Kiedy przeżyłyście pierwszy raz? - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-01-15, 14:13   #121
zegla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 166
Dot.: Kiedy przeżyłyście pierwszy raz?

.

Edytowane przez zegla
Czas edycji: 2013-01-18 o 15:15
zegla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-16, 11:50   #122
friable
Raczkowanie
 
Avatar friable
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 432
Dot.: Kiedy przeżyłyście pierwszy raz?

A mnie zastanawia skąd w tym wątku takie dokładne wyliczenia ("w mojej klasie byly 3 dziewice a w 1 B tylko 2"). Rozmawialiście o tym na godzinie wychowawczej czy co? Czy może ja chodzę do jakieś zachowawczej klasy, gdzie nikt sobie w majty nie zagląda?
friable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-16, 15:05   #123
bombonierka__
Raczkowanie
 
Avatar bombonierka__
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: gdzieś na końcu świata.. :)
Wiadomości: 39
Dot.: Kiedy przeżyłyście pierwszy raz?

A ja 2.10.11 miałam 18 lat, z moim obecnym Tż. Co do przeżyć to jakiegoś ogromnego bólu na szczęście nie było, co potwierdza fakt, że każdy jest inny i przeżywa to inaczej.

friable to chyba nic innego jak plotki. :P
__________________
17.06.2011 Razem
16.06.2013 Zaręczeni
22.08.2015 Mąż i Żona

[/FONT]

Edytowane przez bombonierka__
Czas edycji: 2013-01-16 o 15:06 Powód: czas leci zbyt szybko i zapomniałam, że Tż-ta poznałam prawie dwa lata temu.. :)
bombonierka__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-16, 22:28   #124
friable
Raczkowanie
 
Avatar friable
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 432
Dot.: Kiedy przeżyłyście pierwszy raz?

No pewnie tak Ale zainteresowała mnie ta dokładność
friable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-16, 22:50   #125
wlosomaniaczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar wlosomaniaczkaaa
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 3 261
Dot.: Kiedy przeżyłyście pierwszy raz?

W wieku 15 lat, to ja się wstydziłam całować!
wlosomaniaczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-17, 14:58   #126
Opie
Przyczajenie
 
Avatar Opie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 26
Współczuje tragedii.

Wyslane przez Tapatalk 2
__________________
zmywam w wódce brud powagi..
Opie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-18, 23:00   #127
Ersen
Przyczajenie
 
Avatar Ersen
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 22
Dot.: Kiedy przeżyłyście pierwszy raz?

Miałam 17 lat. Znaliśmy się od 3 mies.. nadal jesteśmy razem
Ersen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-26, 10:20   #128
Pani_Migotka
Raczkowanie
 
Avatar Pani_Migotka
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 357
GG do Pani_Migotka
Dot.: Kiedy przeżyłyście pierwszy raz?

Nasze 2 podejście do związku po ponad rocznej przerwie i "nie lubieniu się", wiek - 17,5 Ciągle razem.
Pani_Migotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-26, 10:27   #129
Rule Britannia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 537
Dot.: Kiedy przeżyłyście pierwszy raz?

Osiemnastka na karku, właśnie dzisiaj kończę, i nadal dziewica ;]
I nie żałuję :p Nie wiem, skąd wzięła się moda na twierdzenia, że w klasie powszechnie śmieje się z dziewic, dyskutuje o życiu seksualnym... W życiu nie dyskutowało się u mnie, nawet pomiędzy sobą w dwie, trzy osoby, o takich rzeczach, a mam za sobą gimnazjum i liceum, bo w podstawówce to wiadomo, że nikt nie gada o takich rzeczach ;]
Zasadniczo cieszę się, że tego nie zrobiłam, bo z jednym partnerem było już naprawdę blisko. Żałowałabym, a na końcu okazało się, że to kretyn, jakich mało na świecie. Z drugiej strony był też facet, który na dzień dobry dobierał mi się do biustu i pytał, czy mam ochotę na coś. Tak mnie to obrzydziło, że dzisiaj udaję, że go nie znam ;]
Rule Britannia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-26, 19:24   #130
kinkam26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 96
Smile Dot.: Kiedy przeżyłyście pierwszy raz?

