Michael Kors - miłośniczki łączmy się :) - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-05-01, 14:23   #361
ladybird1122
Wtajemniczenie
 
Avatar ladybird1122
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 2 832
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się :)

Cytat:
Napisane przez caleczka Pokaż wiadomość
Ta torebka jest ze skóry safiano takiej jak np. w modelu JET SET i mogę Ci zagwarantować, że nic nie będzie się z nią działo nie grozi jej sflaczenie, ciągnięcie się uszu itd. Oglądałam ją na żywo być może w Warszawskim MK
to bardzo dobra wiadomość, a jeszcze lepsza, że jest dostępna u nas. nie pamiętasz może czy były w kolorze granatowym? no i najważniejsze ile kosztowały?
ladybird1122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-01, 15:25   #362
caleczka
Moda
 
Avatar caleczka
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 3 857
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się :)

Cytat:
Napisane przez ladybird1122 Pokaż wiadomość
to bardzo dobra wiadomość, a jeszcze lepsza, że jest dostępna u nas. nie pamiętasz może czy były w kolorze granatowym? no i najważniejsze ile kosztowały?
Na pewno ją gdzieś oglądałam, ale gdzie to nie wiem mogła to także być Barcelona zadzwoń do GM do MK albo napisz do nich @ mają na prawdę przesympatyczną obsługę ja bardzo lubię odwiedzać ich salon...
caleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-01, 15:28   #363
ladybird1122
Wtajemniczenie
 
Avatar ladybird1122
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 2 832
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się :)

Cytat:
Napisane przez caleczka Pokaż wiadomość
Na pewno ją gdzieś oglądałam, ale gdzie to nie wiem mogła to także być Barcelona zadzwoń do GM do MK albo napisz do nich @ mają na prawdę przesympatyczną obsługę ja bardzo lubię odwiedzać ich salon...
Dziękuję Ci za uwagi na pewno napiszę albo jutro zadzwonię

chyba jednak zadzwonię, bo maila nie mam. Póki co przygotowuję męża. Zapytałam powyżej jakiej kwoty kupno torebki to szaleństwo? Powiedział,że 1500zl jest dobrze!

Edytowane przez ladybird1122
Czas edycji: 2013-05-01 o 15:43
ladybird1122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-01, 17:09   #364
anies5
Zakorzenienie
 
Avatar anies5
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Chrzanów
Wiadomości: 6 574
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się :)

Julka uświadomiła mnie, że macie tu wątek o MK, także przybywam jako posiadaczka czarnego Hamiltona Saffiano i również czarnego Jet Set'a medium multifunction.

Miałam też Selmę w granacie, ale nie umiałam nosić torebki w tym kolorze , więc musiałyśmy się rozstać.

Jet Set'a noszę często, bo jest wygodny i uniwersalny. Hamilton przez dość agresywny łańcuch jest bardziej wymagający.

Odkąd zaczął marzyć mi się Kors, wiedziałam, że musi być to skóra saffiano, nie znoszę torebek nie trzymających kształtu. Śmiało mogę powiedzieć, że ten rodzaj skóry jest sztywny, nie odkształca się i nie "flaczeje".
Polecam zaglądnąć na blog Nissiax, która niedawno napisała post o Hamiltonie w zwykłej skórze:
http://nissiax83.blogspot.com/2013/0...-hamilton.html
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg dsc03825r.jpg (27,4 KB, 111 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg dsc03828u.jpg (27,4 KB, 73 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC05476.jpg (31,2 KB, 144 załadowań)
__________________
anies5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-01, 18:18   #365
julka910
Zakorzenienie
 
Avatar julka910
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 311
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się :)

Cytat:
Napisane przez anies5 Pokaż wiadomość
Julka uświadomiła mnie, że macie tu wątek o MK, także przybywam jako posiadaczka czarnego Hamiltona Saffiano i również czarnego Jet Set'a medium multifunction.

