Każda z nas to już maniaczka - znów z Yves Rocher przyszła paczka - część IX - Strona 20 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-05-11, 21:27   #571
kaasia_a
Rozeznanie
 
Avatar kaasia_a
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 786
Dot.: Każda z nas to już maniaczka - znów z Yves Rocher przyszła paczka - część IX

Cytat:
Napisane przez mimosa Pokaż wiadomość
Woda nie jest trwała, u mnie czuję zapach jakieś dwie godziny. Kupiłam sobie małą wersję do torebki, i sprawdza się kiedy chcę na chwilę świeżo i ładnie zapachnieć w pomieszczeniu z ludźmi bez efektu gazu bojowego Typowy zapach konwalii łagodnie przechodzi w cytrusy (bergamotka), co bardzo mi się podoba. Ktoś tu chyba zauważył, że woda jest dla wielbicielek 'herbatek' E. Arden i miał rację.
Zgadzam się, testowałam w stacjonarnym i Konwalia trwałością nie grzeszy Na ciele trzymała się mniej więcej 2 godziny, na bluzce jakieś 3. Zapach jest dość lekki więc myślę, że nie ma obawy, że komuś będzie się bardzo nie podobał... chociaż według mnie lepsze są zapachy bardziej wyraziste
kaasia_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-11, 21:35   #572
Niebieska88
Zakorzenienie
 
Avatar Niebieska88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: KK
Wiadomości: 4 153
GG do Niebieska88
Dot.: Każda z nas to już maniaczka - znów z Yves Rocher przyszła paczka - część IX

Hej, hej!

Byłam dziś w stacjonarce na makijażu i jestem bardzo zadowolona Szczegóły opiszę jutro.
Kupiłam też kilka kosmetyków dla mojego TŻta
Dobranoc!
__________________

Insta


PM 2018
Niebieska88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-11, 22:00   #573
delfix10
Zakorzenienie
 
Avatar delfix10
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 17 352
Dot.: Każda z nas to już maniaczka - znów z Yves Rocher przyszła paczka - część IX

dziękuję kochane za odzew
delfix10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-11, 22:11   #574
Nusiolek
Zadomowienie
 
Avatar Nusiolek
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 313
Dot.: Każda z nas to już maniaczka - znów z Yves Rocher przyszła paczka - część IX

Nie wiem czy już ktoś wklejał, jak się powtarzam to przepraszam Jakaś nowa kolorówka http://www.yves-rocher.com/fr/espace...ursnature.html
__________________
Kłamstwo obiegnie cały świat, zanim prawda zdąży włożyć buty.
Nusiolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-11, 22:28   #575
joawoj
Raczkowanie
 
Avatar joawoj
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 220
Dot.: Każda z nas to już maniaczka - znów z Yves Rocher przyszła paczka - część IX

Popełniłam zamówienie z oferty urodzinowej


SECRETS VANILLE WODA PERF.50ML 1 Prezent Prezent
24248 LUM4 LAKIER PARMA 1 9.9 zł 9.9 zł
25022 LUM4 LAKIER TURKUSOWY 1 9.9 zł 9.9 zł
69283 BALSAM DO UST KOKOS 1 6.9 zł 6.9 zł
70072 BALSAM DO UST WANILIA 1 6.9 zł 6.9 zł
70185 BALSAM NAWILŻ.DO UST 1 6.9 zł 6.9 zł
88351 JDM ŻEL GREJPFRUT Z FLORYDY 1 6.9 zł 6.9 zł
13040 JDM ŻEL POD PRYSZ.MIGDAŁ KALIF 1 6.9 zł 6.9 zł
06088 JDM ŻEL BAWEŁNA 1 6.9 zł 6.9 zł
83618 JDM ŻEL/PRY. LAWENDA 1 6.9 zł 6.9 zł
88427 JDM ŻEL POD PR.POMAR.Z FLORYDY 1 6.9 zł 6.9 zł
PREZENT NIESPODZIANKA LINIA 2 1 Gratis Gratis
PREZENT NIESPODZIANKA LINIA 4 1 Gratis Gratis
PREZENT NIESPODZIANKA LINIA 6 1 Gratis Gratis
PREZENT NIESPODZIANKA LINIA 8 1 Gratis Gratis
PREZENT NIESPODZIANKA LINIA 10 1 Gratis Gratis
Razem w złotych 75 zł
Koszty wysyłki

Gratis
Gratis
Razem w złotych 75 zł

joawoj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-12, 09:14   #576
kaasia_a
Rozeznanie
 
