Dopiero gdy dorosłem zrozumiałem że... - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-04-28, 18:34   #391
kawa_zmlekiem
damn good coffee
 
Avatar kawa_zmlekiem
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 11 448
Dot.: Dopiero gdy dorosłem zrozumiałem że...

Kiedyś rodzice mi wmówili, że od szczypania się można dostać raka
kawa_zmlekiem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-28, 19:05   #392
201801022117
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 755
Dot.: Dopiero gdy dorosłem zrozumiałem że...

Mnie straszyli, że jeżeli będę niegrzeczna, to mnie zabierze hycel.
201801022117 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-28, 19:14   #393
summerisgone
Zakorzenienie
 
Avatar summerisgone
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 534
Dot.: Dopiero gdy dorosłem zrozumiałem że...

Cytat:
Napisane przez mallary Pokaż wiadomość
Co do szkolnych straszaków-usłyszałam, że jak poświeci się czerwonym zabawkowym laserkiem, to traci się wzrok. Jak ja uciekałam w panice, no bo oślepnę! (chyba wówczas był nagłaśniany przypadek dziewczynki, która coś takiego spotkało, założyłam, że pewnie w każdym przypadku tak się dzieje)
A co do kradnięcia dzieci spod drzwi, to głównie dziadek mnie straszył, że mnie złodzieje zabiorą Już wtedy mu nie wierzyłam

A, no i nastraszono mnie, że POD ŻADNYM POZOREM nie wolno przyciskać "stop" w autobusie, bo przyjedzie policja i mnie zwiną za kratki. (teraz wiem, że chodzi o nieuzasadnione zatrzymanie pojazdu. Poprawcie, jeżeli się mylę) Ileś lat temu przekonałam się, że np. w tramwajach otwiera się drzwi za pomocą takiego guziczka, byłam w ciężkim szoku. A jak się pasażerowie rzucali, czy ja tępa jakaś jestem, bo przecież "przycisnąć trzeba". Dla osoby z nietramwajowej miejscowości to niezłe zaskoczenie.
A to różnie jest We Wrocławiu drzwi tramwaju się otwiera przyciskiem a w autobusach "stop" naciska się przed przystankiem na żądanie na którym chcesz wysiąść. A np. w Warszawie w tramwaju nie ma przycisków a w autobusach trzeba wcisnąć przycisk żeby się drzwi otworzyły i zdaje się są jeszcze dodatkowe stopy na przystanki na żądanie?
summerisgone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-28, 19:37   #394
anlejka
Zakorzenienie
 
Avatar anlejka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 10 859
Dot.: Dopiero gdy dorosłem zrozumiałem że...

Cytat:
Napisane przez mallary Pokaż wiadomość
Co do szkolnych straszaków-usłyszałam, że jak poświeci się czerwonym zabawkowym laserkiem, to traci się wzrok. Jak ja uciekałam w panice, no bo oślepnę! (chyba wówczas był nagłaśniany przypadek dziewczynki, która coś takiego spotkało, założyłam, że pewnie w każdym przypadku tak się dzieje)
A co do kradnięcia dzieci spod drzwi, to głównie dziadek mnie straszył, że mnie złodzieje zabiorą Już wtedy mu nie wierzyłam

A, no i nastraszono mnie, że POD ŻADNYM POZOREM nie wolno przyciskać "stop" w autobusie, bo przyjedzie policja i mnie zwiną za kratki. (teraz wiem, że chodzi o nieuzasadnione zatrzymanie pojazdu. Poprawcie, jeżeli się mylę) Ileś lat temu przekonałam się, że np. w tramwajach otwiera się drzwi za pomocą takiego guziczka, byłam w ciężkim szoku. A jak się pasażerowie rzucali, czy ja tępa jakaś jestem, bo przecież "przycisnąć trzeba". Dla osoby z nietramwajowej miejscowości to niezłe zaskoczenie.
No przestań U mnie nie ma w ogóle miejskich autobusów, tam gdzie studiuję są, ale w sumie nigdy nie korzystałam, bo miasto da się przejść spokojnie pieszo - tylko oczywiście trwa to odpowiednio długo
Jechałam na pierwszy egzamin z prawka sama. Ileż ja się nastresowałam. I nie egzaminem. Najbardziej stresowało mnie to, że muszę wsiąść w autobus z numerkiem 8, skasować bilet (jak to?! tak sama?!) i potem jeszcze upolować na dobry przystanek. Sześć razy tam jechałam i za każdym razem wysiadłam na wcześniejszym przystanku żeby się odstresować w czasie spaceru, a nie wchodzić do wordu zestresowana przyciśnięciem guziczka w autobusie
anlejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-28, 19:42   #395
201607231707
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 19 414
Dot.: Dopiero gdy dorosłem zrozumiałem że...

