Kieleckie Panny Młode odsłona nr 10 - Strona 140 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-04-11, 17:34   #4171
malutkaack
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 62
Smile Dot.: Kieleckie Panny Młode odsłona nr 10

Widze ze nie ja jedna mam taki stresik co do ślubu, tyle że ja pod koniec czerwca i wszystko zostawiłam na ostanią chwilęczekałam na wiosne jutro ruszam w poszukiwaniu bucików, welonu i dodataków, suknia juz naszczeście w Paryżance wisi sobie i czeka na pierwsza przymiarkę, ajj cóż za cudowny okres

---------- Dopisano o 18:34 ---------- Poprzedni post napisano o 18:31 ----------

Cytat:
Napisane przez laddybird Pokaż wiadomość
Czy ten kurs na Karczówce ma jakiś termin ważności ?
nauki przedmałżeńskie na Karczówce sa bardzo fajnie prowadzone, mądrze a zarazem ciekawie i z żartem , naprawde polecam nam kurs, ostania sobota i niedziela każdego miesiąca
malutkaack jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-11, 18:11   #4172
Lowczyni
Zakorzenienie
 
Avatar Lowczyni
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 067
Dot.: Kieleckie Panny Młode odsłona nr 10

Cytat:
Napisane przez malutkaack Pokaż wiadomość
Dzieki za linka a cala otoczke weselna?
nie wiem co masz na mysli całą otoczkę weselna? bo ta dziewczyna robi wszystko, zaproszenia, winietki, mape rozsadzenie gosci, menu wszystko co chcesz zrobi ci z tym samym motywem, kolorem "co sobie stryjenka zyczy"

Cytat:
Napisane przez anniana Pokaż wiadomość
Łowczyni i KasDi

dzięki dziewczyny za podpowiedzi....

---------- Dopisano o 17:33 ---------- Poprzedni post napisano o 17:29 ----------



kremowy z takim pastelowym rozem chyba by wyglądal ślicznie.... a biżuteria jak nie różowa/z elementami różowymi......to złota czy srebrna? chyba jak bym miała ten bukiecik z kremowymi różami to wtedy złota? [COLOR="Silver"]
Wiesz co ja bym postawila na srebrno/ kryształowe dodatki, juz nic w różu.
A jaki kolor butów do tej sukni bierzesz?
__________________
04.09.2010 szczęśliwa Żona a od 12.09.2011 mama
Profesjonalny poradnik kosmetyczny przed ślubem mojego autorstwa https://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...postcoun t=4130
Lowczyni jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-11, 18:33   #4173
malutkaack
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 62
Smile Dot.: Kieleckie Panny Młode odsłona nr 10

OKI dziekuje Ci za podpowiedź jutro ide w miasto w poszukiwaniu wiosny i moich zaproszeń bucików itp mam nadzieje ze kielecki rynek ślubny ma coś do zaproponowania
malutkaack jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-11, 20:37   #4174
Lowczyni
Zakorzenienie
 
Avatar Lowczyni
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 067
Dot.: Kieleckie Panny Młode odsłona nr 10

malutka życze powodzenia, przyda Ci się
__________________
04.09.2010 szczęśliwa Żona a od 12.09.2011 mama
Profesjonalny poradnik kosmetyczny przed ślubem mojego autorstwa https://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...postcoun t=4130
Lowczyni jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-12, 00:42   #4175
nikaaa_87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 127
Dot.: Kieleckie Panny Młode odsłona nr 10

Możecie polecić mi jakąś solidną krawcową w Kielcach? Chcę skrócić swoją fauvette o 1 falbanę i halkę tak do połowy uda. Nie jest to zbyt skomplikowane, ale sama tego nie zrobię :P
nikaaa_87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-12, 08:20   #4176
malutkaack
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 62
Smile Dot.: Kieleckie Panny Młode odsłona nr 10

Krawcowa gdzie na piotrkowskiej jest dobra
malutkaack jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-12, 08:24   #4177
niematakiegokontaerror2
Raczkowanie
 
Avatar niematakiegokontaerror2
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 256
Dot.: Kieleckie Panny Młode odsłona nr 10

Dziewczyny , jako że za 2 miesiące mam własne wesele to przydało by się nieco ruszać nogami a że zostało bardzo mało czasu to poszukuje kogoś odpowiedniego do nauki kilku podstawowych kroków by nie wyjść na kompletnego "słonia". Polecicie mi kogoś , albo grupowo albo stosunkowo tanio indywidualnie.....
niematakiegokontaerror2 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-12, 08:42   #4178
Lowczyni
Zakorzenienie
 
