Wątek o nieirytującej reklamie bloga i technicznej pomocy blogowej - Strona 35 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-05-15, 21:35   #1021
paulinka1128
Zadomowienie
 
Avatar paulinka1128
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Trento
Wiadomości: 1 467
Dot.: Jak rozreklamować blog w nieirytujący sposób?

Cytat:
Napisane przez Andriejewna Pokaż wiadomość
Że co kuźwa? wyobraziłam sobie normalnego kebaba i na tym sos czekoladowy, masakra

Ej mam jeszcze jedno hasło u siebie - "samotny misiek nie chce spać"
Da faq?
chodzi w sumie o nalesnika z czekolada, smetana i poewami czyli mega bomba kaloryczna
http://wloskiedolomity.blogspot.it/2...wenecja-2.html
__________________
www.wloskiedolomity.blogspot.it
Blog fotograficzno-podrozniczy
paulinka1128 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-16, 10:03   #1022
Marudna Krolewna
Rozeznanie
 
Avatar Marudna Krolewna
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 614
Dot.: Jak rozreklamować blog w nieirytujący sposób?

Cytat:
Napisane przez paulinka1128 Pokaż wiadomość
chodzi w sumie o nalesnika z czekolada, smetana i poewami czyli mega bomba kaloryczna
http://wloskiedolomity.blogspot.it/2...wenecja-2.html
a już sobie wyobraziłam baraninę z czekoladą i ogórkiem
__________________
marudzę na blogu - o książkach, filmach, marketingu, Łodzi i o tym co mi do głowy przyjdzie
OSTATNI WPIS: Literaci W Przedwojennej Polsce. Pasje. Nałogi. Romanse
zapraszam na marudny FP
Marudna Krolewna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-16, 10:59   #1023
newmoongirl
Wtajemniczenie
 
Avatar newmoongirl
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 451
Dot.: Jak rozreklamować blog w nieirytujący sposób?

wśród dziwnych haseł z wyszukiwania moim faworytem jest "ćary bez tajemnic", bo za diabła nie wiem, co podmiot lirycznych miał na myśli...
__________________
"- Chciałem powiedzieć - wyjaśnił z goryczą Ipslore - że na tym świecie jest chyba coś, dla czego warto żyć.
Śmierć zastanowił się przez chwilę.
KOTY, stwierdził w końcu. KOTY SĄ MIŁE."

newmoongirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-16, 12:41   #1024
Ruby Invicta
Zadomowienie
 
Avatar Ruby Invicta
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 139
Dot.: Jak rozreklamować blog w nieirytujący sposób?

Ja mam z kolei w zapytaniach "za☠☠☠iste zdiencia"
__________________
Blog 6 kątów - o budżetowym przemetamorfozowaniu brzydkiego pokoju w ładny

Ostatni notek: Pięć kątów i jeden róg
Ruby Invicta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-16, 17:05   #1025
raingirl
Zakorzenienie
 
Avatar raingirl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 11 532
Dot.: Jak rozreklamować blog w nieirytujący sposób?

Ja mam w mojej kolekcji jak na razie jedno "dziwne" hasło:

"sasanki mają tyle wdzięku"

Nie wiem o co kaman szczerze mówiąc - nic w blogu nie ma o sasankach a o ich wdzięku już w ogóle
raingirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-16, 18:35   #1026
SorbetMalinowy
Zakorzenienie
 
Avatar SorbetMalinowy
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Birmingham//Białystok
Wiadomości: 4 958
Dot.: Jak rozreklamować blog w nieirytujący sposób?

Czytam te hasła i jestem w szoku, czego też ludzie szukają w Internecie
SorbetMalinowy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-16, 22:30   #1027
Andriejewna
Zakorzenienie
 
Avatar Andriejewna
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: z puszki Pandory
Wiadomości: 5 017
GG do Andriejewna
Dot.: Jak rozreklamować blog w nieirytujący sposób?

Cytat:
Napisane przez paulinka1128 Pokaż wiadomość
chodzi w sumie o nalesnika z czekolada, smetana i poewami czyli mega bomba kaloryczna
http://wloskiedolomity.blogspot.it/2...wenecja-2.html
E tam bomba, jakie to dobre musi być!
Cytat:
Napisane przez raingirl Pokaż wiadomość
Ja mam w mojej kolekcji jak na razie jedno "dziwne" hasło:

"sasanki mają tyle wdzięku"

Nie wiem o co kaman szczerze mówiąc - nic w blogu nie ma o sasankach a o ich wdzięku już w ogóle

Pewnie masz jedno z tych słów tak jak u mnie z tym miśkiem - swoją koteczkę nazywam Misią lub Misianką tak stawiam, że wyszukiwanie działa.

