Schudnij z Jillian Michaels - czesc II - Strona 106 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-04-24, 16:48   #3151
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez wings6 Pokaż wiadomość
To będziemy walczyć razem wczoraj dołożyłam godzinę na rowerze ale bardzo lajtowo bo miałam ogon... a dziś zobaczę, kiedy do domu wrócę.
Jestem ciekawa jak moje kolana sobie poradzą bo w Shredzie bolały i jeszcze je czasem czuję więc ćwiczę ostrożnie.

Miłego dnia.
Ja nie chce przesadzać, bo wole sobie stopniowo coraz wieksze wyzwania dawać
A co do kolan to ja po prostu bez obciazenia po prostu cwicze, powoli stopniowo zaczynam z, ale to np zrobie jedna serie z, a reszte bez. I nie każde cwiczenie.

Ja sie zaraz zabieram za workout 2 i cardio, robie zaległy za wczoraj bo prądu nie miałam wrrr
Cytat:
Napisane przez Jadeitea Pokaż wiadomość
Napisałam do Ciebie na PW



Ja też sobie ostatnio kupiłam 3 kg! Tylko w Intersporcie, więc mój chłopak musiał tachać je w plecaku aż do mojego mieszkania. Przez przeziębienie odpuściłam sobie ostatnio Jillian (i jestem wściekła, bo wróciłam do mojej najwyższej wagi i mam ochotę podciąć sobie żyły, tyle wysiłku na marne ), ale od jutra już wracam i będę się jakoś trzymać, będzie dobrze.



Powodzenia!
Ja mam w domu 20 kg obciazenia... + jeszcze drugie 20 albo i wiecej ale to sie bedziemy z TŻ pozbywac bo za duzo miejsca zajmuje razem z ławeczką. Sie śmieje, że niedługo bede po 10 kg na łape brac

Chociaz w sumie, raz czy dwa podniosłam sztange z obciazeniem 27 kg Ale raz podniosłam i zdychałam
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-24, 17:57   #3152
ridja devojka
Zakorzenienie
 
Avatar ridja devojka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 671
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Melduję D7/L2 shreda.
Dziekuję, dobranoc
__________________
ridja devojka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-24, 18:26   #3153
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Melduje workout 2 i cardio 1
Godzinka mi zleciała strasznie szybko. Ćwiczyło mi sie mega dobrze, czuje sie przyjemnie zmęczona i czuje że jutro bede miala przyjemne zakwasy
I kurcze no, dałam rade całe cardio Wiecie jaki to dla mnie sukces? Dla osoby która nie potrafila sie poruszac 5 minut bez zadyszki? Za dzieciaka to mi kazali baloniki dmuchać żeby mi płuca lepiej funkcjonowały, a tu troche Jillian i prosze Fakt że gdzies pod koniec musiałam z 5 sekund przerwy zrobic ale to i tak mega postęp
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-24, 19:10   #3154
201604250957
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 9 369
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Dziewczyny właśnie zrobiłam pierwszy raz 2 level 30DS i nie wierzę, że nie umarłam jestem spocona jak szczur i cała się trzęsę ale jestem dumna, że zrobiłam cały mimo, że momentami było mi ciężko faktycznie b. dużo planków w tym poziomie, nie przepadam za nimi bo ma dość słabe ręce ale mam nadzieję, że dzięki tym ćwiczeniom i siłowym z ciężarkami uda mi się je wzmocnić i z każdym dniem będzie lepiej podobał mi się dzisiejszy trening ale to pewnie zasługa tego, że robiłam nowe ćwiczenia, po 10 razach z 1lv byłam już trochę znudzona i nauczona kolejności na pamięć aż się boję jutrzejszych zakwasów, ale dam radę!
201604250957 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-24, 19:55   #3155
DariaKom
Zakorzenienie
 
