Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów cz.II - Strona 59 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-04-12, 09:34   #1741
mastiff
Zadomowienie
 
Avatar mastiff
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: psia buda
Wiadomości: 1 272
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów cz.II

Ewikk96 mi też się kiedyś wydawało, że jem dobrze, bo nie żywię się w McDonaldzie. Ostre dla łojotoku to najgorsze draństwo. Ja jak zapodam sobie coś ostrego na obiad to się drapię przez następne 3 dni. A już największy hard jaki może być to jedzenie ostrego i słodkiego w tym samym dniu...a uwierz, nie trudno o taki błąd Na marginesie...uwielbiam ostre chyba nawet bardziej niż słodkie, a już na pewno przed @. Oj, wtedy jest hard
mastiff jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-12, 09:40   #1742
Ewikk96
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 81
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów cz.II

Cytat:
Napisane przez janiaw Pokaż wiadomość
To może z herbatką z wierzbo popróbujcie, 1 dziennie nie zaszkodzi, a ma też działanie oczyszczające.
ze smalcem to miałam na myśli generalnie mięso, wędliny w diecie, u mnie jak jadałam codziennie łój był gęsty i nasilony. Teraz jadam tylko ryby i od wielkiego dzwonu jakiś obiadek/kolacje z indykiem i jest mega poprawa. Tylko to jest wyrzeczenie, bo jak lubi chlebek to z pastą z fasolki czy słonecznika już tak nie smakuje. U mnie sery żółte również powodowały łojotok. Myśle ze dieta ma duży wpływ na te sprawy.

A omega 3 suplementuje?
Ser żółty to łobuz, wiem, wędliną raczej swoja, tzn, mięsko w domu pieczone, teraz coraz więcej indyka się staramy jeść, Omega idzie cały czas

Cytat:
Napisane przez Sailor Star Fighter Pokaż wiadomość

Ewikk9, to dobrze że są postępy. Nakręćcórkę żeby do nas zaglądała
Jeszcze chyba trochę czasu potrzebuje, najpierw jest bunt dlaczego ja, potem negacja, deprecha a potem walka, zaczyna walczyć.....ale jeszcze zdarzaja się doły, często...a w ogóle jest bardzo zamknieta.

Ja uciekam do pracy, zajrzę wieczorkiem...fajnie że się można u Was i wyżalić i podszkolić, razem raźniej

mastiff kochana, ja wiem o tym doskonale, mój brat cioteczny miał kiedyś straszny problem i z twarzą i włosami i lekarka zabroniła słodki i ostre....to było jakieś 30 lat temu wprawdzie, ale nadal tak działa, a moja córka słodkie odstawi bez problemu, a gorzej właśnie ostre....wie że nie wolno, ale czasem kusi

Edytowane przez Ewikk96
Czas edycji: 2013-04-12 o 09:43
Ewikk96 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-12, 09:42   #1743
maniek77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 185
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów cz.II

Tak mnie zastanawia w Solgarze niby jest mniejsza dawka kwasy kaprylowego w prorównaniu do Swansona. Może to jest ekstrat a w Swansonie niby 600 mg ale może to tylko 600 mg wyciągu???????
__________________
olej z pestek dyni
olej z ogórecznika
tran
beta karonten
palma sabałowa
Solgar VM75
wierzbownica
Salfazin
Olimp Chela-Ferr Med
,

maniek77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-12, 09:45   #1744
mastiff
Zadomowienie
 
Avatar mastiff
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: psia buda
Wiadomości: 1 272
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów cz.II

Cytat:
Napisane przez Ewikk96 Pokaż wiadomość



Jeszcze chyba trochę czasu potrzebuje, najpierw jest bunt dlaczego ja, potem negacja, deprecha a potem walka, zaczyna walczyć.....ale jeszcze zdarzaja się doły, często...a w ogóle jest bardzo zamknieta.
Dobrze, że ma taką mamę Dużo łatwiej jest kiedy jest się młodym i ma się wsparcie, niż kiedy jest się zostawionym samemu sobie. Ja w wieku 17 lat złapałam za nożyczki i ścięłam z takich do pasa na takie do ramion, bo nie mogłam patrzyć jak lecą
mastiff jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-12, 09:54   #1745
maniek77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 185
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów cz.II