Miałam też Selmę w granacie, ale nie umiałam nosić torebki w tym kolorze , więc musiałyśmy się rozstać.

Jet Set'a noszę często, bo jest wygodny i uniwersalny. Hamilton przez dość agresywny łańcuch jest bardziej wymagający.

Odkąd zaczął marzyć mi się Kors, wiedziałam, że musi być to skóra saffiano, nie znoszę torebek nie trzymających kształtu. Śmiało mogę powiedzieć, że ten rodzaj skóry jest sztywny, nie odkształca się i nie "flaczeje".
Polecam zaglądnąć na blog Nissiax, która niedawno napisała post o Hamiltonie w zwykłej skórze:
http://nissiax83.blogspot.com/2013/0...-hamilton.html
Witam
Jako fanka Twojej urody, gustu i osoby nie wyobrażam sobie tego wątku bez odrobiny Twojej obecności (wiem, że pewnie jesteś zajęta i na regularne wizyty nie nalegam )

Dziś wyprowadziłam moje Korsiątko (uwielbiam to określenie) na spacer i stwierdzam, że torebka jest lekka, poręczna, mieści wszystko co musi. Fakt - jest dość "bogata" więc trzeba uważać ze strojem i innymi dodatkami ale to akurat mi odpowiada bo na raczej nie szaleje ze strojem i resztą. Dałam radę nawet niosąc moje dziecko na rękach

Większy Hamilton podoba mi się jednak w skórze saffiano - dużo uroku tkwi w bryle torebki. I tu rozumiem Anies - zresztą duże torby jednak mi się podobają kiedy widać ich kształt, nie lubię worków.

Na kolejną torebkę zdecyduję się dopiero w Stanach - i będzie to najpewniej granatowy Jet Set. Dojrzewam powoli do niego, podoba mi się ta wersja z suwakiem, którą pokazała Ladybird1122 wcześniej podobał mi się ale nie na tyle żebym go chciała bo przerażały mnie długie uszy od torebki. Dziś mnie olśniło (tak, jestem blondynką), że można ich długość regulować i ewentualnie nawet dorobić dodatkowe dziurki dodatkowo opcja z suwakiem - pełen komfort psychiczny znalazłam fajny filmik z tą wersją torebki:
https://www.youtube.com/watch?v=lzMJYk1Pu_o

Muszę się też pochwalić, że z ponad 30 sztuk torebek zeszłam do 7 sztuk, porządnych skórzanych. Brakuje mi jeszcze czegoś w kolorze beż/taupe/szary ale myślę, że na spokojnie uzupełnie z czasem te braki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg _7540809.jpg (64,1 KB, 39 załadowań)

Edytowane przez julka910
Czas edycji: 2013-05-01 o 18:36
julka910 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-01, 18:59   #366
lakeithia
Zadomowienie
 
Avatar lakeithia
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 611
GG do lakeithia
Michael Kors - miłośniczki łączmy się :)

Cytat:
Napisane przez julka910 Pokaż wiadomość
Witam
Jako fanka Twojej urody, gustu i osoby nie wyobrażam sobie tego wątku bez odrobiny Twojej obecności (wiem, że pewnie jesteś zajęta i na regularne wizyty nie nalegam )

Dziś wyprowadziłam moje Korsiątko (uwielbiam to określenie) na spacer i stwierdzam, że torebka jest lekka, poręczna, mieści wszystko co musi. Fakt - jest dość "bogata" więc trzeba uważać ze strojem i innymi dodatkami ale to akurat mi odpowiada bo na raczej nie szaleje ze strojem i resztą. Dałam radę nawet niosąc moje dziecko na rękach

Większy Hamilton podoba mi się jednak w skórze saffiano - dużo uroku tkwi w bryle torebki. I tu rozumiem Anies - zresztą duże torby jednak mi się podobają kiedy widać ich kształt, nie lubię worków.

