TOP MODEL - Zostań modelką - część III - Strona 63 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-05-16, 20:25   #1861
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część III

Cytat:
Napisane przez wild_horse Pokaż wiadomość
i Justyna powiedziała, że jej się podoba jej ciało, że ma ładne piersi, ładną pipę
Wiem, że literówka, ale urocza
W tej edycji nikomu nie kibicuję. Na początku moją faworytką była Marcela, ale od 2 odcinków mnie drażni. Justyna ślicznie wychodzi na zdjęciach, Renata też, ale jest jakaś rozedrgana emocjonalnie.
Co do wyjazdu do Izraela, zgadzam się, że Piróg wybrał dziewczynę, z którą mu najbardziej "po drodze", z którą się lubi i pobawi się na imprezach , jakoś nie wyobrażam sobie, żeby jechał z drętwą Anką albo Renatą.
__________________
Nienawidzę nieoświeconego tłumu i unikam go.
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-16, 20:33   #1862
wild_horse
Zakorzenienie
 
Avatar wild_horse
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 855
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część III

Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
pogrubione - przepraszam, wiem, ze to literówka ale
Hahaha, nawet nie zauważyłam tej literówki
__________________
love
wild_horse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-16, 21:13   #1863
martusia205
Zakorzenienie
 
Avatar martusia205
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: z krzesła :)
Wiadomości: 11 764
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część III

Hm z tego co wiem to Zuza nie jest imprezowa, często powtarza że na imprezach zawsze podpiera ściany ale wyluzowana jest, to prawda

---------- Dopisano o 22:13 ---------- Poprzedni post napisano o 22:12 ----------

Cytat:
Napisane przez Nicole`_ Pokaż wiadomość
To zdjęcie z mamą... na panelu było na wyświetlaczu w tle w dużym rozmiarze i nie widziałam nic innego jak te rozjechane oczy
Ja nic takiego nie widzę na tym zdjęciu więc nie wiem co masz na myśli
__________________
Wiesz co?... Nawet gdyby został Ci tylko uśmiech i mały palec,to i tak byłbyś mężczyzną mojego życia 



http://suwaczki.slub-wesele.pl/201007032438.html
martusia205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-16, 21:40   #1864
ahmily
Zakorzenienie
 
Avatar ahmily
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 461
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część III

kurczę, Klaudia zawsze mi wyglądała na taką drobniutką i niższą, a tutaj te nogi.. WOW
http://redir.atmcdn.pl/scale/o2/tvn/...360&quality=85
__________________
od nowa
ahmily jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-16, 21:51   #1865
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część III

Cytat:
Napisane przez ahmily Pokaż wiadomość
kurczę, Klaudia zawsze mi wyglądała na taką drobniutką i niższą, a tutaj te nogi.. WOW
http://redir.atmcdn.pl/scale/o2/tvn/...360&quality=85
no naprawdę niezłe ma te nogi! Zuza i Justyna trochę odstają od reszty jeśli chodzi o figury ale Renata na tym zdjęciu też jakoś nie zachwyca
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-16, 23:17   #1866
spiniaa
Rozeznanie
 
Avatar spiniaa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 847
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część III

piszecie ze Zuza ma kompleksy a przyszla do top model, a moze miala jakies tam wczesniej a w top model inaczej patrzy na siebie? co oni moga zrobic z czlowieka powtarzajac ze za gruba i za gruba, nawet najtwardsze osoby moga sie zalamac
tak tylko pisze broniac jej lekko,chociaz uwazam ze powinna byla odpasc juz dawno bo naprawde ma jedna mine na zdjeciach
spiniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-16, 23:46   #1867
malootka
Zakorzenienie
 
Avatar malootka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 4 567
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część III

Cytat:
Napisane przez spiniaa Pokaż wiadomość
piszecie ze Zuza ma kompleksy a przyszla do top model, a moze miala jakies tam wczesniej a w top model inaczej patrzy na siebie? co oni moga zrobic z czlowieka powtarzajac ze za gruba i za gruba, nawet najtwardsze osoby moga sie zalamac
tak tylko pisze broniac jej lekko,chociaz uwazam ze powinna byla odpasc juz dawno bo naprawde ma jedna mine na zdjeciach
zgadzam się
taka konkurencja to poważna presja dla dziewczyny, która nie wierzy w siebie w 100%.

