu wrocilo do niej z podwojna sila zeby miala nauczkę i raz na zawsze sie odpier***** odemnie,tylko nie wiem co jej takiego powiedziec...;/
Darusia sytuacji współczuje ale nie wiem czy jest jakikolwiek sens w to brnąć...
rozumiem, że masz ochotę się odegrać ale nie zniżaj się do jej poziomu, może to ją zaboli bardziej, że nie reagujesz...
nataszka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-25, 12:26   #2256
tylkooliwka
Wtajemniczenie
 
Avatar tylkooliwka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 037
GG do tylkooliwka
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Darusia ja niestety jestem kiepska w intrygi,nie potrafię pomóc.

Najlepiej ugotowac jakąś marchwiankę i ogólnie lekkie rzeczy nic ciężkostrawnego.Mój jak miał laksę to nic bidulek nie chciał jeść

Edytowane przez tylkooliwka
Czas edycji: 2013-03-25 o 12:43
tylkooliwka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-25, 12:35   #2257
nataszka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 5 866
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Cytat:
Napisane przez tylkooliwka Pokaż wiadomość
Darusia ja niestety jestem kiepska w intrygi,nie potrafię pomóc.

Najlepiej ugotowac jakąś marchwinkę i ogólnie lekkie rzeczy nic ciężkostrawnego.Mój jak miał laksę to nic bidulek nie chciał jeść
no bo to ciężko z tym jedzeniem w takim czasie...
albo kisiel jest bardzo dobry.
nataszka25 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-25, 13:05   #2258
sara 85
Zakorzenienie
 
Avatar sara 85
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3 835
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Ana i dziewczyny jakie rajstopy do białej koronkowej sukienki?
__________________
Zosia 26.03.2010 r.

Franio 24.07.2014 r.
sara 85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-25, 13:12   #2259
nataszka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 5 866
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Cytat:
Napisane przez sara 85 Pokaż wiadomość
Ana i dziewczyny jakie rajstopy do białej koronkowej sukienki?
a buciki jakie?
nataszka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-25, 14:54   #2260
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Nataszka wlasnie o to chodzi , ze ich nie pozamiatlo , normalnie funkcjonują , nie zdychaja, nie muli ich . Chyba im ten tort zaszkodził , zobaczymy czy mnie przypyli i tz- ta . Ale cos czuje zawirowania w brzuchu lekki ale to moze po kawie .

Mały śpi , wymeczony po nocce . Zrobię im ryż i bedą sam jedli , nie mam marfefki zapomniałam kupic , a młody i tak nie ruszy .
A co myślicie o silke krem z pasternaka ? Bo to tez raczej delikatne . Albo nie będę kombinować

Sara ty mieszkasz w najbogatszym rejonie polski , wiec chyba w normie takie prezenty u was sa pamiętasz zreszta jak sama mowilas ze na komunie tysiaka dajesz bo takie u was stawki sa . I ze h nie było ze cos wypominam czy sie czepia , bo mnie to wsio ryba kto ile daje i kto ile dostaje , każdy ma inny budżet .
Dziadek Miał to dał , i mała bedzie miała na cos konkretnego albo sobie dołoży , znaczy ty jej .
I czekamy na fotki z imprezki.
A co do rajstop to dla ciebie czy dla małej , ja bum w cieliste szła , nude , pastelowe , albo kremowe , ale co ja sie tam znam mam chłopaków w domu , rajstop to oni na pewno nie noszą .
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-25, 15:38   #2261
libra777
Zakorzenienie
 
Avatar libra777
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 6 589
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Monka lepiej daj im sam ryz nei ryzykuj z pasternakiem,ja gotowałam sam ryż taki na półgęsto na wodzie albo kisiel z jagód

co do scen łóżkowych to tak w ostatniej części bo ona przecież dziewicą była,ale jak tak czytałam ogólnie o filmie to reżyser się zastanawiał nawet czy pozwolić Jacobowi biegać bez koszulki bo nastolatki to oglądają

Darusia oj skąd ja to znam ,mam taką ciotkę (tzn. to już moja była ciotka na szczęście) tez taka intrygantka ,potrafi niestworzone historie wymyślać ,jedynym sposobem na nią jest ignor totalny bo jak się podejmuje jej grę to ona się rozkręca ,także moja rada zignoruj

