Pomocy, nie wiem co robić ! - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-04-14, 21:29   #61
201607231707
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 19 414
Dot.: Pomocy, nie wiem co robić !

Cytat:
Napisane przez Pola1974 Pokaż wiadomość
Kolejny obrońca uciśnionych.
A może byś tak najpierw przeczytała wszystkie posty, a później zabierała głos w dyskusji. Dopiero wówczas zauważysz kto sięgnął dna.
Nie obawiaj się - już usuwam konto.

PS. TmargoT - dziękuję Ci .
Też zgłosiłam twój post, żenua.

Konta się nie da usunąć, upsik.
201607231707 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-14, 21:46   #62
Pola1974
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 321
Dot.: Pomocy, nie wiem co robić !

Cytat:
Napisane przez Demi93 Pokaż wiadomość
Też zgłosiłam twój post, żenua.

Konta się nie da usunąć, upsik.
Hahaha - mam tylko nadzieję, że Pan Admin-ka zna takie wielkopańskie słownictwo.
A tak na marginesie, to nawet w Wilkowyjach używają nowocześniejszych sformułowań .

1000days
"Usunąć to sobie możesz, ósemki".
Mogę, ale na szczęście nie muszę, bo szczycę się pięknym, białym uśmiechem w kolorze BL.

Jaka szkoda, że muszę czekać do jutra, aż dostanę bana, bo nie oprzeć, by nie odpisać na Waszą "dziecinadę" i zakłamanie.

"Psze Pani, psze Pani, bo Kowalski się zaczyna".

Edytowane przez Pola1974
Czas edycji: 2013-04-14 o 21:48
Pola1974 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-14, 21:48   #63
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Pomocy, nie wiem co robić !

Wilkowyje to przecież bardzo nowoczesna miejscowość. Nic dziwnego że używają tam modnych sformułowań.
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-14, 21:50   #64
201607231707
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 19 414
Dot.: Pomocy, nie wiem co robić !

Cytat:
Napisane przez Pola1974 Pokaż wiadomość
Hahaha - mam tylko nadzieję, że Pan Admin-ka zna takie wielkopańskie słownictwo.
A tak na marginesie, to nawet w Wilkowyjach używają nowocześniejszych sformułowań .
To niech będzie, że skończyłam waść, wstydu oszczędziłam

---------- Dopisano o 20:50 ---------- Poprzedni post napisano o 20:49 ----------

Cytat:
Napisane przez Pola1974 Pokaż wiadomość
"Psze Pani, psze Pani, bo Kowalski się zaczyna".
O lol, nie, lepiej pozwalać się obrażać, bo przecież zgłoszenie chamskiego zachowania górze, to wstyyyd
201607231707 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-14, 21:51   #65
Pola1974
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 321
Dot.: Pomocy, nie wiem co robić !

drabineczka:

Ciebie już spłukałam razem z Domestosem.

Edytowane przez Pola1974
Czas edycji: 2013-04-14 o 21:54
Pola1974 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-14, 21:55   #66
kawa_zmlekiem
damn good coffee
 
Avatar kawa_zmlekiem
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 11 448
Dot.: Pomocy, nie wiem co robić !

Cytat:
Napisane przez Pola1974 Pokaż wiadomość
drabineczka:

Ciebie już spłukałam razem z Domestosem.
Ile ty masz lat, 13? Gimnazjum?
kawa_zmlekiem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-14, 21:58   #67
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Pomocy, nie wiem co robić !

Gimnazjaliści nie bawią się domestosem
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-14, 21:59   #68
201607231707
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 19 414
Dot.: Pomocy, nie wiem co robić !

Cytat:
Napisane przez Pola1974 Pokaż wiadomość
drabineczka:

Ciebie już spłukałam razem z Domestosem.
Kulturę wypowiedzi też.
201607231707 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-14, 22:04   #69
ciezko_jest_lekko_zyc
Zadomowienie
 
Avatar ciezko_jest_lekko_zyc
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 1 580
Dot.: Pomocy, nie wiem co robić !

