Wszystko o Oriflame cz. XI - Strona 85 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-04-12, 11:56   #2521
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XI

Cytat:
Napisane przez Natalie24 Pokaż wiadomość
Tak się złożyło, że klientka zamówiła oba nowe kremy optimals smooth out. Zamawiałam z samego rana w poniedziałek i oba kremy były dostępne. W paczce otrzymałam 2 faktury, jedną właściwą i drugą korygującą gdzie odjęty od faktury jest krem na noc. Śmiech na sali A żeby jeszcze bardziej mnie rozzłościć okazało się, że w paczce nie ma wody Vivacity
A brakło Ci punktów po skorygowaniu? Czy tak po prostu nie wsadzili Vivacity?
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-12, 12:51   #2522
Natalie24
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 601
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XI

Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
A brakło Ci punktów po skorygowaniu? Czy tak po prostu nie wsadzili Vivacity?

Miałam zamówienie na 163 punkty, więc nic nie brakowało. Na fakturze woda jest, w paczce nie ma. Złożyłam już reklamację.
Natalie24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-12, 13:04   #2523
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XI

Pytałam bo byłam ciekawa czy w sytuacji zamówienia na styk na 40 PP i późniejszą korektą z ich winy wywiązaliby się z oferty.
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-12, 14:34   #2524
roiro
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 181
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XI

Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
Pytałam bo byłam ciekawa czy w sytuacji zamówienia na styk na 40 PP i późniejszą korektą z ich winy wywiązaliby się z oferty.
Śmiem przypuszczać, że woda by w takiej sytuacji przepadła. I jeszcze w temacie Vivacity - w katalogu dość wyraźnie wyczuwalna jest nuta grejpfruta, w próbce mniej, a na ciele już wogóle jej nie czuję. Też tak macie? Według katalogu powinien to być dość rześki zapach, ale kompletnie mi się z takim nie kojarzy. Co tak szaleją z tymi fakturami korygującymi? Mnie przysłali taką na jedną próbkę pomadki.
roiro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-12, 16:40   #2525
anja1207
Raczkowanie
 
Avatar anja1207
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 134
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XI

Cytat:
Napisane przez Elessar Pokaż wiadomość
Na forum Vivacity był porównywany do tylu różnych zapachów, każdemu kojarzy się z czymś innym.
Cytując:
aromabliss awakening
Armani Code
któryś Hugo Boss (wersja kosmetyczki firmowej)
chyba mają wypaczone nosy te ludzie, na mój nos śmiem twierdzić, że pachnie identycznie lub bardzo ale to bardzo podobnie jak wycofana kilka lat temu radiant lights, ale mój nos potrzebował chwilę żeby skojarzyć w sumie to nie wiem jak pachnie armani code i hugo boss ale dość dobrze pamiętam aromabliss bo miesiąc temu skończyłam flakonik i koło aromabliss to ta woda nawet nie stała! Aromabliss awakening to zapach typowo rześki i cytrusowy (cytrynka), a ta nie dość, że ma grejpfruta to jeszcze jak dla mnie pachnie proszkiem do prania ale takim ładnym, taką świeżoscią, tak samo mi się kojarzyła radiant lights no chyba, że się komuś nazwa pomyliła, bo obie już dawno wycofane, obie były w ofercie w żółtych podłużnych butelkach
anja1207 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-12, 16:46   #2526
fenomeno2000
Rozeznanie
 
Avatar fenomeno2000
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 689
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XI

O 15.00 dojechała paczka
Woda Vivacity bardzo mnie zaskoczyła na plus oczywiście. Przypomina mi bardzo wodę DKNY PURE, nie wiem dlaczego, Pure używałam rok temu, nie mam już butelki i nie mogę porównać ale jakoś bardzo mi się kojarzy. Wącham i wącham i jeszcze coś mi chodzi po głowie ale co chwilę zapach się zmienia i znów mi się zmienia pomysł do czego może być najbardziej podobna. Do Sparkle in Paris nic a nic. Dwa pryśnięcia i pachnie w całym domu, wszędzie tam gdzie chodzę zostaje za mną zapach. Zaskakująco trwała. Po dwóch godzinach od pierwszego testu decyzja może być tylko jedna, woda zostaje u mnie i od jutra będzie już w użyciu Ale butelka naprawdę bardzo ładna, postarali się...
Do Aromabliss nie podobna również ...Ogólnie od zapachów Oriflame tych obecnych i tych już wycofanych jest inna.
__________________

