Lesbijki i Biseksualistki - Strona 50 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-05-18, 21:50   #1471
Bela03
Zadomowienie
 
Avatar Bela03
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 525
Dot.: Lesbijki i Biseksualistki

Ale ja nie wiem co niby to by nam dało? Wspólne rozliczanie podatków? Ale to najmniejszy problem
Bela03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-18, 21:53   #1472
201607231707
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 19 414
Dot.: Lesbijki i Biseksualistki

Nic by nie dało i o to chodzi. Chcą rzucić ochłap (ha, to coś nie zasluguje nawet na taka nazwę), żeby nas uciszyć - "macie i się cieszcie"
201607231707 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-18, 21:56   #1473
Bela03
Zadomowienie
 
Avatar Bela03
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 525
Dot.: Lesbijki i Biseksualistki

Ale takim ochłapem jest poprzednia wersja ustawy, która wg. mnie więcej szkodziła niż pomagała. Ale to teraz? To jest takie niewiadomo co.
Bela03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-18, 22:34   #1474
201607231707
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 19 414
Dot.: Lesbijki i Biseksualistki

No to właśnie piszę, że nawet ochłapem ciężko to nazwać.

---------- Dopisano o 21:34 ---------- Poprzedni post napisano o 21:01 ----------

Tak na rozluźnienie... http://2.bp.blogspot.com/-NNp70nLvkx...0/DSC_2444.jpg śliiiczna *.*
201607231707 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-18, 22:40   #1475
Bela03
Zadomowienie
 
Avatar Bela03
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 525
Dot.: Lesbijki i Biseksualistki

To jakaś znana osoba?
Bela03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-18, 22:42   #1476
201607231707
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 19 414
Dot.: Lesbijki i Biseksualistki

Blogerka z Ukrainy - http://andyhide.blogspot.com/ przegladałam z nudów stare wątki blogerskie i któraś z dziewczyn dała link
Trzymajcie kciuki aby się nie wydało, że jest myśliwym czy coś.
201607231707 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-18, 22:43   #1477
patiasym
Zakorzenienie
 
Avatar patiasym
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 558
Dot.: Lesbijki i Biseksualistki

Niech nie myślą, że nam tym gęby zatkają. Mi na pewno nie.
Cytat:
Napisane przez Bela03 Pokaż wiadomość
To jakaś znana osoba?
No właśnie, kto to?
patiasym jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-05-18, 23:49   #1478
MalaWredna
Zadomowienie
 
Avatar MalaWredna
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 1 515
Dot.: Lesbijki i Biseksualistki

Cytat:
Napisane przez patiasym Pokaż wiadomość
Niech nie myślą, że nam tym gęby zatkają. Mi na pewno nie.
Ani mi, będę darła japę póki będę żyła.
A tak przypomniało mi się.. Kiedyś w moim byłym gimnazjum szykanowali chłopaka, bo był gejem, bili go i tak dalej, przestał się uczyć, bał się przychodzić do szkoły bo wiedział, co go czeka. Powiesił się.

Ja się pytam, czemu niektórzy nie uczą tolerancji? Moja matka nie jest tolerancyjna, to znaczy uważa że jest, ale śmieje się z 'pedałków i ciotek' jak to mówi. Nie da się być w połowie w ciąży. Tak samo mam kolegę geja, który uświadomił swojego przyjaciela heteroseksualnego o tym. Przestali łazić na nocki na ryby i spać w jednym wyrze jak zostaje u niego bo "dobierze się do jego doopy".
Musiałam to wyrzucić z siebie, bo dziś usłyszałam, że jestem obleśną lesbą, bo dałam swojej przyjaciółce buziaka w usta i powiedziałam, że ją kocham. Normalnie, ot babka szła na ulicy i rzuciła "co za obleśna lesba"


To mnie urzeeekłoooo -> http://3.bp.blogspot.com/-aBSFL0dFaj...A/s1600/rt.jpg poszłabym z taką..
__________________
I znowu..
Trzymać kciuki, chudnę!

Dostać bana za brutalną prawdę, to jak dostać w pysk za dobry uczynek dla lepszej reszty ludzkości
MalaWredna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-18, 23:53   #1479
201607231707
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 19 414
Dot.: Lesbijki i Biseksualistki

Yhm, też znam agentki, które do momentu dowiedzenia się, że jestem bi traktowały mnie jak każdą inną - uścisk na powitanie takie pierdoły. Potem nagle zaczęło to byc oznaka podrywu z mojej strony
A co do nauki tej tolerancji w szkole - był już na wizażu watek o edukacji seksualnej w szkole, gdzie znalazły się wielce oburzone, że one nie chcą żeby ich dzieci uczyły się, że bycie homo jest ok, bo im się to nie zgadza z ideologią. Rozwala mnie to, że ludzie nie widza granicy pomiędzy własna opinia, a szkodliwą opinią, która może wyrządzać po prostu krzywdę.
201607231707 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-19, 00:12   #1480
MalaWredna
Zadomowienie
 