Dziewczyny, Wy chyba też mądrością nie grzeszycie skoro nadal z nią dyskutujecie.... nie wiem po co zniżacie się do jej poziomu i jej odpisujecie....
ciezko_jest_lekko_zyc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-14, 22:08   #70
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Pomocy, nie wiem co robić !

Masz rację, ale nie mogłam się oprzeć
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-14, 22:13   #71
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Pomocy, nie wiem co robić !

Cytat:
Napisane przez Karolllka7 Pokaż wiadomość
Nie mógł zapytać? "Kochanie miałabyś coś przeciwko gdybyśmy zmienili plany? Ja bym poszedł z chłopakami do klubu, a Ty się źle czujesz, więc odprowadzę Cię do domu. Co o tym myślisz?" (chociaż to dla mnie też nie jest w porządku do końca, ale już coś).
Jest dorosły. To związek, a nie relacja matka-syn.
To nie sprzeczka. Ona wyszła, on się tym nie przejął. Mimo, że wiedział, iż jej to nie w smak zamiast się z nią pogadać poszedł na imprezę. Następnego dnia też nie raczył napisać.


Cytat:
Napisane przez just_me Pokaż wiadomość
dobre hasło. Powinnas jeszcze dodać: rzuć go natychmiast!.
na podstawie jednego opisu zachowania można wnioskowac wiele o człowieku.
można ocenić jego wartości moralne ,sposób okazywania uczuć,szacunku i jego priorytety życiowe.
dla mnie ten człowiek nie ma zbyt wiele do zaoferowania i dlatego byłby do odstrzału

Edytowane przez TmargoT
Czas edycji: 2013-04-14 o 22:15
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-14, 22:30   #72
Pola1974
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 321
Dot.: Pomocy, nie wiem co robić !

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
w 100% popieram twoją ocenę suytuacji i opinię na temat tego jakże cudownego "gimnazjalnego związku" pełnego "kompromisów"

---------- Dopisano o 21:50 ---------- Poprzedni post napisano o 21:48 ----------



odezwała się ta co cytuje innych

dojrzała kobieta rozmawia ze swoim partnerem,mówi o swoich uczuciach ,a nie pyta się o rady na forum zanim dojdzie do konfrontacji
drabineczko,
skoro jesteś taka "mocna w gębie", to dlaczego nie odniosłaś się do powyższej wypowiedzi, w której Koleżanka mnie poparła, a Ty zostałaś skrytykowana?


---------- Dopisano o 23:24 ---------- Poprzedni post napisano o 23:22 ----------

Cytat:
Napisane przez Demi93 Pokaż wiadomość
Kulturę wypowiedzi też.
Nie kulturę lecz zarazki.

---------- Dopisano o 23:30 ---------- Poprzedni post napisano o 23:24 ----------

Cytat:
Napisane przez ciezko_jest_lekko_zyc Pokaż wiadomość
Dziewczyny, Wy chyba też mądrością nie grzeszycie skoro nadal z nią dyskutujecie.... nie wiem po co zniżacie się do jej poziomu i jej odpisujecie....
No nie? .

Edytowane przez Pola1974
Czas edycji: 2013-04-14 o 22:23
Pola1974 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-14, 23:50   #73
BadLife
Rozeznanie
 
Avatar BadLife
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 684
Dot.: Pomocy, nie wiem co robić !

Dziewczyna już zamknęła temat, a wy nadal jej wciskacie w jakim to ona siedzi ,,okropnym związku". Skoro się pogodzili i autorka jest zadowolona to chyba ok? Pójdą razem na imprezę za tydzień. Doradziłyśmy i tyle Ona pytała tylko o to, czy do niego napisać. Niektóre by go skreśliły, a inne nie. Ostateczna ocena sytuacji należy do autorki. Trzeba to zaakceptować i nie ubliżać od ,,zachowania z gimnazjum". Nie znacie tego związku od podszewki. Peace and love

Edytowane przez BadLife
Czas edycji: 2013-04-14 o 23:53
BadLife jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-15, 06:55   #74
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Pomocy, nie wiem co robić !