Avatar Lowczyni
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 067
Dot.: Kieleckie Panny Młode odsłona nr 10

Cytat:
Napisane przez grenob Pokaż wiadomość
Dziewczyny , jako że za 2 miesiące mam własne wesele to przydało by się nieco ruszać nogami a że zostało bardzo mało czasu to poszukuje kogoś odpowiedniego do nauki kilku podstawowych kroków by nie wyjść na kompletnego "słonia". Polecicie mi kogoś , albo grupowo albo stosunkowo tanio indywidualnie.....
przejrzyj/przeszukaj forum, było o tym pisane bardzo dużo i podawana konkretne osoby, szkoły tańca z nr tel.
__________________
04.09.2010 szczęśliwa Żona a od 12.09.2011 mama
Profesjonalny poradnik kosmetyczny przed ślubem mojego autorstwa https://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...postcoun t=4130
Lowczyni jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-12, 09:38   #4179
nyna_22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 17
Dot.: Kieleckie Panny Młode odsłona nr 10

Cytat:
Napisane przez grenob Pokaż wiadomość
Dziewczyny , jako że za 2 miesiące mam własne wesele to przydało by się nieco ruszać nogami a że zostało bardzo mało czasu to poszukuje kogoś odpowiedniego do nauki kilku podstawowych kroków by nie wyjść na kompletnego "słonia". Polecicie mi kogoś , albo grupowo albo stosunkowo tanio indywidualnie.....
Ja mam ślub 15 czerwca i tez już zaczęłam chodzić na nauki tańca do WDK. Wykupiliśmy sobie indywidualne lekcje i na razie jakoś idzie.
nyna_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-12, 10:10   #4180
malutkaack
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 62
Smile Dot.: Kieleckie Panny Młode odsłona nr 10

Cytat:
Napisane przez nyna_22 Pokaż wiadomość
Ja mam ślub 15 czerwca i tez już zaczęłam chodzić na nauki tańca do WDK. Wykupiliśmy sobie indywidualne lekcje i na razie jakoś idzie.
a ile płacicie ?
malutkaack jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-12, 11:37   #4181
_Biedronka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Końskie, woj. świętokrzyskie
Wiadomości: 153
Dot.: Kieleckie Panny Młode odsłona nr 10

Cytat:
Napisane przez nyna_22 Pokaż wiadomość
Ja mam ślub 15 czerwca i tez już zaczęłam chodzić na nauki tańca do WDK. Wykupiliśmy sobie indywidualne lekcje i na razie jakoś idzie.
O ślubujemy w tym samy dniu
Jak u Was postępy z przygotowaniami???
__________________
15.06.2013 r.
_Biedronka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-12, 17:04   #4182
AisaK231
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 100
Dot.: Kieleckie Panny Młode odsłona nr 10

Cytat:
Napisane przez Lowczyni Pokaż wiadomość
Ja swoje buty do ślubu kupowałam w tym sklepie http://butyslubne.com.pl/. Mieści sie faktycznie w Krakowie, ale bez przesady że nie można raz ruszyć tylka i tam pojechać. Wybór przeogromny i nawet jeśli podoba wam się jakiś model a chcielibyście na niższym obcasie to też sa zazwyczaj 3 wysokości do wybóru. Ceny różne i buty głównie ze skóry.
Drugi sklep jeśli szukacie butów kolorowych wypasionych http://www.fularazywczyk.eu/buty-slubne#image0 W zakładce buty wieczorowe znajdziecie nietuzinkowe kolory Ja akurat w tym salonie ślubnym szyłam sobie suknie ślubną, ale wtey jeszcze butów nie mieli w swojej ofercie, za to piękne dodatki.
ta strona www.butuslubne.com.pl super stronka. Naprawde duzy wybór i sa bardzo ładne ) ja na pewno z niej skorzystam Dzieki
AisaK231 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-12, 17:26   #4183
malutkaack
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 62
Smile Dot.: Kieleckie Panny Młode odsłona nr 10

No i znalazłam wiosne choc troche deszczowa ale zawsze to cos, buty fajne w paryżance ale drogie, ta stronka butyślubne nawet spoko może tez skorzystam jesli nic nie znajde na kieleckim deptaku , co do zaproszen jeszcze nie znalazlam, choc trafilam dzis na Paderewskiego do fotografa obok tele pizzy ( swoja droga spoko wywoluja zdjecia ) mila dziewczyna odeslala mnie na Piotrkowska gdzies obok lampy allady ( musze poszukac bo nie kojarze ) jest podobno jakas nowo otwarta galeria weselna czy tam ślubna ze wszystkimi dodatkami weselnymi ( zachwalała ) wiec jutro jak znajde czas zobacze co tam jest chyba ze ktoraś kojarzy miejsce ?
malutkaack jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-12, 17:48   #4184
kalolcia21
Raczkowanie
 
