Jaki KOLOR włosów będzie do mnie pasować ? - wątek zbiorczy - Strona 144 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Pokaż wyniki sondy: Jaki kolor dla mnie?
Brąz? 142 53,99%
Bląd? 123 46,77%
Sonda wielokrotnego wyboru Głosujący: 263. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-03-20, 12:57   #4291
Change The Way
Przyczajenie
 
Avatar Change The Way
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 29
Dot.: Jaki KOLOR włosów będzie do mnie pasować ? - wątek zbiorczy

Witajcie. Jak sądzicie, w którym kolorze będzie mi najlepiej?
1
2
3
osobiście skłaniałabym się do koloru nr. 1 ale czy będzie mi w nim dobrze? A może macie jakiś inny pomysł?
W załączniku przesyłam swoje zdjęcie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1100884.jpg (50,8 KB, 27 załadowań)
Change The Way jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-20, 15:56   #4292
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Jaki KOLOR włosów będzie do mnie pasować ? - wątek zbiorczy

Moim zdaniem rownież 1 . Świetny kolorek. Chociaż w obecnym też Ci b. dobrze.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-20, 19:22   #4293
Vicodin_89
Raczkowanie
 
Avatar Vicodin_89
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 179
Brąz- w tonacji chłodnej czy ciepłej?

Witajcie Otóż mam aktualnie pewnien mały problem Mianowicie nie mam do końca pojęcia, brązami jakiego typu powinnam zafarbować sobie włosy i w których mi ładniej, w chłodnych czy ciepłych. Ostatnio, z półtora miesiąca temu, zmieszałam średni brąz z rudym i wyszedł zdecydowanie ciepły, ciemny, ładny brąz. Nie mam tylko teraz pojęcia co powinnam zrobić dalej, ogólnie chcę zostać jak najbardziej przy ciemnym brązie tylko i wyłącznie, tylko właśnie ta tonacja... Nie wiem czy mam zniwelować ten ciepły poblask który mam aktualnie, i zdecydować się na chłodny brąz, czy go jeszcze pogłębić poprzez właśnie mieszanie brazu z rudoscia, albo delikatna czerwienią... Doradzcie coś pliss
No i daje foty tak dla porównania
1. zdj. bardzo ciemny brąz, chłodny raczej
2. czekolada palette
3. tez czekolada tylko w słońcu zatem wygląda na dużo jaśniejszą, w rzeczywistości zdecydowanie ciemniejsza
Moje włosy są teraz zdecydowanie ciemniejsze niż na 2 i 3 zdj. Daje akurat takie zdj bo na nich w sumie najbardziej widoczna będzie różnica jak wyglądam w zimnych odcieniach, a jak w cieplejszych.
Ogólnie chcę właśnie albo typowo chłodny, a jesli jednak ciepły, to musi byc on a baaaardzo ciepłej tonacji Chyba że macie inny pomysł
Uff, trochę się rozpisałam Co myślicie?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 202649_149992998471855_605821011_o.jpg (67,2 KB, 40 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 622793_164705230333965_1884483757_oq.jpg (68,5 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 178541_138948746242947_1090045217_oz.jpg (49,0 KB, 42 załadowań)
Vicodin_89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-20, 20:14   #4294
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Dżemowe Zagłębie
Wiadomości: 4 284
Dot.: Brąz- w tonacji chłodnej czy ciepłej?

Jak dla mnie lepiej Ci w ciepłym odcieniu brązu. W chłodnym wyglądasz tak jakoś smutno. Albo ja mam takie wrażenie
__________________
Poważne uzależnienie od k-popu i k-dram.
Na szczęście jedyne.


