Br±zowow³ose farbowane Cz.V - Strona 33 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2013-04-18, 15:03   #961
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
UWAGA WRÓCI£AM !!!

Dla zainteresowanych: Farba Matrix SoColor Beauty 6BV (nowo¶æ )

Jest spoko A nawet bardzo spoko
Nie wyszed³ za ciemny. Oby siê utrzymywa³ w miarê albo bardzo powolu¶ku zmywa³ to bêdzie git

Wiêcej poopowiadam i przeczytam co¶cie tu nabazgra³y jak mnie nie by³o za jaki¶ czas, bo muszê obiadek przygotowaæ

A teraz ma³a legenda:
Zdjêcie 1-3 najlepiej oddaj± kolor przy czym w pomieszczeniu jest on zimniejszy. (Wybaczcie te czerwone krostki na mej facjacie, ale nie smarowa³am siê ¿adnym bebikiem jad±c do fryzjerki)
4 jest ca³o¶ciowo, ale aparat nie chcia³ co¶ ostro¶ci z³apaæ Kto go tam wie czemu.
5 i 6 to porównanie koloru bez flesza i z fleszem
7-9 jak wygl±da w mocnym s³oñcu, które mam u siebie obecnie

To teraz zmykam. Pewnie za jak±¶ godzinkê, góra dwie wrócê i odpowiem na wszystkie pytania
No spoko! Kolor ciekawy i jasno wysz³o. Jako¶ ciemniej go sobie wyobra¿a³am
Mieni siê ch³odno i ciep³o dla mnie, z przewag± ciep³ego ale to to chyba od ¶wiat³a zale¿y.

Cytat:
Napisane przez anusiazg Poka¿ wiadomo¶æ
no moje dzi¶ tak wygl±daj±, zdjêcie przy lekkim o¶wietleniu zza okna ;p na dworze trochê lepiej widaæ.
stan nie jest za dobry, ale przed dekoloryzacj± te¿ nie by³ ;p maskê kupi³am, olejek dzi¶ odbieram i biorê siê za pielêgnacjê hehe
ma³a ró¿nica w porównaniu do czerni, ale mam nadziejê, ¿e po myciu trochê zja¶niej± te w³osy ;p i wstawiê foto bo jak nie, to wyrzuci³am kasê w b³oto ;p tylko nie wiem, czy przeciw³upie¿owym myæ czy lepiej nie? bo te¿ ¿eby siê nie wyp³uka³ za bardzo ;p
To s± odcienie w moim typie.
A czy przed po³o¿eniem poziomu 5 by³y ja¶niejsze?
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...


Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2013-04-18 o 15:05
Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-04-18, 15:08   #962
anusiazg
Raczkowanie
 
Avatar anusiazg
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomo¶ci: 193
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
To s± odcienie w moim typie.
A czy przed po³o¿eniem poziomu 5 by³y ja¶niejsze?
)) pocieszy³a¶ mnie ;p
jak w domu siedzê, to wygl±daj± na czarne. Mam nadziejê, ¿e jutro bêdzie lepiej
Przed po³o¿eniem farby by³y rudo-czerwono-fioletowe? ;p hehe co¶ takiego, im ni¿ej tym ciemniej, ale trudno, w koñcu kiedy¶ to ciemne zetnê ;p
anusiazg jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-04-18, 15:20   #963
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
No spoko! Kolor ciekawy i jasno wysz³o. Jako¶ ciemniej go sobie wyobra¿a³am
Mieni siê ch³odno i ciep³o dla mnie, z przewag± ciep³ego ale to to chyba od ¶wiat³a zale¿y.
Najlepsze, ¿e utrzyma³am poziom jaki mia³am
Ba³am siê, ¿e wyjdzie ciemniej a wyszed³ próbnikowo. I jeszcze ³adnie zniwelowa³ mi t± lekk± ró¿nicê miêdzy ja¶niejszym odrostem a koñcami
Na razie posz³o pó³ farby, wiêc mo¿e jak j± wykoñczê spróbujê 6P
Mieni siê na ciep³o/zimno w s³oñcu. W mieszkaniu jest przewaga zimnego poblasku. Na tym zdjêciu bez flesza widaæ, jak zimno wygl±da w pomieszczeniu.

