Walka o zdrowe i piękne włosy cz. XIX + nadal walczymy, choć offtopowo psocimy. - Strona 154 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-04-06, 21:38   #4591
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy cz. XIX + nadal walczymy, choć offtopowo psocimy.

Uwielbiam hennę, taaaak mi się pięknie włosy błyszczą a przecież tylko wyrypane, żadnej odżywki, nic.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0110.jpg (110,8 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0113.jpg (88,1 KB, 22 załadowań)
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-06, 21:41   #4592
sheep_zonz
Rozeznanie
 
Avatar sheep_zonz
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 548
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy cz. XIX + nadal walczymy, choć offtopowo psocimy.

Cytat:
Napisane przez Darkoz Pokaż wiadomość
Dzięki, teraz ogarniam. Jestem kompletnie zielona w temacie staników. Próbuję sobie przypomnieć, gdzie ostatnio kupowałam, wydaje mi się, że w Kappahlu... No nic, pójdę jutro się rozejrzeć i może z moją nową wiedzą uda mi się w końcu ogarnąć ten temat.
A w jakiej cenie tam są? Kochana, najlepiej jeszcze sprawdź jakie masz wymiary, żebyś wiedziała czego szukać! Może tam gdzie będziesz kupowała, to będzie jakaś tabelka z rozmiarami? Wtedy mogłabyś sobie przyrównać i byłoby Ci łatwiej dobrać rozmiar. Ostatecznie rozmiar możesz policzyć nawet teraz, chociażby za pomocą jakiegoś kalkulatora rozmiaru biustonoszy.
__________________
Blog młodszej siostry
sheep_zonz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-06, 21:42   #4593
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy cz. XIX + nadal walczymy, choć offtopowo psocimy.

Cytat:
Napisane przez dotka95 Pokaż wiadomość
Najlepszy czas żeby zacząć to ok. 18 lat, bo wtedy głos się rozwija i można jeszcze wywalić złe nawyki czy wady postawy a konkretna praca z głosem to dopiero koło 30tki, bo wtedy już się skończy rozwijać
o czyli w sumie zcas idealny dla mnie, nawet nie wiedzialam, myslałam ze raczej trzeba zaczynac wczesnie

Cytat:
Napisane przez SoBitterSoSweet Pokaż wiadomość
Wysuszyłam włosy, pierwsze układanie po podcięciu i mam mieszane uczucia

Z jednej strony mam teraz mega objętość i włosy się bardziej układają z tyłu w taką kopkę, co jest wskazane przy moim kształcie głowy - płaski czubek i tył (przedtem był jednak czubek oklapnięty a objętość dopiero na dole - efekt grzyba albo spaniela)

Ale z drugiej strony jednak ciężej mi jest je teraz ułożyć, przedtem parę ruchów i były wszystkie równiutko podwinięte a teraz jednak przez to cieniowanie jest to utrudnione


Sama nie wiem czy jestem zadowolona ehhhh
ale nie martw się, po kilku myciach moze ci być łatwiej układać

Cytat:
Napisane przez martaakow Pokaż wiadomość
Uwielbiam hennę, taaaak mi się pięknie włosy błyszczą a przecież tylko wyrypane, żadnej odżywki, nic.
rzeczywiście łądny blask
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-06, 21:44   #4594
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy cz. XIX + nadal walczymy, choć offtopowo psocimy.

Cytat:
Napisane przez karmazynka99 Pokaż wiadomość
o czyli w sumie zcas idealny dla mnie, nawet nie wiedzialam, myslałam ze raczej trzeba zaczynac wczesnie

rzeczywiście łądny blask
Haha, to może powinnam popracować nad swoim beztalenciem. A jeśli komuś słoń na ucho nadepnął, to też są dla niego szanse?

Dziękuję.
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-06, 21:49   #4595
SoBitterSoSweet
Zakorzenienie
 
Avatar SoBitterSoSweet
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 906
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy cz. XIX + nadal walczymy, choć offtopowo psocimy.