Avatar MalaWredna
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 1 515
Dot.: Lesbijki i Biseksualistki

Całe szczęście moja dobra koleżanka z szkoły jak i również przygoda mojego biseksualnego życia nie uważa to za formę flirtu. Przytulam się do wielu facetów mając własnego TŻa, czy to oznacza że ich podrywam? Nie
No właśnie. Własna opinia nie powinna wybiegać poza słowa, bo kiedy opinia przeistacza się w czyny jak opisałam wyżej chłopca z gimnazjum to to już nie jest opinia. To jest okropieństwo.
__________________
I znowu..
Trzymać kciuki, chudnę!

Dostać bana za brutalną prawdę, to jak dostać w pysk za dobry uczynek dla lepszej reszty ludzkości
MalaWredna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-19, 07:21   #1481
Bananalama
jestę wieszczę
 
Avatar Bananalama
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z lasu
Wiadomości: 12 580
Dot.: Lesbijki i Biseksualistki

Mój kolega wyemigrował do WB i wreszcie może być sobą. Życzę mu szczęścia, chociaż jakoś bardzo dobrze się nie znaliśmy, ale to fajny, dobry człowiek . Sama byłam obiektem agresji w szkole, nie interesuje mnie, czy kolega w kinie woli za rączkę potrzymać faceta czy dziewczynę, ważne było dla mnie, że traktował mnie zawsze z sympatią
__________________
Dołącz do akcji NA SZCZYT W SZCZYTNYM CELU na Facebooku. Za każdy zdobyty szczyt wpłacamy po 10 zł na ukończenie budowy domu całodobowej opieki dla osób z niepełnosprawnością intelektualną
Dołącz do nas!


*ponieważ jestem nieprzeciętna, nie obchodzą mnie tzw. powinności przeciętnej kobiety
Bananalama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-19, 09:38   #1482
patiasym
Zakorzenienie
 
Avatar patiasym
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 558
Dot.: Lesbijki i Biseksualistki

Czy naprawdę trzeba stąd emigrować, żeby być sobą? W szkole spotykały mnie bardzo różne reakcje - od wspaniałych, po te które chcę zapomnieć, ale miałam na szczęście oparcie w rodzinie.

Wredna - Twój kolega z gimnazjum, który się powiesił, to nie jest niestety jednostkowy przypadek w tym kraju. Kiedyś idąc ulicą ze swoją pierwszą dziewczyną też usłyszałam za nami podobne teksty. Rozryczała się, wpadła w histerię, krzyczała że się zabije. Całą noc ją uspokajałam. Jestem za wprowadzeniem jak najsurowszych kar za nienawiść, bo nienawiść i nietolerancja zabija.
patiasym jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-19, 10:03   #1483
synesthesia
Zakorzenienie
 
Avatar synesthesia
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 906
Dot.: Lesbijki i Biseksualistki

Ja na szczęście pod tym względem miałam spoko szkołę - wtedy jeszcze identyfikowąłam się jako bi, i generalnie byłam dość otwarta o tym, i nigdy nie słyszałam złego słowa, pamiętam jak na wigiliach klasowych życzyli mi szczeęścia w miłosci nieważne z jaką płcią - naprawdę fajną klasę/szkołę miałam pod tym względem
__________________
Nie ma na tym świecie nic bardziej nienormalnego, niż pojęcie normalności
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
It takes a fool to remain sane
synesthesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-19, 11:10   #1484
Bela03
Zadomowienie
 
Avatar Bela03
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 525
Dot.: Lesbijki i Biseksualistki

Ministersto edukacji i rzecznik ds równego traktowania popierają jakiś podręcznik dla nauczycieli jak uczyć o LGBT, prasa oczywiście się oburzyła i się czepili przykładu że polonez na studniówce dyskryminuje.
W mojej szkole nie było żadnych problemów dla nikogo, wszystko było akceptowalne. Za to jedna polonistka na lekcjach namawiała do głosowania na PiS
Bela03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-19, 11:17   #1485
patiasym
Zakorzenienie
 
Avatar patiasym
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 558
Dot.: Lesbijki i Biseksualistki

U mnie było tak: ze strony koleżanek i kolegów w szkole pełna akceptacja, zayebiście kochana klasa to była. Za to nauczyciele byli różni. Wychowawczyni wspaniała, ale byli tacy którym się wyraźnie nie podobałam. Ze względu na nieskrywane poglądy, wygląd, bo ja wiem co jeszcze?
patiasym jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-19, 11:59   #1486
miss90
Zadomowienie
 
Avatar miss90
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 388
Dot.: Lesbijki i Biseksualistki

