Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III - Strona 130 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-03-30, 17:22   #3871
mm111111
Wtajemniczenie
 
Avatar mm111111
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 2 244
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Cytat:
Napisane przez wankaw Pokaż wiadomość
o świetnie, że piszesz, jak tylko tż wróci to zainteresujemy się tematem poważnie, dziękuję
Świetnie, mam nadzieję, że info się przyda

Cytat:
Napisane przez anies5 Pokaż wiadomość
Dziękuję .





Piękne inspiracje , mnie się prawie wszystkie wersje podobają. https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...5&d=1364650169 ta dziewczyna ma subtelnie zrobione refleksy, to dobra opcja na fazę przejściową. Zastanawiam się, czy fryzjer od razu brąz jest w stanie rozjaśnić do blondu? Nie mam doświadczenia w farbowaniu .

Refleksy, czy też ombre wyglądają pięknie, jeżeli są nałożone dobrą techniką. Mnie raz dziewczyna robiła balejaż kalifornijski, nakładany taką gąbeczką, nierównomiernie. Efekt boski, bardzo naturalny.
Można przejść do blondu, ale jest ryzyko, że rozjaśnione włosy będą żółkły z każdym myciem. Ja wtedy nakładam szamponetkę w typowo chłodnym odcieniu np. średni blond. Rozjaśnione pasma są wtedy bardziej stonowane.

Cytat:
Napisane przez anies5 Pokaż wiadomość
Mnie obydwie się podobają, ale już mam złe doświadczenia z ciepłą tonacją, a przynajmniej wpadającą w karmel/miód. Nie pasuje do mojej oprawy, także osobiście tylko chłód , choć nie powiem, ciepłe refleksy też mi się podobają.
Jeżeli masz chłodną oprawę, to też polecałabym Ci iść w tym kierunku, ciepło może wyglądać nienaturalnie.

Wrzucam kilka inspiracji. I czekam na nowe od Ciebie .



Jakoś szczególnie blada nie jestem, ale też uważam, że bardziej pasują mi chłodne odcienie. Ty wyglądasz ślicznie w swoim ombre, ale sama wiem, że odcień zależy od światła. Moje miodowe włosy w sztucznym były tak rude, że miałam ochotę nosić czapkę .
A farbowałaś je wcześniej? Czy ten miodowy odcień był Twoim pierwszym farbowaniem? Ja byłam głupia, że zaczęłam farbować na miedziane brązy. W słońcu wyglądałam jak typowy ciemny rudzielec! Potem jakąkolwiek farbę nałożyłam, czerwone refleksy przebijały. Ogólnie teraz wiele farb ma czerwone pigmenty, może ta farba, którą użyłaś też miała? :/
mm111111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-30, 17:29   #3872
anies5
Zakorzenienie
 
Avatar anies5
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Chrzanów
Wiadomości: 6 574
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Cytat:
Napisane przez Phoebee Pokaż wiadomość
Dziewczyna to modelka, Georgina Dorsett .


Myślę,że fryzjer nie będzie miał problemu z przeprowadzeniem rozjaśniania.Faktycznie, może to wyjść całkiem ciekawie.Ja do żadnego farbowania nie mogłam się przekonać, nie czułam potrzeby zmiany, ale postanowiłam w końcu coż zmienić. Ombre to jak dla mnie naprawdę idealna alternatywna.

Po namyślę i przeglądaniu sporej ilości inspiracji, myślę,że zostanę na razie przy żółtawej wersji. Nie będę kombinować. Dla moich włosów - bardziej naturalnej. Kiedy dojrzeję do kolejnej zmiany, zaplanuje wizytę u fryzmistrza.
Też 26 lat nie ruszałam włosów, ale w końcu zapragnęłam jakiejś zmiany. Poza tym...niestety mam już sporo siwych włosów! Oczywiście głowa nie jest biała, ale przebija sporo siwiuteńkich refleksów, które atrakcyjne nie są

Myślę, że to dobry wybór. Zawsze możesz bardziej rozjaśnić. Żółta tonacja bardziej pasuje do brązowej bazy i wygląda naturalniej.