Avatar kaasia_a
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 786
Dot.: Każda z nas to już maniaczka - znów z Yves Rocher przyszła paczka - część IX

Cytat:
Napisane przez joawoj Pokaż wiadomość
Popełniłam zamówienie z oferty urodzinowej


SECRETS VANILLE WODA PERF.50ML 1 Prezent Prezent
24248 LUM4 LAKIER PARMA 1 9.9 zł 9.9 zł
25022 LUM4 LAKIER TURKUSOWY 1 9.9 zł 9.9 zł
69283 BALSAM DO UST KOKOS 1 6.9 zł 6.9 zł
70072 BALSAM DO UST WANILIA 1 6.9 zł 6.9 zł
70185 BALSAM NAWILŻ.DO UST 1 6.9 zł 6.9 zł
88351 JDM ŻEL GREJPFRUT Z FLORYDY 1 6.9 zł 6.9 zł
13040 JDM ŻEL POD PRYSZ.MIGDAŁ KALIF 1 6.9 zł 6.9 zł
06088 JDM ŻEL BAWEŁNA 1 6.9 zł 6.9 zł
83618 JDM ŻEL/PRY. LAWENDA 1 6.9 zł 6.9 zł
88427 JDM ŻEL POD PR.POMAR.Z FLORYDY 1 6.9 zł 6.9 zł
PREZENT NIESPODZIANKA LINIA 2 1 Gratis Gratis
PREZENT NIESPODZIANKA LINIA 4 1 Gratis Gratis
PREZENT NIESPODZIANKA LINIA 6 1 Gratis Gratis
PREZENT NIESPODZIANKA LINIA 8 1 Gratis Gratis
PREZENT NIESPODZIANKA LINIA 10 1 Gratis Gratis
Razem w złotych 75 zł
Koszty wysyłki

Gratis
Gratis
Razem w złotych 75 zł

Ooo ale dużo gratisów uzbierałaś
Ciekawe, jakie będą następne oferty urodzinowe... jeśli dobrze przeczytałam to ta jest do 31 maja więc już niedługo się dowiem Z tej oferty nie zamawiam, bo jest dużo ofert z Evidence, MdB nie potrzebuję bo już mam a VN mi się ostatnio nie podoba
kaasia_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-12, 10:04   #577
maggie82
Zakorzenienie
 
Avatar maggie82
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 4 772
Dot.: Każda z nas to już maniaczka - znów z Yves Rocher przyszła paczka - część IX

Cytat:
Napisane przez delfix10 Pokaż wiadomość
dziewczyny możecie powiedzieć mi coś o wodzie toaletowej Konwalia
jest trwała?i najważniejsze czy rzeczywiście ładnie pachnie konwaliami?
Mam konwalię 20 ml i cieszę się, że kupiłam tylko małą buteleczkę. Kocham zapach konwalii i ten jest bardzo udany, pachnie naturalnie. Niestety u mnie jest tak nietrwały, że po 15 minutach go nie czuję, a otoczenie po godzinie (sprawdzałam).
Moim zdaniem nie warto, bo trwałość żadna
maggie82 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-05-12, 10:12   #578
asiulka123
Zakorzenienie
 
Avatar asiulka123
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 597
Dot.: Każda z nas to już maniaczka - znów z Yves Rocher przyszła paczka - część IX

Dzień dobry w niedzielne przedpołudnie

Napiszę Wam co najbardziej lubię w Yves Rocher:
- krem do rąk z owsem- mój największy hit używam go namiętnie, chociaż teraz zrobiłam sobie od niego przerwę, ale strasznie mi go brakuje szkoda, że nie produkują go jeszcze w tubkach, żeby można było wziąć ze sobą do torebki.
- krem intensywnie odżywczy z arniką- teraz używam go non stop, świetnie nawilża
-mleczko do ciała Plaisirs Nature- wiem, że dla niektórych są za lekkie, ale dla mnie w sam raz. Nie lubię balsamów, które się kleją, długo wchłaniają. Ten jest fajny bo szybko się wchłania i dobrze nawilża. Używam tylko tych mleczek w wersji dzika jeżyna i owies, teraz czeka na mnie malina
-odżywka odbudowująca-ma olej jojoba i olej ze słodkich migdałów w swoim prostym składzie, bez silikonów, odżywka nie obciąża włosów

Większość produktów bardzo polubiłam.
Szampon stymulujący- dobrze oczyszcza, włosy dobrze się rozczesują, czasem mam ochotę nie nałożyć po nim w ogóle odżywki co w ogóle jeszcze mi się nie zdarzyło po żadnym szamponie Pewnie kupię jeszcze jesienią
żele do mycia Pure System-fajne drobinkowe, nie podrażniają
balsam regenerujący do stóp- baaardzo przyjemny, lepszy od intensywnie odżywczego
pomadki do ust w sztyfcie- bardzo dobre

Nie miałam jeszcze perfum z Yves Rocher, jedynie woda różana czeka na lato. Nic mi się nie podoba.

