Rozstanie z facetem, część XXVI - Strona 137 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-05-07, 22:06   #4081
Narrhien
Zakorzenienie
 
Avatar Narrhien
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6 757
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVI

Cytat:
Napisane przez nadi111 Pokaż wiadomość
Wiesz łatwo powiedzieć jak to wszystko takie świeże, czasami to nie dociera do mnie.
Nie no, oczywiście, zę to nie jest łatwe, naprawdę rozumiem cię w 100%... tylko po prostu czy nie lepsze dla ciebie by było odpuszczenie, niż doszukiwanie się prawdy i potem cierpienie bo cię tak oszukał...? W końcu i tak nie jesteście juz razem, jaka różnica, co on robi...
__________________
"Nikt prawie nie wie, dokąd go zaprowadzi droga, póki nie stanie u celu."


Narrhien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-07, 22:12   #4082
nadi111
Zakorzenienie
 
Avatar nadi111
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 468
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVI

Cytat:
Napisane przez Narrhien Pokaż wiadomość
Nie no, oczywiście, zę to nie jest łatwe, naprawdę rozumiem cię w 100%... tylko po prostu czy nie lepsze dla ciebie by było odpuszczenie, niż doszukiwanie się prawdy i potem cierpienie bo cię tak oszukał...? W końcu i tak nie jesteście juz razem, jaka różnica, co on robi...
Bo jestem głupia i czasami mam nadzieję, że jeszcze wszystko będzie ok? Cóż muszę to przetrawić.
nadi111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-07, 22:26   #4083
zlosnica89
Raczkowanie
 
Avatar zlosnica89
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 212
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVI

Cytat:
Napisane przez AguskaGCW2 Pokaż wiadomość
Zerwałam ze swoim w poniedziałek tydzień temu, w weekend się spotkaliśmy, spędziliśmy go razem, czego żałuje. Dziś też mu powiedziałam, że na chwilę obecną chcę przerwy, tak naprawdę chcę go zostawić, ale wiem, że jest zbyt uczuciowy i juz raz próbował popełnić samobójstwo. Tak bardzo się martwię żeby nic sobie nie zrobił Tym bardziej, że od tamtej pory się nie odzywał, co wcześniej robił bardzo często. Czy ja tylko niepotrzebnie panikuję?
Nie bój się,chłopak nic sobie nie zrobi, najwyżej zachleje w trupa Oni tak tylko gadają,że się zabiją,żeby manipulować naszymi uczuciami. My płaczemy, oni szantażują. Niedługo mu przejdzie i zapomni o tobie.
__________________

Podążasz za tłumem, czy kierujesz się własnym rozumem?


zlosnica89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-07, 22:50   #4084
Narrhien
Zakorzenienie
 
Avatar Narrhien
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6 757
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVI

Cytat:
Napisane przez nadi111 Pokaż wiadomość
Bo jestem głupia i czasami mam nadzieję, że jeszcze wszystko będzie ok? Cóż muszę to przetrawić.
Będzie ok, kochana, ale bez niego. Teraz jest trudno, ale będzie ok za jakiś czas. Tego się trzymajmy.
__________________
"Nikt prawie nie wie, dokąd go zaprowadzi droga, póki nie stanie u celu."


Narrhien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-07, 22:55   #4085
nadi111
Zakorzenienie
 
Avatar nadi111
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 468
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVI

Cytat:
Napisane przez Narrhien Pokaż wiadomość
Będzie ok, kochana, ale bez niego. Teraz jest trudno, ale będzie ok za jakiś czas. Tego się trzymajmy.
Staram się tak myśleć, innego wyjścia nie mam. Dużo pomagają mi rodzice i kumpel, bez nich prawdopodobnie nie miałabym nawet siły, aby tu pisać.
nadi111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-08, 10:09   #4086
Ilena
Zakorzenienie
 
Avatar Ilena
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 646
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVI

Mój Ex pisał do mnie w poniedziałek i obiecanki cacanki jak zawsze. Spławiłam go i na szczęście cisza. Może da sobie spokój bo jak to on powiedział " każda by chciała z nim być"
Ilena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-08, 11:14   #4087
zlosnica89
Raczkowanie
 
Avatar zlosnica89
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 212
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVI

Ta ciepła pogoda mnie denerwuje, wszędzie na ławkach,na deptakach zakochane pary! WSZĘDZIE. Każdy sobie piknikuje z drugą połówką, chodzą na romantyczne spacery... A tu forever alone.
Nie, żeby się człowiekowi przykro robiło. Tylko tak jakoś... denerwujące.
__________________