Cytat:
Napisane przez martaakow Pokaż wiadomość
Uwielbiam hennę, taaaak mi się pięknie włosy błyszczą a przecież tylko wyrypane, żadnej odżywki, nic.
faktycznie ładnie

Cytat:
Napisane przez karmazynka99 Pokaż wiadomość


ale nie martw się, po kilku myciach moze ci być łatwiej układać

taką mam nadzieję, że potrzebują troszkę czasu gdyby nie to to rzeczywiście byłabym naprawdę zadowolona bo kształt mi się podoba
SoBitterSoSweet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-06, 21:58   #4596
usmiechnieteoczy
Wtajemniczenie
 
Avatar usmiechnieteoczy
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: okolice Lublina
Wiadomości: 2 956
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy cz. XIX + nadal walczymy, choć offtopowo psocimy.

Cytat:
Napisane przez martaakow Pokaż wiadomość
Uwielbiam hennę, taaaak mi się pięknie włosy błyszczą a przecież tylko wyrypane, żadnej odżywki, nic.
jaka to henna?

ale blask, aż daje po oczach
__________________
od września 2012 włosomaniaczka



Blog!
Uśmiech nie boli!
usmiechnieteoczy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-06, 21:59   #4597
Darkoz
Zakorzenienie
 
Avatar Darkoz
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 4 785
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy cz. XIX + nadal walczymy, choć offtopowo psocimy.

Cytat:
Napisane przez sheep_zonz Pokaż wiadomość
A w jakiej cenie tam są? Kochana, najlepiej jeszcze sprawdź jakie masz wymiary, żebyś wiedziała czego szukać! Może tam gdzie będziesz kupowała, to będzie jakaś tabelka z rozmiarami? Wtedy mogłabyś sobie przyrównać i byłoby Ci łatwiej dobrać rozmiar. Ostatecznie rozmiar możesz policzyć nawet teraz, chociażby za pomocą jakiegoś kalkulatora rozmiaru biustonoszy.
Liczyłam, ale wyszedł mi rozmiar, którego na oczy nie widziałam, więc odpuściłam sobie kalkulatory.
__________________

Darkoz jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-06, 22:00   #4598
dotka95
Zakorzenienie
 
Avatar dotka95
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 177
GG do dotka95
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy cz. XIX + nadal walczymy, choć offtopowo psocimy.

Cytat:
Napisane przez martaakow Pokaż wiadomość
Uwielbiam hennę, taaaak mi się pięknie włosy błyszczą a przecież tylko wyrypane, żadnej odżywki, nic.
Ale błysk
Cytat:
Napisane przez martaakow Pokaż wiadomość
Haha, to może powinnam popracować nad swoim beztalenciem. A jeśli komuś słoń na ucho nadepnął, to też są dla niego szanse?

Dziękuję.
To wtedy ściągasz sobie Ear Master i jedziesz ćwiczonka na kształcenie słuchu
__________________
41 cm => 55 cm
Śpiewam i spełniam marzenia
dotka95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-06, 22:02   #4599
sheep_zonz
Rozeznanie
 
Avatar sheep_zonz
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 548
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy cz. XIX + nadal walczymy, choć offtopowo psocimy.

Cytat:
Napisane przez Darkoz Pokaż wiadomość
Liczyłam, ale wyszedł mi rozmiar, którego na oczy nie widziałam, więc odpuściłam sobie kalkulatory.
Chodziłaś do złych sklepów może, to dlatego nie widziałaś.
W wielu sklepach rozmiar zamyka się C lub D, a to błąd, duży błąd..
__________________
Blog młodszej siostry

Edytowane przez sheep_zonz
Czas edycji: 2013-04-06 o 22:03
sheep_zonz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-06, 22:05   #4600
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy cz. XIX + nadal walczymy, choć offtopowo psocimy.

Cytat:
Napisane przez SoBitterSoSweet Pokaż wiadomość
faktycznie ładnie
Dziękuję.


Cytat:
Napisane przez usmiechnieteoczy Pokaż wiadomość
jaka to henna?

ale blask, aż daje po oczach
Prawda? Zawsze tak mam po niej, ale aż jestem zdziwiona, bo robiłam tylko odrosty, a na całość resztki tylko poszły. A i tak błyszczą.

A henna to ta zniesławiona Eld.