25 lat skonczone- 25,5 i niczego nie zaluje, jestesmy razem, mam nadzieje ze tak zostanie hmmm chyba nie sztuką być panienką wielu facetów i zaczynać z seksem w wieku 15 lat, większa sztutką być jednego faceta, i czekac na odpowiedniego pozdrawiam wszystkie napalone 15 -latki
kinkam26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-26, 19:54   #131
wlosomaniaczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar wlosomaniaczkaaa
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 3 261
Dot.: Kiedy przeżyłyście pierwszy raz?

Moja znajoma zaczęła bzykać się w wieku 15 lat, jakby tego było mało nieoficjalnie się zaręczyła. Defloracja zrobiła z niej prawdziwą kobietę myślącą o zamążpójściu. Trochę żenujące, tymbardziej, że z każdym kolejnym się zaręczała. De facto wyszła za mąż po niemal kolejnych piętnastu latach.
wlosomaniaczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-27, 23:14   #132
All That Jazz
Zadomowienie
 
Avatar All That Jazz
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 011
Dot.: Kiedy przeżyłyście pierwszy raz?

Ja miałam 16 lat, związek nie przetrwał ale nigdy nie zakładałam, że przetrwa dłużej niż rok czy dwa seks był po 2 miesiącach, w sumie spotykaliśmy się rok.

Cytat:
Napisane przez kinkam26 Pokaż wiadomość
25 lat skonczone- 25,5 i niczego nie zaluje, jestesmy razem, mam nadzieje ze tak zostanie hmmm chyba nie sztuką być panienką wielu facetów i zaczynać z seksem w wieku 15 lat, większa sztutką być jednego faceta, i czekac na odpowiedniego pozdrawiam wszystkie napalone 15 -latki
Ani jedno, ani drugie nie jest sztuką sztuką jest wiedzieć czego się chce i nie budować swojej samooceny na liczbie (wysokiej czy niskiej)partnerów seksualnych Pozdrawiam wszystkie dziewczyny, które jeszcze się tego nie nauczyły i życzę powodzenia w przyszłości
__________________
No, I'm no ones wife
But oh, I love my life
And all that jazz
All That Jazz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-28, 03:59   #133
Hyena Safari
Przyczajenie
 
Avatar Hyena Safari
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6
Dot.: Kiedy przeżyłyście pierwszy raz?

Ja miałam 15(zostało mi kilka miesięcy do 16) facet 18. Było ok chociaż bez fajerwerków. Kilka miesięcy później się rozeszliśmy i spałam z facetem, z którym jestem do dzisiaj. Pierwszy, którego tak naprawdę kocham. Nie żałowałam dopóki nie okazało się, że on był prawiczkiem w chwili naszego pierwszego razu. Oficjalna wersja była taka, że miał kogoś wcześniej.

Mówią, że kobieta nie zapomina swojego pierwszego razu, ale ja swojego pierwszego razu nie pamiętam aż tak dobrze i nie odczułam go jakoś specjalnie. Jednak pierwszy raz z moim obecnym partnerem przeżyłam bardzo mocno. Do tej pory pamiętam jakby to było wczoraj wszystko po kolei.

Edytowane przez Hyena Safari
Czas edycji: 2013-01-28 o 04:02
Hyena Safari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-25, 16:15   #134
kinkam26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 96
Exclamation Dot.: Kiedy przeżyłyście pierwszy raz?

Cytat:
Napisane przez All That Jazz Pokaż wiadomość
Ja miałam 16 lat, związek nie przetrwał ale nigdy nie zakładałam, że przetrwa dłużej niż rok czy dwa seks był po 2 miesiącach, w sumie spotykaliśmy się rok.



Ani jedno, ani drugie nie jest sztuką sztuką jest wiedzieć czego się chce i nie budować swojej samooceny na liczbie (wysokiej czy niskiej)partnerów seksualnych Pozdrawiam wszystkie dziewczyny, które jeszcze się tego nie nauczyły i życzę powodzenia w przyszłości
dla mnie osobiście jest bez sensu uprawiać seks w wieku 15 lat, bo z kochaniem się to nie ma nic wspólnego,tylko po to by mieć to już za sobą...skąd 15 latka ma wiedzieć czego chce w tak ważnych sprawach jak seks- czy wogóle dla takiej gówniary to poważna sprawa?- ja w wieku 16 lat pilnowałam książek, zastanawiałam się jak to jest mieć chłopaka i ewentualnie jak to jest się całować....a nie o seksie...raczej pogodnej przyszłości nie wróżę, bo nie wiem czy są wartościowi ludzie którzy chcieliby się wiązać z kobietą/ facetem którzy swoje pierwsze stosunki seksualne odbyli w wieku 16 lat po miesiącu czy dwóch, bez uczcucia, z byle kim i byle gdzie....czasem o przyszłości może mówić bardzo dużo przeszłość..
kinkam26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-25, 16:31   #135
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 374
Re: Dot.: Kiedy przeżyłyście pierwszy raz?

