Nasze blogi kosmetyczne - cz. XVI - Strona 81 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-05-10, 16:36   #2401
201608010929
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 884
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XVI

Cytat:
Napisane przez karambajka Pokaż wiadomość
może to taki chwyt jak z cukrem

ja próbowałam szpatułką ale plastikową i jednak wolę pędzelek, ale jeszcze dam szanse drewnianej, dzięki za wskazówkę

i nie mogę się powtrzymać, aby powiedzieć, że weszłam na Twojego bloga zobaczyć ten wpis o algach (niestety nie znalazłam.. ) ale zobaczyłam TWOJĄ BOSKĄ TOALETKE o taka zresztą podoba mi się, minimalizm na Twoim blogu w szablonie i gust kosmetyczny dlatego już Cie obserwuje
Tutaj jest ta notka: http://kobiecagracja.blogspot.com/20...-po-kroku.html ja oczywiście nie jestem ekspertem, ale stosuję maski algowe od około 8 lat, dlatego sprzedaję dobre patenty. U mnie pędzel się zupełnie nie sprawdził chociaż z tego co widzę na allegro to większość zestawów do alg zawiera właśnie pedzelek zamiast szpatułki

A dziękuję dziękuję, jesteś moim 55 czytelnikiem miło.
A toaletkę kocham, mam ja w sypialni naprzeciwko łóżka więc często na nia spoglądam. najlepsze jest to, że zapłaciłam za nią mniej niż 250 zł tyle co za tanią szafkę na buty
201608010929 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-10, 16:53   #2402
Cholera Naczelna
Raczkowanie
 
Avatar Cholera Naczelna
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 218
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XVI

Mistrzyni, a to Ty jesteś kobieca gracja!! tak weszłam i stwierdziłam, że znajoma mi coś ta twarz i widziałam Cię już, ale na pewno z łagodniejszym nickiem

poskładałam się na kolanka, i zostawiłam stosowną adnotację z tego faktu
Cholera Naczelna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-10, 16:55   #2403
201608010929
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 884
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XVI

Cytat:
Napisane przez Cholera Naczelna Pokaż wiadomość
Mistrzyni, a to Ty jesteś kobieca gracja!! tak weszłam i stwierdziłam, że znajoma mi coś ta twarz i widziałam Cię już, ale na pewno z łagodniejszym nickiem

poskładałam się na kolanka, i zostawiłam stosowną adnotację z tego faktu
Kobieta zmienną jest Ja Ciebie kojarzyłam bo już dawno zostawiałaś u mnie komentarze na blogu
201608010929 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-10, 16:57   #2404
Ilsa Lund
Zakorzenienie
 
Avatar Ilsa Lund
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: *miasto know-how
Wiadomości: 21 061
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XVI

rzeczywiście śliczna toaletka od razu tak kobieco... ja się wstrzymuję z zakupami mebli bo nie mieszkam jeszcze na swoim
__________________
13.03.2008
13.03.2013
13.09.2014

Ilsa Lund jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-10, 17:05   #2405
Cholera Naczelna
Raczkowanie
 
Avatar Cholera Naczelna
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 218
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XVI

A przy okazji, mam pytanie, i może Wy mi wyjaśnicie to zagadkowe dla mnie zagadnienie? Bo już nie wiem, czy mam się cieszyć, czy martwić, czy bić na alarm...

jakiś czas temu ogłosiłam rozdanie.
od tamtej pory przybyło mi 90 obserwatorów, a zgłoszeń do rozdania, razem z wcześniejszymi czytelnikami - ledwie 51 [od 75 miałam losować dwie nagrody zamiast jednej].
jednocześnie zauważyłam, że niektórym dziewczynom nie opublikowały się [lub zniknęły] zgłoszenia i wpisywały się powtórnie.

