Rossmann - część XVII - Strona 88 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > ROSSMANNiaczki

Notka

ROSSMANNiaczki Forum ROSSMANNiaczki to miejsce, w którym znajdziesz informacje o promocjach sieci Rossmann, konkursach, kodach promocyjnych przeznaczonych tylko dla Wizażanek.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-05-01, 10:11   #2611
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Rossmann - część XVII

Cytat:
Napisane przez GameGame Pokaż wiadomość
hejka !
dzis odebrałam swoja nagrodę , w sumie juz drugi raz wygrałam ! dziś odebrałam z konkursu bio oil czy jakos tak , i dostałam olejek na blizny , rozstępy itp. uzywałyscie moze ?? dobre to wogóle ?
gratulacje

---------- Dopisano o 11:11 ---------- Poprzedni post napisano o 11:10 ----------

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
9 z hakiem, chyba 9,99
oo to moze i ja bym się skusiła
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-01, 10:33   #2612
dolce&gabbana
Zadomowienie
 
Avatar dolce&gabbana
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 1 864
Dot.: Rossmann - część XVII

Cytat:
Napisane przez arrachne Pokaż wiadomość
PS: Jestem w szoku, jak czytam jego recenzje, że się sprawdził jako krem do rąk Tam chyba nie ma ANI JEDNEJ recenzji kogoś, kto używałby go zgodnie z przeznaczeniem!
Ja ostatnio padlam trupem, jak w kwc dziewczyna oceniła na pół gwiazki płyn do higieny intymnej Facelle, bo jej się nie sprawdził do mycia włosów...na głowie. Oczywiście nie wspomniała nic o rzeczywistym przeznaczeniu produktu, żeby nie było, wiem, że wiele osób używa go o mycia włosów, ale w kwc jest w kategorii hig int i o tym przede wszystkim należałoby wspomnieć. KWC przez to nie jest już tak wiarygodne jak kiedyś. Nie muszę chyba wspominać przykładu np. pomarańczowego olejku Alterry, który bije na głowę wszystkie produkty antycelulitowe, a tak na prawdę tylko w garstce recenzji jest coś o tym przeznaczeniu wspomniane, bo wszyscy się nim zachwycają pod kątem włosowym.

Mam nadzieję, że nie wywołam żadnej burzy, bo nie taki jest cel mojej wypowiedzi.
__________________




dolce&gabbana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-01, 10:44   #2613
IzzieSt
Zakorzenienie
 
Avatar IzzieSt
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 8 763
Dot.: Rossmann - część XVII

Cytat:
Napisane przez arrachne Pokaż wiadomość
Kurczę, szykuje się wyjście do Rossa, kupiłabym mamie ten krem 30% z mocznikiem i tampony, bo chociaż używam bardzo rzadko, ale już się skończyły.

Dlatego mam do Was pytanie: czy możecie polecić mi któryś z kremów dziecięcych, który mógłby pełnić rolę kremu nawilżającego? Dotychczas używałam (2 tubki starczyły na rok ) tego i bardzo mi odpowiadał, bo był lekki i szybko się wchłaniał. Niestety, nie mam do niego dostępu, bo w Rossie go nie ma.
Kupiłam ten i niestey na dzień jest trochę za tępy. Który byłby w miarę lekki?

PS: Jestem w szoku, jak czytam jego recenzje, że się sprawdził jako krem do rąk Tam chyba nie ma ANI JEDNEJ recenzji kogoś, kto używałby go zgodnie z przeznaczeniem!

