Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.5 - Strona 36 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-04-07, 09:47   #1051
Erite
Zadomowienie
 
Avatar Erite
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 265
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.5

Cytat:
Napisane przez myboyismine Pokaż wiadomość
tylko po co zaprosili jak właściciel na koniec powiedział, że "żona ma tam kogoś od siebie" heh.. więc trudno się tu z Tobą nie zgodzić
Dziwne jest w takim razie, że w ogóle ogłaszali się z ofertą pracy.
__________________
"Wszyscy wiedzą, że czegoś nie da się zrobić, i przychodzi taki jeden, który nie wie, że się nie da, i on to właśnie robi."
~Albert Einstein

If you are good at something never do it for free.
Erite jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-07, 10:13   #1052
myboyismine
Zakorzenienie
 
Avatar myboyismine
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 21 826
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.5

Cytat:
Napisane przez Erite Pokaż wiadomość
Dziwne jest w takim razie, że w ogóle ogłaszali się z ofertą pracy.

dokładnie



dzisiaj pewnie ogłoszeń dużo nie będzie, jutro znowu trzeba działać..
myboyismine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-07, 11:35   #1053
tusiamar
Zakorzenienie
 
Avatar tusiamar
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11 898
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.5

Cytat:
Napisane przez myboyismine Pokaż wiadomość
dokładnie



dzisiaj pewnie ogłoszeń dużo nie będzie, jutro znowu trzeba działać..
Ja dzis nie patrze, bo zwariuje. Jutro ta rozmowa z rana. Jak usysze 'ma pani za duze doswiadczenie do prowadzenia recepcji'to oszaleje na miejscu i zjem biurko
tusiamar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-07, 12:04   #1054
pulinaj
Rozeznanie
 
Avatar pulinaj
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 602
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.5

Jutro albo pojutrze jadę do PUP złożyć wniosek o skierowanie na szkolenie. W sumie w tym roku są dwa, które by mnie interesowały: Kadry i płace oraz Profesjonalne prowadzenie biura. Na każde łapie się tylko 14 osób. Na razie składam na te drugie, bo jest obecnie nabór. Jak się nie dostane to pozostają jeszcze kadry i płace od czerwca, na których bardziej mi zależy. No, ale trzeba coś od PUPu "wyciągnąć", coś mi się chyba od nich należy.
Czy któraś z Was się orientuje, czy jeżeli w międzyczasie go przerwę, bo znajdę pracę, to oprócz utraty statusu bezrobotnego na ileś tam dni, ponoszę jeszcze jakieś konsekwencje?
__________________
pulinaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-07, 12:10   #1055
Erite
Zadomowienie
 
Avatar Erite
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 265
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.5

Cytat:
Napisane przez tusiamar Pokaż wiadomość
Ja dzis nie patrze, bo zwariuje. Jutro ta rozmowa z rana. Jak usysze 'ma pani za duze doswiadczenie do prowadzenia recepcji'to oszaleje na miejscu i zjem biurko
Ciekawa jestem po co zapraszają na rozmowę jeśli później takie teksty się słyszy.
Chyba że chcą, żeby się umiało wyjść obronną ręką z takiego pytania.

Może trzeba odpowiedź: Czy pan/pani chce mi zaproponować wyższe stanowisko skoro zostałam tu zaproszona?
__________________
"Wszyscy wiedzą, że czegoś nie da się zrobić, i przychodzi taki jeden, który nie wie, że się nie da, i on to właśnie robi."
~Albert Einstein

If you are good at something never do it for free.
Erite jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-07, 12:37   #1056
slonecznikow_a
Zadomowienie
 
Avatar slonecznikow_a
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 126
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.5

Cytat:
Napisane przez pulinaj Pokaż wiadomość
Jutro albo pojutrze jadę do PUP złożyć wniosek o skierowanie na szkolenie. W sumie w tym roku są dwa, które by mnie interesowały: Kadry i płace oraz Profesjonalne prowadzenie biura. Na każde łapie się tylko 14 osób. Na razie składam na te drugie, bo jest obecnie nabór. Jak się nie dostane to pozostają jeszcze kadry i płace od czerwca, na których bardziej mi zależy. No, ale trzeba coś od PUPu "wyciągnąć", coś mi się chyba od nich należy.
Czy któraś z Was się orientuje, czy jeżeli w międzyczasie go przerwę, bo znajdę pracę, to oprócz utraty statusu bezrobotnego na ileś tam dni, ponoszę jeszcze jakieś konsekwencje?
Wtedy chyba nie ma żadnych konsekwencji Jeżeli zaczniesz pracę, to chyba nie będzie czegoś takiego jak "utrata statusu bezrobotnego". Tzn. jeżeli później straciłabyś pracę np. po 2 tygodniach, to znowu mogłabyś zarejestrować się od razu, a nie dopiero po 90 dniach Tak mi się wydaje

