Seks analny - wasze doznania, opinie na temat... - Strona 119 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-04-08, 11:03   #3541
Cappuccino
Zakorzenienie
 
Avatar Cappuccino
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 353
Dot.: zabawa "kakaowym oczkiem"?

ja tez bym sie nie zgodzila. wstydzilabym sie tego, od razu kojarzy mi sie to z tym ze wyciagasz smierdzacy palec mozna sie myc ale w srodku i tak jakis tam zapach nieprzyjemny jest, a lizanie chyba jeszcze gorzej. moze Twoja dziewczyna mysli podobnie i ja to krepuje. bo to bardzo intymna sfera.
Cappuccino jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-08, 11:09   #3542
On92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 21
Dot.: zabawa "kakaowym oczkiem"?

Cappuccino

Podejrzewam, że moja tż ma podobnie
On92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-08, 11:49   #3543
agolka89
Raczkowanie
 
Avatar agolka89
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 85
Dot.: zabawa "kakaowym oczkiem"?

ten zapach wcale nie jest taki nieprzyjemny przynajmniej zazwyczaj.
Czasem warto się przełamać
Poza tym nie od razu trzeba penetrować to wejście, zabawa na zewnątrz też jest przyjemna a całkowicie bezpieczna jeśli masz z tym jakiś dyskomfort.
agolka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-08, 12:05   #3544
marlenqa22
Zadomowienie
 
Avatar marlenqa22
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 326
Dot.: Seks analny - wasze doznania, opinie na temat...

Ja tam uważam że wszystko jest dla ludzi, oczywiście do pewnych granic

Jak się nie spróbuje to skąd można wiedzieć że jest źle?

Mi się bardzo podobało i żałuję że wcześniej się nie odważyłam.
__________________
Szczęśliwa żona od 02.08.2014r.

1 lipiec 2022- czekamy na Ciebie maleństwo
marlenqa22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-08, 12:20   #3545
Gumisiowa8391
Raczkowanie
 
Avatar Gumisiowa8391
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 443
Dot.: zabawa "kakaowym oczkiem"?

Co do zapachu to jeśli ktoś jest zadbany, nie ma o co się martwić. Ja ze swoim TŻ-tem już próbowaliśmy tego nie raz i jest ok. Całkiem przyjemna sprawa, ale trzeba pamiętać o jakiejś rozgrzewce, bo tak na "sucho" to na pewno jej fajnie nie będzie. Spróbuj zacząć delikatnie, całowanie pośladków, lekkie ich przygryzanie, jak np, jesteś w niej w pozycji na jeźdźca delikatnie masuj jej "kakaowe oczko" nie wkładając od razu palucha, najlepsze są kroki powoli. Ja też byłam na nie, ale nie ma w tym nic strasznego . Powodzenia.
__________________
Wszyscy jesteśmy wariatami, tylko nie wszyscy jesteśmy zdiagnozowani

Gumisiowa8391 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-08, 12:43   #3546
olena90
Zakorzenienie
 
Avatar olena90
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 146
GG do olena90
Odp: Dot.: Odp: Dot.: Odp: Seks analny - wasze doznania, opinie na temat...

Cytat:
Napisane przez normalnyFacet Pokaż wiadomość
Ja też takich ludzi nie rozumiem najlepiej to siąść w kącie w kaftanie i być karmionym chlebem i solą.. tylko przez usta rzecz jasna!


Koleżanki pisały wyżej o "ubrudzeniu penisa". Penis paradoksalnie zawsze będzie "brudny" po analu mimo, że wizualnie jest OK

Panowie wędrujący w te okolice musza być świadomi tego co czynią więc wątpię, że takie "wpadki" coś zmienią - w sumie od czego jest woda i mydło? Każdy anal powinien kończyć się "podmyjką"

U mnie na 10 zbliżeń jedno może dwa kończyły się z lekko widocznym ubrudzeniem a nie robiłem sobie z tego nie wiadomo jakiego dramatu hehe
U mnie z tego co kojarze jedna taka wpadka byla..

wyslane z fonika L5
__________________
My
22.11.2008

"tak" 24.12.2009

Liluś
13.01.2015


16.01.2016
olena90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-08, 16:42   #3547
Cappuccino
Zakorzenienie
 
Avatar Cappuccino
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 353
Dot.: zabawa "kakaowym oczkiem"?