Mam takiego fajnego kameleonka jak chcia³am

Moja matula z kolei stwierdzi³a, ¿e mog³am ciemniejszy wzi±æ, bo przy tym nie widaæ ró¿nicy w poziomie

---------- Dopisano o 16:19 ---------- Poprzedni post napisano o 16:12 ----------

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
mcromance ja juz tyle tych bb przetestowalam ze glowa mala na zime kocham Dr. Jart Silver. Teraz testuje Lioele Dollish, Skin79 Scandal Rose, Mizon snail bb. Uwielbiam peeling TonyMoly Apple i maseczke Tomatox i jeszcze kilka rzeczy mam
Kusisz mnie, no... Ja muszê szukaæ ¿ó³tków, bo mam ¿ó³te tony w skórze i ró¿owe bebiki mi siê lekko odcinaj±.

A nie wiesz, czy te cuda TonyMolt maj± jakie¶ próbki dostêpne? Bo bym sobie sprawi³a na wypróbowanie.

---------- Dopisano o 16:20 ---------- Poprzedni post napisano o 16:19 ----------

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
No dobra lasencje przekona³y¶cie mnie

W nocy mia³am olej na g³owie, rano szorowa³am szamponem przeciw³upie¿owym i ciek³o na br±zowo, wiêc ... jest ja¶niej. Zdecydowanie czerñ nie bije ju¿ po oczach

Wklejam kilka fotek pod ró¿nym k±tem
Wszystkie robione lustrzank± bez flesza, w naturalnym ¶wietle dziennym.
Pierwsze w domu, ostatnie na dworzu w s³oñcu. Te w s³oñcu podobaja mi siê bardzo
Jest ³adnie. Bardzo. No i glon poszed³ siê kochaæ
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.

Edytowane przez mcromance
Czas edycji: 2013-04-18 o 15:14
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-04-18, 15:24   #964
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez anusiazg Poka¿ wiadomo¶æ
)) pocieszy³a¶ mnie ;p
jak w domu siedzê, to wygl±daj± na czarne. Mam nadziejê, ¿e jutro bêdzie lepiej
Przed po³o¿eniem farby by³y rudo-czerwono-fioletowe? ;p hehe co¶ takiego, im ni¿ej tym ciemniej, ale trudno, w koñcu kiedy¶ to ciemne zetnê ;p
Wiesz po dekoloryzacji powinno siê co nieco wyp³ukaæ. Czekaj cierpliwie. Dbaj o w³osy teraz i czekaj. Ja trochê za³ama³am siê czarno¶ci± po 5AV ale nie min±³ miesi±c i mia³am ten poziom co chcia³am.

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Najlepsze, ¿e utrzyma³am poziom jaki mia³am
Ba³am siê, ¿e wyjdzie ciemniej a wyszed³ próbnikowo. I jeszcze ³adnie zniwelowa³ mi t± lekk± ró¿nicê miêdzy ja¶niejszym odrostem a koñcami
Na razie posz³o pó³ farby, wiêc mo¿e jak j± wykoñczê spróbujê 6P
Mieni siê na ciep³o/zimno w s³oñcu. W mieszkaniu jest przewaga zimnego poblasku. Na tym zdjêciu bez flesza widaæ, jak zimno wygl±da w pomieszczeniu.

Mam takiego fajnego kameleonka jak chcia³am

Moja matula z kolei stwierdzi³a, ¿e mog³am ciemniejszy wzi±æ, bo przy tym nie widaæ ró¿nicy w poziomie

---------- Dopisano o 16:19 ---------- Poprzedni post napisano o 16:12 ----------



Kusisz mnie, no... Ja muszê szukaæ ¿ó³tków, bo mam ¿ó³te tony w skórze i ró¿owe bebiki mi siê lekko odcinaj±.