Nie udzielam żadnych porad przez PW, proszę nie pisać.
mcromance jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-20, 21:54   #4295
anuleczkaa06
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: woj. świętokrzyskie
Wiadomości: 170
Dot.: Brąz- w tonacji chłodnej czy ciepłej?

zdecydowanie ciepły brąz , wyglądasz w nim tak zdrowiej , promienniej
anuleczkaa06 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-20, 22:16   #4296
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Brąz- w tonacji chłodnej czy ciepłej?

mnie sie najbardziej podoba na pierwszej fotce, tak z pazurem
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-20, 22:27   #4297
Vicodin_89
Raczkowanie
 
Avatar Vicodin_89
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 179
Dot.: Brąz- w tonacji chłodnej czy ciepłej?

Dziekuje bardzo za rady hmm, a znacie moze jakies fajne cieple ciemne brazy? Mogly by nawet sie zmywac na rudo-miedziany, nie przeszkadza mi to zupelnie Myslalam np o zmieszaniu palonej kawy z joanny z plomienna iskra na przyklad, bo wydaje mi sie ze moglaby fajnie ta palona kawe ocieplic, bo ona w sumie zbyt ciepla nie jest, dopiero jak sie wyplucze... Zastanawialam sie tez nad zmieszaniu palonej kawy z jakas czerwienia ale nie wiem czy to dobry pomysl... heh, tak jakos dla przykladu daje farby joanny bo je lubie i maja ladne kolory i cena jest spoko... Ja w sumie ost stwierdzilam ze przy mieszaniu kolorow naprawde ladne odcienie wychodza... Jak sadzicie? Co by tu pokombinowac? I tak musialabym kupic dwa opakowania bo mam dosc geste wlosy, wiec moze by tak dwa rozne kolory zmieszac ze soba zamiast jednego?

---------- Dopisano o 23:27 ---------- Poprzedni post napisano o 23:25 ----------

Cytat:
Napisane przez karmazynka99 Pokaż wiadomość
mnie sie najbardziej podoba na pierwszej fotce, tak z pazurem
Dziękuuuję Tu akurat mialam ciemny braz palette bodajze w sumie kolor byl ladny ale troszke za ciemny jednak, bo byl w zasadzie czarny, w sloncu tylko braz poswiata byla Powiedzialam sobie ze ciemnego brazu nie klade bo juz nie chce czarnego miec, ciezko cos z niego potem zrobic
Vicodin_89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-21, 07:26   #4298
takamarcia
Przyczajenie
 
Avatar takamarcia
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 7
Dot.: Brąz- w tonacji chłodnej czy ciepłej?

Cytat:
Napisane przez Vicodin_89 Pokaż wiadomość
Witajcie Otóż mam aktualnie pewnien mały problem Mianowicie nie mam do końca pojęcia, brązami jakiego typu powinnam zafarbować sobie włosy i w których mi ładniej, w chłodnych czy ciepłych. Ostatnio, z półtora miesiąca temu, zmieszałam średni brąz z rudym i wyszedł zdecydowanie ciepły, ciemny, ładny brąz. Nie mam tylko teraz pojęcia co powinnam zrobić dalej, ogólnie chcę zostać jak najbardziej przy ciemnym brązie tylko i wyłącznie, tylko właśnie ta tonacja... Nie wiem czy mam zniwelować ten ciepły poblask który mam aktualnie, i zdecydować się na chłodny brąz, czy go jeszcze pogłębić poprzez właśnie mieszanie brazu z rudoscia, albo delikatna czerwienią... Doradzcie coś pliss
No i daje foty tak dla porównania
1. zdj. bardzo ciemny brąz, chłodny raczej
2. czekolada palette
3. tez czekolada tylko w słońcu zatem wygląda na dużo jaśniejszą, w rzeczywistości zdecydowanie ciemniejsza
Moje włosy są teraz zdecydowanie ciemniejsze niż na 2 i 3 zdj. Daje akurat takie zdj bo na nich w sumie najbardziej widoczna będzie różnica jak wyglądam w zimnych odcieniach, a jak w cieplejszych.
Ogólnie chcę właśnie albo typowo chłodny, a jesli jednak ciepły, to musi byc on a baaaardzo ciepłej tonacji Chyba że macie inny pomysł
Uff, trochę się rozpisałam Co myślicie?
na ostatnim zdjęćiu REWELACJA takżę im cieplej u ciebie tym lepiej
takamarcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-21, 08:19   #4299
kinia656
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 178
Dot.: Brąz- w tonacji chłodnej czy ciepłej?

