Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010 - Strona 95 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-04-09, 22:05   #2821
izazula
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 5 910
GG do izazula
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Cytat:
Napisane przez ania p Pokaż wiadomość
Tort był czekoladowy i krem też był ciemny . Nie wiem jak laska robiła te blaty , ale one smakowały czekoladą i były bardzo ciemne w kolorze czekolady mlecznej .
Głowa była zrobiona z takiego jakby ryżu preparowanego czyms sklejonego . Głowa została . Z blatów się nie robi , bo by się rozpadło .
Tor robiony w domu a nie w cukierni , bo ona się prywatnie tym zajmuje .

Ja tam wybaczcie ale nie wierzę że trzy latem może mieć ponad 120 wzrostu .
Sory ale tego nie łykam .
W 110 jestem w stanie uwierzyć , ale nie w więcej .
Nawet jak się dziecko rodzi duże , to 20 cm rocznie nic z tego
Wielkie brawa dla dziewczyny . Ma talent. Bo mieć pomysł to nic ale zrealizować to dopiero sztuka.

Jeśli o wzrost chodzi to mi trudno uwierzyć. Pytałam dzisiaj koleżankę bo ma syna 6,5 roku i chłopak ma 120 cm. Jak dzieciaki bardzo szybko rosną to trzeba zbadać bo to może być choroba.

Machaj niestety starsi ludzie często się tak właśnie "leczą", Łażą po doktorach, czas zajmują i nie stosują się do zaleceń bo przecież taki młody doktor to co on o życiu wie. Dieta ? A co to jest ? Całe życie tak jadła a teraz się okazuje że jej to szkodzi. Można mnożyć przykłady.
Twoja teściowa jak pamiętam młodsza jest od mojej mamy.

Jeśli o buty chodzi to dziś zajrzałam do sklepu na Piłsudskiego i wpadły i w oko buty renbut. Sandałków jeszcze nie ma (oprócz szmacianych). Za jakieś 2 tygodnie powinny być. Teraz oglądam na stronie i muszę powiedzieć że mi się podobają
__________________
Żmijka najsłodsza
izazula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-09, 22:07   #2822
Edzia400
Zakorzenienie
 
Avatar Edzia400
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Niebo :)
Wiadomości: 3 374
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Cytat:
Napisane przez ania p Pokaż wiadomość




Edzia pod fuonde była świeczka , a wcześniej czekoladę grzali pewnie w garze .
.
pytam bo kupiłam foudne ale nie mam nic co by podgrzało , tzn mialam taki metalowy pojemnik z czyms cuchnącym otorzyłam z leksza i powąchałam , po paru tyg kupiłam ser i chciałam nam zrobic romantko kolacje ale było moje zdziwienie kiedy sie okazało ze pojemnik był pusty , to co tam było wyparowało
podejrzewałam ze moge dac podgrzewacz ale jakos tak nie miałam odwagi teraz wiem ze moge

dziec powinniec rosnać od 1/3 cm miesiecznie
moja rosnie rocznie 16 cm i to falowo co 4 miechy
ale sa dzieciaki które rosną po 3 cm co ms wiec wychodzi 36
__________________
Amelcia 6 MAJ 2010


http://www.zapytajpolozna.pl/compone....php?sid=69629- JULECZKA 14 marzec 2014
Edzia400 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-09, 22:08   #2823
ania p
Zakorzenienie
 
Avatar ania p
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 451
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Ja dla dzieci buty mam .
Olce nic noga nie urosła , z tamtego roku wsio jest dobre
Szymek też ma dobre sandały , półbuty mu kupiłam . Także mam z bańki .
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny
ania p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-09, 22:10   #2824
Edzia400
Zakorzenienie
 
Avatar Edzia400
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Niebo :)
Wiadomości: 3 374
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

co do cukru

one sa za darmo chyba nawet , ja ide do naszej przychodzni i mówie ze jakos słabo sie czuje czy moze mi zbadac cukier ... ona idzie z moja kartoteka do lekarki i ta wypisuje zlecenie a czasem nawet bez zlecenia mnie ukuje i juz .... mam aparat w dommu ale igieł nie mam ani pasków
__________________
Amelcia 6 MAJ 2010


http://www.zapytajpolozna.pl/compone....php?sid=69629- JULECZKA 14 marzec 2014
Edzia400 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-09, 22:32   #2825
libra777
Zakorzenienie
 
Avatar libra777
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 6 589
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Cytat:
Napisane przez Edzia400 Pokaż wiadomość
powiem ci ze u nas dwie kobity w tym dzieciaki woziły ale czasem one te dzieciaki tak normalnie w tym przytargały bez rowera
Ale to chyba jakaś nowość bo ja jeszcze nigdzie nie widziałam takiego ,ale jak bez rowera ,za dyszel ciągły

Machaj dobrze że jakąś diagnozę postawili i wiadomo co teraz robić , moja mam regularnie robi badania
czemu mała Ci tak późno spać chodzi ? nie chce wcześniej czy co ,nie dziwię się że chcesz w kosmos wysłać