A nie wiesz, czy te cuda TonyMolt maj± jakie¶ próbki dostêpne? Bo bym sobie sprawi³a na wypróbowanie.
No to ci powiem, tak patrz±c na ten kolorek, to 5bv musia³o by ci wyj¶æ super (masz ciemniejsze brwi wiêc powinno ci pasowaæ o ton ciemniej).
Tylko z tymi pi±tkami tak jest ¿e wychodzi czêsto czwórka
Ale jakby tak zmieszaæ 6bv i 5bv
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-04-18, 15:28   #965
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
No to ci powiem, tak patrz±c na ten kolorek, to 5bv musia³o by ci wyj¶æ super (masz ciemniejsze brwi wiêc powinno ci pasowaæ o ton ciemniej).
Tylko z tymi pi±tkami tak jest ¿e wychodzi czêsto czwórka
Ale jakby tak zmieszaæ 6bv i 5bv
Wracaj±c od fryzjerki te¿ my¶la³am jakby to by³o 6 BV z 5BV pomieszaæ.
Ale na razie poczekam i popatrzê jak bêdzie siê wymywa³. Bo mo¿e mi farba nie pasowaæ to po co kupowaæ kolejny odcieñ
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-04-18, 15:31   #966
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Wracaj±c od fryzjerki te¿ my¶la³am jakby to by³o 6 BV z 5BV pomieszaæ.
Ale na razie poczekam i popatrzê jak bêdzie siê wymywa³. Bo mo¿e mi farba nie pasowaæ to po co kupowaæ kolejny odcieñ
Mi Matrix SoColor w³osom nie przypasowa³ ale jak bym nie znalaz³a idealnego koloru gdzie indziej to bym siê drugi raz farbnê³a
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-04-18, 15:40   #967
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Mi Matrix SoColor w³osom nie przypasowa³ ale jak bym nie znalaz³a idealnego koloru gdzie indziej to bym siê drugi raz farbnê³a
A moje w³osy siê z nim polubi³y. By³am przygotowana na susz stulecia, a tu nic. Tylko lekko podsuszone s±, ale na³o¿ê olej z 2 razy lub t± twoj± domow± maseczkê i bêdzie jak przed farbowaniem

Najlepsze, ¿e fryzjerka mia³a ta twoj± maskê zakwaszaj±c±, ale okre¶la³a j± jako od¿ywkê Na³o¿y³a mi j±, sp³uka³a i jeszcze walnê³a octem na koniec

Po na³o¿eniu skóra na skroniach, tam gdzie takie zakola s± troszeñkê mnie szczypa³a, ale to przez wczorajsze przymusowe mycie od¿ywk±. Reszty g³owy nic nie ruszy³o. I farba wcale nie wali³a amoniakiem na kilometr jak niektóre dziewczyny j± opisywa³y. Jasne, ¿e kwiatuszki na ³±ce to nie by³y, ale zapach amoniaku wcale nie by³ intensywny. Chocia¿ ja na praktykach w stajni przy czyszczeniu boksów pozna³am co to jest prawdziwy amoniak, wiêc takie malusie stê¿enie mnie nie rusza

Nawet drogeryjny blond L'oreala mojej mamy dusi³ o wiele, wiele bardziej.
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2013-04-18, 16:15   #968
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
A moje w³osy siê z nim polubi³y. By³am przygotowana na susz stulecia, a tu nic. Tylko lekko podsuszone s±, ale na³o¿ê olej z 2 razy lub t± twoj± domow± maseczkê i bêdzie jak przed farbowaniem

Najlepsze, ¿e fryzjerka mia³a ta twoj± maskê zakwaszaj±c±, ale okre¶la³a j± jako od¿ywkê Na³o¿y³a mi j±, sp³uka³a i jeszcze walnê³a octem na koniec

Po na³o¿eniu skóra na skroniach, tam gdzie takie zakola s± troszeñkê mnie szczypa³a, ale to przez wczorajsze przymusowe mycie od¿ywk±. Reszty g³owy nic nie ruszy³o. I farba wcale nie wali³a amoniakiem na kilometr jak niektóre dziewczyny j± opisywa³y. Jasne, ¿e kwiatuszki na ³±ce to nie by³y, ale zapach amoniaku wcale nie by³ intensywny. Chocia¿ ja na praktykach w stajni przy czyszczeniu boksów pozna³am co to jest prawdziwy amoniak, wiêc takie malusie stê¿enie mnie nie rusza