Klaudia jest bezkonkurencyjna na tym zdjęciu uwidoczniły się jej wszystkie atuty, reszta dziewczyn wygląda przy niej jakoś blado.
malootka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-05-17, 00:02   #1868
Atomoowka
Wtajemniczenie
 
Avatar Atomoowka
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 236
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część III

Dołączam do wątku, fajnie z kimś poplotkować o TM.

Co do kibicowania ja długo byłam za Marcelą, moim zdaniem jest bardzo ładna ale nie wiem czy coś zdziała w świecie mody.

Tamara mnie zupełnie nie przekonuje, moim zdaniem wygląda jak zwykła wiejska dziewucha, pełno takich na ulicy.

Klaudia nie wiem jakoś zawsze tak z tyłu była, nigdy jakoś specjalnie jej figury nie widziałam, nie zwracam na nią jakoś zupełnie uwagi. No ale ta fotka wow, a te nogi, chyba już wiem czemy tak długo w TM jest. Ma dziewczyna warunki.

Justyna i Zuza fajne laski ale jako kumpelę a nie top modelki.
Justyna z twarzy zupełny przeciętniak, choć mega fotogeniczna dziewczyna
__________________
Kochany synek Aleks 25.03.2012
Wymarzony Mati 12.06.2018

Ślubuję Ci 10.05.2014


11.01.2013 kierrrrowca

Edytowane przez Atomoowka
Czas edycji: 2013-05-17 o 00:03
Atomoowka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-17, 07:22   #1869
el_vestido_rojo
beach please
 
Avatar el_vestido_rojo
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 205
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część III

Cytat:
Napisane przez ahmily Pokaż wiadomość
kurczę, Klaudia zawsze mi wyglądała na taką drobniutką i niższą, a tutaj te nogi.. WOW
http://redir.atmcdn.pl/scale/o2/tvn/...360&quality=85
Wow, jestem pod wrażeniem Pod względem figury i wzrostu Klaudia wygląda najlepiej z nich wszystkich
Cytat:
Napisane przez Atomoowka Pokaż wiadomość
Tamara mnie zupełnie nie przekonuje, moim zdaniem wygląda jak zwykła wiejska dziewucha, pełno takich na ulicy.
Całkowicie się z tobą zgadzam! W ostatnim odcinku było to bardzo widoczne. W mojej opinii, Tamara na tle innych dziewczyn nie jest nawet ładna.
Cytat:
Klaudia nie wiem jakoś zawsze tak z tyłu była, nigdy jakoś specjalnie jej figury nie widziałam, nie zwracam na nią jakoś zupełnie uwagi. No ale ta fotka wow, a te nogi, chyba już wiem czemy tak długo w TM jest. Ma dziewczyna warunki.
masz rację, z tym że nadal uważam że twarz ma bardzo przeciętna (wiem, że to atut dla modelki, ale ogólnie jej twarz nie kojarzy mi się z modelkami z wybiegów)

Edytowane przez el_vestido_rojo
Czas edycji: 2013-05-17 o 07:24
el_vestido_rojo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-17, 08:09   #1870
syklamen
Zakorzenienie
 
Avatar syklamen
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Magiczna kraina Narnia, gdzieś na Latarnianym Pustkowiu...:)
Wiadomości: 6 518
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część III