Cytat:
Napisane przez dotka95 Pokaż wiadomość
Ale błysk

To wtedy ściągasz sobie Ear Master i jedziesz ćwiczonka na kształcenie słuchu
Za stara i za leniwa jestem na jakieś śpiewy tak naprawdę. Zresztą nie pociąga mnie to już, może jeszcze z 2-3 lata temu.


Cytat:
Napisane przez Darkoz Pokaż wiadomość
Liczyłam, ale wyszedł mi rozmiar, którego na oczy nie widziałam, więc odpuściłam sobie kalkulatory.
Czyli jaki? ;p
Ja noszę 65H, ale nawet jakieś 60J można dostać.
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-06, 22:10   #4601
versatille
Zakorzenienie
 
Avatar versatille
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Górny Śląsk 
Wiadomości: 3 940
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy cz. XIX + nadal walczymy, choć offtopowo psocimy.

Cytat:
Napisane przez martaakow Pokaż wiadomość
Uwielbiam hennę, taaaak mi się pięknie włosy błyszczą a przecież tylko wyrypane, żadnej odżywki, nic.
Śliczne
Cytat:
Napisane przez Darkoz Pokaż wiadomość
Liczyłam, ale wyszedł mi rozmiar, którego na oczy nie widziałam, więc odpuściłam sobie kalkulatory.
Jakiż to rozmiar?

Moja najnowsza stanikowa miłość: http://www.bradea.pl/produkt/biuston...o-meg-koralowy mam już taki tylko w innym kolorze. Świetny. Tylko te CENY

moooniek mnie zainspirowała dwoma koczkami ślimaczkami i też zrobiłam. ale piętrowo - jeden wyżej, drugi niżej następnym razem zrobię trzy ;D
__________________
naprawdę
pisze się
razem !

Gdy schudniesz będziesz fajnie wyglądać w ubraniu,
gdy ćwiczysz - świetnie wyglądasz we wszystkim, zwłaszcza nago!
versatille jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-06, 22:13   #4602
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy cz. XIX + nadal walczymy, choć offtopowo psocimy.

Cytat:
Napisane przez SoBitterSoSweet Pokaż wiadomość
f
taką mam nadzieję, że potrzebują troszkę czasu gdyby nie to to rzeczywiście byłabym naprawdę zadowolona bo kształt mi się podoba
napewno sie będa super układac

---------- Dopisano o 23:13 ---------- Poprzedni post napisano o 23:11 ----------

Cytat:
Napisane przez versatille Pokaż wiadomość
Śliczne

Jakiż to rozmiar?

Moja najnowsza stanikowa miłość: http://www.bradea.pl/produkt/biuston...o-meg-koralowy mam już taki tylko w innym kolorze. Świetny. Tylko te CENY

moooniek mnie zainspirowała dwoma koczkami ślimaczkami i też zrobiłam. ale piętrowo - jeden wyżej, drugi niżej następnym razem zrobię trzy ;D
rzeczywiście ładny, ja sobie musze kupic jakis czerwony
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-06, 22:13   #4603
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy cz. XIX + nadal walczymy, choć offtopowo psocimy.

Cytat:
Napisane przez versatille Pokaż wiadomość
Śliczne

Jakiż to rozmiar?

Moja najnowsza stanikowa miłość: http://www.bradea.pl/produkt/biuston...o-meg-koralowy mam już taki tylko w innym kolorze. Świetny. Tylko te CENY
Dziękuję.

A stanik ładny, chociaż mnie ten granatowy się bardziej podoba.
Nie boisz się przez neta zamawiać? Wiem, że niby można wymienić/oddać, ale zawsze za tę wysyłkę ponosi się koszty.
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-06, 22:17   #4604
Kathinna
Zakorzenienie
 
Avatar Kathinna
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 115
GG do Kathinna
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy cz. XIX + nadal walczymy, choć offtopowo psocimy.

Cytat:
Napisane przez versatille Pokaż wiadomość
Śliczne

Jakiż to rozmiar?