Nawet drogeryjny blond L'oreala mojej mamy dusi³ o wiele, wiele bardziej.
No to moja w oczy dawa³a i ¿adnych kwiatków nie czu³am. Do tego w³osy nie by³y przesuszone. To wysz³o po ponad tygodniu.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-04-18, 16:19   #969
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
No to moja w oczy dawa³a i ¿adnych kwiatków nie czu³am. Do tego w³osy nie by³y przesuszone. To wysz³o po ponad tygodniu.
Aha... To mnie nie pocieszy³a¶ teraz
Dobra, za pó¼no na ¿a³owanie. Siê zobaczy jak u mnie bêdzie. Oby by³o dobrze, bo koszt farbowania wyszed³ mi tylko 27 z³ (12 z³ pó³ farby i oksydantu + 15 z³ za farbowanie)
A przy Color&Soin by³o to jako¶ ko³o 40 z³. Nawet Garnier Naturals kosztowa³ mnie wiêcej, bo musia³am kupiæ 2 farby po 14-16 z³.
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-04-18, 18:00   #970
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

mcromance zapraszam na ten watek https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post40373807 przepadniesz
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-04-18, 18:06   #971
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
mcromance zapraszam na ten watek https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post40373807 przepadniesz
O MAJ GAAAD !!!!!!!!
Walhala !!!
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-18, 18:10   #972
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

A tak na marginesie pierdyk³am sobie jeszcze 2 zdjêcia z r±si przy s³abszym ¶wietle dziennym. Przedtem s³onko ostro dawa³o i na zdjêciach widaæ by³o mocniej ciep³y odcieñ. Oto jak wygl±da teraz

Zdjêcie #10 jest dalej od okna, zdjêcia #11 bli¿ej okna. Jest ró¿nica co?
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 10.jpg (31,8 KB, 19 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 11.jpg (27,9 KB, 25 za³adowañ)
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-04-18, 18:21   #973
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
O MAJ GAAAD !!!!!!!!
Walhala !!!
Kochana ten zel-krem ze slimaka z Mizona kosztuje na ebay ok 22zl z darmowa wysylka probek nie ma. ja kocham tego slimaczka
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-04-18, 18:26   #974
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
Kochana ten zel-krem ze slimaka z Mizona kosztuje na ebay ok 22zl z darmowa wysylka probek nie ma. ja kocham tego slimaczka
Odpisa³am u Azjatów
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-04-18, 19:10   #975
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez metaxa Poka¿ wiadomo¶æ
ja tu czarnego nie widzê tylko piêkny br±z
no ju¿ go nie ma

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
O w s³oneczku piêknie siê mieni± Bardzo fajny kolorek. A teraz ju¿ nie szalej z farbami i od¿ywianko! Masz naprawdê piêkny kolor teraz.
Dziêkujê Mi tez siê teraz podoba.

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
masz boski kolor! taki poziom ciemnosci chcialaby miec ale coz farby mi sie wyplukuja ciagle
Dziêkuje Mi te¿ siê w³osy bardzo wyp³ukuj±, dlatego zrobi³am ta pigmentacje i bardzo liczê na to, ¿e przestan± ju¿ siê wyp³ukiwaæ. Je¶li jednak znowu bêd± siê wyp³ukiwaæ, to siê powiesze na suchej ga³êzi. Musze teraz zrobic przerwê w farbowaniu, przynajmniej 4 tygodnie.
Je¶li jednak przestan± siê wyp³ukiwaæ, to bêdê namawiaæ ciebie na pigmentacjê

Cytat:
Napisane przez anusiazg Poka¿ wiadomo¶æ
a wiêc ju¿ wróci³am jako¶ wielce moje w³osy nie ucierpia³y, wiêc jest ok póki co kolor wygl±da bardzo ciemno, wiêc nie dodajê dzi¶ zdjêcia, po umyciu dodam wziê³am odcieñ 5,0, tak jak radzi³y¶cie, kolor wyszed³ ciep³y, ale nie jest ¼le
Cytat:
Napisane przez anusiazg Poka¿ wiadomo¶æ
ma³a ró¿nica w porównaniu do czerni,
Ja ró¿nicê widzê.
Przeciw³upie¿owy chyba sobie daruje, bo mo¿e za mocno ci zmyæ. Na twoim miejscu my³abym normalnym szamponem.