Ale chodzi o krem pod makijaż czy na noc? Ja pod makijaż używam tego https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...ra-wersja.html i jestem zadowolona Na noc albo Bambino albo ten różowy Babydream z Twojego linka, ewentualnie maść z witaminą A
IzzieSt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-01, 10:46   #2614
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Rossmann - część XVII

Cytat:
Napisane przez dolce&gabbana Pokaż wiadomość
Ja ostatnio padlam trupem, jak w kwc dziewczyna oceniła na pół gwiazki płyn do higieny intymnej Facelle, bo jej się nie sprawdził do mycia włosów...na głowie. Oczywiście nie wspomniała nic o rzeczywistym przeznaczeniu produktu, żeby nie było, wiem, że wiele osób używa go o mycia włosów, ale w kwc jest w kategorii hig int i o tym przede wszystkim należałoby wspomnieć. KWC przez to nie jest już tak wiarygodne jak kiedyś. Nie muszę chyba wspominać przykładu np. pomarańczowego olejku Alterry, który bije na głowę wszystkie produkty antycelulitowe, a tak na prawdę tylko w garstce recenzji jest coś o tym przeznaczeniu wspomniane, bo wszyscy się nim zachwycają pod kątem włosowym.

Mam nadzieję, że nie wywołam żadnej burzy, bo nie taki jest cel mojej wypowiedzi.


Zgadzam się z Tobą w całej rozciągłości- KWC zrobiło się teraz dużo bardziej niewiarygodne. Wiadomo, że do pewnych recenzji zawsze trzeba było podchodzić z przymrużeniem oka, ale teraz znaleźć coś w gąszczu recenzji:
a) nie na temat
b) napisanych przez osobę, dla której kosmetyk nie jest totalnie przeznaczony (np. inny rodzaj cery)
c) jednozdaniowych, że np. produkt jest ok więc daję 4 gwiazdki (ale o co kaman, to już nie wiadomo)
d) wystawionych po jednym użyciu/psiknięciu/posmarowaniu itd.
d) z przerażającą ilością błędów ortograficznych i składniowych (tych recenzji nie tylko nie da się czytać bo oczy bolą, ale ich po prostu nie da się zrozumieć)

graniczy z cudem.

Swego czasu KWC było stałym elementem moich poszukiwań w sprawie opinii o danym produkcie, do kupna którego się przymierzałam, na chwilę obecną to jedynie bałagan.

Co do umieszczania w recenzji innego rodzaju zastosowania produktu- jestem za, bo zawsze warto poznać nowe możliwości, jednak ocenianie pod takim kątem uważam za mijanie się z celem, bo jednak ten płyn do higieny intymnej jest przeznaczony do z goła innej części ciała niż skalp

Sory za przydługi post, ale musiałam...
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-01, 10:49   #2615
Inspire
Kuźnia inspiracji
 
Avatar Inspire
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 30 455
Dot.: Rossmann - część XVII

Macie rację.

Mam nadzieję tylko, że piszę w miarę dobre recenzje, gdyż nie posiadam bloga i swoje opinie mogę dzielić tylko tutaj.
__________________
Recenzuję w KWC
i na rossnecie


WYMIANA
Inspire jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-01, 10:52   #2616
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Rossmann - część XVII

Cytat:
Napisane przez arrachne Pokaż wiadomość

Dlatego mam do Was pytanie: czy możecie polecić mi któryś z kremów dziecięcych, który mógłby pełnić rolę kremu nawilżającego? Dotychczas używałam (2 tubki starczyły na rok ) tego i bardzo mi odpowiadał, bo był lekki i szybko się wchłaniał. Niestety, nie mam do niego dostępu, bo w Rossie go nie ma.
Kupiłam ten i niestey na dzień jest trochę za tępy. Który byłby w miarę lekki?

PS: Jestem w szoku, jak czytam jego recenzje, że się sprawdził jako krem do rąk Tam chyba nie ma ANI JEDNEJ recenzji kogoś, kto używałby go zgodnie z przeznaczeniem!

