The Voice of Poland - Strona 36 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-04-11, 07:38   #1051
pchcn
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 8
Dot.: The Voice of Poland

Jeśli program jest ustawiony to przecież trenerzy nie będą się tym chwalić na prawo i lewo :P
pchcn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-13, 20:58   #1052
NoisyGhost
Zadomowienie
 
Avatar NoisyGhost
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 459
Dot.: The Voice of Poland

Bardzo fajnie dobrane dzisiaj były piosenki Najpierw "I wanna dance.." bardzo mi pasowało do dziewczyn, potem rusowicz - tu mi bardzo pasował głos Basi (momentami nawet brzmiała identycznie jak rusowicz jak dla mnie), potem chłopaki - Michał lepszy (czy mnie oczy mylą, czy w jego drużynie widziałam Marcina Maliszewskiego), dalej piosenka Rodowicz - tu mi się bardziej podobała chyba ta Agata. Tilt – tu Wojtek jakoś mi się mniej podobał niż na przesłuchaniach w ciemno, ale Aśka mnie denerwuje swoim zachowaniem. „Do kołyski” działa mi na nerwy ilekroć ją słyszę, sama nie wiem kto był tu lepszy. Rihanna – bardzo fajnie, energetycznie – tu wolę głos Magdy Tul i cieszę się że przeszła dalej. No i na koniec Josh Groban w wykonaniu Michała i Ali. Głos Michała zauroczył mnie na przesłuchaniach w ciemno więc wybrałabym jego, ale byłam pewna że ktoś Ale ‘skradnie’.
Zdecydowanie bardziej podobała mi się ta bitwa niż poprzednia


A jak wasze spostrzeżenia?
NoisyGhost jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-13, 21:02   #1053
martusia205
Zakorzenienie
 
Avatar martusia205
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: z krzesła :)
Wiadomości: 11 764
Dot.: The Voice of Poland

Jestem zła, że odpadła dziewczyna która śpiewała kawałek "Dżemu". Prawda jest taka, że piosenka bardziej podpasowała facetowi, a i to ,że nim jest nie pozostało obojętne Markowskiej i musiała go wybrac wielka szkoda tamtej dziewczyny.. wg mnie ostatnia bitwa była lepsza, ale czekam na następną tez będzie super

A Alę mógł jedynie skrasć Marek, ale nie była w jego guście muzycznym
__________________
Wiesz co?... Nawet gdyby został Ci tylko uśmiech i mały palec,to i tak byłbyś mężczyzną mojego życia 



http://suwaczki.slub-wesele.pl/201007032438.html

Edytowane przez martusia205
Czas edycji: 2013-04-13 o 21:03
martusia205 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-13, 21:06   #1054
traicionera
Zakorzenienie
 
Avatar traicionera
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 10 917
Dot.: The Voice of Poland

Odcinek swietny i ogolnie jestem bardzo zadowolona z wynikow

druzyna Piekarczyka- pierwszy duet bez szału,bylo mi obojetne, ktora z dziewczyn przejdzie. W drugim stawialam jednak na rockmenke, wg mnie bardziej wczula sie w piosenke Tiltu i jakos ujela mnie agresja w jej wykonaniu, kojarzaca sie z Guano Apes. A ten Gruszczynski taki zarozumialy byli protekcjonalny.

druzyna Justyny- w pierwszym ducecie troche lepsza bbyla ta mlodsza dziewczyna, ale plakac za nia nie bede,. Za to wdrugim oczywiscie urzekl mnie Michał

druzyna Patrycji- dobrze, ze w pierwszej odlonie wybrala te nizsza dziewczyne, ale jej uzasadnienie mnie troche rozwalilo, ze niby wziela gorsza. Co do jej kradziezy to no comments bedzie sobie patrzec na kolesia A w drugimduecie zanim jeszcze zaspiewali,bylamna 100 procent pewna, ze wezmie Juranda i sie nie pomylilam, chociaz wolalam Kamilę.