Na pewno wypróbuję jeszcze szampony.

Wczoraj użyłam pierwszy raz peelingu morelowego do twarzy. Pierwsze wrażenie- ładny zapach, jednak słaby ten peeling, bardzo delikatny, ale nie skreślam go jeszcze. Lubicie go?
__________________





asiulka123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-12, 10:28   #579
zaczarowana
Zadomowienie
 
Avatar zaczarowana
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 300
Dot.: Każda z nas to już maniaczka - znów z Yves Rocher przyszła paczka - część IX

Witajcie

Tak à propos odpowiedzi z BOK nie do końca na temat...

W związku z niepokojącymi doniesianiami jakoby kolekcja Retropical miała u nas pojawić się dopiero w lipcu (o ile dobrze pamiętam), napisałam do francuskiego BOK z zapytaniem kiedy będzie w Polsce i dlaczego tak późno, skoro w innych krajach już jest. Po 1,5 tygodnia dostałam odpowiedź z BOK, ale polskiego, która brzmi tak:

Cytat:
Uprzejmie informuję, iż otrzymaliśmy informację odnoście Pani zapytania dotyczącego naszego nowego zapachu.
Zgodnie z otrzymaną informacją produkt ten, będzie dostępny w naszym najnowszym katalogu wysyłanym do klientek pod koniec miesiąca.
Prosimy o cierpliwość, oferta taka zostanie również do Pani przygotowana.
Wszystko fajnie, tylko ja nie pytałam o nowy zapach, tylko o kolekcję (w domyśle całą) Retropical
Dziwne, że po prostu francuski BOK mi nie udzielił odpoiwedzi Opcje są dwie, albo ktoś z Polski nie zrozumiał maila napisanego po francusku (a nie użyłam w nim słowa le parfum tylko la Collection Retropical) , albo ta odpowiedź jest nie na temat bo miała zostać wysłana do kogoś innego
zaczarowana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-12, 10:35   #580
Nusiolek
Zadomowienie
 
Avatar Nusiolek
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 313
Dot.: Każda z nas to już maniaczka - znów z Yves Rocher przyszła paczka - część IX

Cytat:
Napisane przez zaczarowana Pokaż wiadomość
Witajcie

Tak à propos odpowiedzi z BOK nie do końca na temat...

W związku z niepokojącymi doniesianiami jakoby kolekcja Retropical miała u nas pojawić się dopiero w lipcu (o ile dobrze pamiętam), napisałam do francuskiego BOK z zapytaniem kiedy będzie w Polsce i dlaczego tak późno, skoro w innych krajach już jest. Po 1,5 tygodnia dostałam odpowiedź z BOK, ale polskiego, która brzmi tak:


Wszystko fajnie, tylko ja nie pytałam o nowy zapach, tylko o kolekcję (w domyśle całą) Retropical
Dziwne, że po prostu francuski BOK mi nie udzielił odpoiwedzi Opcje są dwie, albo ktoś z Polski nie zrozumiał maila napisanego po francusku (a nie użyłam w nim słowa le parfum tylko la Collection Retropical) , albo ta odpowiedź jest nie na temat bo miała zostać wysłana do kogoś innego
Zobaczysz, że cała kolekcja będzie na początku czerwca. Odkąd pamiętam letnie limitki pokazywały się zawsze w czerwcu (a zamawiam od 8 lat jak nie dalej). Zauważyłam, że u nas zazwyczaj pojawiają się nowości miesiąc po wprowadzeniu na rynek Francuski.
__________________
Kłamstwo obiegnie cały świat, zanim prawda zdąży włożyć buty.
Nusiolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-12, 10:45   #581
zaczarowana
Zadomowienie
 
Avatar zaczarowana
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 300
Dot.: Każda z nas to już maniaczka - znów z Yves Rocher przyszła paczka - część IX

To dobre wieści Nusiolku
Ciekawi mnie tylko ten mail z BOK mogliby uważniej czytać co piszą klienci
zaczarowana jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-12, 10:47   #582
magnolia79
Irenosława Pierwsza
 
Avatar magnolia79
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 62 254
Dot.: Każda z nas to już maniaczka - znów z Yves Rocher przyszła paczka - część IX