Cytat:
Napisane przez BadLife Pokaż wiadomość
Dziewczyna już zamknęła temat, a wy nadal jej wciskacie w jakim to ona siedzi ,,okropnym związku". Skoro się pogodzili i autorka jest zadowolona to chyba ok? Pójdą razem na imprezę za tydzień. Doradziłyśmy i tyle Ona pytała tylko o to, czy do niego napisać. Niektóre by go skreśliły, a inne nie. Ostateczna ocena sytuacji należy do autorki. Trzeba to zaakceptować i nie ubliżać od ,,zachowania z gimnazjum". Nie znacie tego związku od podszewki. Peace and love
Na wizażu nie ma czegoś takiego jak zamykanie wątków przez autora .taka funkcje ma tylko moderator, a użytkownicy mogą się wypowiadać cały czas.jeśli ktoś nie chce czytać tego czego nie oczekuje to może nie wchodzić na wątek.
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-15, 09:15   #75
winter76
RENTGEN RZĄDZI!
 
Avatar winter76
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Niu Jork, Niu Jork!
Wiadomości: 28 418
GG do winter76
Dot.: Pomocy, nie wiem co robić !

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość




na podstawie jednego opisu zachowania można wnioskowac wiele o człowieku.
można ocenić jego wartości moralne ,sposób okazywania uczuć,szacunku i jego priorytety życiowe.
dla mnie ten człowiek nie ma zbyt wiele do zaoferowania i dlatego byłby do odstrzału
A tu się nie zgadzam, nawet osoby poznanej w realnym życiu, osobiście nigdy nie oceniam na podstawie jednego zachowania Tzn ocenić mogę, ale na typowanie jego priorytetów życiowych czy wartości moralnych to mnie potrzeba więcej czasu. No ale to mój punkt widzenia, nie jestem aż tak rygorystyczna w ocenach, szczególnie ludzi, których w życiu na oczy nie widziałam i których ktoś tam opisał w 5 zdaniach
__________________
Jestę hejterę, snobę, trollę i wizażystkom

Jeżeli czegoś nie wolno, a bardzo się chce, to można....
Bądź uprzejmy, zachowuj się profesjonalnie, ale zawsze miej w głowie plan zabójstwa każdej napotkanej osoby
winter76 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-15, 09:23   #76
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Pomocy, nie wiem co robić !

Cytat:
Napisane przez winter76 Pokaż wiadomość
A tu się nie zgadzam, nawet osoby poznanej w realnym życiu, osobiście nigdy nie oceniam na podstawie jednego zachowania Tzn ocenić mogę, ale na typowanie jego priorytetów życiowych czy wartości moralnych to mnie potrzeba więcej czasu. No ale to mój punkt widzenia, nie jestem aż tak rygorystyczna w ocenach, szczególnie ludzi, których w życiu na oczy nie widziałam i których ktoś tam opisał w 5 zdaniach
może wytłumaczę o co chodzi.
mnie nie zależy co zrobią,ani jak zakończą się ich kłótnie,jednak autorka prosiła o ocenę sytuacji,więc to robię.
często jest tak,że zakochane osoby nie widzą drobnostek,ktore mogą być kluczowe dla całego związku,a w tym przypadku tak jest ,co zauważyła jeszcze Pola i Karolllka7 .