Podążasz za tłumem, czy kierujesz się własnym rozumem?


zlosnica89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-05-08, 11:19   #4088
Seph
Zadomowienie
 
Avatar Seph
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 370
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVI

pearl126 bardzo bym Cie prosila o jakis kontakt bo nie da Ci sie wyslac wiadomosci priv
Seph jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-08, 11:42   #4089
ania230
Zakorzenienie
 
Avatar ania230
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 16 106
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVI

a do mnie zadzwonic exs z zapytaniem co u mnie , co u mojej mamy(slyszal ze stracila prace) i kiedy na winko i spacer sie spotkamy.
ehhh troche mnie to zdziwilo ze zadzwonil.... a potem sobie pomyslalam po co ja odebralam telefon::/zaczelam o nim myslec ...

a zadzwonil bo jego sis miala mi pieniazki oddac ale powiedzialam ze nie spieszy mi sie wiec jak nie ma ja poczekam a on do mnie czy ja juz dostalam wyplate bo jak cos to mi przeleje ( troska ?)... powiedzialam ze mam i nie dziekuje ...


ehhh ten glos.... ide do pracy na rolki :/ odreagowac musze
__________________
To niemożliwe powiedział rozsądek to ryzykowne powiedziało doświadczenie to bezsensowne powiedziała duma mimo wszystko spróbuj powiedziało serce

11.06.2016 - Maja


15 kg do celu

Edytowane przez ania230
Czas edycji: 2013-05-08 o 11:44
ania230 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-08, 12:31   #4090
ergo_proxy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 59
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVI

Cytat:
Napisane przez Narrhien Pokaż wiadomość
Nie no, oczywiście, zę to nie jest łatwe, naprawdę rozumiem cię w 100%... tylko po prostu czy nie lepsze dla ciebie by było odpuszczenie, niż doszukiwanie się prawdy i potem cierpienie bo cię tak oszukał...? W końcu i tak nie jesteście juz razem, jaka różnica, co on robi...
Czasami prawda może bardzo pomóc. Pewnie z niesmakiem widziałyście, co się ze mną działo. Ale z dnia na dzień jest mi coraz łatwiej przetłumaczyć sobie. On zostawił mnie bez wyjaśnień, sama musiałam o nie prosić i dostałam takie na odczepnego. Włącznie ze skwitowaniem, że *(łaskawie) nie przekreśla znajomości... Najpierw szalałam z żalu, co było widać. Ale teraz powoli uświadamiam sobie, że zostałam w perfidny sposób oszukana na własne życzenie. Pozwoliłam mu zmanipulować się, bo łatwiej było wierzyć w romantyczną miłość i zasady niż ... No właśnie nawet nie wiem jak to, co było, nazwać. Gdyby nie doszukiwanie się powodów, byłoby ze mną dalej jak 2 (?) dni temu. A tak - wyluzowałam, czasami popłaczę, bo jestem zraniona. Ale nie odczuwam już takiego konfliktu wewnętrznego. Bo dociera do mnie, że do czego mu byłam potrzebna tak naprawdę. WIęc takie analizowanie bardzo pomaga.
__________________
Dlaczego mężczyźni nie mają kryzysu wieku średniego? - Ponieważ nigdy nie dorastają.

A przynajmniej ci, których spotkałam
ergo_proxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-08, 13:52   #4091
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVI

Cytat:
Napisane przez Seph Pokaż wiadomość
pearl126 bardzo bym Cie prosila o jakis kontakt bo nie da Ci sie wyslac wiadomosci priv
Czyżbyś szukała porady, jak zmanipulować faceta?
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-08, 15:29   #4092
Seph
Zadomowienie
 
Avatar Seph
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 370
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVI

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Czyżbyś szukała porady, jak zmanipulować faceta?
Oj ;p Bardziej to on mnie chce zmanipulowac z tego co widzę
Seph jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-08, 16:34   #4093
AguskaGCW2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 266
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVI

Cytat:
Napisane przez zlosnica89 Pokaż wiadomość
Nie bój się,chłopak nic sobie nie zrobi, najwyżej zachleje w trupa Oni tak tylko gadają,że się zabiją,żeby manipulować naszymi uczuciami. My płaczemy, oni szantażują. Niedługo mu przejdzie i zapomni o tobie.