Edytowane przez fenomeno2000
Czas edycji: 2013-04-12 o 19:33
fenomeno2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-12, 17:26   #2527
anja1207
Raczkowanie
 
Avatar anja1207
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 134
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XI

Cytat:
Napisane przez fenomeno2000 Pokaż wiadomość
O 15.00 dojechała paczka
Woda Vivacity bardzo mnie zaskoczyła na plus oczywiście. Przypomina mi bardzo wodę DKNY PURE, nie wiem dlaczego, Pure używałam rok temu, nie mam już butelki i nie mogę porównać ale jakoś bardzo mi się kojarzy. Wącham i wącham i jeszcze coś mi chodzi po głowie ale co chwilę zapach się zmienia i znów mi się zmienia pomysł do czego może być najbardziej podobna. Do Sparkle in Paris nic a nic. Dwa pryśnięcia i pachnie w całym domu, wszędzie tam gdzie chodzę zostaje za mną zapach. Zaskakująco trwała. Po dwóch godzinach od pierwszego testu decyzja może być tylko jedna, woda zostaje u mnie i od jutra będzie już w użyciu Ale butelka naprawdę bardzo ładna, postarali się...
Do Aromabliss nie podobna również i Radiant taki niebieski też był inny...Ogólnie od zapachów Oriflame tych obecnych i tych już wycofanych jest inna.
mieszasz dwa zapachy, był żółty radiant lights (w ofercie krótko, kilka miesięcy tylko i do tego jest łudząco podobna) i niebieski northern ligts, który w ofercie był dłużej ale, do którego kompletnie nie jest podobna

edit:
o tej mówię, zagadka rozwiązana, mają te same nuty kwiat pomarańczy i grejpfrut, odnalazalam próbkę radiant jedyna różnica to to że pachnie słabiej, ale moze dlatego że leży już w szafce kilka lat
http://www.snobka.pl/artykul/perfumy...-oriflame-3516

Edytowane przez anja1207
Czas edycji: 2013-04-12 o 17:33
anja1207 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-12, 18:42   #2528
kashka
Rozeznanie
 
Avatar kashka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 806
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XI

Cytat:
Napisane przez roiro Pokaż wiadomość
(...)A co sądzicie o Getaway? Wzięłam sobie jej próbkę i jakoś tak mi nie podchodzi i bynajmniej z latem mi się nie kojarzy.
Próbka pachnie tak jak strona zapachowa? Ja wąchałam tylko w katalogu i też mi się nie spodobała

Cytat:
Napisane przez alehcar Pokaż wiadomość
Mi się ten nowy Getaway kojarzy z Angelem, co nie jest miłe....
Ja nie wyczuwam podobieństwa, ale wąchałam tylko na stronie zapachowej. Natomiast Getaway wydaje się być ciężkim zapachem, podobnie jak Angel.

Cytat:
Napisane przez roiro Pokaż wiadomość
Śmiem przypuszczać, że woda by w takiej sytuacji przepadła. I jeszcze w temacie Vivacity - w katalogu dość wyraźnie wyczuwalna jest nuta grejpfruta, w próbce mniej, a na ciele już wogóle jej nie czuję. Też tak macie? Według katalogu powinien to być dość rześki zapach, ale kompletnie mi się z takim nie kojarzy. Co tak szaleją z tymi fakturami korygującymi? Mnie przysłali taką na jedną próbkę pomadki.
Rzeczywiście na stronie Vivacity pachnie trochę inaczej niż w rzeczywistości, powiedziałabym nawet, że w katalogu ładniej (co nie zmienia faktu, że i tak mi się podoba )