Mam jeszcze takie pytanie jeżeli bierze się Antychol jednocześnie z olejami i tranem czy on nie utrudnia wchłaniania zawartych w nich witamin A i E i ogólnie tych olei????
Antychol normalnie zmniejsza wchłanianie łuszczy dlatego zalecają go brać przed posiłkiem.
__________________
olej z pestek dyni
olej z ogórecznika
tran
beta karonten
palma sabałowa
Solgar VM75
wierzbownica
Salfazin
Olimp Chela-Ferr Med
,

maniek77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-12, 10:09   #1746
maszkowa
Raczkowanie
 
Avatar maszkowa
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 341
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów cz.II

maniuś, przeczytaj proszę jakich tłuszczy. NKT to nie dotyczy. A o potrzebie dodatkowej suplementacji wit A i D przy przyjmowaniu beta było ze sto razy już. O tym że beta tylko trochę ograniczają lub mogą ograniczać u niektórych wchłanianie tych wit nie wspominając . I już zupełnie nie wspominając że wit bierzemy oddzielnie od beta.

dziewczynki wydaje mi się że w klubie trzebna zrobić osobny sział z kursem z dietetyki. Doświadczenie pokazuje że polegamy na braku podstaw. Ktoś chętny wykładać dietetykę?

JANINKA.
... łabędzico....
twój przykład mi uświadomił że na psychologa też się nadaję... kurna jaka ja zdolna jestem...

Ewik - jedną słabą herbatkę dziennie z wierzbonka możecie. Kapsów absolutnie nie. Wierzbownica jest mocno estrogenna. Nic dziwnego, że Ci się wszystko rozregulowuje. Weź palmę.
__________________
Nie odpowiadam na pytania których zawartość merytoryczna pozwala sądzić, że autor był kołysany w dzieciństwie w betoniarce.

TO LUBIĘ !https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=796704

Edytowane przez maszkowa
Czas edycji: 2013-04-12 o 10:13
maszkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-12, 10:14   #1747
janiaw
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 894
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów cz.II

Ewikk zwróćcie w domu uwagę na równowagę tłuszczy zwierzęcych i roślinnych w diecie. Bo jak tak się analizuje co jemy rano, np. mleko, jogurty, serki, mięsa, wędliny, masło to wszystko tłuszcze zwierzęce, a one zagęszczają łój. lepiej więcej tłuszczy ryb i roślinnych i wiadomo zimnotłoczonych w tym.

Maniek no własnie może tu tkwi różnica.

A jeżeli chodzi o chelatowane minerały to oprócz solgara jakiś producent ma takie w ofercie? Nie orientujecie się?

Sailorek nie podważam solgarowej wyjątkowości, po prostu jestem podejrzliwa, bo często cena jest mocno zawyżona -taki myk wpływu konsumenckiego
janiaw jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-12, 10:15   #1748
Maria221
Wtajemniczenie
 
Avatar Maria221
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 2 981
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów cz.II

Cytat:
Jakiego tego spectralu i w jakiej formie używacie, że taki ekstra odrost? Może jakiś link czy coś?
To jest spectral rs, bez minoxidilu, tutaj jest link:

http://allegro.pl/spectral-rs-wypada...096811749.html

Tutaj skład, widzę, że juz trochę inny, niż ja miałam ostatnio (nie ma zeń-szenia na 2 miejscu, tylko adenozyna, ale i tak skład swietny)


Deionized water, hydrolyzed lupine protein, adenosine, butylene glycol, 2, 4 diamino pyramidine-3 oxide (aminexil), arginine, phospholipids (nanosomes), butyrospermum parkii fruit (shea butter), calcium chloride, lysine HCL, hydrolyzed soy protein, procyanidin B-2, taurine, lecithin, prezatide copper acetate (copper peptide), euphorbia cerifera wax, retinol, biotinoyl tripeptide-1, prohairin-B4, myristoyl pentapeptide-17, astilbin, tripeptide-10 citrulline, hydroxyethyl behenamidopropyl dimonium chloride, behenyl alcohol, citric acid, carbomer, sodium hydroxide, caprylyl glycol, phenoxyethanol, ethylhexylglycerin.