Cytat:
Napisane przez asiulka123 Pokaż wiadomość

Wczoraj użyłam pierwszy raz peelingu morelowego do twarzy. Pierwsze wrażenie- ładny zapach, jednak słaby ten peeling, bardzo delikatny, ale nie skreślam go jeszcze. Lubicie go?
dla mnie to taki pachnący gadżecik, nic w sumie nie robi, używam ogólnie mocnych peelingów, ten morelowy mieszam czasami z żelem do mycia twarzy, na pewno wykończę do końca, ale na pewno już nie kupię...
__________________
/Jestem pianą, która opływa i zapełnia bielą najdalsze krawędzie skał; jestem także dziewczyną, tutaj, w tym pokoju./
Fale - Virginia Woolf

magnolia79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-12, 10:49   #583
Nusiolek
Zadomowienie
 
Avatar Nusiolek
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 313
Dot.: Każda z nas to już maniaczka - znów z Yves Rocher przyszła paczka - część IX

Cytat:
Napisane przez zaczarowana Pokaż wiadomość
To dobre wieści Nusiolku
Ciekawi mnie tylko ten mail z BOK mogliby uważniej czytać co piszą klienci
Czasami mam wrażenie, że osoby w BOKu nie do końca się orientują w sytuacji. I odpisują wymijająco tak żeby tylko odpisać. Wiesz, mail wysłany, można zaznaczyć, że załatwione.
__________________
Kłamstwo obiegnie cały świat, zanim prawda zdąży włożyć buty.
Nusiolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-12, 11:10   #584
Hejnarka
Rozeznanie
 
Avatar Hejnarka
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 729
Dot.: Każda z nas to już maniaczka - znów z Yves Rocher przyszła paczka - część IX

Cytat:
Napisane przez anekania Pokaż wiadomość
Przelicz sobie niech nawet cienie wystarczą Ci na rok, to lepiej używać Avonowego badziewia czy czegoś z lepszych składników?
5 lat byłam w Avonie i to nie konsultantką tylko kimś wyżej i zrezygnowałam jak okazało się , że wartość kosmetyków to połowa z połowy na promocji czyli jakieś grosze.
Te kosmetyki są warte 2- 5 -7zł maks! I to te najdroższe nawet!
Wszystko jest z Chin. Mogłabym na ten temat pisać referat, bo bardzo dużo tam widziałam ale to off top.


Oczywiście! Dramat też miałam ten puder i się przeraziłam, Luxe z Chin.
Porażka.
Cytat:
Napisane przez anekania Pokaż wiadomość
Ja sie po latach wycofałam, nie potrafię wciskać komuś złudzeń, że będzie piękny po chińskich mazidłach od których może dostać choroby skóry :/
Dolicz sobie koszt reklam w tv, gazetach, gwiazdy w Polsce reklamujące.
Cena wyprodukowania kosmetyku jest ZAWSZE znikoma do późniejszej wartości rynkowej. W produktach każdej firmy sa wliczone koszty reklamy itp. Avon tu nie jest wyjątkiem.

A co do produkcji to narazie trafiłam na jedną rzecz made in China, reszta wyprodukowana w Polsce i w innych krajach Europy.


[QUOTE=magnolia79;40747004]już dobrych ponad 10 lat używam Avonu, jakoś ani się nie postarzałam, ani nie zbrzydłam, ani mi nie zaszkodziły... miałm swoje wzloty i upadki, raz kochałam, raz nienawidziłam, tak samo jak inne firmy ma swoje perełki i swoje bubelki... QUOTE]

dokładnie, jedne kosmetyki mają świetne inne beznadziejne, jak w każdej firmie

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
Aniu w chinach są też szyte ciuchy światowych marek, każdy wykorzysta tanią siłę roboczą.
Cytat:
Napisane przez anekania Pokaż wiadomość
A to ciuchy to wiem, ale to od bardzo dawna. Dlatego nie zawsze droga marka świadczy o dobrym towarze.
nieee, nie zawsze produkcja w Chinach oznacza badziew jeżeli chodzi o znane firmy. Fabryki, które są tam przenoszone wykorzystują tanią siłę roboczą, ale technologia produkcji pozostaje taka sama, materiały też. Od kilku lat jest widoczny jeszcze inny trend w produkcji. Tania siła robocza jest sprowadzana do Włoch i tam są produkowane rzeczy przez Chińczyków, ale z metką Made in Italy, co oczywiście od razu lepiej wygląda

Edytowane przez Hejnarka
Czas edycji: 2013-05-12 o 11:11
Hejnarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-12, 11:21   #585
monik2092
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 150
Dot.: Każda z nas to już maniaczka - znów z Yves Rocher przyszła paczka - część IX