---------- Dopisano o 13:37 ---------- Poprzedni post napisano o 13:34 ----------

Cytat:
Napisane przez liittleedeviil Pokaż wiadomość
Robię też kilkuletni plan z listą kursów, które zamierzam ukończyć, jak już będę miała pracę i na końcu listy znajduje się też kurs z rekrutacji pracowników, poznam tajniki pracy HR i wykorzystam je do doboru pracowników.. i przyszłych rekrutacji własnych w razie potrzeby
Fajnie Wydaje mi się, że branża HR jest bardzo przyszłościowa i że będzie duże zapotrzebowanie na tego typu specjalistów.
slonecznikow_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-07, 13:04   #1057
tusiamar
Zakorzenienie
 
Avatar tusiamar
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11 898
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.5

Cytat:
Napisane przez slonecznikow_a Pokaż wiadomość

Fajnie Wydaje mi się, że branża HR jest bardzo przyszłościowa i że będzie duże zapotrzebowanie na tego typu specjalistów.
Ja chcialam isc w hr stad studia ale praktyki zero i pracy w tym tez zero, choc moze jeszcze bedzie mi dane...
tusiamar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-07, 13:06   #1058
An Ka
Zadomowienie
 
Avatar An Ka
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 1 812
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.5

Cytat:
Napisane przez tusiamar Pokaż wiadomość
prawda... ja umiem sprzedawać ale mam wrażenie, że nie umiem siebie sprzedać....
Tak samo ja o sobie myślę..

Odnosnie weyfikacji:
Jeżeli firma wydaje mi sie podejrzana googluje i sprawdzam czy cos jest na jej temat. A jesli nic nie ma to daruje sobie..

myboyismine tylko nie mów, ze to solarium na 3maja (jak w brame sie wchodzi).Ja byłam dzis w GRz , ale kiepsko

pulinaj nie będzie konsekwencji o ile to zgłosisz. Ja robiłam raz kurs z PUP i powiedziałam nigdy więcej. Dla mnie to jakaś ściema, nic nie uczą.
A papier mało znaczące dla przyszłych pracodawców.
An Ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-07, 13:08   #1059
tusiamar
Zakorzenienie
 
Avatar tusiamar
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11 898
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.5

Cytat:
Napisane przez Erite Pokaż wiadomość
Ciekawa jestem po co zapraszają na rozmowę jeśli później takie teksty się słyszy.
Chyba że chcą, żeby się umiało wyjść obronną ręką z takiego pytania.

Może trzeba odpowiedź: Czy pan/pani chce mi zaproponować wyższe stanowisko skoro zostałam tu zaproszona?

I tak pada pytanie czemu biuro... Jakby nie bylo robilam to dosc dlugo a potem dochodziy inne rozwijajace projekty, ale to biuro zawsze bylo. Zobaczymy jutro.
tusiamar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-07, 13:17   #1060
smerfetka_25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 303
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.5

Cześć dziewczyny!
Nawiązując do postu o przesyłanie zaproszenia mailem. Dostałam takie chyba 2 lub 3 krotnie i za każdym razem odczytywałam je po fakcie Tak samo mój Tż Uważam,że firmy powinny dzwonić bez dwóch zdań.

Jeśli chodzi o próbną pracę zdarzyło mi się kilkakrotnie. Raz - w telemarketingu 2 godz, ale o dziwo za ten czas zapłacili mi 20zł! Ale i tak się nie odezwali później ;/
3 darmowe dni spędziłam w sklepie odzieżowym, również nic z tego nie wynikło. Pani właścicielka zaprosiła na próbne dni kilka dziewczyn, wszystkie na jedną godzinę i na 20m2 wszystkie stałyśmy jak kołki i wypatrywałyśmy klientów, których było zaledwie kilku. Mój TŻ 2 tyg chodził za darmo na próbę, również nic z tego nie wynikło.....

Co do za wysokich kwalifikacji, to zdarzyło mi się usłyszeć, kiedy zaprosili mnie na rozmowę do telemarketingu i do sklepu, pytanie dlaczego aplokowałam do nich, mając takie dobre wykształcenie;/ Rozwala mnie to pytanie, bo chyba logiczne,że nie mogę znaleźć pracy w zawodzie.....