Cytat:
Napisane przez anja1207 Pokaż wiadomość
chyba mają wypaczone nosy te ludzie, na mój nos śmiem twierdzić, że pachnie identycznie lub bardzo ale to bardzo podobnie jak wycofana kilka lat temu radiant lights, ale mój nos potrzebował chwilę żeby skojarzyć w sumie to nie wiem jak pachnie armani code i hugo boss ale dość dobrze pamiętam aromabliss bo miesiąc temu skończyłam flakonik i koło aromabliss to ta woda nawet nie stała! Aromabliss awakening to zapach typowo rześki i cytrusowy (cytrynka), a ta nie dość, że ma grejpfruta to jeszcze jak dla mnie pachnie proszkiem do prania ale takim ładnym, taką świeżoscią, tak samo mi się kojarzyła radiant lights no chyba, że się komuś nazwa pomyliła, bo obie już dawno wycofane, obie były w ofercie w żółtych podłużnych butelkach
Też czuję proszek
__________________
kashka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-12, 19:23   #2529
fenomeno2000
Rozeznanie
 
Avatar fenomeno2000
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 689
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XI

Cytat:
Napisane przez anja1207 Pokaż wiadomość
mieszasz dwa zapachy, był żółty radiant lights (w ofercie krótko, kilka miesięcy tylko i do tego jest łudząco podobna) i niebieski northern ligts, który w ofercie był dłużej ale, do którego kompletnie nie jest podobna

edit:
o tej mówię, zagadka rozwiązana, mają te same nuty kwiat pomarańczy i grejpfrut, odnalazalam próbkę radiant jedyna różnica to to że pachnie słabiej, ale moze dlatego że leży już w szafce kilka lat
http://www.snobka.pl/artykul/perfumy...-oriflame-3516
OK ok pomyliła mi się nazwa Northern Ligts, ale tą żółtą używałam, krótko była w katalogu i może nuty miała podobne te główne ale jak dla mnie to pachniała inaczej, te kwiaty pomarańczy były bardziej takie na pierwszym miejscu...no nie wiem ale ten inaczej mi pachnie, bardziej świeżo od tamtej i nieco zimniej. Radiant u mnie pachniała zdecydowanie bardziej kwiatowo, ciepło a tu mocniej wyczuwam ten wetiwer...na każdym w sumie inaczej się zapachy zachowują...
__________________
fenomeno2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-12, 22:05   #2530
roiro
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 181
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XI

kashka - moim zdaniem tak. Podobieństwo strony zapachowej Getaway do zapachu próbki jest, moim zdaniem, znacznie większe niż w przypadku Vivacity.
roiro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-13, 02:28   #2531
jocelyne mary
Raczkowanie
 
Avatar jocelyne mary
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 354
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XI

Cytat:
Napisane przez roiro Pokaż wiadomość
. Co tak szaleją z tymi fakturami korygującymi? Mnie przysłali taką na jedną próbkę pomadki.
To z pewnością w ramach racjonalnej gospodarki zasobami leśnymi.

To ja Was zaskoczę: zamówienie składałam późno we wtorek, a wszystko w paczce było: i kremy Optimals z kartami, i Vivacity, i cała reszta. (No, i paczka dzień wcześniej przed planowanym terminem.) Chyba mieszkam w jakiejś specjalnej strefie abo co.
jocelyne mary jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-13, 14:20   #2532
just75
Zadomowienie
 
Avatar just75
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 166
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XI

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
dzięki
Kolejny raz firma tłumaczy braki "dużym zainteresowaniem produktem".
Pytanie czy to ściema i próba przedstawienia danego kremu jako rarytasu, o który warto się bić czy po prostu w ich dziale planowania sprzedaży pracują kretyni. Tak czy siak jest to żenujące (po raz kolejny)
Ogólnie to są śmieszni, kremu może nie być po paru dniach, a nie w pierwszej minucie zamawiania.