Problem w tym, że raz już chciał to zrobić. Tłumaczę sobie to w ten sposób, że skoro wtedy tego nie zrobił, to teraz też się nie odważy
AguskaGCW2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-08, 17:09   #4094
pearl126
Zadomowienie
 
Avatar pearl126
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 044
Odp: Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVI

Cytat:
Napisane przez Seph Pokaż wiadomość
pearl126 bardzo bym Cie prosila o jakis kontakt bo nie da Ci sie wyslac wiadomosci priv
Kurde tez nie moge do ciebie napisac...

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
"Kropla drąży skałę nie siłą, lecz ciągłym padaniem"




pearl126 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-08, 17:42   #4095
acideve
Raczkowanie
 
Avatar acideve
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 55
Dot.: Odp: Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVI

A Ja się dziś złamałam i napisałam do niego nic istotnego tak tylko co słychać i w ogóle oczywiście odpisał bo to fajny facet .. Ale chyba usunę jego numer bo będę tak rozdrapywać rany mimo, że On chce się kontaktować.
acideve jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-08, 18:52   #4096
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVI

Minal prawie miesiac... spotkalam sie dzisiaj z P. Emocji zero. Zadnego zalu, zazdrosci, niepokoju, nic. Obcowalismy jak dawniej. Poszlismy obejrzec kwitnace sakury, siedzielismy 2 godziny w sloncu, potem poszlismy na lody.
Dziewczyny, czemu NIC nie czulam?
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-08, 20:14   #4097
saakdasadadsad
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 445
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVI

Dziewczyny chodzi mi po głowie chyba głupi pomysł. Dzisiaj spotkałam się z dobrą koleżanką, opowiedziałam jej o sytuacji z rozstaniem i to co powiedziała dało mi do myślenia. Generalnie prawie mnie wyśmiała, że rozstaliśmy się z jakiegoś błahego powodu i nie wierzy, że do siebie nie wrócimy, tym bardziej, że ja w cale nie wyglądałam na przejętą (to prawda, jak o tym nie myślę to jestem pogodna i wesoła, normalna). Ja jestem czasami zbyt uparta i dumna, jak ostatnio się widzieliśmy to zamiast normalnie pogadać to tylko wymieniliśmy kilka zdań, wcisnęłam mu rzeczy i odwróciłam się na pięcie. Teraz, jak ochłonęłam to oczywiście żałuję, ale zastanawiam się, co zrobić. Nie chce mi się czekać aż "los nas znów połączy" . On wiele razy zarzucał mi, że w chwilach kryzysowych nie walczę o nasz związek. A ja nie potrafię, nigdy tak naprawdę nie musiałam nawet nikogo podrywać, o nikogo się starać. Gdy wczoraj wychodził ja mruknęłam do siebie "świetnie", czy coś podobnego, a on się wrócił, jakby dalej chciał rozmawiać, ale go spławiłam chłodnym "nic". Boże, czy ja naprawdę jestem taka straszna? Bo jak to czytam to aż sama nie wierzę. Przecież nie mogę mieć przez całe życie wszystkiego podane na tacy. Ja wiem, że on mnie kocha, że nie chciał rozstania a skąd wiem? Bo mi powiedział, a ja idiotka udawałam, że nie słyszę i dalej drążyłam jakiś durny temat .
Mam wielką ochotę do niego zadzwonić, a nawet zrobić mu zakichane ciasto, którego osobiście nienawidzę, ale mu dawno temu obiecałam. Wkurzałam się, że nazwał mnie "księżniczką, która zawsze wszystko miała" a teraz dopiero zaczynam rozumieć, że chyba miał rację . Nie wiem, czy on teraz czeka na mój krok, na dowód, że jednak mi zależy, czy naprawdę chce o mnie zapomnieć i tylko się zbłaźnię, jak się odezwę.
Co do tego pomysłu to myślałam, czy do niego nie zadzwonić i nie zaproponować spotkania i szczerej rozmowy już bez takich emocji, najchętniej sama bym do niego poszła, żeby przy okazji ochłonąć po drodze, ale nie wiem
saakdasadadsad jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-08, 20:16   #4098
nonaka91
Raczkowanie
 
Avatar nonaka91
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 295
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVI

Mam dziś gorszy dzień Były idzie sobie na kluby, jutro na juwenalia, na weekend jadą w góry... Boli mnie jak pomyślę, że jak byliśmy razem, to nigdzie go wyciągnąć się nie dało, oglądał każdą złotówkę dziesięć razy. Ehhh
__________________
Życie bez uśmiechu jest jak ptak bez skrzydeł by nonaka91
nonaka91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-08, 20:27   #4099
acideve
Raczkowanie
 
Avatar acideve
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 55
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVI

