Offtopowe zapuszczanie XLVIII - Mroźnej zimie się nie damy, włosy dalej zapuszczamy! - Strona 155 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-04-29, 09:16   #4621
Maryha_ah
Zakorzenienie
 
Avatar Maryha_ah
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 3 909
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLVIII - Mroźnej zimie się nie damy, włosy dalej zapuszc

Cytat:
Napisane przez Ula_87 Pokaż wiadomość
Maryś[/B], a stresów masz dużo? może przez to?
jakieś nowe leki or sth?
Ciężko powiedzieć, ostatnio trochę rodzina mnie denerwuje, tez myślę że może to mieć związek ze stresem, ale no bez przesady, aż tyle stresów to ja nie mam

Nowe tabletki anty mam, ale jakoś ni wydaje mi się żeby to to było, bo włosy wypadają ponoć mocno przy odstawieniu, nie przy zmianie

Cytat:
Napisane przez Magdzia94 Pokaż wiadomość
Hmm chciałam zaproponować krew ale też piszesz że byłaś.
Odchudzanie ? Stres? Może jakieś nowe tabletki ?
Bierzesz jakieś witaminy ?

---------- Dopisano o 09:33 ---------- Poprzedni post napisano o 09:33 ----------

A tak w ogóle to dzień dobry

Idę jutro szukać pracy
No teraz z myślą o włosach ten Revalid. Witamin żadnych nie biorę bo pilnuje żeby jeść codziennie świeże warzywa i owoce, i wszystko co mi jest do życia potrzebne, gotuje przecież zawsze sama w domu i pilnuje żeby jeść dobre żarcie, mojej diecie można jedynie zarzucić podjadanie cukierków, ale nie sądzę żeby to miało wpływ na włosy


HAHA ale żeby było zabawniej chyba dorobiłam się grypy żołądkowiej, pierwszy raz w życiu całe popołudnie i noc miałam rozwolnienie, a do tego gorączkę, pierwszy raz tak miałam żeby problemy żołądkowe szły w parze z gorączką no cóż, dobry TŻ pojechał przed pracą do apteki, przywiózł mi jakieś leki bo widmo odwodnienia stawało się coraz bardziej wyraźne, i póki co już 2 godziny udało mi się utrzymać w brzuszku wodę i suchary,
__________________
Przecież doskonale wiesz-patrzymy tylko w dobrą stronę!
Maryha_ah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-29, 09:32   #4622
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLVIII - Mroźnej zimie się nie damy, włosy dalej zapuszc

Cytat:
Napisane przez Celestyn3k Pokaż wiadomość
Dorwałam dwie książki od historii sztuki, zaraz idę się zatracić A potem spacer po Paryżu w google maps życie jest jednak piękne!
Skąd ja to znam
Cytat:
Napisane przez xxxMikixxx Pokaż wiadomość
Moja ginekolog, która prowadzi mi ciążę zapisała mnie na 27, czyli dzień po urodzinach, ale to do szpitala. Nie wiem czy chcę tam iść, bo tam mają sprzęt beznadziejny. Chyba wolę zapłacić, a mieć dużo większy komfort no i pewność, że płeć poznam w 100%, bo na tych szpitalnych sprzętach to nigdy nic nie wiadomo.
Nie ma w 100% Ale wiadomo, na lepszym i lepiej ustawionym sprzęcie, pewność większa.



Cytat:
Napisane przez Maryha_ah Pokaż wiadomość
Ale faaajna powinnaś w niej siedzieć na fotelu bujanym, trzymać na kolanach kota i czytać książkę/ robić na drutach
Ja też tak to widzę, Tylko nie mam fotela, kota i nie umiem robić na drutach. Ale chusta jest
Ja mam 2 takie trójkątne piękne chusty. Jedną po babci, a drugą kupiłam t lumpie za funta. Tylko kolory mi nie leżą. Jedna jest w fioletach, druga jasno zółta. Ale dorwę jakiś tani sweter w fajnym kolorze w lumpie, i poproszę sąsiadkę, żeby mi zrobiła dokładnie taką samą jak ta po babci.

Nowa faza - teraz będę bankrutować na swetry do prucia
Ale nowa włóczka jest za droga. Nie stać mnie Lubię recykling.