Avatar DariaKom
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 123
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Melduje workout 2 i cardio 1
Godzinka mi zleciała strasznie szybko. Ćwiczyło mi sie mega dobrze, czuje sie przyjemnie zmęczona i czuje że jutro bede miala przyjemne zakwasy
I kurcze no, dałam rade całe cardio Wiecie jaki to dla mnie sukces? Dla osoby która nie potrafila sie poruszac 5 minut bez zadyszki? Za dzieciaka to mi kazali baloniki dmuchać żeby mi płuca lepiej funkcjonowały, a tu troche Jillian i prosze Fakt że gdzies pod koniec musiałam z 5 sekund przerwy zrobic ale to i tak mega postęp
Wiem o co chodzi z cardio...ja też jestem cienka w cardio...
GRATULACJE!
Cytat:
Napisane przez kashmirka Pokaż wiadomość
Dziewczyny właśnie zrobiłam pierwszy raz 2 level 30DS i nie wierzę, że nie umarłam jestem spocona jak szczur i cała się trzęsę ale jestem dumna, że zrobiłam cały mimo, że momentami było mi ciężko faktycznie b. dużo planków w tym poziomie, nie przepadam za nimi bo ma dość słabe ręce ale mam nadzieję, że dzięki tym ćwiczeniom i siłowym z ciężarkami uda mi się je wzmocnić i z każdym dniem będzie lepiej podobał mi się dzisiejszy trening ale to pewnie zasługa tego, że robiłam nowe ćwiczenia, po 10 razach z 1lv byłam już trochę znudzona i nauczona kolejności na pamięć aż się boję jutrzejszych zakwasów, ale dam radę!
Hehehe... spinaj planki spinaj...bo w 3lvl będzie jeden naprawdę kilerski plank... ten gdzie ręce na przedramionach prostujesz i uginasz znów i tak w kółko- nienawidzę tego..kiedyś myślałam, że mi ręka w łokciu pęknie- poważnie... a innym razem spocona dłoń mi się wyślizgnęła jak prostowałam i myślałam, że złamanie będzie, na bólu się dzięki bogu skończyło, ale od tego czasu boję się tych planków.




Melduję 3 dzień Shreda 2lvl
DariaKom jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-24, 20:04   #3156
Pani Krecik
Raczkowanie
 
Avatar Pani Krecik
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 52
Odp: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Zaliczony 2/30 . Jutro przerwa
Pani Krecik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-24, 20:14   #3157
venuswo
Raczkowanie
 
Avatar venuswo
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 291
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Manonnie - dziękuję pięknie . Tak myślałam, że mi połączenie Shreda z Killer Buns nie zaszkodzi, ale doświadczonych dobrze zapytać.
Fajne są te ćwiczenia - Shreda aż takim uwielbieniem nie darzę, ale już wiem dlaczego, bo w Shredzie dane ćwiczenie wykonuje się dłużej, a w Killer Buns jest tyle powtórzeń, że człowiek nie zdąży "umrzeć".
venuswo jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-24, 20:50   #3158
19katarzynka89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 32
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Godzinę temu zrobiłam ostatni dzień z levelu 3
Jestem mega zadowolona, bo wytrwałam i co najlepsze dzień bez krzyków jillian jest dniem straconym!
Teraz zastanawiam sie czy czekać do poniedziąłku by zacząć BR czy śmigać od jutra. Od kiedy potrzebny jest ekspander? od razu? Bo wypłata dopiero w piątek.
19katarzynka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-24, 21:38   #3159
coccinelle_88
Rozeznanie
 
Avatar coccinelle_88
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 609
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

D6/L2 done
Wczoraj miałam przerwę, powinowałam, posłodyczowałam- i potem rowniez postanowilam oddac sie przyjemnosciom na calego
Za to dzis nie jestem tak zmeczona po shredzie, ale za to MEGA sponcona

Juz mam troche dosc tej dwojki- jestem ciekawa co mnie czeka w 3
Widzę, ze na forum raczej utrzymuje sie tendencja do robienia br po shredzie, a ripped jako ostatni przystanek, hmmmm....
__________________
Ćwiczę z Fitness Blender!
coccinelle_88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-25, 06:25   #3160
Sandrika
Zadomowienie
 