Iza widocznie tatowy gen silny ,fajny pomysł z tymi rolkami ,może ja bym swojemu takie sprawiła

Ja się nie wypowiadam co do wzrostu bo na to nie ma reguły ,mój niespełna 15 syn ma 180cm jest jednym z dwóch najwyższych w klasie i ogólnie jest juz zbudowany nie raczej jak chłopiec tylko juz takie bary szerokie dostał i w ogóle no i noga rozmiar 45
a patrząc na chłopaków z jego klasy to do ramienia mu sięgają na oko oceniając można mojemu dać ze 3 lata więcej ,więc na to nie ma reguły,no i dzieci rosną skokami to nie jest przecież tak że ciągle przybywa cm w takim samym tempie.

Kurczę mam teraz straszny dylemat ,muszę coś kupić na ten rower i nie wiem co waham sie między tym co dałam linka a rikszą i sama nie wiem.
Dzisiaj jechaliśmy pod wiatr i mimo że mam rower z przerzutkami to ledwo zipiałam.
ten fotelik co mam jest na tych pałąkach stalowych ale mój Miko jest już na tyle ciężki że jak go posadzę to i tak się opiera o bagażnik a jeszcze dodatkowo w tył mi ciągnie no męczę się strasznie.
Miałam kupować fotel samochodowy ale w tej chwili to fotel rowerowy stał się dla mnie priorytetem.Byłabym w stanie zrezygnować z samochodu ale z rowera nie ,mowy nie ma.
libra777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-09, 22:47   #2826
izazula
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 5 910
GG do izazula
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Libra rolki na all zamawiałam. Dostawa była ekspresowa. Zosia ma z dwoma kółkami z tyłu - są stabilne, Wojtek ma takie z możliwością wymiany kółek na płozę więc będą służyły całorocznie.
Zosinkowe http://allegro.pl/dla-dzieci-lyzworo...101716308.html

U nas też będzie podobny problem z fotelikiem na rower
__________________
Żmijka najsłodsza
izazula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-10, 05:58   #2827
pl_madzia
Zakorzenienie
 
Avatar pl_madzia
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 6 601
GG do pl_madzia
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Cytat:
Napisane przez nataszka25 Pokaż wiadomość
to sobie niech zrobią od szyi w dół
z naciskiem na jakąś część ciała?????
On klate ma suuupeeer
Cytat:
Napisane przez libra777 Pokaż wiadomość
jak to na twarz nikt nie patrzy ,też się liczy jak najbardziej
No dobra jakby miał paskudną twarz to i by na klate nikt nie spojrzał
Cytat:
Napisane przez ania p Pokaż wiadomość
Ja tam wybaczcie ale nie wierzę że trzy latem może mieć ponad 120 wzrostu .
Sory ale tego nie łykam .
W 110 jestem w stanie uwierzyć , ale nie w więcej .
Nawet jak się dziecko rodzi duże , to 20 cm rocznie nic z tego


Olka waży 14,5 kg i ma jakieś 93 , 94 wzrostu .
Mój teraz waży niecałe 17 kg(waże jak P0P po kolacji, a oczywiście siebie to po siku przed śniadaniem )Wzrost sprawdzałam to ma 107 cm, ale jak ma troche rówieśników to jest najwyższy
Cytat:
Napisane przez machaj Pokaż wiadomość
madzia- też bym chciała odmówić sobie słodyczy ale nie umiem normalnie jakbym uzależniona była... hehe nawet nie 'jakby' tylko jestem...
Ja wczoraj jak miałam ochote na słodkie to upiekłam ciasteczka z musli złodzone miodem, z kawałkami 70%czekolady, zjadłam dwa zamiast kolacji popijając maślanką
Cytat:
Napisane przez libra777 Pokaż wiadomość
Ale to chyba jakaś nowość bo ja jeszcze nigdzie nie widziałam takiego ,ale jak bez rowera ,za dyszel ciągły
Chyba o te zabudowane chodziło co można i jako wózek wykorzystać.
A co się stało z tym fotelikiem co teraz masz? Mój spokojnie w tym roku starczy a w przyszłym młody będzie już jeździł obok na swoim rowerze

Mój 9-cio latek ma 148 co właśnie też jest ponad miarę to badania mu robili. Budowe ma już prawie nastolatka, mięśnie w rękach i wogle. Ale jest w takim wieku co już wzrost bardziej się różnicuje(geny, dieta)
No i zapomniałam go pochwalić bo skubaniec w niedziele morsował sięNormalnie w jeziorze w kawałek wody gdzie lód zbili wchodził W wietrze takim że wszyscy na brzegu marzli w ubraniach
__________________
Eryk i Erwin