Mam nadzieję,że w tym tyg w końcu wyjaśni się sprawa mojej i TŻ pracy

Edytowane przez smerfetka_25
Czas edycji: 2013-04-07 o 13:25
smerfetka_25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-07, 13:17   #1061
Melissa86
Zakorzenienie
 
Avatar Melissa86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 899
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.5

Cytat:
Napisane przez tusiamar Pokaż wiadomość
Ja chcialam isc w hr stad studia ale praktyki zero i pracy w tym tez zero, choc moze jeszcze bedzie mi dane...
A no właśnie tusia - zaczęłaś tą podyplomówkę?
Melissa86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-07, 13:38   #1062
tusiamar
Zakorzenienie
 
Avatar tusiamar
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11 898
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.5

Cytat:
Napisane przez Melissa86 Pokaż wiadomość
A no właśnie tusia - zaczęłaś tą podyplomówkę?
Nieee.... Wlasnie ze wzgledu na to, ze wszedzie w ogloszeniach bylo 'doswiadczenie' a rok temu nie wiedzialam, ze mnie zwolnia i zrezygnowalam. Bo po co mi hr jak robie w czyms innym. Eh. A teaz moze by mi to pomoglo. Ciezko przewidziec. Teraz sama nie wiem co robic... Jak uda mi sie zostac w branzy to mgr a jak poprostu biuro na 'przeczekanie' to wracam do hiszpana ale na kurs.

---------- Dopisano o 14:38 ---------- Poprzedni post napisano o 14:28 ----------

Cytat:
Napisane przez smerfetka_25 Pokaż wiadomość


Mam nadzieję,że w tym tyg w końcu wyjaśni się sprawa mojej i TŻ pracy
Extra by bylo, gdyby sie udalo

Edytowane przez tusiamar
Czas edycji: 2013-04-07 o 13:34
tusiamar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-07, 13:43   #1063
chochol
Raczkowanie
 
Avatar chochol
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 228
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.5

za wysokie kwalifikacje to przekleństwo naszego pokolenia - jak na razie z moich znajomych najlepiej urządzili się ci, którzy skończyli technika i nie marnowali czasu na studia. Koleżanka jest właścicielką małej sieci sklepów odzieżowych (bez studiów) i zatrudnia dziewczyny z tytułami mgr (dwie z nich mają nawet dwa fakultety) do stania za ladą. Jak na razie w ciągu 4 lat tylko jedna odeszła, bo znalazła pracę w zawodzie. To trochę smutne, ale z drugiej strony - po co w kraju tylu ludzi z wykształceniem? Tak mnie wzięło na fizolofowanie
w sumie strach dla pracodawcy zatrudniać do niewymagających zajęć osoby z za dużymi kwalifikacjami - mogą bać się, że pracownik będzie oczekiwał zbyt wiele. Co o tym sądzicie?

Edytowane przez chochol
Czas edycji: 2013-04-07 o 13:46
chochol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-07, 14:02   #1064
Melissa86
Zakorzenienie
 
Avatar Melissa86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 899
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.5

Zatrudnię na dłuższy okres ASYSTENTKĘ, której nie przeszkadza frywolny
charakter menadżera i wyznaje zasadę "stanik niekoniecznie"
Praca ...poza udziwnieniami typowo biurowa- ksero, fax, umawianie spotkań
biznesowych, kosmetyka gabinetu. Stawka od 3000, 00 PLN + premie uznaniowe.
Osoby zainteresowane proszę o krótki opis Swojej Osoby oraz dyskretne
zdjęcie figury.


To tak a propo osobistych asystentek. Niektórzy się z tym nie kryją.
Melissa86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-07, 14:08   #1065
Erite
Zadomowienie
 
Avatar Erite
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 265
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.5

Cytat:
Napisane przez Melissa86 Pokaż wiadomość
Zatrudnię na dłuższy okres ASYSTENTKĘ, której nie przeszkadza frywolny
charakter menadżera i wyznaje zasadę "stanik niekoniecznie"
Praca ...poza udziwnieniami typowo biurowa- ksero, fax, umawianie spotkań
biznesowych, kosmetyka gabinetu. Stawka od 3000, 00 PLN + premie uznaniowe.
Osoby zainteresowane proszę o krótki opis Swojej Osoby oraz dyskretne
zdjęcie figury.