Co do lekkiego kremu nawilżającego to ja Ci polecam niebieską alterrę dla wrażliwców. Pisałam przedtem, że zakupiłam bo w zeszłym roku sprawdził się w sezonie letnio- jesiennym wspaniale. Ma przyjemną konsystencję i szybko sie wchłania. Jedyne co może przeszkadzać to uczucie lekkiego lepienia się na buzi- z tym, że ja zawsze nakładam makijaż i ten efekt znika. Poza tym, za to, że jest killerem na suche skórki, nie zapycha i ma fajny skład- wybaczam po stokroć
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-01, 10:58   #2617
arrachne
Zadomowienie
 
Avatar arrachne
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1 363
Dot.: Rossmann - część XVII

Cytat:
Napisane przez IzzieSt Pokaż wiadomość
Ale chodzi o krem pod makijaż czy na noc? Ja pod makijaż używam tego https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...ra-wersja.html i jestem zadowolona Na noc albo Bambino albo ten różowy Babydream z Twojego linka, ewentualnie maść z witaminą A
Właśnie o tym myślałam. Tak, na dzień. Wezmę go


Uważam, że jesli ktoś recenzuje dany produkt, to powinien go rozpatrywać pod kątem obietnic producenta. A nowe zastosowania to powinien być ewentualny dodatek. Dzięki KWC odkryłam wiele świetnych kosmetyków, ostatnio sama staram się włączyć w tworzenie tego katalogu, ale produktów dla dzieci nie oceniam, chociaż używam ich od groma.

Szukałam na KWC właśnie recenzji na temat antyperspirantów do stóp. Niestety, takowych jest baardzo mało, produkty mają po 2-3 opinie, ciężko mi coś znaleźć. Czego używacie i polecacie?

---------- Dopisano o 11:58 ---------- Poprzedni post napisano o 11:55 ----------

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
Co do lekkiego kremu nawilżającego to ja Ci polecam niebieską alterrę dla wrażliwców. Pisałam przedtem, że zakupiłam bo w zeszłym roku sprawdził się w sezonie letnio- jesiennym wspaniale. Ma przyjemną konsystencję i szybko sie wchłania. Jedyne co może przeszkadzać to uczucie lekkiego lepienia się na buzi- z tym, że ja zawsze nakładam makijaż i ten efekt znika. Poza tym, za to, że jest killerem na suche skórki, nie zapycha i ma fajny skład- wybaczam po stokroć
Czyli muszę jeszcze przemyśleć decyzję. Właściwie, to najbardziej mi zależy na tym, żeby się nie lepiło, bo nie mam problemów z suchą skórą raczej.
Poczytam jeszcze KWC o tym kremie z Alterry
__________________
Trust me I' ll be a doctor
WUM - lekarski - rok 2.




arrachne jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-05-01, 11:07   #2618
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Rossmann - część XVII

Cytat:
Napisane przez arrachne Pokaż wiadomość
Szukałam na KWC właśnie recenzji na temat antyperspirantów do stóp. Niestety, takowych jest baardzo mało, produkty mają po 2-3 opinie, ciężko mi coś znaleźć. Czego używacie i polecacie?[COLOR="Silver"]
Ja polecę może nie tyle antyperspiranty, co dezodoranty. Niemniej bardzo skuteczne, zapobiegają nieprzyjemnemu zapachowi i trochę ograniczają potliwość. Polecam zainteresować się psikadłami Acerin (używałam wersji Komfort i Fresh Woman) - na pewno znajdziesz je w Naturze i chyba też w Super-Pharm
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-01, 11:18   #2619
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Rossmann - część XVII

Cytat:
Napisane przez arrachne Pokaż wiadomość

Szukałam na KWC właśnie recenzji na temat antyperspirantów do stóp. Niestety, takowych jest baardzo mało, produkty mają po 2-3 opinie, ciężko mi coś znaleźć. Czego używacie i polecacie?

---------- Dopisano o 11:58 ---------- Poprzedni post napisano o 11:55 ----------


Czyli muszę jeszcze przemyśleć decyzję. Właściwie, to najbardziej mi zależy na tym, żeby się nie lepiło, bo nie mam problemów z suchą skórą raczej.
Poczytam jeszcze KWC o tym kremie z Alterry

Przemyśl i poczytaj, ale KWC to wiesz... kopalnia, trzeba kopać, zanim do czegoś sensownego się dokopiesz


