powiekszenie piersi!wazne pytania! - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-04-02, 09:34   #91
kasia135
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 194
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Cytat:
Napisane przez angelap Pokaż wiadomość
Kasiu mozna placic w ratach
dzieki za odp.
a w jakich konkretnie ratach?? bo 11tys to nie jest mała sumka i zasatanawiam się skąd niektóre kobieta mają na taki zabieg, ponieważ mi do głowy przychodzi tylko kredyt....
kasia135 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-02, 13:16   #92
angelap
Raczkowanie
 
Avatar angelap
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Gdynia, Tipton
Wiadomości: 96
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Cytat:
Napisane przez kasia135 Pokaż wiadomość
dzieki za odp.
a w jakich konkretnie ratach?? bo 11tys to nie jest mała sumka i zasatanawiam się skąd niektóre kobieta mają na taki zabieg, ponieważ mi do głowy przychodzi tylko kredyt....
Kasie co do rat to jest to zalezne od kilinki do ktroej sie zglosisz
Ja pracuje w Anglii i latwiej jest tu uzbierac kaske na jakikolwiek zabieg
A gdzie planujesz zrobic zabieg?

Pozdrawiam Serdecznie
__________________
angelap jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-03, 11:28   #93
kasia135
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 194
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

szczrze mówiąc bardzo bym chciała ale z powodów finansowych nie wiem czy to bedzie możliwe, ciężko zdobyć taką kwotę
kasia135 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-03, 14:59   #94
milcia23
Raczkowanie
 
Avatar milcia23
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 327
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Witam wszystkich

Chciałabym powiększyć sobie biust, ale mam takie krępujące pytanie na które nie znalazłąm dotychczas odpowiedzi więc zwracam się do was dziewczyny które mają piersi powiększone, czy po powiekszeniu ( jak tak to po jakim okresie czasu po operacji) mąż będzie mi mógł mocno ściskać i bawić się biustem? Przepraszam jak ktoś uzna to pytanie za sprośne, ale od niego zależy czy dam sobie powiększyć ponieważ mąż nie chce żebym miała piersi tylko do patrzenia i głaskania. Bardzo was proszę o szczerą odpowiedź.
__________________
URATUJ PSIAKA

http://www.morusek.pl/ogloszenia/pol...y-oddam-psa/0/ ,

http://www.morusek.pl/ogloszenie/357...ima-na-dworze/ ,

http://www.schronisko.net/


Adoptując psa nie zmienisz świata, ale świat zmieni się dla tego psa!

milcia23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-03, 16:09   #95
Kaja G
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 4
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

a ja własnie bylam na konsultacji i dr. Dobrska odradzala mi zabieg.. w moim wieku zrobilaby tylko osobie zupelnie plaskiej, a ja do takich nie naleze i chyba nie zdaje sobie sprawy z tego jaki to jest bol cierpienie itd...
tak wiec sie chyba wstrzymam...
Kaja G jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-04, 12:46   #96
vichy
Raczkowanie
 
Avatar vichy
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: dom
Wiadomości: 317
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Cytat:
Napisane przez milcia23 Pokaż wiadomość
Witam wszystkich

Chciałabym powiększyć sobie biust, ale mam takie krępujące pytanie na które nie znalazłąm dotychczas odpowiedzi więc zwracam się do was dziewczyny które mają piersi powiększone, czy po powiekszeniu ( jak tak to po jakim okresie czasu po operacji) mąż będzie mi mógł mocno ściskać i bawić się biustem? Przepraszam jak ktoś uzna to pytanie za sprośne, ale od niego zależy czy dam sobie powiększyć ponieważ mąż nie chce żebym miała piersi tylko do patrzenia i głaskania. Bardzo was proszę o szczerą odpowiedź.
No u mnie nie ma zadnych oporow przed sciskaniem cycuszkow.... TZ bawi sie nimi zawsze...jadnak mocno sciskac i gniesc nie pozwalam...Sama mam jakies leki.Nie sadze aby od takich usciskow moglo sie cos stac
vichy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-04, 21:02   #97
angelap
Raczkowanie
 
Avatar angelap
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Gdynia, Tipton
Wiadomości: 96
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Cytat:
Napisane przez milcia23 Pokaż wiadomość
Witam wszystkich