Tutaj jest wszystko to, co odkryłyśmy/odkryła maszkowa i co rozkładałyśmy na części pierwsze. W ogóle polecam tego sprzedawcę, jest uczciwy i przesyłka błyskawiczna, cena też znośna.
__________________
Wewnętrznie:Solgar Vm75, olej lniany/z pestek dyni,
zewnętrznie: szampon/żel do mycia ciała glogg, Dermena men, Loxon 5%
Wcierki na porost włosów
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=219255
Maria221 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-12, 10:32   #1749
maniek77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 185
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów cz.II

Cytat:
Napisane przez maszkowa Pokaż wiadomość
maniuś, przeczytaj proszę jakich tłuszczy. NKT to nie dotyczy. A o potrzebie dodatkowej suplementacji wit A i D przy przyjmowaniu beta było ze sto razy już. O tym że beta tylko trochę ograniczają lub mogą ograniczać u niektórych wchłanianie tych wit nie wspominając . I już zupełnie nie wspominając że wit bierzemy oddzielnie od beta.
Masza
Tak wiem antychol obniża zły cholesterol a nie dobry. Choć u mnie zły jest i tak bardzo niski że obniżyć go się chyba bardziej nie da, bo w końcu nadnercza będą miały deficyt do produkcji hormonów.
Wiem o potrzebie dodatkowej suplementacji A+D wszystko to czytałam, ale mi chodziło bardziej o to , że jak w olejach jest witamina E w tranie A i D czy jak biorę jednocześnie z nimi antychol to nie utrudniam ich wchłanianie - to byłoby bezsensu bo ja u siebie i tak podejrzewam złe wchłanianie wit A i może lepiej brać osobno po upływie jakiegoś czasu?
__________________
olej z pestek dyni
olej z ogórecznika
tran
beta karonten
palma sabałowa
Solgar VM75
wierzbownica
Salfazin
Olimp Chela-Ferr Med
,


Edytowane przez maniek77
Czas edycji: 2013-04-12 o 12:30 Powód: Poprawiłam, żeby nie wprowadzać w błąd tych którzy beda być moze czytać tylko niektore fragmenty wątku
maniek77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-12, 10:33   #1750
Sailor Star Fighter
Rozeznanie
 
Avatar Sailor Star Fighter
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 709
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów cz.II

Cytat:
Napisane przez janiaw Pokaż wiadomość
Sailorek nie podważam solgarowej wyjątkowości, po prostu jestem podejrzliwa, bo często cena jest mocno zawyżona -taki myk wpływu konsumenckiego
Ale to bardzo dobrze, że jesteś i bądź nadal
Ja Ci podam na przykładzie ZARY markę każdy zna, bardzo chętnie tam kupujemy, ale ... Zara ma też produkty, które nijak mają się do ceny. Bierzmy dla przykładu te buty makijażowe które ostatnio pokazywałam. Wyglądają piękne, ale profil buta jest tak tragiczny, że nie wiem kto w tym ustoi, nie mówiąc o chodzeniu. Bujałam się na nich jak po dobrej imprezie. Ale .. mają też naprawdę fajne i jakościowo dobre rzeczy. Trzeba tylko je wybrać.


Jania, będziesz naszym dietetykiem?
Sailor Star Fighter jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-12, 10:40   #1751
neo999
Rozeznanie
 
Avatar neo999
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 566
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów cz.II

Cytat:
Napisane przez janiaw Pokaż wiadomość
Neoś i te drugie nie dość że tańsze to jeszcze errekcja gratis co tam słoiczki...
Ten gratis to mi teraz niepotrzebny.
Raczej melisa.


Cytat:
Napisane przez Maria221 Pokaż wiadomość
Niemal natychmiast, po jakichś 3-4 tyg. U mnie, jak coś działa, to działa błyskawicznie. Spectral RS nie zawiera minoxidilu, ale zawiera np. proteiny łubinu i żeń-szenia i to na samym początku składu, zaraz po wodzie + procjanidyny B2 (hit maszkowej), adenozynę, peptydy miedzi i inne... warto spróbować nawet co drugi miesiąc. Firma czasami zmienia skład, mnie pomagał spectral rs ze starym składem, ten obecny, niby lepszy dla mnie nie był taką rewelacją, ale na nombre działa świetnie, jak widać. Obecny skład tp ten z proteinami łubinu na początku.
Maryś, a Spectral DNC też kiedyś próbowałaś?
Tak się pytam, bo ten ma w składzie argininę, a chcę tu pokazać że argininka jest dobra nie tylko na jedno.
http://www.dslaboratories.pl/13,spectral.dnc.html