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Na tym zdjêciu bez flesza widaæ, jak zimno wygl±da w pomieszczeniu.
...........
Jest ³adnie. Bardzo. No i glon poszed³ siê kochaæ
Twój kolorek w pomieszczeniu bardzo mi siê podoba, bo ja jestem mi³o¶niczk± ch³odnych br±zów. Ten w s³oñcu jak dla mnie za jasny. Ale ³adnie wygl±daj± twoje w³oski: b³yszcz±ce, równiutki kolor, widaæ, ¿e zdrowe


Co do mojego glona.... no có¿ kocham twoje teksty, choæ nie wiem dok³adnie co mia³as tu na my¶li




A ja dzi¶ przycisnê³am mê¿a i spyta³am go wprost czy mu sie podoba mój kolor. Mówi, ¿e nie komentowa³, bo co wróci do domu, to mam inne w³osy
Stwierdzi³, ¿e w tym ciemnym mi bardzo ³adnie i nie mam go zmywaæ, ¿e mogê sobie zostawiæ nawet czarne

A wiêc dziewczyny odstawiam szampon przeciw³upie¿owy skoro doszorowa³am siê do br±zu Boje sie, ¿e gdybym dalej tak intensywnie je pra³a, to dopra³abym je do glona, którego ukry³am pod t± farb±
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-04-18, 19:18   #976
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
Twój kolorek w pomieszczeniu bardzo mi siê podoba, bo ja jestem mi³o¶niczk± ch³odnych br±zów. Ten w s³oñcu jak dla mnie za jasny. Ale ³adnie wygl±daj± twoje w³oski: b³yszcz±ce, równiutki kolor, widaæ, ¿e zdrowe

Co do mojego glona.... no có¿ kocham twoje teksty, choæ nie wiem dok³adnie co mia³as tu na my¶li
Przepraszam
Czasem siê zapominam ¿e nie piszê ze swoimi znajomymi ze studiów, którzy wiedz± o co mi chodzi

A odno¶nie kochania siê glona, chodzi³o mi o to, ¿e go ³adnie zakry³o. Czyli krótko mówi±c spie**** gdzie pieprz ro¶nie i oby nie wróci³



I równie¿ dziêkujê za komplement Staram siê im dogadzaæ. Jedynie co to farbujê i suszê (bo inaczej by³yby ulizane).
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.

Edytowane przez mcromance
Czas edycji: 2013-04-18 o 19:19
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-04-18, 19:21   #977
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Weronisia robilam pigmentacje jakos w zeszlym roku u mnie problemem jest wyplukiwanie sie farby z odrostu tam gdzie nigdy wczesniej farbowane nie byly wrrr. A na to pigmentacja nie pomoze
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-04-18, 19:25   #978
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
A tak na marginesie pierdyk³am sobie jeszcze 2 zdjêcia z r±si przy s³abszym ¶wietle dziennym. Przedtem s³onko ostro dawa³o i na zdjêciach widaæ by³o mocniej ciep³y odcieñ. Oto jak wygl±da teraz

Zdjêcie #10 jest dalej od okna, zdjêcia #11 bli¿ej okna. Jest ró¿nica co?
fiolecik widzê Bardzo ³adnie
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-04-18, 19:28   #979
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
fiolecik widzê Bardzo ³adnie
¯eby¶ wiedzia³a jak ja siê cieszê
Taki fajny kameleon pierwszy raz mi siê trafi³. Super efekt
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-18, 19:29   #980
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Kachula rzuc prosze okiem na wzornik http://2.bp.blogspot.com/-9codgAxgp9...na+Color14.jpg

czy poziom 6 nie jest juz baaardzo ciemny? boje sie ze 5 wyszlaby mi wrecz czarna.
Jestem zdezorientowana bo wszystkei ziolowe przez te wiele miesiecy zawsze wychodzily mi jasniej niz w palecie.
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-04-18, 19:57   #981
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

mcromance dziêki za wyja¶nienie o glonie

goldika jestem w szoku, ¿e ci nie ³apie odrost. My¶la³am, ¿e ja jestem przypadkiem beznadziejnym, ale dzi¶ ju¿ tak nie twirdzê, bo widzê, ¿e s± przypadki bardziej beznadziejne
No jedyne co mogê, to wspó³czuæ. Ja mam nadziejê, ¿e w koñcu mojego glona zamalujê na sta³e, a z czasem i tak zostanie ¶ciêty. Do czterdziestki powinnam siê z nim uporaæ
Ale u ciebie problem zostanie