Ma ktoś może niechcianego Coocona?
Chętnie wymieniłabym się za Yrię, proszę o PW
__________________
Wymienię Wodę Toaletową Monoi the Tahiti.
W zamian poszukuję: Cocoon, wody PN, tudzież inne zapachy YR
monik2092 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-12, 11:40   #586
Niebieska88
Zakorzenienie
 
Avatar Niebieska88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: KK
Wiadomości: 4 153
GG do Niebieska88
Dot.: Każda z nas to już maniaczka - znów z Yves Rocher przyszła paczka - część IX

Cześć

Wczorajszą wizytę w sklepie stacjonarnym uważam za bardzo udaną!
Zakupiłam TŻtowi balsam po goleniu, krem do twarzy (seria z aloesem) oraz żel pod prysznic miętowy. Wykorzystałam ulotkę majową na krem i balsam, żel był w promocji za 9,90. Pozostałe kosmetyki męskie też, ale ze zniżką z ulotki jeszcze taniej. Dostałam ulotkę na Dzień Matki z próbką Neroli oraz próbkę kremu matującego Sebo Specific.

Później zostałam poproszona na krzesełko pani makijażystki Mogłam sobie wybrać jeden z pięciu look'ów. Postawiłam na fiolety w delikatniejszej odsłonie. Całość trwała ok. 40 minut. Pani była bardzo dokładna i delikatna (od razu powiedziałam, że mogę dziwnie reagować na malowanie powiek i rzęs ). Najbardziej zadowolona jestem z makijażu oczu, gdzie główną rolę odegrały cienie fiołek i dzika róża. Na koniec dostałam ulotkę, na której pani zaznaczyła kosmetyki, których użyła przy moim makijażu. I drugą z opisem pięciu look'ów i ulotką do wycięcia - zniżka na jeden kosmetyk do makijażu -40% ważna do końca czerwca

Bardzo polecam Make up days! Jeśli się powtórzą, korzystajcie bez wahania!

PS.Na fotce brakuje kosmetyków - powędrowały już do TŻta
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 12052013(002).jpg (155,0 KB, 125 załadowań)
__________________

Insta


PM 2018

Edytowane przez Niebieska88
Czas edycji: 2013-05-12 o 11:43
Niebieska88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-12, 11:48   #587
CecyliaMiz
Raczkowanie
 
Avatar CecyliaMiz
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 53
Dot.: Każda z nas to już maniaczka - znów z Yves Rocher przyszła paczka - część IX

Cytat:
Napisane przez Tereskaa Pokaż wiadomość
Tylko, że rabat naliczany jest od ceny bez promocji

Zakochałam się w Neroli Piękny, intrygujący z pazurem Dziękuję MamaAmelka za przesłanie próbeczki
Wczoraj robiłam zamówienie na Neroli 30 ml z kodem z interii - 40% i rabat naliczał się od cen promocyjnych, czyli od 89 zł, nie od 129. Nie jest źle. Też się zakochałam i nie mogę się już doczekać
CecyliaMiz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-12, 12:01   #588
kaasia_a
Rozeznanie
 
Avatar kaasia_a
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 786
Dot.: Każda z nas to już maniaczka - znów z Yves Rocher przyszła paczka - część IX

Cytat:
Napisane przez Nusiolek Pokaż wiadomość
Czasami mam wrażenie, że osoby w BOKu nie do końca się orientują w sytuacji. I odpisują wymijająco tak żeby tylko odpisać. Wiesz, mail wysłany, można zaznaczyć, że załatwione.
Odpisują "na odczepnego", też to zauważyłam. A kiedyś pisałam w sprawie dostępności jakiegoś kosmetyku w sklepie internetowym... napisałam bodajże we wtorek rano a odpowiedź dostałam w środę wieczorem Ale to jeszcze nie jest tak wkurzające jak te ich odpowiedzi. Pytam o coś a oni odpowiadają tak jakby tylko tytuł wiadomości przeczytali
kaasia_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-12, 12:05   #589
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Każda z nas to już maniaczka - znów z Yves Rocher przyszła paczka - część IX

