Schudnij z Jillian Michaels - czesc II - Strona 92 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-04-04, 17:31   #2731
Kuekuetsu
Przyczajenie
 
Avatar Kuekuetsu
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 10
Dot.: Odp: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez aspi Pokaż wiadomość
Ja jestem na półmetku l2 z 30ds i jest znacznie lepiej niż na początku - wczoraj zrobiłam 5 męskich pompek, nawet mąż byl pod wrażeniem chyba zacznę program 100 pompek dodatkowo - czy któras z Was próbowała?
Nigdy nie próbowałam programu 100 pompek , ale zawsze chciałam ich zrobić więcej niż 10 chyba sobie zacznę ktoś chętny ?
Kuekuetsu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-04, 18:31   #2732
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez summertime_ Pokaż wiadomość
może troszkę więcej cardio? tak na mój rozum
Wiem wiem, teraz do kazdego treningu bede dodawac jakies cardio. chociazby skakanke. 3 lata temu jak cwiczylam to wlasnie ladnie mi z nog tluszcz zszedł
I mam nadzieje ze jak spali sie ten tłuszczyk to beda sie jako tako prezentowac bo w tym momencie mam wrazenie ze sa takie klockowate, wielkie, nawet łydki które zawsze miałam szczupłe i zgrabne sprawiaja wrazenie takich duzych
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-04, 19:23   #2733
piekna746
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 45
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Mam pytanie, a mianowicie zaczęłam dzisiaj ćwiczyć 30 day shred, wcześniej nie miałam styczności w sumie z żadną aktywnością fizyczną...
Nasuwa mi się masa pytań...
Nie mam zamiaru stosować diety, więc co polecacie,czym wzbogacić swoje posiłki, czy muszę diametralnie jednak zmienić żywność, żeby zauważyć efekty?
Czy trzeba jeść po treningu, nawet jak nie jestem głodna ? (trening bd robić ok godz 18)
Mam zamiar robić te ćwiczenia przez 30 dni jak należy..później zobaczymy co dalej..
Czy oprócz tego mogę zacząć uczęszczać na siłownię (tak co 2 dni...) Czy to będzie za dużo ?
Powinnam wtedy zwiększyć dawkę kcal...
Tyle pytań mnie nurtuje, proszę doświadczone wizażanki i te mniej o udzielenie mi kilku ważnych dla mnie iformacji.
piekna746 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-04, 19:39   #2734
Anja1221
Rozeznanie
 
Avatar Anja1221
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 737
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

summertime_, witaj Myślę, że przede wszystkim powinnaś zadbać o systematyczność - to jedna z najważniejszych rzeczy jeśli chcesz zauważyć efekty. Plan masz bardzo dobry, wystarczy się go trzymać Bądź cierpliwa i trzymam kciuki
piękna746 zależy też jakich efektów oczekujesz. Na początek odsyłam do lektury: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=401661 - tu znajdziesz odpowiedź na większość pytań, które zadałaś. Powodzenia
__________________
Anja1221 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-04, 20:14   #2735
jusztyska
Zadomowienie
 
Avatar jusztyska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 623
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Witajcie
Właśnie zapoznałam się z ćwiczeniami Jillian i od jutra zacznę z nią ćwiczyć na początek zacznę od 30days shared, mam nadzieję, że podołam, bo z kondycją po porodzie kiepsko
jusztyska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-04, 20:30   #2736
Pani_Budowlaniec
Rozeznanie
 
Avatar Pani_Budowlaniec
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 818
GG do Pani_Budowlaniec
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez jusztyska Pokaż wiadomość
Witajcie
Właśnie zapoznałam się z ćwiczeniami Jillian i od jutra zacznę z nią ćwiczyć na początek zacznę od 30days shared, mam nadzieję, że podołam, bo z kondycją po porodzie kiepsko
Trzymam kciuki Ja ćwiczę BR i jak na razie mi się podoba
__________________
Było (1.01.2013): 66kg
Jest (13.04.2013): 61,9kg
16 kostek smalcu mniej

Pozostało do roztopienia:
44 - 40 - 36 - 32 - 28 - 24 - 20 - 16 - 12 - 8 - 4 - 0 kostek smalcu
Pani_Budowlaniec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-04, 20:49   #2737
moniak85
w krainie snu i marzeń
 