Sara a jaki w końcu tort robiłaś ? fajnie że imprezka się udała

co do książek to dokupiłam dzisiaj w empiku tą "drugie życie bree... i kupiłam jeszcze pierwszą część innej sagi tytuł "naznaczona" ponoć tez świetne jest ich kilka chyba 8
I trzymałam już w rękach polecanego przez was greya i się wahałam i na razie go nie wzięłam ale kupię też sobie.
kupiłam też tą maskę z altery i taką samą odżywkę to granat z aloesem tak? bo innej tam nie było dzisiaj wytestuję ,pięknie pachnie

My po wizycie ,doktor mówił że juz wszystko ok. ale zlecił jeszcze jedną wizytę za rok.
libra777 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-25, 15:42   #2262
nataszka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 5 866
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Cytat:
Napisane przez monka23 Pokaż wiadomość
Nataszka wlasnie o to chodzi , ze ich nie pozamiatlo , normalnie funkcjonują , nie zdychaja, nie muli ich . Chyba im ten tort zaszkodził , zobaczymy czy mnie przypyli i tz- ta . Ale cos czuje zawirowania w brzuchu lekki ale to moze po kawie .

Mały śpi , wymeczony po nocce . Zrobię im ryż i bedą sam jedli , nie mam marfefki zapomniałam kupic , a młody i tak nie ruszy .
A co myślicie o silke krem z pasternaka ? Bo to tez raczej delikatne . Albo nie będę kombinować

Sara ty mieszkasz w najbogatszym rejonie polski , wiec chyba w normie takie prezenty u was sa pamiętasz zreszta jak sama mowilas ze na komunie tysiaka dajesz bo takie u was stawki sa . I ze h nie było ze cos wypominam czy sie czepia , bo mnie to wsio ryba kto ile daje i kto ile dostaje , każdy ma inny budżet .
Dziadek Miał to dał , i mała bedzie miała na cos konkretnego albo sobie dołoży , znaczy ty jej .
I czekamy na fotki z imprezki.
A co do rajstop to dla ciebie czy dla małej , ja bum w cieliste szła , nude , pastelowe , albo kremowe , ale co ja sie tam znam mam chłopaków w domu , rajstop to oni na pewno nie noszą .
ej no rajstop nie noszą?
a zimą?

---------- Dopisano o 16:42 ---------- Poprzedni post napisano o 16:40 ----------

Cytat:
Napisane przez libra777 Pokaż wiadomość
Monka lepiej daj im sam ryz nei ryzykuj z pasternakiem,ja gotowałam sam ryż taki na półgęsto na wodzie albo kisiel z jagód

co do scen łóżkowych to tak w ostatniej części bo ona przecież dziewicą była,ale jak tak czytałam ogólnie o filmie to reżyser się zastanawiał nawet czy pozwolić Jacobowi biegać bez koszulki bo nastolatki to oglądają

Darusia oj skąd ja to znam ,mam taką ciotkę (tzn. to już moja była ciotka na szczęście) tez taka intrygantka ,potrafi niestworzone historie wymyślać ,jedynym sposobem na nią jest ignor totalny bo jak się podejmuje jej grę to ona się rozkręca ,także moja rada zignoruj

Sara a jaki w końcu tort robiłaś ? fajnie że imprezka się udała

co do książek to dokupiłam dzisiaj w empiku tą "drugie życie bree... i kupiłam jeszcze pierwszą część innej sagi tytuł "naznaczona" ponoć tez świetne jest ich kilka chyba 8
I trzymałam już w rękach polecanego przez was greya i się wahałam i na razie go nie wzięłam ale kupię też sobie.
kupiłam też tą maskę z altery i taką samą odżywkę to granat z aloesem tak? bo innej tam nie było dzisiaj wytestuję ,pięknie pachnie

My po wizycie ,doktor mówił że juz wszystko ok. ale zlecił jeszcze jedną wizytę za rok.
super, że wizyta ok.

Darusia ja też tak radzę...

