biała perła - Strona 89 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-02-18, 13:12   #2641
Krystiianek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 5
Dot.: biała perła

Doszła do mnie z allegro właśnie biała perła.
Polecam na allegro zapytać kupującego do kiedy ma ważność, ponieważ moja zamówiona dodatkowo pasta ma do listopada termin, a nie wiem czy zużyje:.
Można używać po wybieleniu perła pasty z tej samej firmy?
Krystiianek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-19, 13:55   #2642
lolek1987
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 3
Dot.: biała perła

Cytat:
Napisane przez ZARAAA Pokaż wiadomość
a jaką masz wersję białej perły? tą starą czy nową na 10 dni? bo ja używam tej na 10 dni. dzisiaj jest szósty dzień i jak na razie zero efektu a jak do tej pory nic nie widać to wątpię, że coś się jeszcze zmieni
Witaj . Ja mam chyba ta starsza wersje. I powiem ze po tygodniu stosowania okolo godziny dziennie zaczelam dostrzegac pierwsze efekty. Zeby staly sie jasniejsze i kolor naprawde sie poprawil. Ale wydaje mi sie ze baaardzo duzo zalezy od tego jakie ma sie zeby. Kilka lat temu stosowalam blendamed white strips i w ciagu obiecanych 7 dni mialam pieknie naturalnie wygladajace biale zabki. Takze moze jeszcze troszke i sama zobaczysz efekty u siebie. Co mi sie wydaje najwazniejsze to systematycznosc. Tak jak pisalam wczesniej po jakims czasei wrzuce zdjecia mojego uzebienia Pozdrawiam serdecznie i powodzenia
lolek1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-21, 18:06   #2643
Agata921
Rozeznanie
 
Avatar Agata921
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 848
Dot.: biała perła

Wczoraj dowiedziałam się od koleżanki, że widać, że mam jaśniejsze zęby. Ostatnio trochę zapomniałam o tym, żeby założyc aplikatory i miałam małą przerwę
__________________
Ćwiczę !
-Killer-15
-Turbo-13
-Tiffany:
*booty shaking waist workout-6
*small waist, tight butt,thin thighs-4
*ballerina legs-4
*get flat,sexy abs-5
-Mel B-2
-zumba:30 minut
-brzuszki: 100
70-69-68-67-66-65-64-63-62-61-60-59-58
Agata921 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-23, 18:39   #2644
anczysko1
Zakorzenienie
 
Avatar anczysko1
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 5 338
GG do anczysko1
Dot.: biała perła

hej od poniedziałku czyli od 6 dni stosuję białą perłę, nakładam 2 razy dziennie po 30minut i nie widzę żadnych efektów
dziewczyny jak wy nakładacie ten żel? strzykawką? czy jakoś go rosmarowywujecie?
__________________
Przeciętność nie jest tym, do czego należy dążyć!
anczysko1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-24, 15:02   #2645
xaggg
Raczkowanie
 
Avatar xaggg
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 351
Dot.: biała perła

Cytat:
Napisane przez anczysko1 Pokaż wiadomość
hej od poniedziałku czyli od 6 dni stosuję białą perłę, nakładam 2 razy dziennie po 30minut i nie widzę żadnych efektów
dziewczyny jak wy nakładacie ten żel? strzykawką? czy jakoś go rosmarowywujecie?
ja normalnie, strzykawką
xaggg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-25, 12:00   #2646
Kakadzamba
Przyczajenie
 
Avatar Kakadzamba
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 10
Dot.: biała perła