niedawno był watek ,w którym rozgorzała dyskusja o tym jak mogłam ocenić faceta po jednej wypowiedzi.po kilku dniach autorka wątku wróciła i napisała dokładnie to co wysnułam w jednego problemu.facet zwyczajnie się nie przejął ,nie przeprosił i uważal,że nic się nie stało.takie rzeczy można zauważyć,trzeba tylko chłodnej oceny,obserwacji i umiejętności czytania miedzy wierszami.nie chcę uchodzic tu za eksperta,jednak moje doświadczenia nauczyły mnie wielu rzeczy .jednostkowe sytuacje mają przełożenie na charatkter człowieka.mogą się pojawiac podobne problemy,ale w innym kontekście i jesli moge pomóc innym to ok,jesli nie, to tylko sobie poklikam w eter

Edytowane przez TmargoT
Czas edycji: 2013-04-15 o 09:25
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-15, 09:34   #77
winter76
RENTGEN RZĄDZI!
 
Avatar winter76
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Niu Jork, Niu Jork!
Wiadomości: 28 418
GG do winter76
Dot.: Pomocy, nie wiem co robić !

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
może wytłumaczę o co chodzi.
mnie nie zależy co zrobią,ani jak zakończą się ich kłótnie,jednak autorka prosiła o ocenę sytuacji,więc to robię.
często jest tak,że zakochane osoby nie widzą drobnostek,ktore mogą być kluczowe dla całego związku,a w tym przypadku tak jest ,co zauważyła jeszcze Pola i Karolllka7 .

niedawno był watek ,w którym rozgorzała dyskusja o tym jak mogłam ocenić faceta po jednej wypowiedzi.po kilku dniach autorka wątku wróciła i napisała dokładnie to co wysnułam w jednego problemu.facet zwyczajnie się nie przejął ,nie przeprosił i uważal,że nic się nie stało.takie rzeczy można zauważyć,trzeba tylko chłodnej oceny,obserwacji i umiejętności czytania miedzy wierszami.nie chcę uchodzic tu za eksperta,jednak moje doświadczenia nauczyły mnie wielu rzeczy .jednostkowe sytuacje mają przełożenie na charatkter człowieka.mogą się pojawiac podobne problemy,ale w innym kontekście i jesli moge pomóc innym to ok,jesli nie, to tylko sobie poklikam w eter
A nie jest tak, że po prostu miałaś farta i w tym konkretnym przypadku się sprawdziło, a w innych nie?
__________________
Jestę hejterę, snobę, trollę i wizażystkom

Jeżeli czegoś nie wolno, a bardzo się chce, to można....
Bądź uprzejmy, zachowuj się profesjonalnie, ale zawsze miej w głowie plan zabójstwa każdej napotkanej osoby
winter76 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-15, 09:48   #78
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Pomocy, nie wiem co robić !

Cytat:
Napisane przez winter76 Pokaż wiadomość
A nie jest tak, że po prostu miałaś farta i w tym konkretnym przypadku się sprawdziło, a w innych nie?
ktoś powie,że to był fart,a ktoś inny powie,że niewiele potrzeba ,aby ocenić podstawowe wartości człowieka.
ja np nie potrafiłabym się tak zachowac jak partner autorki.dla mnie związek to partnerstwo,którego tu zabrakło.
i trudno zwalać winę na młody wiek,bo ja zawsze taka byłam,bardzo odpowiedzialna za innych i brak tej cechy u partnera dyskwalifikuje go zanim poznałabym jego inne zalety.

ciekawa jestem jak długo potrzebujesz oceniać znajomą,czy nadajecie na tych samych falach,czy ta znajomość może przerodzić się w koleżeństwo z pominięciem przyjaźni. ?
bo ja szybko.albo ktoś mi pasuje,albo nie

Edytowane przez TmargoT
Czas edycji: 2013-04-15 o 09:53
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-15, 09:57   #79
winter76
RENTGEN RZĄDZI!
 
Avatar winter76
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Niu Jork, Niu Jork!
Wiadomości: 28 418
GG do winter76
Dot.: Pomocy, nie wiem co robić !