Ej kto to jest ten Jackob? Wy się tak ślinicie na niego........ pokażcie, dajcie się poślinić
proszę o linka
nataszka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-25, 15:48   #2263
sara 85
Zakorzenienie
 
Avatar sara 85
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3 835
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Cytat:
Napisane przez nataszka25 Pokaż wiadomość
a buciki jakie?
albo czarne albo nude

Cytat:
Napisane przez monka23 Pokaż wiadomość
Sara ty mieszkasz w najbogatszym rejonie polski , wiec chyba w normie takie prezenty u was sa pamiętasz zreszta jak sama mowilas ze na komunie tysiaka dajesz bo takie u was stawki sa . I ze h nie było ze cos wypominam czy sie czepia , bo mnie to wsio ryba kto ile daje i kto ile dostaje , każdy ma inny budżet .
Dziadek Miał to dał , i mała bedzie miała na cos konkretnego albo sobie dołoży , znaczy ty jej .
I czekamy na fotki z imprezki.
A co do rajstop to dla ciebie czy dla małej , ja bum w cieliste szła , nude , pastelowe , albo kremowe , ale co ja sie tam znam mam chłopaków w domu , rajstop to oni na pewno nie noszą .
dla mnie
a co do prezentów, to były zwykłe urodziny a nie jakaś komunia czy wesele.

---------- Dopisano o 16:48 ---------- Poprzedni post napisano o 16:47 ----------

Libra torta zrobiłam z masą z milky way
__________________
Zosia 26.03.2010 r.

Franio 24.07.2014 r.
sara 85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-25, 15:52   #2264
libra777
Zakorzenienie
 
Avatar libra777
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 6 589
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Cytat:
Napisane przez nataszka25 Pokaż wiadomość
ej no rajstop nie noszą?
a zimą?

---------- Dopisano o 16:42 ---------- Poprzedni post napisano o 16:40 ----------


super, że wizyta ok.

Darusia ja też tak radzę...

Ej kto to jest ten Jackob? Wy się tak ślinicie na niego........ pokażcie, dajcie się poślinić
proszę o linka
Nataszka mój przez całą zimę ani razu rajtuz nie miał na sobie ani żadnych kalesonek

Oto Jacob https://www.google.pl/search?q=jacob...J4iutAaHvIHADg

Cytat:
Napisane przez sara 85 Pokaż wiadomość

[/COLOR]Libra torta zrobiłam z masą z milky way
a ten ,no on pyszny jest
libra777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-25, 15:55   #2265
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Bosze , skończyłam z młodym zadanie robić , uff na dziś koniec . Czemu ja za jakiegoś profesora , nauczyciela nie wyszłam , miałabym z głowy i on by siedział

Libra no jak wszystko w porządku to tylko sie cieszyć , z jednej strony fajnie ze wam każe za rok przyjść , dopilnowany mały bedzie .
Moj grey to jest tak zakurzony juz, nie mam cos czasu i weny do czytania , moze po powrocie z pl .

Nataszka moje w kalejsrakach chodzą , fajki to młody miał jak byłam w pl a on miał kilka miesięcy . No co ty Jacoba. Ie z AZS , bys sie wstydzila
https://www.google.co.uk/search?q=ja...MIO70QWUxYCgCg


Sara wiem ze były zwykle urodziny no ale dał , ejj nie moja wina , ja mu nie doradzalam ile ma dac , na tyle sie poczuł ze chce dac i tyle , jak cie to uwiera to mu powiedz . Ja dziadka nie tłumaczę , ale próbuje zrozumieć .
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-25, 15:57   #2266
nataszka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 5 866
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Cytat:
Napisane przez libra777 Pokaż wiadomość
Nataszka mój przez całą zimę ani razu rajtuz nie miał na sobie ani żadnych kalesonek

Oto Jacob https://www.google.pl/search?q=jacob...J4iutAaHvIHADg


a ten ,no on pyszny jest
Zaje.bisty jest ale nie w długich włosach.................. ..............


Sara do czarnych bucików założyła bym cieliste rajstopki a do nude to chyba białe...
nataszka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-25, 15:58   #2267
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Cytat:
Napisane przez libra777 Pokaż wiadomość
Nataszka mój przez całą zimę ani razu rajtuz nie miał na sobie ani żadnych kalesonek

Oto Jacob https://www.google.pl/search?q=jacob...J4iutAaHvIHADg


a ten ,no on pyszny jest
to samo dałam

No nie gadaj ze bez rajtek czy kalesonow , biedne dziecko jeszcze mu ptak zmarznie .

---------- Dopisano o 17:58 ---------- Poprzedni post napisano o 17:57 ----------

Cytat:
Napisane przez nataszka25 Pokaż wiadomość
Zaje.bisty jest ale nie w długich włosach.................. ..............