i teraz:
czy nagroda jest tak kiepska, że aż zniechęca do udziału w losowaniu, ale blog na tyle ciekawy, że wart obserwowania i powinnam to wziąć za komplement, czy może powinnam wszcząć alarm, bo zniknęło dużo zgłoszeń, i ktoś może czuć się później pokrzywdzony, że nie został uwzględniony w losowaniu?

bo zostały mi dwa dni, i nie wiem co począć...

a co do nagród, to też chętnie przyjmę wskazówki na przyszłość oczywiście uwzględniając, że mój skromny budżet nie może konkurować z nagrodami typu sprzęt, czy tak wysokopółkowe kosmetyki, że kolejki zgłoszeniowe liczą parę set, jak nie tysięcy pozycji, oczywiście

---------- Dopisano o 18:05 ---------- Poprzedni post napisano o 18:03 ----------

Cytat:
Napisane przez MistrzyniSprzecznosci Pokaż wiadomość
Kobieta zmienną jest Ja Ciebie kojarzyłam bo już dawno zostawiałaś u mnie komentarze na blogu
To prawda. Ciebie znalazłam i spodobało mi się u Ciebie już dosyć dawno
Cholera Naczelna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-10, 17:05   #2406
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XVI

Cytat:
Napisane przez karambajka Pokaż wiadomość


a co do tych micel z Biedy, to ja próbowałam, ale jednak wolę biodermę, która jest lepsza i o wydaje się droższa, ale jest o niebo wydajniejsza... starcza mi na 3 miesiace, a ten micel z biedry po 2 - 3 tyg się wykończył - potrzeba go większej ilości do zmycia, zresztą też z tego opakowania wylewa się więcej.
A propos wydajności miceli - ja lubię Biodermę (czerwoną), przerzuciłam się jakiś czas temu na Bourjoisa i o ile działanie faktycznie bardzo podobne, tak odnoszę wrażenie, że faktycznie - Bioderma wydajniejsza, jakaś, hmmm... rzadsza jakby jest, mniej można nalać na wacik by oczyścić skórę.
Teraz dumam czy nie kupić zielonej Biodermy,ona jest dedykowana tłustszym cerom.
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-10, 18:34   #2407
madlen345
Zakorzenienie
 
Avatar madlen345
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: wonderland
Wiadomości: 4 412
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XVI

Poczyniłam zakupy, niezbyt duże, uzupełnienie zapasów i nowości ,ale lżejsza o ponad setkę jestem...

Hosenko, w skrócie, że otrzymali sporo mejli z negatywnym rozpatrzeniem ich propozycji, że wezmą to pod uwagę, ale mają nadzieję, że jednak ktoś weźmie udział w tym konkursie.
madlen345 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-05-10, 20:38   #2408
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XVI

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
no serio bardzo mi się podobało.. zresztą jak byłam młodsza, to lubiłam troszkę szokować

cudny ma ten róż zrób sobie.. pasowałby Ci

pewnie tak, ale jak ja bym się w pracy pojawiła... no chyba, że by mi zrobiła czymś co zejdzie po czasie.
Cytat:
Napisane przez Cholera Naczelna Pokaż wiadomość
A przy okazji, mam pytanie, i może Wy mi wyjaśnicie to zagadkowe dla mnie zagadnienie? Bo już nie wiem, czy mam się cieszyć, czy martwić, czy bić na alarm...

jakiś czas temu ogłosiłam rozdanie.
od tamtej pory przybyło mi 90 obserwatorów, a zgłoszeń do rozdania, razem z wcześniejszymi czytelnikami - ledwie 51 [od 75 miałam losować dwie nagrody zamiast jednej].
jednocześnie zauważyłam, że niektórym dziewczynom nie opublikowały się [lub zniknęły] zgłoszenia i wpisywały się powtórnie.

i teraz:
czy nagroda jest tak kiepska, że aż zniechęca do udziału w losowaniu, ale blog na tyle ciekawy, że wart obserwowania i powinnam to wziąć za komplement, czy może powinnam wszcząć alarm, bo zniknęło dużo zgłoszeń, i ktoś może czuć się później pokrzywdzony, że nie został uwzględniony w losowaniu?