Haha, też wspominam pierwszą samodzielną jazdę autobusem jak lot w kosmos
201607231707 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-30, 11:33   #396
ninfomane
Raczkowanie
 
Avatar ninfomane
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 339
Dot.: Dopiero gdy dorosłem zrozumiałem że...

ja się niedawno dowiedziałam, że im bardziej śmierdzi chlorem na basenie, tym mniej tego chloru w wodzie
ninfomane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-30, 17:34   #397
szmyrk
Zakorzenienie
 
Avatar szmyrk
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 4 547
Dot.: Dopiero gdy dorosłem zrozumiałem że...

Jeszcze apropos tego C+M+B - rozwiniecie skrotu (po polsku) brzmi: Chrystus Mieszkanie Blogoslawi.
Tez lata zylam w bledzie
__________________
(\__/)
{ ^y^}
szmyrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-30, 18:20   #398
Mitsukki
Naczelny Hipster
 
Avatar Mitsukki
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 9 341
Odp: Dot.: Dopiero gdy dorosłem zrozumiałem że...

Cytat:
Napisane przez ninfomane Pokaż wiadomość
ja się niedawno dowiedziałam, że im bardziej śmierdzi chlorem na basenie, tym mniej tego chloru w wodzie
Ale dlaczego?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________


Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Jestem dzieckiem chaosu, tylko chaotyczne działania mają u mnie prawo bytu i nie przyprawiają mnie o zniechęcenie, poczucie bycia niewolnikiem, marazm i łzy w oczach.
Mitsukki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-30, 20:11   #399
ninfomane
Raczkowanie
 
Avatar ninfomane
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 339
Dot.: Odp: Dot.: Dopiero gdy dorosłem zrozumiałem że...

Cytat:
Napisane przez Mitsukki Pokaż wiadomość
Ale dlaczego?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Chlor to tani środek chemiczny, który zabija różne bakterie w basenach pływackich. W kontakcie z wodą natychmiast przemienia się w kwas chlorowy, który dla bakterii jest jak bomba atomowa. Co potrafią zrobić jony kwasu chlorowego najlepiej widać po zużyciu strojów pływackich. Żeby temu zapobiegać, należy strój zawsze dokładnie wypłukać pod bieżącą wodą, zaraz po wyjściu z basenu.
Problem chlorowania basenów nawet dla nas był zastanawiający, dopóki nie dowiedzieliśmy się niezwykłej prawidłowości naukowej przekazanej w swoich opracowaniach przez profesora Karla Kruszelnickiego. Gdy słyszymy ?jest zbyt dużo chloru w wodzie, cały basen nim śmierdzi?, prawda jest przerażająco odwrotna- to znaczy, że w basenie chloru jest zbyt mało? To samo tyczy się zaczerwienionych i swędzących oczu.
Pomijając naukowe wywody, z którymi możemy się zapoznać czytając opracowania profesora Kruszelnickiego, reakcje zachodzące w wodzie pomiędzy wydalanymi przez ludzki organizm związkami takimi jak pot, czy mocz, a chlorem przebiegają przez kilka faz. Gdy chloru jest niewystarczająco, żeby przeprowadzić całość reakcji, osiągamy fazę, w której wydziela się zapach, który traktujemy jako zapach chloru. Ten moment świadczy o niewystarczającej ilości tego środka i o tym, że cały czas basen jest pod wpływem bakterii wydzielonych przez ludzi. Zasada jest prosta- dodamy więcej chloru- zabijemy bakterie, zapach zniknie.


z : http://www.plywacy.com/artykul/moczwbasenie.html
ninfomane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-03, 19:41   #400
bfca8d39b0c33d1e642320d525f11dd69d86e6d3_6578f56ebc91f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 596
Dot.: Dopiero gdy dorosłem zrozumiałem że...

