Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 201-Cz.III - Strona 142 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-04-24, 20:44   #4231
Messsuah
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 393
Dot.: Odp: Dot.: Odp: Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie stara

Cytat:
Napisane przez Matitka87 Pokaż wiadomość
Dokładnie....felczer a nie lekarz...
Dokładnie, juz dawno powinna miec zrobiona prolaktyne, progesteron, estriadol i szereg innych badań no i nasienie TŻ-ta

jutro bede rezerwowac wizyte na 6 maja
na razie z badaniami koniec czekam do maja
dziewczyny naprawde to jakis cud ze zaszlam w ciaze, magiczne mikstury zadziałały
Messsuah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-24, 20:50   #4232
Czekollladowa
Raczkowanie
 
Avatar Czekollladowa
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Tam gdzie diabeł mówi dobranoc :)
Wiadomości: 131
Odp: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 201-Cz.

Luteine biorę 3 cykl

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
zakochana


20.05.2013 - zdany egzamin na prawo jazdy

05.06.2013 - "Przyjęto wniosek - trwa postępowanie administracyjne"

12.06.2013 - odebrałam Prawo Jazdy


Czekamy na fasolinke
Czekollladowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-24, 21:31   #4233
misiaczka555
Wtajemniczenie
 
Avatar misiaczka555
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 2 842
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 201-Cz

Cytat:
Napisane przez Messsuah Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam juz swoje wyniki a więc tak : w poniedziałek miałam HCG total 3878 a dzisiaj (środa) czyli 48 godzin po mam wynik HCG total 8524, jest dobrze czy nie ?

zrobilam tez tsh wyszlo 1,9 przy normie (0,2 - 3,5)

fT3 mam 5,11 przy normie 3,5-6,50

fT4 mam 26,11 przy normie 11,5-22,70 więc tutaj jest troche podwyższone

co sądzicie o moich wynikach?

w piatek mam wizyte u endokrynologa bo wczesniej brałam eutyrox potem przestałam bo mialam tarczyce tsh ok 1,1 i teraz znowu jem eutyrox w razie czego tak mowil endo jak sie dowiem, że jestem w ciazy i zazywam 37,5

czekanie na wyniki i na wizyte to tylko sam stres, moja babcia to ma racje urodziła trzy córki, zadnych badań, żadnych usg i jeszcze przed samym porodem mojej mamy wieszała firanki, żeby szybciej poszło a dziadek poleciał po akuszerke i z wrażenia pomylił trase i wrócili jak juz moja babcia sama sobie wyciagnela dzidziola znaczy moja mame
Pieknie
__________________

MAJA🍼

23.08.2013
misiaczka555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-25, 10:53   #4234
Messsuah
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 393
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 201-Cz

zapisałam się na wizyte na 6 maja, bede miala pierwsze usg a jutro endo
na razie zyje sobie w spokoju ale cos czuje, że przed wizyta będę miała mega stresa no ale na razie stres odstawiam na póżniej

ogólnie dobrze sie czuje nawet mdłości nie mam

i jeszcze w to nie moge uwierzyc, że jestem w ciąży :brzyda l:

fluidki pozytywne dla was

Messsuah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-25, 16:50   #4235
misiaczka555
Wtajemniczenie
 
Avatar misiaczka555
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 2 842
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 201-Cz

Cytat:
Napisane przez Messsuah Pokaż wiadomość
zapisałam się na wizyte na 6 maja, bede miala pierwsze usg a jutro endo
na razie zyje sobie w spokoju ale cos czuje, że przed wizyta będę miała mega stresa no ale na razie stres odstawiam na póżniej

ogólnie dobrze sie czuje nawet mdłości nie mam

i jeszcze w to nie moge uwierzyc, że jestem w ciąży :brzyda l:

fluidki pozytywne dla was

O to juz niedługo
A mdłości pewnie cię jeszcze nawiedza, moj pierwszy paw był w 55 dc co ciekawe niby nic przyjemnego a cieszy bo mnie to tak uświadomilo ze jestem w ciazy
__________________

MAJA🍼

23.08.2013
misiaczka555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-26, 11:28   #4236
Messsuah
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 393
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 201-Cz

Dzisiaj rano troche mnie zemdliło ale pawia nie było, trwało to tylko chwilke

byłam u endo, badania mam bardzo dobre tak powiedział, nieznacznie zwiekszyl mi eutyrox na najblizsze 4 tygodnie potem zobaczymy jak dalej
dostalam tez jod
no i mam korzystac ze sloneczka, unikac jedzenia raczej kapustnych produktow ktore zmniejszaja metabolizm itd. co by bardziej pobuudzic tarczyce do pracy i nie zwiekszac dawki leku