---------- Dopisano o 18:29 ---------- Poprzedni post napisano o 18:24 ----------

Cytat:
Napisane przez mm111111 Pokaż wiadomość
Świetnie, mam nadzieję, że info się przyda


Można przejść do blondu, ale jest ryzyko, że rozjaśnione włosy będą żółkły z każdym myciem. Ja wtedy nakładam szamponetkę w typowo chłodnym odcieniu np. średni blond. Rozjaśnione pasma są wtedy bardziej stonowane.

A farbowałaś je wcześniej? Czy ten miodowy odcień był Twoim pierwszym farbowaniem? Ja byłam głupia, że zaczęłam farbować na miedziane brązy. W słońcu wyglądałam jak typowy ciemny rudzielec! Potem jakąkolwiek farbę nałożyłam, czerwone refleksy przebijały. Ogólnie teraz wiele farb ma czerwone pigmenty, może ta farba, którą użyłaś też miała? :/
Nie, miodowy był moim pierwszym kolorem. Ogólnie to ja chciałam taki kolor , fryzjer namawiał mnie na refleksy w chłodnej tonacji, a ja uparłam się na ciepły miodowo-karmelowy po całości. Taki też miałam, kolor sam w sobie był ładny. Wielu osobom podobał się, ale mnie to ciepło dobijało, nie pasowało do mnie, twarz i oprawa odcinała mi się od włosów. Później ciężko było zniwelować ten ciepły odcień.

Sama nie kombinowałam z farbowaniem, zawsze chodziłam do salonu. Boję się samodzielnych eksperymentów, bo nie znam się na tym. Poza tym, środki w salonach są łagodniejsze i przyjaźniejsze dla włosów.
__________________
anies5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-30, 18:30   #3873
ZlaZlosliwaZlosnica
Zakorzenienie
 
Avatar ZlaZlosliwaZlosnica
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 688
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Cytat:
Napisane przez anies5 Pokaż wiadomość
Też 26 lat nie ruszałam włosów, ale w końcu zapragnęłam jakiejś zmiany. Poza tym...niestety mam już sporo siwych włosów! Oczywiście głowa nie jest biała, ale przebija sporo siwiuteńkich refleksów, które atrakcyjne nie są
Podziwiam za wytrwałość przeczytałam, że wybierasz się do jednego z krakowskich salonów, masz jakiś sprawdzony?
__________________
Zakupoholiczka
ZlaZlosliwaZlosnica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-30, 18:37   #3874
anies5
Zakorzenienie
 
Avatar anies5
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Chrzanów
Wiadomości: 6 574
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Cytat:
Napisane przez ZlaZlosliwaZlosnica Pokaż wiadomość
Podziwiam za wytrwałość przeczytałam, że wybierasz się do jednego z krakowskich salonów, masz jakiś sprawdzony?
Tak, Pani Ania Antos u "Romana" na Gołębiej.
__________________
anies5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-30, 21:17   #3875
ZlaZlosliwaZlosnica
Zakorzenienie
 
Avatar ZlaZlosliwaZlosnica
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 688
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Cytat:
Napisane przez anies5 Pokaż wiadomość
Tak, Pani Ania Antos u "Romana" na Gołębiej.
wiele dobrego słyszałam o tym salonie, ale wyjątkowo mi tam nie po drodze
__________________
Zakupoholiczka
ZlaZlosliwaZlosnica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-30, 21:25   #3876
Phoebee
Zakorzenienie
 
Avatar Phoebee
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 594
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Cytat:
Napisane przez anies5 Pokaż wiadomość
Też 26 lat nie ruszałam włosów, ale w końcu zapragnęłam jakiejś zmiany. Poza tym...niestety mam już sporo siwych włosów! Oczywiście głowa nie jest biała, ale przebija sporo siwiuteńkich refleksów, które atrakcyjne nie są

Myślę, że to dobry wybór. Zawsze możesz bardziej rozjaśnić. Żółta tonacja bardziej pasuje do brązowej bazy i wygląda naturalniej.
Pani Anna ( kojarzę nazwę salonu, chociaż to nie moje okolice) na pewno wymyśli Ci coś fajnego. Jak dobrze rozumiem, chcesz mieć refleksy o jaśniejszym odcieniu ( jak dziewczyna ze zdjęcia)?
Wydaje mi się,że zmiana koloru w salonie nie jest tak problematyczna , jak metoda zrób -to -sam. Znam wiele praktykantek, często kończy się tą spalonymi włosami i miernym efektem. Sama również nie podjęłabym się. Nie postawiłabym na szali własnych włosów.
Wiele dobrego słyszałam też o salonie Daniela Piwowara w Krk.