Aminokwas dobry na wszystko

ARGININA to naturalny aminokwas, otrzymywany z nieoczyszczonego cukru, który ma olbrzymi wpływ na funkcjonowanie skóry.
Aminokwas ten jest wyjątkowo skutecznym nawilżaczem – nawilża nie tylko naskórek ale także głębsze partie skóry, a to za sprawą arginazy, która przekształca argininę w mocznik na poziomie komórkowym.
Ze względu na wzrost nawilżenia naskórka i wzmacnianie bariery lipidowej skóry, arginina jest wyjątkowo cennym składnikiem w przypadku skóry bardzo suchej, atopowej czy z osłabiona barierą skórną.
Doskonale się sprawdza w przypadku działania czynników drażniących, dlatego rekomenduje się jej stosowanie po zabiegach peelingu, derma-rollerem, laserem czy w przypadku ekstremalnie niekorzystnych warunków zewnętrznych jak suche powietrze, mróz, słońce, wiatr.
Działanie argininy jest bardzo szybkie – już po jednokrotnej aplikacji jest zauważalna poprawa.
W cyklu biochemicznym arginina jest prekursorem produkcji tlenku azotu – substancji, która odpowiada za rozszerzanie naczyń krwionośnych.
Ta jej cecha znajduje zastosowanie w preparatach pobudzających wzrost włosów, lepsze przenikanie substancji aktywnych do mieszka włosa a tym samym jego lepsze odżywienie, co wzmacnia osłabione, wypadające włosy, ze skłonnością do łysienia.
http://www.beautyever.pl/pl/p/ARGINI...re-i-wlosy/160


Jednak ważniejszy jest jej wpływ nie na łodygę, a na korzeń włosa. Tu też zasadnicze znaczenie ma podkręcanie syntezy tlenku azotu, co przekłada się na wzmożony wzrost włosa, w podobny sposób jak minoxidil, choć na pewno w mniejszym stopniu - opcja dla tych, którzy na minox ze względu na skutki uboczne nie mają ochoty.
http://www.laboratoriumurody.pl/foru...ne,t10548.html

Zastosowanie argininy w poszczególnych grupach schorzeń:
http://www.chelatacja24.pl/index.php...tacja&pageID=8
neo999 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-12, 11:10   #1752
janiaw
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 894
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów cz.II

Cytat:
Napisane przez Sailor Star Fighter Pokaż wiadomość
Ale to bardzo dobrze, że jesteś i bądź nadal
Ja Ci podam na przykładzie ZARY markę każdy zna, bardzo chętnie tam kupujemy, ale ... Zara ma też produkty, które nijak mają się do ceny. Bierzmy dla przykładu te buty makijażowe które ostatnio pokazywałam. Wyglądają piękne, ale profil buta jest tak tragiczny, że nie wiem kto w tym ustoi, nie mówiąc o chodzeniu. Bujałam się na nich jak po dobrej imprezie. Ale .. mają też naprawdę fajne i jakościowo dobre rzeczy. Trzeba tylko je wybrać.


Jania, będziesz naszym dietetykiem?
Dokładnie i szaliki z kaszmiru bez grama kaszmiru w składzie oraz spodnie z chłodnej welny a w skłądzie bawełna i wiskoza

Ja, dietetykiem? Ale ze mnie taki amator raczej. Eksperymentuje głównie na sobie. Własnie wyprodukowałam pesto z bazylii (z doniczki)z pestkami słonecznika podprażonymi, ząbkiem czosnku, solą morską i olejem dyniowym w 5 minut. Mniam z wafelkiem i pomidorkiem. 5 minut roboty, do sklepu mam 10
janiaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-12, 11:12   #1753
Gosiakol
Rozeznanie
 
Avatar Gosiakol
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 596
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów cz.II

Ja apeluje o przyjecie Neosia do klubu i stworzenia dzialu, w ktorym podsumuje swoje przelomowe odkrycia i bedzie zapodawal nowe, co Ty na to Neos ? I generalnie, wszystkie nowe cenne informacje przenosmy od razu tam...to taka moja skromna sugestia, ale Szefowa niech decyduje
Gosiakol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-12, 11:14   #1754
maniek77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 185
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów cz.II

Przepraszam wszystkich za błędy, które ostatni robię i będę robić nadal gdyż niestety muszę wchodzić na forum za pomocą telefonu- internet radiowy ma jeszcze kiepski zasięg w niektórych miejscach Polski. Nie widzę całego tekstu, który piszę a dodatkowo te dotykowe klawiatury tfuuuuu.... tfuuuu...

--------------------------------------
Masza mam kolejne pytanie - dostanę w tyłek jak nic to dziś taka kąpiel w wodzie utlenionej ? Potrzebuję tu gdzie teraz jestem więcej czasu , żeby się logistycznie przygotować.