Avatar moniak85
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 10 225
GG do moniak85
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez jusztyska Pokaż wiadomość
Witajcie
Właśnie zapoznałam się z ćwiczeniami Jillian i od jutra zacznę z nią ćwiczyć na początek zacznę od 30days shared, mam nadzieję, że podołam, bo z kondycją po porodzie kiepsko
dasz radę

ja jutro zaczynam lvl 3 zaraz oglądnę filmik, żeby wiedzieć co mnie czeka
__________________
http://kulkaowszystkim.blogspot.com/
Brushegg - jajo do mycia pędzli!
Instagram
moniak85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-04, 21:00   #2738
Anja1221
Rozeznanie
 
Avatar Anja1221
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 737
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez jusztyska Pokaż wiadomość
Witajcie
Właśnie zapoznałam się z ćwiczeniami Jillian i od jutra zacznę z nią ćwiczyć na początek zacznę od 30days shared, mam nadzieję, że podołam, bo z kondycją po porodzie kiepsko
Trzymam kciuki

Ja dzisiaj półmetek shreda + bikini blaster na pośladki z Cassey. Ta seria jest niesamowita, po wczorajszych ćwiczeniach na nogi dzisiaj ledwo chodzę, po dzisiejszych chyba też nie będę mogła siedzieć
Co do shreda - przyznam się - wyłączyłam dźwięk i podłożyłam sobie energetycznego mixa muzycznego Mam nadzieję, że Jillian się nie obrazi.
__________________
Anja1221 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-04, 21:06   #2739
summertime_
Przyczajenie
 
Avatar summertime_
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 9
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Wiem wiem, teraz do kazdego treningu bede dodawac jakies cardio. chociazby skakanke. 3 lata temu jak cwiczylam to wlasnie ladnie mi z nog tluszcz zszedł
I mam nadzieje ze jak spali sie ten tłuszczyk to beda sie jako tako prezentowac bo w tym momencie mam wrazenie ze sa takie klockowate, wielkie, nawet łydki które zawsze miałam szczupłe i zgrabne sprawiaja wrazenie takich duzych
dokładnie tak dlatego ja się uwzięłam na cardio i dopóki mnie nie spale tłuszczu to nie dam za wygraną a co do łydek to pewnie podświadomość działa na pewno są szczupłe i zgrabne, a doszły do tego pięknie zarysowane mięśnie, na których punkcie mam obsesje, uwielbiam je i ciesze się, że pomimo zaniedbania ta część ciała u mnie nadrabia
summertime_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-04, 21:08   #2740
perelka_2
Przyczajenie
 
Avatar perelka_2
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 16
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

właśnie zrobiłam Tiffoczki po raz pierwszy i to jest coś zupełnie innego niż Jilian, strasznie śmiesna ta Tiffany (tak moim zdaniem).
No ale jak w końcu uruchomiłam swoje biodra to wyglądałam jak sierota na pierwszej lekcji tańca
mam nadzieję że kolejne próby bujania bioderek 'side to side' będą mniej komiczne

Edytowane przez perelka_2
Czas edycji: 2013-04-04 o 21:09
perelka_2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-04, 21:14   #2741
summertime_
Przyczajenie
 
Avatar summertime_
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 9
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez piekna746 Pokaż wiadomość
Mam pytanie, a mianowicie zaczęłam dzisiaj ćwiczyć 30 day shred, wcześniej nie miałam styczności w sumie z żadną aktywnością fizyczną...
Nasuwa mi się masa pytań...
Nie mam zamiaru stosować diety, więc co polecacie,czym wzbogacić swoje posiłki, czy muszę diametralnie jednak zmienić żywność, żeby zauważyć efekty?
Czy trzeba jeść po treningu, nawet jak nie jestem głodna ? (trening bd robić ok godz 18)
Mam zamiar robić te ćwiczenia przez 30 dni jak należy..później zobaczymy co dalej..
Czy oprócz tego mogę zacząć uczęszczać na siłownię (tak co 2 dni...) Czy to będzie za dużo ?
Powinnam wtedy zwiększyć dawkę kcal...
Tyle pytań mnie nurtuje, proszę doświadczone wizażanki i te mniej o udzielenie mi kilku ważnych dla mnie iformacji.
masz zamiar stosować dietę, bo to jest każdy sposób odżywiania, który wbrew stereotypowi nie musi prowadzić do chudnięcia zależy jakie chcesz efekty osiągnąć? pozbyć się tłuszczu, poprawić kondycje? jeśli to piewsze to Twój bilans kaloryczny musi być ujemny, radze poczytać na ten temat na forum SFD (wpisz w google, a na pewno wyskoczy). a sposób odżywiania zawsze warto zmienić jeśli obecny nie jest zbyt zdrowy, racjonalny itd. jeść 4-5 posiłków dziennie, wyeliminować wysoko kaloryczne produkty itd., ale to na pewno wiesz po treningu zawsze powinno się coś jeść. o posiłkach potreningowych też znajdziesz coś na SFD. możesz uczęszczać na siłownie, ale niezbyt często i odpowiedni regulować dawkę kalorii. tyle mogę pomóc
summertime_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-04, 21:29   #2742
Hadise
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 3 638
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Hej
Właśnie dziś skończyłam 1 lvl Shred Jestem zadowolona, ciekawe jak będzie z drugim :p
Hadise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-05, 07:03   #2743
Kuekuetsu
Przyczajenie
 