Chciałabym powiększyć sobie biust, ale mam takie krępujące pytanie na które nie znalazłąm dotychczas odpowiedzi więc zwracam się do was dziewczyny które mają piersi powiększone, czy po powiekszeniu ( jak tak to po jakim okresie czasu po operacji) mąż będzie mi mógł mocno ściskać i bawić się biustem? Przepraszam jak ktoś uzna to pytanie za sprośne, ale od niego zależy czy dam sobie powiększyć ponieważ mąż nie chce żebym miała piersi tylko do patrzenia i głaskania. Bardzo was proszę o szczerą odpowiedź.
Juz po ok.3 tygodniach bez problemu bedzie mozna sciskac nowe piersiatka Bynajmiej tak bylo w moim przypadku.Jednak kazdemu sie goja inaczej i lekarz bedzie Cie na bierzaco informowal.Ten zabieg nie jest bolesny bo przeciez jestes pod narkoza .Ja tez sie strasznie balam i mialam obawy ale po zabiegu stwierdzam ze to nic takiego.
__________________
angelap jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-04-05, 08:00   #98
milcia23
Raczkowanie
 
Avatar milcia23
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 327
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

angelap dziękuje ci bardzo za odpowiedź. Kwestia tego po jakim czasie można je mocno łapać nie jest ważna,- tyle sie mąż jeszcze opanuje, tylko czy wogóle można się z nimi tak mocno obchodzić ( bez obawy o uszkodzenie czy przesunięcie się implantu). Jeszcze raz dziekuje i pozrdrawiam.
__________________
URATUJ PSIAKA

http://www.morusek.pl/ogloszenia/pol...y-oddam-psa/0/ ,

http://www.morusek.pl/ogloszenie/357...ima-na-dworze/ ,

http://www.schronisko.net/


Adoptując psa nie zmienisz świata, ale świat zmieni się dla tego psa!

milcia23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-06, 10:32   #99
angelap
Raczkowanie
 
Avatar angelap
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Gdynia, Tipton
Wiadomości: 96
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Cytat:
Napisane przez milcia23 Pokaż wiadomość
angelap dziękuje ci bardzo za odpowiedź. Kwestia tego po jakim czasie można je mocno łapać nie jest ważna,- tyle sie mąż jeszcze opanuje, tylko czy wogóle można się z nimi tak mocno obchodzić ( bez obawy o uszkodzenie czy przesunięcie się implantu). Jeszcze raz dziekuje i pozrdrawiam.
Ja w sumie nosilam stanik ochronny(ten od lekrza)az 2 miesiace bo mialam obawy go sciagac.Cieszko sie przyzwyczajic ale to przychodz z czasem.Ja juz teraz sie tak przyzwyczailam ze czasmi zapominam ze mam sylikony(zabieg mialam 5 grudnia-to 4 miesiace temu).Moj mezczyzna na prawde mocno mi sciska,chodze na silownie i wykonuje cwiczenia na biust i nic sie nie dzieje.Nawet mnie nic nie boli .Moze tez przez to ze mam pod miesien i na wierzku jest moja piers i ze nie mam duzej protezy bo na pewno jest roznica w gojeniu i pozniejszym dotykaniu,sciskaniujak ...jak sie wstawi wieksza proteze.Moj lekarz wiedzial co robi.Polecam go - ZDZITOWIECKI

POZDRAWIM SERDECZNIE
__________________
angelap jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-06, 11:59   #100
milcia23
Raczkowanie
 
Avatar milcia23
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 327
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

angelap dziękuje za odpisanie ja też chciałabym mieć tak jak ty zrobione. Jakbyś mogła to napisz coś dokładniej o lekarzu którego polecasz tzn w jakim mieście przyjmuje i ile w sumie kosztował cię zabieg ( czy brałaś jakiś kredyt)
__________________
URATUJ PSIAKA

http://www.morusek.pl/ogloszenia/pol...y-oddam-psa/0/ ,

http://www.morusek.pl/ogloszenie/357...ima-na-dworze/ ,

http://www.schronisko.net/


Adoptując psa nie zmienisz świata, ale świat zmieni się dla tego psa!

milcia23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-06, 13:21   #101
julka:)
Zakorzenienie
 