Cytat:
Napisane przez Gumisiowa8391 Pokaż wiadomość
Co do zapachu to jeśli ktoś jest zadbany, nie ma o co się martwić. Ja ze swoim TŻ-tem już próbowaliśmy tego nie raz i jest ok. Całkiem przyjemna sprawa, ale trzeba pamiętać o jakiejś rozgrzewce, bo tak na "sucho" to na pewno jej fajnie nie będzie. Spróbuj zacząć delikatnie, całowanie pośladków, lekkie ich przygryzanie, jak np, jesteś w niej w pozycji na jeźdźca delikatnie masuj jej "kakaowe oczko" nie wkładając od razu palucha, najlepsze są kroki powoli. Ja też byłam na nie, ale nie ma w tym nic strasznego . Powodzenia.
ale w jaki sposob zadbany?. wiadomo ze trzeba sie umyc ale raczej na zewnatrz, bo co w srodku ma sobie wsadzic palca z mydlem i umyc? na zewnatrz moze byc czysto ale jak sie wsadzi palcec do srodka to raczej zapach bedzie
Cappuccino jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-08, 17:19   #3548
anastazjaaa2
Zakorzenienie
 
Avatar anastazjaaa2
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 245
Dot.: Seks analny - wasze doznania, opinie na temat...

Cytat:
Napisane przez Cappuccino Pokaż wiadomość
ale w jaki sposob zadbany?. wiadomo ze trzeba sie umyc ale raczej na zewnatrz, bo co w srodku ma sobie wsadzic palca z mydlem i umyc? na zewnatrz moze byc czysto ale jak sie wsadzi palcec do srodka to raczej zapach bedzie
Ale tam się członka wklada, a nie nos
Zresztą...zawsze można zrobić lewatywe wcześniej.
anastazjaaa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-08, 17:37   #3549
Cappuccino
Zakorzenienie
 
Avatar Cappuccino
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 353
Dot.: Seks analny - wasze doznania, opinie na temat...

Cytat:
Napisane przez anastazjaaa2 Pokaż wiadomość
Ale tam się członka wklada, a nie nos
Zresztą...zawsze można zrobić lewatywe wcześniej.
mialam na mysli palce, bo wczesniej bylo o nich

a zapytam tak z ciekawosci: to sprawia Wam jakas przyjemnosc, czy robicie to ze wzgladu na faceta zeby mu bylo dobrze? slyszalam opinie kolezanek ktore mowily ze czesto uprawialy seks analny ale nie doszly jeszcze do momentu ktory sprawialby im przyjemnosc, a wczesniej to je bolało. pytam bo nie odwazylabym sie na taka forme seksu, zawsze myslalam, ze to jest troche egoistyczne ze strony faceta: on chce miec ciasniej i nie wazne ze dziewczyne boli albo nie ma z tego żadnej przyjemnosci. moze sie myle, wytumaczcie mi
Cappuccino jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-08, 17:48   #3550
Nuova
( ͡° ͜ʖ ͡°)
 
Avatar Nuova
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5 437
Dot.: Seks analny - wasze doznania, opinie na temat...

Cytat:
Napisane przez Cappuccino Pokaż wiadomość
mialam na mysli palce, bo wczesniej bylo o nich

a zapytam tak z ciekawosci: to sprawia Wam jakas przyjemnosc, czy robicie to ze wzgladu na faceta zeby mu bylo dobrze? slyszalam opinie kolezanek ktore mowily ze czesto uprawialy seks analny ale nie doszly jeszcze do momentu ktory sprawialby im przyjemnosc, a wczesniej to je bolało. pytam bo nie odwazylabym sie na taka forme seksu, zawsze myslalam, ze to jest troche egoistyczne ze strony faceta: on chce miec ciasniej i nie wazne ze dziewczyne boli albo nie ma z tego żadnej przyjemnosci. moze sie myle, wytumaczcie mi
Uwielbiam tę formę seksu, sama namawiałam do tego faceta i jest mi za każdym razem niesamowicie przyjemnie.
Nuova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-08, 17:52   #3551
olena90
Zakorzenienie
 
Avatar olena90
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 146
GG do olena90
Odp: Dot.: Seks analny - wasze doznania, opinie na temat...