To tak a propo osobistych asystentek. Niektórzy się z tym nie kryją.
Miło, że przynajmniej nie tworzy złudzeń odnośnie charakteru pracy.
Można to gdzieś zgłosić?

Chochol, wydaje mi się, że masz rację. Wyższe wykształcenie plus kursy, to często zbyt mało, żeby zdobyć dobrą pracę a zarazem wyższe to za dużo, by dostać jakąkolwiek pracę.
__________________
"Wszyscy wiedzą, że czegoś nie da się zrobić, i przychodzi taki jeden, który nie wie, że się nie da, i on to właśnie robi."
~Albert Einstein

If you are good at something never do it for free.
Erite jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-07, 14:17   #1066
Melissa86
Zakorzenienie
 
Avatar Melissa86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 899
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.5

Cytat:
Napisane przez Erite Pokaż wiadomość
Miło, że przynajmniej nie tworzy złudzeń odnośnie charakteru pracy.
Można to gdzieś zgłosić?
Ale przecież to nie jest nic nielegalnego, więc czemu chcesz to gdzieś zgłosić?
Melissa86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-07, 14:18   #1067
tajkuna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 3 353
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.5

Chochol Ja słyszałam opinię, że pracodawcy nie chcą zatrudniać osób z wykształceniem wyższym , gdy sami takiego nie mają. Ile osób bez studiów ma dobrze prosperujące sklepy. U mnie w mieście jest księgarnia, właściciel bez studiów, zbija kokosy, ma tak kasy że mógłby już do śmierci nie pracować, jednym z jego pracowników był kiedyś chłopak po studiach -prawo. Właściciel nie zawsze za nadgodziny płacił, gdzie nadgodziny było codzienną sytuacją. Zdarzało się, że płacił tylko za połowę nadgodzin. Chłopak po prawie zawsze o swoje się lubił dopominać, czasami strzelał dla żartów teksy a w paragrafie tym i tym. No i po jakimś czasie został zwolniony. Znam tego chłopaka, kiedyś zdarzyło nam się być razem na dwóch weselach. Więc chyba faktycznie pracodawcy nie zawsze chcą osoby z wyższymi kwalifikacjami.
Kiedyś w tv posłanka się wypowiadała, że wina bezrobocia jest taka, że ludzie kończą złe kierunki studiów lub wcale na studia nie idą. A prawda, jest taka, że gospodarka się nie rozwija, nie powstają nowe fabryki, miejsca pracy, wszędzie zwolnienia. Nie wszyscy muszą mieć studia, ktoś musi w sklepach spożywczych pracować, na produkcji itp. Przecież jak wszyscy by studia skończyli, to co by to dało, miejsc pracy w biurze nie przybędzie, całe społeczeństwo w biurze robić nie będzie.
Tak samo ostatnio modne są studia podyplomowe. Ja uważam, że warto je robić dopiero wtedy jak mamy umowę na stałe, pewną pracę i robimy je pod naszą pracę. Same studia podyplomowe nic nie dają. Kolejny papierek. Do księgowości wszędzie chcą kilka lat doświadczenia i jak nie mamy doświadczenia to studia podyplomowe nic nie dadzą.
tajkuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-07, 14:40   #1068
Erite
Zadomowienie
 
Avatar Erite
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 265
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.5

Cytat:
Napisane przez Melissa86 Pokaż wiadomość
Ale przecież to nie jest nic nielegalnego, więc czemu chcesz to gdzieś zgłosić?
Namawianie defacto do prostytucji?

------------------------------------------------------------------------------------------------------
Zdenerwowała mnie ta oferta "pracy" ale faktycznie nie jest to nielegalne. ;/
__________________
"Wszyscy wiedzą, że czegoś nie da się zrobić, i przychodzi taki jeden, który nie wie, że się nie da, i on to właśnie robi."
~Albert Einstein

If you are good at something never do it for free.

Edytowane przez Erite
Czas edycji: 2013-04-07 o 14:46
Erite jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-07, 14:46   #1069
Melissa86
Zakorzenienie
 
Avatar Melissa86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 899
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.5

Cytat:
Napisane przez Erite Pokaż wiadomość
Namawianie defacto do prostytucji?
Prostytucja w Polsce jest legalna, nielegalne jest sutenerstwo. A czy to jest namawianie? Skoro ktoś się zgłosi to znaczy, że jest chętny. I to bardziej sponsoring niż prostytucja. Co nie znaczy, że to popieram, ale to nie moja sprawa. Jeśli komuś odpowiada taki charakter pracy to mi nic do tego.
Melissa86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-07, 15:06   #1070
Erite
Zadomowienie
 