mi tez się bardzo podobasz na ostatnim zdjęciu, w tych jaśniejszych. Super wyglądasz w cieplejszym kolorku w chłodnym tak za ciemno wg mnie, smutno, szaro. A w ciepłym tak promiennie, weselej
kinia656 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-21, 09:47   #4300
UsagiAkira
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 3
Dot.: Jaki KOLOR włosów będzie do mnie pasować ? - wątek zbiorczy

Dziewczyny! Może któraś z was ma doświadczenie z farbami firmy Wella Koleston Perfect.? Posiadam 8/1 10/16 12/22 9/1 i 10/1 oraz utleniacz 6%.
Farbuję włosy od paru miesięcy mieszając 8/1 9/1 i 10/1. Wychodzi z tego mi taki..słoneczny blond. Ale ostatnio wydają mi sie żółte i chciałabym wyczarować z tych farbek coś takiego kremowego.

Jak myślicie? Da się zrobić tym co posiadam? I w jakich stosunkach?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg color.jpg (21,6 KB, 17 załadowań)
UsagiAkira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-21, 10:10   #4301
kinia656
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 178
Dot.: Jaki KOLOR włosów będzie do mnie pasować ? - wątek zbiorczy

ten blond kolorek ładny, nie jest żółty moim zdaniem. Też szukam karmelowego i kupiłam wellaton karmelowa czekolada ale nie wiem co mi z tego wyjdzie dopiero z atydzień tym pofarbuję...

---------- Dopisano o 11:10 ---------- Poprzedni post napisano o 11:08 ----------

tzn ten co kupiłam to taki jaśniutki brąz ma mi wyjść chciałabym żeby taki wyszedł.. a ty pewnie chcesz mieć blond ale jakby ciemniejszy, taki miodowy bradziej? Ja nigdy farb nie mieszałam i bałabym się.. ale może miodowy blond z sayossa? albo jakiś podobny kolor? z loreala color mask jest chyba jasny złoty brąz (nie jestem pewna czy to na pewno ten kolor) albo ciemny złoty blond.. coś ze złotem :P ale na próbniku wyszedł właśnie taki karmelowy fajny.

Edytowane przez kinia656
Czas edycji: 2013-03-21 o 10:13
kinia656 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-21, 10:14   #4302
UsagiAkira
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 3
Dot.: Jaki KOLOR włosów będzie do mnie pasować ? - wątek zbiorczy

Oj nie nie. Może źle napisałam. Ten załączony obrazek to nie ja, tylko kolor który chcę uzyskać. I chodziło mi o to, czy da rade zrobić go z farbami które posiadam ) Taki krem. Karmel już kiedyś miałam, jednak kobieta zmienną jest
UsagiAkira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-21, 10:18   #4303
kinia656
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 178
Dot.: Jaki KOLOR włosów będzie do mnie pasować ? - wątek zbiorczy

aaa to przepraszam :P myślałam że to twoje włoski :P zamiast przeczytać że chcesz coś kremowego przeczytałam że "karmelowego" P
Na mieszaniu się nie znam więc nie pomogę :P

Ale może mi doradzisz co za karmelek miałaś? i czego użyłaś? :P
kinia656 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-21, 10:25   #4304
UsagiAkira
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 3
Dot.: Jaki KOLOR włosów będzie do mnie pasować ? - wątek zbiorczy