bo zostały mi dwa dni, i nie wiem co począć...

a co do nagród, to też chętnie przyjmę wskazówki na przyszłość oczywiście uwzględniając, że mój skromny budżet nie może konkurować z nagrodami typu sprzęt, czy tak wysokopółkowe kosmetyki, że kolejki zgłoszeniowe liczą parę set, jak nie tysięcy pozycji, oczywiście

---------- Dopisano o 18:05 ---------- Poprzedni post napisano o 18:03 ----------



To prawda. Ciebie znalazłam i spodobało mi się u Ciebie już dosyć dawno
powiem Ci jak u mnie to bywa najczęściej - ktoś dodaje do obserwowanych a potem na ost chwilę dopisuje zgłoszenie. często mam nowych przybyłych, którzy w ogóle nie biorą udziału w rozdaniu ale gdzieś im mignął link do rozdania, weszli na bloga i zostali ja bym sie nie martwiła
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-10, 21:01   #2409
milka6263
Raczkowanie
 
Avatar milka6263
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 419
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XVI

http://majmejkap.blogspot.com/2013/0...e-konkurs.html

zapraszam do siebie na mini rozdanie
__________________
milka6263 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-10, 21:09   #2410
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XVI

Cytat:
Napisane przez madlen345 Pokaż wiadomość
Poczyniłam zakupy, niezbyt duże, uzupełnienie zapasów i nowości ,ale lżejsza o ponad setkę jestem...

Hosenko, w skrócie, że otrzymali sporo mejli z negatywnym rozpatrzeniem ich propozycji, że wezmą to pod uwagę, ale mają nadzieję, że jednak ktoś weźmie udział w tym konkursie.
Taaak, i że oni dopiero zaczynają i chcą lansować młode blogi. I że przecież dostają maile, że blogerki im napiszą reckę pozytywną... No i oczywiście mail jest wysyłany zbiorowo i do adresata zbiorowego...
lele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-10, 21:10   #2411
Takajakaya
Wtajemniczenie
 
Avatar Takajakaya
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 883
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XVI

Witam się. Widzę kilka nowych osób się tu pojawiło Muszę trochę nadrobić wątek, bo częściej udzielam się w tym filmikowym.
__________________

Takajakaya jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-10, 21:19   #2412
patinka_
Zakorzenienie
 
Avatar patinka_
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 183
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XVI

cześć, planuje zrobić rozdanie/konkurs na moim blogu. Słyszałam jednak,że jednak może to podpaść pod ustawę hazardową i można mieć z tego tytułu kłopoty czy mogłybyście mi doradzić jak to zrobić z głową,żeby nikt się nie przyczepił?nie chciałabym mieć kłopotów...
__________________
patinka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-10, 21:35   #2413
madlen345
Zakorzenienie
 
Avatar madlen345
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: wonderland
Wiadomości: 4 412
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XVI

Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość
Taaak, i że oni dopiero zaczynają i chcą lansować młode blogi. I że przecież dostają maile, że blogerki im napiszą reckę pozytywną... No i oczywiście mail jest wysyłany zbiorowo i do adresata zbiorowego...
Doookładnie ...
madlen345 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-10, 22:11   #2414
Takajakaya
Wtajemniczenie
 
Avatar Takajakaya
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 883
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XVI

Cytat:
Napisane przez patinka_ Pokaż wiadomość
cześć, planuje zrobić rozdanie/konkurs na moim blogu. Słyszałam jednak,że jednak może to podpaść pod ustawę hazardową i można mieć z tego tytułu kłopoty czy mogłybyście mi doradzić jak to zrobić z głową,żeby nikt się nie przyczepił?nie chciałabym mieć kłopotów...
Nie możesz robić losowania a np. wybrać najciekawszy komentarz.
__________________

Takajakaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-10, 22:29   #2415
karambajka
Lady D.
 