Cytat:
Napisane przez lolek1987 Pokaż wiadomość
Witaj . Ja mam chyba ta starsza wersje. I powiem ze po tygodniu stosowania okolo godziny dziennie zaczelam dostrzegac pierwsze efekty. Zeby staly sie jasniejsze i kolor naprawde sie poprawil. Ale wydaje mi sie ze baaardzo duzo zalezy od tego jakie ma sie zeby. Kilka lat temu stosowalam blendamed white strips i w ciagu obiecanych 7 dni mialam pieknie naturalnie wygladajace biale zabki. Takze moze jeszcze troszke i sama zobaczysz efekty u siebie. Co mi sie wydaje najwazniejsze to systematycznosc. Tak jak pisalam wczesniej po jakims czasei wrzuce zdjecia mojego uzebienia Pozdrawiam serdecznie i powodzenia
Ostatnio natrafiłam na filmik o wybielaniu ząbków właśnie za pomocą pasków lub żeli. Przyznam, że byłam już o krok od wybrania się do gabinetu na lampę Beyond. Ach! póki co spróbuję sama jakoś wybielić te zębiska, tyle że preparatem Crest. Podobno cudowny! Okaże się ile prawdy w tym filmiku i zbawiennym działaniu Crest
Kakadzamba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-25, 23:25   #2647
lolek1987
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 3
Dot.: biała perła

Cytat:
Napisane przez Agata921 Pokaż wiadomość
Wczoraj dowiedziałam się od koleżanki, że widać, że mam jaśniejsze zęby. Ostatnio trochę zapomniałam o tym, żeby założyc aplikatory i miałam małą przerwę
Ja tez zrobilam kilka dni przerwy, gdyz straszne grypsko z Polski przywiozlam i kaszel nie pozwala mi na przytrzymania sylikonow na zebach .. Ale wczoraj znowu zaczelam czyli w sumie 2 tygodnie njeregilarnego stosowania i widze efekty.. Nie sa to snieznobiale perelki ale widze roznice. Badzmy cierpliwe a potem usmiechajmybsie "pelna geba".

---------- Dopisano o 01:25 ---------- Poprzedni post napisano o 01:23 ----------

Cytat:
Napisane przez Kakadzamba Pokaż wiadomość
Ostatnio natrafiłam na filmik o wybielaniu ząbków właśnie za pomocą pasków lub żeli. Przyznam, że byłam już o krok od wybrania się do gabinetu na lampę Beyond. Ach! póki co spróbuję sama jakoś wybielić te zębiska, tyle że preparatem Crest. Podobno cudowny! Okaże się ile prawdy w tym filmiku i zbawiennym działaniu Crest
Zycze powodzenia i daj znac jakie efekty
lolek1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-26, 19:02   #2648
Shinnnn
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1
Dot.: biała perła

Mam 19 lat i dość żółte zęby , oczywiście z mojej winy gdyż zaniedbałem je będąc mały. Chciałem zapytać czy stosowanie Białek Perły pomoże mi uzyskać jakikolwiek odcień bieli ?? Wystarczy że będę stosował sam żel czy niezbędna jest także pasta ?
Shinnnn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-26, 19:15   #2649
Sylvviiaa
Zakorzenienie
 
Avatar Sylvviiaa
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 95 155
Dot.: biała perła

Cytat:
Napisane przez Shinnnn Pokaż wiadomość
Mam 19 lat i dość żółte zęby , oczywiście z mojej winy gdyż zaniedbałem je będąc mały. Chciałem zapytać czy stosowanie Białek Perły pomoże mi uzyskać jakikolwiek odcień bieli ?? Wystarczy że będę stosował sam żel czy niezbędna jest także pasta ?
Próbuj samym żelem. Ale wcześniej udaj się do stomatologa by "naprawić to co zepsute".
__________________
Sylvviiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-26, 19:24   #2650
patrznamnie
Raczkowanie
 
Avatar patrznamnie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: DG
Wiadomości: 275
Dot.: biała perła

hej.ja byłam ostatnio na wybielaniu lampą Beyond - wydałam 600zł a zęby bielsze o minimum.. wszystko było orginalne, lekarz sprawdozny (mój ortodonta przez 3 lata) no i tak słabo wyszło.. ogólnie moje zęby są bardzo żółte, zawsze były i nawet kiedy zaczęłam pić kawę i palić fajeczkito ich odcień nie zmienił sie zbytnio, poprostu żółte kości.. ale do rzeczy ! kupiłąm tą Białą Perłę i zamierzam użyć tylko sie boję tego że znowu efektów nie będzie a w tym wypadku to już chyba nic na świecie mi nie wybieli tych zębów ;/
__________________
yeaaah show me your teeth ;d
patrznamnie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-26, 19:41   #2651
Sylvviiaa
Zakorzenienie
 