Moja najnowsza stanikowa miłość: http://www.bradea.pl/produkt/biuston...o-meg-koralowy mam już taki tylko w innym kolorze. Świetny. Tylko te CENY

moooniek mnie zainspirowała dwoma koczkami ślimaczkami i też zrobiłam. ale piętrowo - jeden wyżej, drugi niżej następnym razem zrobię trzy ;D
uwielbiam Cleo, najwygodniejsze jakie miałam

---------- Dopisano o 23:17 ---------- Poprzedni post napisano o 23:15 ----------

Cytat:
Napisane przez martaakow Pokaż wiadomość
Dziękuję.

A stanik ładny, chociaż mnie ten granatowy się bardziej podoba.
Nie boisz się przez neta zamawiać? Wiem, że niby można wymienić/oddać, ale zawsze za tę wysyłkę ponosi się koszty.
ja długo kupowałam przez neta i było ok, a zwrot to koszt dodatkowych 4-6zł
a przy cenie ponad 100 to już dużo nie jest

Teraz mam aż dwa sklepy stanikowe niemalże pod nosem, więc kupuję tam
__________________
Handmade: Wyplatane OpowieściPierniczki: Wypiekane Opowieści
Słodkie wyzwania: Słodka Misja
Kathinna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-06, 22:18   #4605
sheep_zonz
Rozeznanie
 
Avatar sheep_zonz
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 548
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy cz. XIX + nadal walczymy, choć offtopowo psocimy.

Cytat:
Napisane przez versatille Pokaż wiadomość
Śliczne

Jakiż to rozmiar?

Moja najnowsza stanikowa miłość: http://www.bradea.pl/produkt/biuston...o-meg-koralowy mam już taki tylko w innym kolorze. Świetny. Tylko te CENY
Weź mnie nie kuś Już nastawiłam się na 3 Comeximy, do tego będę zamawiać po dwa rozmiary, a potem odsyłać te złe, czyli na początku wydam fortunę

Mi się ten spodobał: http://www.bradea.pl/produkt/biuston...se-me-czerwony
I ten : http://www.bradea.pl/produkt/biuston...arno-turkusowy

Edit: O nie, przerażam samą siebie.. Tak już przyzwyczaiłam się do tych wysokich cen, że teraz zobaczyłam piękny stanik Freya i pomyślałam "o, ten nie jest wcale taki drogi" - 150 zł. :| Muszę przystopować z tym stanikowym szaleństwem
__________________
Blog młodszej siostry

Edytowane przez sheep_zonz
Czas edycji: 2013-04-06 o 22:21
sheep_zonz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-06, 22:22   #4606
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy cz. XIX + nadal walczymy, choć offtopowo psocimy.

Cytat:
Napisane przez Kathinna Pokaż wiadomość
ja długo kupowałam przez neta i było ok, a zwrot to koszt dodatkowych 4-6zł
a przy cenie ponad 100 to już dużo nie jest

Teraz mam aż dwa sklepy stanikowe niemalże pod nosem, więc kupuję tam
Ja znam w Łodzi kilka, ale wiadomo - część to ceny 150-200zł, jeden jest tańszy - 70parę zł.
Tylko po prostu przez internet wybór przeogromny, a poszłam do sklepu, to okazało się, że staniki, które mi się podobały i były w moim rozmiarze, były chyba tylko 3, z czego 2 leżały dobrze, bo trzeci jakoś mi tak nie pasował.
I o ile nie miałam wtedy żadnych wymagań, że np. koniecznie musi być biały, czarny, zielony, czerwony, itd., to jakbym miała, byłoby pewnie gorzej.
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-06, 22:23   #4607
Darkoz
Zakorzenienie
 
Avatar Darkoz
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 4 785
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy cz. XIX + nadal walczymy, choć offtopowo psocimy.