"Życie trzeba przeżyć tak żeby wstyd było opowiadać, ale przyjemnie wspominać"
pl_madzia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-10, 06:37   #2828
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Cytat:
Napisane przez libra777 Pokaż wiadomość



jak to na twarz nikt nie patrzy ,też się liczy jak najbardziej
oj tak,przecież ta twarz jest idealnie pięknia
Cytat:
Napisane przez ania p Pokaż wiadomość
Ja tam wybaczcie ale nie wierzę że trzy latem może mieć ponad 120 wzrostu .
Sory ale tego nie łykam .
W 110 jestem w stanie uwierzyć , ale nie w więcej .
Nawet jak się dziecko rodzi duże , to 20 cm rocznie nic z tego


Olka waży 14,5 kg i ma jakieś 93 , 94 wzrostu .
no ja też nie wierzę,ani trochę

---------- Dopisano o 07:37 ---------- Poprzedni post napisano o 07:32 ----------

Cytat:
Napisane przez ania p Pokaż wiadomość
Ja dla dzieci buty mam .
Olce nic noga nie urosła , z tamtego roku wsio jest dobre
Szymek też ma dobre sandały , półbuty mu kupiłam . Także mam z bańki .
hehe daje Ci mała zaoszczędzić
Cytat:
Napisane przez libra777 Pokaż wiadomość
Kurczę mam teraz straszny dylemat ,muszę coś kupić na ten rower i nie wiem co waham sie między tym co dałam linka a rikszą i sama nie wiem.
Dzisiaj jechaliśmy pod wiatr i mimo że mam rower z przerzutkami to ledwo zipiałam.
ten fotelik co mam jest na tych pałąkach stalowych ale mój Miko jest już na tyle ciężki że jak go posadzę to i tak się opiera o bagażnik a jeszcze dodatkowo w tył mi ciągnie no męczę się strasznie.
Miałam kupować fotel samochodowy ale w tej chwili to fotel rowerowy stał się dla mnie priorytetem.Byłabym w stanie zrezygnować z samochodu ale z rowera nie ,mowy nie ma.
Libra ja się nie znam to nie doradzę,ale wez poczytaj po forach na ten temat od razu w głowie Ci się rozjaśni -tak jak i mi przy szukaniu roweru dla tż.
Cytat:
Napisane przez izazula Pokaż wiadomość
Libra rolki na all zamawiałam. Dostawa była ekspresowa. Zosia ma z dwoma kółkami z tyłu - są stabilne, Wojtek ma takie z możliwością wymiany kółek na płozę więc będą służyły całorocznie.
Zosinkowe http://allegro.pl/dla-dzieci-lyzworo...101716308.html

U nas też będzie podobny problem z fotelikiem na rower
tak myślę o rolkach dla mojej małej.Myślałam,że dzieci w tym wieku są za małe,ale skoro Zosia śmiga to znaczy,że nie są
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-10, 07:36   #2829
P0P70
Zakorzenienie
 
Avatar P0P70
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 5 351
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Witam,

Wiosny u mnie nadal nie ma.

Królu Maciusiu 1 100 lat w zdrowiu i szczęściu.



Tez chce kupić Oliwce rolki tylko mam problem bo ona stopę ma malutka 23 aktualnie. A rolki są tak od 26.


Ps. Mam już dość Smolenska.

Dzisiaj środa wiec idę do pracy.

Ana daj linka do rowera który wybralas dla tz.
__________________
Moje słońce 16.12.2009 (28 tc. 900 gr)
Moja stokrotka 21.02.2012 (27 tc. 700 gr)


Edytowane przez P0P70
Czas edycji: 2013-04-10 o 07:39
P0P70 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-10, 07:48   #2830
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Pop jeszcze nie wybrałam,wybierze sobie tż On wysoki to musi poprzymierzać te rowery w sklepach.Mam tylko firmowe typy i wiem,że ma być crosowy.

Wszystkiego najlepszego dla Maciusia
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-10, 08:39   #2831
sara 85
Zakorzenienie
 
Avatar sara 85
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3 835
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Cytat:
Napisane przez izazula Pokaż wiadomość

To super. Mi się też wydaje że te rowerki biegowe bardzo pomagają. Do tego dzieciaki nie myślą "na zapas" i nie przewidują że się przewrócą, uderzą czy coś podobnego.
,
dokładnie



Cytat:
Napisane przez pl_madzia Pokaż wiadomość
Mój 9-cio latek ma 148 co właśnie też jest ponad miarę to badania mu robili. Budowe ma już prawie nastolatka, mięśnie w rękach i wogle. Ale jest w takim wieku co już wzrost bardziej się różnicuje(geny, dieta)
No i zapomniałam go pochwalić bo skubaniec w niedziele morsował sięNormalnie w jeziorze w kawałek wody gdzie lód zbili wchodził W wietrze takim że wszyscy na brzegu marzli w ubraniach
o matko zimno mi od samego czytania

Edzia ja do podgrzewacza wstawiam świeczkę i czekolada jest cały czas ciepła. A czekoladę rozpuszczam w garnku

My też mamy fotelik mocowany do roweru, ale bagażnik musi być, bo te pałąki strasznie się wyginają


Wszystkiego najlepszego dla Maciusia
__________________
Zosia 26.03.2010 r.