Avatar kalolcia21
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 167
Dot.: Kieleckie Panny Młode odsłona nr 10

Cytat:
Napisane przez malutkaack Pokaż wiadomość
No i znalazłam wiosne choc troche deszczowa ale zawsze to cos, buty fajne w paryżance ale drogie, ta stronka butyślubne nawet spoko może tez skorzystam jesli nic nie znajde na kieleckim deptaku , co do zaproszen jeszcze nie znalazlam, choc trafilam dzis na Paderewskiego do fotografa obok tele pizzy ( swoja droga spoko wywoluja zdjecia ) mila dziewczyna odeslala mnie na Piotrkowska gdzies obok lampy allady ( musze poszukac bo nie kojarze ) jest podobno jakas nowo otwarta galeria weselna czy tam ślubna ze wszystkimi dodatkami weselnymi ( zachwalała ) wiec jutro jak znajde czas zobacze co tam jest chyba ze ktoraś kojarzy miejsce ?
Byłam tam dwa dni temu po pudełko na koperty... wybór bardzo mały we wszystkim... Zależy czego szukasz. Jest podobny sklep przy ul.Wikaryjskiej (dziewczyna ma stronę: weselnawyprawka.pl). Wybór we wszystkim o wiele większy...
__________________
20 kwietnia 2013 NASZ DZIEŃ !

Wybrałam pielęgnację ciała z marką Braun
kalolcia21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-12, 18:11   #4185
malutkaack
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 62
Smile Dot.: Kieleckie Panny Młode odsłona nr 10

yyyy po kopert do sklepu z akcesoriami slubnymi? przecież takie rzeczy sie kupuje w sklapach biurowch, wikaryjska to troche daleko ale jeśli jutro nic nie znajde to może pojade tam, a ostatecznie sklepy internetowe

---------- Dopisano o 19:11 ---------- Poprzedni post napisano o 19:01 ----------

Cytat:
Napisane przez kalolcia21 Pokaż wiadomość
Byłam tam dwa dni temu po pudełko na koperty... wybór bardzo mały we wszystkim... Zależy czego szukasz. Jest podobny sklep przy ul.Wikaryjskiej (dziewczyna ma stronę: weselnawyprawka.pl). Wybór we wszystkim o wiele większy...
zle zrozumialam myslalam ze chodzi Ci o zwykłe koperty :P jutro zobacze co i jak a ta z wikaryjskiej ma chyba 5 dni wyslki z tego co widze wiec ciekawe czy ma wszytsko na stanie ?
malutkaack jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-12, 18:12   #4186
anniana
Raczkowanie
 
Avatar anniana
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 51
Dot.: Kieleckie Panny Młode odsłona nr 10

Cytat:
Napisane przez Lowczyni Pokaż wiadomość

Wiesz co ja bym postawila na srebrno/ kryształowe dodatki, juz nic w różu.
A jaki kolor butów do tej sukni bierzesz?

Buty chyba najbardziej kremowe by pasowały.....

Kurcze nie wiem czy to nie wyjdzie zbyt mdło ten róż z kremowym..... ale w sumie nic innego zbytnio nie pasuje.....
anniana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-12, 18:23   #4187
AisaK231
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 100
Dot.: Kieleckie Panny Młode odsłona nr 10

Cytat:
Napisane przez kalolcia21 Pokaż wiadomość
Byłam tam dwa dni temu po pudełko na koperty... wybór bardzo mały we wszystkim... Zależy czego szukasz. Jest podobny sklep przy ul.Wikaryjskiej (dziewczyna ma stronę: weselnawyprawka.pl). Wybór we wszystkim o wiele większy...
Też tam bylam,bo to blisko mnie dziewczyna prze miła i dogadac sie z nia mozna ze wszystkim,wiec bardzo polecam pewnie też beda ja czesciej odwiedzaac,choc jeszcze rok mam do ślubu )
AisaK231 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-12, 18:32   #4188
malutkaack
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 62
Smile Dot.: Kieleckie Panny Młode odsłona nr 10

Cytat:
Napisane przez AisaK231 Pokaż wiadomość
Też tam bylam,bo to blisko mnie dziewczyna prze miła i dogadac sie z nia mozna ze wszystkim,wiec bardzo polecam pewnie też beda ja czesciej odwiedzaac,choc jeszcze rok mam do ślubu )

Edytowane przez malutkaack
Czas edycji: 2013-04-12 o 18:45
malutkaack jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-12, 18:47   #4189
nyna_22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 17
Smile Dot.: Kieleckie Panny Młode odsłona nr 10

Cytat:
Napisane przez malutkaack Pokaż wiadomość
a ile płacicie ?
60/ godz chociaż ostatnio stwierdziłam że jest to chyba 45 a nie 60 min...