Ja zrobiłam coming out po szkole więc nie było problemu
miss90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-19, 12:09   #1487
patiasym
Zakorzenienie
 
Avatar patiasym
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 558
Dot.: Lesbijki i Biseksualistki

Ja w ogóle nie robiłam komyngałtu. Nie kryłam się z niczym. Z moją osobowością siedząc w szafie bym się udusiła.
patiasym jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-19, 12:49   #1488
201607231707
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 19 414
Dot.: Lesbijki i Biseksualistki

Cytat:
Napisane przez Bela03 Pokaż wiadomość
Ministersto edukacji i rzecznik ds równego traktowania popierają jakiś podręcznik dla nauczycieli jak uczyć o LGBT, prasa oczywiście się oburzyła i się czepili przykładu że polonez na studniówce dyskryminuje.
W mojej szkole nie było żadnych problemów dla nikogo, wszystko było akceptowalne. Za to jedna polonistka na lekcjach namawiała do głosowania na PiS
Hę? U mnie poloneza i na komersie w gimbazie, i na studniówce niekóre dziewczyny tańczyły z kolezankami (bo chłopców zabrakło)

Cytat:
Napisane przez patiasym Pokaż wiadomość
Ja w ogóle nie robiłam komyngałtu. Nie kryłam się z niczym. Z moją osobowością siedząc w szafie bym się udusiła.
Też nie mam takiego momentu, który mogłabym nazwać coming outem, ale w sumie jak się nad tym zastanowię, to w szafie będę zawsze - w końcu zawsze jest ktoś kto nie wie
201607231707 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-19, 12:54   #1489
Bela03
Zadomowienie
 
Avatar Bela03
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 525
Dot.: Lesbijki i Biseksualistki

Był to przykład dyskryminacji pośredniej, mimo że pozwolą, to nauczyciele krzywo popatrzą i będą ucznia oceniać. Nie piszą, że polonez jest złą rzeczą.
Ja byłam na studniówce sama, a tańczyłam z kumplem, który też z inną dziewczyną tańczył i nikt się nie dziwił, ale dziewczyn z dziewczynami ani chłopaków z chłopakami nie widziałam
Bela03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-19, 13:09   #1490
MalaWredna
Zadomowienie
 
Avatar MalaWredna
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 1 515
Dot.: Lesbijki i Biseksualistki

Cytat:
Napisane przez patiasym Pokaż wiadomość
U mnie było tak: ze strony koleżanek i kolegów w szkole pełna akceptacja, zayebiście kochana klasa to była. Za to nauczyciele byli różni. Wychowawczyni wspaniała, ale byli tacy którym się wyraźnie nie podobałam. Ze względu na nieskrywane poglądy, wygląd, bo ja wiem co jeszcze?

Wiesz, ja miałam tak chore gimnazjum, że mnie złapała grupka takich na prawdę wstrętnych suk z 3klasy (ja byłam w 1klasie) i chciały mi oskalpować twarz po lekcjach bo nosiłam glany. Więc tolerancji nie było nawet w kwestii wyglądu
__________________
I znowu..
Trzymać kciuki, chudnę!

Dostać bana za brutalną prawdę, to jak dostać w pysk za dobry uczynek dla lepszej reszty ludzkości
MalaWredna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-19, 16:16   #1491
mallary
Rozeznanie
 
Avatar mallary
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 540
Dot.: Lesbijki i Biseksualistki

U mnie w liceum było nawet spoko pod tym względem-pedagog z własnej inicjatywy zrobiła nam pogadankę o homoseksualizmie, tolerancji, a wychowawczyni stwierdziła, że "na połowinki, czy studniówkę możecie zabrać kogo chcecie- chłopaka, dziewczynę, nawet babcię, mnie to nie obchodzi" . I to było spoko
Ale nadal mam jakieś opory przed niektórymi, no bo "a co jeśli partnerka, zachce mieć dziecko" i traktowanie człowieka jak okaz w zoo ;/ Na szczęście większość ludzi dookoła mnie wie i nie ma z tym problemu. Poza tym dłuuuuugo siedziałam z nosem w szafie, więc dla mnie o tyle dobrze, że np. w gimie oszczędzono mi więcej upokorzeń (a nie dawałam rady już z pasztetem, czy mordą jak niewypał).
mallary jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-19, 18:14   #1492
2016070953
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 8 603
Dot.: Lesbijki i Biseksualistki

też miałam wredną klasę - i co lepsze te wredne s***ki które mi dokuczały teraz są szczęśliwe w związkach :/
nienawidzę tych ludzi - do tego były megs nietolerancyjne
2016070953 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-19, 18:39   #1493
patiasym
Zakorzenienie
 
Avatar patiasym
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 558
Dot.: Lesbijki i Biseksualistki