Cytat:
Napisane przez Niebieska88 Pokaż wiadomość
Cześć
Później zostałam poproszona na krzesełko pani makijażystki Mogłam sobie wybrać jeden z pięciu look'ów. Postawiłam na fiolety w delikatniejszej odsłonie. Całość trwała ok. 40 minut. Pani była bardzo dokładna i delikatna (od razu powiedziałam, że mogę dziwnie reagować na malowanie powiek i rzęs ). Najbardziej zadowolona jestem z makijażu oczu, gdzie główną rolę odegrały cienie fiołek i dzika róża. Na koniec dostałam ulotkę, na której pani zaznaczyła kosmetyki, których użyła przy moim makijażu. I drugą z opisem pięciu look'ów i ulotką do wycięcia - zniżka na jeden kosmetyk do makijażu -40% ważna do końca czerwca

Bardzo polecam Make up days! Jeśli się powtórzą, korzystajcie bez wahania!
Na makijażu byłam w czwartek i też bardzo chwalę panią makijażystkę. Delikatna, profesjonalna i bardzo miła. Wybrałam makijaż "delikatne róże" oko i usta wyglądały świetnie. Natomiast utwierdziłam się w przekonaniu, że podkłady z YR to nie moja bajka. Jak dla mnie są zbyt pudrowe, a ja potrzebuję czegoś kremowego...
No i niestety nie dostałam żadnej z wymienionych ulotek. Chciałam skorzystać z promocji -50% na drugi kosmeyym do makijażu. Wzięłam pojedynczy cień "kwiat pomarańczy" (świetny jest ) i lakier do paznokci "ceglasta czerwień" (ładny kolor, ale trzeba uważać bo zostawia smugi). Niestety juz w domu zauważyłam, że ekspedientka nie naliczyła mi rabatu.
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-12, 12:09   #590
CecyliaMiz
Raczkowanie
 
Avatar CecyliaMiz
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 53
Dot.: Każda z nas to już maniaczka - znów z Yves Rocher przyszła paczka - część IX

Cytat:
Napisane przez Niebieska88 Pokaż wiadomość
Cześć

Wczorajszą wizytę w sklepie stacjonarnym uważam za bardzo udaną!
Zakupiłam TŻtowi balsam po goleniu, krem do twarzy (seria z aloesem) oraz żel pod prysznic miętowy. Wykorzystałam ulotkę majową na krem i balsam, żel był w promocji za 9,90. Pozostałe kosmetyki męskie też, ale ze zniżką z ulotki jeszcze taniej. Dostałam ulotkę na Dzień Matki z próbką Neroli oraz próbkę kremu matującego Sebo Specific.

Później zostałam poproszona na krzesełko pani makijażystki Mogłam sobie wybrać jeden z pięciu look'ów. Postawiłam na fiolety w delikatniejszej odsłonie. Całość trwała ok. 40 minut. Pani była bardzo dokładna i delikatna (od razu powiedziałam, że mogę dziwnie reagować na malowanie powiek i rzęs ). Najbardziej zadowolona jestem z makijażu oczu, gdzie główną rolę odegrały cienie fiołek i dzika róża. Na koniec dostałam ulotkę, na której pani zaznaczyła kosmetyki, których użyła przy moim makijażu. I drugą z opisem pięciu look'ów i ulotką do wycięcia - zniżka na jeden kosmetyk do makijażu -40% ważna do końca czerwca

Bardzo polecam Make up days! Jeśli się powtórzą, korzystajcie bez wahania!

PS.Na fotce brakuje kosmetyków - powędrowały już do TŻta
Też polecam , bo warto. Ulotki dostałam podobne (miałam cyknąć fotkę ale widzę, że już jest )
CecyliaMiz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-12, 12:14   #591
maggie82
Zakorzenienie
 
Avatar maggie82
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 4 772
Dot.: Każda z nas to już maniaczka - znów z Yves Rocher przyszła paczka - część IX

Cytat:
Napisane przez kaasia_a Pokaż wiadomość
Odpisują "na odczepnego", też to zauważyłam. A kiedyś pisałam w sprawie dostępności jakiegoś kosmetyku w sklepie internetowym... napisałam bodajże we wtorek rano a odpowiedź dostałam w środę wieczorem Ale to jeszcze nie jest tak wkurzające jak te ich odpowiedzi. Pytam o coś a oni odpowiadają tak jakby tylko tytuł wiadomości przeczytali
Myślałam, że tylko ja tak mam - ale widzę, że to norma

Oj ciężko się z nimi dogadać
maggie82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-12, 15:07   #592
kaasia_a
Rozeznanie
 
Avatar kaasia_a
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 786
Dot.: Każda z nas to już maniaczka - znów z Yves Rocher przyszła paczka - część IX

Cytat:
Napisane przez maggie82 Pokaż wiadomość
Myślałam, że tylko ja tak mam - ale widzę, że to norma