Avatar julka:)
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 3 367
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Cytat:
Napisane przez vichy Pokaż wiadomość
Ja rowniez uwazam,ze byla to moja najlepsza decyzja.Jestem strasznie szczesliwa,ze mam co do stanika wlozyc!!!!Nie wiadomo oczywiscie,jak dlugo bede mogla sie nimi cieszyc,czy nie bedzie za pare lat jakichs komplikacji....ale jak cos....to zrobie po raz kolejny.no i o 1 rozmiar wieksze !!!!
no ja tez mysle ze jak bede robic op.za pare lat to robie wieksze ehh
__________________
"Just come to see me
everyday
and let me remind you
how much I care"


I told myself I won't miss you,but I remember what it feels like beside you...
julka:) jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-04-09, 18:11   #102
andzia_i
Rozeznanie
 
Avatar andzia_i
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 545
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Apetyt rośnie w miare jedzenia, hehe, bo ja też momentami chciałabym większe, chociaż w nielicznych sklepach dostane 70 E
Ja jestem 6 tygodni po i dalej mi sie wszystko goi, mój mężczyżna już mi je ściska i miętosi na wszelkie sposoby, ale sutki mam jeszcze bardzo wrażliwe.
ja miałam cięcie pod pachą i gdybym miała drugi raz robić operacje to nie chciałbym innego cięcia, bo jak na razie to w miejscu cięcia nie mam czucia.
Natomiast jeżeli chodzi o reakcję mężczyzny to stwierdził, że są boskie!!
andzia_i jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-11, 11:24   #103
angelap
Raczkowanie
 
Avatar angelap
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Gdynia, Tipton
Wiadomości: 96
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Cytat:
Napisane przez milcia23 Pokaż wiadomość
angelap dziękuje za odpisanie ja też chciałabym mieć tak jak ty zrobione. Jakbyś mogła to napisz coś dokładniej o lekarzu którego polecasz tzn w jakim mieście przyjmuje i ile w sumie kosztował cię zabieg ( czy brałaś jakiś kredyt)
Pan doktor przyjmuje w Gdyni i Gdansku On ma strone internetowa-wpisz na google : Janusz Zdzitowiecki Tam sa ceny , zdjecia , przebieg operacji.....
Lekarz zna sie na rzeczy i jestem tego dowodem.Ciesze sie teraz ze nie zgodzil sie na wieksze silikony bo te sa naturalne a mam miseczke D w stanikach naturalnych Te z poduszkami juz nie kupuje.PS.na tej stronie jest do niego kontakt

POZDRAWIAM SERDECZNIE

PS. ja na moja operacje zarobilam na ciezkiej pracy w Anglii
__________________
angelap jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-14, 16:23   #104
milcia23
Raczkowanie
 
Avatar milcia23
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 327
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

dzięki znalazłam tą strone i wszystkie informacje.
Szkoda tylko że nie potrafie mówić po angielsku też bym wyjechała choć na pół roku, a tak zostaje mi kredyt
__________________
URATUJ PSIAKA

http://www.morusek.pl/ogloszenia/pol...y-oddam-psa/0/ ,

http://www.morusek.pl/ogloszenie/357...ima-na-dworze/ ,

http://www.schronisko.net/


Adoptując psa nie zmienisz świata, ale świat zmieni się dla tego psa!

milcia23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-16, 07:59   #105
angelap
Raczkowanie
 
Avatar angelap
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Gdynia, Tipton
Wiadomości: 96
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Cytat:
Napisane przez milcia23 Pokaż wiadomość
dzięki znalazłam tą strone i wszystkie informacje.
Szkoda tylko że nie potrafie mówić po angielsku też bym wyjechała choć na pół roku, a tak zostaje mi kredyt
Wiem ze jest duzo w Anglii ludzi , ktorzy nie znaja jezyka.Wiem ze mozna wyjechac do Tesco-dobrze placa-przez Polska agencja,,job pilot(cos takiego).Ja wyjechalam pierwszy raz do Anglii wlasnie przez agencje ale jak opiekunka do starszych ludzi i bylam bardzo zadowolona.Jednak jak zmienilam miejscowosc i szukalam pracy na miejscu to bylo gorzej .Polecam Ci agencja z polski.O nic nie bedziesz musiala sie martwic bo zalatwiaja Ci mieszkanie obok pracy, wszystkie papierki..........i sa pomocni w kazdej sytuacji.TO DOBRE

POZDRAWIAM SERDECZNIE
__________________
angelap jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-30, 17:59   #106
fiona24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Witam !

Ja tez jestem juz zdecydowana
20 listopada to moj dzien, czy któraś tez planuje taka date we Wrocławiu?