Misiaczka555 - mam takie pytanie... ile Ty razy dziennie jesz ? bo mnie tak ssie, że coś strasznego, jak nie zjem to mi niedobrze i wychodzi na to, że jem sniadanie, dwa obiady i kolacje.... a chce sie pilnowac by waga w ciązy była jak najbardziej prawidłowa

przed ciaza jadłam dwa razy dziennie, obfite sniadanie i obiado kolacje tez obfitą i miałam wage super, zreszta nawet nie byłam głodna zeby wiecej jesc

dzisiaj zjadłam śniadanie o 9 i już chyba zaraz pójde obiad robić
dla siebie , a potem jeszcze drugi raz z mezem po poludniu zjem bo bedzie to samo

Edytowane przez Messsuah
Czas edycji: 2013-04-26 o 11:30
Messsuah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-27, 06:26   #4237
senira666
Zakorzenienie
 
Avatar senira666
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: woj.śląskie
Wiadomości: 3 870
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 201-Cz

Witam.
U mnie niestety zaczyna się nowy cykl, ale w sumie nie dziwi mnie to w ogóle. A skoro przerwy mieliśmy rok to cykle zaczynam liczyć od początku
__________________
sent from iphone
senira666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-27, 08:41   #4238
bbabol
Raczkowanie
 
Avatar bbabol
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Środkowa Polska
Wiadomości: 345
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 201-Cz

Cytat:
Napisane przez Messsuah Pokaż wiadomość
Dzisiaj rano troche mnie zemdliło ale pawia nie było, trwało to tylko chwilke

Misiaczka555 - mam takie pytanie... ile Ty razy dziennie jesz ? bo mnie tak ssie, że coś strasznego, jak nie zjem to mi niedobrze i wychodzi na to, że jem sniadanie, dwa obiady i kolacje.... a chce sie pilnowac by waga w ciązy była jak najbardziej prawidłowa

przed ciaza jadłam dwa razy dziennie, obfite sniadanie i obiado kolacje tez obfitą i miałam wage super, zreszta nawet nie byłam głodna zeby wiecej jesc

dzisiaj zjadłam śniadanie o 9 i już chyba zaraz pójde obiad robić
dla siebie , a potem jeszcze drugi raz z mezem po poludniu zjem bo bedzie to samo
Pytanie nie było do mnie, ale też coś wiem na temat, to się wypowiem
Ja mdłości nie miałam wcale. Gdyby nie obolale cycuchy, to wcale nie odczułabym tego, ze jestem w ciąży! A jadłam jak smok- dosłownie- bez przerwy- kluski, czekolada, no i litry wody- bo piłam jak smok! A na wadze nie przybrałam za dużo- tyję książkowo póki co. W pierwszym trymestrze organizm potrzebuje na prawdę dużo energii na wszystkie procesy, które zachodzą w brzuszku, więc nie żaluj sobie
__________________
https://www.suwaczki.com/tickers/ftepoigiws0iuefa.png

4cs
@ (oby nie) 20.11.
bbabol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-27, 11:29   #4239
Messsuah
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 393
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 201-Cz

Cytat:
Napisane przez bbabol Pokaż wiadomość
Pytanie nie było do mnie, ale też coś wiem na temat, to się wypowiem
Ja mdłości nie miałam wcale. Gdyby nie obolale cycuchy, to wcale nie odczułabym tego, ze jestem w ciąży! A jadłam jak smok- dosłownie- bez przerwy- kluski, czekolada, no i litry wody- bo piłam jak smok! A na wadze nie przybrałam za dużo- tyję książkowo póki co. W pierwszym trymestrze organizm potrzebuje na prawdę dużo energii na wszystkie procesy, które zachodzą w brzuszku, więc nie żaluj sobie
dzieki za odp to nie bede sobie żałować
Messsuah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-27, 14:28   #4240
kism
Wtajemniczenie
 
Avatar kism
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 179
Odp: Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 2

Cytat:
Napisane przez edit23 Pokaż wiadomość
od następnego cyklu zaczynamy z mężem starania, ale z tabletkami i zastrzykami, które będę sobie robić sama. Te "cuda" zapobiegają "usuwaniu" zarodka przez mój organizm oraz regulują problemy z krzepnięciem krwi. Generalnie jest ok. Wraz z nadejściem wiosny odzyskałam energię i teraz mam bardzo dobre samopoczucie.