Afro-w pierwszej piosencerzecz jasna stawialam na Michala, bo ten drugi jakis przeslodzony był, nie przepadam za takimi chloptasiami, jego glos dobry, ale bez wyrazu. Natomiast w drugim duecie postawilabym na Magde od Peppy, bo ma intrygujaca barwe, a Tul ma bardzo dobra technike, ale w glosie nie dostrzegam niczego oryginalnego.

Co do doboru piosenek- chlopaki z Afro jak zawsze przemyslane kawalki, swietnie podkreslajace mocne strony wykonawcow. Piekarczyk- pierwsza piosenka nijaka, takie retro trilulilu, druga juz bardzo fajna, przekazujaca emocje. Steczkowska bardzo dobrze dobrala utwory,dzieki czemu w obu przypadkach an ringu wytworzyla się swietna atmosfera. A Markowska- Dance with somebody nie znosze, wiec sie nie wypowiadam nawet, a Do kolyski uwielbiam, ale piosenka wybrana stronniczo, bo to typowo meski kawalek.
__________________
przeczytane książki
2018 rok -100
2017 rok-100
2016 rok -100
2015 rok -105
2014 rok-61
2013 rok-58
2012 rok-35


Komu komu, czyli książki do oddania
traicionera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-13, 21:20   #1055
wild_horse
Zakorzenienie
 
Avatar wild_horse
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 855
Dot.: The Voice of Poland

Cytat:
Napisane przez martusia205 Pokaż wiadomość
wg mnie ostatnia bitwa była lepsza
Też tak myślę, w tym odcinku jakoś nic mnie nie zachwyciło

Cytat:
Napisane przez martusia205 Pokaż wiadomość
A Alę mógł jedynie skrasć Marek, ale nie była w jego guście muzycznym
Szkoda mi tej Ali. Taka młoda, a ma naprawdę ładny głos. Ale fakt, Michał nie dość, że ładnie zaśpiewał (ogólnie ma ładny głos), to jeszcze zachowywał się jak prawdziwy dżentelmen

---------- Dopisano o 22:20 ---------- Poprzedni post napisano o 22:16 ----------

Cytat:
Napisane przez traicionera Pokaż wiadomość

Co do jej kradziezy to no comments bedzie sobie patrzec na kolesia
Hahaha, też mnie tym powaliła
__________________
love
wild_horse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-13, 21:27   #1056
traicionera
Zakorzenienie
 
Avatar traicionera
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 10 917
Dot.: The Voice of Poland

juz dawno sie przekanalam, ze Patrycja inteligentnymi komentarzami nie grzeszy, a mimo wszsytki mnie wciaz zaskakuje na minus Nie wiem, jak ona to robi
__________________
przeczytane książki
2018 rok -100
2017 rok-100
2016 rok -100
2015 rok -105
2014 rok-61
2013 rok-58
2012 rok-35


Komu komu, czyli książki do oddania
traicionera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-13, 21:55   #1057
wild_horse
Zakorzenienie
 
Avatar wild_horse
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 855
Dot.: The Voice of Poland

"Kurcze, tak pięknie śpiewasz. Nie nacisnęłam. Nie wiem dlaczego!" też mnie to trochę denerwuje. Ale ogólnie ją lubię - zwłaszcza jako wokalistkę
__________________
love
wild_horse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-14, 10:33   #1058
agniesiaa
Naczelna Wizażanka:)
 
Avatar agniesiaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 42 846
Dot.: The Voice of Poland

Cytat:
Napisane przez traicionera Pokaż wiadomość
juz dawno sie przekanalam, ze Patrycja inteligentnymi komentarzami nie grzeszy, a mimo wszsytki mnie wciaz zaskakuje na minus Nie wiem, jak ona to robi
Mnie też ona irytuje. Odcinek ogólnie bez szału, ale żałuję, że przeszła Tul.
agniesiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-14, 10:39   #1059
traicionera
Zakorzenienie
 
Avatar traicionera
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 10 917
Dot.: The Voice of Poland