Sara do czarnych bucików założyła bym cieliste rajstopki a do nude to chyba białe...
Nie nie w długich włosach nie
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-25, 15:58   #2268
nataszka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 5 866
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Cytat:
Napisane przez monka23 Pokaż wiadomość
Bosze , skończyłam z młodym zadanie robić , uff na dziś koniec . Czemu ja za jakiegoś profesora , nauczyciela nie wyszłam , miałabym z głowy i on by siedział

Libra no jak wszystko w porządku to tylko sie cieszyć , z jednej strony fajnie ze wam każe za rok przyjść , dopilnowany mały bedzie .
Moj grey to jest tak zakurzony juz, nie mam cos czasu i weny do czytania , moze po powrocie z pl .

Nataszka moje w kalejsrakach chodzą , fajki to młody miał jak byłam w pl a on miał kilka miesięcy . No co ty Jacoba. Ie z AZS , bys sie wstydzila
https://www.google.co.uk/search?q=ja...MIO70QWUxYCgCg


Sara wiem ze były zwykle urodziny no ale dał , ejj nie moja wina , ja mu nie doradzalam ile ma dac , na tyle sie poczuł ze chce dac i tyle , jak cie to uwiera to mu powiedz . Ja dziadka nie tłumaczę , ale próbuje zrozumieć .
wstyd mi wstyd

Ale mnie oświeciłyście

Co do tego profesora to ty zbyt wymagająca jesteś, masz chłopa co gotuje to nie wybrzydzaj
nataszka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-25, 16:01   #2269
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Cytat:
Napisane przez nataszka25 Pokaż wiadomość
wstyd mi wstyd

Ale mnie oświeciłyście

Co do tego profesora to ty zbyt wymagająca jesteś, masz chłopa co gotuje to nie wybrzydzaj
Nio ,ale ja bym chciała profesora z pasja do gotowania
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-25, 16:06   #2270
nataszka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 5 866
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Libra hartuje dzieci,
ale takie jakieś grubsze spodnie nosili?
Przecież to ciągnie od nóg bardzo... ale co ja się dziwie jak moja rajstopy nosi ale spodni nie nosi tylko spódniczki albo sukienki to na jedno wychodzi

---------- Dopisano o 17:01 ---------- Poprzedni post napisano o 17:01 ----------

Cytat:
Napisane przez monka23 Pokaż wiadomość
Nio ,ale ja bym chciała profesora z pasja do gotowania
i z twarzą jacoba?

---------- Dopisano o 17:03 ---------- Poprzedni post napisano o 17:01 ----------

Cytat:
Napisane przez monka23 Pokaż wiadomość
Nio ,ale ja bym chciała profesora z pasja do gotowania
albo ciałem Jacoba...

---------- Dopisano o 17:06 ---------- Poprzedni post napisano o 17:03 ----------

Mała ogląda zebre Zou i zebra poszła do doktora a pani doktor mówi:
"Ale masz wspaniałą ptaszynkę Zou"
dobrze, że spojrzałam że ma ptaka ptaka na ramieniu bo aż się wystraszyłam słuchając tego
nataszka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-25, 16:07   #2271
libra777
Zakorzenienie
 
Avatar libra777
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 6 589
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Nataszka w dresach zazwyczaj ,ale jak był duży mróz to zakładałam te spodnie śniegowce ,jednak jak jechaliśmy np. gdzieś to już zazwyczaj same dżinsy ,on przyzwyczajony ,ja tez nic pod spodnie nie noszę

Tak w krótkich włosach
libra777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-25, 16:09   #2272
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Cytat:
Napisane przez nataszka25 Pokaż wiadomość
Libra hartuje dzieci,
ale takie jakieś grubsze spodnie nosili?
Przecież to ciągnie od nóg bardzo... ale co ja się dziwie jak moja rajstopy nosi ale spodni nie nosi tylko spódniczki albo sukienki to na jedno wychodzi

---------- Dopisano o 17:01 ---------- Poprzedni post napisano o 17:01 ----------


i z twarzą jacoba?

---------- Dopisano o 17:03 ---------- Poprzedni post napisano o 17:01 ----------


albo ciałem Jacoba...
No nie pogardzilabym

Moje bez kalesonow nie wyjdą , ale problem jest z zakladaniem bluzy i kurtki i czapki . Albo nie zakładają albo ściągają a ja za nimi latam i jape dre zeby choć bluzę albo kurtkę zarzucili .