Cytat:
A tak w ogóle to UWAGA POTRZEBUJE POMOCY! Ja już nie wiem co się dzieje.. Dziś podczas olejowania (kupiłam sobie olejek GP ze skrzypem, kładłam na łeb i włosy i pewnie więcej tego nie zrobie) wyciągnęłam ponad 80 włosów, a nakładałam naprawdę delikarnie... Nie są to obliczenia "na oko", po prostu pozbierałam je w jedno miejsce i policzyłam żeby mieć świadomość wielkości problemu. Do tego cały czas je wyciągam podczas czesania, mycia, dotykania, wiązania, czegokolwiek. Czasem widzę jak spadają jak się obrócę i mam rozpuszczone O_o Nigdy nie miałam takiego kryzysu. trwa już trzeci miesiąc.. W tym czasie używałam toniku babuszki agafii i rzepki, a teraz już nic nie wcieram bo podczas wcierek wyciągam zawsze tyle jak nie więcej, bo jednak olejek nakłada się delikatniej... Jem drugi miesiąc, nie widzę żadnej poprawy. Jestem zdrowa, wyniki w normie, dobrze się odżywiam, a naprawdę jest STRASZNIE. Jak nie zahamuję tego jakoś natychmiast już nie będzie co zbierać, trwa to już za długo i mam za duże przerzedzenia.

I z moich cholernych zdrowych włosów pozostanie bob. Ależ jestem w☠☠☠☠iona. W końcu po latach udało mi się uhodować zdrowe włosy. I co? I zaraz mi wypadną wszystkie. ☠☠☠☠a mać.

Jeśli chodzi o jantar, to mi też przy nakładaniu wypadało mnóstwo włosów. Ale za to na ich miejsce natychmiast pojawiało sie stado bejbików.

Sama prze4z jakieś pół roku miałam straszny problem z wypadaniem, ale to od leków. I w sumie nie wiadomo kiedy same przestały wypadać. Na szczęście. Nic z tym nie robiłam, bo to jednak byłaby walka z wiatrakami.
Teraz tylko muszę obciąć trochę, bo przez to wypadanie, te najdłuższe włosy mam mocno przerzedzone.
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-29, 12:01   #4623
Magdzia94
Zakorzenienie
 
Avatar Magdzia94
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 18 143
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLVIII - Mroźnej zimie się nie damy, włosy dalej zapuszc

Cytat:
Napisane przez domiwika93 Pokaż wiadomość
Jak tak dalej pójdzie to będę miała najdłuższe włosy na wątku . Odkąd Miki ścięła włosy. Wszystkie zaczynacie ścinać

Fajnie czasem w sobie coś zmienić, ileż można zapuszczać A włosy i tak odrastają, więc

Ale nie martw się ja na pewno na razie nie będę ścinać bo w takich czuję się dobrze Ewentualnie zmieniać kształt fryzury.
A poza tym to za dużo wydałam na farbowanie żeby teraz je ściąć :
__________________
1. Włosomaniaczka
2.Zdrowo się odżywiam
3. Ćwiczę

Magdzia94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-29, 15:06   #4624
Maryha_ah
Zakorzenienie
 
Avatar Maryha_ah
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 3 909
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLVIII - Mroźnej zimie się nie damy, włosy dalej zapuszc

Ehh, głodna jestem. Cały dzień na kilku sucharach. Niby brzuch się uspokoił trochę już rano, chcę coś zjeść bo umrę z głodu wkrótce, myślicie że gotowany ziemniaczek były by okej? Szczerze mówiąc to zjadłabym prawdziwy ogromny obiad ale pewnie znowu miałabym super imprezkę, bo ten brzuszek to tak na granicy teraz. Wiem że najlepiej kleik ale obawiam się że to tylko pogorszy sprawę bo nienawidzę kleiku, fuj, fuj fuj, już wole zdechnąć z głodu. Co było by dobre? marchewki nie mam, bo czytałam że marchewka.
__________________
Przecież doskonale wiesz-patrzymy tylko w dobrą stronę!
Maryha_ah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-29, 15:08   #4625
Bellitudoo
Zakorzenienie
 
Avatar Bellitudoo
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 3 415
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLVIII - Mroźnej zimie się nie damy, włosy dalej zapuszc

kisiel, banan, ryż z marchewką? Ja to jadłam w czasie mojego choróbska. Paluszki- ale nie slone, chrupki kukrydziane.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post59125346 Wymiana, sukienki, buty
Bellitudoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-29, 15:23   #4626
Maryha_ah
Zakorzenienie
 
Avatar Maryha_ah
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 3 909
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLVIII - Mroźnej zimie się nie damy, włosy dalej zapuszc

Ziemniak siedzi w garnku.