Cytat:
Napisane przez sheep_zonz Pokaż wiadomość
Chodziłaś do złych sklepów może, to dlatego nie widziałaś.
W wielu sklepach rozmiar zamyka się C lub D, a to błąd, duży błąd..
O nie, raz weszłam do sklepu z bielizną i też nie było. Ale weszłam na chwilę, nie lubię tych sklepów, bo zawsze się boję, że: a) wszystkich moje mikrusy bawią w takich sklepach b) obsługa zacznie mnie osaczać c) jak pomoże, fajnie, ale te staniki są drogie, a kiedy obsługa marnuje na mnie czas, czuję się zobowiązana coś jednak kupić.
Cytat:
Napisane przez martaakow Pokaż wiadomość
Czyli jaki? ;p
Ja noszę 65H, ale nawet jakieś 60J można dostać.
Cytat:
Napisane przez versatille Pokaż wiadomość
Jakiż to rozmiar?
To jak pytać otyłą osobę, ile waży. Małość moich cycków to mój największy kompleks, chyba nawet włosy bije na głowę. Cieszę się, że przynajmniej B.
__________________

Darkoz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-06, 22:25   #4608
Scarrabeo
Zakorzenienie
 
Avatar Scarrabeo
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 4 068
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy cz. XIX + nadal walczymy, choć offtopowo psocimy.

No paczta, ludzie, z ciekawości przejrzałam komentarze pod hair-story Red, a tam w co drugiej wypowiedzi 'zaelfistość'.

Chyba powinnam zacząć zawodowo wymyślać neologizmy.



Skończyły mi się reklamówki i dramat wyczuwam, bo w domu ani jednej, a ja mam gluta ugotowanego na jeszcze jedną porcję maski. No jak pech to pech.
Scarrabeo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-06, 22:28   #4609
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy cz. XIX + nadal walczymy, choć offtopowo psocimy.

Cytat:
Napisane przez Darkoz Pokaż wiadomość
O nie, raz weszłam do sklepu z bielizną i też nie było. Ale weszłam na chwilę, nie lubię tych sklepów, bo zawsze się boję, że: a) wszystkich moje mikrusy bawią w takich sklepach b) obsługa zacznie mnie osaczać c) jak pomoże, fajnie, ale te staniki są drogie, a kiedy obsługa marnuje na mnie czas, czuję się zobowiązana coś jednak kupić.


To jak pytać otyłą osobę, ile waży. Małość moich cycków to mój największy kompleks, chyba nawet włosy bije na głowę. Cieszę się, że przynajmniej B.
To jest ich praca, ja ostatnio spędziłam 40 minut, przymierzając różne staniki, po czym okazało się, że pasuje na mnie tylko jeden (z około 20), ale w cenie, której nie chciałam wydawać, i podziękowałam.
Jak Ci nie odpowiada, to co poradzisz, nie ma co kupować na siłę, żeby "odwdzięczyć się" im za pomoc.

Ale B w H&Mie? Czy w dobrze dobranym staniku. Bo to RÓŻNICA.
Zwykle okazuje się, że osoby, które były święcie przekonane, że mają 75B, tak naprawdę mają np. 65D-E
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-06, 22:29   #4610
kascysko
Zakorzenienie
 
Avatar kascysko
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12 221
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy cz. XIX + nadal walczymy, choć offtopowo psocimy.

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Dzięki
Włosy nie zawsze chcą się ułożyć, twarz wygląda spoko tylko przy jednej słusznej pozycji a uda notorycznie mi tyją Ale ok, to takie moje babskie narzekanie...
Ja myślę, że to się kwalifikuje...
Cytat:
Napisane przez say-hello Pokaż wiadomość
Maturzystki weźcie się do roboty, ciocia Kasia wam każe!!
Teraz? Chyba po to, żeby się zestresować niepotrzebnie
Cytat:
Napisane przez lilith_ed Pokaż wiadomość
Drożdzowa bingo jest emolientowa?
Myślałam, że z bingo to tylko shea jest emolientowa.
Jest Tak samo te glinkowe i ziołowe.
Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Pokaż wiadomość
Kascysko- czy ja dobrze przeczytałam na blogu.. Facelle? to chyba chodzi o ten płyn do chigieny intymnej? ja też raz wpadłam na szalony pomysł umycia tym włosów, ale ja uzywam z nivei.. ale koniec konców nie umyłam włosów tym, choc przeszlo mi przez glowe pare razyyy
Nie chodzi o ideę mycia płynem do higieny intymnej, tylko o skład, który on ma właśnie całkiem przyjemny
Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Pokaż wiadomość
Co do wlosków, w poniedzialek ide w miasto, troche kasy mam więc nie ma źle.. kupie olej z pestek winogron i moze wode różaną słyszałam że ją mozna tez dodawac do mieszanek.. odzywki zobacze jakie mają w rossmanie i dm.. jedna moge kupic a bede unikac: coconut oil, Glyceryn-wysoko w skladzie, Palm Oil, Mineral Oil czyli parafiny.. proteiny mogą być lecz w małych ilościach, czyli Po perfumie? ! dobrze mysle?
no i mojego psikacza a gliss kura musze dokupic.. w ogole wpadlam na pomysl jakis czas temu zeby wymieszac reszte tego wlasnie psikacza z olejem i woda,tym pryskalam wlosy przed olejowaniem.. ;] albo tak O sobie powiem wam że jest OK
Idź na zakupy za tydzień, w międzyczasie poczytaj o wysokoporowatych włosach.