Avatar Sandrika
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 476
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez 19katarzynka89 Pokaż wiadomość
Godzinę temu zrobiłam ostatni dzień z levelu 3
Jestem mega zadowolona, bo wytrwałam i co najlepsze dzień bez krzyków jillian jest dniem straconym!
Teraz zastanawiam sie czy czekać do poniedziąłku by zacząć BR czy śmigać od jutra. Od kiedy potrzebny jest ekspander? od razu? Bo wypłata dopiero w piątek.
Gratuluje a Jak efekty ?
Ja też uwielbiam jak ona się drze przynajmniej nie mam czasu znudzić się nią Co do BR to pierwsze dwa tygodnie, a nawet bym powiedziała miesiąc za dużo mi nie dał, ćwiczenia są bardzo łatwe, ale może to dlatego ze robiłam je po jakimś innym zestawie Jillian Eksapnder z tego co pamiętam jest potrzebny chyba już d 2 workoucie więc drugiego dnia ćwiczeń
powodzenia!
Cytat:
Napisane przez coccinelle_88 Pokaż wiadomość
Juz mam troche dosc tej dwojki- jestem ciekawa co mnie czeka w 3
Widzę, ze na forum raczej utrzymuje sie tendencja do robienia br po shredzie, a ripped jako ostatni przystanek, hmmmm....
Ja po shredzie robiłam Banish Fat Boost Metabolism (wtedy nie było jeszcze BR) i powiem szczerze, ze zakręciło mi się nie raz w głowie
Własnie! Jeszcze ripped nie robiłam
Sandrika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-25, 08:16   #3161
Aishowa
Zadomowienie
 
Avatar Aishowa
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 114
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Skończyłam wczoraj lvl 1 Shred i w 10 dni straciłam 1 cm w bicepsie, 2 cm w talii i 3 cm pod biustem Jestem pod wrażeniem i ćwiczę dalej
Aishowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-25, 10:03   #3162
Miluuu
Rozeznanie
 
Avatar Miluuu
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 990
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

A ja dzis melduje d2 z 1lvl shreda najgorzej bylo zaczac pierwszy dzien, ale teraz juz poleci z gorki
__________________
Ćwiczę.
30 DS: 30/30
P90X: 22/90

Kosmetyczne zmagania

Miluuu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-25, 10:16   #3163
martamw
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 165
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Ponawiam pytanie. Skończyłam program BR i co polecacie po nim?

Zaczęłam 30DS (4 razy w tygodniu + 2 razy Cardio z BR) i jest zbyt lekko. Czuję niedosyt, a że rano mam 30-40 minut na ćwiczenia to wolałabym coś maksymalnie skompresowanego i efektywnego. W tym tygodniu ze względu na szkolenie ćwiczyłam wieczorem, więc robiłam razem L1 i L2 co dawało bardziej w kość, ale z kolei wracam teraz od porannych ćwiczeń i czasu treningu nie będę mogła wydłużyć.
martamw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-25, 10:48   #3164
Anchela
Zadomowienie
 
Avatar Anchela
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 1 146
GG do Anchela
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Witam was dziewczyny. Podczytuję was już od jakiegoś czasu i to dzięki wam poznałam Jillian i jestem zachwycona jej ćwiczeniami i podejściem. Chciałam prosić o linka do BR bo nie mogę znaleźć, jeśli to nie sprawi kłopotu. Ćwiczę od końca lutego, kończę właśnie 30DS, dodaję do tego ćwiczenia na brzuch albo uda/pośladki Tamillee albo robę FBM. Ja z kolei lubię kardio i nie sprawia mi kłopotu natomiast ręce, pompki itd ... ciężko. A najlepsze jest to, że nigdy nie lubiłam ćwiczyć, sportu a teraz gdy mam 30 + biegam, rower, rolki i ćwiczenia i co najważniejsze - lubię to
__________________
"Być inteligentnym to bardzo męczące"
Anchela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-25, 10:51   #3165
radgamu
Raczkowanie
 
Avatar radgamu
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 90
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez Aishowa Pokaż wiadomość
Skończyłam wczoraj lvl 1 Shred i w 10 dni straciłam 1 cm w bicepsie, 2 cm w talii i 3 cm pod biustem Jestem pod wrażeniem i ćwiczę dalej
WOW! ja też jestem pod wrażeniem, oby tak dalej

ja dzisija skończyłam 1lvl Shred
__________________


radgamu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-25, 10:57   #3166
Jadeitea
Zadomowienie
 
Avatar Jadeitea
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 008
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez Anchela Pokaż wiadomość
Witam was dziewczyny. Podczytuję was już od jakiegoś czasu i to dzięki wam poznałam Jillian i jestem zachwycona jej ćwiczeniami i podejściem. Chciałam prosić o linka do BR bo nie mogę znaleźć, jeśli to nie sprawi kłopotu. Ćwiczę od końca lutego, kończę właśnie 30DS, dodaję do tego ćwiczenia na brzuch albo uda/pośladki Tamillee albo robę FBM. Ja z kolei lubię kardio i nie sprawia mi kłopotu natomiast ręce, pompki itd ... ciężko. A najlepsze jest to, że nigdy nie lubiłam ćwiczyć, sportu a teraz gdy mam 30 + biegam, rower, rolki i ćwiczenia i co najważniejsze - lubię to
Poszła wiadomość na PW
__________________
30 Day Shred: done!
Ripped in 30: done!