Mnie jakoś Patrycja nigdy nie przekonywała ani barwa głosu, ani melodia piosenek, ani tym bardziej tekstami, ktore uważam za lekko glupawe, bez urazy
__________________
przeczytane książki
2018 rok -100
2017 rok-100
2016 rok -100
2015 rok -105
2014 rok-61
2013 rok-58
2012 rok-35


Komu komu, czyli książki do oddania
traicionera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-14, 11:52   #1060
KeshiaSaintMartin
Rozeznanie
 
Avatar KeshiaSaintMartin
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: krk
Wiadomości: 998
Dot.: The Voice of Poland

Cytat:
Napisane przez agniesiaa Pokaż wiadomość
Mnie też ona irytuje. Odcinek ogólnie bez szału, ale żałuję, że przeszła Tul.
Ja też Zupełnie ta dziewczyna do mnie nie przemawia
__________________
Did you say it?
'I you.
I don't ever want to live without you.
You changed my life.

-?-
KeshiaSaintMartin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-14, 12:13   #1061
agniesiaa
Naczelna Wizażanka:)
 
Avatar agniesiaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 42 846
Dot.: The Voice of Poland

Cytat:
Napisane przez KeshiaSaintMartin Pokaż wiadomość
Ja też Zupełnie ta dziewczyna do mnie nie przemawia
Do mnie też. Nagrała płytę, była na Eurowizji, poza tym, wykonanie tej drugiej Magdy bardziej mi się podobało.
agniesiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-14, 13:18   #1062
cute poison
Raczkowanie
 
Avatar cute poison
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 398
Dot.: The Voice of Poland

ja akurat wolałam, żeby przeszedł Jurand, chociaż Kamila też mi się podobała
co do Magdy Tul, to niczym się nie wyróżnia wg mnie, jak ta druga Magda prawie się rozpłakała to miałam ochotę płakać razem z nią, tak mi było szkoda ;p
cute poison jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-14, 20:52   #1063
lina_09
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 401
Dot.: The Voice of Poland

Czy ktoś może wie co to za utwór, który leciał po ostatnim występie (Michał i Alicja) dzisiejszego odcinka podczas wypowiedzi Marka jeszcze przed wyborem zwycięzcy i przed wypowiedzią Justyny? Pianino, melodia brzmiała jak z soundtracku i znam ją, ale nie mogę sobie przypomnieć tytułu.
lina_09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-14, 21:26   #1064
romys
Raczkowanie
 
Avatar romys
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 335
Dot.: The Voice of Poland

Ludovico Einaudi - Una Mattina
http://www.youtube.com/watch?v=EoaPhxNubL0
romys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-14, 21:47   #1065
lina_09
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 401
Dot.: The Voice of Poland

Tak, dokładnie, to ten utwór! Dziękuję bardzo
lina_09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-14, 22:11   #1066
kaszlak18
Rozeznanie
 
Avatar kaszlak18
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 729
Dot.: The Voice of Poland

Cytat:
Napisane przez NoisyGhost Pokaż wiadomość
Bardzo fajnie dobrane dzisiaj były piosenki Najpierw "I wanna dance.." bardzo mi pasowało do dziewczyn, potem rusowicz - tu mi bardzo pasował głos Basi (momentami nawet brzmiała identycznie jak rusowicz jak dla mnie), potem chłopaki - Michał lepszy (czy mnie oczy mylą, czy w jego drużynie widziałam Marcina Maliszewskiego), dalej piosenka Rodowicz - tu mi się bardziej podobała chyba ta Agata. Tilt – tu Wojtek jakoś mi się mniej podobał niż na przesłuchaniach w ciemno, ale Aśka mnie denerwuje swoim zachowaniem. „Do kołyski” działa mi na nerwy ilekroć ją słyszę, sama nie wiem kto był tu lepszy. Rihanna – bardzo fajnie, energetycznie – tu wolę głos Magdy Tul i cieszę się że przeszła dalej. No i na koniec Josh Groban w wykonaniu Michała i Ali. Głos Michała zauroczył mnie na przesłuchaniach w ciemno więc wybrałabym jego, ale byłam pewna że ktoś Ale ‘skradnie’.
Zdecydowanie bardziej podobała mi się ta bitwa niż poprzednia