---------- Dopisano o 19:47 ---------- Poprzedni post napisano o 19:45 ----------

Cytat:
Napisane przez _Biedronka Pokaż wiadomość
O ślubujemy w tym samy dniu
Jak u Was postępy z przygotowaniami???
Powoli kroczę do przodu W poniedzialek idę na 1 przymiarkę sukni, nie mam jeszcze butów, dodatków, autokaru ale jakoś to leci. A Ty na jakim juz jestes etapie?
nyna_22 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-13, 00:29   #4190
Beti0506
Raczkowanie
 
Avatar Beti0506
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Southport/Kielce
Wiadomości: 163
Dot.: Kieleckie Panny Młode odsłona nr 10

o kurcze tak czytam, czytam wszystkie posty i chyba wypadałoby się ujawnić dziewczyny ciężko mi się obsługuje to forum musze chyba dojsc do wprawy.. wiec prosze o wyrozumialosc
Podstawowe informacje:
Slub - lipiec 2014,
Na razie tylko sala, na oku kilku fotografow, no i zespol ktory wypadaloby juz zamowic - i tu moje pytanko, dziewczyny czy ktoras wie cokolwiek o zespole WANTED Band? oni są z Kielc ich stronka: http://www.wantedband.pl/zespol
mam problem z zespolem, nie moge osobiscie uczestniczyc ani w spotkaniu ani na probie bo jestesmy zagranica (ktos musi na ten wielki slub zarobic) dlatego muszę naprawde uwazac co i kogo biore. Kazda uwaga będzie pomocna.
Beti0506 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-13, 06:32   #4191
marcia2105
Raczkowanie
 
Avatar marcia2105
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 102
Dot.: Kieleckie Panny Młode odsłona nr 10

Już tylko kilka godzin trzymajcie kciuki, żeby deszcz nie padał.
Jak na razie ( odpukać ) pogoda piękna
__________________
marcia2105 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-13, 07:40   #4192
mikusia2013
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 74
Dot.: Kieleckie Panny Młode odsłona nr 10

Cytat:
Napisane przez marcia2105 Pokaż wiadomość
Już tylko kilka godzin trzymajcie kciuki, żeby deszcz nie padał.
Jak na razie ( odpukać ) pogoda piękna

Trzymamy, zobaczysz wszystko wyjdzie pięknie.


Czekamy na relacje
__________________
11.06.2003

14.02.2009

17.08.2013

mikusia2013 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-13, 07:41   #4193
fablous
Zakorzenienie
 
Avatar fablous
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 18 339
Dot.: Kieleckie Panny Młode odsłona nr 10

Cytat:
Napisane przez marcia2105 Pokaż wiadomość
Już tylko kilka godzin trzymajcie kciuki, żeby deszcz nie padał.
Jak na razie ( odpukać ) pogoda piękna
To piękne słońce wyszło specjalnie dla Was
Życzę, żeby wszystko udało się tak jak sobie zaplanowaliście i żeby ślub był jak z bajki!
__________________

fablous jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-13, 09:26   #4194
antonina_bielska
Polka Ogarniaczka
 
Avatar antonina_bielska
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: słoikowo
Wiadomości: 8 106
Dot.: Kieleckie Panny Młode odsłona nr 10

czekamy na relację
__________________
Lubię czytać

„Leć tam gdzie miłość głaszcze Cię dłonią, nie płacz za tymi, co miłość Twą trwonią”
antonina_bielska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-13, 12:01   #4195
malutkaack
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 62
Smile Dot.: Kieleckie Panny Młode odsłona nr 10