Co do żółtej tonacji, na razie będę się tego trzymać. Przede wszystkim, zależy mi na naturalnym efekcie. Nie będę wydziwiać, bo w końcu pogonią mnie z tego salonu, i tyle będzie z wizyty.
Phoebee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-31, 06:25   #3877
Madzia_M77
Zadomowienie
 
Avatar Madzia_M77
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 390
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Dziewczyny, wpadam tylko na chwilę -
życzę Wam miłych i ciepłych Świąt spędzonych w radosnej atmosferze i wiosny w sercach (skoro za oknem nie możemy się jej doczekać )
Madzia_M77 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-31, 07:11   #3878
niceness
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 204
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Cytat:
Napisane przez anies5 Pokaż wiadomość
Mnie obydwie się podobają, ale już mam złe doświadczenia z ciepłą tonacją, a przynajmniej wpadającą w karmel/miód. Nie pasuje do mojej oprawy, także osobiście tylko chłód , choć nie powiem, ciepłe refleksy też mi się podobają.
Jeżeli masz chłodną oprawę, to też polecałabym Ci iść w tym kierunku, ciepło może wyglądać nienaturalnie.

Wrzucam kilka inspiracji. I czekam na nowe od Ciebie .



Jakoś szczególnie blada nie jestem, ale też uważam, że bardziej pasują mi chłodne odcienie. Ty wyglądasz ślicznie w swoim ombre, ale sama wiem, że odcień zależy od światła. Moje miodowe włosy w sztucznym były tak rude, że miałam ochotę nosić czapkę .
Anies moim zdaniem Ty nie jesteś ani ciepłym typem ani zimnym, jesteś neutralna Takim typom przy konturze twarzy ( oprawa) pasują chłodne tony a przy twarzy ciepłe ( aby rozświetlić twarz) Także może spróbuj ombre ? Od góry w kolorze Twojego naturalnego koloru ?
niceness jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-31, 09:18   #3879
PaulinaMigotka
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinaMigotka
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 7 289
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Wszystkiego najlepszego dziewczyny!
__________________
Mówiła, że wyszła tego dnia z bukietem żółtych kwiatów właśnie po to, bym ją wreszcie odnalazł. Gdyby tak się nie stało otrułaby się, bo jej życie było pozbawione sensu...
M&M


Instagram http://instagram.com/paulinamigotka
PaulinaMigotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-31, 09:43   #3880
naciulatko
Zakorzenienie
 
Avatar naciulatko
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: znad morza
Wiadomości: 3 542
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Cytat:
Napisane przez Stace Pokaż wiadomość
No tak, na końcu wszystko jest wyjaśnione, że planował to od początku . A co do interesowania się inną kobietą, to na filmwebie ktoś pisał, że w filmie było wspomniane, że minęło kilka lat od wypadku.
Mnie właśnie te słowa o dzieciach i ślubie też w tym utwierdziły, po filmie siedziałam i się zastanawiałam nad tym wszystkim .
I mnie jego "zbolała mina" wcale nie irytowała, właśnie było mi strasznie przykro jak tak na niego patrzyłam, wiedząc przez co przechodzi
Zbolała mina? Wcale tego nie zauważyłam, czyli również nie raziło mnie w oczy. Trudno, żeby bohater chodził wesoły i uśmiechnięty, skoro film ma taką, a nie inną fabułę Spotkałam się też z opiniami, że film jest za wolny. Moim zdaniem akcja dzieje się w odpowiednim tempie, nie jest to film przygodowy, żeby wszystko miało się dziać teraz i już
Ja też po filmie usiadłam i rozmyślałam nad jego treścią. Na pewno nie jest to obraz, który obejrzysz i natychmiast zapominasz