Jejku, dlaczego te wszystkie rzeczy co polecają na kłopoty żołądkowe są słodkie: kisiel, kaszka manna, ryż z marchewką, ryż z jabłkiem, banan, a jak ja mam dolegliwości żołądkowe nie przyjmę nic co ma chociaż cień słodkiego. Jedyne co mi zostało to właśnie gotowane ziemniaki (ha, ha, jeden) i suchary bez cukru.
__________________
Przecież doskonale wiesz-patrzymy tylko w dobrą stronę!
Maryha_ah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-29, 20:11   #4627
1a159cf6a0624b31db6aaefb6bbb43b621a184e1
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 646
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLVIII - Mroźnej zimie się nie damy, włosy dalej zapuszc

1a159cf6a0624b31db6aaefb6bbb43b621a184e1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-30, 08:31   #4628
sylvi300
Zakorzenienie
 
Avatar sylvi300
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 5 263
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLVIII - Mroźnej zimie się nie damy, włosy dalej zapuszc

Cytat:
Napisane przez Maryha_ah Pokaż wiadomość
Ziemniak siedzi w garnku.

Jejku, dlaczego te wszystkie rzeczy co polecają na kłopoty żołądkowe są słodkie: kisiel, kaszka manna, ryż z marchewką, ryż z jabłkiem, banan, a jak ja mam dolegliwości żołądkowe nie przyjmę nic co ma chociaż cień słodkiego. Jedyne co mi zostało to właśnie gotowane ziemniaki (ha, ha, jeden) i suchary bez cukru.
a jakie masz kłopoty żołądkowe? ja mam refluksowe zapalenie przełyku i żołądka. Wielu rzeczy jeść nie mogę, ostatnio zjadłam 4 kostki czekolady i całą noc umierałam z bólu.......
__________________
Twoje ciało może wiecej,niz podpowiada Ci Twój umysł



Zapraszam na bloga!!!!

http://tocosalata.blogspot.com/
sylvi300 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-30, 09:20   #4629
201612231846
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 4 143
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLVIII - Mroźnej zimie się nie damy, włosy dalej zapuszc

Cytat:
Napisane przez Maryha_ah Pokaż wiadomość
Ehh, głodna jestem. Cały dzień na kilku sucharach. Niby brzuch się uspokoił trochę już rano, chcę coś zjeść bo umrę z głodu wkrótce, myślicie że gotowany ziemniaczek były by okej? Szczerze mówiąc to zjadłabym prawdziwy ogromny obiad ale pewnie znowu miałabym super imprezkę, bo ten brzuszek to tak na granicy teraz. Wiem że najlepiej kleik ale obawiam się że to tylko pogorszy sprawę bo nienawidzę kleiku, fuj, fuj fuj, już wole zdechnąć z głodu. Co było by dobre? marchewki nie mam, bo czytałam że marchewka.
Ja w zeszłym tygodniu miałam problemy żołądkowe . Najadłam się węgla aktywowanego i mi przeszło
201612231846 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-30, 09:32   #4630
1a159cf6a0624b31db6aaefb6bbb43b621a184e1
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 646
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLVIII - Mroźnej zimie się nie damy, włosy dalej zapuszc

https://wizaz.pl/forum/album.php?alb...ctureid=155245
1a159cf6a0624b31db6aaefb6bbb43b621a184e1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-30, 12:24   #4631
Maryha_ah
Zakorzenienie
 
Avatar Maryha_ah
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 3 909
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLVIII - Mroźnej zimie się nie damy, włosy dalej zapuszc

Cytat:
Napisane przez sylvi300 Pokaż wiadomość
a jakie masz kłopoty żołądkowe? ja mam refluksowe zapalenie przełyku i żołądka. Wielu rzeczy jeść nie mogę, ostatnio zjadłam 4 kostki czekolady i całą noc umierałam z bólu.......
Nie nie, ja mam przejściowe, wydaje mi się że grypa żołądkowa bo nawet gorączkę w nocy z niedzieli na poniedziałek miałam jest już względnie ok, ale jak zjadłam rano pół białej bułki z masłem to znowu mi tramwaj jeździł także na obiad gotowane ziemniaki, powtórka z wczoraj, a już myślałam że się najem jak człowiek

Dla mnie to jest szok bo ja jestem człowiekiem który nigdy się nie zatruwa, mogę połknąć kamień i też strawie, a tu nagle takie coś.