Cytat:
Napisane przez kinkam26 Pokaż wiadomość
dla mnie osobiście jest bez sensu uprawiać seks w wieku 15 lat, bo z kochaniem się to nie ma nic wspólnego,tylko po to by mieć to już za sobą...skąd 15 latka ma wiedzieć czego chce w tak ważnych sprawach jak seks- czy wogóle dla takiej gówniary to poważna sprawa?- ja w wieku 16 lat pilnowałam książek, zastanawiałam się jak to jest mieć chłopaka i ewentualnie jak to jest się całować....a nie o seksie...raczej pogodnej przyszłości nie wróżę, bo nie wiem czy są wartościowi ludzie którzy chcieliby się wiązać z kobietą/ facetem którzy swoje pierwsze stosunki seksualne odbyli w wieku 16 lat po miesiącu czy dwóch, bez uczcucia, z byle kim i byle gdzie....czasem o przyszłości może mówić bardzo dużo przeszłość..
Smiech to zbyt wiele na te wypowiedz


Sent from my SK17i using Tapatalk
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-25, 16:47   #136
ANTERIA
Zakorzenienie
 
Avatar ANTERIA
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Graz/Austria
Wiadomości: 3 730
GG do ANTERIA
Dot.: Re: Dot.: Kiedy przeżyłyście pierwszy raz?

Cytat:
Napisane przez chwast Pokaż wiadomość
Smiech to zbyt wiele na te wypowiedz


Sent from my SK17i using Tapatalk

Ale czemu śmiech? nikt nie broni autorce tamtej wypowiedzi mieć swoje zdanie i go wypowiedzieć. Tak samo ty możesz powiedzieć co sądzisz o uprawianiu seksu przez 15-latki ale nikt nie powinien mówić że to jest śmieszne, czy żałosne co ludzi tyle zdań na dany temat. Też uważam że 15 lat to za mało na seks i co też powiesz że to śmieszne że tak twierdzę? Śmieszna jest twoja reakcja
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
ANTERIA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-25, 17:00   #137
kinkam26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 96
Exclamation Dot.: Re: Dot.: Kiedy przeżyłyście pierwszy raz?

Cytat:
Napisane przez chwast Pokaż wiadomość
Smiech to zbyt wiele na te wypowiedz
tak? dla mnie śmiech że wogóle wpisałam komentarz w wątku w którym dziewczyny się licytują swoim jak najmłodszym wiekiem swojego pierwszego współżycia...
hmmm zenujace to,
czytałam dosć sporo wypowiedzi, i o ile jeszcze w wieku osiągniecia pełnoletności i po niej zwiazki przetrwały do dziś, w niektórych przypadkach doprowadziły do ślubu, to w wieku 15 nie, i zastanawiający jest dla mnie cel tak wczesnego seksu... i co taka osoba chciała przez to wyrazić....chyba tylko tyle że jest totalnie nie odpowiedzialna,

Edytowane przez kinkam26
Czas edycji: 2013-03-25 o 17:04
kinkam26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-25, 17:45   #138
knisa
Przyczajenie
 
Avatar knisa
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 5
Dot.: Re: Dot.: Kiedy przeżyłyście pierwszy raz?

Miałam skończone 20, było to dokładnie w sylwestra Tak nam się spodobało, że po paru minutach kochaliśmy się po raz kolejny Byliśmy wtedy ponad 2 miesiące razem. Niczego nie żałuję, planowałam to już wcześniej, no i co najpiękniejsze, nadal jesteśmy razem i oby dwoje dokładnie pamiętamy ten cudowny dzień
knisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-25, 18:20   #139
kinkam26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 96
Talking Dot.: Re: Dot.: Kiedy przeżyłyście pierwszy raz?