Cytat:
Napisane przez el_vestido_rojo Pokaż wiadomość
Całkowicie się z tobą zgadzam! W ostatnim odcinku było to bardzo widoczne. W mojej opinii, Tamara na tle innych dziewczyn nie jest nawet ładna.
Ona niby brzydka nie jest, ale ma taką trochę dziwną twarz, trudno mi powiedzieć, co dokładnie jest nie tak, ale ja bym powiedziała, że ma taki 'kaczy' wyraz twarzy. No i te żółte włosy i żółte zęby - mnie to nie przekonuje.
__________________
47/2017 48/2016 80/2015 95/2014

Edytowane przez syklamen
Czas edycji: 2013-05-17 o 08:12
syklamen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-17, 08:35   #1871
Withers
Zakorzenienie
 
Avatar Withers
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3 191
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część III

Cytat:
Napisane przez ahmily Pokaż wiadomość
kurczę, Klaudia zawsze mi wyglądała na taką drobniutką i niższą, a tutaj te nogi.. WOW
http://redir.atmcdn.pl/scale/o2/tvn/...360&quality=85
Wow, myślałam, że to Renata jest z nich wszystkich najwyższa, a tutaj wyróżnia się Klaudia i Marcela też nie wygląda na niską. Co do Klaudii, to ona zaczęła mnie do siebie przekonywać od ostatniego odcinka. Pięknie wyglądała w tym makijażu i pióropuszu
__________________

Wining and dining, drinking and driving

Excessive buying, overdose and dying
Withers jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-17, 08:46   #1872
romys
Raczkowanie
 
Avatar romys
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 335
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część III

Marcela ma tylko 172, ale na prawie każdym zdjęciu wygląda na wyższą. Np na tym zdjęciu wydaje się być troszkę wyższa od Justyny, która ma 174. Renata nie wygląda na swoje 180, ale ona jakoś tak się wygięła, to pewnie dlatego

Edit: Zuza i Marcela są prawie tego samego wzrostu, jednak na tym zdjęciu widać, że Marcela ma dłuższe nogi. Może dlatego wydaje się być wyższa niż jest w rzeczywistości.

Edytowane przez romys
Czas edycji: 2013-05-17 o 08:49
romys jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-17, 09:15   #1873
martusia205
Zakorzenienie
 
Avatar martusia205
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: z krzesła :)
Wiadomości: 11 764
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część III

cóż, chyba powoli moją faworytką staje się Klaudia
__________________
Wiesz co?... Nawet gdyby został Ci tylko uśmiech i mały palec,to i tak byłbyś mężczyzną mojego życia 



http://suwaczki.slub-wesele.pl/201007032438.html

Edytowane przez martusia205
Czas edycji: 2013-05-17 o 09:17
martusia205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-17, 10:23   #1874
sylwiakaa
Zadomowienie
 
Avatar sylwiakaa
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Katowice / London
Wiadomości: 1 636
Odp: TOP MODEL - Zostań modelką - część III

Renata jest bardzo wysoka. Wygląda na swoje 180 w realu.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
W oczekiwaniu na maleństwo... <3
sylwiakaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-17, 11:17   #1875
lagerfeldised
Rozeznanie
 
Avatar lagerfeldised
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 931
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część III

Cytat:
Napisane przez ahmily Pokaż wiadomość
kurczę, Klaudia zawsze mi wyglądała na taką drobniutką i niższą, a tutaj te nogi.. WOW
http://redir.atmcdn.pl/scale/o2/tvn/...360&quality=85
No i na tym zdjęciu widać dokładnie, kto ma warunki, a kto nie. Trzy pierwsze od lewej, a trzy kolejne, to zupełnie inna bajka. Oczywiście na mój gust, tak po prostu oceniając figury, to wszystkie mają fajne ciałka i nie ma co krytykować, ale jeżeli chodzi o figurę na wybieg, to tylko pierwsze trzy. Pomijając wzrost, bo akurat na tym zdjęciu wszystkie wydają się być równie wysokie, może Klaudia trochę wyższa.
__________________
13.03.2013 Prawo jazdy
30.03.2013 Pierwszy własny samochód
lagerfeldised jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-17, 11:58   #1876
el_vestido_rojo
beach please
 
Avatar el_vestido_rojo
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 205
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część III

Cytat:
Napisane przez syklamen Pokaż wiadomość
Ona niby brzydka nie jest, ale ma taką trochę dziwną twarz, trudno mi powiedzieć, co dokładnie jest nie tak, ale ja bym powiedziała, że ma taki 'kaczy' wyraz twarzy. No i te żółte włosy i żółte zęby - mnie to nie przekonuje.

