Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII - Strona 68 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-04-16, 20:10   #2011
advertisement
Wtajemniczenie
 
Avatar advertisement
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 477
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez Claire91 Pokaż wiadomość
A czuć wódą?
Trochę tak zapach bardziej przypomina jakiegos jabola Na pewno jest w skladzie alkohol bo plyn wysusza.

Moje drogie zakupoholiczki Szykuje sie ktoras z Was do zamowienia na amazonie? Chętnie podłączyłabym się i zamowila serum Nufountain.

__________________
Prostota jest szczytem wyrafinowania
Leonardo da Vinci

instagram: emwuwu

wymiana


advertisement jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-17, 05:50   #2012
Claire91
Wtajemniczenie
 
Avatar Claire91
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 755
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez advertisement Pokaż wiadomość
Trochę tak zapach bardziej przypomina jakiegos jabola Na pewno jest w skladzie alkohol bo plyn wysusza.

Moje drogie zakupoholiczki Szykuje sie ktoras z Was do zamowienia na amazonie? Chętnie podłączyłabym się i zamowila serum Nufountain.
To chyba daruję sobie ten płyn, bo moje naczynka się rozjuszą
__________________
wymiana nowy wątek-kosmetyki naturalne, mineralne, sera i apteczne
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post49549467

Edytowane przez Claire91
Czas edycji: 2013-04-17 o 20:19
Claire91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-17, 06:59   #2013
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

balm balm ma nowe balsamy - fajne!
http://www.matique.pl/pl/sklep/nowosci/1.html
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-17, 08:21   #2014
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
balm balm ma nowe balsamy - fajne!
http://www.matique.pl/pl/sklep/nowosci/1.html
oo, przydałby mi się ten "relaks" i "równowaga" (psychiczna...)
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-17, 10:47   #2015
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 688
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez Claire91 Pokaż wiadomość
To chyba daruję sobie ten płyn, bo moje naczynka się rozjuszą
Wątpię aby to serum mogło to spowodować, ale gwarancji dać nie mogę, grozi chyba jedynie w przypadku alergii na wit. C.

Dla zainteresowanych na kosmetyki-mineralne wyprzedaż podkładów Pixie, wygląda jakby wycofywali asortyment.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-17, 20:05   #2016
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Dla zainteresowanych na kosmetyki-mineralne wyprzedaż podkładów Pixie, wygląda jakby wycofywali asortyment.
Wycofywane są formuły Cover De Luxe i Natural Finish, ale o tym informacja była już dawno temu. Chyba w końcu chcą się pozbyć resztek.
Melya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-17, 21:54   #2017
promolcia
Zadomowienie
 
Avatar promolcia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 178
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

ma ktoś jakiś kod zniżkowy na zakupy na naturnice i chciałby się podzielić ?
promolcia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-17, 22:15   #2018
EmilaDz78
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódz
Wiadomości: 1 375
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Też tam planuje zakupy
Samoopalacz Green people,trochę próbek jmo i zastanawiam się nad filtrem 25spf GP
EmilaDz78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-18, 10:02   #2019
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII


3 moje dziewczyny obkupiły się w sylveco, a dwie namówiłam dzisiaj na oliwki BD dla mam zamiast goofnianych balsamów i wygląda na to, że jeszcze jedna zamiast balsamu olejek sobie kupi
a do tego 2 dziewczynom z pracy biorę szampony, odżywki, lotiony i maski z kaliny a mąż jednej zażądał porady co do kosmetyków naturalnych, bo też takie chce!
jestem z siebie dumna!
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-18, 18:56   #2020
mlodziudka85
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 329
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

lauress, iherb
mam i ja
mlodziudka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-18, 19:10   #2021
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez mlodziudka85 Pokaż wiadomość
lauress, iherb
mam i ja
super!
poproszę zdjęcia
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-19, 07:51   #2022
Sicilia
Zadomowienie
 
Avatar Sicilia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 621
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez EmilaDz78 Pokaż wiadomość
Też tam planuje zakupy
Samoopalacz Green people,trochę próbek jmo i zastanawiam się nad filtrem 25spf GP
Miałam samoopalacz GreenPeople- jest bardzo fajny. Jedynym minusem może być jego ziołowy zapach, ale na szczęście nie zostaje długo na skorze
__________________
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników

naturalnie proste
Sicilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-19, 17:00   #2023
EmilaDz78
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódz
Wiadomości: 1 375
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
Miałam samoopalacz GreenPeople- jest bardzo fajny. Jedynym minusem może być jego ziołowy zapach, ale na szczęście nie zostaje długo na skorze
To super, a jaki odcień opalenizny daje?
Mi akurat ziołowy zapach nie przeszkadza
EmilaDz78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-19, 18:41   #2024
Sicilia
Zadomowienie
 