Cóż, jest kilka różnych kalmelków Ja miałam takie bardziej wchodzące pod blond-jasny brąz..nie pamiętam czym farbowałam, niestety. było to dość dawno. Ale myślę że to była zwykła Palette. Tylko że to była szamponetka położona na jasny blond. No niestety lub stety już sienie zmyła potem
UsagiAkira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-21, 11:00   #4305
kinia656
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 178
Dot.: Jaki KOLOR włosów będzie do mnie pasować ? - wątek zbiorczy

ojej szkoda że nie pamiętasz, marzy mi się taki kolorek
kinia656 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-21, 14:44   #4306
Cadiii
Przyczajenie
 
Avatar Cadiii
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 13
Ah ten blond

Hej dziewczyny,
Chciałabym się was poradzić, załączam zdjęcia aktualne moich włosów. 2 miesiące temu farbowałam 9.13 majirel, wcześniej 9.22 z 10 majirel również. Wszytsko z oxydantem 9. Zastanawiam się co robić dalej z włosami, zapuszczać (boje się że mimio poświęcania włosom dużo czasulejowania, zabezpieczania itp niszczą się od tego koloryzowania) , zafarbować trochę jaśniej majirelem 10 1/2 może z oxy 6% albo zafarbowanie jakąś 'mniej niszczącą' farbą, chodziło mi po głowie tez przyciemnieni góry ala ombre. Zależy mi na zapuszczeniu włosów i wiem, że nie do twarzy mi w brązach i ciemniejszych. Mam problem z żółknięciem koloru ;/ Farbowanie zimnymi odcieniami daje efetk na 3 tyg max, afioletowy szampon prawie brak jakiegokolwiek efektu.Naprawdę nie wiem ;x

z góry dzięki za pomoc
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg image.jpg (18,6 KB, 29 załadowań)
Cadiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-21, 15:12   #4307
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Ah ten blond

Cytat:
Napisane przez Cadiii Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny,
Chciałabym się was poradzić, załączam zdjęcia aktualne moich włosów. 2 miesiące temu farbowałam 9.13 majirel, wcześniej 9.22 z 10 majirel również. Wszytsko z oxydantem 9. Zastanawiam się co robić dalej z włosami, zapuszczać (boje się że mimio poświęcania włosom dużo czasulejowania, zabezpieczania itp niszczą się od tego koloryzowania) , zafarbować trochę jaśniej majirelem 10 1/2 może z oxy 6% albo zafarbowanie jakąś 'mniej niszczącą' farbą, chodziło mi po głowie tez przyciemnieni góry ala ombre. Zależy mi na zapuszczeniu włosów i wiem, że nie do twarzy mi w brązach i ciemniejszych. Mam problem z żółknięciem koloru ;/ Farbowanie zimnymi odcieniami daje efetk na 3 tyg max, afioletowy szampon prawie brak jakiegokolwiek efektu.Naprawdę nie wiem ;x

z góry dzięki za pomoc
A jak mamy ci podpowiedzieć, co ci będzie pasować, jeśli ukrywasz twarz? Pokaż się
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-22, 15:12   #4308
martuska87
martuska877
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: gliwice
Wiadomości: 750
Thumbs down Dot.: Ah ten blond

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
A jak mamy ci podpowiedzieć, co ci będzie pasować, jeśli ukrywasz twarz? Pokaż się

aten fioletow2y szampon to kupiony w Rosamanie czy u fryzjera to ważne tylko te u fryzjera sa dobre bo tamte to podróbka i możesz nawet miec fioletowe włosy jak dasz za duzo wazne jest to że nigdy nie da sie samego szamponu tylko sie laczy ten fioletowy z iiinym i stosuje sie gora raz na tydzien.

---------- Dopisano o 16:09 ---------- Poprzedni post napisano o 16:07 ----------

Cytat:
Napisane przez UsagiAkira Pokaż wiadomość
Dziewczyny! Może któraś z was ma doświadczenie z farbami firmy Wella Koleston Perfect.? Posiadam 8/1 10/16 12/22 9/1 i 10/1 oraz utleniacz 6%.
Farbuję włosy od paru miesięcy mieszając 8/1 9/1 i 10/1. Wychodzi z tego mi taki..słoneczny blond. Ale ostatnio wydają mi sie żółte i chciałabym wyczarować z tych farbek coś takiego kremowego.