Dziwi mnie, że jurorzy tak się nią zachwycają.

---------- Dopisano o 12:58 ---------- Poprzedni post napisano o 12:56 ----------

Cytat:
Napisane przez lagerfeldised Pokaż wiadomość
No i na tym zdjęciu widać dokładnie, kto ma warunki, a kto nie. Trzy pierwsze od lewej, a trzy kolejne, to zupełnie inna bajka. Oczywiście na mój gust, tak po prostu oceniając figury, to wszystkie mają fajne ciałka i nie ma co krytykować, ale jeżeli chodzi o figurę na wybieg, to tylko pierwsze trzy. Pomijając wzrost, bo akurat na tym zdjęciu wszystkie wydają się być równie wysokie, może Klaudia trochę wyższa.
Pierwsze dwie napewno
el_vestido_rojo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-17, 12:08   #1877
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część III

Cytat:
Napisane przez syklamen Pokaż wiadomość
Ona niby brzydka nie jest, ale ma taką trochę dziwną twarz, trudno mi powiedzieć, co dokładnie jest nie tak, ale ja bym powiedziała, że ma taki 'kaczy' wyraz twarzy. No i te żółte włosy i żółte zęby - mnie to nie przekonuje.
trafiłaś w sedno

Cytat:
Napisane przez romys Pokaż wiadomość
Marcela ma tylko 172, ale na prawie każdym zdjęciu wygląda na wyższą. Np na tym zdjęciu wydaje się być troszkę wyższa od Justyny, która ma 174. Renata nie wygląda na swoje 180, ale ona jakoś tak się wygięła, to pewnie dlatego

Edit: Zuza i Marcela są prawie tego samego wzrostu, jednak na tym zdjęciu widać, że Marcela ma dłuższe nogi. Może dlatego wydaje się być wyższa niż jest w rzeczywistości.
Marcela mimo, ze niewysoka, to ma świetne proporcje, jest drobna, szczupła - stąd Zuza klocowato przy niej wygląda Nic nie mam do figury Zuzy, jest zgrabna ale to nie jest figura modelki. Co ta dziewczyna robi w tym programie Wiele osób mówi coś o pieknej twarzy, może byłaby i piękna gdyby nie ten nos

Cytat:
Napisane przez martusia205 Pokaż wiadomość
cóż, chyba powoli moją faworytką staje się Klaudia
Zawsze uważałam że Klaudia ma fantastyczną figurę - jest bardzo proporcjonalna, szczuplutka ale w żadnym razie nie wygląda na wychudzoną - ideal ale niestety twarz ma dość przecietną
W tm programie jednak tyle wystarcza by być najlepszą / prawie najlepszą. Nr jest wg mnie Renata.

Cytat:
Napisane przez lagerfeldised Pokaż wiadomość
No i na tym zdjęciu widać dokładnie, kto ma warunki, a kto nie. Trzy pierwsze od lewej, a trzy kolejne, to zupełnie inna bajka. Oczywiście na mój gust, tak po prostu oceniając figury, to wszystkie mają fajne ciałka i nie ma co krytykować, ale jeżeli chodzi o figurę na wybieg, to tylko pierwsze trzy. Pomijając wzrost, bo akurat na tym zdjęciu wszystkie wydają się być równie wysokie, może Klaudia trochę wyższa.
A Renata? Wysoka 180 cm (może na tym zdjeciu wyszłą niekorzystnie ale to przypadek) figura moze nie tak genialna jak u Klaudii ale całkiem całkiem. I twarz - najpiękniejsza
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-17, 13:19   #1878
romys
Raczkowanie
 