Franio 24.07.2014 r.
sara 85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-10, 09:50   #2832
nataszka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 5 866
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Cytat:
Napisane przez pl_madzia Pokaż wiadomość
On klate ma suuupeeer

Mój 9-cio latek ma 148 co właśnie też jest ponad miarę to badania mu robili. Budowe ma już prawie nastolatka, mięśnie w rękach i wogle. Ale jest w takim wieku co już wzrost bardziej się różnicuje(geny, dieta)
No i zapomniałam go pochwalić bo skubaniec w niedziele morsował sięNormalnie w jeziorze w kawałek wody gdzie lód zbili wchodził W wietrze takim że wszyscy na brzegu marzli w ubraniach
dzielny chłopak


Pop
te rolki chyba faktycznie nie na stopki naszych dziewczynek, też oglądałam, ale połamią sobie girki, za małe te giraski do takich rolek, tak mi się wydaje....

Najlepsze życzenia urodzinowe dla Maciusia
nataszka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-10, 11:33   #2833
mloda1989
Zakorzenienie
 
Avatar mloda1989
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 329
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Najlepsze życzenia dla wszystkich 3 latków.. Spóźnione też najszczersze! ! !
mloda1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-10, 12:09   #2834
pl_madzia
Zakorzenienie
 
Avatar pl_madzia
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 6 601
GG do pl_madzia
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Sto Lat dla Maciusia
__________________
Eryk i Erwin



"Życie trzeba przeżyć tak żeby wstyd było opowiadać, ale przyjemnie wspominać"
pl_madzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-10, 12:32   #2835
libra777
Zakorzenienie
 
Avatar libra777
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 6 589
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Wszystkiego najlepszego dla Maciusia
Cytat:
Napisane przez izazula Pokaż wiadomość
Libra rolki na all zamawiałam. Dostawa była ekspresowa. Zosia ma z dwoma kółkami z tyłu - są stabilne, Wojtek ma takie z możliwością wymiany kółek na płozę więc będą służyły całorocznie.
Zosinkowe http://allegro.pl/dla-dzieci-lyzworo...101716308.html

U nas też będzie podobny problem z fotelikiem na rower
dzięki za link ,bedę mieć takie na uwadze
Cytat:
Napisane przez pl_madzia Pokaż wiadomość
On klate ma suuupeeer

No dobra jakby miał paskudną twarz to i by na klate nikt nie spojrzał


Chyba o te zabudowane chodziło co można i jako wózek wykorzystać.
A co się stało z tym fotelikiem co teraz masz? Mój spokojnie w tym roku starczy a w przyszłym młody będzie już jeździł obok na swoim rowerze

Mój 9-cio latek ma 148 co właśnie też jest ponad miarę to badania mu robili. Budowe ma już prawie nastolatka, mięśnie w rękach i wogle. Ale jest w takim wieku co już wzrost bardziej się różnicuje(geny, dieta)
No i zapomniałam go pochwalić bo skubaniec w niedziele morsował sięNormalnie w jeziorze w kawałek wody gdzie lód zbili wchodził W wietrze takim że wszyscy na brzegu marzli w ubraniach
To gratulacje dla młodego odwagi

Klata Jacoba ,do roli wilołaka musiał przybrać 12kg masy mięśniowej i są efekty

O zabudowane czyli o riksze ,to wiem że można je wypiąć i jako wózek.
Fotelik ten co mam to nic się z nim nie stało ale strasznie ciężko mi jeździć bo te pręty metalowe już nie są w powietrzu tylko jak go posadzę to o bagażnik mi się opiera fotelik i w dodatku do tyłu ciągnie a nie mogę go podsunąć bliżej siodełka bo wtedy haczę nogami-piętami o jego podnóżniki ,już nie wspomnę o tym że jedno niefortunne poderwanie kierownicy pod krawężnik i lecimy
mój na swoim rowerze to po pierwsze najpierw się niech w ogóle pedałować nauczy a nie chce a poza tym tak szybko nie będzie jeździł sam obok bo jest zbyt niebezpiecznie ,chyba że na sztywnym holu za moim rowerem ale to co najmniej za 2 lata.Nie ma u nas żadnych ścieżek rowerowych czy jakiegoś parku gdzie moglibyśmy jeżdzić tak żeby on sam jechał ,jest tylko ruchliwa droga zbyt niebezpieczna,więc kombinuję co by tu sobie udoskonalić.
Poza tym na takie trasy jak ja jeżdżę to jeszcze nie dla niego
Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość

Libra ja się nie znam to nie doradzę,ale wez poczytaj po forach na ten temat od razu w głowie Ci się rozjaśni -tak jak i mi przy szukaniu roweru dla tż.
już patrzyłam to polecają przyczepkę chariota ,fajna ale kosztuje 3-4 tys. no to dzięki jeszcze nie zgłupiałam ,samochodowa była tańsza
no nic szukam dalej