Avatar karambajka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 682
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XVI

[1=71f1a49ccdda6499050838d 6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff 1a659f;40745624]A propos wydajności miceli - ja lubię Biodermę (czerwoną), przerzuciłam się jakiś czas temu na Bourjoisa i o ile działanie faktycznie bardzo podobne, tak odnoszę wrażenie, że faktycznie - Bioderma wydajniejsza, jakaś, hmmm... rzadsza jakby jest, mniej można nalać na wacik by oczyścić skórę.
Teraz dumam czy nie kupić zielonej Biodermy,ona jest dedykowana tłustszym cerom.[/QUOTE]

miałam trzy wersje: różową zieloną, niebieską ale zawsze wracam do różowejlwg lepiej zmywa, nie podrażnia, ale zielona też niczego sobie, chyba lepiej odświeża, skóra jest ciut bardziej matowa po niej, ale to minimalnie.
karambajka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-10, 23:16   #2416
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XVI

o ja !
chyba dzisiaj nie pójdę spać!

http://new.livestream.com/FosterKittenCam/Mythbusters

zakochałam się! wielbiciele kotów przestrzegam, wchodzicie na własne ryzyko, cuteness alert!
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-10, 23:17   #2417
kobietasukcesu
zawsze mam racje
 
Avatar kobietasukcesu
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Upper East Side
Wiadomości: 10 952
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XVI

Ja się nie polubiłam z micelami Biodermy(ok, ale bez takiego szału jak myślałam), tak samo jak z tym biedronkowym (dla mnie słabiutki)

Moim micelem nr 1 jest nawilżający z Eveline.
__________________
Janusze reklamy



“You can’t make people love you, but you can make them fear you.” Blair Waldorf

<3 <3 <3
kobietasukcesu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-11, 05:30   #2418
201608010929
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 884
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XVI

wybiera się ktoś dzisiaj na targi kosmetyczne?
201608010929 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-11, 07:47   #2419
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XVI

Lubie różowy Biodermowy micel. Miałam też z Ziaji (m.in. Sopot) i tragedia ... Podobnie jak micel Dax Cosmetics i Eveline z orchideą.

Wczoraj kupiłam w końcu Biedronkowy i po jednym użyciu jestem mile zaskoczona. Nie zostawia rozmazanej kredki i tuszu wokół oczy, jak np. micel FlosLek.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-11, 08:01   #2420
aako
Zakorzenienie
 
Avatar aako
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 198
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XVI

dziewczyny czy mogę się dołączyć?
jakieś dwa lata temu pisałam bloga, potem przestałam i teraz postanowiłam wrócić.
zrobiłam nowy szablon, troche posprzątałam na blogu :P i na razie efekt taki:
www.alekowa.blogspot.com
pewnie nikt nie kojarzy starego nagłówka, ale oceńcie ten.


a co do miceli to ja tego z biedry jakoś nie lubiłam, najlepsza i tak dla mnie jest bioderma a potem burjois.
__________________

aako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-11, 08:57   #2421
moniak85
w krainie snu i marzeń
 
Avatar moniak85
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 10 225
GG do moniak85
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XVI

ja micela z biedry bardzo lubiłam, ale szczypał mnie w oczy jak za dużo wylałam płynu na wacik... dzisiaj będę i mam nadzieję, że jeszcze go zastanę
__________________
http://kulkaowszystkim.blogspot.com/
Brushegg - jajo do mycia pędzli!
Instagram
moniak85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-11, 09:19   #2422
Ilsa Lund
Zakorzenienie
 
Avatar Ilsa Lund
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: *miasto know-how
Wiadomości: 21 061
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XVI

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
o ja !
chyba dzisiaj nie pójdę spać!

http://new.livestream.com/FosterKittenCam/Mythbusters

zakochałam się! wielbiciele kotów przestrzegam, wchodzicie na własne ryzyko, cuteness alert!
jakie słodziutkie teraz akurat ssały cycka.