Cytat:
Napisane przez Cappuccino Pokaż wiadomość
mialam na mysli palce, bo wczesniej bylo o nich

a zapytam tak z ciekawosci: to sprawia Wam jakas przyjemnosc, czy robicie to ze wzgladu na faceta zeby mu bylo dobrze? slyszalam opinie kolezanek ktore mowily ze czesto uprawialy seks analny ale nie doszly jeszcze do momentu ktory sprawialby im przyjemnosc, a wczesniej to je bolało. pytam bo nie odwazylabym sie na taka forme seksu, zawsze myslalam, ze to jest troche egoistyczne ze strony faceta: on chce miec ciasniej i nie wazne ze dziewczyne boli albo nie ma z tego żadnej przyjemnosci. moze sie myle, wytumaczcie mi
Powiem tak- mi jest przyjemniej niz przy zwyklym seksie.. wiadomo ze trzeba sie przekonac psychicznie i nie myslec o tym jak o czyms co musisz zrobic by zaspokoic fantazje swojego faceta. To nie o to chodzi. Mozesz poczytac jak przygotowac sie do analu byscie oboje mieli z tego frajde

wyslane z fonika L5
__________________
My
22.11.2008

"tak" 24.12.2009

Liluś
13.01.2015


16.01.2016
olena90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-08, 18:02   #3552
normalnyFacet
Zakorzenienie
 
Avatar normalnyFacet
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 6 913
Dot.: Odp: Dot.: Seks analny - wasze doznania, opinie na temat...

Cytat:
Napisane przez olena90 Pokaż wiadomość
Powiem tak- mi jest przyjemniej niz przy zwyklym seksie.. wiadomo ze trzeba sie przekonac psychicznie i nie myslec o tym jak o czyms co musisz zrobic by zaspokoic fantazje swojego faceta. To nie o to chodzi. Mozesz poczytac jak przygotowac sie do analu byscie oboje mieli z tego frajde

wyslane z fonika L5
Dokładnie. Tutaj trzeba zmienić nastawienie do tego. W seksie nie liczy się JA czy Ty tylko MY. Nikt tu nikogo nie gwałci, a powiew "świeżości" () do łóżka nie zaszkodzi a tylko bardziej zbliży i otworzy na nowe doznania
normalnyFacet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-08, 18:15   #3553
olena90
Zakorzenienie
 
Avatar olena90
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 146
GG do olena90
Odp: Dot.: Odp: Dot.: Seks analny - wasze doznania, opinie na temat...

Cytat:
Napisane przez normalnyFacet Pokaż wiadomość
Dokładnie. Tutaj trzeba zmienić nastawienie do tego. W seksie nie liczy się JA czy Ty tylko MY. Nikt tu nikogo nie gwałci, a powiew "świeżości" () do łóżka nie zaszkodzi a tylko bardziej zbliży i otworzy na nowe doznania
Tak jak ja probuje namowic tż na stymulacje jego sloneczka.. udalo mi sie juz delikatnie dotykac.. i chyba na tym sie skonczy bo mu sie nie podobalo... wszystko jest dla ludzi.. tylko trzeba umiec z tego korzystac i czasami z umiarem i nic na sile

wyslane z fonika L5
__________________
My
22.11.2008

"tak" 24.12.2009

Liluś
13.01.2015


16.01.2016
olena90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-08, 18:18   #3554
Cappuccino
Zakorzenienie
 
Avatar Cappuccino
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 353
Dot.: Odp: Dot.: Odp: Dot.: Seks analny - wasze doznania, opinie na temat...

no to mnie zaskoczylyscie, z opowiadan kolezanek wnioskowalam ze anal to tylko bol i poswiecenie dla faceta, ktory o tym fantazjuje. a tu sie okazuje ze to przyjemne

Edytowane przez Cappuccino
Czas edycji: 2013-04-08 o 18:19
Cappuccino jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-08, 18:23   #3555
normalnyFacet
Zakorzenienie
 
Avatar normalnyFacet
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 6 913
Dot.: Seks analny - wasze doznania, opinie na temat...