Wczoraj wieczorem miałam straszny kryzys cukrowy- wytrzymałam ale takiego parcia na coś słodkiego to nigdy nie miałam tym bardziej , że ja z tych co to wolą mięso od czekolady.
__________________
olej z pestek dyni
olej z ogórecznika
tran
beta karonten
palma sabałowa
Solgar VM75
wierzbownica
Salfazin
Olimp Chela-Ferr Med
,

maniek77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-12, 11:32   #1755
janiaw
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 894
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów cz.II

Maniek w takiej sytuacji łap marchewkę surową i chrup-działa serio. A próbowałaś pietruszkę korzeń? Ostatnio jest słodsza od marchewek-spróbuj koniecznie.

Neoś, to u mnie mój Ptyś meliskę biedny pije aż mu usta od niej drętwieją, a u mnie syberiada myślisz, że na kobiety to zadziała?Cytuję:

Ponadto, aminokwas ten może poprawiać zdolności seksualne u mężczyzn. Dzięki temu, że tlenek azotu (NO) powoduje rozszerzanie naczyń krwionośnych, może powodować sprawniejszy przepływ krwi w ciałach jamistych prącia, korzystnie oddziałując na erekcję.
janiaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-12, 11:45   #1756
quleczka
Zakorzenienie
 
Avatar quleczka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 765
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów cz.II

Cytat:
Napisane przez maniek77 Pokaż wiadomość
Wiem o potrzebie dodatkowej suplementacji A+E wszystko to czytałam
Dziewczyny...A i E czy A i D? Bo maszkowa o A i D pisala, a Ty o A+E? ?
quleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-12, 11:50   #1757
evelineau
Zakorzenienie
 
Avatar evelineau
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 313
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów cz.II

Cytat:
Napisane przez s_pinka Pokaż wiadomość
Czy ktoś z Was używał kwasu mlekowego do pielęgnacji włosów?
Dokopałam się do takiej informacji
"Szampony i odżywki z kwasem mlekowym powodują szybszy porost włosów. Właściwość ta powodowana jest tym ze kwas ten pobudza cebulki włosów. Dzięki temu włosy szybciej rosną i są mocniejsze."
Jakoś sobie nie przypominam czy była o tym mowa ale w gąszczu tylu różnych metod i przepisów na wcierki mogłam to przeoczyć.
Tylko w gotowych produktach. Mialam ten skladnik w odzywce do wlosow uzywanej w poprzednim miesiacu.

Cytat:
Napisane przez Maria221 Pokaż wiadomość
Niemal natychmiast, po jakichś 3-4 tyg. U mnie, jak coś działa, to działa błyskawicznie. Spectral RS nie zawiera minoxidilu, ale zawiera np. proteiny łubinu i żeń-szenia i to na samym początku składu, zaraz po wodzie + procjanidyny B2 (hit maszkowej), adenozynę, peptydy miedzi i inne... warto spróbować nawet co drugi miesiąc. Firma czasami zmienia skład, mnie pomagał spectral rs ze starym składem, ten obecny, niby lepszy dla mnie nie był taką rewelacją, ale na nombre działa świetnie, jak widać. Obecny skład tp ten z proteinami łubinu na początku.

Maska do włosów odzywcza, jajeczna z Pervoe Reshenie zawiera nasz ulubiony olej z dyni i kilka innych ciekawych dodatków:

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...-odzywcza.html

Składniki aktywne:
- Proteiny z białek jaj (Hydrolyzed Egg Protein) – intensywnie odżywiają włosy i skórę głowy,
-Słód żytni (Malt) – wyjątkowe źródło mikroelementów, posiada działanie regeneracyjne
- Sok z brzozy (Betula Alba Juice) – wzmacnia cebulki włosowe, nadaje włosom blask, zapobiega wypadaniu
- Szałwia (Salvia Officinalis Extract) - działanie oczyszczające, przeciwzapalne, ściągające, odkażające
- Malina moroszka (Rubus Chamaemorus Extract) – wzmacnia włosy, posiada właściwości nawilżające, odżywcze.
- Różeniec górski (Rhodiola Rosea) – wygładza, oczyszcza i dezynfekuje, chroni przed szkodliwym wpływem czynników zewnętrznych.

Oleje z zimnego tłoczenia:
- Olej z rokitnika zwyczajnego ( Hippophae Rhamnoides Oil) – olej rokitnikowi wzmacnia włosy i pomaga powstrzymać ich wypadanie. Jest naturalnym blokerem promieni UVA i UVB.
- Olej z dyni (Cucurbita Pepo Seed Oil) - reguluje pracę gruczołów łojowych, oczyszcza pory i zapobiega tworzeniu zaskórników.
- Leszczyna pospolita (olej z orzechów) ( Corylus Avellana Seed Oil) – dodaje włosom blasku i odżywia skórę głowy.