Avatar Kuekuetsu
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 10
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Mam takie moze troche dziwne pytanie Czy zwiększa/ zmniejsza efekty ćwiczenie rano ? Już tłumaczę jestem rannym ptaszkiem i zawszę się dużo krzątam rano , a oze bym właśnie wtedy robiła Shreda ? Co sądzicie ? Czy to bd trening czy tylko rozbudzenie organizmu, jak w przypadku biegania ?
Kuekuetsu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-05, 08:05   #2744
bajons
Zadomowienie
 
Avatar bajons
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Dziki Zachód
Wiadomości: 1 043
GG do bajons
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez Kuekuetsu Pokaż wiadomość
Mam takie moze troche dziwne pytanie Czy zwiększa/ zmniejsza efekty ćwiczenie rano ? Już tłumaczę jestem rannym ptaszkiem i zawszę się dużo krzątam rano , a oze bym właśnie wtedy robiła Shreda ? Co sądzicie ? Czy to bd trening czy tylko rozbudzenie organizmu, jak w przypadku biegania ?
Pewnie, że możesz poćwiczyć rano, ale pamiętaj najpierw o śniadaniu. Nie ćwicz na pusty żołądek - to nie jest dobre do Twoich mięśni. Zjedz pożywne śniadanie, by nabrać energii i rozbujać metabolizm, odczekaj, aż wszystko się poukłada, by podczas ćwiczeń nie czuć dyskomfortu i do dzieła.
__________________

Trenuję Nordic Walking to już 257 km


Fanka Sagi G.R.R. Martina
bajons jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-05, 08:19   #2745
Kuekuetsu
Przyczajenie
 
Avatar Kuekuetsu
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 10
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Dzięki za informacje Czyli tak spróbuje
Kuekuetsu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-05, 08:19   #2746
werty
Zadomowienie
 
Avatar werty
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 817
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
No u mnie troche gorzej bo po 1 levelu mialam +2 cm w górnej czesci, i nie wydaje mi sie zeby cps zmalało. Jedyna zmiana to ten mięsień i poki co moje uda do mojej budowy wydają mi sie troche duże :d ale moze to przejściowe
Mi się chyba podoba taki mięsień nad kolanem... Widac, że to nie tłuszcz, więc nie powinnam narzekać
A to, że w górnej części uda spadły cm, to zasługa cardio+siłowych+zawsze rozciągania nóg.
Dodatkowo dzięki temu ostatniemu nie wiem, co to zakwasy następnego dnia...
__________________
.

01.2013 Start

Od V/2013 sercem i ciałem z
Melissą Bender
werty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-05, 10:39   #2747
radgamu
Raczkowanie
 
Avatar radgamu
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 90
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

4/30!
__________________


radgamu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-05, 10:46   #2748
Kasia83
Zakorzenienie
 
Avatar Kasia83
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Świętochłowice
Wiadomości: 3 582
GG do Kasia83
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