Body Revolution: IN PROGRESS/ON HIATUS (przerwa spowodowana remontem i przeprowadzką)

Jem trawę - blog (też zaniedbany, ale kiedyś doń wrócę)
Jadeitea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-25, 11:01   #3167
live
Rozeznanie
 
Avatar live
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 941
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Melduje workout 2 i cardio 1
Godzinka mi zleciała strasznie szybko. Ćwiczyło mi sie mega dobrze, czuje sie przyjemnie zmęczona i czuje że jutro bede miala przyjemne zakwasy
I kurcze no, dałam rade całe cardio Wiecie jaki to dla mnie sukces? Dla osoby która nie potrafila sie poruszac 5 minut bez zadyszki? Za dzieciaka to mi kazali baloniki dmuchać żeby mi płuca lepiej funkcjonowały, a tu troche Jillian i prosze Fakt że gdzies pod koniec musiałam z 5 sekund przerwy zrobic ale to i tak mega postęp
O to ja tyle ćwiczę ale nadal nie wiem czy byłabym w stanie zrobić workout a potem cardio ale chyba będę musiała
live jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-25, 11:05   #3168
Anchela
Zadomowienie
 
Avatar Anchela
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 1 146
GG do Anchela
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Jadeitea dziękuję : roza:
__________________
"Być inteligentnym to bardzo męczące"
Anchela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-25, 12:23   #3169
mnioom
Przyczajenie
 
Avatar mnioom
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 20
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

jeju im więcej czytam tym bardziej jestem wkurzona bo zamiast zacząć cos robić to siedze i sie zastanawiam. czy wiecie może czyje treningi są na spalanie tłuszczu ? : Chodakowska , Mel B, Zuzka Light, Jillian Michaels ? a może jeszcze ktoś inny
__________________
Zawsze jest trochę prawdy w każdym "ŻARTOWAŁEM", trochę wiedzy w każdym "NIE WIEM", trochę emocji w każdym "NIC MNIE TO NIE OBCHODZI" .. i trochę bólu w każdym "U MNIE W PORZĄDKU" ...
mnioom jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-25, 12:37   #3170
19katarzynka89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 32
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez Sandrika
Gratuluje a Jak efekty ?
Ja też uwielbiam jak ona się drze przynajmniej nie mam czasu znudzić się nią Co do BR to pierwsze dwa tygodnie, a nawet bym powiedziała miesiąc za dużo mi nie dał, ćwiczenia są bardzo łatwe, ale może to dlatego ze robiłam je po jakimś innym zestawie Jillian Eksapnder z tego co pamiętam jest potrzebny chyba już d 2 workoucie więc drugiego dnia ćwiczeń
powodzenia!
Niestety u mnie wielkich efektów nie ma. Wkurza mnie strasznie to, że ręka mi się powiększyła, bo i tak już mam dość duże ramiona
reka 29 - 30= +1
talia 81 - 80 = -1
brzuch 97 - 97 = 0
biodra 103 - 101,5 = -1,5
udo wyżej 64 - 62,5 = -1,5
udo niżej 50 - 47,5 = -2,5
łydka 37,5 - 38 = +0,5
waga +1,5 kg
Cytat:
Napisane przez Sandrika
Ja po shredzie robiłam Banish Fat Boost Metabolism (wtedy nie było jeszcze BR) i powiem szczerze, ze zakręciło mi się nie raz w głowie
Własnie! Jeszcze ripped nie robił
Jako, że nie mam ekspandera to dziś zrobiłam właśnie Banish i dał mi ostry wycisk. Po połowie ledwo stałam na nogach, ale dokończyłam go. Z jedną małą przerwą na złapanie oddechu, ale skończyłam. Śmiałam się później, że moje włosy wyglądały tak jakbym z pod prysznica wyszła.
__________________
30 day shred - done!
Ripped in 30 - done!
19katarzynka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-25, 12:46   #3171
Jadeitea
Zadomowienie
 