Skład INCI: Aqua with infusions of: Hydrolyzed Egg Protein, Malt, Betula Alba Juice, enriched by extracts: Salvia Officinalis, Rubus Chamaemorus, Rhodiola Rosea, Cetrionium Chloride, Cetearyl Alcohol, Ceteareth-20, Guar Gum, cold pressed oils: Hippophae Rhamnoides, Cucurbita Pepo, Corylus Avellana Seed, Panthenol, White Beeswax, Tocopherol, Citric Acid, Parfum, Benzoic Acid, Sorbic Acid.
Mialam ja, z tym ze cebulki bardziej wzmacniala mi drozdzowa
A teraz te maski sa u mnie dostepne stacjonarnie
Cytat:
Napisane przez maszkowa Pokaż wiadomość
MASTIFFEK
ojej... no... napisz o babie pochylonej nad wanną z wypiętymi pośladami i obłędem w oczach liczącej włosy w sitku... napisz ze baba wie, iż to nieestetyczne... tak grzebać w tym sitku..., napisz że baba wie, że trzeba mieć zryty beret by postawy stricte erotyczne łączyć z takim napadem obłędu.. Napisz, że potem z tej erotycznej postawy trudno powstać do pionu bo baba młoda już nie jest i ją w krzyżu strzyka... więc niektóre baby próbuja na kolanach... z pozycji psa pasterskiego patrzą w to sitko jak w plaster grubej szynki... wzrokiem wygłodniałym.. wzrokiem szalonym... bardziej wariackim niż ten należący do obłąkanych. Czasem to wszystko obserwuje chłop... i on nie wie czy wszystkie baby takie sa czy tylko on miał takiego pecha...

Ale się laski spienią... zaraz będą jedna przez druga tłumaczyć że one nie w sitku.. i nie na kolanach tylko takie plastikowe krzesełko dzieciom podprowadziły...
Podła jestem... .. i jest mi z tym do twarzy
Jakbym czytala o sobie
__________________
evelineau jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-12, 12:08   #1758
maniek77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 185
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów cz.II

Cytat:
Napisane przez quleczka Pokaż wiadomość
Dziewczyny...A i E czy A i D? Bo maszkowa o A i D pisala, a Ty o A+E? ?
Sorry
Masz rację oczywiście suplementacja A i D to są witaminy rozpuszczalne w tłuszczach, występujące głownie w tłuszczach zwierzęcych. Witamina E też jest rozpuszczalna w tłuszczach ale występuje głownie w tych roślinnych.
Jakoś mam problem z przelaniem moich myśli na klawiaturę , skróty myślowe robię jak podczas wolnej dyskusji a w pisaniu trzeba jednak być dokładnym aby odwzorować swoje intencje.
__________________
olej z pestek dyni
olej z ogórecznika
tran
beta karonten
palma sabałowa
Solgar VM75
wierzbownica
Salfazin
Olimp Chela-Ferr Med
,


Edytowane przez maniek77
Czas edycji: 2013-04-12 o 12:13
maniek77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-12, 12:15   #1759
maszkowa
Raczkowanie
 
Avatar maszkowa
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 341
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów cz.II

1.. na poprzedniej stronie proponowałam Neosiowi dokładnie to co Ty Gosiu ale chyba nas olewa....

2. Kąpiel dziś. Obowiązkowo. Włosów nie myjemy w tej wodzie. Ma włosy została podana wcześniej maska jaką należy zrobić w dniu kąpieli na odgrzybianie skalpu.


3. Wszyscy mają już "parafarm"? od niedzieli zaczynamy... robaczki kochane


4
. MANIUŚ Ataki napady szału na cukier to GRZYB. Walczy o przetrwanie. Nie dawać się kurna w imię "duuuuużo kudełkuuuffff" !!!!!
Jeśli już teraz tak walczy znaczy że masz GIGANTA a do tego jesteś uzależniona od cukru.. Zaopatrz się koniecznie w listki stewii Na stoiskach ze zdrową żywnością są bo nie dasz rady. Listki do ssania.

5.
MANIUŚ - beta bierzemy razem z omega3 lub łychą oleju tego który akurat mamy zaordynowany. Kropka. Poczytaj na ten temat.
__________________
Nie odpowiadam na pytania których zawartość merytoryczna pozwala sądzić, że autor był kołysany w dzieciństwie w betoniarce.