Cytat:
Napisane przez Natalie24 Pokaż wiadomość
Tak się złożyło, że klientka zamówiła oba nowe kremy optimals smooth out. Zamawiałam z samego rana w poniedziałek i oba kremy były dostępne. W paczce otrzymałam 2 faktury, jedną właściwą i drugą korygującą gdzie odjęty od faktury jest krem na noc. Dostałam tylko krem na dzień, ale mimo to dostałam do "zestawu" kartę klubu optimals. Śmiech na sali
U mnie to samo, a jeszcze żeby było śmieszniej, to koleżanka dla której brałam te kremy, powiedziała, że ona wtedy tego na dzień też już nie chce, bo chciała mieć komplet.
Jakaś paranoja, teraz konsultantki muszą świecić oczami przed klientkami .
just75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-13, 17:41   #2533
MaryAnne
Rozeznanie
 
Avatar MaryAnne
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 762
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XI

Kurde zaczynam mieć dosyć tej firmy. W poprzedniej paczce nie było jednego produkty, a teraz pomylili cienie. W dodatku klientka się połapała dopiero teraz, prawie dwa tygodnie po tym, jak dostałam paczkę.
Możecie mi powiedzieć, czy mogę jeszcze dokonać zwrotu? A wcześniej zapłacić za fakturę (bo mija termin)?
__________________

MaryAnne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-13, 17:45   #2534
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XI

Cytat:
Napisane przez MaryAnne Pokaż wiadomość
Kurde zaczynam mieć dosyć tej firmy. W poprzedniej paczce nie było jednego produkty, a teraz pomylili cienie. W dodatku klientka się połapała dopiero teraz, prawie dwa tygodnie po tym, jak dostałam paczkę.
Możecie mi powiedzieć, czy mogę jeszcze dokonać zwrotu? A wcześniej zapłacić za fakturę (bo mija termin)?
Na zwrot/wymianę masz 21 dni (chyba roboczych). Fakturę opłacasz normalnie a ewentualny zwrot za oddany produkt dostajesz jako nadpłatę na konto Ori.
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-13, 18:37   #2535
MaryAnne
Rozeznanie
 
Avatar MaryAnne
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 762
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XI

Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
Na zwrot/wymianę masz 21 dni (chyba roboczych). Fakturę opłacasz normalnie a ewentualny zwrot za oddany produkt dostajesz jako nadpłatę na konto Ori.
dzięki wielkie

---------- Dopisano o 19:37 ---------- Poprzedni post napisano o 18:48 ----------

a czy jest tutaj jeszcze jakaś konsultantka z Krakowa?
__________________

MaryAnne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-13, 19:02   #2536
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XI

Cytat:
Napisane przez MaryAnne Pokaż wiadomość


a czy jest tutaj jeszcze jakaś konsultantka z Krakowa?
jam Ci jest
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-14, 11:12   #2537
agusiab21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 260
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XI

I jeszcze ja
agusiab21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-14, 23:56   #2538
Narrhien
Zakorzenienie
 
Avatar Narrhien
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6 757
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XI

JA też, ale ze mnie taka konsultantka jak z koziej dupy trąba

Salix, ty z Krakowa? Kurcze, ale zaskoczenie
__________________
"Nikt prawie nie wie, dokąd go zaprowadzi droga, póki nie stanie u celu."


Narrhien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-15, 08:25   #2539
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XI

Cytat:
Napisane przez Narrhien Pokaż wiadomość

Salix, ty z Krakowa? Kurcze, ale zaskoczenie
ja wiedziałam, żeś z Kraka, więc dla mnie nie może będziesz wiedzieć, czy biuro na Szlaku jeszcze działa?
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-15, 09:15   #2540
Galijka
Wtajemniczenie
 
Avatar Galijka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 224
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XI

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
ja wiedziałam, żeś z Kraka, więc dla mnie nie może będziesz wiedzieć, czy biuro na Szlaku jeszcze działa?
Działa, byłam tam w piątek
__________________
"Trzeba śmiać się nie czekając na szczęście, bo gotowiśmy umrzeć nie uśmiechnąwszy się ani razu" / Jean de La Bruyere

http://www.centaurus.org.pl/

Cmentarz dla zwierząt


Galijka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-15, 10:09   #2541
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XI