Na kolejną torebkę zdecyduję się dopiero w Stanach - i będzie to najpewniej granatowy Jet Set. Dojrzewam powoli do niego, podoba mi się ta wersja z suwakiem, którą pokazała Ladybird1122 wcześniej podobał mi się ale nie na tyle żebym go chciała bo przerażały mnie długie uszy od torebki. Dziś mnie olśniło (tak, jestem blondynką), że można ich długość regulować i ewentualnie nawet dorobić dodatkowe dziurki dodatkowo opcja z suwakiem - pełen komfort psychiczny znalazłam fajny filmik z tą wersją torebki:
https://www.youtube.com/watch?v=lzMJYk1Pu_o

Muszę się też pochwalić, że z ponad 30 sztuk torebek zeszłam do 7 sztuk, porządnych skórzanych. Brakuje mi jeszcze czegoś w kolorze beż/taupe/szary ale myślę, że na spokojnie uzupełnie z czasem te braki
Mam wersje z suwakiem i mogę ja szczerze polecić. Trzyma sie jak nowa, zdecydowałam sie na ten model, ponieważ zawsze mi bezpieczniej z zamkiem, zwłaszcza w NYC, w metrze czy na ulicy. Poza tym nic nie zmoknie . Niestety JET SET bez zamka jak dla mnie za bardzo sie gniecie, widziałam u paru osób i w sklepie .

Julka, jeśli wybierasz sie do USA, to najlepszy deal możesz zrobić kupując torebkę w MACYS, często sa obniżki, prócz tego można dostać zawsze kupon 20-25% ;-) w Nordstrom juz nie.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Born in Poland. Living in America.
lakeithia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-01, 19:03   #367
julka910
Zakorzenienie
 
Avatar julka910
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 311
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się :)

Cytat:
Napisane przez lakeithia Pokaż wiadomość
Mam wersje z suwakiem i mogę ja szczerze polecić. Trzyma sie jak nowa, zdecydowałam sie na ten model, ponieważ zawsze mi bezpieczniej z zamkiem, zwłaszcza w NYC, w metrze czy na ulicy. Poza tym nic nie zmoknie . Niestety JET SET bez zamka jak dla mnie za bardzo sie gniecie, widziałam u paru osób i w sklepie .

Julka, jeśli wybierasz sie do USA, to najlepszy deal możesz zrobić kupując torebkę w MACYS, często sa obniżki, prócz tego można dostać zawsze kupon 20-25% ;-) w Nordstrom juz nie.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Wiem... Macy's to mój ulubiony sklep z ostatniego pobytu w Los Angeles i okolicy Teraz planujemy lecieć do Nowego Yorku, kilka dni tam a potem wynajętym samochodem zmierzać w kierunku Miami a są tam jakieś fajne centra outletowe?
julka910 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-05-01, 19:13   #368
ladybird1122
Wtajemniczenie
 
Avatar ladybird1122
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 2 832
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się :)

ja wcześniej w ogóle nie brałam pod uwagę granatowego koloru. prędzej kupiłabym czarną albo koniakową ale ostatnio wzięło mnie na granat. oprócz torebki, na liście życzeń są buty i sukienka Massimo D. choć nigdy nie przepadałam za granatowymi ciuchami - jestem brunetką czułam się jak brudna w tym kolorze no ale tylko krowa nie zmienia poglądów... granat +beż (np. trencz), złoty, camelowy w tej torebce podoba mi się to, że nie jest ogromna (bo ja mam niecałe 160cm wzrostu) i można ją nosić zarówno na ramieniu jak i przedramieniu(bo tak noszę częściej)
ladybird1122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-01, 19:17   #369
lakeithia
Zadomowienie
 
Avatar lakeithia
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 611
GG do lakeithia
Michael Kors - miłośniczki łączmy się :)