Avatar romys
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 335
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część III

http://topmodel.tvn.pl/aktualnosci,2...bek,87558.html

Idolka trzynastolatek, która nie wie czy w Polsce mamy sejm czy senat, a jej najnowsza płyta inspirowana jest III częścią Dziadów
Finał komentować pewnie będzie Wodzianka albo Jola Rutowicz, bo Natalka Siwiec już była.
romys jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-17, 14:02   #1879
ricca166
Wtajemniczenie
 
Avatar ricca166
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 430
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część III

Cytat:
Napisane przez syklamen Pokaż wiadomość
Ona niby brzydka nie jest, ale ma taką trochę dziwną twarz, trudno mi powiedzieć, co dokładnie jest nie tak, ale ja bym powiedziała, że ma taki 'kaczy' wyraz twarzy. No i te żółte włosy i żółte zęby - mnie to nie przekonuje.
Zgadzam się w 100%. Od początku coś mi w tej dziewczynie nie pasuje, dziwnie chodzi, a jej twarz też mi się kojarzy z kaczką. Nie wiem, czemu jest tak faworyzowana przez jurorów, ale wiadomo, jaka jest prawda? Może to wszystko jakoś ustawione już z góry jest.
ricca166 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-17, 14:12   #1880
ahmily
Zakorzenienie
 
Avatar ahmily
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 461
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część III

http://topmodel.tvn.pl/wideo,2100,v/...ja,751938.html

Tutaj też Zuza wygrała
__________________
od nowa
ahmily jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-17, 14:29   #1881
acidka
Zakorzenienie
 
Avatar acidka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 621
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część III

Cytat:
Napisane przez Lukrecja_Borgia Pokaż wiadomość
Wiem, że literówka, ale urocza
W tej edycji nikomu nie kibicuję. Na początku moją faworytką była Marcela, ale od 2 odcinków mnie drażni. Justyna ślicznie wychodzi na zdjęciach, Renata też, ale jest jakaś rozedrgana emocjonalnie.
Co do wyjazdu do Izraela, zgadzam się, że Piróg wybrał dziewczynę, z którą mu najbardziej "po drodze", z którą się lubi i pobawi się na imprezach , jakoś nie wyobrażam sobie, żeby jechał z drętwą Anką albo Renatą.
Zgadzam się co do Marceli - jej postawa w ostatnich 2 odcinkach jest nie do przyjęcia.
I co do Zuzy i motywów Piroga - też. Jakoś tak podobni są do siebie no i te kolczyki

Gdy Ania odpadała w tym odcinku to jakoś tak przykro mi się zrobiło, ale później jak o tym pomyślałam, to już sama nie wiem na kogo pora do domu a na kogo nie. Jakoś żadna nie ma połączenia potencjału, samozaparcia, charyzmy, siły.

Podoba mi się entuzjazm Justyny, uroda Renaty, figura Marceli, ale chyba ostatecznie najbardziej Tamara. Nie rozumiem zarzutów do jej urody

Czyli jak dla mnie następne do wyrzucenia byłyby Klaudia i Zuza, a coś czuję, że to raczej niemożliwe.
__________________
kliknij i pomóż -> http://www.poomoc.pl/


mama 2015 i 2018
acidka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-17, 15:23   #1882
Jenny Lila
Raczkowanie
 
Avatar Jenny Lila
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 331
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część III

Klaudia chce podbić blogosferę
http://lusija-model-diary.blogspot.c...del-diary.html
__________________
-myśleć poztywnie
-rozkoszować się życiem
- marzenia do spełnienia
Jenny Lila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-17, 15:40   #1883
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część III

Kacper: "100% prawdziwości"
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-17, 16:39   #1884
Melissa86
Zakorzenienie
 
Avatar Melissa86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 899
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część III

Cytat:
Napisane przez Jenny Lila Pokaż wiadomość
Dzięki za link.