TO LUBIĘ !https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=796704
maszkowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-12, 12:30   #1760
quleczka
Zakorzenienie
 
Avatar quleczka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 765
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów cz.II

Cytat:
Napisane przez maszkowa Pokaż wiadomość
5. [/I] MANIUŚ - beta bierzemy razem z omega3 lub łychą oleju tego który akurat mamy zaordynowany. Kropka. Poczytaj na ten temat.[/COLOR][/B]
Ale A i D dodatkowo jeszcze dajemy czy liczymy, ze ta z oleju rybnego/tranu np. wystarczy branego razem z beta?
quleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-12, 12:47   #1761
Sailor Star Fighter
Rozeznanie
 
Avatar Sailor Star Fighter
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 709
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów cz.II

Cytat:
Napisane przez maniek77 Pokaż wiadomość
Wczoraj wieczorem miałam straszny kryzys cukrowy- wytrzymałam ale takiego parcia na coś słodkiego to nigdy nie miałam tym bardziej , że ja z tych co to wolą mięso od czekolady.
Ja tak miałam bardzo długo niestety. Czasami w nerwy takie wpadałam i chodziłam wściekła na cały świat. Potrafiłam się pogniewać nawet z pisanką, bo nie zafarbowała się, na taki odcień jak chciałam.
Trochę pomagają banany z piekarnika, sok z marchewki i .. spacer

Ogólnie ostatnich tygodni ja nie wspominam dobrze, nie chce Was tym straszyć, ale było ciężej niż się spodziewałam. I w sumie nadal nie jest kolorowo.
Sailor Star Fighter jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-12, 12:55   #1762
kolamara
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 228
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów cz.II

Sailorku napisz jakie są Twoje odczucia, będziemy wiedzieć czego się spodziewać. Ciężko jeżeli chodzi o niemożność jedzenia pewnych produktów, czy masz jakieś dolegliwości ze strony organizmu?

Mnie o dziwo do słodkiego nie ciągnie bardzo, ale czuję się ciągle głodna Nawet po zjedzeniu 2 dużych filetów rybnych i połowy brokuła nie czułam się syta.
__________________
wewnętrznie: Oenobiol revitalisant, cynk, siemię lniane

zewnętrznie: szampon Paraderm, Pirolam, kozieradka
kolamara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-12, 13:24   #1763
janiaw
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 894
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów cz.II

Kolamara bo zabrakło ci węglowodanów na talerzu, dołóż do ryby i brokuła kasze, ziemniaki czy coś.
Do tego aby zdrowo się odżywiać należy jeść 5 posiłków dziennie. Inaczej jesteśmy wciąż głodni.
janiaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-12, 13:28   #1764
maniek77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 185
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów cz.II

Ja się zawzięłam i wytrzymam choćbym miała się ślinić do pasa na widok czegoś słodkiego co będzie bardzo prawdopodobne dzięki mojemu Meniowi , on się nie zamierza odgrzybiać! I pytanie czy w takiej sytuacji mogę obok niego spać nie mówiąc o czymś więcej ????

Dziś będę szamać łososia, dziki ryz (chyba taki mozna ma niższy indeks glikemiczny) i fasolkę szparagową już to widzę jak mi po tym cukier spadnie i co to za cuda będą ale co tam człowiek jest jak świnia do wszystkiego da się przyzwyczaić!

Kolejne pytanie na moim kwasie kaprylowy ze Swansona zalecają z 2X1 przed jedzeniem - biorę wg zalecenia Maszy jeden na noc, ale może ten mój jest za słaby co by go brać raz dziennie??? Ten z Solgara jest jakiś zmaksymalizowany????
__________________
olej z pestek dyni
olej z ogórecznika
tran
beta karonten
palma sabałowa
Solgar VM75
wierzbownica
Salfazin
Olimp Chela-Ferr Med
,

maniek77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-12, 13:33   #1765
mastiff
Zadomowienie
 
Avatar mastiff
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: psia buda
Wiadomości: 1 272
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów cz.II

Maszko, mam pytanie odnośnie dzisiejszej kąpieli. Nie znalazłam mleka koziego nie UHT. Czy może być sama maść?

Dziewczynki ja na razie nie ogarniam jeszcze tych diet w 100% więc na razie "jadę na sałacie", bo nie wiem na razie co mogę a co nie, jak dokąłdnei połaćzyć obie te diety. Od jutra mam brać leki, wiec póki co nie wchodzę w ocet, bo podobno po tych moich lekach mogę się źle czuć i muszę to wyczaić i dać mu znać Ja od cukru prostego o dziwo odzwyczaiłam się bardzo szybko, tylko nie mogę ruszać Stevie dorwałam, ale w proszku i jest obrzydliwa, to już wolę na gorzko.
mastiff jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-12, 13:44   #1766
janiaw
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 894
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów cz.II

Mastiffku żartujesz z tą sałatą, prawda?