Avatar Jadeitea
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 008
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez mnioom Pokaż wiadomość
jeju im więcej czytam tym bardziej jestem wkurzona bo zamiast zacząć cos robić to siedze i sie zastanawiam. czy wiecie może czyje treningi są na spalanie tłuszczu ? : Chodakowska , Mel B, Zuzka Light, Jillian Michaels ? a może jeszcze ktoś inny
Każdy trening spala tłuszcz. A tak serio, to nie znam się zbytnio, ale się wypowiem. Wydaje mi się, że dobrze jest połączyć ćwiczenia kardio oraz siłowe, bo:
a) kardio jest nastawione na spalanie tłuszczu - tu komentarzy nie potrzeba.
b) siłowe budują mięśnie, więc same w sobie aż tyle tłuszczu nie spalą, ALE im więcej mięśni, tym sprawniejszy metabolizm, a co za tym idzie - spalasz więcej kalorii w ciągu całego dnia w porównaniu z kimś o mniejszej masie mięśniowej.

Jak coś pokręciłam, to mnie poprawcie!

Ja ćwiczyłam tylko z Jillian, więc nie mogę nic powiedzieć na temat innych programów - dziewczyny chwalą sobie też Zuzkę, mówią, że jej treningi są cięższe od Jillianowych (więc może to jest odpowiedź na pytania, co po BR?). O skuteczności Mel B nie słyszałam. Co do Chodakowskiej, opinie w internecie są różne, ale pojawia się sporo negatywnych, więc chybabym nie ryzykowała (zwłaszcza że nasza fitnessowa guru Rzabba jej ćwiczenia odradza ).
__________________
30 Day Shred: done!
Ripped in 30: done!

Body Revolution: IN PROGRESS/ON HIATUS (przerwa spowodowana remontem i przeprowadzką)

Jem trawę - blog (też zaniedbany, ale kiedyś doń wrócę)
Jadeitea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-25, 15:27   #3172
Emm_Aga
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 54
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Czesc dziewczyny,
Tez Was juz od jakiegos czasu podczytuje i chcialam sie do Was przylaczyc. W styczniu mialam operacje, po ktorej nie moglam cwiczyc az do teraz i niestety odbilo sie to na moim ciele. Przybylo kilogramow, cellulit sie rozszalal na pupie i udach, ech. Tak wiec dzisiaj zaczynam 30 day shred. Trzymajcie za mnie kciuki. Troche sie boje, no ale trzeba jakos wygladac na lato
Emm_Aga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-25, 15:43   #3173
manonnie
Raczkowanie
 
Avatar manonnie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 175
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Jadeitea mądrze prawi (chyba - tez żaden ze mnie ekspert).

Jillian twierdzi, że najefektywniejsze w sensie odchudzania i modelowania sylwetki jest łączenie treningu siłowego i cardio, czyli najłatwiej chyba wziąć się za jakiś jej program i już. No i tłuszcz się podobno spala po 30 min wysiłku, więc lepiej zrobić sobie jeden przyzwoity trening niż po 15 min rano i wieczorem.

Ja osobiście też Chodakowskiej nie polecam, zrobiłam 2 razy skalpela i dałam sobie spokój, szkoda czasu.
Zuzka - dla mnie trochę za ciężka, wolę ćwiczenia, które jestem w stanie wykonać w więcej niż 5 powtórzeniach. Ma chyba sporo pompek itp. i ja z moimi mikromięśniowymi ramionami sobie nie radzę Tylko od razu zaznaczam, że mówię to na podstawie 3-4 jej treningów, nie zagłębiałam się w całośc. I nie wykluczam, że jak już wyhoduje bicepsy i tricepsy to dam jej jeszcze jedną szansę.
Mel B - fajna, filmiki krótkie, ale konkretne, nie ma opierniczania się jak czułam, że mi 30DS dał za mało w kość to sobie dorabiałam któryś 10 min workout

Gdzieś się jeszcze przewija Tamilee Webb i Tiffany Rothe. Pierwszej w ogóle nie miałam okazji zobaczyć, druga zupełnie mi nie podeszła.