---------- Dopisano o 17:38 ---------- Poprzedni post napisano o 17:35 ----------

Zdjęcia dziewczyn z Indii
http://topmodel.tvn.pl/foto,2101,g/g...dii,31088.html

Bardzo nie podoba mi się broda Renaty, z tym przedziałkiem na środku. ;P Na sesjach tego nie widać (albo graficy robią swoje), ale i na castingu i teraz znowu widzę tę brodę.

Marcela i Klaudia ślicznie.

Justyna moim zdaniem absolutnie niefotogenicznie. Jej zdjęcia testowe też mi się nie podobają.

---------- Dopisano o 17:39 ---------- Poprzedni post napisano o 17:38 ----------

Sesja Gabrysi Pacholarz z II edycji
http://topmodel.tvn.pl/foto,2101,g/g...sji,31076.html
Melissa86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-17, 17:42   #1885
Drift
Wtajemniczenie
 
Avatar Drift
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 221
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część III

Cytat:
Napisane przez Melissa86 Pokaż wiadomość
Dzięki za link.

---------- Dopisano o 17:38 ---------- Poprzedni post napisano o 17:35 ----------

Zdjęcia dziewczyn z Indii
http://topmodel.tvn.pl/foto,2101,g/g...dii,31088.html
Na tych zdjęciach podoba mi się tylko Marcela. Tamara jakoś dziwnie się wygina i te miny .
__________________
Moje idee to gwiazdy, których nie potrafię ułożyć w konstelacje
Mt 7, 7-8
Drift jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-17, 17:46   #1886
Naomi21
Zakorzenienie
 
Avatar Naomi21
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 10 085
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część III

Cytat:
Napisane przez Melissa86 Pokaż wiadomość
Marcela chyba najładniej Justyna zadziwiająco słabo.
__________________
Książki 2021 98
(2020-125, 2019 - 67, 2018 - 87, 2017 - 108, 2016 - 56, 2015 - 54, 2014 - 42, 2013 - 66)
Naomi21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-17, 18:02   #1887
Bellitudoo
Zakorzenienie
 
Avatar Bellitudoo
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 3 415
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część III

Spojrzałam na te zdjecia i pomyślałam sobie, ze żadna się nie nadaje.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post59125346 Wymiana, sukienki, buty
Bellitudoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-17, 18:22   #1888
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część III

Słabe te zdjecia z Indii. Nie powinni ich pokazywać bez całej tej otoczki pt. make up, ciuchy, otpowiednie oświetlenie itd. Dwie dziewczyny, w których widzę jakiś potencjał: Renata, Klaudia. Następnie Marcela. Reszta czyli Tamara, Zuza i Justyna to kompletna pomyłka.
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-17, 18:26   #1889
Withers
Zakorzenienie
 
Avatar Withers
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3 191
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część III

Cytat:
Napisane przez romys Pokaż wiadomość
http://topmodel.tvn.pl/aktualnosci,2...bek,87558.html

Idolka trzynastolatek, która nie wie czy w Polsce mamy sejm czy senat, a jej najnowsza płyta inspirowana jest III częścią Dziadów
Finał komentować pewnie będzie Wodzianka albo Jola Rutowicz, bo Natalka Siwiec już była.
Jeszcze jej tam brakowało. Niedługo z lodówki mi wyskoczy
__________________

Wining and dining, drinking and driving

Excessive buying, overdose and dying
Withers jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-17, 18:59   #1890
valercia
Rozeznanie
 
Avatar valercia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 502
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część III

po zdjęciach z Indii jestem jakoś zawiedziona Zuzą :/ jakaś taka "sztuczna" na tych fotkach, na siłę robi miny,a wydaje mi się że sesja miała na celu pokazanie jakiejś naturalności,swobody.
bo na tych zdjęciach nie sesyjnych,grupowych,luźny ch wyszła fajnie.
valercia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-24 23:02:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:15.