Jak myślicie? Da się zrobić tym co posiadam? I w jakich stosunkach?
ten blondziej jest super jaki to kolor marzy mi sie takimysle ze mi by pasowal jak myslisz?

---------- Dopisano o 16:12 ---------- Poprzedni post napisano o 16:09 ----------

Cytat:
Napisane przez Vicodin_89 Pokaż wiadomość
Witajcie Otóż mam aktualnie pewnien mały problem Mianowicie nie mam do końca pojęcia, brązami jakiego typu powinnam zafarbować sobie włosy i w których mi ładniej, w chłodnych czy ciepłych. Ostatnio, z półtora miesiąca temu, zmieszałam średni brąz z rudym i wyszedł zdecydowanie ciepły, ciemny, ładny brąz. Nie mam tylko teraz pojęcia co powinnam zrobić dalej, ogólnie chcę zostać jak najbardziej przy ciemnym brązie tylko i wyłącznie, tylko właśnie ta tonacja... Nie wiem czy mam zniwelować ten ciepły poblask który mam aktualnie, i zdecydować się na chłodny brąz, czy go jeszcze pogłębić poprzez właśnie mieszanie brazu z rudoscia, albo delikatna czerwienią... Doradzcie coś pliss
No i daje foty tak dla porównania
1. zdj. bardzo ciemny brąz, chłodny raczej
2. czekolada palette


3. tez czekolada tylko w słońcu zatem wygląda na dużo jaśniejszą, w rzeczywistości zdecydowanie ciemniejsza
Moje włosy są teraz zdecydowanie ciemniejsze niż na 2 i 3 zdj. Daje akurat takie zdj bo na nich w sumie najbardziej widoczna będzie różnica jak wyglądam w zimnych odcieniach, a jak w cieplejszych.
Ogólnie chcę właśnie albo typowo chłodny, a jesli jednak ciepły, to musi byc on a baaaardzo ciepłej tonacji Chyba że macie inny pomysł
Uff, trochę się rozpisałam Co myślicie?

A jaka masz karnacje jelsi jasna to zawsze kolory musza byc zimne a jesli ciemna to cieple wszytsko zalezy jaki masz typ urody ?
martuska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-22, 15:17   #4309
martuska87
martuska877
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: gliwice
Wiadomości: 750
Thumbs down Dot.: Jaki KOLOR włosów będzie do mnie pasować ? - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kinia656 Pokaż wiadomość
mi się bardziej podobasz w ciemniejszych, właśnie dlatego że wyraziście wyglądasz a w blondzie też ładnie ale ten blond wg nie jakby za jasny.. Chyba bardziej cie widzę w ciemniejszym kolorku

-------
Dobiłyście mnie z tą karmelowaa czekolada:P a już miałam lecieć po farbę.. na zdjęciach w graficie podoba mi sie ten kolor nawet jeśli wpada w rudy ale jednak bardziej brązowy.. no ale totalnie ruda nie chciałabym wyjść..
A zamiast tej karmelowej czekolady co możecie polecić? Żeby wyszedł mi taki kolor jak ma ta pani na opakowaniu

widziałam zdjęcia po orzechowym blondzie z pallete i efekt bardzo mi się podoba no ale też nie wiadomo jakby na moich włosach wyszło. Jedno jest pewne- na pewno muszę trochę swoje włosy przyciemnić jakoś do ciemnego blondu :P
a mi w jakim blondzie lepiej zalaczam fotke? tu mam jasne pasemka na ciemnym blondzie tych pasemek juz malo widac
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Moje zdjęcie 1.jpg (19,9 KB, 7 załadowań)
martuska87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-22, 16:07   #4310
kinia656
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 178
Dot.: Jaki KOLOR włosów będzie do mnie pasować ? - wątek zbiorczy