Cytat:
Napisane przez julka910 Pokaż wiadomość
Wiem... Macy's to mój ulubiony sklep z ostatniego pobytu w Los Angeles i okolicy Teraz planujemy lecieć do Nowego Yorku, kilka dni tam a potem wynajętym samochodem zmierzać w kierunku Miami a są tam jakieś fajne centra outletowe?
Znam jedno świetne centrum w NJ, http://m.premiumoutlets.com/outlet/Jerseyshore to dokładnie. Chcecie w lato jechać na Florydę ?przyznam sie,ze tam jest strasznie gorąco w okresie wakacyjnym, zdecydowanie bardziej wrzesień i maj polecam (i moi znajomi tez) na wypad w to miejsce. Właśnie moja znajoma wróciła z Orlando i mówi,ze jechali 24godziny,z trzema kierowcami;/ bo to naprawdę ciężka i długa trasa, jednak po drodze można zahaczyc o wiele pięknych miejsc, Washington np.;-)


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Born in Poland. Living in America.
lakeithia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-01, 19:21   #370
ParashuteEffect
Rozeznanie
 
Avatar ParashuteEffect
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 602
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się :)

Ja chciałam napisać ze posiadam Korsa w wersjach nie saffiano tez , ale w skórze quilted i woven, i nic sie z nimi nie dzieje, nie flaczeja, a mam jedna juz 3 lata fakt nie tczymaja aż tak kształtu jak moja selma, ale napewno ta skóra sie nie wyciąga ale nie miałam doczynienia ze zwykła skóra.
__________________
http://instagram.com/parashuteeffect
przepraszam za błędy
ParashuteEffect jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-01, 19:22   #371
Mirindo
Zadomowienie
 
Avatar Mirindo
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 833
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się :)

.
Mirindo jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-01, 19:23   #372
ParashuteEffect
Rozeznanie
 
Avatar ParashuteEffect
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 602
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się :)

Cytat:
Napisane przez Mirindo Pokaż wiadomość
.
Moi to po prostu zwykła skóra, ale we wzór- quilted i woven
__________________
http://instagram.com/parashuteeffect
przepraszam za błędy
ParashuteEffect jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-01, 20:01   #373
izabellini
Zakorzenienie
 
Avatar izabellini
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 4 648
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się :)

Aga,
można wiedzieć gdzie kupiłaś czarnego Jet Seta?
izabellini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-01, 20:04   #374
anies5
Zakorzenienie
 
Avatar anies5
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Chrzanów
Wiadomości: 6 574
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się :)

Cytat:
Napisane przez izabellini Pokaż wiadomość
Aga,
można wiedzieć gdzie kupiłaś czarnego Jet Seta?
Za pośrednictwem Ferinel z USA, e Europie podobno wyprzedany .
__________________
anies5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-01, 20:13   #375
Phoebee
Zakorzenienie
 
Avatar Phoebee
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 594
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się :)

Cytat:
Napisane przez anies5 Pokaż wiadomość
Za pośrednictwem Ferinel z USA, e Europie podobno wyprzedany .
Znalazłam Jet Sety na stronie apple, tylko nie wiem jaki to rozmiar - 15 ", medium czy small.
Sama bije sie z myślami czy nie kliknąć.
Phoebee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-01, 20:14   #376
ParashuteEffect
Rozeznanie
 
Avatar ParashuteEffect
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 602
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się :)

Cytat:
Napisane przez anies5 Pokaż wiadomość
Za pośrednictwem Ferinel z USA, e Europie podobno wyprzedany .
A za ile, jeżeli to nie sekret. ja sie mocno nad nim zastanawiam, z jednej strony mam już dosyć MK, ale z drugiej- przydałby mi sie na laptop i iPad , jak jadę do domu
__________________
http://instagram.com/parashuteeffect
przepraszam za błędy
ParashuteEffect jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-01, 20:25   #377
anies5
Zakorzenienie
 
Avatar anies5
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Chrzanów
Wiadomości: 6 574
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się :)

Cytat:
Napisane przez Phoebee Pokaż wiadomość
Znalazłam Jet Sety na stronie apple, tylko nie wiem jaki to rozmiar - 15 ", medium czy small.
Sama bije sie z myślami czy nie kliknąć.
Dzwoniłam do Apple początkiem kwietnia i Pani nie potrafiła mi powiedzieć, czy to specjalna produkcja pod ich sprzęty, czy klasyczny Jet Set.