Avatar Erite
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 265
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.5

No tak, tak ale coś mnie trafia jak widzę takie ogłoszenia. W ogóle po co temu szefowi panienka w biurze? Za dużo filmów czy jak?
__________________
"Wszyscy wiedzą, że czegoś nie da się zrobić, i przychodzi taki jeden, który nie wie, że się nie da, i on to właśnie robi."
~Albert Einstein

If you are good at something never do it for free.
Erite jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-07, 15:16   #1071
tusiamar
Zakorzenienie
 
Avatar tusiamar
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11 898
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.5

Cytat:
Napisane przez chochol Pokaż wiadomość
za wysokie kwalifikacje to przekleństwo naszego pokolenia - jak na razie z moich znajomych najlepiej urządzili się ci, którzy skończyli technika i nie marnowali czasu na studia. Koleżanka jest właścicielką małej sieci sklepów odzieżowych (bez studiów) i zatrudnia dziewczyny z tytułami mgr (dwie z nich mają nawet dwa fakultety) do stania za ladą. Jak na razie w ciągu 4 lat tylko jedna odeszła, bo znalazła pracę w zawodzie. To trochę smutne, ale z drugiej strony - po co w kraju tylu ludzi z wykształceniem? Tak mnie wzięło na fizolofowanie
w sumie strach dla pracodawcy zatrudniać do niewymagających zajęć osoby z za dużymi kwalifikacjami - mogą bać się, że pracownik będzie oczekiwał zbyt wiele. Co o tym sądzicie?


U nas jest chyba problem z porownaniem wyksztalcenia w stosunku do wiedzy i umiejetnosci. Niestety pracodawcom rzucilo sie na mozgi, bo wyzsze wymagane jest w recepcji, biurach, biurze obslugi klienta. Kiedys na takie stanowiska uczyly technika i szkoly policealne. No a dzis - wyzsze to norma choc jakos nie pojmuje tego. Nie na tak masowa skale. Ja zaluje, ze poszlam do ogolniaka. Prawde mowiac patrzylam na technika ale wyboru nie bylo albo mechaniczne albo gastronomiczne albo hotelarskie. Wybor zerowy :/ Pomijam, ze zawodowek tez jest malo a za chwile nikt nie bedzie umial sobie gniazka w domu zalozyc albo wymienic rury bo teo nikt ludzi nie nauczy. Studia sa ok, ale ok tez sa kursy, szkolehia i inne drogi rozwoju. Niestety jednak nie kazdy tak sadzi.

---------- Dopisano o 16:16 ---------- Poprzedni post napisano o 16:12 ----------

Cytat:
Napisane przez Melissa86 Pokaż wiadomość
Zatrudnię na dłuższy okres ASYSTENTKĘ, której nie przeszkadza frywolny
charakter menadżera i wyznaje zasadę "stanik niekoniecznie"
Praca ...poza udziwnieniami typowo biurowa- ksero, fax, umawianie spotkań
biznesowych, kosmetyka gabinetu. Stawka od 3000, 00 PLN + premie uznaniowe.
Osoby zainteresowane proszę o krótki opis Swojej Osoby oraz dyskretne
zdjęcie figury.


To tak a propo osobistych asystentek. Niektórzy się z tym nie kryją.
Plus dla pana, ze nie sciemnia, iz potrzebuje asystentki do biura lecz od razu wali o co mu biega
tusiamar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-07, 15:17   #1072
myboyismine
Zakorzenienie
 
Avatar myboyismine
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 21 826
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.5

Cytat:
Napisane przez An Ka Pokaż wiadomość

myboyismine tylko nie mów, ze to solarium na 3maja (jak w brame sie wchodzi).Ja byłam dzis w GRz , ale kiepsko
.

nie, inne
myboyismine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-07, 15:18   #1073
tusiamar
Zakorzenienie
 
Avatar tusiamar
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11 898
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.5

Cytat:
Napisane przez Melissa86 Pokaż wiadomość
Prostytucja w Polsce jest legalna, nielegalne jest sutenerstwo. A czy to jest namawianie? Skoro ktoś się zgłosi to znaczy, że jest chętny. I to bardziej sponsoring niż prostytucja. Co nie znaczy, że to popieram, ale to nie moja sprawa. Jeśli komuś odpowiada taki charakter pracy to mi nic do tego.
Dokladnie. Laska pracuje no a procz tego odstresowuje swojego szefa

---------- Dopisano o 16:18 ---------- Poprzedni post napisano o 16:17 ----------