Avatar Sicilia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 621
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez EmilaDz78 Pokaż wiadomość
To super, a jaki odcień opalenizny daje?
Mi akurat ziołowy zapach nie przeszkadza
Taki delikatny odcień, ładnie wyglada, jak skóra musnieta sloncem
__________________
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników

naturalnie proste
Sicilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-19, 21:07   #2025
Soph
Zakorzenienie
 
Avatar Soph
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 17 053
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

dziewczyny macie jakieś doświadczenia z mydłami organicznymi Tso Morri?
zastanawiam się nad tym peelingującym z loofą do mycia ciała...
__________________

Kontakt - zamówienia:
sophmineralnie@gmail.com
Arkusz rozliczeń: klik


Soph jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-19, 21:24   #2026
promolcia
Zadomowienie
 
Avatar promolcia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 178
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez EmilaDz78 Pokaż wiadomość
Też tam planuje zakupy
Samoopalacz Green people,trochę próbek jmo i zastanawiam się nad filtrem 25spf GP
ja też tam zawitałam z powodu uzupełniania zapasu próbek jmo
wykończyłam ostatnio kilka butelek i np. zostałam bez żadnej odżywki do włosów...dobrze, że chociaż w rossie jest alterra ...
Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość

3 moje dziewczyny obkupiły się w sylveco, a dwie namówiłam dzisiaj na oliwki BD dla mam zamiast goofnianych balsamów i wygląda na to, że jeszcze jedna zamiast balsamu olejek sobie kupi
a do tego 2 dziewczynom z pracy biorę szampony, odżywki, lotiony i maski z kaliny a mąż jednej zażądał porady co do kosmetyków naturalnych, bo też takie chce!
jestem z siebie dumna!

nawracasz ludzi na dobrą drogę
ja nie mam takiego daru ...wszyscy wokół mnie zachwycają się zapachami parafinowych balsamów sprzedawanych z katalogów itp. i za nic w świecie nie chcą przyjąć do wiadomości, że niestety sobie nimi szkodzą czasem czuje się jak kosmitka

Edytowane przez promolcia
Czas edycji: 2013-04-19 o 21:29
promolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-20, 00:59   #2027
mlodziudka85
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 329
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez Soph Pokaż wiadomość
dziewczyny macie jakieś doświadczenia z mydłami organicznymi Tso Morri?
zastanawiam się nad tym peelingującym z loofą do mycia ciała...
miałam takie zielone mydełko z białymi i czerwonymi serduszkami. Zapach poniżej średniej, barwiło wszystko dookoła. Mydelniczka była 'upaprana', gdyż wolno wysychało i ją 'maziało'. Mnie nie wysuszało. Mojego nie polecam, ale może inne są lepsze.
mlodziudka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-22, 07:51   #2028
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 672
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

uprzejmie donoszę, że w środę, 24go jest noc zakupów w złotych tarasach i cały asortyment phenome z rabatem -35%
Jakkolwiek o ile dobrze kojarzę znowu są dość konkretne braki
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-22, 10:47   #2029
Soph
Zakorzenienie
 
Avatar Soph
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 17 053
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez mlodziudka85 Pokaż wiadomość
miałam takie zielone mydełko z białymi i czerwonymi serduszkami. Zapach poniżej średniej, barwiło wszystko dookoła. Mydelniczka była 'upaprana', gdyż wolno wysychało i ją 'maziało'. Mnie nie wysuszało. Mojego nie polecam, ale może inne są lepsze.
jednak go nie zamówiłam
ale zrobiłam małe zamówienie w mydlarni Leyla.

w P&R zniżka -15% na niektóre produkty.
__________________

Kontakt - zamówienia:
sophmineralnie@gmail.com
Arkusz rozliczeń: klik


Soph jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-22, 10:50   #2030
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Witajcie Kochane Jej mam nadzieję, że jeszcze pamiętacie Waszą Margoltkę.