Zawsze można zwrócić w razie "draki" .

Cytat:
Napisane przez ParashuteEffect Pokaż wiadomość
A za ile, jeżeli to nie sekret. ja sie mocno nad nim zastanawiam, z jednej strony mam już dosyć MK, ale z drugiej- przydałby mi sie na laptop i iPad , jak jadę do domu
Nie pamiętam dokładnie, ale chyba 1240 zł.
__________________
anies5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-01, 20:31   #378
201704051536
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 887
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się :)

dziewczyny, podgladam podgladam... i moze mi pomozecie, poszukuje zwyklej jet set (chyba tak sie nazywa), ta na cienkich raczkach, shopper taki, w kolorach fuksja lub czerwiń lub pomarańcz, widziałyście w którymś ze sklepów?

one sa w roznych rozmiarach?
201704051536 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-01, 20:34   #379
izabellini
Zakorzenienie
 
Avatar izabellini
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 4 648
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się :)

Cytat:
Napisane przez anies5 Pokaż wiadomość
Za pośrednictwem Ferinel z USA, e Europie podobno wyprzedany .
Dzięki Aguś
Mam jeszcze jedną prośbę do Ciebie
Czy mogłabyś zrobić sobie zdjęcie z Hamiltonem?
To ten największy prawda?
Co sądzisz o granatowym? Dumam nad nim ...
izabellini jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-01, 20:37   #380
myszakotka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 817
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się :)

Cytat:
Napisane przez julka910 Pokaż wiadomość
Muszę się też pochwalić, że z ponad 30 sztuk torebek zeszłam do 7 sztuk, porządnych skórzanych. Brakuje mi jeszcze czegoś w kolorze beż/taupe/szary ale myślę, że na spokojnie uzupełnie z czasem te braki
Ja też miałam takie plany i częściowo mi się udało, ale teraz moja kolekcja porządnych skórzanych torebek rozrasta się w zastraszającym tempie. Przypuszczam, że teraz swoje braki będziesz uzupełniała tak jak ja
myszakotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-01, 21:14   #381
523c2d977675f8d89e6472eefe6f460b6ab4010a_6580dd2588396
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 33 504
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się :)

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Moje dzisiejsze korsiątka
Fajne szpile

---------- Dopisano o 22:14 ---------- Poprzedni post napisano o 22:11 ----------

Cytat:
Napisane przez julka910 Pokaż wiadomość
Moje Korsiątko
Plus jedno kiepskie zdjęcie ze mną lepsze już nie będzie dziś.

Jestem bardzo zadolona, uwielbiam jego zapach rozmiar idelany dla mnie, duży Hamilton byłby za duży jednak.

Co do flaka... Mam nadzieję, że mniejsza wersja wytrzyma dłużej, jeśli zacznie tracić fason to będę kombinować... np włożę dodatkowe usztywnienie dna

Chciałabym napisać więcej... ale jestem wykończona. Dzień kiepski za mną, nawet nie chce mi się pisać dlaczego..

Mariola nudziaki super
Opek nie wysłał sms, link do śledzenia wciąż nie aktywny, dodzwonić się do nich to chyba jakiś cud... trafiłam na kuriera w drzwiach klatki, gdy wychodziłam z domu..
gratulacje
523c2d977675f8d89e6472eefe6f460b6ab4010a_6580dd2588396 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-01, 21:52   #382
Eggnogg
Zakorzenienie
 
Avatar Eggnogg
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 3 973
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się :)