Oj ciężko się z nimi dogadać
Oni tak mają
Kiedyś zapytałam, kiedy będą dostępne w sklepie internetowym wody toaletowe Kokos z Malezji 100ml. Oni na to odpisali coś, że "Wody Toaletowe Kokos z Malezji są w ofercie sklepu internetowego i w niektórych ofertach wysyłkowych". No tyle to ja też wiem, ale chciałam wiedzieć kiedy będą dostępne w e-sklepie bo chciałam dodać do koszyka...
Niedługo zacznę do nich pisać WIELKIMI LITERAMI
kaasia_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-12, 15:14   #593
Niebieska88
Zakorzenienie
 
Avatar Niebieska88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: KK
Wiadomości: 4 153
GG do Niebieska88
Dot.: Każda z nas to już maniaczka - znów z Yves Rocher przyszła paczka - część IX

Cytat:
Napisane przez kaasia_a Pokaż wiadomość
Oni tak mają
Kiedyś zapytałam, kiedy będą dostępne w sklepie internetowym wody toaletowe Kokos z Malezji 100ml. Oni na to odpisali coś, że "Wody Toaletowe Kokos z Malezji są w ofercie sklepu internetowego i w niektórych ofertach wysyłkowych". No tyle to ja też wiem, ale chciałam wiedzieć kiedy będą dostępne w e-sklepie bo chciałam dodać do koszyka...
Niedługo zacznę do nich pisać WIELKIMI LITERAMI
Odnoszę wrażenie, że tam jakiś automat odpowiada. Ma jakieś szablony wiadomości na często powtarzające się pytania. A to, że często nie trafia, to już jak widać nic strasznego dla YR...
__________________

Insta


PM 2018
Niebieska88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-12, 15:23   #594
trisse
Rozeznanie
 
Avatar trisse
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 542
Dot.: Każda z nas to już maniaczka - znów z Yves Rocher przyszła paczka - część IX

dziewczyny może któraś chce wodę Nature (60ml) - nowa bez 1 psiknięcia (dosłownie jednego, bo po pierwszym razie wiedziałam że to nie mój zapach) - wymienię się chętnie jakby któraś chciała
trisse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-12, 15:50   #595
zaczarowana
Zadomowienie
 
Avatar zaczarowana
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 300
Dot.: Każda z nas to już maniaczka - znów z Yves Rocher przyszła paczka - część IX

Cytat:
Napisane przez Niebieska88 Pokaż wiadomość
Cześć

Wczorajszą wizytę w sklepie stacjonarnym uważam za bardzo udaną!
Zakupiłam TŻtowi balsam po goleniu, krem do twarzy (seria z aloesem) oraz żel pod prysznic miętowy. Wykorzystałam ulotkę majową na krem i balsam, żel był w promocji za 9,90. Pozostałe kosmetyki męskie też, ale ze zniżką z ulotki jeszcze taniej. Dostałam ulotkę na Dzień Matki z próbką Neroli oraz próbkę kremu matującego Sebo Specific.

Później zostałam poproszona na krzesełko pani makijażystki Mogłam sobie wybrać jeden z pięciu look'ów. Postawiłam na fiolety w delikatniejszej odsłonie. Całość trwała ok. 40 minut. Pani była bardzo dokładna i delikatna (od razu powiedziałam, że mogę dziwnie reagować na malowanie powiek i rzęs ). Najbardziej zadowolona jestem z makijażu oczu, gdzie główną rolę odegrały cienie fiołek i dzika róża. Na koniec dostałam ulotkę, na której pani zaznaczyła kosmetyki, których użyła przy moim makijażu. I drugą z opisem pięciu look'ów i ulotką do wycięcia - zniżka na jeden kosmetyk do makijażu -40% ważna do końca czerwca

Bardzo polecam Make up days! Jeśli się powtórzą, korzystajcie bez wahania!

PS.Na fotce brakuje kosmetyków - powędrowały już do TŻta
A gdzie zdjęcie oczek? Tylko nie mów że nie zrobiłaś

Cytat:
Napisane przez kaasia_a Pokaż wiadomość
Oni tak mają
Kiedyś zapytałam, kiedy będą dostępne w sklepie internetowym wody toaletowe Kokos z Malezji 100ml. Oni na to odpisali coś, że "Wody Toaletowe Kokos z Malezji są w ofercie sklepu internetowego i w niektórych ofertach wysyłkowych". No tyle to ja też wiem, ale chciałam wiedzieć kiedy będą dostępne w e-sklepie bo chciałam dodać do koszyka...
Niedługo zacznę do nich pisać WIELKIMI LITERAMI
No faktycznie te odpowiedzi to takie na odczepnego. Takie byle co, byleby coś odpisać.
zaczarowana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-12, 16:29   #596
kaasia_a
Rozeznanie
 