Lało dzisiaj u nas jak z cebra dosłownie ulewa ,masakra z tą pogodą a spać mi się znowu chciało że łaziłam jak pijana i nie miałam się jak położyć bo nie wiem co mały by robił jakbym usnęła.Czasami żałuję że już nie śpi w dzień ,fajnie było tak się zdrzemnąć razem z dzieciem ,ech kiedy to było
libra777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-10, 14:01   #2836
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Cytat:
Napisane przez libra777 Pokaż wiadomość
Klata Jacoba ,do roli wilołaka musiał przybrać 12kg masy mięśniowej i są efekty


już patrzyłam to polecają przyczepkę chariota ,fajna ale kosztuje 3-4 tys. no to dzięki jeszcze nie zgłupiałam ,samochodowa była tańsza
no nic szukam dalej


Lało dzisiaj u nas jak z cebra dosłownie ulewa ,masakra z tą pogodą a spać mi się znowu chciało że łaziłam jak pijana i nie miałam się jak położyć bo nie wiem co mały by robił jakbym usnęła.Czasami żałuję że już nie śpi w dzień ,fajnie było tak się zdrzemnąć razem z dzieciem ,ech kiedy to było


a nie ma innej tańszej co by Cię interesowała? za 3-4 tysie to się jeszcze kupi auto co pojezdzi

ja też nieprzytomna dzisiaj chodzę,spać mi się strasznie chcę
U mnie pogoda super.Wczoraj przepowiadali u nas urwanie deszczowej chmury to się cieszyłam,że mi zielone podleje,a tu ani kropli do tej pory nie spadło Prace już u mnie ruszyły,wykop pod nową rabatę mam zrobioną,tylko ziemię muszę teraz zmieszać i wrzucić.Wczoraj posadziłam 4 wielkie bukszpany,a za 2-3 dni muszę te 50 maluchów powsadzać bo mi padną w końcu Nigdy więcej się tak już nie pospieszę z zakupem zielonych.Latania nad nimi mam jak nad 2 noworodków,różnica taka że nie wyją i pieluch zmieniać nie trzeba

co do Jacoba to szkoda,że w pandorze koralika z jego twarzą nie zrobili
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-10, 15:55   #2837
libra777
Zakorzenienie
 
Avatar libra777
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 6 589
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość


a nie ma innej tańszej co by Cię interesowała? za 3-4 tysie to się jeszcze kupi auto co pojezdzi

ja też nieprzytomna dzisiaj chodzę,spać mi się strasznie chcę
U mnie pogoda super.Wczoraj przepowiadali u nas urwanie deszczowej chmury to się cieszyłam,że mi zielone podleje,a tu ani kropli do tej pory nie spadło Prace już u mnie ruszyły,wykop pod nową rabatę mam zrobioną,tylko ziemię muszę teraz zmieszać i wrzucić.Wczoraj posadziłam 4 wielkie bukszpany,a za 2-3 dni muszę te 50 maluchów powsadzać bo mi padną w końcu Nigdy więcej się tak już nie pospieszę z zakupem zielonych.Latania nad nimi mam jak nad 2 noworodków,różnica taka że nie wyją i pieluch zmieniać nie trzeba

co do Jacoba to szkoda,że w pandorze koralika z jego twarzą nie zrobili


Są tańsze ok. 1000 tylko teraz tak sie zastanowiłam czy on sie tam zmieści ,tzn czy nie będzie miał kolan pod brodą muszę sobie pomierzyć dokładnie ,a najlepiej jakbym poszukała gdzieś sklepu w okolicy i na żywca przymierzyła.

Ja jeszcze nic nie robiłam w sumie w ogrodzie a mam trochę przesadzania w związku z tym wodociągiem

---------- Dopisano o 16:55 ---------- Poprzedni post napisano o 16:40 ----------

Przed chwila zmierzyłam mojego Mika ma 102 cm ,to wtedy na szczepieniu jak go mierzyłam w ośrodku to muszą mieć tam miarkę źle zawieszoną bo chyba niemożliwe żeby mu nic nie przybyło.
libra777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-10, 18:27   #2838
evitka21
Zakorzenienie
 
Avatar evitka21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 588
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

100 lat dla maciusia
a także spóźnione dla oli, zosi, erwina,oliwii,julii i weroniki

machaj
, zdrówka dla teściówki i cierpliwości dla ciebie

Cytat:
Napisane przez izazula Pokaż wiadomość
Ja byłam pazerna i zamówiłam 2 bo jakoś jak coś evi polecała to mi pasowało. Dostałam jeszcze dodatkowy inny.
Jutro wypróbuję,
aż się boję, czy cie nie naciągłam , czuję brzemię odpowiedzialności

daj linka do renbutów, moja teraz ma przedszkolne sandałki szmaciane i fajne są

Cytat:
Napisane przez pl_madzia Pokaż wiadomość
No i zapomniałam go pochwalić bo skubaniec w niedziele morsował sięNormalnie w jeziorze w kawałek wody gdzie lód zbili wchodził W wietrze takim że wszyscy na brzegu marzli w ubraniach
szacun
__________________
Szczęścia nie można kupić, ale...można je sobie urodzić



evitka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-10, 19:45   #2839
lindsley
Zakorzenienie
 