Cytat:
Napisane przez Erite Pokaż wiadomość
No tak, tak ale coś mnie trafia jak widzę takie ogłoszenia. W ogóle po co temu szefowi panienka w biurze? Za dużo filmów czy jak?
Mila wspolpraca
tusiamar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-07, 15:25   #1074
Melissa86
Zakorzenienie
 
Avatar Melissa86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 899
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.5

Sorry za offtop, ale oglądam właśnie program o konkursach piękności dla małych dziewczynek w USA i normalnie nie wierzę w to co widzę, tym ludziom i matkom to się we łbie poprzewracało.
Melissa86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-07, 15:28   #1075
liittleedeviil
Raczkowanie
 
Avatar liittleedeviil
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 235
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.5

Co do aplikowania na stanowisko wymagające niższych kwalifikacji/doświadczenia właśnie wysłałam CV na konsultanta-sprzedawcę w jednej z sieci drogeryjnych. W wymaganiach wykształcenie średnie, doświadczenie w obsłudze klienta -mile widziane. Ciekawe czy zaproszą mnie chociaż na rozmowę
liittleedeviil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-07, 15:29   #1076
tusiamar
Zakorzenienie
 
Avatar tusiamar
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11 898
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.5

Cytat:
Napisane przez Melissa86 Pokaż wiadomość
Sorry za offtop, ale oglądam właśnie program o konkursach piękności dla małych dziewczynek w USA i normalnie nie wierzę w to co widzę, tym ludziom i matkom to się we łbie poprzewracało.
Widzialam to. Niespelnione marzenia mamusi
tusiamar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-07, 15:32   #1077
Melissa86
Zakorzenienie
 
Avatar Melissa86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 899
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.5

Cytat:
Napisane przez tusiamar Pokaż wiadomość
Widzialam to. Niespelnione marzenia mamusi
Niech sobie będą takie konkursy, ale nie w takim stylu. Pełny makijaż, sztuczne paznokcie, przedłużane rzęsy, doczepiane włosy, depilacja brwi, sztuczna opalenizna, masakra. ;/

EDIT: Ah, zapomniałam jeszcze o sztucznych protezach na zęby, kiedy dziewczynkom wypadną mleczaki.
Melissa86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-07, 15:40   #1078
tusiamar
Zakorzenienie
 
Avatar tusiamar
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11 898
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.5

Cytat:
Napisane przez Melissa86 Pokaż wiadomość
Niech sobie będą takie konkursy, ale nie w takim stylu. Pełny makijaż, sztuczne paznokcie, przedłużane rzęsy, doczepiane włosy, depilacja brwi, sztuczna opalenizna, masakra. ;/

EDIT: Ah, zapomniałam jeszcze o sztucznych protezach na zęby, kiedy dziewczynkom wypadną mleczaki.
O szal. Czego ludzie nie wymysla
tusiamar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-07, 15:47   #1079
liittleedeviil
Raczkowanie
 
Avatar liittleedeviil
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 235
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.5

Cytat:
Napisane przez Melissa86 Pokaż wiadomość
Niech sobie będą takie konkursy, ale nie w takim stylu. Pełny makijaż, sztuczne paznokcie, przedłużane rzęsy, doczepiane włosy, depilacja brwi, sztuczna opalenizna, masakra. ;/

EDIT: Ah, zapomniałam jeszcze o sztucznych protezach na zęby, kiedy dziewczynkom wypadną mleczaki.
Ta cała szopka z zewnętrzną otoczką to jedno, a wpływ na psychikę takiego dziecka, na które matka od najmłodszych lat nakłada presję bycia najpiękniejszą to drugie. Widać w reakcjach tych dziewczynek na przegraną, że nie traktują one tego jako formę zabawy.
liittleedeviil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-07, 15:51   #1080
Erite
Zadomowienie
 
Avatar Erite
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 265
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.5

Te konkursy to jest rzecz przerażająca. Często jest tak, że widać po rodzinach tych rodzinek, że nie mają zbyt dużo pieniędzy a na te konkursy idzie gruba kasa.
Dziewczynki szczerzą się do fotografów i jury z kilogramem tapety na twarzy, sztucznymi zębami, włosami i rzęsami. Czego je to uczy?
__________________
"Wszyscy wiedzą, że czegoś nie da się zrobić, i przychodzi taki jeden, który nie wie, że się nie da, i on to właśnie robi."
~Albert Einstein

If you are good at something never do it for free.
Erite jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:10.