Powodzenia!

Cytat:
Napisane przez Messsuah Pokaż wiadomość
Misiaczka555 - mam takie pytanie... ile Ty razy dziennie jesz ? bo mnie tak ssie, że coś strasznego, jak nie zjem to mi niedobrze i wychodzi na to, że jem sniadanie, dwa obiady i kolacje.... a chce sie pilnowac by waga w ciązy była jak najbardziej prawidłowa

przed ciaza jadłam dwa razy dziennie, obfite sniadanie i obiado kolacje tez obfitą i miałam wage super, zreszta nawet nie byłam głodna zeby wiecej jesc

dzisiaj zjadłam śniadanie o 9 i już chyba zaraz pójde obiad robić
dla siebie , a potem jeszcze drugi raz z mezem po poludniu zjem bo bedzie to samo
Messuah, serdeczne gratulacje!!! Nie stresuj dzidziola za bardzo zamartwianiem się Trzymam kciuki, żeby udało Ci się zachować spokój do następnej wizyty
Ja też odpowiem o brzuchu i jedzeniu. Pobolewania brzucha miałam, jeśli są niewielkie, nie ma plamień, zglaszałaś ginowi, to jest ok. Natomiast z tym głodem... Ssanie w żołądku to jeden z moich pierwszych objawów ciąży! Organizm się dopomina o swoje prawa Dwa posiłki dziennie to zdecydowanie za rzadko, jedz jakieś małe zdrowe przekąski częściej. Znając Twoje zdrowe podejście do życia, na pewno znajdziesz coś odpowiedniego
__________________
2006.03.28 ur. Maksymilian
2012.05.15 ur. Kajetan
tp 2016.12.31 Kruszynka
kism jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-27, 17:58   #4241
Messsuah
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 393
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 201-Cz

własnie zrobiłam sobie mix warzywek na parze, aż się lepiej poczułam

Messsuah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-28, 08:55   #4242
MarcelaMela
Raczkowanie
 
Avatar MarcelaMela
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 235
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 201-Cz

Witajcie Dziewczynki w ten pękny niedzielny poranek
Oj jak dobrze być zdrowym Mój Tżcik dochodzi do siebie jak ja sie ciesze Wczoraj sobie poserduszkowaliśmy, mówie Wam jak było cudownie A dziś wstałam jak skowronek, zaraz po mierzeniu tempki zerwałam sie z łóżka, upiekłam bułeczki pszenno-orkiszowe na śniadanko i przymierzam sie do ciacha na podwieczorek ale nie mam pomysłu jakie by tu upiec. Słoneczko przyświeca w szybe, ptaszki ćwierkają, oby już tak zostało do grudnia haha
Messuah bardzo bardzo bardzo szeroko mi sie pyszczek cieszy że sie Wam udało
Mrowinka Ty następna Pęcherzyk na pewno ładnie pękł i trzymamy kciuczki Czyli tak mniej więcej w przyszły weekend będzie wiadomo ????
Senirko pozwolisz że sie przyłącze Ja też odliczam od początku, a co! Zostawiam wszystko co było za sobą
Witamy nową Czekoladową Koleżanke
MarcelaMela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-28, 12:05   #4243
a2fc2be9cd8d1027f8cb90d936276c49cf807c7d_655950424f87d
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 7 999
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 201-Cz

Cytat:
Napisane przez MarcelaMela Pokaż wiadomość
Mrowinka Ty następna Pęcherzyk na pewno ładnie pękł i trzymamy kciuczki Czyli tak mniej więcej w przyszły weekend będzie wiadomo ????
Pęcherzyk w poniedziałek bardzo dawał mi się we znaki, potem ucichł - więc pewnie pękł. @ spodziewam się po powrocie z majówki, ok. 6 maja.
a2fc2be9cd8d1027f8cb90d936276c49cf807c7d_655950424f87d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-28, 18:13   #4244
Czekollladowa
Raczkowanie
 
Avatar Czekollladowa
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Tam gdzie diabeł mówi dobranoc :)
Wiadomości: 131
Odp: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 201-Cz.

dobry u nas pogoda jesienna.. pada wieje jest paskudnie
@ skonczyla mi sie po 4 dniach dokladnie wczoraj a dzisiaj juz mam sluz przejzysty wczesniej mialam jeszcze sucho no a dzisiaj ehh dziwne to troche
__________________
zakochana