Avatar lindsley
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 262
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Wszystkiego najlepszego dla Maciusia
__________________
Pojawiłeś się niespodziewanie w kwietniowy poranek i wywróciłeś nasz świat do góry nogami

Michaś
lindsley jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-10, 19:55   #2840
nataszka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 5 866
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość


co do Jacoba to szkoda,że w pandorze koralika z jego twarzą nie zrobili


Cytat:
Napisane przez lindsley Pokaż wiadomość
Wszystkiego najlepszego dla Maciusia
jak się czujesz?
nataszka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-10, 20:03   #2841
Edzia400
Zakorzenienie
 
Avatar Edzia400
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Niebo :)
Wiadomości: 3 374
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Maciusiu STO laT



idziemy na spcer 3 godziny z nia laziłam na koniec spodnie gnój bo slizgała sie na resztkach sniegu a spodnie dresowe ,wszystko miała mokre
no i sie posikala przez to na koc
powiedziała ze ona jest pieskiem potem z ta goła dupa pobiegła do kuchni połozyła sie na kachlach i woła mamo pomocy za duzo wody w ty morzu ja pływać nie potrafie uratuj mnie ...

idziemy
na tym spacerze i zobaczyła faceta po 50 z łysinka wiecie takie koło na głowie miał lyse po bokach troche tam miał
Amelia pyta sie mnie a co ten pan ma na głowie ja mówie no troche włosów a ona chyba zlego fryzjera wybrał
a mówiłam ze zmocze kurtke mówiłam , słyszałas mamo po co tu mnie prowadziłas zobacz jak wygladam cały bozy dzien gada fajne to ale nie zawsze niemoge skupic mysl
nawet teraz jak spi ciagle słysze mamo a wiesz co mamo a po co to mamo a dlaczego .... mamo zobacz
idzie dziewczynka z pieskiem moge zapytac jak sie nazywa no mozesz jak sie nazywasz dziewczynko ... acha patrycja a wiesz ze ja nie jestem pieskiem tylko dziewczynka jak ty a kiedys byłam małpką i robiłam uuaaa i skakałam po drzewach ......
mamo nie bój sie duzych psow nie mozesz sie ich bać one nie sa grozne ja sie ich nie boje ja je głaskam i one mnie lubią

jeny pl madzia ale masz syna odważnego
__________________
Amelcia 6 MAJ 2010


http://www.zapytajpolozna.pl/compone....php?sid=69629- JULECZKA 14 marzec 2014
Edzia400 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-10, 20:51   #2842
libra777
Zakorzenienie
 
Avatar libra777
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 6 589
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Edzia no jakbym mojego słyszała ,też podobne teksty wali
morda mu się nie zamyka ,a szczególnie jak jadę na rowerze zziajana pod góre a on nadaje jak kataryna i ciągle się o coś pyta ,no nie wyrabiam nie raz
libra777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-10, 20:55   #2843
lindsley
Zakorzenienie
 
Avatar lindsley
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 262
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Cytat:
Napisane przez nataszka25 Pokaż wiadomość
jak się czujesz?
Byłam wczoraj u lekarza pierwszy raz od 3lat Jakiegoś wirusa złapałam, wczoraj i dziś rano nie mogłam mówić. Dziś już lepiej, nawet na korepetycje pojechałam Został mi kaszel i katar.

pl_madzia podziwiam Twojego syna, ja to najchętniej z domu bym zimą nie wychodziła.
__________________
Pojawiłeś się niespodziewanie w kwietniowy poranek i wywróciłeś nasz świat do góry nogami

Michaś
lindsley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-10, 21:18   #2844
aneczkkaa
Zakorzenienie
 
Avatar aneczkkaa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 3 353
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Bardzo dziękujemy za wszystkie życzenia urodzinowe


Dziś miałam zalatany dzień, od rana robota w salonie potem pojechałam na zakupy , kupiliśmy mały torcik i pojechaliśmy do babci na obiad potem przyjechał moj brat z żoną i siedzieliśmy z nimi do 18, wróciliśmy i na nowo robota, jutro oficjalnie kończymy salon ! Jutro będziemy robić już kosmetykę , malować jakieś pierdołki itp. oczywiście zostaje jeszcze sprzątanie całego mieszkania

Na niedziele zaprosiliśmy gości, zrobimy imprezkę urodzinową Maciusiowi, zupełnie nie mam pomysłu na menu
__________________
'...Życie nie daje nam tego, czego chcemy, lecz to, co dla nas ma..."
Maciuś 10-04-10
7-06-05 11 tc
20-12-14 10 tc
aneczkkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-10, 21:21   #2845
izazula
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 5 910
GG do izazula
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

100 LAT DLA MACIUSIA

Cytat:
Napisane przez pl_madzia Pokaż wiadomość
Mój 9-cio latek ma 148 co właśnie też jest ponad miarę to badania mu robili. Budowe ma już prawie nastolatka, mięśnie w rękach i wogle. Ale jest w takim wieku co już wzrost bardziej się różnicuje(geny, dieta)
No i zapomniałam go pochwalić bo skubaniec w niedziele morsował sięNormalnie w jeziorze w kawałek wody gdzie lód zbili wchodził W wietrze takim że wszyscy na brzegu marzli w ubraniach
Wielkie brawa Mi na samą myśl jest zimno, brr...