To nie są jakieś strasznie wymagające czasowo rzeczy, przetestuj każdą i zobacz, która Ci najbardziej odpowiada. Mi Jillian akurat podeszła od razu, po 5 min wiedziałam, że nie będę szukać dalej.

19katarzynka89, ja miałam tak samo, bardzo marne albo zerowe spadki po 30 DS. Ale potem nadrobiłam, także nie zniechęcaj się
Banish jest ekstra Móje absolutnie ulubione cardio, mimo, że też ledwo żyję pod koniec - albo właśnie dlatego Zrób do pary No More Trouble Zones i zobacz jak Ci się podoba.
manonnie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-25, 16:00   #3174
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez Jadeitea Pokaż wiadomość
Każdy trening spala tłuszcz. A tak serio, to nie znam się zbytnio, ale się wypowiem. Wydaje mi się, że dobrze jest połączyć ćwiczenia kardio oraz siłowe, bo:
a) kardio jest nastawione na spalanie tłuszczu - tu komentarzy nie potrzeba.
b) siłowe budują mięśnie, więc same w sobie aż tyle tłuszczu nie spalą, ALE im więcej mięśni, tym sprawniejszy metabolizm, a co za tym idzie - spalasz więcej kalorii w ciągu całego dnia w porównaniu z kimś o mniejszej masie mięśniowej.

Jak coś pokręciłam, to mnie poprawcie!

Ja ćwiczyłam tylko z Jillian, więc nie mogę nic powiedzieć na temat innych programów - dziewczyny chwalą sobie też Zuzkę, mówią, że jej treningi są cięższe od Jillianowych (więc może to jest odpowiedź na pytania, co po BR?). O skuteczności Mel B nie słyszałam. Co do Chodakowskiej, opinie w internecie są różne, ale pojawia się sporo negatywnych, więc chybabym nie ryzykowała (zwłaszcza że nasza fitnessowa guru Rzabba jej ćwiczenia odradza ).
Dokładnie tak jest.
Po jakimś czasie osoba która cwiczy siłowo+ cardio bedzie miała lepsze efekty niz ktoś kto cwiczy tylko cardio
Cardio jest bardziej może i na spalnie tkanki tłuszczowej, ale też przy nieodpowiedniej diecie itd można palić mięśnie (np cwiczac na czczo). Także najlepiej łączyć.
Nawet na siłownie jak sie chodzi to robi sie trening siłowy, a potem trener wysyła na cardio na 20-30 minut
Cytat:
Napisane przez manonnie Pokaż wiadomość
Jadeitea mądrze prawi (chyba - tez żaden ze mnie ekspert).

Jillian twierdzi, że najefektywniejsze w sensie odchudzania i modelowania sylwetki jest łączenie treningu siłowego i cardio, czyli najłatwiej chyba wziąć się za jakiś jej program i już. No i tłuszcz się podobno spala po 30 min wysiłku, więc lepiej zrobić sobie jeden przyzwoity trening niż po 15 min rano i wieczorem.

Ja osobiście też Chodakowskiej nie polecam, zrobiłam 2 razy skalpela i dałam sobie spokój, szkoda czasu.
Zuzka - dla mnie trochę za ciężka, wolę ćwiczenia, które jestem w stanie wykonać w więcej niż 5 powtórzeniach. Ma chyba sporo pompek itp. i ja z moimi mikromięśniowymi ramionami sobie nie radzę Tylko od razu zaznaczam, że mówię to na podstawie 3-4 jej treningów, nie zagłębiałam się w całośc. I nie wykluczam, że jak już wyhoduje bicepsy i tricepsy to dam jej jeszcze jedną szansę.
Mel B - fajna, filmiki krótkie, ale konkretne, nie ma opierniczania się jak czułam, że mi 30DS dał za mało w kość to sobie dorabiałam któryś 10 min workout

Gdzieś się jeszcze przewija Tamilee Webb i Tiffany Rothe. Pierwszej w ogóle nie miałam okazji zobaczyć, druga zupełnie mi nie podeszła.

To nie są jakieś strasznie wymagające czasowo rzeczy, przetestuj każdą i zobacz, która Ci najbardziej odpowiada. Mi Jillian akurat podeszła od razu, po 5 min wiedziałam, że nie będę szukać dalej.