20.05.2013 - zdany egzamin na prawo jazdy

05.06.2013 - "Przyjęto wniosek - trwa postępowanie administracyjne"

12.06.2013 - odebrałam Prawo Jazdy


Czekamy na fasolinke
Czekollladowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-28, 19:06   #4245
senira666
Zakorzenienie
 
Avatar senira666
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: woj.śląskie
Wiadomości: 3 870
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 201-Cz

Cytat:
Napisane przez MarcelaMela Pokaż wiadomość
Senirko pozwolisz że sie przyłącze Ja też odliczam od początku, a co! Zostawiam wszystko co było za sobą
Pewnie zapraszam
__________________
sent from iphone
senira666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-29, 22:03   #4246
MarcelaMela
Raczkowanie
 
Avatar MarcelaMela
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 235
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 201-Cz

[1=a2fc2be9cd8d1027f8cb90d 936276c49cf807c7d_6559504 24f87d;40532043]Pęcherzyk w poniedziałek bardzo dawał mi się we znaki, potem ucichł - więc pewnie pękł. @ spodziewam się po powrocie z majówki, ok. 6 maja.[/QUOTE]
Oj tam "spodziewam się".... a ja sie spodziewam Mrowinko że wkleisz piękny teścik
Senirko to zgapiam jeszcze coś Wpisuje sobie OM w podpisie
Czekoladko no mnie sie nigdy nie zdarzył przezroczysty śluz tak szybko po @ Chyba że zaburzony po serduszkowaniu
Misiaczka masz przekochany avatarek

---------- Dopisano o 22:03 ---------- Poprzedni post napisano o 21:55 ----------

No i gdzie mój podpis, nie widać
Jeeeest
__________________

MarcelaMela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-30, 07:16   #4247
Czekollladowa
Raczkowanie
 
Avatar Czekollladowa
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Tam gdzie diabeł mówi dobranoc :)
Wiadomości: 131
Odp: Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 2

Cytat:
Napisane przez MarcelaMela Pokaż wiadomość
Oj tam "spodziewam się".... a ja sie spodziewam Mrowinko że wkleisz piękny teścik
Senirko to zgapiam jeszcze coś Wpisuje sobie OM w podpisie
Czekoladko no mnie sie nigdy nie zdarzył przezroczysty śluz tak szybko po @ Chyba że zaburzony po serduszkowaniu
Misiaczka masz przekochany avatarek

---------- Dopisano o 22:03 ---------- Poprzedni post napisano o 21:55 ----------

No i gdzie mój podpis, nie widać
Jeeeest
Serduszkowaniu ? Przepraszam ale nie kapuje

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
zakochana


20.05.2013 - zdany egzamin na prawo jazdy

05.06.2013 - "Przyjęto wniosek - trwa postępowanie administracyjne"

12.06.2013 - odebrałam Prawo Jazdy


Czekamy na fasolinke
Czekollladowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-30, 07:55   #4248
edit23
Zakorzenienie
 
Avatar edit23
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: mój mały kącik
Wiadomości: 4 286
Dot.: Odp: Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w

Cytat:
Napisane przez Czekollladowa Pokaż wiadomość
Serduszkowaniu ? Przepraszam ale nie kapuje

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Po seksie, wtedy masz śluz zaburzony, ponieważ trudno stwierdzić co wylatuje.... przepraszam, że tak prosto z mostu.
__________________
edit 29
edit23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-30, 08:09   #4249
Czekollladowa
Raczkowanie
 
Avatar Czekollladowa
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Tam gdzie diabeł mówi dobranoc :)
Wiadomości: 131
Odp: Dot.: Odp: Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające s

Cytat:
Napisane przez edit23 Pokaż wiadomość
Po seksie, wtedy masz śluz zaburzony, ponieważ trudno stwierdzić co wylatuje.... przepraszam, że tak prosto z mostu.
Dzięki za odpowiedz dzisiaj mam coś kiepskie to myślenie

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
zakochana


20.05.2013 - zdany egzamin na prawo jazdy

05.06.2013 - "Przyjęto wniosek - trwa postępowanie administracyjne"

12.06.2013 - odebrałam Prawo Jazdy


Czekamy na fasolinke
Czekollladowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-02, 17:59   #4250
Matitka87
Raczkowanie
 
Avatar Matitka87
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 421
Odp: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 201-Cz.