Avatar kaasia_a
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 786
Dot.: Każda z nas to już maniaczka - znów z Yves Rocher przyszła paczka - część IX

Cytat:
Napisane przez trisse Pokaż wiadomość
dziewczyny może któraś chce wodę Nature (60ml) - nowa bez 1 psiknięcia (dosłownie jednego, bo po pierwszym razie wiedziałam że to nie mój zapach) - wymienię się chętnie jakby któraś chciała
Właśnie zdałam sobie sprawę z tego, że jeszcze nie wąchałam Nature Nie sprawdzałam też zapachu Rose Absolute, będę musiała to kiedyś nadrobić

Cytat:
Napisane przez zaczarowana Pokaż wiadomość
A gdzie zdjęcie oczek? Tylko nie mów że nie zrobiłaś


No faktycznie te odpowiedzi to takie na odczepnego. Takie byle co, byleby coś odpisać.
No właśnie Chociaż samej powieki Ja nawet miałam się na ten makijaż zapisać ale niestety zabrakło czasu, za dużo nauki na głowie...
kaasia_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-12, 16:37   #597
ksiezniczkaa87
Zakorzenienie
 
Avatar ksiezniczkaa87
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Płock
Wiadomości: 4 255
Dot.: Każda z nas to już maniaczka - znów z Yves Rocher przyszła paczka - część IX

Ja wczoraj zamówiłam z oferty urodzinowej: maseczkę Hammam, płukankę octową i szampon do włosów kręconych. Uwielbiam te produkty Jako gratis wybrałam VN.



Czaję się na Neroli Nie testowałam jeszcze, ale już wiem, że mi się spodoba Nie wiecie o żadnej ofercie z darmową Neroli?
ksiezniczkaa87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-12, 16:51   #598
Nusiolek
Zadomowienie
 
Avatar Nusiolek
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 313
Dot.: Każda z nas to już maniaczka - znów z Yves Rocher przyszła paczka - część IX

Cytat:
Napisane przez ksiezniczkaa87 Pokaż wiadomość
Ja wczoraj zamówiłam z oferty urodzinowej: maseczkę Hammam, płukankę octową i szampon do włosów kręconych. Uwielbiam te produkty Jako gratis wybrałam VN.



Czaję się na Neroli Nie testowałam jeszcze, ale już wiem, że mi się spodoba Nie wiecie o żadnej ofercie z darmową Neroli?
Neroli dopiero w tym miesiącu wyszła. Wątpię żeby w najbliższym czasie była darmowa
__________________
Kłamstwo obiegnie cały świat, zanim prawda zdąży włożyć buty.
Nusiolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-12, 17:40   #599
anekania
Zakorzenienie
 
Avatar anekania
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 247
Dot.: Każda z nas to już maniaczka - znów z Yves Rocher przyszła paczka - część IX

Cytat:
Napisane przez ksiezniczkaa87 Pokaż wiadomość
Ja wczoraj zamówiłam z oferty urodzinowej: maseczkę Hammam, płukankę octową i szampon do włosów kręconych. Uwielbiam te produkty Jako gratis wybrałam VN.



Czaję się na Neroli Nie testowałam jeszcze, ale już wiem, że mi się spodoba Nie wiecie o żadnej ofercie z darmową Neroli?
E no coś Ty przecież SeP wyszła listopad 2012?!
I jeszcze nie była nigdzie gratisem ogólnodostępnym.
__________________
Stay Strong
Only the strong survive
anekania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-12, 18:03   #600
sanielcia
Przyczajenie
 
Avatar sanielcia
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 24
Dot.: Każda z nas to już maniaczka - znów z Yves Rocher przyszła paczka - część IX

Macie jakieś doświadczenia z tym olejkiem do opalania?
http://www.yves-rocher.com.pl/slonec...do_opalania_f2

Chciałam go zamówić jako, że słońce mnie nie lubi i nie opala jak tylko ochrona jest większa niż F10 a to opalanie to i tak bardzo lekkie jest.
Od jakiegoś czasu niedostępny na stronie i czekam i czekam...
Napisałam do BOK to dostałam odpowiedź:

Uprzejmie informuję, iż na chwilę obecną nie posiadamy szczegółowej informacji na temat dostawy w/w produktów.

Skoro oni nie wiedzą kiedy będzie to kto ma wiedzieć
No i nie wiem czy opłaca się czekać czy lepiej zamówić coś innego ?
sanielcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:26.