A jak wasze spostrzeżenia?
Monika Szostak / Małgorzata Główka "I wanna dance with Somebody" - było mi obojętnie, która dziewczyna przejdzie jednak uważam, że Małgosia poradziła sobie lepiej, jej wokal był bardziej dominujący i to ona mocniej ukazała w występie motyw zabawy tak jak prosiła ich o to Markowska i fajnie to wyglądało

Basia Janyga / Patrycja Makowska "Za daleko mieszkasz miły" - Obie zaśpiewały fajne, i praktycznie o tym, że Basia lepiej zaprezentowała się w tej piosence zadecydowały szczegóły.

Janek Traczyk / Michał Jabłoński "All for Love" - Kibicowałam Michałowi, jego barwa głosu cudowna, on śpiewa tak swobodnie, przekazuje emocje , fajnie, że wygrał! Janek śpiewa świetnie, ale to taki typ idola, który śpiewa nieźle, jest mega przystojny i wydaje się, że lubi błyszczeć. Nie podobały mi się jego popisy na koniec piosenki, myślę, utwór tego nie potrzebował, i trochę popsuło mi to odbiór, ale fajnie, że jednak całkiem nie odpadł z programu

Agata Świerczewska / Beata Jankowska Tzimas "Ludzkie gadanie" - Agata zdecydowanie podobała mi się bardziej , szkoda, że odpadła. Beata tak skromnie, cichutko troszkę bez przekonania stała na tej scenie (co trochę mnie dziwi, skora jest aktorką?) gdzieś czytałam, że ona dostała propozycje wzięcia udziału w programie, a nie że zgłosiła się dobrowolnie hmm... może dlatego nie odpadła.

Wojetek Gruszczyński / Joanna Zubkowicz "Mówie Ci, że..." - najgroszy występ! Żadnych emocji, oboje stali i śpiewali jakby każdy z nich było na osobnej scenie. On wygląda bardzo niechlujnie, dodatkowo jest mega przekonany o swoim talencie z takim zarozumialstwem "Jak Marek mnie nie wybierze, to polska muzyka bardzo na tym straci" yhyyy... nie lubię gościa, i myślę, że wygrał tylko dlatego, że jego barwa głosu lepiej sprawdziła się w aranżacji tej piosenki. Aśka zaspiewała to po swojemu, widać, że się starała, ale Wojtek chyba ją bardzo irytował na tej scenie, i chyba słabo czuła tą piosenkę. Poza tym mysle, że na wpływ jej odpadnięcia miało również to, że trudno pracowało się z nią na próbach.

Kamila Apryas / Jurand Wójcik "Do kołyski" - Uwielbiam tą piosenkę, a oni ją zaśpiewali bez większego wyrazu, po prostu ją odśpiewali. Jurnad był na wygranej pozycji, bo po prostu facet lepiej brzmi chyba w tym utworze.

Magdalena Tul / Magda Wasylik "Only Girl" - Najlepszy występ. Dziewczyny dały z siebie naprawdę 1000% , uczciwie mówiąc bardziej wokalnie, technicznie i wizualnie podała mi się Magda Tul , i bardzo szkoda mi drugiej Madzi, bo również była rewelacyjna. Magda Tul miała już wiele szans by zaistnieć w showbiznesie i uważam, że jeśli do tej pory jej sie nie udało to ten program jej nie pomoże, dlatego szkoda, że Madzia W. nie bedzie miala szansy rozwijać sie w programie.