Masz wypisane od Maszki co wolno jeść, nic tam nie podniesie Ci cukru a propos tej drugiej diety. Jeżeli chodzi o niegotowanie, to wątpię że da się odżywiać racjonalnie zachowując zasady diet na kupnym, na zimno itd.
Garnek masz? Nagotuj kaszy gryczanej, cebulke podsmaż na oleju, czosnek, pestki słonecznika, brokuł. Rybe kup i wstaw do piekarnika. Błagam Cię, dasz rade
janiaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-12, 13:50   #1767
kolamara
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 228
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów cz.II

janiaw a do mięska też mogę ziemniaczki? Nie bardzo mam kiedy zjeść te 5 posiłków, ale dziś rano zjadłam sobie zupkę, w pracy rybkę z pomidorem i ogórkiem, w domu szamnę może jeszcze ze 2 dania.

maniek ja się dołączam do Twojego pytania apropos dotykania nieodgrzybionego ślubnego? Mam mu też odkazić spirytusem i wodą utlenioną co nie co
__________________
wewnętrznie: Oenobiol revitalisant, cynk, siemię lniane

zewnętrznie: szampon Paraderm, Pirolam, kozieradka
kolamara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-12, 13:58   #1768
janiaw
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 894
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów cz.II

Kolamara jeśli jesteś głodna to możesz, na ala podwieczorek coś chrupnij, jakieś orzeszki-kilka sztuk może i sok pomidorowy, i kolacje przydałoby się wprowadzić, lekkie ale jednak. Chudzinka jesteś pisałaś to cień z Ciebie zostanie. Pomyśl aby tak rozłożyc sobie posiłki aby jeść co 3-4 godz.
janiaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-12, 14:22   #1769
Sailor Star Fighter
Rozeznanie
 
Avatar Sailor Star Fighter
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 709
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów cz.II

Cytat:
Napisane przez maniek77 Pokaż wiadomość
Ja się zawzięłam i wytrzymam choćbym miała się ślinić do pasa na widok czegoś słodkiego co będzie bardzo prawdopodobne dzięki mojemu Meniowi , on się nie zamierza odgrzybiać! I pytanie czy w takiej sytuacji mogę obok niego spać nie mówiąc o czymś więcej ????
A co on taki niewspółpracujący? ja mojemu zaproponowałam dzisiaj kąpiel, nie wie tylko w czym ale wiedzieć tego nie musi, odkazi się trochę to mu nic nie będzie. Ewentualnie pokaż mu edukacyjne zdjęcia ptaszka od Maszy

Cytat:
Napisane przez maniek77 Pokaż wiadomość
Dziś będę szamać łososia, dziki ryz (chyba taki mozna ma niższy indeks glikemiczny) i fasolkę szparagową już to widzę jak mi po tym cukier spadnie i co to za cuda będą ale co tam człowiek jest jak świnia do wszystkiego da się przyzwyczaić!
hah no dokładnie, z czasem się poprawia i coraz mniej jest ataków. Nawet przed miesiączką! a to już naprawdę cud.

Cytat:
Napisane przez maniek77 Pokaż wiadomość
Kolejne pytanie na moim kwasie kaprylowy ze Swansona zalecają z 2X1 przed jedzeniem - biorę wg zalecenia Maszy jeden na noc, ale może ten mój jest za słaby co by go brać raz dziennie??? Ten z Solgara jest jakiś zmaksymalizowany????
tak, jest zmaksymalizowany

Mastiff no jak nie wiesz, jak na blogu sama pisałaś o diecie na drożdżaki? one się wiele nie różnią, główna zasada - jeść zdrowo, z wykluczeniem kilku elementów. Rób listę i do sklepu, bo nie pociągniesz tak długo.

kolamara,
napisze za jakiś czas, bo mi szef wisi nad głową ...

Edytowane przez Sailor Star Fighter
Czas edycji: 2013-04-12 o 14:23
Sailor Star Fighter jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-12, 14:41   #1770
candelabra
Raczkowanie
 
Avatar candelabra
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 81
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów cz.II

Dziewczyny, mam pytanie gdzie kupujecie ten Spectral??? Jestem ciekawa, bo chetnie bym kupila, skoro Loxon na mnie jakos nie dziala. A i czy bede mogla go zastosowac jesli nie jestem pewna jaki mam typ lysienia?
candelabra jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:30.