Jakiś czas temu była taka kamera chyba aż do 12. tygodnia z pieskami ulubionej rasy mojego narzeczonego. Ale okazało się że to pseudohodowla bo sunia cała rozciągnięta i jak tylko mogła opędzała się od piesków a jak miała chore oczko to właściciele też ją tak zostawili samej sobie. Gorzej że za granicą nie ma takiej świadomości o pseudohodowlach i ludzie się zachwycali że ktoś im udostępnia widok z kamerki z psiaczkami :/
__________________
13.03.2008
13.03.2013
13.09.2014

Ilsa Lund jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-11, 10:15   #2423
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XVI

Cytat:
Napisane przez Ilsa Lund Pokaż wiadomość
jakie słodziutkie teraz akurat ssały cycka.

Jakiś czas temu była taka kamera chyba aż do 12. tygodnia z pieskami ulubionej rasy mojego narzeczonego. Ale okazało się że to pseudohodowla bo sunia cała rozciągnięta i jak tylko mogła opędzała się od piesków a jak miała chore oczko to właściciele też ją tak zostawili samej sobie. Gorzej że za granicą nie ma takiej świadomości o pseudohodowlach i ludzie się zachwycali że ktoś im udostępnia widok z kamerki z psiaczkami :/
ehh ja bym wszystkich tych pseudohodowców pozamykała w takich klatkach, i niech w męczarniach zdychają... :/ jak można zwierzakom, bezbronnym, krzywdę robić...

Tę kotkę adoptował facet, ktoś ją wyrzucił bo była ciężarna, urodziła 3 dni temu, koleś się nią zajmuje, kociaki są pod opieką... poza tym to zwykły-niezwykły dachowiec, więc pseudohodowla na szczęście nie wchodzi w grę bardzo fajnie z jego strony
można patrzeć i patrzeć
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-11, 11:37   #2424
samaraNW
Zakorzenienie
 
Avatar samaraNW
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 6 506
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XVI

hej

w końcu udało mi się dodać notkę na bloga. Wam też blogger obraca ciągle zdjęcia, czy tylko ja mam takiego pecha? wczytuję normalne zdjęcie, a chce mi dodawać odwrócone na któryś bok...

Ilsa Lund, fajnie, że opisałaś, jak dodać strony sama skorzystałam z tych informacji

na blogu zużycia kwietniowe
__________________
samaraNW jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-11, 11:42   #2425
karambajka
Lady D.
 
Avatar karambajka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 682
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XVI

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
ehh ja bym wszystkich tych pseudohodowców pozamykała w takich klatkach, i niech w męczarniach zdychają... :/ jak można zwierzakom, bezbronnym, krzywdę robić...
dokładnie ja też bym powybijała, roztrzelała wszystkich psuudohodowców, którzy trzymają tylko niby rasowe pieski, kotki tylko dla kasy w strasznych warunkach, a jak przestają już rodzić, są chore to je zabiją lub wyrzucają takie psy na ulicę... skąd sie tacy ludzie biorą? Czy to w ogóle są ludzie????? krew mi się zawsze burzy jak czytam takie historie jak np ta: https://www.facebook.com/media/set/?...3331434&type=1
tym bardziej sama mam yorka (biewer yorkshire) i nie wiem jak te pieski można tak krzywdzić, albo kupować z takich pseudohodowli... one przecież są takie cudowne, kochające i bezbronne niestety bez człowieka...

---------- Dopisano o 12:42 ---------- Poprzedni post napisano o 12:39 ----------

Cytat:
Napisane przez samaraNW Pokaż wiadomość
hej

w końcu udało mi się dodać notkę na bloga. Wam też blogger obraca ciągle zdjęcia, czy tylko ja mam takiego pecha? wczytuję normalne zdjęcie, a chce mi dodawać odwrócone na któryś bok...
mi w ogóle zdjecia nie chcą się wczytywać

Edytowane przez karambajka
Czas edycji: 2013-05-11 o 11:40
karambajka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-11, 11:45   #2426
Selfish Girl
Life is a drink ...
 