Ja przez wiele lat swojej młodości byłam przekonana, że kleszcze rosną na takich krzaczkach: http://www.witaminyzdrowia.pl/roslin...miotlasty.html.
A dokładnie w tych żółtych kwiatkach jak jeszcze nie są rozwinięte.
Babcia zawsze mówiła, że nie mamy ich zrywać bo tam są kleszcze
bfca8d39b0c33d1e642320d525f11dd69d86e6d3_6578f56ebc91f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-03, 20:20   #401
MonikaFaustyna
Zakorzenienie
 
Avatar MonikaFaustyna
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 7 145
Dot.: Dopiero gdy dorosłem zrozumiałem że...

[1=bfca8d39b0c33d1e642320d 525f11dd69d86e6d3_6578f56 ebc91f;40624575]Ja przez wiele lat swojej młodości byłam przekonana, że kleszcze rosną na takich krzaczkach: http://www.witaminyzdrowia.pl/roslin...miotlasty.html.
A dokładnie w tych żółtych kwiatkach jak jeszcze nie są rozwinięte.
Babcia zawsze mówiła, że nie mamy ich zrywać bo tam są kleszcze [/QUOTE]
Ja się zawsze bałam, że jak pójdę do lasu, to na mnie spadnie deszcz kleszczy z drzewa . Dziwne, że jak zapominałam o tym, to jakoś ani jednego na sobie nie miałam hahaha. Jakie było moje zdziwienie, że kleszcze wcale na drzewach nie czyhają na czyjeś życie, tylko są na krzaczkach i w wysokiej trawie
MonikaFaustyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-03, 20:30   #402
kawa_zmlekiem
damn good coffee
 
Avatar kawa_zmlekiem
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 11 448
Dot.: Dopiero gdy dorosłem zrozumiałem że...

[1=bfca8d39b0c33d1e642320d 525f11dd69d86e6d3_6578f56 ebc91f;40624575]Ja przez wiele lat swojej młodości byłam przekonana, że kleszcze rosną na takich krzaczkach: http://www.witaminyzdrowia.pl/roslin...miotlasty.html.
A dokładnie w tych żółtych kwiatkach jak jeszcze nie są rozwinięte.
Babcia zawsze mówiła, że nie mamy ich zrywać bo tam są kleszcze [/QUOTE]

To ja z kolei myślałam że te zarodniki na paprociach to są kleszcze
http://zbliskazdaleka.blox.pl/2009/04/Paprocie.html
kawa_zmlekiem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-03, 20:42   #403
farfala
Rozeznanie
 
Avatar farfala
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: In the middle of nowhere
Wiadomości: 955
Dot.: Dopiero gdy dorosłem zrozumiałem że...

Ja dopiero stosunkowo niedawno dowiedziałam się, że papryki zielona, żółta i czerwona to trzy zupełnie różne odmiany.

Całe życie tkwiłam w przeświadczeniu, że tu tylko o stopień dojrzałości chodzi.

Aa i z bardziej "dorosłych"rzeczy to do pewnego czasu byłam święcie przekonana, że jeden stosunek seksualny odbywa się w jednej pozycji. Nie wiem dlaczego nie przyszło mi do głowy, że przecież można je zmieniać w trakcie.
__________________
Smutno jest, gdy resztkami złudzeń Duszę podpartą,
Rozum uświadomić musi, że.... nie było warto.
farfala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-03, 20:47   #404
201607231707
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 19 414
Dot.: Dopiero gdy dorosłem zrozumiałem że...