wiosenny dzien dopisał, buty kupione w MS Moda Tecza zaproszenia tez wybrane w Galeri Ślubnej na Piotrkowskiej, wcale nie jest mały wybór, wrecz przeciwnie, generalnie standowy internetowy asortyment ale tez ma recznie robione zaproszenia, mozna sobie samemu nawet zaprojektować , jest w czym wybrać, maja tez fontanny i maszyne do baniek mydlanych, tanio tam jest. zamówiłam taka statuetkę http://slubnyzakatek.com/?2808,zlote-serce-dla-rodzicow a w Galerii 55 zl może sie wydawać ze mało towaru bo lokal duży ale bardzo fajnie to wyglada bo nie ma efektu bazarku, wiec miałas racje zależy kto czego szuka, ja polecam a tymczasem zostaje mi tylko przymiarka która mam za tydzien

macie fryzjera który by zrobił taka fryzurkę http://www.google.pl/imgres?q=weseln...22&tx=68&ty=58 ?
malutkaack jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-13, 13:06   #4196
ansia88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 91
Dot.: Kieleckie Panny Młode odsłona nr 10

a ja właśnie odebrałam nasze zaproszenia , i czekam na TŻ i idziemy jakieś obrączki mierzyć bo w tej kwestii mamy spór
ansia88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-13, 15:48   #4197
malutkaack
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 62
Smile Dot.: Kieleckie Panny Młode odsłona nr 10

Cytat:
Napisane przez ansia88 Pokaż wiadomość
a ja właśnie odebrałam nasze zaproszenia , i czekam na TŻ i idziemy jakieś obrączki mierzyć bo w tej kwestii mamy spór
a gdzie sa jakies warte uwagi obraczki?
malutkaack jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-13, 16:55   #4198
aniczka87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 30
Dot.: Kieleckie Panny Młode odsłona nr 10

pogoda dzisiaj była piękna! a gdzie masz/miałaś wesele??
aniczka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-13, 18:14   #4199
tacokradnieniebo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 65
Dot.: Kieleckie Panny Młode odsłona nr 10

Witam wszystkie Panny Młode!
Poczytuje to forum od jakiegoś czasu a że mój ślub już niebawem (7 września) to postanowiłam się do Was dołączyć. Powoli zaczynam się zastanawiać nad zaproszeniami, czym uraczyć Gości i jakie atrakcje wybrać. Może coś polecicie?
Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie!

---------- Dopisano o 19:14 ---------- Poprzedni post napisano o 18:53 ----------

Cytat:
Napisane przez malutkaack Pokaż wiadomość
wiosenny dzien dopisał, buty kupione w MS Moda Tecza zaproszenia tez wybrane w Galeri Ślubnej na Piotrkowskiej, wcale nie jest mały wybór, wrecz przeciwnie, generalnie standowy internetowy asortyment ale tez ma recznie robione zaproszenia, mozna sobie samemu nawet zaprojektować , jest w czym wybrać, maja tez fontanny i maszyne do baniek mydlanych, tanio tam jest. zamówiłam taka statuetkę http://slubnyzakatek.com/?2808,zlote-serce-dla-rodzicow a w Galerii 55 zl może sie wydawać ze mało towaru bo lokal duży ale bardzo fajnie to wyglada bo nie ma efektu bazarku, wiec miałas racje zależy kto czego szuka, ja polecam a tymczasem zostaje mi tylko przymiarka która mam za tydzien

macie fryzjera który by zrobił taka fryzurkę http://www.google.pl/imgres?q=weseln...22&tx=68&ty=58 ?

Akurat fryzjerke to mam, ale ona przyjmuje w domu lub jeździ do klientki. Odrazu robi makijaz i wszystko. Jest rewelacyjne. Ja na pewno z niej skorzystam bo dziewczyna potrafi cuda a bierze niewielkie pieniadze. Próbna fryzure robi Ci dotąd aż stwierdzisz że to to o czym marzyłaś. takze jak chcesz to dam Ci kontakt
__________________
Ta Co Kradnie Niebo

Edytowane przez tacokradnieniebo
Czas edycji: 2013-04-13 o 17:55
tacokradnieniebo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-13, 18:38   #4200
malutkaack
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 62
Smile Dot.: Kieleckie Panny Młode odsłona nr 10

Witamy kolejną przyszłą ślubująca
bardzo chetnie skorzystam z fryzjerki bo moja ostanio sie cenowo troche podniosła, w sumie troche za duzo podaj mi do niej numer na forum lub priv . Gdzie macie wesele? jeszcze masz troszke czasu. Ja juz w czerwcu a dopiero dzis kupiłam buty i zamówiłam zaproszenia, ale trafiłam do fajnego miejsca gdzie można obkupić sie we wszytskie pierdoły na wesele, wiec pisze czego Ci trzeba to odpowiem na pytania
malutkaack jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:48.