Ale i tak największą zwałę mam z tego, że ktoś szukał blogu jak żyć z dysleksją - a ja w jednej notce dość krytycznie się wobec dyslektyków wypowiadam. Ups
Cytat:
Napisane przez SorbetMalinowy Pokaż wiadomość
Czytam te hasła i jestem w szoku, czego też ludzie szukają w Internecie
Bez kitu
__________________
Fetyszystka kocich stóp



Spełniam się w macierzyństwie
Roz
Dwa
Trzi
Cztyry



(Ej mam blog )
Andriejewna jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-05-17, 07:57   #1028
raingirl
Zakorzenienie
 
Avatar raingirl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 11 532
Dot.: Jak rozreklamować blog w nieirytujący sposób?

Cytat:
Napisane przez Andriejewna Pokaż wiadomość

Pewnie masz jedno z tych słów tak jak u mnie z tym miśkiem - swoją koteczkę nazywam Misią lub Misianką tak stawiam, że wyszukiwanie działa.

Ale i tak największą zwałę mam z tego, że ktoś szukał blogu jak żyć z dysleksją - a ja w jednej notce dość krytycznie się wobec dyslektyków wypowiadam. Ups
Być może o wdzięku czegoś innego gdzieś pisałam, bo o sasankach na pewno nie
Śmieszna prawa jeszcze była z notką dotyczącą wystawy, która jutro jest u nas w mieście... miałam jednego dnia nawał zapytań właśnie z tytułu tej wystawy - z ciekawości sama o nią zapytałam Wujka Google. Odpowiedział mi, że mój blog w wynikach wyszukiwania... jest wyżej niż strona organizatora wystawy - mogliby mi płacić za reklamę



... i widzisz - jakiś biedny, zdesperowany człowiek szukał u Ciebie na blogu pomocy a znalazł najazd na dyslektyków
raingirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-17, 08:07   #1029
05872c226b72f809f533e1be5bdf48ff33b7c1f2_5d4611f2b5f9d
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 6 559
Dot.: Jak rozreklamować blog w nieirytujący sposób?

Łee, a ja nie mam głupich haseł tylko pełno spamu w skrzynce.
05872c226b72f809f533e1be5bdf48ff33b7c1f2_5d4611f2b5f9d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-17, 08:57   #1030
cholernarejestracja
Copyraptor
 
Avatar cholernarejestracja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 21 283
Dot.: Jak rozreklamować blog w nieirytujący sposób?

Raingirl, akurat google pokazuje wyniki dopasowane pod Ciebie i Twoje preferencje, raczej tylko ty widzisz swojego bloga tak wysoko
cholernarejestracja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-17, 09:16   #1031
raingirl
Zakorzenienie
 
Avatar raingirl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 11 532
Dot.: Jak rozreklamować blog w nieirytujący sposób?

Cytat:
Napisane przez cholernarejestracja Pokaż wiadomość
Raingirl, akurat google pokazuje wyniki dopasowane pod Ciebie i Twoje preferencje, raczej tylko ty widzisz swojego bloga tak wysoko
Ahaaa Dobrze się dowiedzieć czegoś nowego

Ale i tak sporo miałam odwiedzin z okazji tej wystawy
raingirl jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-17, 16:05   #1032
szarri
Wtajemniczenie
 
Avatar szarri
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 2 096
Dot.: Jak rozreklamować blog w nieirytujący sposób?