Cytat:
Napisane przez olena90 Pokaż wiadomość
Tak jak ja probuje namowic tż na stymulacje jego sloneczka.. udalo mi sie juz delikatnie dotykac.. i chyba na tym sie skonczy bo mu sie nie podobalo... wszystko jest dla ludzi.. tylko trzeba umiec z tego korzystac i czasami z umiarem i nic na sile

wyslane z fonika L5
Mojej kobiecie to się udało w sumie zauważyłem, że strasznie podobają się jej moje pośladki itp. A masaż był całkiem całkiem przyjemny

Cytat:
Napisane przez Cappuccino Pokaż wiadomość
no to mnie zaskoczylyscie, z opowiadan kolezanek wnioskowalam ze anal to tylko bol i poswiecenie dla faceta, ktory o tym fantazjuje. a tu sie okazuje ze to przyjemne
Po 1 - prawdopodobnie źle partnerzy się "dobierali do tego"
po 2 - na to trzeba trochę teorii poświęcić
po 3 - trzeba być wyluzowĄ
po 4 - zmienić nastawienie
normalnyFacet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-08, 18:24   #3556
Gumisiowa8391
Raczkowanie
 
Avatar Gumisiowa8391
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 443
Dot.: zabawa "kakaowym oczkiem"?

Cytat:
Napisane przez Cappuccino Pokaż wiadomość
ale w jaki sposob zadbany?. wiadomo ze trzeba sie umyc ale raczej na zewnatrz, bo co w srodku ma sobie wsadzic palca z mydlem i umyc? na zewnatrz moze byc czysto ale jak sie wsadzi palcec do srodka to raczej zapach bedzie
Zadbany w sensie normalnie umyty, nigdy mi się nie zdarzyło, żeby mojemy TŻ-towi śmierdział palec po wyjęciu, wystarczy dobrze umyć pupe i tyle.
__________________
Wszyscy jesteśmy wariatami, tylko nie wszyscy jesteśmy zdiagnozowani

Gumisiowa8391 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-08, 18:30   #3557
olena90
Zakorzenienie
 
Avatar olena90
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 146
GG do olena90
Odp: Dot.: Seks analny - wasze doznania, opinie na temat...

Cytat:
Napisane przez normalnyFacet Pokaż wiadomość
Mojej kobiecie to się udało
Szczesciarz z ciebie.. mi chyba to sie nie uda...

wyslane z fonika L5
__________________
My
22.11.2008

"tak" 24.12.2009

Liluś
13.01.2015


16.01.2016
olena90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-08, 18:37   #3558
201612280917
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 285
Dot.: Odp: Dot.: Seks analny - wasze doznania, opinie na temat...

Mimo spełnienia wszystkich punktów nie lubię i raczej nie polubię anala. Nie krępuję się, jestem wyluzowana, nie boli, mam orgazmy analne. Ale klasyczny seks jest nieporównywalnie lepszy. Nawet zdarzyło mi się inicjować raz czy dwa, chciałam się przekonać, ale nie lubię i tyle. Co z tego, że mam orgazm analny, skoro mogę go osiągnąć w inny sposób? Jestem gotowa się zgodzić, ale w ekstremalnej sytuacji, z własnej woli raczej nie Mój partner też mówił, że lepiej jest mu w "normalnej" dziurce.
201612280917 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-08, 19:33   #3559
agolka89
Raczkowanie
 
Avatar agolka89
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 85
Dot.: Odp: Dot.: Odp: Dot.: Seks analny - wasze doznania, opinie na temat...

Cytat:
Napisane przez Cappuccino Pokaż wiadomość
no to mnie zaskoczylyscie, z opowiadan kolezanek wnioskowalam ze anal to tylko bol i poswiecenie dla faceta, ktory o tym fantazjuje. a tu sie okazuje ze to przyjemne
spróbuj kiedyś zupełnie coś nowego a połączenie normalnego seksu plus pieszczoty tej okolicy bywa nieziemskie
agolka89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-08, 19:37   #3560
normalnyFacet
Zakorzenienie
 
Avatar normalnyFacet
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 6 913
Dot.: Odp: Dot.: Odp: Dot.: Seks analny - wasze doznania, opinie na temat...