Jestem i mamy się razem z Mikrusią dobrze. Muszę niestety leżeć, bo znów ciąża zagrożona jest skurczami i przedwczesnym porodem. A to dopiero 22.tydzień. Dosyć mnie to załamało i na jakiś czas wgrzebałam się pod kołdrę, użalając się nad sobą. Ale chyba dzięki pogodzie, a przede wszystkim pomyślnym wynikom badań postanowiłam wziąć się w garść

Kosmetykowo u mnie w zasadzie bez zmian. Z racji ciąży musiałam kilka kosmetyków oddać. Ale nadal świetnie służą dr.Hauschka, Pukka i Gaia Creams. Także myjadełko Liz Earle bardzo mi odpowiada.

Za to kremiki Sylveco bardzo średnio. Ten rokitnikowy zaczął robić dziwne rzeczy z buzią - w ciągu dnia robiła się taka rozpulchniona, a pory rozszerzone. Dziwne. Natomiast pod oczy jest ok. Już mnie nie podrażnia, ale na kolana też nie powala. Zdecydowanie wolę mój własnoręcznie ukrecony marchewkowy kremik pod oczy. To chyba pierwszy tak dobrze działający własnoręcznie ukręcony kosmetyk. Wrzucę przepis do Koszyczka

Z hennowaniem może być u mnie kłopot. Nie jestem w stanie wysiedzieć tak długiego okresu z papką na włosach. No i ten zapach Mam w domu już Casting, ale to znowu chemia i strasznie waham się, czy nakładać to na włosy. Zobaczymy.

Ściskam Was
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl

Edytowane przez margoltka
Czas edycji: 2013-04-22 o 10:52
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-22, 11:28   #2031
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

oo, margo, koniecznie wrzucaj przepis na to cudo marchewkowe!!!
no i cieszę się, że z badań wszystko dobrze wygląda
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-22, 11:34   #2032
Soph
Zakorzenienie
 
Avatar Soph
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 17 053
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

margoltka
a jakieś inne niż henna farby naturalne?
trzymam kciuki za Was, dużo zdrówka


zaczęłam używać serum NuFountain, które zamawiałyśmy z Kari, póki co nie mogę przyzwyczaić się do wodnistej konsystencji (poprzednio używałam serum olejowego z wit. C i JMO), ale myślę, że działa, wyciągnęło zanieczyszczenia, a skóra jest bardziej napięta.
__________________

Kontakt - zamówienia:
sophmineralnie@gmail.com
Arkusz rozliczeń: klik


Soph jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-22, 11:56   #2033
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
oo, margo, koniecznie wrzucaj przepis na to cudo marchewkowe!!!
no i cieszę się, że z badań wszystko dobrze wygląda
Dziękuję Jeszcze w tym tygodniu bedzie przepis. Obecnie zajęłam się jego masową produkcją - mama, koleżanki i jeszcze dla mnie

Cytat:
Napisane przez Soph Pokaż wiadomość
margoltka
a jakieś inne niż henna farby naturalne?
trzymam kciuki za Was, dużo zdrówka


zaczęłam używać serum NuFountain, które zamawiałyśmy z Kari, póki co nie mogę przyzwyczaić się do wodnistej konsystencji (poprzednio używałam serum olejowego z wit. C i JMO), ale myślę, że działa, wyciągnęło zanieczyszczenia, a skóra jest bardziej napięta.
Dziękuję dziewczyny

No właśnie sama nie wiem jak to z tymi "naturalnymi" farbami jest. Podobno nie są one aż taki naturalne i bardzo kiepskie jeśli chodzi o trwałość. Sama nie wiem co robić

Co do NuFountain, u mnie raczej średnio. No nie widzę tych efektów
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-22, 12:26   #2034
_Kari_
Zakorzenienie
 
Avatar _Kari_
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 523
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Dziękuję Jeszcze w tym tygodniu bedzie przepis. Obecnie zajęłam się jego masową produkcją - mama, koleżanki i jeszcze dla mnie



Dziękuję dziewczyny

No właśnie sama nie wiem jak to z tymi "naturalnymi" farbami jest. Podobno nie są one aż taki naturalne i bardzo kiepskie jeśli chodzi o trwałość. Sama nie wiem co robić

Co do NuFountain, u mnie raczej średnio. No nie widzę tych efektów
No właśnie ja też póki co nie mogę się przyzwyczaić do wodnistej konsystencji tego serum... i szczypie mnie w ranki jak mam jakieś na buzi ;/
_Kari_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-22, 13:21   #2035
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 688
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
No właśnie sama nie wiem jak to z tymi "naturalnymi" farbami jest. Podobno nie są one aż taki naturalne i bardzo kiepskie jeśli chodzi o trwałość. Sama nie wiem co robić

Co do NuFountain, u mnie raczej średnio. No nie widzę tych efektów
Też słyszałam negatywne opinie o naturalnych farbach, ponoć nie warto, bo mogą działać równie niszcząco na włosy, co zwykłe drogeryjne. Zależy od tendencji, ale jak nie sprobujesz to się nie przekonasz, czy Ci służą

A czego, jakich efektów oczekujesz od serum?