Cytat:
Napisane przez MalaWredna Pokaż wiadomość
Wiesz, ja miałam tak chore gimnazjum, że mnie złapała grupka takich na prawdę wstrętnych suk z 3klasy (ja byłam w 1klasie) i chciały mi oskalpować twarz po lekcjach bo nosiłam glany. Więc tolerancji nie było nawet w kwestii wyglądu
Do mojego wyglądu nauczyciele (poza nielicznymi) się też dopiehdalali. Koledzy i koleżanki z klasy - raczej nie. No i pamiętam jak szłam z dziewczyną za rękę w mieście (chodziłyśmy do tej samej klasy), spotkałyśmy nauczycielkę, mówimy "dzień dobry" - myślałam, że kark sobie skręci tak głowę za nami obracała.
patiasym jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-19, 20:28   #1494
miss90
Zadomowienie
 
Avatar miss90
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 388
Dot.: Lesbijki i Biseksualistki

Cytat:
Napisane przez patiasym Pokaż wiadomość
Ja w ogóle nie robiłam komyngałtu. Nie kryłam się z niczym. Z moją osobowością siedząc w szafie bym się udusiła.
tzn. ja praktycznie też nie robiłam jakiegoś wielkiego coming out, kilka osób z mojego otoczenia wie. Reszta to homofoby i rasiści którzy by nie zrozumieli.
miss90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-19, 20:44   #1495
patiasym
Zakorzenienie
 
Avatar patiasym
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 558
Dot.: Lesbijki i Biseksualistki

Cytat:
Napisane przez miss90 Pokaż wiadomość
tzn. ja praktycznie też nie robiłam jakiegoś wielkiego coming out, kilka osób z mojego otoczenia wie. Reszta to homofoby i rasiści którzy by nie zrozumieli.
Smutne, ale jak często prawdziwe. Za często.
patiasym jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-26, 14:26   #1496
MalaWredna
Zadomowienie
 
Avatar MalaWredna
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 1 515
Dot.: Lesbijki i Biseksualistki

Jak tam wam się wiedzie w życiu, dziewczyny?
Bo wątek wygląda jakby umarł. Czego nie chcę bo czuję się tu jak w domu.
__________________
I znowu..
Trzymać kciuki, chudnę!

Dostać bana za brutalną prawdę, to jak dostać w pysk za dobry uczynek dla lepszej reszty ludzkości
MalaWredna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-26, 19:07   #1497
mallary
Rozeznanie
 
Avatar mallary
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 540
Dot.: Lesbijki i Biseksualistki

Teraz mam mniej czasu na zaglądanie tu, sesja się zbliża wielkimi krokami.
mallary jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-26, 19:37   #1498
Bela03
Zadomowienie
 
Avatar Bela03
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 525
Dot.: Lesbijki i Biseksualistki

Złotą Palmę dostał film o dziewczynie odkrywającej orientację seksualną (tak rozumiem z recenzji) http://www.filmweb.pl/film/Vie+d%27A...La-2013-655740
Bela03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-26, 19:38   #1499
MalaWredna
Zadomowienie
 
Avatar MalaWredna
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 1 515
Dot.: Lesbijki i Biseksualistki

Cytat:
Napisane przez mallary Pokaż wiadomość
Teraz mam mniej czasu na zaglądanie tu, sesja się zbliża wielkimi krokami.
Mhm, to powodzenia życzę w nauce.
__________________
I znowu..
Trzymać kciuki, chudnę!

Dostać bana za brutalną prawdę, to jak dostać w pysk za dobry uczynek dla lepszej reszty ludzkości
MalaWredna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-27, 23:21   #1500
Bananalama
jestę wieszczę
 
Avatar Bananalama
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z lasu
Wiadomości: 12 580
Dot.: Lesbijki i Biseksualistki

Cytat:
Napisane przez MalaWredna Pokaż wiadomość
Jak tam wam się wiedzie w życiu, dziewczyny?
Bo wątek wygląda jakby umarł. Czego nie chcę bo czuję się tu jak w domu.
Uwielbiam ten wątek. Dużo mi pomógł zrozumieć, zaakceptować. Teraz ogromnie ciężko mi się tu wypowiadać, bo pewne sprawy mnie zupełnie rozjechały, ale stale myślę o osobach, które się tu wypowiadają. Chciałabym Was wszystkie poznać kiedyś osobiście
__________________
Dołącz do akcji NA SZCZYT W SZCZYTNYM CELU na Facebooku. Za każdy zdobyty szczyt wpłacamy po 10 zł na ukończenie budowy domu całodobowej opieki dla osób z niepełnosprawnością intelektualną
Dołącz do nas!


*ponieważ jestem nieprzeciętna, nie obchodzą mnie tzw. powinności przeciętnej kobiety
Bananalama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-04-28 10:29:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:22.