Pozdrowinki
fiona24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-30, 19:09   #107
maryna27
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 47
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Cześć dziewczyny jestem posiadaczka rozmiaru 75B, a co najgorsze mam nierówne piersi - jedna jest większa od drugiej. Wiem, że podobno każda z nas tak ma, ale u mnie dość bardzo to widać. Już od dłuższego czasu ,myślę nad operacją, ale mam pewne obawy no i nie wiem do kogo warto się wybrać na taką operację. Wszystkie dziewczyny z Łodzi proszę o pomoc. Napiszcie mi czy jest u nas jakiś dobry lekarz zajmujący się operacjami piersi. Dzięki i pozdrawiam.
P.S. Gratuluję dziewczynom, które zdecydowały się na operację i tym samym pomogły sobie samym pozbyć się tego okropnego kompleksu "deski"

Edytowane przez maryna27
Czas edycji: 2007-09-30 o 19:10 Powód: błąd w pisowni
maryna27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-30, 22:18   #108
lil' sexy
Zadomowienie
 
Avatar lil' sexy
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 818
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

maryna ja robiłam w Łodzi, więc jakby co to służę pomocą
__________________
"Piękność jest dla kobiet ważniejsza niż inteligencja, bo mężczyznom łatwiej przychodzi patrzenie niż myślenie."

MD
lil' sexy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-01, 00:11   #109
syntax
Raczkowanie
 
Avatar syntax
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 30
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

czy kto moze odpowiedziec mi na pytanko??? jesli spodziewam sie dziecka za 3 miesiace czy mge wylkonac lifting piersi?? jesli chcem karmic piersia czy sa jakies przeciwwskazan??
syntax jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-02, 23:56   #110
aga_cz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Cześć jestem nowa i równierz zastanawiam się nad nowym wyglądem moich piersiątek. Prosze podaj mi dokładny adres kliniki w której robiłaś swój biuścik. A, dziewczyny kase na operacje mozecie zarobić np. w Szkocji tak jak ja. Pracuje jako care asistante i mimo że zarabiam minimum krajowe to po 4 m-cach stać mnie na operacje
aga_cz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-05, 16:25   #111
anitka12345
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa/Kraków
Wiadomości: 1 755
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Cytat:
Napisane przez aga_cz Pokaż wiadomość
Cześć jestem nowa i równierz zastanawiam się nad nowym wyglądem moich piersiątek. Prosze podaj mi dokładny adres kliniki w której robiłaś swój biuścik. A, dziewczyny kase na operacje mozecie zarobić np. w Szkocji tak jak ja. Pracuje jako care asistante i mimo że zarabiam minimum krajowe to po 4 m-cach stać mnie na operacje
a ile taka operacja kosztuje?
anitka12345 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-05, 16:34   #112
anitka12345
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa/Kraków
Wiadomości: 1 755
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Mój TŻ nie chciałby dotykać sztucznych piersi,jest przeciwny takim operacjom ...bo to przecierz slokony,a nie naturalne piersi ... jestem przeciwna takim operacją,chodz mam bardzo mały biust,bo tylko 80 cm,a pod biustem 73 .... jak facet wygladam:/
anitka12345 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-05, 16:37   #113
anitka12345
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa/Kraków
Wiadomości: 1 755
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Cytat:
Napisane przez Kaja G Pokaż wiadomość
bardzo dziekuje
a jak reaguja mezczyzni? potrafia sie zorientowac ze nienaturalne? wiem, moze glupie te moje pytania, ale chcialaby wiedziec wszystko..
czy bol po zabiegu jest na tyle duzy ze nie mozna pracowac umyslowo? (tzn wiecej niz jakies 2 dni?) mam wazne dla mnie egzaminy w maju, wiec nie moge sobie pozwolic na tydzien wegetacji umyslowej, a w sumie odpowiadalo mi miec to jak najszybciej za soba (jesli sie zdecyduje), zeby po egzaminach moc jak najszybciej wyjechac wiec moze udaloby mi sie zdazyc np. w kwietniu.
pozdrawiam

wydaje mi się że da się rozpoznać,i faceci też to rozpoznają,bo jak sobie zrobisz implanty np rozmiar d to będa tak jakoś nie naturalnie jędrne ...
anitka12345 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-06, 08:23   #114
foxia
Raczkowanie
 
Avatar foxia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 79
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Syntax, na czas ciąży lepiej sobie darować wszelkie czynności chirurgiczne wykonywane na biuście.