[1=1a159cf6a0624b31db6aaef b6bbb43b621a184e1;4056357 6] https://wizaz.pl/forum/album.php?alb...ctureid=155245 [/QUOTE]

Szalona! Ładnie
__________________
Przecież doskonale wiesz-patrzymy tylko w dobrą stronę!
Maryha_ah jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-30, 13:47   #4632
sylvi300
Zakorzenienie
 
Avatar sylvi300
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 5 263
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLVIII - Mroźnej zimie się nie damy, włosy dalej zapuszc

Cytat:
Napisane przez Maryha_ah Pokaż wiadomość
Nie nie, ja mam przejściowe, wydaje mi się że grypa żołądkowa bo nawet gorączkę w nocy z niedzieli na poniedziałek miałam jest już względnie ok, ale jak zjadłam rano pół białej bułki z masłem to znowu mi tramwaj jeździł także na obiad gotowane ziemniaki, powtórka z wczoraj, a już myślałam że się najem jak człowiek

Dla mnie to jest szok bo ja jestem człowiekiem który nigdy się nie zatruwa, mogę połknąć kamień i też strawie, a tu nagle takie coś.


no to masz fajnie, ja prawie nic jeść nie mogę bo od razu mnie boli, mam bardzo ścisłą dietę
__________________
Twoje ciało może wiecej,niz podpowiada Ci Twój umysł



Zapraszam na bloga!!!!

http://tocosalata.blogspot.com/
sylvi300 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-30, 13:52   #4633
201612231846
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 4 143
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLVIII - Mroźnej zimie się nie damy, włosy dalej zapuszc

Anwen w radiu! http://radiokampus.waw.pl/
201612231846 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-30, 13:56   #4634
Bellitudoo
Zakorzenienie
 
Avatar Bellitudoo
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 3 415
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLVIII - Mroźnej zimie się nie damy, włosy dalej zapuszc

Nie lubię jej

---------- Dopisano o 14:56 ---------- Poprzedni post napisano o 14:53 ----------

Cytat:
4. Gdy chcemy odzwyczaić skórę od nadmiernej produkcji sebum, która jest konsekwencją używania agresywnych detergetów. Suchy szampon „oszukuje” gruczoły łojowe znajdujące się na głowie. Włosy wyglądają na umyte, ale gruczoły nie wiedzą, że to, co wyprodukowały zostało właśnie zneutralizowane. Jeśli chcemy przestawić organizm na zmniejszoną produkcję sebum na głowie, Batiste jest doskonałym rozwiązaniem. Mały trick – możecie go użyć na świeżo umyte włosy, niewidzialny proszek będzie tylko czekał na to, żeby zneutralizować sebum.
własnie ostatnio rozmawialiśmy na wykłądzie o takim czymś, ze to mit.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post59125346 Wymiana, sukienki, buty
Bellitudoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-30, 15:05   #4635
Szotta
Zakorzenienie
 
Avatar Szotta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: raz tu raz tam
Wiadomości: 11 603
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLVIII - Mroźnej zimie się nie damy, włosy dalej zapuszc

Właśnie wróciłam od fryzjera
__________________

Zwariowana, zabiegana, zakręcona
.
Szotta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-30, 15:10   #4636
Maryha_ah
Zakorzenienie
 
Avatar Maryha_ah
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 3 909
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLVIII - Mroźnej zimie się nie damy, włosy dalej zapuszc

Nie rozumiem dlaczego chwalisz się bez linka do zdjęć
__________________
Przecież doskonale wiesz-patrzymy tylko w dobrą stronę!
Maryha_ah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-30, 17:28   #4637
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLVIII - Mroźnej zimie się nie damy, włosy dalej zapuszc