martuska nie bardzo widać na tym zdjęciu bo jest ciemne. Masz jakieś jaśniejsze foto?
kinia656 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-22, 19:57   #4311
martuska87
martuska877
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: gliwice
Wiadomości: 750
Thumbs down Dot.: Jaki KOLOR włosów będzie do mnie pasować ? - wątek zbiorczy

tutaj foto cala moja galeria obejrz http://imageshack.us/photo/my-images/577/p3080167.jpg/
martuska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-23, 13:36   #4312
kinia656
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 178
Dot.: Jaki KOLOR włosów będzie do mnie pasować ? - wątek zbiorczy

mi się podobasz w tym blondzie co masz w tej galerii. Jasny blond też ci pasuje i ciemny też, byle nie jakaś platyna Taki normalny blond, nie jakiś mega jasny
kinia656 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-24, 08:14   #4313
agnisia029
Raczkowanie
 
Avatar agnisia029
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 149
Dot.: Jaki KOLOR włosów będzie do mnie pasować ? - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez martuska87 Pokaż wiadomość
a mi w jakim blondzie lepiej zalaczam fotke? tu mam jasne pasemka na ciemnym blondzie tych pasemek juz malo widac
bardzo ciemne foto nic na nim nie można zobaczyć
agnisia029 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-24, 10:57   #4314
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Jaki KOLOR włosów będzie do mnie pasować ? - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez martuska87 Pokaż wiadomość
tutaj foto cala moja galeria obejrz http://imageshack.us/photo/my-images/577/p3080167.jpg/
http://imageshack.us/scaled/landing/42/p3080173.jpg - w tym kolorku moim zdaniem wyglądasz prześlicznie, promiennie i naturalnie i takiej palety powinnaś się trzymać
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-24, 21:59   #4315
AmaiMomo
Zadomowienie
 
Avatar AmaiMomo
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 381
Dot.: Jaki KOLOR włosów będzie do mnie pasować ? - wątek zbiorczy

Witam.

Zima wyssała ze mnie doszczętnie resztki dobrego nastroju, a samoocena pikuje ostro w dół. Potrzebuję koniecznie jakiejś zmiany na wiosnę.

Będę więc bardzo wdzięczna za pomoc.

W jakim kolorze byłoby mi do twarzy?

Rudości i bardzo ciemne kolory raczej odpadają - kiedyś byłam ruda i ten kolor fatalnie podkreślał niedoskonałości cery. Natomiast czerń i ciemne brązy są chyba zbyt kontrastowe dla mnie.

Myślałam nad rozjaśnieniem. Może blond? A może bardzo jasny brąz? Nie wiem w jaki kolor i odcień celować.

Będę również wdzięczna za sugestie odnośnie fryzury.

Swoją drogą...jak można określić mój kształt twarzy? Owal? Okrągła?


Zdjęcie 1

Zdjęcie 2

Zdjęcie 3

Kolor oczu



Pozdrawiam serdecznie i z góry bardzo dziękuję za pomoc.

Edytowane przez AmaiMomo
Czas edycji: 2013-03-25 o 18:21
AmaiMomo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-25, 18:00   #4316
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Jaki KOLOR włosów będzie do mnie pasować ? - wątek zbiorczy

Moim zdaniem twarz masz okrągłą, ale z tych zdjęc bardzo z bliska troszkę cięzko wywnioskować. Widzę Cię natomiast w ładnym czystym blondzie- ale ani za ciemnym, ani platynowym.

http://www.wkinach.pl/wallpapers/d/c...ood-wlosy.jpeg
http://fryzury24.pl/galeria-fryzur/g...-sylwestra.jpg
Coś takiego. Czernie/ciemne brązy/rudości zdecydowanie na nie. Czerwienie również na nie.