Jeszcze wklejam zdjêcie z wczoraj gdy moim oczom ukaza³a siê czerñ.
Mo¿e teraz zrozumiecie moje przera¿enie
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 20130417_232018.jpg (47,0 KB, 24 za³adowañ)

Edytowane przez Weronisia
Czas edycji: 2013-04-18 o 19:59
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-04-18, 20:04   #982
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
mcromance dziêki za wyja¶nienie o glonie

goldika jestem w szoku, ¿e ci nie ³apie odrost. My¶la³am, ¿e ja jestem przypadkiem beznadziejnym, ale dzi¶ ju¿ tak nie twirdzê, bo widzê, ¿e s± przypadki bardziej beznadziejne
No jedyne co mogê, to wspó³czuæ. Ja mam nadziejê, ¿e w koñcu mojego glona zamalujê na sta³e, a z czasem i tak zostanie ¶ciêty. Do czterdziestki powinnam siê z nim uporaæ
Ale u ciebie problem zostanie

Jeszcze wklejam zdjêcie z wczoraj gdy moim oczom ukaza³a siê czerñ.
Mo¿e teraz zrozumiecie moje przera¿enie
to nawet nie tyle, ze nie lapie tyle mi mi go rozjasnia wrzucalam fotke jakis czas temu. Masakra... ale tylko henna i ziolowe farby mi tak robia. Dlatego teraz juz kupie jakas profeske.

---------- Dopisano o 21:04 ---------- Poprzedni post napisano o 21:01 ----------

myslicie, ze do Wella Illumina konieczny jest utleniacz z Welli? maja jeden Wellaxon do wszystkich farb swoich.
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-04-18, 20:11   #983
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
mcromance dziêki za wyja¶nienie o glonie

goldika jestem w szoku, ¿e ci nie ³apie odrost. My¶la³am, ¿e ja jestem przypadkiem beznadziejnym, ale dzi¶ ju¿ tak nie twirdzê, bo widzê, ¿e s± przypadki bardziej beznadziejne
No jedyne co mogê, to wspó³czuæ. Ja mam nadziejê, ¿e w koñcu mojego glona zamalujê na sta³e, a z czasem i tak zostanie ¶ciêty. Do czterdziestki powinnam siê z nim uporaæ
Ale u ciebie problem zostanie

Jeszcze wklejam zdjêcie z wczoraj gdy moim oczom ukaza³a siê czerñ.
Mo¿e teraz zrozumiecie moje przera¿enie
Proszê bardzo Jak co¶ to ¿±daæ wyja¶nieñ. Chêtnie wyja¶niê o co mi chodzi

To ja jestem dziwna, bo ja u ciebie tam br±z widzê (tam gdzie siê ¶wiat³o tak nie odbi³o od w³osów).
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-04-18, 20:15   #984
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
Kachula rzuc prosze okiem na wzornik http://2.bp.blogspot.com/-9codgAxgp9...na+Color14.jpg

czy poziom 6 nie jest juz baaardzo ciemny? boje sie ze 5 wyszlaby mi wrecz czarna.
Jestem zdezorientowana bo wszystkei ziolowe przez te wiele miesiecy zawsze wychodzily mi jasniej niz w palecie.
niby próbnik normalny ale 5 do¶æ ciemne. Ale z tymi twoimi odrostami to nie wiadomo jak ta 6 by z³apa³a, 5 na pewno ciemno, bardzo.