anitka12345, skoro nie interesuję Cię taka operacja, to nie mam pojęcia czemu interesuje Cię cena. Cena zależy od lekarza, u którego się zabieg wykonuje, od wkładki, jaką się wybierze, czasem płaci się za to, ze chcesz być operowana w weekend. Ceny wahają się od 7 do 15 tysięcy.
A podejście do sztucznego biustu jest bardzo różne. Mój TŻ nie ma nic przeciwko sztucznemu biustowi. I większość moich znajomych podziela jego zdanie.
A co do różnicy, to w pierwszym roku po operacji będzie różnica. Ale później będzie na tyle niewielka, że tylko wprawne oko zauważy, że to silikonki albo nie.
foxia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-06, 09:47   #115
Momo
Zakorzenienie
 
Avatar Momo
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ok. Bydgoszczy
Wiadomości: 5 520
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Cytat:
Napisane przez syntax Pokaż wiadomość
czy kto moze odpowiedziec mi na pytanko??? jesli spodziewam sie dziecka za 3 miesiace czy mge wylkonac lifting piersi?? jesli chcem karmic piersia czy sa jakies przeciwwskazan??
Ciąża
__________________
Moim ulubionym sprzętem kuchennym jest laptop ...

Kobieta zmienną jest...moje hobby
http://www.zapiskiroztrzepane.pl/


Awatar - made by Momo
Momo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-06, 12:54   #116
anitka12345
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa/Kraków
Wiadomości: 1 755
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

foxia
ciekawiło mi ile to kosztuje,bo w sumie nie jestem zadowolona ze swoich pierski,gdyby mój facet nie był przeciwny robieniu takich operacji to może bym sobie zrobiła,skoro piszesz że ledwo da się zauważyć różnice miedzy slokonami,a prawdziwymi piersiami,zastanawiam się tylko czy jak bym pozniej miała dzidziusia to moge go normalnie piiersią karmić ..? chyba nie:/?
anitka12345 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-06, 18:09   #117
Madziorka
Zakorzenienie
 
Avatar Madziorka
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 979
GG do Madziorka
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Cytat:
Napisane przez anitka12345 Pokaż wiadomość
foxia
ciekawiło mi ile to kosztuje,bo w sumie nie jestem zadowolona ze swoich pierski,gdyby mój facet nie był przeciwny robieniu takich operacji to może bym sobie zrobiła,skoro piszesz że ledwo da się zauważyć różnice miedzy slokonami,a prawdziwymi piersiami,zastanawiam się tylko czy jak bym pozniej miała dzidziusia to moge go normalnie piiersią karmić ..? chyba nie:/?
dobre pytanie, ostatnio też zastanawiam się nad operacją piersi,moje nie są małe , mam 75c, chodzi o to że są wiszące jakbym wykarmiła z trójke dzieci a dzieci jeszcze nie mam, nie podoba mi sie ich kształt, chciałabym żeby były bardziej podniesione i okrągłe a nie zwisy.
Madziorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-07, 08:31   #118
foxia
Raczkowanie
 
Avatar foxia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 79
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Cytat:
Napisane przez anitka12345 Pokaż wiadomość
zastanawiam się tylko czy jak bym pozniej miała dzidziusia to moge go normalnie piiersią karmić ..? chyba nie:/?
anitka12345, oczywiście, że można karmić piersią po takim zabiegu. W tym celu implant wszczepia się pod mięsień, a nie pod gruczoł. Więcej bólu, ale karmić bez problemu można. Dużo dziewczyn powiększa biust przed ciązą.
foxia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-12, 18:56   #119
Czkasia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-01
Wiadomości: 360
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

edit

Edytowane przez Czkasia
Czas edycji: 2007-11-27 o 15:26 Powód: błąd
Czkasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-12, 19:21   #120
lil' sexy
Zadomowienie
 
Avatar lil' sexy
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 818
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Ja o tej doktor nic nie słyszałam, a trochę się tematem nadal nie interesuję. Jak będziesz na konsultacji to koniecznie poproś o jak najwięcej jej prac, żeby zobaczyć efekty i zastanowić się czy właśnie o to Ci chodzi. Każdy lekarz ma trochę inny "styl" robienia piersi.
__________________
"Piękność jest dla kobiet ważniejsza niż inteligencja, bo mężczyznom łatwiej przychodzi patrzenie niż myślenie."

MD
lil' sexy jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:00.