Ewentualnie karmelowy blond. Tylko nie leć w nic ciemnego.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-25, 18:08   #4317
AmaiMomo
Zadomowienie
 
Avatar AmaiMomo
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 381
Dot.: Jaki KOLOR włosów będzie do mnie pasować ? - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
Moim zdaniem twarz masz okrągłą, ale z tych zdjęc bardzo z bliska troszkę cięzko wywnioskować. Widzę Cię natomiast w ładnym czystym blondzie- ale ani za ciemnym, ani platynowym.

http://www.wkinach.pl/wallpapers/d/c...ood-wlosy.jpeg
http://fryzury24.pl/galeria-fryzur/g...-sylwestra.jpg
Coś takiego. Czernie/ciemne brązy/rudości zdecydowanie na nie. Czerwienie również na nie.

Ewentualnie karmelowy blond. Tylko nie leć w nic ciemnego.
Dziękuję bardzo za odpowiedź.

A jakbym miała przekazać fryzjerce jaki blond chcę uzyskać, to jak uważasz, jaki poziom powinnam wybrać żeby był akurat (tzn. jaśniejszy od moich naturalnych włosów, ale też nie nazbyt jasny)? Ja się na tym zupełnie nie znam.

I czy celować w neutralne blondy czy raczej coś konkretnie ciepłego/chłodnego?

Dodałam trochę bardziej oddalone zdjęcie.
AmaiMomo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-25, 18:52   #4318
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Jaki KOLOR włosów będzie do mnie pasować ? - wątek zbiorczy

Moim zdaniem poziom 9, coś takiego- http://1.bp.blogspot.com/-2e-3rZhxbT..._farba_9_0.jpg

Widzę Cię w mniej więcej takim kolorku. Fryzjerka (jeśli dobra) też się na pewno na tym będzie znać. W zimne, bardzo jasne platyny typu 10.16 np. bym raczej nie szła. Raczej właśnie taka ładna 9, takie coś jak też tu na pudełku po lewej: http://1.bp.blogspot.com/-1YaWEKiFny...600/farby1.jpg
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-25, 21:46   #4319
AmaiMomo
Zadomowienie
 
Avatar AmaiMomo
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 381
Dot.: Jaki KOLOR włosów będzie do mnie pasować ? - wątek zbiorczy

Bardzo ładne blondy wkleiłaś.


Kurczę...jest tyle tych odcieni, że można stracić głowę. Mam nadzieję, że trafię na dobrego fryzjera.

Bardzo dawno temu miałam na głowie blond, ale bardzo krótko, ponieważ fryzjerka "uraczyła" mnie paskudnym żółtkiem (dosłownie).

Jeszcze raz dziękuję za pomoc. Przyznam szczerze, że od dawna mam ochotę rozjaśnić włosy, ale sporo osób mi to odradza. Twierdzą, że lepiej byłoby mi w jasnych brązach, ale w sumie ja już mam jasny brąz na głowie z natury i strasznie mi się znudził.


Edit:

Zrobiłam małą przeróbkę w programie graficznym.

Kurczę...abstrahując od koloru mam wrażenie, że z grzywką mi do twarzy (chyba młodziej wyglądam). A rodzice mnie przed nią przestrzegają twierdząc, że mam za drobną twarz, a grzywka tylko dodatkowo ją skraca i poszerza.

Przeróbka z jasnym blondem

Przeróbka z bardzo jasnym blondem

Przeróbka z blondem i grzywką

Ten blond jest jeszcze bardzo sympatyczny

Edytowane przez AmaiMomo
Czas edycji: 2013-03-26 o 01:02
AmaiMomo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-26, 19:36   #4320
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Jaki KOLOR włosów będzie do mnie pasować ? - wątek zbiorczy

http://fc06.deviantart.net/fs71/f/20...wl-d5z9csx.png - moim zdaniem tutaj Ci najlepiej chociaż ostatnia fotka też ładna.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-02-24 22:55:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:43.