Cytat:
Napisane przez izabellini Pokaż wiadomość
Dzięki Aguś
Mam jeszcze jedną prośbę do Ciebie
Czy mogłabyś zrobić sobie zdjęcie z Hamiltonem?
To ten największy prawda?
Co sądzisz o granatowym? Dumam nad nim ...
Najmocniej przepraszam, ze sie wtracam, ale co to znaczy "dumam nad nim"? Ponoc sie Pani torebkowy MK nie podobal Tak tylko pytam... bo mi sie z kolei podoba Selma oraz Jet Set (ale tylko na fotach) i doszlam do wniosku, ze przeskok na Celine/Mulberry jest dla mnie jednak zbyt szokujacy i musialabym zaczac od czegos tanszego (kusi mnie Phillip Lim)

Doooobra, dopisze sie do watku, bo mimo ze wiekszosc modeli torebek niespecjalnie mi nie podchodzi (nie podoba mi sie skora) podczytuje Was i rozterki pod tytulem "ktory model wybrac" . Za to zegarki pieeeekne! Dopisuje sie jako skromna posiadaczka zegarka oraz kozakow majkelowych
__________________

"People, what a bunch of bastards!"
by Roy

- - -
... beneath the stains of time
the feelings disappear ...

It just sucks... *sniff sniff*


Edytowane przez Eggnogg
Czas edycji: 2013-05-01 o 21:55
Eggnogg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-01, 22:03   #383
julka910
Zakorzenienie
 
Avatar julka910
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 311
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się :)

Dziewczyny... Moge swoje Korsiatko zabezpieczyć dodatkowo tłuszczem do skór? Nic jej nie będzie ?

---------- Dopisano o 23:00 ---------- Poprzedni post napisano o 22:59 ----------

[1=523c2d977675f8d89e6472e efe6f460b6ab4010a_6580dd2 588396;40594169]
gratulacje [/QUOTE]

Dziękuje kochana

---------- Dopisano o 23:01 ---------- Poprzedni post napisano o 23:00 ----------

Cytat:
Napisane przez myszakotka Pokaż wiadomość
Ja też miałam takie plany i częściowo mi się udało, ale teraz moja kolekcja porządnych skórzanych torebek rozrasta się w zastraszającym tempie. Przypuszczam, że teraz swoje braki będziesz uzupełniała tak jak ja


Do mojej "listy" zainteresowań dopisuje jeszcze torebki Tory Burch

---------- Dopisano o 23:03 ---------- Poprzedni post napisano o 23:01 ----------

Cytat:
Napisane przez lakeithia Pokaż wiadomość
Znam jedno świetne centrum w NJ, http://m.premiumoutlets.com/outlet/Jerseyshore to dokładnie. Chcecie w lato jechać na Florydę ?przyznam sie,ze tam jest strasznie gorąco w okresie wakacyjnym, zdecydowanie bardziej wrzesień i maj polecam (i moi znajomi tez) na wypad w to miejsce. Właśnie moja znajoma wróciła z Orlando i mówi,ze jechali 24godziny,z trzema kierowcami;/ bo to naprawdę ciężka i długa trasa, jednak po drodze można zahaczyc o wiele pięknych miejsc, Washington np.;-)


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Chcemy lecieć w październiku
Plany ja razie sa dosc luźne jeśli chodzi o sam pobyt, sami sobie organizujemy wyjazd wiec możemy robic co chcemy w pewnym sensie.
Dzieki za link do sklepów, musze koniecznie o jakiś taki kolor zaczepic
julka910 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-01, 22:22   #384
pronunciation
Zakorzenienie
 
Avatar pronunciation
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 8 061
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się :)

Cytat:
Napisane przez Phoebee Pokaż wiadomość
Znalazłam Jet Sety na stronie apple, tylko nie wiem jaki to rozmiar - 15 ", medium czy small.
Sama bije sie z myślami czy nie kliknąć.
na stronie Apple jest wersja Jet Set Macbook Travel Tote - specjalna wersja z kieszenią mieszczącą Macboook

nie ma w tym modelu wersji Small czy Medium, tylko jest 1 rozmiar zrobiony właśnie pod Macbook'a
__________________
Kobieta łatwiej przyzna, że nie ma racji, gdy ma rację, niż gdy jej nie ma