Avatar Sylvviiaa
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 95 155
Dot.: biała perła

skoro Lampa Ci nie pomogła to nie sądzę by żel więcej zrobił.
__________________
Sylvviiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-03, 14:14   #2652
anczysko1
Zakorzenienie
 
Avatar anczysko1
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 5 338
GG do anczysko1
Dot.: biała perła

dziewczyny, a czy każda z Was odczuwa podrażnienia dziąseł i zębów? Białą perłę stosuję już 2 tygodnie i nie mam żadnych podrażnień, ale zęby wybieliły mi się minimalnie, czy oznacza to, że żelu nakładam za mało czy po prostu mam niewrażliwe zęby na ten żel? :P

I mam takie pytanie jeszcze do dziewczyn, które już skończyły jedną tubkę. Na ile Wam ta jedna tubka starczyła?
__________________
Przeciętność nie jest tym, do czego należy dążyć!

Edytowane przez anczysko1
Czas edycji: 2013-03-04 o 16:40
anczysko1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-07, 14:10   #2653
Sylvviiaa
Zakorzenienie
 
Avatar Sylvviiaa
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 95 155
Dot.: biała perła

Cytat:
Napisane przez anczysko1 Pokaż wiadomość
I mam takie pytanie jeszcze do dziewczyn, które już skończyły jedną tubkę. Na ile Wam ta jedna tubka starczyła?
ok miesiąca, nie pamietam już dokładnie.
__________________
Sylvviiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-08, 16:34   #2654
asiaaa19941
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 6
Dot.: biała perła

nie zauważyłam wielkich efektów... używałam pasty biala perła. moze sprobuje teraz z żelem i szczęką.
asiaaa19941 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-10, 16:05   #2655
VidaAmor
Przyczajenie
 
Avatar VidaAmor
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 1
Dot.: biała perła

Czy mógłby ktoś wysłac zdj tej białej perły (żelu) chodzi mi o opakowanie
VidaAmor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-10, 16:38   #2656
Whim
...
 
Avatar Whim
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 4 993
Dot.: biała perła

Cytat:
Napisane przez VidaAmor Pokaż wiadomość
Czy mógłby ktoś wysłac zdj tej białej perły (żelu) chodzi mi o opakowanie
google grafika?
http://www.google.com/url?sa=i&rct=j...63019869169641
__________________
a short walk
in the light of the world
with breaks for coffee and snacks


Whim jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-11, 18:49   #2657
GloomySunday
Przyczajenie
 
Avatar GloomySunday
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10
Dot.: biała perła

Ja używam już prawie 3 tygodnie i widać różnicę Nie jest to biel filmowa, ale dla mnie zdecydowanie jest wystarczająca. Na tym pasku z odcieniami wychodzi mi, że 2 lub 3 odcienie wyżej. Zresztą reż słyszałam od znajomych, że widać i sama widzę. Ale oprócz stosowania tego żelu przestałam pić na razie kawę i ograniczam herbatę. Ja miałam spore podrażnienia dziąseł, więc przerwałam na kilka dni. Potem występował ból zębów, nie jakiś straszny, ale odczuwalny, tak w granicach godziny lub dwóch po zdjęciu tech wkładek, potem ustępowało. I były to raczej zęby trzonowe, generalnie nie te z przodu. Mi jedna tubka wystarczyła właśnie na te prawie 3 tygodnie, ale na początku brałam za dużo tego żelu, więc może powinna wystarczyć na dłużej.
GloomySunday jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-31, 13:50   #2658
never6mindx
Wtajemniczenie
 
Avatar never6mindx
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 840
Dot.: biała perła