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
ktoś powie,że to był fart,a ktoś inny powie,że niewiele potrzeba ,aby ocenić podstawowe wartości człowieka.
ja np nie potrafiłabym się tak zachowac jak partner autorki.dla mnie związek to partnerstwo,którego tu zabrakło.
i trudno zwalać winę na młody wiek,bo ja zawsze taka byłam,bardzo odpowiedzialna za innych i brak tej cechy u partnera dyskwalifikuje go zanim poznałabym jego inne zalety.

ciekawa jestem jak długo potrzebujesz oceniać znajomą,czy nadajecie na tych samych falach,czy ta znajomość może przerodzić się w koleżeństwo z pominięciem przyjaźni. ?
bo ja szybko.albo ktoś mi pasuje,albo nie
Ale ja tu piszę o sytuacji oceniania kogoś w necie, kogoś kogo obraz znasz tylko z relacji innej osoby. I to osoby jakby napisać pokrzywdzonej, czyli nie do końca bezstronnej. Rozgraniczam ocenę internetową i ocenę kogoś poznanego osobiście przeze mnie.
__________________
Jestę hejterę, snobę, trollę i wizażystkom

Jeżeli czegoś nie wolno, a bardzo się chce, to można....
Bądź uprzejmy, zachowuj się profesjonalnie, ale zawsze miej w głowie plan zabójstwa każdej napotkanej osoby
winter76 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-15, 12:22   #80
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Pomocy, nie wiem co robić !

Cytat:
Napisane przez winter76 Pokaż wiadomość
Ale ja tu piszę o sytuacji oceniania kogoś w necie, kogoś kogo obraz znasz tylko z relacji innej osoby. I to osoby jakby napisać pokrzywdzonej, czyli nie do końca bezstronnej. Rozgraniczam ocenę internetową i ocenę kogoś poznanego osobiście przeze mnie.
gdybym miała wydac wyrok skazujący to pewnie chciałabym posłuchac opinii drugiej osoby,jednak tu chodzi o ocenę przypadku tylko na podstawie jednej wypowiedzi .ktoś kto umawia się na wyjście nie uwzgledniając partnera,który jest obecny,kłamie i ni liczy się z jego zdaniem to niewiele ma do usprawiedliwienia.no chyba,ze poszedł z kumplem kupowac pierścionek zaręczynowy dla autorki i stąd te kłamstwo
ja wydałam taką ocenę,a autorka musi ją zweryfikować ze swoim odbiorem tego czlowieka.
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-15, 18:54   #81
Darkoz
Zakorzenienie
 
Avatar Darkoz
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 4 785
Dot.: Pomocy, nie wiem co robić !

Cytat:
Napisane przez Demi93 Pokaż wiadomość
Kulturę wypowiedzi też.
Jeśli o kulturę chodzi, nie sądzę, żeby kiedykolwiek było co spłukiwać. Jak za szczeniaka nikt takiej nie powie, że nie nazywamy nikogo suką dlatego, że ma inne zdanie, raczej trudno potem przyswoić sobie tę trudną regułę.
__________________

Darkoz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-16, 17:19   #82
Pola1974
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 321
Dot.: Pomocy, nie wiem co robić !

Tu nie chodzi o to, że ktoś ma inne zdanie, tylko drabineczka (nie była w tym osamotniona) wobec mnie zachowywała się jak mobbingujący pracodawca ciągle upominający swojego podwładnego, mimo iż nie ma ku temu podstaw, a robi to tylko z czystej złośliwości.

Takie "jątrzenie jadem" rodzi tylko agresję i do niczego dobrego nie prowadzi i stąd wynikały moje niesympatyczne posty (przynajmniej zaoszczędzę na botoxie ), a zamiast słowa s..a, mogłam użyć np. żmija, domestos - cilit, itp. Wówczas zapewne obyło by się bez "punktacji".
Taka już jestem, że nie pozwolę sobie, by ktoś na mnie "najeżdżał", a ja pozostawiłabym to bez komentarza, którego treść jest adekwatna do danego postu (nie tylko w tym wątku - jest jeszcze o "ziemniakach ).