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
mcromance dziêki za wyja¶nienie o glonie

goldika jestem w szoku, ¿e ci nie ³apie odrost. My¶la³am, ¿e ja jestem przypadkiem beznadziejnym, ale dzi¶ ju¿ tak nie twirdzê, bo widzê, ¿e s± przypadki bardziej beznadziejne
No jedyne co mogê, to wspó³czuæ. Ja mam nadziejê, ¿e w koñcu mojego glona zamalujê na sta³e, a z czasem i tak zostanie ¶ciêty. Do czterdziestki powinnam siê z nim uporaæ
Ale u ciebie problem zostanie

Jeszcze wklejam zdjêcie z wczoraj gdy moim oczom ukaza³a siê czerñ.
Mo¿e teraz zrozumiecie moje przera¿enie
O czarno! Normalnie szoken bym mia³a
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-04-18, 20:15   #985
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
to nawet nie tyle, ze nie lapie tyle mi mi go rozjasnia wrzucalam fotke jakis czas temu. Masakra... ale tylko henna i ziolowe farby mi tak robia. Dlatego teraz juz kupie jakas profeske.

---------- Dopisano o 21:04 ---------- Poprzedni post napisano o 21:01 ----------

myslicie, ze do Wella Illumina konieczny jest utleniacz z Welli? maja jeden Wellaxon do wszystkich farb swoich.
No nie wiem, bo ja pierwszy raz profesjonaln± robi³am dopiero.
Ale podejrzewam, ¿e je¶li to "zwyk³a" amoniakowa farba to mo¿na oxy zast±piæ jakim¶ innej firmy. Z bezamonakowymi bym siê ba³a tak robiæ.
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-04-18, 20:30   #986
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
O czarno! Normalnie szoken bym mia³a
To wyobra¼ sobie mojego szoka. Prawie zemdla³am
No ale ju¿ po szoku, bo sie zmy³o i jest nadal bardzo ciemno, ale ³adnie


Goldika Mysia na swoim blogu pisa³a, ¿e oxy mo¿na braæ jakiekolwiek. Nie musi byæ tej samej firmy co farba. Oxy to oxy.

Poza tym jak ja kupowa³am farbê w sklepie fryzjerskim to to samo powiedzia³ mi sprzedawca. Kupowa³am wtedy Majirel, a da³ mi oxy najtañsze jakie mia³.

Edytowane przez Weronisia
Czas edycji: 2013-04-18 o 20:31
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-04-18, 20:37   #987
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
To wyobra¼ sobie mojego szoka. Prawie zemdla³am
No ale ju¿ po szoku, bo sie zmy³o i jest nadal bardzo ciemno, ale ³adnie


Goldika Mysia na swoim blogu pisa³a, ¿e oxy mo¿na braæ jakiekolwiek. Nie musi byæ tej samej firmy co farba. Oxy to oxy.

Poza tym jak ja kupowa³am farbê w sklepie fryzjerskim to to samo powiedzia³ mi sprzedawca. Kupowa³am wtedy Majirel, a da³ mi oxy najtañsze jakie mia³.
a jaka Ty teraz kladlas farbe?
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-04-18, 20:48   #988
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
To wyobra¼ sobie mojego szoka. Prawie zemdla³am
No ale ju¿ po szoku, bo sie zmy³o i jest nadal bardzo ciemno, ale ³adnie


Goldika Mysia na swoim blogu pisa³a, ¿e oxy mo¿na braæ jakiekolwiek. Nie musi byæ tej samej firmy co farba. Oxy to oxy.

Poza tym jak ja kupowa³am farbê w sklepie fryzjerskim to to samo powiedzia³ mi sprzedawca. Kupowa³am wtedy Majirel, a da³ mi oxy najtañsze jakie mia³.
Oxy to oxy przy farbie z amoniakiem. W przypadku farb bez amoniakowych utleniacz tej samej firmy bo szlag ich wie jaka i z czego ta farba.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-04-18, 20:56   #989
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

zamowilam illumine w kolorze 6 i 5 z natur, bede mieszac
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-04-18, 20:59   #990
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

goldika szalejesz, szalejesz
¯yczê, ¿eby wysz³o bosko i ¿eby¶ siê uchacha³a jak ja po zmyciu mojej i wysuszeniu
No i ¿eby pigment raczy³ ³askawie pozostaæ tam gdzie go chcesz
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:28.