19katarzynka89, ja miałam tak samo, bardzo marne albo zerowe spadki po 30 DS. Ale potem nadrobiłam, także nie zniechęcaj się
Banish jest ekstra Móje absolutnie ulubione cardio, mimo, że też ledwo żyję pod koniec - albo właśnie dlatego Zrób do pary No More Trouble Zones i zobacz jak Ci się podoba.
A to juz akurat nieprawda Ostatnio udowodniono, że krótsze treningi są równie efektywne jak jeden dłuższy.
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-25, 17:32   #3175
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Tłuszcz się spala cały czas jedyne co, to po jakimś czasie zwiększa się udział procentowy tłuszczu jako źródła energii przy wysiłku aerobowym. U przecietnej osoby będzie to w okolicach 40% u dobrze wytrenowanej (takiej która ćwiczy często powyżej progu tlenowego) może sięgnąć około 60%.

Poza tym ważniejsze jest to co się dzieje po treningu i w ciągu całego dnia od tego ile kalorii czy tłuszczu spali się w trakcie treningu.
Aeroby praktycznie nie podkręcają metabolizmu ale interwały i trening siłowy już tak

A kardio jest nastawione na poprawę wydolności oddechowej i sercowo-naczyniowej spalanie tłuszczu to skutek uboczny
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-25, 18:01   #3176
manonnie
Raczkowanie
 
Avatar manonnie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 175
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość

A to juz akurat nieprawda Ostatnio udowodniono, że krótsze treningi są równie efektywne jak jeden dłuższy.
Dlatego właśnie napisałam "podobno", bo trochę też stary mi się ten pogląd wydał I chodziło mi właśnie o te proporcje, bo na poczatku spalamy tlenowo bądź beztlenowo węglowodany, dopiero w następnej kolejności tłuszcze. Poprawcie mnie jak bredzę, bo studia swoje, trenerzy swoje, a najnowsze badania jeszcze inaczej

Cytat:
Napisane przez Rzabba
Poza tym ważniejsze jest to co się dzieje po treningu i w ciągu całego dnia od tego ile kalorii czy tłuszczu spali się w trakcie treningu.
Co masz na myśli? Coś więcej niż "żadna siłownia nie pomoże jak się wsunie tort na śniadanie, obiad i kolację"
manonnie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-25, 18:24   #3177
ridja devojka
Zakorzenienie
 
Avatar ridja devojka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 671
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez Aishowa Pokaż wiadomość
Skończyłam wczoraj lvl 1 Shred i w 10 dni straciłam 1 cm w bicepsie, 2 cm w talii i 3 cm pod biustem Jestem pod wrażeniem i ćwiczę dalej
Gratki ja się nie mogę doczekać L3, już mnie męczy ten 2.
__________________
ridja devojka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-25, 18:34   #3178
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez manonnie Pokaż wiadomość
Dlatego właśnie napisałam "podobno", bo trochę też stary mi się ten pogląd wydał I chodziło mi właśnie o te proporcje, bo na poczatku spalamy tlenowo bądź beztlenowo węglowodany, dopiero w następnej kolejności tłuszcze. Poprawcie mnie jak bredzę, bo studia swoje, trenerzy swoje, a najnowsze badania jeszcze inaczej


Co masz na myśli? Coś więcej niż "żadna siłownia nie pomoże jak się wsunie tort na śniadanie, obiad i kolację"
Na początku spalamy powiedzmy 30% tłuszczu 70% ww, po 20-30 minutach 40% tłuszczu 60% ww (to tylko przykładowe wartości, u każdego to odrobinę inaczej wygląda)

Mam na myśli że czasem w czasie aerobów spalimy 300 kcal a potem nic a np. w czasie siłowego "tylko" 240 kcal a potem przez następną dobę 10% więcej niż normalnie co w sumie może dać jakieś 400 kcal
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-25, 19:10   #3179
201604250957
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 9 369
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

dzień 2 poziomu 2 zaliczony dziś łatwiej niż wczoraj, zaczyna mi się podobać ten level!
201604250957 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-25, 19:32   #3180
DariaKom
Zakorzenienie
 
Avatar DariaKom
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 123
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

D4L2 zaliczony!
DariaKom jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:40.