Michał Sobierajski / Ala Wasita - Świetny występ. Pokazali wielka klasę, że stworzyli duet, to się czuło, że nie rywalizowali. Oboje byli fantastyczni, ale byłam pewna, że przejdzie jednak Michał, ze względu na to, co pokazał na castingu.
__________________
Kobieta musi mieć dwie rzeczy: klasę i bajeczny urok

Coco Chanel

Edytowane przez kaszlak18
Czas edycji: 2013-04-14 o 22:15
kaszlak18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-14, 22:23   #1067
traicionera
Zakorzenienie
 
Avatar traicionera
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 10 917
Dot.: The Voice of Poland

przypomnialas mi, że do Wojtka oprócz zachowania bardzo zniechecily mnie bardzo tłuste włosy, brrr.
__________________
przeczytane książki
2018 rok -100
2017 rok-100
2016 rok -100
2015 rok -105
2014 rok-61
2013 rok-58
2012 rok-35


Komu komu, czyli książki do oddania
traicionera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-14, 23:01   #1068
wild_horse
Zakorzenienie
 
Avatar wild_horse
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 855
Dot.: The Voice of Poland

Cytat:
Napisane przez agniesiaa Pokaż wiadomość
była na Eurowizji
... na której się zbłaźniła swoją piosenką a'la disco polo
__________________
love
wild_horse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-15, 09:37   #1069
kaszlak18
Rozeznanie
 
Avatar kaszlak18
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 729
Dot.: The Voice of Poland

Cytat:
Napisane przez traicionera Pokaż wiadomość
przypomnialas mi, że do Wojtka oprócz zachowania bardzo zniechecily mnie bardzo tłuste włosy, brrr.
Ja faceta nie polubiłam już od samego początku. Po pierwsze wygląd , odpychający, niechlujny, te tłuste włosy ma za każdym razem! Fuj... Po drugie, jest zarozumiały (to nie jest pewność siebie, tylko zarozumialstwo). Na przesłuchaniach w ciemno, jak wchodził na występ powiedział, coś w stylu, że on pokaże co to muzyka itp i zniszczy w końcu to k*** disco polo - no kurczę, nie słucham disco polo, ale chyba każdy tworzy i słucha to co lubi, trochę tolerancji. A teraz przed bitwą tekst z takim przekonaniem, że jak Marek go nie wybierze, to polski rynek muzyczny wiele straci , omg

Cytat:
Napisane przez wild_horse Pokaż wiadomość
... na której się zbłaźniła swoją piosenką a'la disco polo
Jeśli to prawda, że telewizja sama szukała uczestników, to się nie dziwie, że mogą windować Magdę Tul. Ich człowiek z Jaka to melodia Nie chodzi o to, że dziewczyny nie lubię, ale jest rozpoznawalna w tv , wydała już swoją płytę, miała występ w eurowizji, była promowana i z tego nic nie wyszło! bo jej repertuar to lipa... nie wiem co ona chce osiągnąć nowego tym programem ?

Irytuje mnie tylko to, że jury raz mówią, że wybierają doświadczenie, artystę itd a innym razem, takiego kogoś odwalają, bo "Ty jestęś już gotowym artystą na scenę, a z xyz mogę popracować i dać mu szansę sie rozwijać" no to jak to w końcu jest ? dla kogo ten program ?! dla artystów, czy dla ludzi uczących się ? Niech przyjmą jedną wersje.
__________________
Kobieta musi mieć dwie rzeczy: klasę i bajeczny urok

Coco Chanel
kaszlak18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-15, 09:50   #1070
nafiyqa
Zakorzenienie
 
Avatar nafiyqa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 17 000
Dot.: The Voice of Poland

Cytat:
Napisane przez traicionera Pokaż wiadomość
Mnie jakoś Patrycja nigdy nie przekonywała ani barwa głosu, ani melodia piosenek, ani tym bardziej tekstami, ktore uważam za lekko glupawe, bez urazy
To wszystko nieisotne. Najwazniejsze, ze w jej mniemaniu jest super hiper rockandrollowa babą!
__________________
Kubeczek - 17.02.2013


Edytowane przez nafiyqa
Czas edycji: 2013-04-15 o 12:00
nafiyqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-15, 10:25   #1071
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: The Voice of Poland

Lubie glos Juranda, ale wtej piosence w ogole sie nie popisał, stac go na wiecej, Kawalek nie byl dla niego, moim zdanie dziewczyna poradzila sobie lepiej, no ale Pati raczej kieruje sie innymi kryteriami przy wyborze...mnie tam sie podoba ze przeszedl, z checia jeszcze go poslucham i mam nadzieje, ze dostanie nastepnym razem lepsza piosenke.