Dziewczynki jak to jest z tym sluzem w czasie cyklu...bo ją mam coś w tym cyklu namieszane 11,12,13dc śluz typu białka j.kurzego, 14dc śluz przejrzysty wodnisty, 15 dc nic nie zauważyłam szczególnego ale w ciągu dnia był pełni biały gesty, a dziś znów 16 dc białko j.kurzego...może po owulacji być jeszcze śluz typu białka jajka kurzego?:banghead:

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Matitka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-04, 13:12   #4251
Czekollladowa
Raczkowanie
 
Avatar Czekollladowa
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Tam gdzie diabeł mówi dobranoc :)
Wiadomości: 131
Dot.: Odp: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 2

Hej

Co tutaj takie cicho?????????
Czekollladowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-04, 16:18   #4252
Matitka87
Raczkowanie
 
Avatar Matitka87
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 421
Odp: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 201-Cz.

Ja cały czas jestem Najwidoczniej Wszystkie Staraczki doczekały się II kreseczek albo zawiesiły staranka :p Ja w tym cyklu już po staraniach...i oczywiście jak każdego cyklu nowa nadzieja i wiara. Dziś 19 dc więc dwa tyg czekania:banghead:

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Matitka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-04, 17:02   #4253
Olcia1821
Raczkowanie
 
Avatar Olcia1821
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 237
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 201-Cz

Witam się i melduję po prawie dwumiesięcznej przerwie

Messuah z całego serdeucha gratuluje teraz się niczym nie denerwuj, dużo wypoczywaj i będzie dobrze

Dziewczyny ja tylko na chwilkę jestem, żeby Was poinformować, że... po 27 cyklach zaszłam w ciąże...

To niesamowite bo ostatnio starania były praktycznie na ostatnim miejscu, najważniejsze było zdrowie TŻta.. odebraliśmy jego wyniki i ogarnęła nas niesamowita radość, że jest zdrowy...a dzień później zrobiłam test i kreska była mega grubaśna Bete również miałam wysoka i ślicznie przyrastała.

Obecnie nasze maleństwo ma 7mm i bijące serduszko, którego dźwięk doprowadził mnie i TŻ to łez szczęścia...

Także dziewczyny nie poddawajcie się!! Wiem, że to może zabrzmieć banalnie, ale potwierdzam to co mówi miliony dziewczyn!! Trzeba troszkę odpuścić, odciąć się od starań bo psychika dużo blokuje..

Na forum czasem zaglądnę, ale ogólnie ciąża jest delikatnie zagrożona, z powodu mojego cienkiego endometrium, tak więc leżę i jeszcze raz leżę i bardzo o siebie dbamy

Powodzenia dziewczyny i trzymajcie za nas kciuki
__________________
Któż to powiedział, że nie ma na świecie prawdziwej, wiernej i wiecznej miłości? A niechże wyrwą temu kłamcy jego plugawy język!

Michaił Afanasjewicz Bułhakow
Nareszcie jesteś!!

Ty i ja Kochanie
Olcia1821 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-04, 19:00   #4254
misiaczka555
Wtajemniczenie
 
Avatar misiaczka555
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 2 842
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 201-Cz

Cytat:
Napisane przez Olcia1821 Pokaż wiadomość
Witam się i melduję po prawie dwumiesięcznej przerwie

Messuah z całego serdeucha gratuluje teraz się niczym nie denerwuj, dużo wypoczywaj i będzie dobrze

Dziewczyny ja tylko na chwilkę jestem, żeby Was poinformować, że... po 27 cyklach zaszłam w ciąże...

To niesamowite bo ostatnio starania były praktycznie na ostatnim miejscu, najważniejsze było zdrowie TŻta.. odebraliśmy jego wyniki i ogarnęła nas niesamowita radość, że jest zdrowy...a dzień później zrobiłam test i kreska była mega grubaśna Bete również miałam wysoka i ślicznie przyrastała.

Obecnie nasze maleństwo ma 7mm i bijące serduszko, którego dźwięk doprowadził mnie i TŻ to łez szczęścia...

Także dziewczyny nie poddawajcie się!! Wiem, że to może zabrzmieć banalnie, ale potwierdzam to co mówi miliony dziewczyn!! Trzeba troszkę odpuścić, odciąć się od starań bo psychika dużo blokuje..