Co do potliwości stóp to ogólnie też mam problem z tym w trakcie upałów- moje ciało szybko się przegrzewa i wtedy to już prawdziwy wodospad jest- pachy, stopy, dłonie- masakra
Jednak ktoś kiedyś polecił mi puder do stóp z kwasem borowym- nazywa się antypot i jest do dostania w aptekach. Mnie pomógł zniwelować potliwość- nie jest to gwarancja w 100% jak w przypadku blokera pod pachami, ale naprawdę pomógł mi i nie muszę się martwić, że w lecie stopa będzie mi się ślizgać w klapkach (do tego stopnia, że aż buty zdarzało mi się gubić)
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-01, 11:28   #2620
dolce&gabbana
Zadomowienie
 
Avatar dolce&gabbana
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 1 864
Dot.: Rossmann - część XVII

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość

Co do umieszczania w recenzji innego rodzaju zastosowania produktu- jestem za, bo zawsze warto poznać nowe możliwości, jednak ocenianie pod takim kątem uważam za mijanie się z celem, bo jednak ten płyn do higieny intymnej jest przeznaczony do z goła innej części ciała niż skalp
Cytat:
Napisane przez arrachne Pokaż wiadomość

Uważam, że jesli ktoś recenzuje dany produkt, to powinien go rozpatrywać pod kątem obietnic producenta. A nowe zastosowania to powinien być ewentualny dodatek. Dzięki KWC odkryłam wiele świetnych kosmetyków, ostatnio sama staram się włączyć w tworzenie tego katalogu, ale produktów dla dzieci nie oceniam, chociaż używam ich od groma.
Też tak uważam i jestem ZA. To jest dokładnie to, o co mi chodzi, aby ocenić produkt według rzeczywistego przeznaczenia, ale wspomnieć dodatkowo do czego innego był stosowany i do czego się sprawdził.

Cytat:
Szukałam na KWC właśnie recenzji na temat antyperspirantów do stóp. Niestety, takowych jest baardzo mało, produkty mają po 2-3 opinie, ciężko mi coś znaleźć. Czego używacie i polecacie?
U mnie sprawdził się tylko Scholl Deo Control Fuss Spray - konkretnie ten, ALE od razu mówię, że pocenia moich stóp nie zmniejsza, ogranicza tylko/albo aż przykry zapach prawie do zera.
Odziedziczyłam niestety potliwe stopy i teraz cieszę się, że przynajmniej nie zabijam po ściągnięciu butów.



Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
Jednak ktoś kiedyś polecił mi puder do stóp z kwasem borowym- nazywa się antypot i jest do dostania w aptekach. Mnie pomógł zniwelować potliwość- nie jest to gwarancja w 100% jak w przypadku blokera pod pachami, ale naprawdę pomógł mi i nie muszę się martwić, że w lecie stopa będzie mi się ślizgać w klapkach (do tego stopnia, że aż buty zdarzało mi się gubić)
Przypomniałaś mi, że też go mam gdzieś w łazience. Musze go w końcu porządnie przetestować, a nóż się sprawdzi.
__________________





Edytowane przez dolce&gabbana
Czas edycji: 2013-05-01 o 11:32
dolce&gabbana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-01, 11:28   #2621
maddzia007
Zakorzenienie
 
Avatar maddzia007
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: internet
Wiadomości: 3 491
Dot.: Rossmann - część XVII

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
Zgadzam się z Tobą w całej rozciągłości- KWC zrobiło się teraz dużo bardziej niewiarygodne. Wiadomo, że do pewnych recenzji zawsze trzeba było podchodzić z przymrużeniem oka, ale teraz znaleźć coś w gąszczu recenzji:
a) nie na temat
b) napisanych przez osobę, dla której kosmetyk nie jest totalnie przeznaczony (np. inny rodzaj cery)
c) jednozdaniowych, że np. produkt jest ok więc daję 4 gwiazdki (ale o co kaman, to już nie wiadomo)
d) wystawionych po jednym użyciu/psiknięciu/posmarowaniu itd.
d) z przerażającą ilością błędów ortograficznych i składniowych (tych recenzji nie tylko nie da się czytać bo oczy bolą, ale ich po prostu nie da się zrozumieć)

graniczy z cudem.