U mnie dziś 5 dzień 5 tygodnia BR - cardio jest super - bardzo daje w kość-pozytywnie, za to Workouty - mam codziennie nowe zakwasy te z 5 i 6 tygodnia wyjątkowo powodują ból w moich bicepsach. Przez ten czas to one właśnie najbardziej się wyrzeźbiły, boki zdecydowanie mniejsze, brzuch jeszcze został - już nie tak odstający jak 2 miesiące temu ale jak tylko ta wiosna przyjdzie zaczynam biegać.
Muszę przyznać, że każde odbiegnięcie od planu powoduje u mnie spore wyrzuty sumienia, tak też pół godziny z Jillian dziennie weszło mi już w krew
__________________
Kasia83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-05, 10:55   #2749
Pani_Budowlaniec
Rozeznanie
 
Avatar Pani_Budowlaniec
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 818
GG do Pani_Budowlaniec
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez Kasia83 Pokaż wiadomość
U mnie dziś 5 dzień 5 tygodnia BR - cardio jest super - bardzo daje w kość-pozytywnie, za to Workouty - mam codziennie nowe zakwasy te z 5 i 6 tygodnia wyjątkowo powodują ból w moich bicepsach. Przez ten czas to one właśnie najbardziej się wyrzeźbiły, boki zdecydowanie mniejsze, brzuch jeszcze został - już nie tak odstający jak 2 miesiące temu ale jak tylko ta wiosna przyjdzie zaczynam biegać.
Muszę przyznać, że każde odbiegnięcie od planu powoduje u mnie spore wyrzuty sumienia, tak też pół godziny z Jillian dziennie weszło mi już w krew
Ooo to się cieszę, że są efekty po BR, zmotywowałaś mnie do dalszej pracy. Jak czytam to wszyscy ćwiczą te inne treningi i już się zastanawiałam czy nie zmienić, chociaż mi się to BR podoba, ale to jak tak to zostaję wiernie przy nim
__________________
Było (1.01.2013): 66kg
Jest (13.04.2013): 61,9kg
16 kostek smalcu mniej

Pozostało do roztopienia:
44 - 40 - 36 - 32 - 28 - 24 - 20 - 16 - 12 - 8 - 4 - 0 kostek smalcu
Pani_Budowlaniec jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-05, 11:10   #2750
morrigan1986
Wtajemniczenie
 
Avatar morrigan1986
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 288
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

A nie kojarzycie jaki trening Jillian jest dołączony teraz do gazety Vita?
__________________
Instagram
BLOG


morrigan1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-05, 11:27   #2751
live
Rozeznanie
 
Avatar live
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 941
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Witam dziewczęta przez tą cholerną pogodę zachorowałam i ćwiczenia odstawione na ponad tydzien a jestem na etapie 7i8 levelu BR ,w poniedziałek zacznę drugi tydzien tych levelów i dalej będę walczyła,postanowiłam robić też co drugi dzień MC i przysiady bułgarskie przed każdym treningiem BR zależy mi na większym tyłku i nogach bardziej rozbudowanych ,,,dłłłłługa droga przede mną
live jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-05, 11:31   #2752
jusztyska
Zadomowienie
 
Avatar jusztyska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 623
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

pierwszy raz zrobiłam dziś 1 level 30 days - było dość ciężko, zwłaszcza pompki :P ale dałam radę mam nadzieję, że co dzień będzie tylko lepiej
jusztyska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-05, 12:02   #2753
summertime_
Przyczajenie
 
Avatar summertime_
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 9
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez jusztyska Pokaż wiadomość
pierwszy raz zrobiłam dziś 1 level 30 days - było dość ciężko, zwłaszcza pompki :P ale dałam radę mam nadzieję, że co dzień będzie tylko lepiej
na pewno będzie lepiej, ale jutro mogą dopaść Cię zakwasy jeśli nic wcześniej nie ćwiczyłaś, a po pompkach na pewno "pod paszkami", jak ja to nazywam

ja się pochwalę dzisiaj level 1+ 6w6p, a jutro czeka na mnie sadystyczny Banish
summertime_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-05, 12:39   #2754
perelka_2
Przyczajenie
 
Avatar perelka_2
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 16
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

właśnie skończyłam w4 z BR i nie wiedzieć czemu ćwiczyło mi się po prostu super. nie wiem czy to radość z kolejnego (w5) w poniedziałek czy moje mięśnie w końcu ćwiczą jak należy. A może jedno i drugie.
jeszcze pośladki Mel B i długi spacer z synkiem.
wiem jedno po miesiącu jestem w stanie zrobić 12 męskich pompek- i to jest fajne
perelka_2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-05, 16:30   #2755
aspi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 21
Odp: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