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
tak myślę o rolkach dla mojej małej.Myślałam,że dzieci w tym wieku są za małe,ale skoro Zosia śmiga to znaczy,że nie są
Ja się najpierw napaliłam a później poczytałam, że rolki tak samo jak narty dopiero w okolicach 5 lat bo dzieciaki mają za słabe stawy i na chwilkę zrezygnowałam. Zosia sama co chwila opowiadała o tym że rolki jej się podobają i naśladowała "na sucho" jazdę więc babcia podjęła decyzję . Ja tylko stwierdziłam że w końcu ona nie będzie z tej przyjemności korzystała przez kilka godzin dziennie i nic złego nie powinno się wydarzyć.
Teraz codziennie trenuje w domu. Fajnie, delikatnie przesuwa nóżki jedna za drugą i zabawnie macha rączkami.

Cytat:
Napisane przez P0P70 Pokaż wiadomość

Tez chce kupić Oliwce rolki tylko mam problem bo ona stopę ma malutka 23 aktualnie. A rolki są tak od 26.


Ps. Mam już dość Smolenska.
Faktycznie malutka stópka. Warto sprawdzić co piszą w opisach bo Zosia powinna wg rozmiaru mieć 26 a jak oglądałam tabelkę to się okazało że długość wkładki w cm jest mniejsza. Ja wzięłam wersję 30 - 33. Jest spory zapas i jeszcze możliwość rozciągnięcia.

Cytat:
Napisane przez evitka21 Pokaż wiadomość
aż się boję, czy cie nie naciągłam , czuję brzemię odpowiedzialności

daj linka do renbutów, moja teraz ma przedszkolne sandałki szmaciane i fajne są
Spokojnie jak coś mi nie podpasuje to mam gdzie dalej przekazać .
Tusz dzisiaj przeszedł test i jest super . Jak wyszła szczoteczka to się zastanawiałam co to jest ale maluje się rewelacyjnie i nosi też. Wiedziałam że będzie mi pasowało i do tego mam zapas

Chwilowo nie mogę się zdecydować na konkretny model bo kilka mi się podoba. Czekam aż się pojawią w sklepie.
http://www.renbut.pl/index.php?id=letprzedsz

Szmacianki sandałki bardzo mi się podobały takie granatowe w białe groszki . Wszystkie szmaciane mają skórzane wkładki.
Koleżanka polecała mi też butki VigaMi http://www.viggami.beep.pl/

---------- Dopisano o 22:21 ---------- Poprzedni post napisano o 22:19 ----------

Edzia teksty znakomite
__________________
Żmijka najsłodsza
izazula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-10, 21:42   #2846
ania p
Zakorzenienie
 
Avatar ania p
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 451
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Cytat:
Napisane przez Edzia400 Pokaż wiadomość
pytam bo kupiłam foudne ale nie mam nic co by podgrzało , tzn mialam taki metalowy pojemnik z czyms cuchnącym otorzyłam z leksza i powąchałam , po paru tyg kupiłam ser i chciałam nam zrobic romantko kolacje ale było moje zdziwienie kiedy sie okazało ze pojemnik był pusty , to co tam było wyparowało
podejrzewałam ze moge dac podgrzewacz ale jakos tak nie miałam odwagi teraz wiem ze moge

dziec powinniec rosnać od 1/3 cm miesiecznie
moja rosnie rocznie 16 cm i to falowo co 4 miechy
ale sa dzieciaki które rosną po 3 cm co ms wiec wychodzi 36
Dzieci rosną mniej wiecej ok 25 cm w pierwszym roku , w następnych ok 10 cm na rok .
Nie wiem które starsze dziecko by 36 na rok przeżyło . Kości mogą nie nadążać za resztą . Znajomej syna ciągle w gips pakowali , bo było ryzyko że kręgosłup mu pójdzie . Chłopak był nastolatkiem a w końcu do ponad 2m dobił .

Cytat:
Napisane przez P0P70 Pokaż wiadomość
Tez chce kupić Oliwce rolki tylko mam problem bo ona stopę ma malutka 23 aktualnie. A rolki są tak od 26.


P.
A u mnie te wrotki dalej sobie leżą co miałam wam foty wrzucić . Wyślij mi swój nr komórki na PW myślę że MMsem to będzie mi prościej . One sĄ małe i na buty zakładane . Olka się kilka razy nimi bawiła to sama sobie była w stanie to założyć .
dokładnie to są te , tylko moje mają szary but , czerwone zapięcia i czerwone koła
http://allegro.pl/barbie-rolki-wrotk...149142477.html


Cytat:
Napisane przez libra777 Pokaż wiadomość


Są tańsze ok. 1000 tylko teraz tak sie zastanowiłam czy on sie tam zmieści ,tzn czy nie będzie miał kolan pod brodą muszę sobie pomierzyć dokładnie ,a najlepiej jakbym poszukała gdzieś sklepu w okolicy i na żywca przymierzyła.