Woda różana jest bardzo nieekonomicznym dodatkiem, możesz sobie odpuścić

Jeśli Twoje włosy nie lubią protein (bo ogólnie tego nie wiemy) to i na taką ilość mogą reagować. Mogłabyś je odstawić całkiem-całkiem na jakieś 2 tygodnie?
Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Pokaż wiadomość
Skład: Aqua, Cetearyl Alcohol, Methosulfate, Parfum, Phenoxyethanol, Methyldibromo Glutaronitrile, Hydroxypropyltrimonium Hydrolized Casein, Citric Acid, Hydrolized Milk Protein, Methylchloroisothiazolino ne, Sodium Cocoyl Glutamate, Methylisothiazolinone.


Kallos- po perfumie są proteiny...czyli w zasadzie kallos nie powinien mi puszyć skoro ma tak malo tego..
To, że jest tego mało nie oznacza, że włosy nie zareagują...

Prezentacja w wersji beta wysłana do oceny przez przyjaciela. Chyba na oczy nie widzę z przepracowania
kascysko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-06, 22:35   #4611
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy cz. XIX + nadal walczymy, choć offtopowo psocimy.

Cytat:
Napisane przez martaakow Pokaż wiadomość
Uwielbiam hennę, taaaak mi się pięknie włosy błyszczą a przecież tylko wyrypane, żadnej odżywki, nic.


Cytat:
Napisane przez halbtrocken Pokaż wiadomość
Rozliczam się z koloru przed farbowaniem - udało mi się wręczyć TŻ aparat w dziennym świetle.
A teraz je dobrze przejadę czymś, może jakiś mix? Zaraz pomyślę. Bo "rano" rypańsko i toner. Nie mogę się doczekać.
Matko bosko, Ty te tonery to chyba co tydzień nakładasz?

Cytat:
Napisane przez Darkoz Pokaż wiadomość
a kiedy obsługa marnuje na mnie czas, czuję się zobowiązana coś jednak kupić.

To jak pytać otyłą osobę, ile waży.
1. mam identycznie dlatego staram się mieć w sklepach nonszalancko-złowieszczy wyraz twarzy i zniechęcać obsługę.

2. przepraszam ale

Cytat:
Napisane przez Scarrabeo Pokaż wiadomość
No paczta, ludzie, z ciekawości przejrzałam komentarze pod hair-story Red, a tam w co drugiej wypowiedzi 'zaelfistość'.
Chyba powinnam zacząć zawodowo wymyślać neologizmy.

Skończyły mi się reklamówki i dramat wyczuwam, bo w domu ani jednej, a ja mam gluta ugotowanego na jeszcze jedną porcję maski. No jak pech to pech.
1. wróżę temu neologizmowi karierę
2. po co Ci reklamówka? Siata w sensie?
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-06, 22:36   #4612
Darkoz
Zakorzenienie
 
Avatar Darkoz
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 4 785
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy cz. XIX + nadal walczymy, choć offtopowo psocimy.

Cytat:
Napisane przez martaakow Pokaż wiadomość
To jest ich praca, ja ostatnio spędziłam 40 minut, przymierzając różne staniki, po czym okazało się, że pasuje na mnie tylko jeden (z około 20), ale w cenie, której nie chciałam wydawać, i podziękowałam.
Jak Ci nie odpowiada, to co poradzisz, nie ma co kupować na siłę, żeby "odwdzięczyć się" im za pomoc.