Na forum czasem zaglądnę, ale ogólnie ciąża jest delikatnie zagrożona, z powodu mojego cienkiego endometrium, tak więc leżę i jeszcze raz leżę i bardzo o siebie dbamy

Powodzenia dziewczyny i trzymajcie za nas kciuki
Olcia cuuuuuuuuudowna wiadomosc:jup i:
Coraz mniej nas tu zostaje na wątku, ostatnio często mamy tu dobre wiesci
Jak sie czujesz?
__________________

MAJA🍼

23.08.2013
misiaczka555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-04, 19:58   #4255
Judi21_84
Zakorzenienie
 
Avatar Judi21_84
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 207
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 201-Cz

Olcia klask i: gratulacje !!!!!!!!!!
__________________
Tymek
Juleczek

Judi21_84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-04, 21:51   #4256
Czekollladowa
Raczkowanie
 
Avatar Czekollladowa
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Tam gdzie diabeł mówi dobranoc :)
Wiadomości: 131
Odp: Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 2

Olcia Gratulacje mnie jajnik boli ehh :banghead:


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
zakochana


20.05.2013 - zdany egzamin na prawo jazdy

05.06.2013 - "Przyjęto wniosek - trwa postępowanie administracyjne"

12.06.2013 - odebrałam Prawo Jazdy


Czekamy na fasolinke
Czekollladowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-04, 22:25   #4257
Olcia1821
Raczkowanie
 
Avatar Olcia1821
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 237
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 201-Cz

Cytat:
Napisane przez misiaczka555 Pokaż wiadomość
Olcia cuuuuuuuuudowna wiadomosc:jup i:
Coraz mniej nas tu zostaje na wątku, ostatnio często mamy tu dobre wiesci
Jak sie czujesz?

Dziękuję bardzo

Czuję się dobrze, męczą mnie dolegliwości żołądkowe, co bym nie zjadła to zaraz boli brzuch.. ale to nie jest ważne Praktycznie cały czas muszę leżeć, ale choćbym miała przeleżeć całą ciąże to się nie ruszę, żeby tylko z naszym maleństwem było wszystko w porządku
Jestem bezgranicznie zakochana w kropeczce w moim brzuszku
a TŻ chodzi i tuli się do brzucha powtarzając jak bardzo nas kocha...
To chyba najcudowniejsze chwile w moim życiu...
__________________
Któż to powiedział, że nie ma na świecie prawdziwej, wiernej i wiecznej miłości? A niechże wyrwą temu kłamcy jego plugawy język!

Michaił Afanasjewicz Bułhakow
Nareszcie jesteś!!

Ty i ja Kochanie
Olcia1821 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-05, 08:22   #4258
bbabol
Raczkowanie
 
Avatar bbabol
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Środkowa Polska
Wiadomości: 345
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 201-Cz

Olcia1821 Gratuluję !!! Życzę teraz już tylko spokoju, ciąży bez komplikacji i radosnego rozwiązania!!!
__________________
https://www.suwaczki.com/tickers/ftepoigiws0iuefa.png

4cs
@ (oby nie) 20.11.
bbabol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-05, 08:24   #4259
aga_bre
Rozeznanie
 
Avatar aga_bre
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 900
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 201-Cz

Olcia pamiętam Cię jeszcze z moich starań. Gratulacje wielkie. Dbaj o siebie i niech Kropeczka rośnie zdrowo.
__________________
MIKOŁAJ
aga_bre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-05, 08:45   #4260
kism
Wtajemniczenie
 
Avatar kism
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 179
Odp: Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 2

Cytat:
Napisane przez Olcia1821 Pokaż wiadomość
Czuję się dobrze, męczą mnie dolegliwości żołądkowe, co bym nie zjadła to zaraz boli brzuch.. ale to nie jest ważne Praktycznie cały czas muszę leżeć, ale choćbym miała przeleżeć całą ciąże to się nie ruszę, żeby tylko z naszym maleństwem było wszystko w porządku
Jestem bezgranicznie zakochana w kropeczce w moim brzuszku
a TŻ chodzi i tuli się do brzucha powtarzając jak bardzo nas kocha...
To chyba najcudowniejsze chwile w moim życiu...
Gratulacje!!! Wzruszyłam się Ja to w ogóle strasznie "miętka" jestem, odkąd mam dzieci
__________________
2006.03.28 ur. Maksymilian
2012.05.15 ur. Kajetan
tp 2016.12.31 Kruszynka
kism jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-11-03 15:41:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:55.