Dziś pizgawica i zimno . Ogrzewanie wlaczylam ale jeszcze sie nie rozgrzalam , wcześniej chatę wietrzylam ale juz nie wyrobie bo za zimno .

Ja pod spodnie tez nic nie noszę , tłuszcz mnie grzeje hehe za to tz w kalejsrakach lata .

Edytowane przez monka23
Czas edycji: 2013-03-25 o 16:10
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-25, 16:14   #2273
nataszka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 5 866
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Cytat:
Napisane przez monka23 Pokaż wiadomość
Ja pod spodnie tez nic nie noszę , tłuszcz mnie grzeje hehe za to tz w kalejsrakach lata .
Cytat:
Napisane przez libra777 Pokaż wiadomość
Nataszka w dresach zazwyczaj ,ale jak był duży mróz to zakładałam te spodnie śniegowce ,jednak jak jechaliśmy np. gdzieś to już zazwyczaj same dżinsy ,on przyzwyczajony ,ja tez nic pod spodnie nie noszę

Tak w krótkich włosach
ej a majtki??
nataszka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-25, 16:22   #2274
pl_madzia
Zakorzenienie
 
Avatar pl_madzia
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 6 601
GG do pl_madzia
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Pierwsza czesc sagi mi sie bardzo podobalo. Pozostale ogladalam tylko dla Jacoba bez koszulki.

Sara ostatnio w tv co widze kogos w bialej krotkiej sukience to w czarnych mocno kryjacych rajtuzach i czarnych butach.
__________________
Eryk i Erwin



"Życie trzeba przeżyć tak żeby wstyd było opowiadać, ale przyjemnie wspominać"
pl_madzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-25, 16:27   #2275
nataszka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 5 866
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Cytat:
Napisane przez pl_madzia Pokaż wiadomość
Pierwsza czesc sagi mi sie bardzo podobalo. Pozostale ogladalam tylko dla Jacoba bez koszulki.

Sara ostatnio w tv co widze kogos w bialej krotkiej sukience to w czarnych mocno kryjacych rajtuzach i czarnych butach.
Następna......
nataszka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-25, 16:44   #2276
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Cytat:
Napisane przez nataszka25 Pokaż wiadomość
ej a majtki??
Majtki ? No co ty ? Majciory dupsko pogrubiaja
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-25, 18:51   #2277
evitka21
Zakorzenienie
 
Avatar evitka21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 588
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Cytat:
Napisane przez izazula Pokaż wiadomość
No widzisz, zapomniałam o takim istotnym szczególe . Nie dawałam likieru tylko zrobiłam trochę kawy rozpuszczalnej. W zasadzie można dać likier bo % i tak wyparują w temperaturze ale ja jakoś, jak mają dzieciaki jeść to nie daję niczego co z alkoholem
e tam, nie jak wyszły dobre, to oki. Nie będę kupować całego likieru żeby łyżkę dać
Cytat:
Napisane przez libra777 Pokaż wiadomość
co do kolorowania to też nie za ciekawie ,przewaznie wszystko na jedek kolor wali ,właśnie Twój puzzle układa i widocznie na tym się jedgo uwaga skupiła , mój za to wymieni wszystkie marki ciągników bezbłędnie i sprzętu rolniczego wie który z jakiej firmy ,który jakie kolory kół ma w jednym paluszku wszystko ma
wiocznie naszym nie po drodze zliczeniem i literkami
niezły jest, mój wieśniak kochany
Cytat:
Napisane przez ASIULEK_23 Pokaż wiadomość
A po co wybierać, nie lepiej zasiąść na klozecie z michą na kolanach??
jakie doświadczenie przez ciebie przemawia
Cytat:
Napisane przez nataszka25 Pokaż wiadomość
Myślę czy kliknąć kup teraz w tej bajkowej książeczce
http://allegro.pl/smily-bajkowa-ksia...118213483.html
czy w tym polecanym przez Anię
http://allegro.pl/junior-elektronicz...100610455.html
obie fajne-ale pomogłam . Może poszukaj na necie jakie te plansze są w środku (albo real foto) i zobacz, które fajniejsze
Cytat:
Napisane przez P0P70 Pokaż wiadomość
Monka - dobre przeczyszczenie przed świętami Ci sie przyda..
popatrz, popatrz, jaka ciocia dobra rada, już zapomniała jak ją niedawno czyściło
Cytat:
Napisane przez Darusiaaaa Pokaż wiadomość
Czesc
Moja kochana szwagierka wciąga mnie w jakieś chore rodzinne gry.
Naklamala tesciowi,ze ja do niej zadzwoniłam i sie żalilam i narzekałam,że on u nas jest do niczego sie nie doklada i że nrzekałam jej strasznie przez telefon a ja owszem zmienilam numer telefonu ale ani jej ni teściowej nie podałam tego nr....
dobra-do rzeczy...
ale kto się nie dokłada? teściu?
wiesz co, nikt ci raczej nie doradzi w kwestii intrygi, bo żadna z nas nie wie tak dokładnie co i jak w waszej rodzinie...
Cytat:
Napisane przez sara 85 Pokaż wiadomość
pamiętaj że faceci z kolorami mają problemy mój szwagier nie odróznia np różowego od fioletowego, z innymi kolorami też ma problem a facet po studiach mgr inż