Swego czasu KWC było stałym elementem moich poszukiwań w sprawie opinii o danym produkcie, do kupna którego się przymierzałam, na chwilę obecną to jedynie bałagan.

Co do umieszczania w recenzji innego rodzaju zastosowania produktu- jestem za, bo zawsze warto poznać nowe możliwości, jednak ocenianie pod takim kątem uważam za mijanie się z celem, bo jednak ten płyn do higieny intymnej jest przeznaczony do z goła innej części ciała niż skalp

Sory za przydługi post, ale musiałam...

Ja kiedyś widziałam recenzję gdzie panna dała 4 gwiazdki bo naczytała się dużo dobrych opinii o danym i kosmetyku i uwaga... dopiero zamierza go kupić
maddzia007 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-01, 11:41   #2622
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Rossmann - część XVII

Cytat:
Napisane przez maddzia007 Pokaż wiadomość
Ja kiedyś widziałam recenzję gdzie panna dała 4 gwiazdki bo naczytała się dużo dobrych opinii o danym i kosmetyku i uwaga... dopiero zamierza go kupić

O masakra, tego jeszcze nie grali. Czyli kolejny rodzaj yntelygentnej recenzji
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-01, 11:52   #2623
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 7 631
Dot.: Rossmann - część XVII

Cytat:
Napisane przez arrachne Pokaż wiadomość
Kurczę, szykuje się wyjście do Rossa, kupiłabym mamie ten krem 30% z mocznikiem i tampony, bo chociaż używam bardzo rzadko, ale już się skończyły.

Dlatego mam do Was pytanie: czy możecie polecić mi któryś z kremów dziecięcych, który mógłby pełnić rolę kremu nawilżającego? Dotychczas używałam (2 tubki starczyły na rok ) tego i bardzo mi odpowiadał, bo był lekki i szybko się wchłaniał. Niestety, nie mam do niego dostępu, bo w Rossie go nie ma.
Kupiłam ten i niestey na dzień jest trochę za tępy. Który byłby w miarę lekki?

PS: Jestem w szoku, jak czytam jego recenzje, że się sprawdził jako krem do rąk Tam chyba nie ma ANI JEDNEJ recenzji kogoś, kto używałby go zgodnie z przeznaczeniem!
ze swojej strony mogę Ci polecić ten krem : https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...legnujacy.html
Jest bardzo lekki, nie zapycha, fajnie nawilża sprawdza się również pod podkład
__________________
czekoladka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-01, 12:05   #2624
Justine1989
Zakorzenienie
 
Avatar Justine1989
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Bel Air ;)
Wiadomości: 3 579
Dot.: Rossmann - część XVII

Cytat:
Napisane przez IzzieSt Pokaż wiadomość
Ale chodzi o krem pod makijaż czy na noc? Ja pod makijaż używam tego https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...ra-wersja.html i jestem zadowolona Na noc albo Bambino albo ten różowy Babydream z Twojego linka, ewentualnie maść z witaminą A
podpisuję się obiema łapkami
Justine1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-01, 12:10   #2625
becky_b
Raczkowanie
 
Avatar becky_b
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 121
Dot.: Rossmann - część XVII

Dziewczyny, ja w temacie stóp czy możecie mi polecic jakiś skuteczny peeling do stóp??mam problem z narastającym naskórkiem, i tak się zastanawiam jak często uzywać peelingu??dziękuję z góry za pomoc, zaraz lato a stopy w opłakanym stanie
becky_b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-01, 12:36   #2626
arrachne
Zadomowienie
 
Avatar arrachne
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1 363
Dot.: Rossmann - część XVII

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Ja polecę może nie tyle antyperspiranty, co dezodoranty. Niemniej bardzo skuteczne, zapobiegają nieprzyjemnemu zapachowi i trochę ograniczają potliwość. Polecam zainteresować się psikadłami Acerin (używałam wersji Komfort i Fresh Woman) - na pewno znajdziesz je w Naturze i chyba też w Super-Pharm
Dzięki wielkie W zasadzie, to mi wszystko jedno, czy antyperspirant, czy dezodorant, byle działało. Pewnie kupię kilka różnych, bo przez lato i tak się zużyje.