Edytowane przez pronunciation
Czas edycji: 2013-05-01 o 22:25
pronunciation jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-01, 22:39   #385
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się :)

Cytat:
Napisane przez -mimbla- Pokaż wiadomość
Mariolu - nie chcę się wtrącać
Mam Korsa i mam Jacobsa i powiem Ci, że Kors to dobry rzemieślnik, ale Jacobs to artysta
No to mi poradziłaś
Cytat:
Napisane przez OnaZakupoholik Pokaż wiadomość
Doradziłaś
Tak, doradzić to Wy tu potraficie, że świnka z głodu przymiera
Cytat:
Napisane przez caleczka Pokaż wiadomość
Marioli w sprawie torebek nie doradzam, bo mnie ostatnio nie słucha
Czemu tak myślisz

Cytat:
Napisane przez ladybird1122 Pokaż wiadomość
Jestem ciekawa czy ona jest taka trochę sztywniejsza, żeby za szybko nie straciła fasonu choć pewnie przy trochę większym obciążeniu uszy będą "ciągły" torebkę i wtedy może się marszczyć

---------- Dopisano o 14:21 ---------- Poprzedni post napisano o 14:08 ----------

Podoba mi się jeszcze ta http://www.imichaelkorsfactory.com/M...-Bag-Navy-Blue tylko nie wiem czy to nie za jasna. muszę poszukać innego zdjęcia.

no i oczywiście ta http://www.imichaelkorsfactory.com/M...chel-Navy-Blue ale trochę brakuje mi dyndającej zawieszki MK
Ta strona ma oryginały
Cytat:
Napisane przez anies5 Pokaż wiadomość
Julka uświadomiła mnie, że macie tu wątek o MK, także przybywam jako posiadaczka czarnego Hamiltona Saffiano i również czarnego Jet Set'a medium multifunction.

Miałam też Selmę w granacie, ale nie umiałam nosić torebki w tym kolorze , więc musiałyśmy się rozstać.

Jet Set'a noszę często, bo jest wygodny i uniwersalny. Hamilton przez dość agresywny łańcuch jest bardziej wymagający.

Odkąd zaczął marzyć mi się Kors, wiedziałam, że musi być to skóra saffiano, nie znoszę torebek nie trzymających kształtu. Śmiało mogę powiedzieć, że ten rodzaj skóry jest sztywny, nie odkształca się i nie "flaczeje".
Polecam zaglądnąć na blog Nissiax, która niedawno napisała post o Hamiltonie w zwykłej skórze:
http://nissiax83.blogspot.com/2013/0...-hamilton.html
Ale masz śliczności
Cytat:
Napisane przez ParashuteEffect Pokaż wiadomość
Ja chciałam napisać ze posiadam Korsa w wersjach nie saffiano tez , ale w skórze quilted i woven, i nic sie z nimi nie dzieje, nie flaczeja, a mam jedna juz 3 lata fakt nie tczymaja aż tak kształtu jak moja selma, ale napewno ta skóra sie nie wyciąga ale nie miałam doczynienia ze zwykła skóra.
A gdzie to jest napisane z jakiej jest skóry ?
[1=523c2d977675f8d89e6472e efe6f460b6ab4010a_6580dd2 588396;40594169]Fajne szpile

---------- Dopisano o 22:14 ---------- Poprzedni post napisano o 22:11 ----------


gratulacje [/QUOTE]
Dziękuję
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-01, 22:48   #386
izabellini
Zakorzenienie
 
Avatar izabellini
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 4 648
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się :)