Dziewczyny, ratunku . Dzisiaj byłam na rozmowie kwalifikacyjnej, dostałam zadania rekrutacyjne - m.in. wykorzystać appkę mojego przyszłego pracodawcy (oby ) w praktyce, tj. zorganizować za jej pomocą konkurs na moim własnym fanpage. Pomijając fakt, że aplikuję na stanowisko wymagające kreatywności, a mam hiperpustkę w głowie odkąd wyszłam z rozmowy, zastanawiam się nad nagrodą. Niby ma to być tylko tak sobie, że zrobiłam (opracowanie tego, grafika, napisanie regulaminu), ale skoro już zrobię i będzie wisiało na moim fanpage, to trochę głupio byłoby tego nie dokończyć. I tak się zastanawiam - co (raczej niskobudżetowego) mogłoby być nagrodą? Jakaś karta do empiku czy coś? Książka jakaś? Kosmetyk? Jeszcze ze mnie stres nie zszedł i wariuję
szarri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-17, 16:24   #1033
nicRu
maszyna, nie człowiek
 
Avatar nicRu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Stolica Południa
Wiadomości: 24 775
Dot.: Jak rozreklamować blog w nieirytujący sposób?

Cytat:
Napisane przez szarri Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ratunku . Dzisiaj byłam na rozmowie kwalifikacyjnej, dostałam zadania rekrutacyjne - m.in. wykorzystać appkę mojego przyszłego pracodawcy (oby ) w praktyce, tj. zorganizować za jej pomocą konkurs na moim własnym fanpage. Pomijając fakt, że aplikuję na stanowisko wymagające kreatywności, a mam hiperpustkę w głowie odkąd wyszłam z rozmowy, zastanawiam się nad nagrodą. Niby ma to być tylko tak sobie, że zrobiłam (opracowanie tego, grafika, napisanie regulaminu), ale skoro już zrobię i będzie wisiało na moim fanpage, to trochę głupio byłoby tego nie dokończyć. I tak się zastanawiam - co (raczej niskobudżetowego) mogłoby być nagrodą? Jakaś karta do empiku czy coś? Książka jakaś? Kosmetyk? Jeszcze ze mnie stres nie zszedł i wariuję
A będziesz się dzielić zarobkami jeśli któraś Ci pomoże?
__________________
Rosyjski A1-A2-B1-B2-C1
Francuski A1-A2-B1-B2-C1
nicRu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-17, 16:29   #1034
szarri
Wtajemniczenie
 
Avatar szarri
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 2 096
Dot.: Jak rozreklamować blog w nieirytujący sposób?

Cytat:
Napisane przez nicRu Pokaż wiadomość
A będziesz się dzielić zarobkami jeśli któraś Ci pomoże?
Mogę i całością - to bezpłatny staż, więc nie ma problemu.
szarri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-17, 16:39   #1035
nicRu
maszyna, nie człowiek
 
Avatar nicRu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Stolica Południa
Wiadomości: 24 775
Dot.: Jak rozreklamować blog w nieirytujący sposób?

Lol... A nie uważasz, ze sensowniej byłby gdybyś się nad tym zastanowiła i zrobiła sondę z twoimi propozycjami do wyboru, skoro to Ty masz być kreatywna? Bo dochodzi też kwestia tego jaka jest grupa docelowa czyli kim są obserwatorzy Twojego fanpage'a (i jest to wręcz kluczowa kwestia), a to chyba Ty wiesz najlepiej, nie randomowe wizażanki
__________________
Rosyjski A1-A2-B1-B2-C1
Francuski A1-A2-B1-B2-C1
nicRu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-17, 16:53   #1036
szarri
Wtajemniczenie
 
Avatar szarri
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 2 096
Dot.: Jak rozreklamować blog w nieirytujący sposób?

Cytat:
Napisane przez nicRu Pokaż wiadomość
Lol... A nie uważasz, ze sensowniej byłby gdybyś się nad tym zastanowiła i zrobiła sondę z twoimi propozycjami do wyboru, skoro to Ty masz być kreatywna? Bo dochodzi też kwestia tego jaka jest grupa docelowa czyli kim są obserwatorzy Twojego fanpage'a (i jest to wręcz kluczowa kwestia), a to chyba Ty wiesz najlepiej, nie randomowe wizażanki
Moimi obserwatorami na FB są głównie Wizażanki, tylko nie wiem, czy randomowe bo na pewno część udziela się w tym wątku.

Odczytaj mój poprzedni post jako "co myślicie o karcie prezentowej do Empiku jako symbolicznej nagrodzie w konkursie, który ma głównie pokazać, że umiem obsłużyć aplikację, ale głupio będzie go nie rozstrzygnąć". Nie prosiłam nikogo o ułożenie biznesplanu ani stworzenie kampanii, tylko o niewymagającą opinię
szarri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-17, 17:00   #1037
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: Jak rozreklamować blog w nieirytujący sposób?