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
Co do potliwości stóp to ogólnie też mam problem z tym w trakcie upałów- moje ciało szybko się przegrzewa i wtedy to już prawdziwy wodospad jest- pachy, stopy, dłonie- masakra
Jednak ktoś kiedyś polecił mi puder do stóp z kwasem borowym- nazywa się antypot i jest do dostania w aptekach. Mnie pomógł zniwelować potliwość- nie jest to gwarancja w 100% jak w przypadku blokera pod pachami, ale naprawdę pomógł mi i nie muszę się martwić, że w lecie stopa będzie mi się ślizgać w klapkach (do tego stopnia, że aż buty zdarzało mi się gubić)
Na puder jestem za leniwa, coś w sprayu wygodniej się używa, ale dzięki za pomysł, na wszelki wypadek zanotuję

Cytat:
Napisane przez dolce&gabbana Pokaż wiadomość
U mnie sprawdził się tylko Scholl Deo Control Fuss Spray - konkretnie ten, ALE od razu mówię, że pocenia moich stóp nie zmniejsza, ogranicza tylko/albo aż przykry zapach prawie do zera.
Odziedziczyłam niestety potliwe stopy i teraz cieszę się, że przynajmniej nie zabijam po ściągnięciu butów.
Dzięki Jesteście lepsze niż katalog KWC

czekoladka3, żeby już nie cytować, bo i tak kilometrowy post wyjdzie - , miałam próbkę tego kremu i byłam zadowolona

Cytat:
Napisane przez becky_b Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ja w temacie stóp czy możecie mi polecic jakiś skuteczny peeling do stóp??mam problem z narastającym naskórkiem, i tak się zastanawiam jak często uzywać peelingu??dziękuję z góry za pomoc, zaraz lato a stopy w opłakanym stanie
Sam peeling? Chyba lepiej zainwestować w jakiś pilnik/ tarkę. Osobiście polecam, ale nie mam jakiegoś dużego problemu ze skórą na stopach, więc nie wiem, czy sprawdzi się też u Ciebie.
__________________
Trust me I' ll be a doctor
WUM - lekarski - rok 2.




arrachne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-01, 12:41   #2627
becky_b
Raczkowanie
 
Avatar becky_b
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 121
Dot.: Rossmann - część XVII

mam pumeks i tarkę, ale nie cierpię tego używać pomyslałam, że raz w tyg jakos przecierpię a w miedzyczasie jakiś peeling
becky_b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-01, 12:52   #2628
karolina_zb
Zakorzenienie
 
Avatar karolina_zb
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: OsW
Wiadomości: 7 916
Dot.: Rossmann - część XVII

Cytat:
Napisane przez Fabryczna23 Pokaż wiadomość
Ten figa&pomarańcza czy jakoś tak ma takie fajne, ledwo wyczuwalne drobinki, ale nie ma ich zbyt wiele. Konsystencja też jest ok, ale jakoś wolę inne
Ja nawet nie czułam tych drobinek
__________________
http://karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie
cynamon
HRVATSKA ITALIA ESPANA PORTUGAL Elláda Türkiye
karolina_zb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-01, 12:57   #2629
nadi111
Zakorzenienie
 
Avatar nadi111
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 468
Dot.: Rossmann - część XVII

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
O masakra, tego jeszcze nie grali. Czyli kolejny rodzaj yntelygentnej recenzji
Oj grali W którejś z poprzednich części tego wątku wpadła panna i napisała, że wróciła właśnie z zakupów i kupiła odżywkę z Eveline, kilka minut później była już jej recenzja na KWC. Zapytana, dlaczego już wystawiła recenzję odpowiedziała, że przecież wszyscy tak chwalą tę odżywkę, że jej też się pewnie spodoba
nadi111 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-01, 13:18   #2630
kudlik_kk
Zakorzenienie
 
Avatar kudlik_kk
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 26 724
Dot.: Rossmann - część XVII