Dziewczyny, mam zamiar kupić białą perłę i zacząć kurację Czy pierwsze użycie jest dośc kłopotliwe czy raczej proste? Występuje u was nadwrażliwość zębów? Lepiej myć zęby przed czy po aplikowaniem żelu? Jak długo utrzymuje się fetk?
Z góry bardzo dziękuję za odp
never6mindx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-31, 19:43   #2659
Sylvviiaa
Zakorzenienie
 
Avatar Sylvviiaa
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 95 155
Dot.: biała perła

Zanim zadajecie pytanie to poczytajcie trochę wątek wstecz!
Pytania ciągle się dublują!
__________________
Sylvviiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-01, 02:21   #2660
Pola1974
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 321
Dot.: biała perła

Cytat:
Napisane przez never6mindx Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam zamiar kupić białą perłę i zacząć kurację Czy pierwsze użycie jest dośc kłopotliwe czy raczej proste? Występuje u was nadwrażliwość zębów? Lepiej myć zęby przed czy po aplikowaniem żelu? Jak długo utrzymuje się fetk?
Z góry bardzo dziękuję za odp
Aplikacja jest bardzo prosta. Wszystko jest napisane na opakowaniu. U mnie żadnej nadwrażliwości nie było lecz wypłukała mi wypełnienie za które musiałam zapłacić ponad 100 zł. Koszt Białej Perły to około 90 zł.
Może dlatego, że mam białe zęby ja nie zauważyłam żadnej różnicy po zakończeniu stosowania.
Bardzo szybko kończy się żel aktywujący w aplikatorze i żel wybielający. Za to pozostaje nadmiar inicjującego wybielanie.

Jak już pisałam spektakularny efekt (śnieżnobiałe zęby - wyglądały jak po profesjonalnym wybielaniu w Gabinecie Stomatologicznym) uzyskałam tylko po aplikacji niżej wymienionych plastrów. Nie uszkodziły ani jednej plomby i są znacznie prostsze, mniej czasochłonne i wygodniejsze w użyciu:
Przykład:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...s-supreme.html

Te są jeszcze bardziej skuteczniejsze:
Whitestrips, paski wybielające Blend-a-med (28 szt. ok. 70 zł).

Edytowane przez Pola1974
Czas edycji: 2013-04-01 o 02:29
Pola1974 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-02, 14:18   #2661
foreverme
Raczkowanie
 
Avatar foreverme
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 444
Dot.: biała perła

Cześć dziewczyny
zamierzam kupić białą perełkę jak tylko będą pieniążki
__________________
to, co dla mnie miało sens, odeszło razem z Tobą ..
foreverme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-04, 12:28   #2662
Bellitudoo
Zakorzenienie
 
Avatar Bellitudoo
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 3 415
Dot.: biała perła

Zastanawiam się nad zakupem białej perły żelu. Martwię się tylko o moja plombę w dwójce. Zęby są zdrowe, wiadomo, nie liczę na to, że mi plomba zjaśnieje , ale boję się, że wypadnie/ukruszy się. Tylko to mnie podtrzymuje przed zakupem, nie mogę już patrzeć na moje koszmarnie żółte zęby.
Nie chcę śnieżnobiałych, ale ta żółć jest paskudna. Jeszcze żebym kawę piła, albo papierosy paliła. Kiedyś miałam takie ładne zęby a teraz.. szkoda gadać.

Zobaczymy co z tej mojej przygody wyniknie, mam nadzieję, ze niedługo się pochwalę efektami.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post59125346 Wymiana, sukienki, buty

Edytowane przez Bellitudoo
Czas edycji: 2013-04-04 o 12:31
Bellitudoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-04, 20:44   #2663
trudna_marudna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2
Dot.: biała perła

hej dziewczyny, czy wiecie czy ta "stara" biała perła jest jeszcze dostępna? mieszkam w poznaniu i w żadnej aptece nie mogę jej znaleźć, jest dostępna tylko ta wersja na 10 dni która jest 2 razy droższa i podobno średnio działa :/
trudna_marudna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-09, 11:53   #2664
Ziuta Bzibziak
Przyczajenie
 
Avatar Ziuta Bzibziak
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 2
Dot.: biała perła