Dziewczęta! Życzę Wam wesołych, rodzinnych Świąt oraz poświątecznej poprawy pogody
naciulatko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-31, 10:48   #3881
anies5
Zakorzenienie
 
Avatar anies5
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Chrzanów
Wiadomości: 6 574
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Cytat:
Napisane przez ZlaZlosliwaZlosnica Pokaż wiadomość
wiele dobrego słyszałam o tym salonie, ale wyjątkowo mi tam nie po drodze
Szczerze? Mnie też nie , wyprawa na pół dnia. W dodatku problem z parkowaniem (strefa). Natomiast dla samej "chwili" - warto! Mnie zawsze relaksuje wizyta w tym salonie, Pani Ania jest ciepłą, spokojną osobą, niczego nie narzuca, doradzi, nie pośpiesza. Jeśli czegoś nie jest pewna, to konsultuje z inną osobą, nie owija w bawełnę, mówi co jesteśmy w stanie osiągnąć, a czego nie. Radzi czego nie robić, np. ze względu na kondycję włosów. A co najważniejsze, to stosuje współczesne techniki nakładania farb, nie ma ryzyka balejażu "na borsuka" .

Cytat:
Napisane przez Phoebee Pokaż wiadomość
Pani Anna ( kojarzę nazwę salonu, chociaż to nie moje okolice) na pewno wymyśli Ci coś fajnego. Jak dobrze rozumiem, chcesz mieć refleksy o jaśniejszym odcieniu ( jak dziewczyna ze zdjęcia)?
Wydaje mi się,że zmiana koloru w salonie nie jest tak problematyczna , jak metoda zrób -to -sam. Znam wiele praktykantek, często kończy się tą spalonymi włosami i miernym efektem. Sama również nie podjęłabym się. Nie postawiłabym na szali własnych włosów.
Wiele dobrego słyszałam też o salonie Daniela Piwowara w Krk.


Co do żółtej tonacji, na razie będę się tego trzymać. Przede wszystkim, zależy mi na naturalnym efekcie. Nie będę wydziwiać, bo w końcu pogonią mnie z tego salonu, i tyle będzie z wizyty.
Mnie konkretną fryzjerkę, czyli Panią Anię poleciła siostra przyjaciółki. Nie mam doświadczenia z innymi osobami tam pracującymi. Natomiast z moich obserwacji wynika, że można się oddać w ich ręce bez obaw.

Chciałabym jaśniejsze refleksy, ewentualnie coś w połączeniu z ombre. Wizji mam milion , ciężko zdecydować się na jedną opcję, ale myślę, że jeszcze wypracuję decyzję. Obecnie mam już spory odrost, który ze względu na swój popielaty ton odcina się od reszty. Muszę to zniwelować. Schłodzić całość do bardziej popielatego odcienia i dopiero tworzyć jakieś ombre/refleksy.

Też słyszałam pozytywne opinie o tym salonie, ale nie miałam okazji korzystać z usług.

Cytat:
Napisane przez niceness Pokaż wiadomość
Anies moim zdaniem Ty nie jesteś ani ciepłym typem ani zimnym, jesteś neutralna Takim typom przy konturze twarzy ( oprawa) pasują chłodne tony a przy twarzy ciepłe ( aby rozświetlić twarz) Także może spróbuj ombre ? Od góry w kolorze Twojego naturalnego koloru ?
Możesz mieć rację, nawet nie widziałam, że taki typ istnieje. Skórę mam w żółtej tonacji, a oczy i brwi w bardziej chłodnej/popielatej.
Dziękuję za poradę i właśnie ku takiej opcji skłaniam się najbardziej .
__________________
anies5 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-31, 11:19   #3882
mm111111
Wtajemniczenie
 
Avatar mm111111
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 2 244
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Wesołych Świąt wszystkim. U mnie dalej śnieży. Dobrze, że dzisiaj Kevin leci na tv4
mm111111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-31, 12:41   #3883
caarolaaa
Zakorzenienie
 