Cytat:
Napisane przez agolka89 Pokaż wiadomość
spróbuj kiedyś zupełnie coś nowego a połączenie normalnego seksu plus pieszczoty tej okolicy bywa nieziemskie
Moja kobieta podczas klasycznego seksu jest dopieszczana kciukiem efekt? mdleje z rozkoszy do tego stopnia, że resztkami sił wyciąga mnie i chce w 2 dziurkę hehe
normalnyFacet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-08, 19:44   #3561
marlenqa22
Zadomowienie
 
Avatar marlenqa22
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 326
Dot.: Seks analny - wasze doznania, opinie na temat...

Dla mnie anal jest nieziemski, i wiem że będziemy napewno jeszcze próbować może nie za często aczkolwiek raz ja jakiś czas ;D
i absolutnie to nie jest tak że chciałam spróbować ze względu na Tż.
Sama byłam ciekawa i nie żałuję bo doznania niesamowite.
__________________
Szczęśliwa żona od 02.08.2014r.

1 lipiec 2022- czekamy na Ciebie maleństwo
marlenqa22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-08, 19:45   #3562
stokrotkaxxx
Wtajemniczenie
 
Avatar stokrotkaxxx
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 897
Odp: Seks analny - wasze doznania, opinie na temat...



Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
1.01.2008






stokrotkaxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-08, 19:51   #3563
Cappuccino
Zakorzenienie
 
Avatar Cappuccino
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 353
Dot.: Odp: Seks analny - wasze doznania, opinie na temat...

a ktory orgazm jest latwiejszy do osiagniecia Dziewczyny analny czy waginalny? czy uczucie jest podobne jak przy normalnym stosunku czy to zupelnie inne doznania?
Cappuccino jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-08, 20:10   #3564
normalnyFacet
Zakorzenienie
 
Avatar normalnyFacet
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 6 913
Dot.: Odp: Seks analny - wasze doznania, opinie na temat...

Cytat:
Napisane przez Cappuccino Pokaż wiadomość
a ktory orgazm jest latwiejszy do osiagniecia Dziewczyny analny czy waginalny? czy uczucie jest podobne jak przy normalnym stosunku czy to zupelnie inne doznania?
Kobietą nie jestem, ale patrząc na ten wątek i moją partnerkę to o analny dużo łatwiej. Praktycznie za każdym razem można mieć. Kwestia krótkiego treningu
normalnyFacet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-08, 21:01   #3565
_Marta_M_
Zadomowienie
 
Avatar _Marta_M_
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 535
Dot.: Odp: Dot.: Odp: Seks analny - wasze doznania, opinie na temat...

Cytat:
Napisane przez olena90 Pokaż wiadomość
Znajac rodzaj meski naszej planety wystarczy ze bys napomniala "przypadkowo" o analu a on juz ma na ten temat fantazje do konca zycia... o ile wasi juz o nim nie fantazjuja tylko boja sie zapytac bo uslyszeli gdzies kiedys wasza opinie na temat anala..

No a ja mam w domu przykład faceta, który od analu stroni i to bardzo...
Z poprzednim się tak zabawialiśmy, ja jakąś nie wiadomo jaką fanką nie jestem bo tylko raz (na kilkadziesiąt) udało mi się mieć na prawdę super odlot, no ale uważam to za fajną odskocznię od klasycznego seksu.

Ale mój narzeczony mówi kategorycznie- NIE. I póki co nie idzie go w tej kwestii przekonać raz się tak zabawiliśmy ale go to kompletnie odrzuca, zmiękł mu w trakcie i stwierdził że to nie dla niego
__________________

_Marta_M_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-08, 21:08   #3566
agolka89
Raczkowanie
 
Avatar agolka89
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 85
Dot.: Seks analny - wasze doznania, opinie na temat...