Cytat:
Napisane przez farfala Pokaż wiadomość
Aa i z bardziej "dorosłych"rzeczy to do pewnego czasu byłam święcie przekonana, że jeden stosunek seksualny odbywa się w jednej pozycji. Nie wiem dlaczego nie przyszło mi do głowy, że przecież można je zmieniać w trakcie.
O, tak! Nawet się nad tym głębiej nie zastanawiałam, to była oczywista oczywistość Ale przynajmniej ogarnęłam, że to chyba nie tak dość wcześnie
201607231707 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-03, 21:06   #405
Lisciolaz Straszliwy
Wtajemniczenie
 
Avatar Lisciolaz Straszliwy
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Lajkovac
Wiadomości: 2 480
Dot.: Dopiero gdy dorosłem zrozumiałem że...

Cytat:
Napisane przez farfala Pokaż wiadomość
Aa i z bardziej "dorosłych"rzeczy to do pewnego czasu byłam święcie przekonana, że jeden stosunek seksualny odbywa się w jednej pozycji. Nie wiem dlaczego nie przyszło mi do głowy, że przecież można je zmieniać w trakcie.
O, to ja z kolei myślałam, że seks polega mniej więcej na wprowadzeniu penisa do pochwy, leżeniu na sobie i...tyle . Byłam skonsternowana, gdy natrafiłam na film ze sceną łóżkową i okazało się, że partner przy tym tak strasznie "popycha" partnerkę.
__________________
Odnajduję w tym wątku pewną głąbię.



(\__/)
{ ^y^}




Lisciolaz Straszliwy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-04, 23:26   #406
Annnia20
Raczkowanie
 
Avatar Annnia20
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 235
Dot.: Dopiero gdy dorosłem zrozumiałem że...

Cytat:
Napisane przez jag_na Pokaż wiadomość
ja myślałam, że krowa daje mleko bo jest... krową
a krowy z założenia dają mleko
przez myśl mi nie przeszło, że żeby dawać mleko, jak każda samica ssaka, krowa musi najpierw mieć dziecko
dowiedziałam się o tym późno, za późno by się nie wstydzić
Kurcze dobrze się w końcu dowiedzieć
aż mi wstyd
Annnia20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-05, 08:00   #407
funk_you
Wtajemniczenie
 
Avatar funk_you
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 2 549
Dot.: Dopiero gdy dorosłem zrozumiałem że...

Z tą krową to serio? :O O mamo, nie miałam pojęcia myślałam, że krowa osiąga jakiś wiek tzn dojrzewa i wtedy już może dawać mleko.
__________________
funk_you jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-05, 09:54   #408
201605161006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 575
Dot.: Dopiero gdy dorosłem zrozumiałem że...

Większosc zwierząt dojrzewa plciowo.
201605161006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-05, 20:31   #409
martynusia222
Zakorzenienie
 
Avatar martynusia222
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 9 524
Dot.: Dopiero gdy dorosłem zrozumiałem że...

Ja do pewnego czasu żyłam w przeświadczeniu, że woda w jeziorze, morzu jest niebieska

---------- Dopisano o 21:31 ---------- Poprzedni post napisano o 21:23 ----------

Cytat:
Napisane przez takasobie93 Pokaż wiadomość
Ja jeszcze sobie przypomniałam, że dopiero jakoś w wieku 13-14 lat ogarnęłam, że bezcenny, oznacza, ze jest tak duzo wart, ze nie ma ceny, wczesniej myslalam, ze skoro bezcenny (czyli bez ceny) to znaczy, ze nic nie warty :P
Też tak kiedyś myślałam
__________________
Wciąż nie rozumiem, już nigdy nie zrozumiem
czemu nie umiem odnaleźć się w ludzi tłumie.
martynusia222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-05, 23:41   #410
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: Dopiero gdy dorosłem zrozumiałem że...