Cytat:
Napisane przez knisa Pokaż wiadomość
Miałam skończone 20, było to dokładnie w sylwestra Tak nam się spodobało, że po paru minutach kochaliśmy się po raz kolejny Byliśmy wtedy ponad 2 miesiące razem. Niczego nie żałuję, planowałam to już wcześniej, no i co najpiękniejsze, nadal jesteśmy razem i oby dwoje dokładnie pamiętamy ten cudowny dzień
no 20 to ok, ale nie 15, to się prosi o pomstę do nieba, ... ja nic nie mam do seksu przed ślubem, w związku w którym jest uczcucie, pewność że to jest to, tylko zbliża do siebie dwoje ludzi seks... i jestem w pelni za tym.... bo nic tak nie zbliża,
kinkam26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-25, 18:55   #140
Mileva_
Zakorzenienie
 
Avatar Mileva_
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 4 679
Dot.: Re: Dot.: Kiedy przeżyłyście pierwszy raz?

Cytat:
Napisane przez kinkam26 Pokaż wiadomość
no 20 to ok, ale nie 15, to się prosi o pomstę do nieba, ... ja nic nie mam do seksu przed ślubem, w związku w którym jest uczcucie, pewność że to jest to, tylko zbliża do siebie dwoje ludzi seks... i jestem w pelni za tym.... bo nic tak nie zbliża,
Owszem, to jest za wcześnie (moim zdaniem naprawdę zaczyna się rozumieć, co się robi w tym temacie dopiero gdzieś w wieku 17 lat z kawałkiem), ale czy trochę nie dramatyzujesz? Sama, jak rozumiem, straciłaś dziewictwo później, więc być może seks w tym wieku wydaje ci się abstrakcyjny, ale bez przesady, nie jest jakimś wynaturzeniem
Mileva_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-26, 14:37   #141
wntstudentka
Raczkowanie
 
Avatar wntstudentka
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Nowogard
Wiadomości: 163
Dot.: Kiedy przeżyłyście pierwszy raz?

Rocznikowo miałam lat 21. Pomimo iż nie bolało, nie wspominam miło.
__________________
Ciągle na diecie.
Jest - 63kg.
Będzie-58?

Zapuszczam włosy!



wntstudentka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-26, 16:29   #142
Monilli
Raczkowanie
 
Avatar Monilli
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Wichrowe Wzgórza
Wiadomości: 296
Dot.: Kiedy przeżyłyście pierwszy raz?

Mialam 18 lat z moim obenym narzeczonym, jestesmy juz przeszlo 4 lata
__________________
1.04.2014 olejkuję paznokcie
21.09.2012 zaręczyny
18.06.2016
Monilli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-26, 16:54   #143
huslistka
Raczkowanie
 
Avatar huslistka
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 135
Dot.: Kiedy przeżyłyście pierwszy raz?

Miałam 21 lat, było bardzo fajnie, byłam z tym gościem potem jeszcze około 2 lat
__________________
Gram na skrzypcach i kocham je

huslistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-26, 19:21   #144
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Kiedy przeżyłyście pierwszy raz?

Co do wieku to zawsze będą kłótnie i spory, bo każdy ma inne zdanie a niektórzy nie rozumieją tego i nie szanują, to jest smutne a nie śmieszne.. Ja rozumiem że są dziewczyny które w wieku tych 15 czy 16 lat się czują może dorośle, to nadal są dziećmi.. myśle że większośc wtedy chce iśc za "trendem" .. Bo koleżanki już TO ROBIŁY to i ja muszę.. itp itd.. ogólnie w tym wieku to ja akurat już chodziłam na imprezy co tydzien, spotykałam facetów, ale w głowie mi nie był sex. wtedy raczej uczyłam się całować

Ogólnie rzecz biorąc, ja nie wytykam ludzi za to ze tak wczesnie zaczynają sex ani ich nie obrażam, po prostu mam swoje zdanie na ten temat i tyle
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-26, 19:29   #145
ajam89
Raczkowanie
 
Avatar ajam89
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 133
Dot.: Kiedy przeżyłyście pierwszy raz?