Cytat:
Napisane przez Bellitudoo Pokaż wiadomość
Nie lubię jej

---------- Dopisano o 14:56 ---------- Poprzedni post napisano o 14:53 ----------

własnie ostatnio rozmawialiśmy na wykłądzie o takim czymś, ze to mit.
Po testach na własnej skórze, zgadzam sie z Tobą
Skóra produkuje tak samo, tylko nie rozłazi sie top po włosach a wchłania w tą skrobię, talk, czy co tam się na głowę wysypie.
Uważam szampon cuchy za cud nad cuda, ale aż takich cudów jak powstrzymanie przetłuszczania to nie robi

---------- Dopisano o 17:28 ---------- Poprzedni post napisano o 17:05 ----------

Byliśmy z TŻ na zakupach w naszym ulubionym super tanim sklepie. Dla odmiany obkupiłam TŻ, a nie siebie
Sobie wzięłam tylko 3 rzeczy. Piękną bluzeczkę z sowami, sukienkę all saints i stanik wonderbra. Oczywiście wszystko za śmieszna frakcje ceny oryginalnej.
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-30, 19:43   #4638
Szotta
Zakorzenienie
 
Avatar Szotta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: raz tu raz tam
Wiadomości: 11 603
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLVIII - Mroźnej zimie się nie damy, włosy dalej zapuszc

Cytat:
Napisane przez Maryha_ah Pokaż wiadomość
Nie rozumiem dlaczego chwalisz się bez linka do zdjęć
No właśnie nie mam czym zrobić Po majówce na pewno zrobię
__________________

Zwariowana, zabiegana, zakręcona
.
Szotta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-30, 20:12   #4639
1a159cf6a0624b31db6aaefb6bbb43b621a184e1
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 646
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLVIII - Mroźnej zimie się nie damy, włosy dalej zapuszc

Cytat:
Napisane przez Szotta Pokaż wiadomość
Właśnie wróciłam od fryzjera
Cytat:
Napisane przez Szotta Pokaż wiadomość
No właśnie nie mam czym zrobić Po majówce na pewno zrobię
ile ścięłaś?
1a159cf6a0624b31db6aaefb6bbb43b621a184e1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-30, 20:42   #4640
Szotta
Zakorzenienie
 
Avatar Szotta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: raz tu raz tam
Wiadomości: 11 603
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLVIII - Mroźnej zimie się nie damy, włosy dalej zapuszc

Nie aż tak dużo Ale dążę do wyrównania ich (cieniowanie ech...)
Zresztą końcówki już błagały o podcięcie.

Chciałam radykalniej, do łopatek. Ale kolega mnie powstrzymał Może i dobrze

---------- Dopisano o 21:42 ---------- Poprzedni post napisano o 21:39 ----------

Ale jak już schudnę tyle ile chce, to planuję radykalną zmianę jeśli chodzi o włosy, na razie więcej Was nie zdradzę
__________________

Zwariowana, zabiegana, zakręcona
.
Szotta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-30, 21:31   #4641
201612231846
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 4 143
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLVIII - Mroźnej zimie się nie damy, włosy dalej zapuszc

Ścięłam włosy

---------- Dopisano o 22:31 ---------- Poprzedni post napisano o 22:22 ----------

Wstawiłam fotki

Przed cięciem
https://wizaz.pl/forum/album.php?alb...ctureid=155298

Po cięciu
https://wizaz.pl/forum/album.php?alb...ctureid=155299
201612231846 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-30, 22:16   #4642
Maryha_ah
Zakorzenienie
 
Avatar Maryha_ah
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 3 909
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLVIII - Mroźnej zimie się nie damy, włosy dalej zapuszc

Uroczyście oświadczam że zwariowałyście wszystkie macie teraz zdrowe ładne włosy, ale żeby tak ścinać od razu?
__________________
Przecież doskonale wiesz-patrzymy tylko w dobrą stronę!
Maryha_ah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-30, 22:22   #4643
trinee
Zadomowienie
 
Avatar trinee
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 1 541
GG do trinee
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLVIII - Mroźnej zimie się nie damy, włosy dalej zapuszc

Szalone jesteście Ale czasem się przydaje włosowa odmiana
trinee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-30, 22:31   #4644
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLVIII - Mroźnej zimie się nie damy, włosy dalej zapuszc