Myślę, że analny jest łatwiejszy ale to pewnie zależy od osoby. Uczucie jest trochę inne wg mnie, bardziej rozległe i bardzo mocne
agolka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-09, 04:56   #3567
kalincia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13 025
Dot.: Seks analny - wasze doznania, opinie na temat...

Cytat:
Napisane przez Cappuccino Pokaż wiadomość
mialam na mysli palce, bo wczesniej bylo o nich

a zapytam tak z ciekawosci: to sprawia Wam jakas przyjemnosc, czy robicie to ze wzgladu na faceta zeby mu bylo dobrze? slyszalam opinie kolezanek ktore mowily ze czesto uprawialy seks analny ale nie doszly jeszcze do momentu ktory sprawialby im przyjemnosc, a wczesniej to je bolało. pytam bo nie odwazylabym sie na taka forme seksu, zawsze myslalam, ze to jest troche egoistyczne ze strony faceta: on chce miec ciasniej i nie wazne ze dziewczyne boli albo nie ma z tego żadnej przyjemnosci. moze sie myle, wytumaczcie mi
Co tu jest do tłumaczenia, to dla mnie bardzo przyjemne, ja jubię i sprawia mi przyjemność, zarówno pieszczoty palcem, językiem, jak i stosunek. mój facet też lubi być nie tylko stroną czynną, ale i bierną.
kalincia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-09, 11:38   #3568
Lea_ny
Zakorzenienie
 
Avatar Lea_ny
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6 354
Dot.: zabawa "kakaowym oczkiem"?

Cytat:
Napisane przez Cappuccino Pokaż wiadomość
ale w jaki sposob zadbany?. wiadomo ze trzeba sie umyc ale raczej na zewnatrz, bo co w srodku ma sobie wsadzic palca z mydlem i umyc? na zewnatrz moze byc czysto ale jak sie wsadzi palcec do srodka to raczej zapach bedzie
Ja tam właśnie tak robię
Zresztą nawet jeśli nie umyję się w środku, to w jakiś czas po wypróżnieniu, zapach wewnątrz przestaje być nieprzyjemny


Co do pieszczenia analnie mężczyzny - mój TŻ uwielbia jak zawędruje tam mój język albo palec Paluszek w pupie + seks oralny = mega intensywny orgazm mojego ukochanego
__________________
Lea_ny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-12, 12:12   #3569
lady goddess
Rozeznanie
 
Avatar lady goddess
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: z lapka ;)
Wiadomości: 508
Dot.: Odp: Dot.: Odp: Dot.: Seks analny - wasze doznania, opinie na temat...

Cytat:
Napisane przez normalnyFacet Pokaż wiadomość
Moja kobieta podczas klasycznego seksu jest dopieszczana kciukiem efekt? mdleje z rozkoszy do tego stopnia, że resztkami sił wyciąga mnie i chce w 2 dziurkę hehe

Zgadzam się ...
Ostatnio moj narzeczony zrobił mi taką niespodziankę
Kochaliśmy się na krześle na jeźdźca i nawet nie wiem kiedy tak mi było wspaniale wkradł sie do pupki i mnie tam paluszkiem pieścił ... boże jakie to było cudowne uczucie az miałam mega ochotę by wskoczył z penisem w ta druga dziurkę
Później na pieska żeśmy sie kochali i znowu mnie pieścił i w druga dziurkę tak błogo mi było że o całym świecie zapomniałam z tych emocji POZYTYWNYCH zaczęłam płakać normalnie sama siebie nie poznawałam ah ah co to był za wieczór
__________________
. . . A w oczach odbija się strach . . .
Bo od miłości nie ma odwrotu jest tylko zapomnienie . . .
lady goddess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-13, 07:45   #3570
whateveryouwant
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 75
Dot.: Seks analny - wasze doznania, opinie na temat...

oj tak... też miałam wczoraj cudowny wieczór.. najpierw seks analny, cudowny orgazm, potem jak on mógł znowu, to klasycznie, ale za to wsadzałam sobie wibrator w drugą dziurkę - kolejny cudowny orgazm. Potem już same pieszczoty i trzeci orgazm. Mmm.
whateveryouwant jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-20 14:45:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:52.