Ale B w H&Mie? Czy w dobrze dobranym staniku. Bo to RÓŻNICA.
Zwykle okazuje się, że osoby, które były święcie przekonane, że mają 75B, tak naprawdę mają np. 65D-E
Wiem, ale ja mam zawsze tak z obsługą, wolę sklepy, gdzie jej nie widać (C&A na przykład), bo każdą decyzję dotyczącą błahych spraw podejmuję 10 minut i wolę sama buszować, niż żeby robił to za mnie ktoś inny (nie, nie ten kolor, nie ten fason, brzyyydki - każdy straciłby cierpliwość).
To nie mój przypadek.
__________________

Darkoz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-06, 22:45   #4613
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy cz. XIX + nadal walczymy, choć offtopowo psocimy.

Cytat:
Napisane przez Darkoz Pokaż wiadomość
Wiem, ale ja mam zawsze tak z obsługą, wolę sklepy, gdzie jej nie widać (C&A na przykład), bo każdą decyzję dotyczącą błahych spraw podejmuję 10 minut i wolę sama buszować, niż żeby robił to za mnie ktoś inny (nie, nie ten kolor, nie ten fason, brzyyydki - każdy straciłby cierpliwość).
To nie mój przypadek.
hehe tez lubię sama buszowac [COLOR="Silver"]
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-06, 22:47   #4614
Dolczi
Zakorzenienie
 
Avatar Dolczi
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 517
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy cz. XIX + nadal walczymy, choć offtopowo psocimy.

Cytat:
Napisane przez Scarrabeo Pokaż wiadomość
Tomson z Baronem mają taką drużynę, że ja je*ie. Fallin' było genialne!
Uwielbiam Tomsona i Barona. W ogole lubie Afromental. Czekam az bd mozna kupic bilety na ich koncert w Poznaniu.
Dolczi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-06, 22:47   #4615
Scarrabeo
Zakorzenienie
 
Avatar Scarrabeo
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 4 068
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy cz. XIX + nadal walczymy, choć offtopowo psocimy.

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
1. wróżę temu neologizmowi karierę
2. po co Ci reklamówka? Siata w sensie?



Siata, siata. Bez siaty z Auchan jest dramat i histeria. Maskę trza zrobić i nie ma zmiłuj, ale chyba będę musiała się owinąć folią ameliniową, bo tylko taką mam na stanie.


Cytat:
Napisane przez Dolczi Pokaż wiadomość
Uwielbiam Tomsona i Barona. W ogole lubie Afromental. Czekam az bd mozna kupic bilety na ich koncert w Poznaniu.
Mają Dorotkę z odzysku i jest pięknie!
Ogólnie mam wrażenie, że oni mają dar do wybierania dobrych utworów, w Bitwie na Głosy wszystkie wykonania mi się podobały, mam nadzieję, że teraz będzie podobnie.

A do Tomsona mam słabość normalnie.

Edytowane przez Scarrabeo
Czas edycji: 2013-04-06 o 22:50
Scarrabeo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-06, 22:47   #4616
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy cz. XIX + nadal walczymy, choć offtopowo psocimy.

Cytat:
Napisane przez Darkoz Pokaż wiadomość
Wiem, ale ja mam zawsze tak z obsługą, wolę sklepy, gdzie jej nie widać (C&A na przykład), bo każdą decyzję dotyczącą błahych spraw podejmuję 10 minut i wolę sama buszować, niż żeby robił to za mnie ktoś inny (nie, nie ten kolor, nie ten fason, brzyyydki - każdy straciłby cierpliwość).
To nie mój przypadek.
Wystarczy wtedy babce powiedzieć, że chcesz się chwilę zastanowisz i wtedy ją poprosisz.
Ja tam mówię na przykład, że nie odpowiadają mi róże i fiolety, reszta kolorów może być. Czasem przyniesie mi stanik, który mi się tak ogólnie nie podoba, to też jej to mówię. Nie ma co się wstydzić.
Też wolę wszystko sama, ale w sklepach z bielizną jednak to wygodniejsze, jak wyszuka Ci obsługa, bo i tak mają tam część na ogół w jakichś szufladach, na zapleczu, itp.
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-06, 22:56   #4617
versatille
Zakorzenienie
 
Avatar versatille
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Górny Śląsk 
Wiadomości: 3 940
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy cz. XIX + nadal walczymy, choć offtopowo psocimy.