Mialam traume jesli chodzi o kleszcze i drzazgi jak bylam mala to się nasluchałam o tym, że jeśli samemu się kleszcza nie wyciągnie to trzeba isć do lekarza i lekarz skalpelem rozetnie skóre, wyciąganie kleszcza i zaszyje. Bez znieczulenia oczywiście. Więc idąc do lasu zawsze się bałam. No ale niestety w końcu sie dorobiłam kleszcza w szyi. . Niestety trzeba było pojechać do lekarza i faktycznie, gościu już szukał skalpela gdy jego kolega stwierdził, że sam to zrobi oczkiem od igły. Chwila moment i zrobił. Co za ulga.
A, i jeszcze bałam się strasznie zapalenia zatok, bo to się leczyło wbijaniem szpili przez nos do zatok, dopiero potem, lampami. Ja już oczyma wyobraźni widziałam wstretną babę z przychodni z dłutem i młotkiem. Nie wiem jak to serio wyglądało i mam nadzieję nigdy się nie dowiadywać.
Tragedia, bardziej polegająca na zmianie praktyk niż moim zrozumieniu co prawda, XD ale cieszę się że za mojego dzieciństwa nie praktykowało się lobotomii.
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-05, 23:44   #411
201607231707
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 19 414
Dot.: Dopiero gdy dorosłem zrozumiałem że...

Przy kleszczach lepiej samemu nie kombinować, bo może się porzygać do rany
201607231707 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-06, 00:12   #412
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: Dopiero gdy dorosłem zrozumiałem że...

Cytat:
Napisane przez Demi93 Pokaż wiadomość
Przy kleszczach lepiej samemu nie kombinować, bo może się porzygać do rany
O tak, im więcej osób tym wiecej opinii o tym co z nim trzeba zrobić masłem smarować, nie nie smarować, urwać, nie urywać. Pamiętam, że rodzice pół dnia igłą kombinowali aż ja się prawie porzygałam xD wtedy mnie dopiero wzieli do lekarza.

Ogólnie chyba sporo legend medycznych krążyło w dzieciństwie. Co gorsza nie było wtedy zwyczaju podawania znieczulenia do czegokolwiek ale lekarze nieraz wyglądali przerażająco. Pewnie demonizuję ale w moich dziecięcych oczach tak to wyglądało, tak zapamiętałam
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-06, 00:26   #413
kawa_zmlekiem
damn good coffee
 
Avatar kawa_zmlekiem
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 11 448
Dot.: Dopiero gdy dorosłem zrozumiałem że...

Cytat:
Napisane przez candycotton Pokaż wiadomość
O tak, im więcej osób tym wiecej opinii o tym co z nim trzeba zrobić masłem smarować, nie nie smarować, urwać, nie urywać. Pamiętam, że rodzice pół dnia igłą kombinowali aż ja się prawie porzygałam xD wtedy mnie dopiero wzieli do lekarza.

Ogólnie chyba sporo legend medycznych krążyło w dzieciństwie. Co gorsza nie było wtedy zwyczaju podawania znieczulenia do czegokolwiek ale lekarze nieraz wyglądali przerażająco. Pewnie demonizuję ale w moich dziecięcych oczach tak to wyglądało, tak zapamiętałam
Najprościej - tylko trzeba mieć długie paznokcie - chwycić przy samej skórze i mocno pociągnąć. Ot cała filozofia Potem sprawdzić, czy łepek nie został. Absolutnie nie smarować masłem, ani niczym. Kleszcze nie są takie straszne jak je w mediach demonizują. Np ostatnio w wiadomościach wypowiadała się jakaś kobieta, jak to wracała z lasu, nagle zauważyła że ma pełno kleszczy na całym ubraniu; wyskoczyła z samochodu na środku ulicy i zaczęła się rozbierać Na 99,9% to nie były kleszcze tylko zwykłe pchły, które można łatwo z nimi pomylić.
kawa_zmlekiem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-06, 07:18   #414
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: Dopiero gdy dorosłem zrozumiałem że...

Koleżanka dostała boreliozy, myślałam że to choroba też z legend bo przecież mamy szczepienia. No i nie dość, że to dość męcząca rzecz to jeszcze lekarz odsyła na zrobienie prywatnych badań co to za typ ($$$$).