Cytat:
Napisane przez szarri Pokaż wiadomość
Moimi obserwatorami na FB są głównie Wizażanki, tylko nie wiem, czy randomowe bo na pewno część udziela się w tym wątku.

Odczytaj mój poprzedni post jako "co myślicie o karcie prezentowej do Empiku jako symbolicznej nagrodzie w konkursie, który ma głównie pokazać, że umiem obsłużyć aplikację, ale głupio będzie go nie rozstrzygnąć". Nie prosiłam nikogo o ułożenie biznesplanu ani stworzenie kampanii, tylko o niewymagającą opinię
Karta do Empiku brzmi fajnie, jest przy tym dość uniwersalnym podarunkiem (w sensie, że każdemu chyba się przyda)
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-17, 17:06   #1038
201604190949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 7 274
Dot.: Jak rozreklamować blog w nieirytujący sposób?

I ja tak właśnie ten post odczytałam.

Ja byłabym bardzo zadowolona gdyby udało mi się wygrać kartę do Empiku bo hajsu na Empik nigdy za mało
O kosmetyk bym nie startowała bo jestem alergikiem i mam konkretne produkty, których mogę używać.
Książka, w sensie konkretny tytuł cienko bo albo ją mam , albo mnie nie interesuje, ciężko trafić w gusta ludzi.
Tak samo jakiś gadżet do domu. Gdyby to był blog typu "ąę sakndinawjan dizajn" to wiadomo, że obserwatorzy mogliby być zainteresowani np... świecznikiem o skandynawskim dizajnie ale w takim przypadku też może być słabo.
Moim zdaniem takie nagrody typu "Masz tu dziecko kartę do sklepu XY i se kup co tam ci się podoba za taką kwotę" są najlepsze.

---------- Dopisano o 18:06 ---------- Poprzedni post napisano o 18:02 ----------

Tak sobie jeszcze pomyślałam jakie konkursy podniecałyby mnie najbardziej i wyszło mi, że... zniżka w salonie tatuażu W sensie dogadać się z jakimś tatuatorem "ty jednej osobie zniżkę a ja ci reklamę". Ale myślę, że tacy doooobrzy tatuatorzy wcale nie potrzebują reklamy (zapisy do "mojego" na za pół roku). Chyba, że ktoś miałby dobrego (dobra galeria) ale początkującego i z niewyrobioną marką.
201604190949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-17, 17:10   #1039
szarri
Wtajemniczenie
 
Avatar szarri
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 2 096
Dot.: Jak rozreklamować blog w nieirytujący sposób?

[1=71f1a49ccdda6499050838d 6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff 1a659f;40862117]Karta do Empiku brzmi fajnie, jest przy tym dość uniwersalnym podarunkiem (w sensie, że każdemu chyba się przyda)[/QUOTE]
Dziękuję . To chyba najprostsza opcja, jeśli chcę zrobić coś uniwersalnego. To jak, ile Ci odpalić z moich przyszłych zerowych milionów?
szarri jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-17, 17:11   #1040
201604190949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 7 274
Dot.: Jak rozreklamować blog w nieirytujący sposób?

Ja też odpowiedziałam więc chcę 50% z 0
201604190949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-17, 17:17   #1041
szarri
Wtajemniczenie
 
Avatar szarri
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 2 096
Dot.: Jak rozreklamować blog w nieirytujący sposób?

Cytat:
Napisane przez 1000days Pokaż wiadomość
I ja tak właśnie ten post odczytałam.
I dzięki za opinię - też mi się tak właśnie wydawało.
Cytat:
Napisane przez 1000days Pokaż wiadomość

Tak sobie jeszcze pomyślałam jakie konkursy podniecałyby mnie najbardziej i wyszło mi, że... zniżka w salonie tatuażu W sensie dogadać się z jakimś tatuatorem "ty jednej osobie zniżkę a ja ci reklamę". Ale myślę, że tacy doooobrzy tatuatorzy wcale nie potrzebują reklamy (zapisy do "mojego" na za pół roku). Chyba, że ktoś miałby dobrego (dobra galeria) ale początkującego i z niewyrobioną marką.
Mnie też . Problem właśnie taki jak piszesz - chociaż niby fejmu nigdy za wiele, to o ile sklep może sprzedać więcej, to tatuażysta na pełnym etacie więcej nie wydoli . Z drugiej strony jak patrzę na niektóre tatuaże to chyba nie wszystkim zależy na super artyście (bez złośliwości, jeśli ktoś chce napis czy inną nutkę, to zależy mu tylko na tym, żeby ktoś mu krzywdy nie zrobił), ale na takie tat2 to i specjalnej zniżki nie trzeba...