Cytat:
Napisane przez becky_b Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ja w temacie stóp czy możecie mi polecic jakiś skuteczny peeling do stóp??mam problem z narastającym naskórkiem, i tak się zastanawiam jak często uzywać peelingu??dziękuję z góry za pomoc, zaraz lato a stopy w opłakanym stanie
Ja mam taki sam problem co Ty. Używam peelingu do stóp z Green Pharmacy i do tego krem też z GP z kwasami AHA i mam meeeega śliczne niemowlęce stópki. Oba wynalazki dostępne w Rossie
__________________





21. 10. 2015 - teoria: podejście pierwsze i ostatnie: 74 / 74
03. 12. 2015 - praktyka: podejście pierwsze i ostatnie


kudlik_kk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-01, 13:28   #2631
becky_b
Raczkowanie
 
Avatar becky_b
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 121
Dot.: Rossmann - część XVII

Cytat:
Napisane przez kudlik_kk Pokaż wiadomość
Ja mam taki sam problem co Ty. Używam peelingu do stóp z Green Pharmacy i do tego krem też z GP z kwasami AHA i mam meeeega śliczne niemowlęce stópki. Oba wynalazki dostępne w Rossie
Dziękuję Ci bardzo, jest nadzieja,że też będę miała a tego peelingu jak często używałaś??
becky_b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-01, 13:49   #2632
InfallibleLifestyle
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 337
Dot.: Rossmann - część XVII

Cytat:
Napisane przez becky_b Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ja w temacie stóp czy możecie mi polecic jakiś skuteczny peeling do stóp??mam problem z narastającym naskórkiem, i tak się zastanawiam jak często uzywać peelingu??dziękuję z góry za pomoc, zaraz lato a stopy w opłakanym stanie
Ja używam do stóp peelingu Synergen ( w różowej tubce), ponieważ do twarzy okazał się za ostry, ale na pięty według mnie działa świetnie
InfallibleLifestyle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-01, 14:02   #2633
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Rossmann - część XVII

Cytat:
Napisane przez nadi111 Pokaż wiadomość
Oj grali W którejś z poprzednich części tego wątku wpadła panna i napisała, że wróciła właśnie z zakupów i kupiła odżywkę z Eveline, kilka minut później była już jej recenzja na KWC. Zapytana, dlaczego już wystawiła recenzję odpowiedziała, że przecież wszyscy tak chwalą tę odżywkę, że jej też się pewnie spodoba

Stare porzekadło, że na głupotę nie ma lekarstwa się, widzę, sprawdza
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-01, 14:52   #2634
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Rossmann - część XVII

Cytat:
Napisane przez kudlik_kk Pokaż wiadomość
Ja mam taki sam problem co Ty. Używam peelingu do stóp z Green Pharmacy i do tego krem też z GP z kwasami AHA i mam meeeega śliczne niemowlęce stópki. Oba wynalazki dostępne w Rossie
Miałam peeling do stóp z Green Pharmacy i to była masakra. Peeling był rzadki jak mleczko, drobinek w nim jak za lekarstwo, w dodatku nie dało się nimi ścierać, bo się ślizgały. Najbardziej lubię ścierać naskórek pilnikiem do stóp For Your Beauty, ale ostatnio mam peeling Yves Rocher i jestem z niego bardzo zadowolona (z ceny mniej).
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-01, 15:45   #2635
kudlik_kk
Zakorzenienie
 
Avatar kudlik_kk
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 26 724
Dot.: Rossmann - część XVII

Cytat:
Napisane przez becky_b Pokaż wiadomość
Dziękuję Ci bardzo, jest nadzieja,że też będę miała a tego peelingu jak często używałaś??
Ten krem działa cuda! Miałam takie warstwy grubego naskórka, że dosłonie pukałam stopami jak szłam po podłodze. Posmarowałam na noc dosłownie 2 - 3 razy i wszystko zmiękło. Jestem super zadowolona!
Ja robię wszystko tak: 2 - 3 razy w tygodniu robię kąpiel stóp - do miski wsypuję sól do kąpieli z biedry i moczę stopy około 10 minut. potem ścieram to co się odmoczyło pilnikiem a następnie robię peeling tym peelingiem z GP. Po wytarciu stóp ręcznikiem smaruję kremem. No i codziennie na noc też kremuję i mam stópcie, że można nimi jeść