A mnie dzisiaj jakis okrutny dół dopadł, że jestem gruba i nawet w rozmiar xl się nie mieszcze :-( ehhhh
__________________
70-69-68-67-66-65-64-63-62-61-60
aspi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-05, 18:13   #2756
drzazga11
Raczkowanie
 
Avatar drzazga11
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Puszcza Niepołomicka
Wiadomości: 260
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Dziewczyny sprawa jest ćwiczę z Jillian jak wiecie,mam za sobą 30 DS zrobiony 2 razy,potem różnie mieszałam sobie różne levele żeby ćwiczyć bo nie wiedziałam co zacząć. i wymyśliłam,że zacznę Ripped in 30! bardzo mi się spodobało po 1-szym razie nie robię go codziennie,ćwiczę sobie co drugi dzień mniej więcej-przerwę miałam 5 dni na Święta niestety ale na pewno będę go robić co najmniej 4-5 razy w tygodniu.
problem w tym,że coś mi się zaczyny dziać z kolanem przy przysiadach strzela,czasem pobolewa... dodam,że miałam z nim problemy po upadku z konia ale to było kilka lat temu a teraz boję się odnowienia kontuzji nie chcę przestawać ćwiczyć bo naprawdę daje to efekty!!! myślicie,że ćwiczenia z opaską/bandażem elastycznym żeby trochę odciążyć staw dadzą radę? pomocy
drzazga11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-05, 18:35   #2757
morrigan1986
Wtajemniczenie
 
Avatar morrigan1986
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 288
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez drzazga11 Pokaż wiadomość
Dziewczyny sprawa jest ćwiczę z Jillian jak wiecie,mam za sobą 30 DS zrobiony 2 razy,potem różnie mieszałam sobie różne levele żeby ćwiczyć bo nie wiedziałam co zacząć. i wymyśliłam,że zacznę Ripped in 30! bardzo mi się spodobało po 1-szym razie nie robię go codziennie,ćwiczę sobie co drugi dzień mniej więcej-przerwę miałam 5 dni na Święta niestety ale na pewno będę go robić co najmniej 4-5 razy w tygodniu.
problem w tym,że coś mi się zaczyny dziać z kolanem przy przysiadach strzela,czasem pobolewa... dodam,że miałam z nim problemy po upadku z konia ale to było kilka lat temu a teraz boję się odnowienia kontuzji nie chcę przestawać ćwiczyć bo naprawdę daje to efekty!!! myślicie,że ćwiczenia z opaską/bandażem elastycznym żeby trochę odciążyć staw dadzą radę? pomocy
Ja mam wadę kolan. Jak zaczęłam shreda po pierwszym tygodniu ból utrudniał mi nawet chodzenie. Odpoczęłam przez tydzień i zaczęłam od początku, tym razem wszystkie przysiady i wykroki robiłam bez hantli. Może też tak spróbuj? Teraz BR robię już z obciążeniem, widocznie mięśnie się na tyle się wzmocniły, że trzymają rzepkę w miejscu. A jak pytałam o te moje kolana bardziej doświadczoną wizażankę, to mówiła, że taka opaska może pomóc.
__________________
Instagram
BLOG


morrigan1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-05, 19:25   #2758
pink_pocket
Rozeznanie
 
Avatar pink_pocket
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 599
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

W tym tygodniu strasznie się obijam i jakoś nie mam energii i chęci do ćwiczeń ale mam zamiar się ogarnąć od poniedziałku
pink_pocket jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-06, 07:52   #2759
sagitarius
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 147
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez morrigan1986 Pokaż wiadomość
A nie kojarzycie jaki trening Jillian jest dołączony teraz do gazety Vita?
Dołaczam się do pytannia
sagitarius jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-06, 08:46   #2760
bajons
Zadomowienie
 
Avatar bajons
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Dziki Zachód
Wiadomości: 1 043
GG do bajons
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez sagitarius Pokaż wiadomość
Dołaczam się do pytannia
Cytat:
A nie kojarzycie jaki trening Jillian jest dołączony teraz do gazety Vita?
Z tego co pamiętam jakiś czas temu (przy okazji pierwszej części) doszłyśmy do wniosku, że to jest Ripped in 30
__________________

Trenuję Nordic Walking to już 257 km


Fanka Sagi G.R.R. Martina
bajons jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:18.