Avatar Selfish Girl
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Ontario
Wiadomości: 10 220
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XVI

a ja się trochę ogarnełam i wrzuciłam notkę z zakupami
Selfish Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-11, 12:10   #2427
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XVI

Cytat:
Napisane przez karambajka Pokaż wiadomość
dokładnie ja też bym powybijała, roztrzelała wszystkich psuudohodowców, którzy trzymają tylko niby rasowe pieski, kotki tylko dla kasy w strasznych warunkach, a jak przestają już rodzić, są chore to je zabiją lub wyrzucają takie psy na ulicę... skąd sie tacy ludzie biorą? Czy to w ogóle są ludzie????? krew mi się zawsze burzy jak czytam takie historie jak np ta: https://www.facebook.com/media/set/?...3331434&type=1
tym bardziej sama mam yorka (biewer yorkshire) i nie wiem jak te pieski można tak krzywdzić, albo kupować z takich pseudohodowli... one przecież są takie cudowne, kochające i bezbronne niestety bez człowieka...

---------- Dopisano o 12:42 ---------- Poprzedni post napisano o 12:39 ----------



mi w ogóle zdjecia nie chcą się wczytywać
no dokładnie, co komu te zwierzaki zrobiły.. ludzie są okrutni i pazerni na kasę, robią z tych suczek wylęgarnie szczeniąt... nie dbają o nie... Boże... płakać mi się chce jak widzę te wszystkie okrucieństwa... czasem sobie myślę, że rasa ludzka powinna wyginąć, tak o - poprostu, jestesmy najgorszym i najbardziej bezwzględnym gatunkiem na ziemi, niby mamy wolę, niby mamy rozum, a jak sie czyta niektóre historie to zaczynam się zastanawiać co się z człowiekiem stało... jako z gatunkiem... :/ i tu już nawet nie chodzi o te zwierzaki choć poszanowanie dla innych zwierząt powinno być w naszej naturze... ale ogólnie - rodzice mordujący dzieci, ojcowie katujący noworodki, jacyś psychopaci w stanach trzymający dziewczyny w domu 10 lat...


co do zdjęć - u mnie od paru dni jest z tym problem, ładuja się straaaasznie wolno...
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-11, 12:11   #2428
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XVI

Cytat:
Napisane przez karambajka Pokaż wiadomość
taaaak mam zawsze problem z domyciem pędzla , szczególnie po tych maskach z Bielendy jeszcze nie wynazłam sposobu na to. na początku myślałam, że może mam słabej jakości pędzelek, kupiłam drugi.. i TO SAMO, jeszcze włosie po pewnym czasie robi się takie sztywne, że się gorzej nakłada maskę.
pierwsze słyszę, żeby maskę algową nakładać pędzlem
na zajęciach nakładamy plastikową szpatułką lub drewnianą i mieszamy w silikonowej miseczce

żeby łatwo zdjąć maskę po zaschnięciu brzegi wokół smarujemy tłustym kremem
Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Lubie różowy Biodermowy micel. Miałam też z Ziaji (m.in. Sopot) i tragedia ... Podobnie jak micel Dax Cosmetics i Eveline z orchideą.
mam takie same odczucia co do Ziai i Eveline
Daxa nie próbowałam
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki



Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-11, 12:58   #2429
samaraNW
Zakorzenienie
 
Avatar samaraNW
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 6 506
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XVI

mi też się wolno wczytują, ale najgorsze jest to, że jak się już z łaski swojej wgrają, to zawsze jakieś jest odwrócone
__________________
samaraNW jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-11, 12:58   #2430
cholerna romantyczka
Zakorzenienie
 
Avatar cholerna romantyczka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 4 437
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XVI

Buuu, odobserwowały mnie 2 osoby i znowu jest 397 obserwatorów
cholerna romantyczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:47.