Ja jeszcze nic nie robiłam w sumie w ogrodzie a mam trochę przesadzania w związku z tym wodociągiem

---------- Dopisano o 16:55 ---------- Poprzedni post napisano o 16:40 ----------

Przed chwila zmierzyłam mojego Mika ma 102 cm ,to wtedy na szczepieniu jak go mierzyłam w ośrodku to muszą mieć tam miarkę źle zawieszoną bo chyba niemożliwe żeby mu nic nie przybyło.
Kurde drogo , TZ kiedyś u niemiaszków na promocji widział to była po ok 100 euro pod koniec lata . I to była dla 2 dzieci i na wózek przerabiana . Kupić chciał nawet ale mu wybiłam z bańki .
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny
ania p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-10, 23:00   #2847
Edzia400
Zakorzenienie
 
Avatar Edzia400
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Niebo :)
Wiadomości: 3 374
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Cytat:
Napisane przez libra777 Pokaż wiadomość
Edzia no jakbym mojego słyszała ,też podobne teksty wali
morda mu się nie zamyka ,a szczególnie jak jadę na rowerze zziajana pod góre a on nadaje jak kataryna i ciągle się o coś pyta ,no nie wyrabiam nie raz
jezyna makabra jakas hahaha cudaczki nasze i juz
__________________
Amelcia 6 MAJ 2010


http://www.zapytajpolozna.pl/compone....php?sid=69629- JULECZKA 14 marzec 2014
Edzia400 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-11, 05:31   #2848
izazula
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 5 910
GG do izazula
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Libra miałam pisać, strasznie drogie te akcesoria to przewożenia dzieciaków na rowerze. Teraz tym bardziej jak "za chwilę" Miko będzie sam już jeździł. Chodzi o to że na długo Ci to nie będzie potrzebne. Przypomniało mi się że widziałam w ubiegłym roku (chyba) jak facet miał rower przymocowany tak samo jak ta riksza, którą wstawiłaś. To podobno jest coś takiego że można to zdjąć i dziecko jest luzem. Taka sztywna lina do holowania. Niestety tanie też nie było.
Nie wiem też czy bąbel Miko będzie chciał siedzieć normalnie na rowerze i nie zwieje w trakcie jazdy.

Ciekawe jak Zosia będzie wyglądała na foteliku ? W ubiegłym roku już Tż haczył o jej nóżki.
__________________
Żmijka najsłodsza

Edytowane przez izazula
Czas edycji: 2013-04-11 o 05:33
izazula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-11, 06:43   #2849
pl_madzia
Zakorzenienie
 
Avatar pl_madzia
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 6 601
GG do pl_madzia
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Libra w rikszy Miko powinien mieć wygodnie jeszcze z 2 lata. Koleżanka ma dla córci. W sklepie biegowym gdzie mamy klub biegacza mamy wózek biegowy to on spokojnie starcza nawet dla 6-cio latka, a on taki jak te riksze.
Twój tz jak w Niemczech pracuje niech poluka na wystawkach. U mnie w mieście jest taki komis gdzie facet od nich zwozi to takie w bardzo dobrym stanie po 150-200zł.
Ja dla małego mam fotelik i on dość mocno regulowany, można odsówać i przysówać do siodełka i nóżki mają jeszcze jeden poziom do opuszczenia, tylko jedna wada tego mojego fotelika że sam w sobie bardzo ciężki.

Dla małego mam sandały z Lidla które kupiłam jak wyprzedawali 2 lata temu po 5 złTeraz będą w sam raz bo 28 rozmiar. A poza tym to u niego tylko trampki, już ma dwie pary kupione krótkich, i jeszcze jedne chce mu kupić długich zapinanych z boku na zamek, do jesieni starczy.
__________________
Eryk i Erwin



"Życie trzeba przeżyć tak żeby wstyd było opowiadać, ale przyjemnie wspominać"
pl_madzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-11, 06:57   #2850
ASIULEK_23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 5 553
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

izz- mi też strasznie przypadł do gustu ten tusz i żałuję, że tez dwóch nie zakupiłam od razu pięknie rozczesuje i wydłuża a mi o to chodzi. Nie lubię pogrubiających, takich gęstych, grubych, czarnych, oblepionych tuszem rzęs kiedyś miałam taki tusz to czułam jakby rzęsy ważyły z pół kilo

Moje dziecko chyba podczytuje wizaż bo od rana woła "mamusiu, ja chcę rolki, nie chcę rowerka"

lind- to nieźle Cię rozłożyło. Kuruj się

Zobaczcie jakie cuda ale jakie ceny
http://www.westwing.pl/colorful-garden/?bp=1
__________________
Weroniczka (05.04.2010r)

"Ktoś" ( tp. 3.12.2014 )
ASIULEK_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:36.