---------- Dopisano o 18:17 ---------- Poprzedni post napisano o 18:16 ----------

Cytat:
Napisane przez 1000days Pokaż wiadomość
Ja też odpowiedziałam więc chcę 50% z 0
Luz, nie ma sprawy. Przelewem, gotówką?
szarri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-17, 17:23   #1042
201604190949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 7 274
Dot.: Jak rozreklamować blog w nieirytujący sposób?

Przekazem pocztowym


A niekoniecznie, zobacz, ze osoby, ktore na watkach tatuazowych najbardziej szczypia sie o kase to pytaja "jak myslicie ile bedzie kosztowal tatuaz «Karpatke Dijem» wielkosci pudelka papierosow?".
201604190949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-17, 17:26   #1043
nicRu
maszyna, nie człowiek
 
Avatar nicRu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Stolica Południa
Wiadomości: 24 775
Dot.: Jak rozreklamować blog w nieirytujący sposób?

Cytat:
Napisane przez szarri Pokaż wiadomość
Moimi obserwatorami na FB są głównie Wizażanki, tylko nie wiem, czy randomowe bo na pewno część udziela się w tym wątku.

Odczytaj mój poprzedni post jako "co myślicie o karcie prezentowej do Empiku jako symbolicznej nagrodzie w konkursie, który ma głównie pokazać, że umiem obsłużyć aplikację, ale głupio będzie go nie rozstrzygnąć". Nie prosiłam nikogo o ułożenie biznesplanu ani stworzenie kampanii, tylko o niewymagającą opinię
Dokładny opis + sondę odczytałabym dokładnie tak jak proponujesz by odczytac ten post, za to mało składne "a wiecie, moze szampon, może karte do empiku, moze podarunkową 20zl do H&M" odczytuję jednak jako "mam być kreatywna a na ten moment nie umiem, poudaję że myślę, a was zapraszam do burzy mózgów, może podrzucicie mi coś, co sprzedam jako pomysł własny"
Poza tym zapodawanie takich pytań w necie jest ryzykowne, niektórzy odpowiedzialni za rekrutację lubią poszperać w sieci za osobami, z którymi rozmawiają i możesz sobie wykopać śliczny dołek.

Calm down
__________________
Rosyjski A1-A2-B1-B2-C1
Francuski A1-A2-B1-B2-C1
nicRu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-17, 17:27   #1044
Ruby Invicta
Zadomowienie
 
Avatar Ruby Invicta
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 139
Dot.: Jak rozreklamować blog w nieirytujący sposób?

Ja też głosuję na kartę do Empiku

A co do dziar, był kiedyś konkurs na projekt koszulki, w którym do wygrania była dziara u Domana ze Stara Baba Tatoo
__________________
Blog 6 kątów - o budżetowym przemetamorfozowaniu brzydkiego pokoju w ładny

Ostatni notek: Pięć kątów i jeden róg
Ruby Invicta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-17, 17:48   #1045
szarri
Wtajemniczenie
 
Avatar szarri
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 2 096
Dot.: Jak rozreklamować blog w nieirytujący sposób?

Cytat:
Napisane przez nicRu Pokaż wiadomość
Poza tym zapodawanie takich pytań w necie jest ryzykowne, niektórzy odpowiedzialni za rekrutację lubią poszperać w sieci za osobami, z którymi rozmawiają i możesz sobie wykopać śliczny dołek.