Cytat:
Napisane przez Galijka Pokaż wiadomość
Działa, byłam tam w piątek
dzięki
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-15, 10:32   #2542
Elessar
Wtajemniczenie
 
Avatar Elessar
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 584
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XI

Cytat:
Napisane przez MaryAnne Pokaż wiadomość
Kurde zaczynam mieć dosyć tej firmy. W poprzedniej paczce nie było jednego produkty, a teraz pomylili cienie. W dodatku klientka się połapała dopiero teraz, prawie dwa tygodnie po tym, jak dostałam paczkę.
Możecie mi powiedzieć, czy mogę jeszcze dokonać zwrotu? A wcześniej zapłacić za fakturę (bo mija termin)?
Masz 30 dni roboczych na zwrot na USG, klient ma 10 dni od daty zakupu u Ciebie (patrz tył katalogu). Fakturę płacisz normalnie, potem masz nadpłatę na koncie.
__________________
coś się kończy, coś zaczyna
Elessar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-15, 11:50   #2543
paula1109
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kołobrzeg
Wiadomości: 2 381
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XI

mnie ta firma już nic nie dziwi,odkąd jestem konsulatantką a jest ok 4-5 lat to od zawsze były braki już w pierwszym dniu katalogu !
paula1109 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-15, 12:36   #2544
Mothernight
Raczkowanie
 
Avatar Mothernight
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: NDM
Wiadomości: 212
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XI

Nie wiem jak z wami,ale na mnie Lovely Garden kompletnie się nie trzyma ani Sparkle in Paris.Porażka:/
Mothernight jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-15, 12:55   #2545
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XI

Cytat:
Napisane przez Mothernight Pokaż wiadomość
Nie wiem jak z wami,ale na mnie Lovely Garden kompletnie się nie trzyma ani Sparkle in Paris.Porażka:/
na mnie to samo. niczym mgiełki zapachowe
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-16, 08:12   #2546
3milqa
Raczkowanie
 
Avatar 3milqa
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 151
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XI

jak używacie perfum bez atomizera np. jak te http://pl.oriflame.com/products/prod...prodCode=22949 ?
__________________
WALCZĘ O WŁOSY

insta 📷
zupa
3milqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-16, 08:44   #2547
Anex
Rozeznanie
 
Avatar Anex
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 963
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XI

Cytat:
Napisane przez 3milqa Pokaż wiadomość
jak używacie perfum bez atomizera np. jak te http://pl.oriflame.com/products/prod...prodCode=22949 ?
Akurat mam te perfumy i właśnie przymierzam się do przelania ich do widocznego na foto 30 ml flakonika z atomizerem Pełno takich flakoników do przelewek na allegro, o różnych pojemnościach Można też podobne flakoniki kupić na stoiskach typu "rozlewnia perfum"
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SS852062.jpg (12,1 KB, 11 załadowań)
Anex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-16, 08:58   #2548
fenomeno2000
Rozeznanie
 
Avatar fenomeno2000
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 689
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XI

Cytat:
Napisane przez 3milqa Pokaż wiadomość
jak używacie perfum bez atomizera np. jak te http://pl.oriflame.com/products/prod...prodCode=22949 ?
Ja zostawiłam sobie buteleczkę od MissO i teraz przelewam różne z Oriflame takie bez atomizera Ona jest przecież z odkręcanym atomizerem i tą ładną pompką.
Albo kupuję taką butelkę z atomizerem plastikową z Rossmanna, kosztuje ok. 2 zł i mam wtedy taką mgiełkę do torebki
__________________

Edytowane przez fenomeno2000
Czas edycji: 2013-04-16 o 09:01
fenomeno2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-16, 09:48   #2549
3milqa
Raczkowanie
 
Avatar 3milqa
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 151
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XI

dzięki rozejrzę się bo zapach jest boski
__________________
WALCZĘ O WŁOSY

insta 📷
zupa
3milqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-16, 18:56   #2550
roiro
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 181
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XI

Zupełnie nie działa mi wyszukiwarka produktów - u Was jest ok?
roiro jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-20 10:35:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:48.