Juz zaczyna mnie draznic to, ze nie ma odcinka w ktorym Patrycja nie wspomina o tym jak bardzo rock jest jej bliski zeby ona jeszcze sama wykonywała rockową muzykę
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-15, 14:29   #1072
cute poison
Raczkowanie
 
Avatar cute poison
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 398
Dot.: The Voice of Poland

Cytat:
Napisane przez Madaaa Pokaż wiadomość

Juz zaczyna mnie draznic to, ze nie ma odcinka w ktorym Patrycja nie wspomina o tym jak bardzo rock jest jej bliski zeby ona jeszcze sama wykonywała rockową muzykę
dokładnie. jej muzyka mnie nigdy nie przekonywała ale kiedyś jeszcze myślałam że jako osoba jest spoko, ale w tym programie mnie irytuje, kreując się na taaaaką rockową

ten Wojtek też mnie odraża jest taki przekonany o własnej za☠☠☠istości, że o niczym innym nie mówi
cute poison jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-15, 16:29   #1073
Selfish Girl
Life is a drink ...
 
Avatar Selfish Girl
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Ontario
Wiadomości: 10 220
Dot.: The Voice of Poland

Cytat:
Napisane przez kaszlak18 Pokaż wiadomość
Jeśli to prawda, że telewizja sama szukała uczestników, to się nie dziwie, że mogą windować Magdę Tul.
niestety to nie jest pierwsza osoba i ostatnią którą 'wspiera' ten program.

w poprzedniej edycji takim misiakiem do zabawy był Mateusz Krautwurst
Selfish Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-17, 11:40   #1074
pchcn
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 8
Dot.: The Voice of Poland

Cytat:
Napisane przez kaszlak18 Pokaż wiadomość
Irytuje mnie tylko to, że jury raz mówią, że wybierają doświadczenie, artystę itd a innym razem, takiego kogoś odwalają, bo "Ty jestęś już gotowym artystą na scenę, a z xyz mogę popracować i dać mu szansę sie rozwijać" no to jak to w końcu jest ? dla kogo ten program ?! dla artystów, czy dla ludzi uczących się ? Niech przyjmą jedną wersje.
Dokładnie! To Patrycja tak namieszała z tego co pamiętam Ale to chyba wynika z tego względu, że ona strasznie faworyzuje facetów. Trochę żałosna w tym jest i gubi się w swoich komentarzach :P

Justyna Steczkowska- jak ona mnie denerwuje swoimi wyborami, komentarzami i uzasadnieniami... buuuuu
Jej stały tekst uzasadniający wybór " Ty jesteś jeszcze bardzo młoda" i ciągle stawia na starsze, bardziej doświadczone osoby.
Albo komentarz do chłopaków Jan
ka i Michała " Jeden z was musi mi wybaczyć, bo ja jestem kobietą i lubię dojrzałych mężczyzn, dlatego wybieram Michała" No WTF? No tak bo Janek to w majtki sika xD

Afromental- wolałam Magdę Wasylik :P Ale Tul pracuje dla TVP więc oczywiste dlaczego wybór taki a nie inny

Marek- nie wiem jak on mógł nie skraść Ali czy Magdy o_O Teraz potencjalnie może skraść takie osoby:
z drużyny Justyny:
Michalina Brudnowska i Mateusz Cieślak
Bartek Kawałek i Gosia Bigaj

z drużyny chłopaków:
Kasia Dereń i Marta Zywar
Daria Kutkowska i Mateusz Grędziński

z drużyny Patrycji:
Juliusz Kamil, Natalia Nykiel, Justyna Panfilewicz, Natalia Iwaniec.