Avatar caarolaaa
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 3 701
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Wesołych świąt Kochane !
__________________
FC BARCELONA !! .. Més que un club ..
- why do you live?
- because I have something worth living for (...)
caarolaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-31, 12:46   #3884
Adele Marie
Raczkowanie
 
Avatar Adele Marie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 160
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Radosnych Świąt Dziewczyny.
I wiosny... w sercu ;-)
Adele Marie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-31, 13:11   #3885
wankaw
Zakorzenienie
 
Avatar wankaw
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 28 466
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Spokojnych świąt dziewczyny
wankaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-31, 13:39   #3886
caat
Zakorzenienie
 
Avatar caat
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 11 803
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Cytat:
Napisane przez anies5 Pokaż wiadomość
Tak, Pani Ania Antos u "Romana" na Gołębiej.
Kurczę, akurat chcę coś zrobić z włosami na wiosnę, a przede wszystkim je odżywić i delikatnie podciąć. Myślisz, że z czystym sumieniem mogę tam podejść ?
caat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-31, 16:33   #3887
anies5
Zakorzenienie
 
Avatar anies5
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Chrzanów
Wiadomości: 6 574
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Cytat:
Napisane przez caat Pokaż wiadomość
Kurczę, akurat chcę coś zrobić z włosami na wiosnę, a przede wszystkim je odżywić i delikatnie podciąć. Myślisz, że z czystym sumieniem mogę tam podejść ?
Za Panią Anię Antos ręczę, jak z resztą - nie wiem, ale to dość prestiżowy salon, także nie mogą sobie pozwolić na "dziadostwo", kadra pewnie jest starannie dobrana.

Phoebee, w ramach inspiracji polecam Ci stronę: http://www.boxno216.com/
__________________

Edytowane przez anies5
Czas edycji: 2013-03-31 o 16:36
anies5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-31, 17:03   #3888
LadyI
Zakorzenienie
 
Avatar LadyI
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 13 081
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Wesołej Wielkanocy!

A za oknem zima
LadyI jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-31, 17:11   #3889
blekitne_niebo
Zakorzenienie
 
Avatar blekitne_niebo
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 892
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Wesołych Świąt Bożeg... tzw Wielkanocy
blekitne_niebo jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-31, 18:37   #3890
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Cytat:
Napisane przez anies5 Pokaż wiadomość
Phoebee, w ramach inspiracji polecam Ci stronę: http://www.boxno216.com/
pieknie to wyglada, napatrzec sie wrecz nie moge i jakbym tylko znala jakis skuteczny, szybki i nie niszczacy wlosow sposob na robienie sobie codziennie takich lokow/fal, jak one wszystkie maja, to bym sie do fryzjera umawiala, ale ze ja zwykle nosze proste wlosy to nie wygladaloby nawet w polowie tak ladnie.

Macie jakies swoje sprawdzone metody na taki efekt poza lokowka i prostownica?
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-31, 18:43   #3891
Madzia_M77
Zadomowienie
 
Avatar Madzia_M77
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 390
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Mam pytanie czysto teoretyczne, bo się w ogóle nie znam - da się zrobić ombre w drugą stronę - to znaczy przyciemniać górę, a zostawić jasny dół?
Madzia_M77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-31, 19:00   #3892
Adele Marie
Raczkowanie
 
Avatar Adele Marie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 160
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Ze złości na zimę i śnieg kliknęłam...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg CONVERSY.jpg (14,7 KB, 6 załadowań)
Adele Marie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-31, 19:28   #3893
ZlaZlosliwaZlosnica
Zakorzenienie
 
Avatar ZlaZlosliwaZlosnica
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 688
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Cytat:
Napisane przez Adele Marie Pokaż wiadomość
Ze złości na zimę i śnieg kliknęłam...
__________________
Zakupoholiczka
ZlaZlosliwaZlosnica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-31, 19:38   #3894
iwona200
Zakorzenienie
 
Avatar iwona200
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 14 498
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Cytat:
Napisane przez anies5 Pokaż wiadomość
Za Panią Anię Antos ręczę, jak z resztą - nie wiem, ale to dość prestiżowy salon, także nie mogą sobie pozwolić na "dziadostwo", kadra pewnie jest starannie dobrana.