Cytat:
Napisane przez _Kari_ Pokaż wiadomość
No właśnie ja też póki co nie mogę się przyzwyczaić do wodnistej konsystencji tego serum... i szczypie mnie w ranki jak mam jakieś na buzi ;/
Mnie też szczypało, ale chwilowo, ja z konsystencją miałam problem taki, że mi się bardzo szybko wchłaniało w dłonie zanim rozprowadziłam na twarzy, dlatego zawsze najpierw spryskiwałam dłonie mgiełką nawilżającą, albo smarowałam kremem i po wchłonięciu mogłam aplikować serum.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-22, 13:31   #2036
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Też słyszałam negatywne opinie o naturalnych farbach, ponoć nie warto, bo mogą działać równie niszcząco na włosy, co zwykłe drogeryjne. Zależy od tendencji, ale jak nie sprobujesz to się nie przekonasz, czy Ci służą

A czego, jakich efektów oczekujesz od serum?

...
Od serum NuFountain oczekiwałam przede wszystkim lekkiego rozjaśnienia, rozświetlenia cery. Miałam nadzieję (już nie oczekiwałam), że może ruszy trochę przebarwienia i zmniejszy pory. Póki co, jakoś nie widzę efektów. To samo mogłabym osiągnąć nie nakładając go wcale No nic potestuję jeszcze, nie skreślam tak szybko kosmetyków.
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-22, 13:45   #2037
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 688
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Od serum NuFountain oczekiwałam przede wszystkim lekkiego rozjaśnienia, rozświetlenia cery. Miałam nadzieję (już nie oczekiwałam), że może ruszy trochę przebarwienia i zmniejszy pory. Póki co, jakoś nie widzę efektów. To samo mogłabym osiągnąć nie nakładając go wcale No nic potestuję jeszcze, nie skreślam tak szybko kosmetyków.
Szkoda, gdyby Ci nie pomogło, u mnie pod tym względem efekty były spektakularne, właściwie już po pierwszym użyciu widziałam różnicę, skutki kuracji tym serum są u mnie widoczne do dzisiaj więc trzymam kciuki, może w końcu ruszy
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-22, 16:53   #2038
Soph
Zakorzenienie
 
Avatar Soph
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 17 053
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez _Kari_ Pokaż wiadomość
No właśnie ja też póki co nie mogę się przyzwyczaić do wodnistej konsystencji tego serum... i szczypie mnie w ranki jak mam jakieś na buzi ;/
też zauważyłam lekkie szczypanie

ogólnie sera z wit. C działają na mnie bardzo dobrze, mam nadzieję, że z tym też tak będzie, bo potrzebuję trochę poprawić kondycję cery...
__________________

Kontakt - zamówienia:
sophmineralnie@gmail.com
Arkusz rozliczeń: klik


Soph jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-22, 18:06   #2039
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 672
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

hej Laski

Co lepiej zastąpi hydrolat róży stulistnej w mieszankach - damasceńska czy neroli???
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-22, 18:43   #2040
promolcia
Zadomowienie
 
Avatar promolcia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 178
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Szkoda, gdyby Ci nie pomogło, u mnie pod tym względem efekty były spektakularne, właściwie już po pierwszym użyciu widziałam różnicę, skutki kuracji tym serum są u mnie widoczne do dzisiaj więc trzymam kciuki, może w końcu ruszy
u mnie też tak było, cera pięknie wyliftingowana i większa połowa przebarwień zlikwidowana (chyba już bezpowrotnie)

skończyłam właśnie pierwszą butelkę toniku azelo noalab...cudnie na mnie działa...używałam codziennie solo na noc...ropniaczki pojawiają się po nim tylko okazjonalnie...niestety zasiedziałych wągrów to nie rusza
promolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:17.