Hehe to mi też przypomina właśnie szczepienie, w gimnazjum coś miałam. I siedziałam na korytarzu w kolejce, przede mna dziewczyna z klasy obok. Ryczała dobre 15 min na korytarzu, potem z gabinetu dziki wrzask. Ja się zastrzyków nie bałam ale przez tą jej histerię niemal sama się popłakałam XD tak mi było głupio ale mnie wprowadziła już w taki stan
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-06, 08:44   #415
martynusia222
Zakorzenienie
 
Avatar martynusia222
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 9 524
Dot.: Dopiero gdy dorosłem zrozumiałem że...

Jeszcze przypomniało mi się, że aż do dorosłości myślałam, że pisze się "orginalnie" zamiast oryginalnie i "rejstrować" zamiast "rejestrować". Pomimo, że z ortografią itp. nigdy nie miałam problemów, brałam udział nawet w konkursach to o tych błędach strasznie późno się dowiedziałam
__________________
Wciąż nie rozumiem, już nigdy nie zrozumiem
czemu nie umiem odnaleźć się w ludzi tłumie.
martynusia222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-06, 08:56   #416
Mini007
Zakorzenienie
 
Avatar Mini007
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Środa Wielkopolska
Wiadomości: 3 178
Dot.: Dopiero gdy dorosłem zrozumiałem że...

Cytat:
Napisane przez Annnia20 Pokaż wiadomość
Kurcze dobrze się w końcu dowiedzieć
aż mi wstyd
No ja też jestem w szoku. Aż muszę się kogoś spytać.
Mini007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-06, 11:50   #417
Lea_ny
Zakorzenienie
 
Avatar Lea_ny
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6 354
Dot.: Dopiero gdy dorosłem zrozumiałem że...

Cytat:
Napisane przez Demi93 Pokaż wiadomość
Przy kleszczach lepiej samemu nie kombinować, bo może się porzygać do rany
Polecam kupić sobie specjalny preparat do usuwania kleszczy - pryskasz na kleszcza, który zdycha w ułamku sekundy! I potem możesz już sobie takiego martwego bez strachu wyciągać Nie wiedziałam, że są takie preparaty, dopóki nie poszłam z psem do weterynarza na wyciąganie kleszczy - zawsze robiliśmy to sami w domu, ale tym razem pies nałapał ich ok. 40 (w ciągu niecałej doby)! Weterynarz był w szoku, ale mówił, że faktycznie w tym roku jest zatrzęsienie kleszczy. Tak więc od razu zamówiłam u niego taki preparat, bo do wyciągania kleszczy z ludzi też można go stosować.



A z tymi krowami, to żartujecie, prawda? Na prawdę tyle osób myśli, że krowa daje mleko, bo jest krową? W szoku jestem
__________________
Lea_ny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-06, 12:40   #418
201607231707
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 19 414
Dot.: Dopiero gdy dorosłem zrozumiałem że...

Cytat:
Napisane przez Lea_ny Pokaż wiadomość
A z tymi krowami, to żartujecie, prawda? Na prawdę tyle osób myśli, że krowa daje mleko, bo jest krową? W szoku jestem
No uczą dzieci, że "krowa daje mleko", a że to nie do końca tak działa to już nie uczą
201607231707 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-06, 13:17   #419
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: Dopiero gdy dorosłem zrozumiałem że...

Ze byk w tym udzialu nie bierze tez nie mowia. Tez sie z czasem dowiedzialam.
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-06, 15:16   #420
Radioactiv
Raczkowanie
 
Avatar Radioactiv
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: na granicy
Wiadomości: 197
Odp: Dot.: Dopiero gdy dorosłem zrozumiałem że...

Cytat:
Napisane przez Demi93 Pokaż wiadomość
No uczą dzieci, że "krowa daje mleko", a że to nie do końca tak działa to już nie uczą
Dokładnie. Tak jak z tym, ze kot to pije tylko mleko, a mysz je ser.
Radioactiv jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-08-01 23:52:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:02.