Cytat:
Napisane przez martaakow Pokaż wiadomość
A stanik ładny, chociaż mnie ten granatowy się bardziej podoba.
Nie boisz się przez neta zamawiać? Wiem, że niby można wymienić/oddać, ale zawsze za tę wysyłkę ponosi się koszty.
Właśnie ten granatowy mam

Teraz już bym z zamawianem nowego modelu nie ryzykowała, bo trafienie z rozmiarem to jak loteria. Na szczęście znalazłam stacjonarny sklep z Cleo
Cytat:
Napisane przez Kathinna Pokaż wiadomość
uwielbiam Cleo, najwygodniejsze jakie miałam
Dokładnie. Wygodne i ładne. Ja póki co przy nich zostaję, bo nie mam powodu szukać czegoś innego
Cytat:
Napisane przez martaakow Pokaż wiadomość
To jest ich praca, ja ostatnio spędziłam 40 minut, przymierzając różne staniki, po czym okazało się, że pasuje na mnie tylko jeden (z około 20), ale w cenie, której nie chciałam wydawać, i podziękowałam.
Też kiedyś przymierzyłam 20... i ani jeden nie pasował, a teoretycznie, przynajmniej połowa, była w moim rozmiarze
__________________
naprawdę
pisze się
razem !

Gdy schudniesz będziesz fajnie wyglądać w ubraniu,
gdy ćwiczysz - świetnie wyglądasz we wszystkim, zwłaszcza nago!
versatille jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-06, 23:01   #4618
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy cz. XIX + nadal walczymy, choć offtopowo psocimy.

Cytat:
Napisane przez versatille Pokaż wiadomość
Właśnie ten granatowy mam
Zazdraszczam!

Cytat:
Też kiedyś przymierzyłam 20... i ani jeden nie pasował, a teoretycznie, przynajmniej połowa, była w moim rozmiarze
Też tak miałam. Dużo mimo wszystko zależy od fasonu, są bardzo różne, a u mnie wystarczy że fiszbiny są wężej (ble, nie ma takiego słowa - mniej szeroko) rozstawione i już pupa.
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-06, 23:05   #4619
sheep_zonz
Rozeznanie
 
Avatar sheep_zonz
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 548
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy cz. XIX + nadal walczymy, choć offtopowo psocimy.

Cytat:
Napisane przez martaakow Pokaż wiadomość
Zazdraszczam!



Też tak miałam. Dużo mimo wszystko zależy od fasonu, są bardzo różne, a u mnie wystarczy że fiszbiny są wężej (ble, nie ma takiego słowa - mniej szeroko) rozstawione i już pupa.
węziej? ew. bardziej wąsko?

A weźcie mnie nie straszcie, ja mam zamiar właśnie z neta zamawiać te Comeximy
__________________
Blog młodszej siostry
sheep_zonz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-06, 23:06   #4620
Dolczi
Zakorzenienie
 
Avatar Dolczi
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 517
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy cz. XIX + nadal walczymy, choć offtopowo psocimy.

Cytat:
Napisane przez Scarrabeo Pokaż wiadomość


Siata, siata. Bez siaty z Auchan jest dramat i histeria. Maskę trza zrobić i nie ma zmiłuj, ale chyba będę musiała się owinąć folią ameliniową, bo tylko taką mam na stanie.




Mają Dorotkę z odzysku i jest pięknie!
Ogólnie mam wrażenie, że oni mają dar do wybierania dobrych utworów, w Bitwie na Głosy wszystkie wykonania mi się podobały, mam nadzieję, że teraz będzie podobnie.

A do Tomsona mam słabość normalnie.
Tez tak uwazam. Oni sami robia dobra muzyke. Mam wiekszosc ich utworow w tel. Ciagle slucham i nie mam dosc. Tez mam do niego slabosc. Mi sie podoba tez Chce to miec- Tomson spiewa tam tylko refren.
Dolczi jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:15.