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Miałam peeling do stóp z Green Pharmacy i to była masakra. Peeling był rzadki jak mleczko, drobinek w nim jak za lekarstwo, w dodatku nie dało się nimi ścierać, bo się ślizgały. Najbardziej lubię ścierać naskórek pilnikiem do stóp For Your Beauty, ale ostatnio mam peeling Yves Rocher i jestem z niego bardzo zadowolona (z ceny mniej).
Wiem, był taki kiedyś. Ja już mam drugą tubkę i w drugiej jest mnóstwo drobinek i wg mnie najlepszy peeling jaki miałam
__________________





21. 10. 2015 - teoria: podejście pierwsze i ostatnie: 74 / 74
03. 12. 2015 - praktyka: podejście pierwsze i ostatnie


kudlik_kk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-01, 22:02   #2636
KinkyGirl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 292
Dot.: Rossmann - część XVII

Cytat:
Napisane przez ekspres do kawy Pokaż wiadomość
po jakim czasie zauwazylas poprawe stanu swoich blizn? :p uzywalas go zgodnie z zaleceniami, dwa razy dziennie?
A jak ten olejek się nazywa?
KinkyGirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-01, 23:34   #2637
IzzieSt
Zakorzenienie
 
Avatar IzzieSt
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 8 763
Dot.: Rossmann - część XVII

Cytat:
Napisane przez becky_b Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ja w temacie stóp czy możecie mi polecic jakiś skuteczny peeling do stóp??mam problem z narastającym naskórkiem, i tak się zastanawiam jak często uzywać peelingu??dziękuję z góry za pomoc, zaraz lato a stopy w opłakanym stanie
Cytat:
Napisane przez arrachne Pokaż wiadomość
Sam peeling? Chyba lepiej zainwestować w jakiś pilnik/ tarkę. Osobiście polecam, ale nie mam jakiegoś dużego problemu ze skórą na stopach, więc nie wiem, czy sprawdzi się też u Ciebie.
Polecam, to mój KWC Niepozorny, ale u mnie zdziałał cuda
IzzieSt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-02, 06:10   #2638
Aarion
Zadomowienie
 
Avatar Aarion
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 195
GG do Aarion
Dot.: Rossmann - część XVII

Cytat:
Napisane przez KinkyGirl Pokaż wiadomość
A jak ten olejek się nazywa?
Bio-Oil
__________________
Walenie głową w mur to czynność o dużym znaczeniu poznawczym: uzmysławia ona walącemu siłę muru w sposób niezwykle dobitny i plastyczny - inaczej znałby ją tylko ze słyszenia.
Aarion jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-02, 07:38   #2639
klatka
Zakorzenienie
 
Avatar klatka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 10 084
Dot.: Rossmann - część XVII

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
Co do lekkiego kremu nawilżającego to ja Ci polecam niebieską alterrę dla wrażliwców. Pisałam przedtem, że zakupiłam bo w zeszłym roku sprawdził się w sezonie letnio- jesiennym wspaniale. Ma przyjemną konsystencję i szybko sie wchłania. Jedyne co może przeszkadzać to uczucie lekkiego lepienia się na buzi- z tym, że ja zawsze nakładam makijaż i ten efekt znika. Poza tym, za to, że jest killerem na suche skórki, nie zapycha i ma fajny skład- wybaczam po stokroć
Nie wiem dlaczego, nie mam cery bardzo skłonnej do zapychania ale mnie ten krem zapchał a zdawałoby się, że nie powinien bo taki fajny skład.
__________________

klatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-02, 08:17   #2640
KinkyGirl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 292
Dot.: Rossmann - część XVII

Cytat:
Napisane przez Aarion Pokaż wiadomość
Bio-Oil
Do kupienia w rossmanie? Drogi? Działa na stare blizny?
KinkyGirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum ROSSMANNiaczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:20.