Kochana nie myśl o Tym !!!!!!!!!!!!!!!!
acideve jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-08, 20:51   #4100
nonaka91
Raczkowanie
 
Avatar nonaka91
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 295
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVI

Staram się, ale to trudne

Jestem beznadziejna
__________________
Życie bez uśmiechu jest jak ptak bez skrzydeł by nonaka91
nonaka91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-08, 21:05   #4101
acideve
Raczkowanie
 
Avatar acideve
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 55
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVI

No chyba żartujesz ?? Nie jestes to jest niestety normalne, ze sie cierpi :// uwierz mi , ze wiem co mówię. A beznadziejna to jestem ja bo zamiast zapomniec to napisałam do niego a On zaprosił mnie na spacer i ja głupia sie pewnie zgodze ehhh to jest porażka :/
acideve jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-08, 21:22   #4102
pogubiona88
Zadomowienie
 
Avatar pogubiona88
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 1 166
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVI

Hej Kochane...

właśnie wróciłam z randki... I normalnie bym skakała pod niebiosa, gdyby nie jedna rzecz (ale o niej zaraz). Poznałam chłopaka przesympatycznego, ułożonego, starszego o 5 lat, z wieloma pasjami podobnymi do moich....rozmawiało nam się na pierwszej randce jakbyśmy znali się od dawna...co chwila odkrywaliśmy jak wiele nas łączy... I generalnie wszystko super...tylko on jest ciut mniejszy ode mnie... I tak dziwnie się czułam.... Ja 164 i mocno zbudowana, a on drobny 162.... tak trochę dziwnie się czułam jak szliśmy. Jak siedzieliśmy to idealnie (twarz ma bardzo ładną). I w sumie chyba się okropnie ciesze...tylko to jedno mi w głowie troszkę siedzi
pogubiona88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-08, 22:10   #4103
saakdasadadsad
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 445
Rozstanie z facetem, część XXVI

Cytat:
Napisane przez pogubiona88 Pokaż wiadomość
Hej Kochane...

właśnie wróciłam z randki... I normalnie bym skakała pod niebiosa, gdyby nie jedna rzecz (ale o niej zaraz). Poznałam chłopaka przesympatycznego, ułożonego, starszego o 5 lat, z wieloma pasjami podobnymi do moich....rozmawiało nam się na pierwszej randce jakbyśmy znali się od dawna...co chwila odkrywaliśmy jak wiele nas łączy... I generalnie wszystko super...tylko on jest ciut mniejszy ode mnie... I tak dziwnie się czułam.... Ja 164 i mocno zbudowana, a on drobny 162.... tak trochę dziwnie się czułam jak szliśmy. Jak siedzieliśmy to idealnie (twarz ma bardzo ładną). I w sumie chyba się okropnie ciesze...tylko to jedno mi w głowie troszkę siedzi
Rozumiem Cie. Dla mnie samej nizszy chlopak stanowilby problem. No niestety, ale nie tak latwo zmienic swoje podejscie w tej kwestii. Nie rezygnuj z tej znajomosci, ja bym ja kontynuowala, ale na stopie kolezenskiej. Po czasie moze sie okazac, ze facet jest tak swietny, ze wzrost jednak nie stanowi problemu, ze i bez tych centymetrow jest chemia
saakdasadadsad jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-08, 22:15   #4104
pogubiona88
Zadomowienie
 
Avatar pogubiona88
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 1 166
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVI

Cytat:
Napisane przez akilegne Pokaż wiadomość
Rozumiem Cie. Dla mnie samej nizszy chlopak stanowilby problem. No niestety, ale nie tak latwo zmienic swoje podejscie w tej kwestii. Nie rezygnuj z tej znajomosci, ja bym ja kontynuowala, ale na stopie kolezenskiej. Po czasie moze sie okazac, ze facet jest tak swietny, ze wzrost jednak nie stanowi problemu, ze i bez tych centymetrow jest chemia
Chyba tak zrobię.... Na serio jest świetny i nie chciałabym rezygnować z powodu kilku centymetrów... :/
pogubiona88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-08, 22:27   #4105
EntiEnti
Raczkowanie
 
Avatar EntiEnti
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 182
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVI

Hej,

pisalalm to juz raz, ale jakos zginelo, a to dla mnie wazne.
Zanim trafie tu kolejny raz, ryczac, mam pytanie.

Czy jest sens pakowac sie w cos z facetem ktory ma 27 lat, 6 dziewczyn za soba i z zadna nie byl dluzej niz rok? Jeszcze uwaza ze rok to duzo, bo on sie szybko odkochuje...dac sobie spokoj juz na wstepie?