Zresztą o ile mnie pamięć nie myli , Pani drabineczka występowała tu już pod nickiem Muszynianka i robiła "niezłe zadymy".
Przeczytałam również Jej obecne i w jednym z nich napisała, że nawet Jej własna Mama jakoś nie pała zapałem do kontaktów (to dla mnie, aż nadto czytelne):
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=685447

Zarobiłam 3 punkty karne, ale obyło się bez mandatu .
Obecnie już wiem w jaki sposób pisać "kulturalnie", by nie otrzymać kolejnego ostrzeżenia, a wszystkich "z małymi wyjątkami" - BARDZO PRZEPRASZAM.

Edytowane przez Pola1974
Czas edycji: 2013-04-16 o 17:30 Powód: literówki
Pola1974 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-16, 17:33   #83
winter76
RENTGEN RZĄDZI!
 
Avatar winter76
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Niu Jork, Niu Jork!
Wiadomości: 28 418
GG do winter76
Dot.: Pomocy, nie wiem co robić !

Cytat:
Napisane przez Pola1974 Pokaż wiadomość
Tu nie chodzi o to, że ktoś ma inne zdanie, tylko drabineczka (nie była w tym osamotniona) wobec mnie zachowywała się jak mobbingujący pracodawca ciągle upominający swojego podwładnego, mimo iż nie ma ku temu podstaw, a robi to tylko z czystej złośliwości.

Takie "jątrzenie jadem" rodzi tylko agresję i do niczego dobrego nie prowadzi i stąd wynikały moje niesympatyczne posty (przynajmniej zaoszczędzę na botoxie ), a zamiast słowa s..a, mogłam użyć np. żmija, domestos - cilit, itp. Wówczas zapewne obyło by się bez "punktacji".
Taka już jestem, że nie pozwolę sobie, by ktoś na mnie "najeżdżał", a ja pozostawiłabym to bez komentarza, którego treść jest adekwatna do danego postu (nie tylko w tym wątku - jest jeszcze o "ziemniakach ).

Zresztą o ile mnie pamięć nie myli , Pani drabineczka występowała tu już pod nickiem Muszynianka i robiła "niezłe zadymy".
Przeczytałam również Jej obecne i w jednym z nich napisała, że nawet Jej własna Mama jakoś nie pała zapałem do kontaktów (to dla mnie, aż nadto czytelne):
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=685447

Zarobiłam 3 punkty karne, ale obyło się bez mandatu .
Obecnie już wiem w jaki sposób pisać "kulturalnie", by nie otrzymać kolejnego ostrzeżenia, a wszystkich "z małymi wyjątkami" - BARDZO PRZEPRASZAM.
Wywlekanie "brudów" z innych wątków jest bardzo dojrzałe, zabrakło Ci argumentów w tej dyskusji, bo wyzwiska odpadają?
__________________
Jestę hejterę, snobę, trollę i wizażystkom

Jeżeli czegoś nie wolno, a bardzo się chce, to można....
Bądź uprzejmy, zachowuj się profesjonalnie, ale zawsze miej w głowie plan zabójstwa każdej napotkanej osoby
winter76 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-16, 17:36   #84
_ema_
Zakorzenienie
 
Avatar _ema_
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 8 980
Dot.: Pomocy, nie wiem co robić !

Cytat:
Napisane przez winter76 Pokaż wiadomość
Wywlekanie "brudów" z innych wątków jest bardzo dojrzałe, zabrakło Ci argumentów w tej dyskusji, bo wyzwiska odpadają?
A jakie argumenty może mieć osoba, która wyzywa obcą kobietę od suk, i produktów do spuszczenia w toalecie? Wywlekanie brudów to i tak szczyt inteligencji
__________________
Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
CSI Wizaż, proszę przyjechać na wątek!
_ema_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:17.