Perełkami moim zdaniem są Michalina, Kasia, Mateusz, Juliusz, Natalia Nykiel i wątpię, żeby trenerzy pozbyli się, którejś z tych osób :P To też Markowi zostają same przeciętne osoby....
pchcn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-17, 13:14   #1075
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: The Voice of Poland

Może Justyna ma kompleks swojego wieku i w ten sposob sobie go leczy
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-20, 13:31   #1076
Jarospa
Przyczajenie
 
Avatar Jarospa
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 12
Dot.: The Voice of Poland

Hej dziewczyny )

Czy któraś z Was zna tytuł i wykonawcę z zapowiedzi jutrzejszego odcinka Voice of Poland 2? Ten rockowy, który leci w tle podczas wypowiedzi jury.

Liczę na Waszą pomoc i z góry pięknie dziękuję.
Jarospa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-21, 10:06   #1077
traicionera
Zakorzenienie
 
Avatar traicionera
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 10 917
Dot.: The Voice of Poland

taka tu cisza, a wczorajszy odcinek świetny.
przeszli moi faworyci, czyli Kasia Deren i Bartek. Justyna mnie bardzo zaskoczyla, że tak wspiera Bartka i potem nie wystawilago do dogrywki. Natomiast Patrycja niezłe pojechała z odrzuceniem Juliusza, dobrze, że Marek się nim zaopiekowal, chociaż wsyzscy jurorzy powinni byli mieć równe szansę w kradzieży. W nokautach zgadzalam się z wyborami jurorów, cieszę sieć ,że odrzucili te całą Tul, falszujacego Choronia, Kinge. Poszczególne grupy są bardzo fajne, najsilniejszą Barona i Tomsona, Justyny i Marka tak na równi, a Patrycji oczywiście najslabsza.
__________________
przeczytane książki
2018 rok -100
2017 rok-100
2016 rok -100
2015 rok -105
2014 rok-61
2013 rok-58
2012 rok-35


Komu komu, czyli książki do oddania
traicionera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-21, 10:22   #1078
agniesiaa
Naczelna Wizażanka:)
 
Avatar agniesiaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 42 846
Dot.: The Voice of Poland

tez oglądałam, cieszę się, że nie ma już Tul, chociaż wczoraj denerwował mnie jej śpiew mniej niż zawsze. Oczywiście niektórymi wyborami jestem zdziwiona, ale zobaczymy, jak to wszystko dalej się potoczy.
agniesiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-21, 10:38   #1079
martusia205
Zakorzenienie
 
Avatar martusia205
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: z krzesła :)
Wiadomości: 11 764
Dot.: The Voice of Poland

Również oglądałam i nie mogę wyjść z szoku jak nie konsekwentni są jurorzy. Justyna Monice Szostak mów, że jest za młoda na karierę, na ten program, a sama ma w swojej drużynie 2 młodziutkich chłopaków

Szkoda, że odpadła Sabina tylko jej żałowałam. Do moich faworytów należą w większości uczestnicy drużyny Tomsona i Barona Dorota, Michał, Mateusz. Dobra będzie tez Żaneta
__________________
Wiesz co?... Nawet gdyby został Ci tylko uśmiech i mały palec,to i tak byłbyś mężczyzną mojego życia 



http://suwaczki.slub-wesele.pl/201007032438.html
martusia205 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-21, 10:43   #1080
agniesiaa
Naczelna Wizażanka:)
 
Avatar agniesiaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 42 846
Dot.: The Voice of Poland

Cytat:
Napisane przez martusia205 Pokaż wiadomość
Również oglądałam i nie mogę wyjść z szoku jak nie konsekwentni są jurorzy. Justyna Monice Szostak mów, że jest za młoda na karierę, na ten program, a sama ma w swojej drużynie 2 młodziutkich chłopaków

Szkoda, że odpadła Sabina tylko jej żałowałam. Do moich faworytów należą w większości uczestnicy drużyny Tomsona i Barona Dorota, Michał, Mateusz. Dobra będzie tez Żaneta
Dokładnie, to jest żenujące.
agniesiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-11-04 16:49:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:24.