Facet jest mna moooocno zainteresowany, co paradoksalnie tez mnie martwi...pewnie tak z kazda bylo, szybko przyszlo, szybko poszlo.

Prosze, wylejcie kubel zimnej wody na glowe jelsi trzeba.
EntiEnti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-08, 23:10   #4106
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVI

Cytat:
Napisane przez EntiEnti Pokaż wiadomość
Facet jest mna moooocno zainteresowany, co paradoksalnie tez mnie martwi...pewnie tak z kazda bylo, szybko przyszlo, szybko poszlo.
Z Twojego opisu wydaje się facetem, który ma bajer, ma gest, umie czarować, ale się nie zakochuje. Uważaj na niego.
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-08, 23:25   #4107
EntiEnti
Raczkowanie
 
Avatar EntiEnti
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 182
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVI

Malla Chyba go oleje...bedzie ciezko bo jestem juz zauroczona, a on sie stara, ale nie chce potem cierpiec a rozum mi mowi ze ta sprawa smierdzi.

Po dwoch spotkaniach juz byl mna niesamowicie zainteresowany. Dam sobie spokoj.
EntiEnti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-09, 07:56   #4108
behemotkot
Rozeznanie
 
Avatar behemotkot
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: punkt w przestrzeni
Wiadomości: 930
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVI

Dziewczyny mam problem.
Pisałam kilka stron wcześniej, że zaczęłam się spotykać z pewnym facetem. Ten facet to przyjaciel mojego byłego.
I teraz tak, byłam na stopie koleżeńskiej z byłym, byłam, bo po wczorajszej szczerej rozmowie zerwał ze mną kontakt. Zapytałam go, co by pomyślał gdybym zaczęła się spotykać z Y? Powiedział, że nie może sobie tego wyobrazić, że dla niego to abstrakcja, że nie pasujemy do siebie i że musi to przemyśleć.
Przemyślał, napisał mi, że zrywa ze mną całkowity kontakt. Dla niewtajemniczonych, nie jesteśmy ze sobą od 5 miesięcy i to on zakończył 5 letni związek i nie było mowy o żadnym powrocie.
Zależało nam z Y na szczerej rozmowie z byłym, i żeby to on od nas się dowiedział, że coś jest między nami, natomiast to nie jest tak, że już jesteśmy z Y parą, poznajemy się dopiero i spotykamy.
Ja wiem, że to za krótki czas, ja wiem, że pewnie tak samo bym zrobiła, ale źle mi z tym.
Teraz to już nie wiem, czy gra jest warta świeczki, i czy pakować się dalej w relację z Y.
Nie czuje się winna, bo nie zrobiłam nic złego, powiedziałam tylko prawdę...
A może powinnam czuć się winna???

Wybaczcie, musiałam napisać i się wciąć w wątek znowu...
__________________
"...bo ona ona różne ma imiona
jedni wołają ją miłość inni zgaga pieprzona
bo ona ona imiona różne ma
jedni wołają ją szczęście niepojęte
inni pani na K."

Początki bloga
http://okiembehemotkota.blogspot.com

Moje amatorskie fotki:
http://kasita.flog.pl/

Edytowane przez behemotkot
Czas edycji: 2013-05-09 o 07:58
behemotkot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-09, 08:31   #4109
saakdasadadsad
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 445
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVI

Zadzwoniłam. Nie kazał mi się odczepić, a nawet miał dość przyjazny głos . Umówiliśmy się za kilka godzin, bo dopiero wtedy będzie miał czas. Nie wiem, czego się spodziewać po tym spotkaniu, serio. Nawet jeśli nie będziemy już ze sobą to chcę się rozstać normalnie a nie w kłótniach i fochach.
saakdasadadsad jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-09, 08:51   #4110
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVI

Cytat:
Napisane przez akilegne Pokaż wiadomość
Zadzwoniłam. Nie kazał mi się odczepić, a nawet miał dość przyjazny głos . Umówiliśmy się za kilka godzin, bo dopiero wtedy będzie miał czas. Nie wiem, czego się spodziewać po tym spotkaniu, serio. Nawet jeśli nie będziemy już ze sobą to chcę się rozstać normalnie a nie w kłótniach i fochach.
Ja właśnie dlatego poszłam się wczoraj spotkać z P. Wszystko sobie wyjaśniliśmy i obcowaliśmy jak dawniej. Oczywiście nie ma mowy o żadnych powrotach.
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:44.