Calm down
Hm, najwyżej - zależy jak to odczytać, można jako żerowanie na pomysłowości innych (chociaż w końcu moja pierwsza myśl będzie ostateczną ), a można jako budżetowe badanie rynku

Cytat:
Napisane przez Ruby Invicta Pokaż wiadomość
Ja też głosuję na kartę do Empiku

A co do dziar, był kiedyś konkurs na projekt koszulki, w którym do wygrania była dziara u Domana ze Stara Baba Tatoo
Pamiętam chyba dwa konkursy, w których był do wygrania tatuaż. W jednym z nich wygraliśmy oboje z moim facetem, dzięki czemu on dorobił się tat2, a ja sideburna (u ludzi z 9th Circle) - organizowało to Allegro, a w drugim było losowanie autorskiego tatuażu u bodajże Arka z Rock'n'Ink, więc też nie najgorzej. Ten pierwszy był wybitnie mało rozreklamowany, ale w drugim było chyba ze 20 tysięcy uczestników... no ale się zdarzają
Cytat:
Napisane przez 1000days Pokaż wiadomość
A niekoniecznie, zobacz, ze osoby, ktore na watkach tatuazowych najbardziej szczypia sie o kase to pytaja "jak myslicie ile bedzie kosztowal tatuaz «Karpatke Dijem» wielkosci pudelka papierosow?".
Myślę że to raczej z braku bladego pojęcia, czy spodziewać się 30zł, czy raczej 300
szarri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-17, 17:54   #1046
Ruby Invicta
Zadomowienie
 
Avatar Ruby Invicta
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 139
Dot.: Jak rozreklamować blog w nieirytujący sposób?

Cytat:
Napisane przez szarri Pokaż wiadomość
Pamiętam chyba dwa konkursy, w których był do wygrania tatuaż. W jednym z nich wygraliśmy oboje z moim facetem, dzięki czemu on dorobił się tat2, a ja sideburna (u ludzi z 9th Circle) - organizowało to Allegro, a w drugim było losowanie autorskiego tatuażu u bodajże Arka z Rock'n'Ink, więc też nie najgorzej. Ten pierwszy był wybitnie mało rozreklamowany, ale w drugim było chyba ze 20 tysięcy uczestników... no ale się zdarzają
O widzisz, jeszcze pamiętam konkurs z Pinspire gdzie był do wygrania tatuaż od Piotrka Melnyczuka z 9th Circle
__________________
Blog 6 kątów - o budżetowym przemetamorfozowaniu brzydkiego pokoju w ładny

Ostatni notek: Pięć kątów i jeden róg
Ruby Invicta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-17, 18:07   #1047
szarri
Wtajemniczenie
 
Avatar szarri
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 2 096
Dot.: Jak rozreklamować blog w nieirytujący sposób?

Cytat:
Napisane przez Ruby Invicta Pokaż wiadomość
O widzisz, jeszcze pamiętam konkurs z Pinspire gdzie był do wygrania tatuaż od Piotrka Melnyczuka z 9th Circle
Ojaaa, uwielbiam go Faktycznie coś było, i to na którymś blogu, prawda?
szarri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-17, 18:12   #1048
Ruby Invicta
Zadomowienie
 
Avatar Ruby Invicta
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 139
Dot.: Jak rozreklamować blog w nieirytujący sposób?

Cytat:
Napisane przez szarri Pokaż wiadomość
Ojaaa, uwielbiam go Faktycznie coś było, i to na którymś blogu, prawda?
Tak, u Ekscelencji
__________________
Blog 6 kątów - o budżetowym przemetamorfozowaniu brzydkiego pokoju w ładny

Ostatni notek: Pięć kątów i jeden róg
Ruby Invicta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-17, 18:44   #1049
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: Jak rozreklamować blog w nieirytujący sposób?

Cytat:
Napisane przez szarri Pokaż wiadomość
Dziękuję . To chyba najprostsza opcja, jeśli chcę zrobić coś uniwersalnego. To jak, ile Ci odpalić z moich przyszłych zerowych milionów?
Ze dwa zera kopsnij i jesteśmy kwita

Nawiasem, długo nie byłam w Empiku (nie po drodze), niedawno jakoś wdepnęłam a tam nawet jakieś bajery do domu, mini mikserki, fiu, fiu
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-17, 19:36   #1050
kaszanka85
Zakorzenienie
 
Avatar kaszanka85
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 367
Dot.: Jak rozreklamować blog w nieirytujący sposób?

Cytat:
Napisane przez newmoongirl Pokaż wiadomość
wśród dziwnych haseł z wyszukiwania moim faworytem jest "ćary bez tajemnic", bo za diabła nie wiem, co podmiot lirycznych miał na myśli...
też mam kilka takich michałków
kaszanka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-03-29 20:25:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:33.