Dzień dobry!
Chciałam wywiedzieć się czy lepiej jest kupić ten żel w aptece czy można też na allegro? A może nie ma różnicy gdzie?
Ziuta Bzibziak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-12, 23:12   #2665
Sylvviiaa
Zakorzenienie
 
Avatar Sylvviiaa
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 95 155
Odp: biała perła

Jeśli gość ma dobre opinie to kup na allegro. A najlepiej szukaj przedstawiciela /konta apteki na allegro, i też taniej będziesz miała.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 00:12 ---------- Poprzedni post napisano o 00:11 ----------

Cytat:
Napisane przez trudna_marudna Pokaż wiadomość
hej dziewczyny, czy wiecie czy ta "stara" biała perła jest jeszcze dostępna? mieszkam w poznaniu i w żadnej aptece nie mogę jej znaleźć, jest dostępna tylko ta wersja na 10 dni która jest 2 razy droższa i podobno średnio działa :/
W SP widziałam ostatnio ta standardową. BP system.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Sylvviiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-13, 08:34   #2666
Ilike_it
Zakorzenienie
 
Avatar Ilike_it
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 545
Odp: biała perła

U mnie też w SP jest stara wersja.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________

matura 2014
2.09.14 - prawo jazdy
studentka


blog
Ilike_it jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-13, 09:12   #2667
mpt
Zakorzenienie
 
Avatar mpt
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 7 346
Dot.: biała perła

Cytat:
Napisane przez trudna_marudna Pokaż wiadomość
hej dziewczyny, czy wiecie czy ta "stara" biała perła jest jeszcze dostępna? mieszkam w poznaniu i w żadnej aptece nie mogę jej znaleźć, jest dostępna tylko ta wersja na 10 dni która jest 2 razy droższa i podobno średnio działa :/
W ogóle nie działa, nie kupujcie tego badziewia. Mam porównanie, używałam starej wersji i byłam zachwycona, tego nowego cudu używałam zgodnie z zaleceniem i nic. Kompletnie nic
__________________
Tu wyjaśniam w prostych słowach trening, dietę i głowę: instagram.com/prostym_slowem
mpt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-14, 19:20   #2668
darrya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 122
GG do darrya
Dot.: biała perła

No to pięknie z tą 10 dniową...

Dawno temu używała normalnej, starej. I nie dawno pomyślałam o ponownym zakupie. Widziałam, że jest jakiś nowy błyskawiczny wymiatacz. Ale że starej nie ma... A ta nowość to kiepski pomysł... hm.....

Na prawdę nie warto?
__________________
mój blog:
http://tysiacepomyslow.blogspot. com/

fitness&gotowanie&kosmetyki&zakupy

Zapraszam!
darrya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-18, 01:11   #2669
motylanoga
Raczkowanie
 
Avatar motylanoga
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 50
Dot.: biała perła

hej, zaczęłam używać Białej perły jakieś 5 lat temu ( wcześniej próbowałam jakieś paski blend a med- bez efektu) i od tamtej pory jestem jej wierna. Zrobiłam kilka kuracji i starą i nową wersją. Wybieliłam zęby do koloru, który mnie satysfakcjonuje. Używałam starej i nowej wersji obie ze świetnym skutkiem. Na początku miałam trochę wrażliwe zęby, teraz wcale nie ma tego problemu. Po prostu raz na jakiś czas "odświeżam" zęby. Dla mnie KWC, więc śmiało polecam.
motylanoga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-21, 12:35   #2670
Ineed
Przyczajenie
 
Avatar Ineed
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: ok. Warszawy
Wiadomości: 25
Dot.: biała perła

dziewczyny a czy te paski za kazdym razem trzeba rozgrzewac czy tylko za pierwszym ?
napisane jest takze zeby ograniczyc kawe, herbate i papierosy, ale ja tylko jestem w stanie ograniczyc do jednej filizanki dziennie, zreszta nie wydaje mi sie, zeby ktos kto pali 10 i wiecej lat nagle zaprzestal na te dziesiec dni//
Ineed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-01-27 21:36:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:50.