Phoebee, w ramach inspiracji polecam Ci stronę: http://www.boxno216.com/
Cuda robią z włosami

Ma ktoś jakiś tutorial jak zrobić takie fale?
iwona200 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-31, 20:14   #3895
Phoebee
Zakorzenienie
 
Avatar Phoebee
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 594
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Cytat:
Napisane przez anies5 Pokaż wiadomość
Za Panią Anię Antos ręczę, jak z resztą - nie wiem, ale to dość prestiżowy salon, także nie mogą sobie pozwolić na "dziadostwo", kadra pewnie jest starannie dobrana.

Phoebee, w ramach inspiracji polecam Ci stronę: http://www.boxno216.com/
anies5, niedługo będziesz mianowanym Ekspertem ds Ombre.
Świetny blog. Są na nim zdjęcia chyba wszystkich typów i tonacji. Robię kawę i zasiadam zaraz do lektury. Wstawiam zbiory moich znalezisk z Pinterest:
1) Part 1 ; 2) Part 2; 3) Part 3; 4) Part 4;
i ostatnie, Part 5 .

Dziewczyny, na yt jest ogromna liczba tutoriali jak osiągnąć efekt fal ze zdjęć. Wstawiam link to przykładowego :http://www.youtube.com/watch?v=qu_NChzeCa0

Edytowane przez Phoebee
Czas edycji: 2013-03-31 o 20:16
Phoebee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-31, 20:29   #3896
carpaibex
Zakorzenienie
 
Avatar carpaibex
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 407
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Dziewczyny, czy któraś z Was jest obeznana w kwestii podkładów mineralnych (szczególnie Lily Lolo) ? Chciałabym wypróbować mineralne, ale boję się tego, na co głównie narzekano na KWC - podobno te podkłady ważą się na twarzy. Jeżeli to istotne - mam cerę suchą, niezbyt problematyczną. Jak jest z ich trwałością ?
carpaibex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-31, 21:07   #3897
Dotka81
Zakorzenienie
 
Avatar Dotka81
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 305
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Ja podkład używam tylko z Mary Kay
__________________
Z wierzchu anioł, w oczach diabeł


Dotka81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-31, 21:13   #3898
Fionaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Fionaaa
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6 363
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Cytat:
Napisane przez carpaibex Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy któraś z Was jest obeznana w kwestii podkładów mineralnych (szczególnie Lily Lolo) ? Chciałabym wypróbować mineralne, ale boję się tego, na co głównie narzekano na KWC - podobno te podkłady ważą się na twarzy. Jeżeli to istotne - mam cerę suchą, niezbyt problematyczną. Jak jest z ich trwałością ?
Ja mogę z czystym sercem polecić Annabelle Minerals Tutaj bardzo fajna recenzja http://www.alinarose.pl/2013/03/ulub...belle.html?m=0
Fionaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-31, 21:21   #3899
carpaibex
Zakorzenienie
 
Avatar carpaibex
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 407
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Cytat:
Napisane przez Fionaaa Pokaż wiadomość
Ja mogę z czystym sercem polecić Annabelle Minerals Tutaj bardzo fajna recenzja http://www.alinarose.pl/2013/03/ulub...belle.html?m=0
Super, dziękuję
carpaibex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-31, 21:30   #3900
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Cytat:
Napisane przez Phoebee Pokaż wiadomość
Dziewczyny, na yt jest ogromna liczba tutoriali jak osiągnąć efekt fal ze zdjęć. Wstawiam link to przykładowego :http://www.youtube.com/watch?v=qu_NChzeCa0
Ten sposob znam, dlatego konkretnie pytalam czy znacie jakis sposob na ten typ fal POZA prostownica i ewentualna lokowka, bo ja przeczesalam swojego czasu neta i niestety (ale tu sie przyznaje, ze ja niezbyt skuteczna w tym jestem) nie znalazlam ten sposob u mnie sie sprawdza na wyjscia, ale nie na co dzien niestety...
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:37.