Doczytałam, ze mój stanik jest z kolekcji Dity Von Teese.
O ten:
http://1.bp.blogspot.com/_1EDzp4Hgsb...-wonderbra.jpg
http://images.asos-media.com/inv/W/3...k/image1xl.jpg
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-30, 23:30   #4645
201612231846
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 4 143
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLVIII - Mroźnej zimie się nie damy, włosy dalej zapuszc

Cytat:
Napisane przez Maryha_ah Pokaż wiadomość
Uroczyście oświadczam że zwariowałyście wszystkie macie teraz zdrowe ładne włosy, ale żeby tak ścinać od razu?
Cytat:
Napisane przez trinee Pokaż wiadomość
Szalone jesteście Ale czasem się przydaje włosowa odmiana
Ja bym nie ścięła. Ale miałam przerzedzone końce
201612231846 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-01, 05:36   #4646
Bellitudoo
Zakorzenienie
 
Avatar Bellitudoo
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 3 415
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLVIII - Mroźnej zimie się nie damy, włosy dalej zapuszc

Kocur, ale seksi
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post59125346 Wymiana, sukienki, buty
Bellitudoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-01, 08:35   #4647
Celestyn3k
Zakorzenienie
 
Avatar Celestyn3k
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 334
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLVIII - Mroźnej zimie się nie damy, włosy dalej zapuszc

Zabalowałam wczoraj Ale głupie jesteśmy z dziewczynami... pozasypiałyśmy na imprezie, ocknęłam się dopiero o 2 w nocy, że nie jestem u siebie i że przecież 'mamy imprezę'. Każda spała

---------- Dopisano o 09:35 ---------- Poprzedni post napisano o 08:27 ----------

Cytat:
Napisane przez Szotta Pokaż wiadomość
Nie aż tak dużo Ale dążę do wyrównania ich (cieniowanie ech...)
Zresztą końcówki już błagały o podcięcie.

Chciałam radykalniej, do łopatek. Ale kolega mnie powstrzymał Może i dobrze

---------- Dopisano o 21:42 ---------- Poprzedni post napisano o 21:39 ----------

Ale jak już schudnę tyle ile chce, to planuję radykalną zmianę jeśli chodzi o włosy, na razie więcej Was nie zdradzę
Końce tak szybko się niszczą, szczególnie u mnie. Chyba każda z nas już podcięła włosy ostatnio Pierwsza hardcorowa była Otako później poszło jakoś...
Ostatnio, jak nakładałam sweter, wyszła mi fryzurka na dłuższego boba (zakryłam część włosów swetrem) i nawet nieźle wyglądałam. Ale pewnie tak dobrze by mi się nie układały włosy, więc wolę nie kombinować.

Tajemnicza jesteś, Szotta
__________________

"Dążcie więc do tego co w górze
- nie do tego co na ziemi."
[Kol 3,2]
zupa
Celestyn3k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-01, 08:37   #4648
Maryha_ah
Zakorzenienie
 
Avatar Maryha_ah
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 3 909
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLVIII - Mroźnej zimie się nie damy, włosy dalej zapuszc

Oszaleje, mam całą majówkę wolną, tak mam ochotę na pracę w ogródku, wycieczki rowerowe, imprezy przy grillu, a tu zimno i pada. Ja ☠☠☠☠☠☠☠e. Co ja mam robić 5 dni w domu? zdechnę z nudów
__________________
Przecież doskonale wiesz-patrzymy tylko w dobrą stronę!
Maryha_ah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-01, 08:40   #4649
Bellitudoo
Zakorzenienie
 
Avatar Bellitudoo
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 3 415
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLVIII - Mroźnej zimie się nie damy, włosy dalej zapuszc

Ja dziś mam rodzinną imprezę u Tżta, miałam przyszykowaną kreację, a tu zimno i w co ja się kutwa mać ubiorę?


A podcięcia włosów nie żałuję, o nie
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post59125346 Wymiana, sukienki, buty
Bellitudoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-01, 09:13   #4650
astra85
Zakorzenienie
 
Avatar astra85
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 812
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLVIII - Mroźnej zimie się nie damy, włosy dalej zapuszc

hejka
Widze,ze tu zbiorowe cięcie. Chyba w 2010 roku tez byla zbiorowka , pamietacie?
astra85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:14.