Miałam 15 lat (jak zdążyłam wyczytać dla wielu z was woła to o pomste do nieba), byliśmy jakieś 1,5 roku wtedy razem. Za miesiąc stuknie nam 10 lat jak jesteśmy ze sobą. Był moim pierwszym i jedynym facetem z jakim spałam.
ajam89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-26, 19:58   #146
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 374
Dot.: Kiedy przeżyłyście pierwszy raz?

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Pokaż wiadomość
Co do wieku to zawsze będą kłótnie i spory, bo każdy ma inne zdanie a niektórzy nie rozumieją tego i nie szanują, to jest smutne a nie śmieszne.. Ja rozumiem że są dziewczyny które w wieku tych 15 czy 16 lat się czują może dorośle, to nadal są dziećmi.. myśle że większośc wtedy chce iśc za "trendem" .. Bo koleżanki już TO ROBIŁY to i ja muszę.. itp itd.. ogólnie w tym wieku to ja akurat już chodziłam na imprezy co tydzien, spotykałam facetów, ale w głowie mi nie był sex. wtedy raczej uczyłam się całować

Ogólnie rzecz biorąc, ja nie wytykam ludzi za to ze tak wczesnie zaczynają sex ani ich nie obrażam, po prostu mam swoje zdanie na ten temat i tyle
no tak ale to głupie mieć swoje zdanie w sprawie... która tak naprawdę cię nie dotyczy. Nie podoba Ci się seks w wieku np 15 lat - nie robisz tego. I w czym problem.
Nie rozumiem takiego wynajdowania sobie problemów na siłę i nienawidzenia ich za dużo czasu chyba się ma.
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-26, 20:20   #147
agolka89
Raczkowanie
 
Avatar agolka89
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 85
Dot.: Kiedy przeżyłyście pierwszy raz?

Ja miałam 16 lat od czterech dni
I co do młodego wieku - w moim środowisku seks jakoś nie był pochwalany, raczej przeciwnie więc się z tym nie obnosiłam.
Teraz jest trochę inaczej z tego co widzę, przynajmniej w niektórych kręgach.
agolka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-26, 20:20   #148
ANTERIA
Zakorzenienie
 
Avatar ANTERIA
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Graz/Austria
Wiadomości: 3 730
GG do ANTERIA
Dot.: Kiedy przeżyłyście pierwszy raz?

Cytat:
Napisane przez chwast Pokaż wiadomość
no tak ale to głupie mieć swoje zdanie w sprawie... która tak naprawdę cię nie dotyczy. Nie podoba Ci się seks w wieku np 15 lat - nie robisz tego. I w czym problem.
Nie rozumiem takiego wynajdowania sobie problemów na siłę i nienawidzenia ich za dużo czasu chyba się ma.

Wiesz myślę że raczej chodzi o to że wiele osób młodych właśnie uprawia seks po to tylko żeby nie być gorszym i nie zdają sobie nawet sprawy z tego że jest tak a nie inaczej, większość jest nie odpowiedzialna i po prostu za młoda. Ja jestem zdania że powinno się niektóre zachowania po prostu negować ale nie po to żeby wcinać się w czyjeś życie czy mówić co kto ma robić, to jego sprawa i tak zrobi swoje, ale może inna osoba w tym samym wieku się nad tym zastanowi i nie popełni głupoty pod wpływem hormonów, czy trendów, bo nie ma się co sprzeczać wiadomym jest że szesnastoletni dzieciak nie jest w stanie w stu procentach wziąć odpowiedzialności za to co może się pod wpływem takiego seksu począć... i niestety większość nie ma nawet najmniejszego pojęcia o antykoncepcji, moim zdaniem seks jak wszystko jest dla ludzi, ale trzeba umieć się z tym obchodzić i trzeba mieć chociaż odrobinę dojrzałości...
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
ANTERIA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-26, 21:15   #149
kinkam26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 96
Dot.: Kiedy przeżyłyście pierwszy raz?