Cytat:
Napisane przez Eggnogg Pokaż wiadomość
Najmocniej przepraszam, ze sie wtracam, ale co to znaczy "dumam nad nim"? Ponoc sie Pani torebkowy MK nie podobal Tak tylko pytam... bo mi sie z kolei podoba Selma oraz Jet Set (ale tylko na fotach) i doszlam do wniosku, ze przeskok na Celine/Mulberry jest dla mnie jednak zbyt szokujacy i musialabym zaczac od czegos tanszego (kusi mnie Phillip Lim)

Doooobra, dopisze sie do watku, bo mimo ze wiekszosc modeli torebek niespecjalnie mi nie podchodzi (nie podoba mi sie skora) podczytuje Was i rozterki pod tytulem "ktory model wybrac" . Za to zegarki pieeeekne! Dopisuje sie jako skromna posiadaczka zegarka oraz kozakow majkelowych
Chcę Jet Seta, ale czarnego nigdzie nie ma w PL
Wpadło mi do głowy coby przymiarkę do granatowego Hamiltona zrobić, no ale ten łańcuch ....
izabellini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-01, 22:56   #387
pronunciation
Zakorzenienie
 
Avatar pronunciation
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 8 061
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się :)

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
A gdzie to jest napisane z jakiej jest skóry ?
w opisie torebki jest napisane jaka skóra, np. soft, saffiano, quilted czy właśnie woven
tych ostatnich dawno nie widziałam

tu masz np. quilted:
http://www.michaelkors.com/p/MICHAEL...tid%253D207664

http://www.net-a-porter.com/product/327107

a tu woven:
http://www.net-a-porter.com/product/195953

http://shop.nordstrom.com/s/michael-...r-tote/3331091
__________________
Kobieta łatwiej przyzna, że nie ma racji, gdy ma rację, niż gdy jej nie ma

Edytowane przez pronunciation
Czas edycji: 2013-05-01 o 22:57
pronunciation jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-01, 23:01   #388
ParashuteEffect
Rozeznanie
 
Avatar ParashuteEffect
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 602
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się :)

Cytat:
Napisane przez Eggnogg Pokaż wiadomość
Najmocniej przepraszam, ze sie wtracam, ale co to znaczy "dumam nad nim"? Ponoc sie Pani torebkowy MK nie podobal Tak tylko pytam... bo mi sie z kolei podoba Selma oraz Jet Set (ale tylko na fotach) i doszlam do wniosku, ze przeskok na Celine/Mulberry jest dla mnie jednak zbyt szokujacy i musialabym zaczac od czegos tanszego (kusi mnie Phillip Lim)

Doooobra, dopisze sie do watku, bo mimo ze wiekszosc modeli torebek niespecjalnie mi nie podchodzi (nie podoba mi sie skora) podczytuje Was i rozterki pod tytulem "ktory model wybrac" . Za to zegarki pieeeekne! Dopisuje sie jako skromna posiadaczka zegarka oraz kozakow majkelowych
Przepraszam Za off, a jakiego chcesz lima? Paschli?
Bo ja o nim marże
__________________
http://instagram.com/parashuteeffect
przepraszam za błędy
ParashuteEffect jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-01, 23:21   #389
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się :)

Cytat:
Napisane przez pronunciation Pokaż wiadomość
w opisie torebki jest napisane jaka skóra, np. soft, saffiano, quilted czy właśnie woven
tych ostatnich dawno nie widziałam

tu masz np. quilted:
http://www.michaelkors.com/p/MICHAEL...tid%253D207664

http://www.net-a-porter.com/product/327107

a tu woven:
http://www.net-a-porter.com/product/195953

http://shop.nordstrom.com/s/michael-...r-tote/3331091
Dziękuję
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-02, 00:35   #390
ladybird1122
Wtajemniczenie
 
Avatar ladybird1122
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 2 832
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się :)

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość

Ta strona ma oryginały
niestety nie mam zielonego pojęcia. dałam jedynie przykłady modeli, które mi się podobają, a przypadkowo padło na stronę tego sklepu.
ladybird1122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:54.