Zebrała tyle kasy ze w szoku jestem. Teściowi troche się oberało bo przesadza, od niego dostała 600 zł,to ciekawe ile będzie na komunie albo 18

. Pewnie do języków będzie taka noga jak ja. chociaż ja niemiecki w miare dobrze znam, ale angielskiego nienawidze.
wykształcenie ma się nijak do daltonizmu. Mój stary też "kolorowa dupa"

uuu, to poszalał dziadziuś. Może ty też z lubelskiego jednak?
Cytat:
Napisane przez sara 85 Pokaż wiadomość
Ana i dziewczyny jakie rajstopy do białej koronkowej sukienki?
dla ciebie czy dla dziecka? jak dla ciebie to cieliste

Cytat:
Napisane przez monka23 Pokaż wiadomość
A co myślicie o silke krem z pasternaka ? Bo to tez raczej delikatne . Albo nie będę kombinować
że łot-de-fak?

może faktycznie to ten tort im zaszkodził...
Cytat:
Napisane przez libra777 Pokaż wiadomość
Nataszka mój przez całą zimę ani razu rajtuz nie miał na sobie ani żadnych kalesonek
no coś ty, wy naprawdę zimnoluby jesteście

a dla mnie ten wasz jacob to okropny-taki dzieciuch dla nastolatek, jak bieber ten
__________________
Szczęścia nie można kupić, ale...można je sobie urodzić




Edytowane przez evitka21
Czas edycji: 2013-03-25 o 18:53
evitka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-25, 18:57   #2278
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Cytat:
Napisane przez evitka21 Pokaż wiadomość
no coś ty, wy naprawdę zimnoluby jesteście

a dla mnie ten wasz jacob to okropny-taki dzieciuch dla nastolatek, jak bieber ten
eee ciotka nie grzesz!nie znasz się widzę!Jacobem tak gardzić i do bibera porównywać

Nina w rajtach była zaledwie kilka razy również

Sara,ale dla Ciebie rajty czy dla Zosi?
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-25, 19:03   #2279
evitka21
Zakorzenienie
 
Avatar evitka21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 588
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

a jeszcze zapomniałam napisać, że byliśmy dziś z lenuchą u okulisty i wszystko super . Ja krótkowidz, to obawę miałam. Pięknie się dała zbadać, na wszystkie pytania pani doktor odpowiadała, komputerem dała się też zbadać, i poświecić w oczka. A jak pani doktor lizaka obiecała, to już w ogóle pełne skupienie

---------- Dopisano o 20:03 ---------- Poprzedni post napisano o 20:02 ----------

ana, no co zrobić, nie moje klimaty
__________________
Szczęścia nie można kupić, ale...można je sobie urodzić



evitka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-25, 19:17   #2280
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

uprzejmie donoszę,że kupiłam dzisiaj w biedrze za☠☠☠iste ciasteczka w mlecznej czeko-takie coś ma milka z tym,że biedronkowe lepsze,mega paka,cena chyba 6 zeta(malusie opakowanie milki kosztuje 7)jest też wersja deserowa czekolada.Niebieskie opakowanie nazwa RIDO.Mówię wam pychota
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:05.