Cytat:
Napisane przez ANTERIA Pokaż wiadomość
Wiesz myślę że raczej chodzi o to że wiele osób młodych właśnie uprawia seks po to tylko żeby nie być gorszym i nie zdają sobie nawet sprawy z tego że jest tak a nie inaczej, większość jest nie odpowiedzialna i po prostu za młoda. Ja jestem zdania że powinno się niektóre zachowania po prostu negować ale nie po to żeby wcinać się w czyjeś życie czy mówić co kto ma robić, to jego sprawa i tak zrobi swoje, ale może inna osoba w tym samym wieku się nad tym zastanowi i nie popełni głupoty pod wpływem hormonów, czy trendów, bo nie ma się co sprzeczać wiadomym jest że szesnastoletni dzieciak nie jest w stanie w stu procentach wziąć odpowiedzialności za to co może się pod wpływem takiego seksu począć... i niestety większość nie ma nawet najmniejszego pojęcia o antykoncepcji, moim zdaniem seks jak wszystko jest dla ludzi, ale trzeba umieć się z tym obchodzić i trzeba mieć chociaż odrobinę dojrzałości...
zgadzam się, ja w wypowiedziach tych seksualnych małolat widzę przedewszystkim.. takie nie wtrącaj się, to nie Twoje życie, mogę robić co chcę, kiedy chcę i z kim.na a wypowiedź która jest sprzeczna, jest śmieszna, a osoba pisząca ją nudna.
ja rozumiem że wiek 15-16 lat to okres buntu, każdy nastolatek wie najlepiej wszystko o życiu, osoba starsza lub ktoś kto neguje ich zachowanie jest nudny.... i wogóle 15 latek jest już dorosły, bierze odpowiedzialność za siebie, ( tylko w tym wypadku trzeba brać nie tylko za siebie, ale i za nowe życie które może powstać w wyniku współżycia) bo nawet jeśli co nieco wiedzą o antykoncepcji to żadna metoda nie jest w 100% pewna.
ale hmm teraz jak rozumiem jestescie troche starsze, i co nadal uważacie że wiek 15 lat to najlepszy na rozpoczęcie życia seksualnego? ja już nie chce totalnie wyjsć na nudziarę proponujac postawienie się na miejscu waszych matek, i czy wy byście byly dumne z córek 15letnich gdybyście się dowiedziały że już zaczeły uprawiać seks.. ale rozumiem, rozumiem co rodzicom do tego, 15 latek jest dorosły i sam decyduje o swoim życiu..... a wy byście zainwestowały w prezerwatywy podrzucając do plecaka córki, syna, tak na wszelki wypadek.....
kinkam26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-27, 11:43   #150
agolka89
Raczkowanie
 
Avatar agolka89
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 85
Dot.: Kiedy przeżyłyście pierwszy raz?

Cytat:
Napisane przez kinkam26 Pokaż wiadomość
ale hmm teraz jak rozumiem jestescie troche starsze, i co nadal uważacie że wiek 15 lat to najlepszy na rozpoczęcie życia seksualnego?
jest duża różnica między 15, 16 a 17 latką. Kobieta wtedy bardzo szybko dojrzewa. Wiem, że niektóre kobiety mając 16 lat czują się już gotowe nie tylko fizycznie ale i psychicznie. Dawniej w tym wieku to już dziewczyna dawno była mężatką i miała dzieci.

Ja nie żałuję, że miałam 16 lat. Mam niesamowite wspomnienia ze swoim facetem. No i może to się wydaje nierealne ale my mając oboje wtedy po 16 lat wiedzieliśmy że chcemy ze sobą być na całe życie. Dlatego byłam gotowa na to. Chociaż oczywiście można powiedzieć że każdej 15 latce się wydaje że wyjdzie za swojego obecnego chłopaka.

Poza tym już dużo wcześniej przed tym zdarzeniem myślałam o seksie i niebywale mnie do tego ciągnęło. Jak się okazało jest to część mojej natury więc jestem bardzo zadowolona z tego co się wydarzyło.

Myślę, że zanim ja będę miała dzieci, a moja córka osiągnie te 16 lat mogę zmienić poglądy na bardziej konserwatywne Ale chyba lepiej mieć te 16 lat i przeżyć swój pierwszy raz w fajnej atmosferze z pierwszą miłością niż czekać do 25 i zrobić to np z przyjacielem bo czas mija. Poza tym inicjacja we wczesnym wieku - nie mówię o 14, czy 15 latkach, pozwala nie tracić wielu niesamowitych przeżyć. Z doświadczenia wiem, że to jak się przeżywa takie sytuacje w wieku 16 czy 17 lat już się nigdy nie powtórzy. Choć oczywiście później jest coraz lepiej.
agolka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-09-16 18:56:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:02.