Ostatnio obejrzane filmy - Strona 72 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-04-05, 19:58   #2131
mandelka
Rozeznanie
 
Avatar mandelka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Żywiec
Wiadomości: 549
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

Cytat:
Napisane przez Sweet_21 Pokaż wiadomość
"Duma i uprzedzenie"- jestem niepoprawną romantyczką więc sie podobało Niestety nie czytałam książki także nie mam porównania, ale czuje, ze musi być b.dobra Denerwowała mnie tylko momentami Keira szczerząca zęby, ale przebolałam.Matthew Macfadyen (pan Darcy) moim zdaniem znakomicie wcielił sie w role.Z pewnością obejrze ten film jeszcze kiedyś, bo wprawił mnie w świetny nastrój I ten klimat..9/10
UWIELBIAM w ciagu ostatnich 2 dni obejrzałam go chyba z 5 razy (po raz kolejny ) Faktycznie film wprawia w taki dziwny nastrój, trudno to opisać... Jakoś patrzy sie inaczej na świat, przez pryzmat bohaterek... Dziwne Rewelacyjne kreacje aktorskie Keira sie szczerzy ale podoba mi sie w tej roli, Matthew poraża tym swoim urokiem osobistym Genialna Judi Dench i Sutherland 10/10
Cytat:
Napisane przez Mariah Pokaż wiadomość
Emma - już po raz trzeci czy czwarty, uwielbiam ekranizacje powieści Jane Austen! Mimo iż wiem jak się wszystko skończy to i tak za każdym razem trzymam mocno kciuki za Emmę i Mr. Knightley'a.... A na końcu beczę jak on jej wyznaje miłość...
Cytat:
Napisane przez Mariah Pokaż wiadomość
Ekranizacje powieści J.Austen oglądam za każdym razem jak lecą w tv. Są taaaaaaaaaakie romantyczne *ach*
Jane Austen zrobiła kawał dobrej roboty takie historie o kobietach i dla kobiet są ponadczasowe
__________________
= Wysokie obcasy wymyśliły kobiety, które były całowane w czoło =
mandelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-05, 20:00   #2132
malijka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 850
GG do malijka
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

Przed chwilką skończył się film na TVP2 ... Więcej niż widzieć ... cieszę się, że go obejrzałam przeglądając program zaciekawił mnie tytuł, nie było opisu ale w necie znalazłam ... i nie żałuję wzruszyłam się, inspiracja do życia.
Polecam. 10/10
__________________
"Każde życie trwa tyle samo. Nawet to bardzo długie i to bardzo krótkie. W każdym razie z punktu widzenia wieczności."
malijka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-05, 20:37   #2133
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

Ja w weekend byłam na 'Duchach Goyi'. Fantastyczny film! Forman trzyma formę Obraz jest niezwykle wciągający, frapujący, świetnie dopracowany. Aktorzy fenomenalni, gorąco polecam Teraz myślę o 'Iluzjoniście', bo po obejrzeniu zapowiedzi bardzo mnie kusi.

Pozdrawiam!
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-05, 20:37   #2134
the magus
Wtajemniczenie
 
Avatar the magus
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: moon
Wiadomości: 2 558
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

Utalentowany pan Ripley

Niezły film. Nasuwający na myśl kilka pytań, chociażby wspomniane przez Ripleya w ostatnich scenach filmu: czy warto udawać kogoś innego, by być kimś, czy nie udawac i być nikim? Czy dążąc do czegoś za wszelką cene zadowoli nas to, co zdobędziemy? Przecież ciągle budzą się w nas nowe, czasami niebiezpieczne pragnienia. Ładnie ujęty problem poszukiwania własnego ja, leczenia swoich kompleksów. Bardzo na tak muzyka, dobre też aktorstwo (Law Law Law!). I miła końcówka, doprawiająca film szczyptą zaskoczenia.
the magus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-05, 20:44   #2135
Sweet_21
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_21
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 052
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

Cytat:
Napisane przez Anahstasia Pokaż wiadomość
Ja w weekend byłam na 'Duchach Goyi'. Fantastyczny film! Forman trzyma formę Obraz jest niezwykle wciągający, frapujący, świetnie dopracowany. Aktorzy fenomenalni, gorąco polecam Teraz myślę o 'Iluzjoniście', bo po obejrzeniu zapowiedzi bardzo mnie kusi.

Pozdrawiam!
Właśnie ogromnie mnie ciekawi film "Duchy Goyi", muszę sie chyba wybrać w końcu na niego do kina.A Iluzjonista? moim zdaniem na tak
__________________

Bartuś
29.08.2009

"Byle smród co walczy z wentylatorem uważa się za Don Kichota"
/S.J.Lec/
Sweet_21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-06, 10:04   #2136
Szczypta Chili
Zadomowienie
 
Avatar Szczypta Chili
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: ezoteryczny Poznań
Wiadomości: 1 416
GG do Szczypta Chili
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

Cytat:
Napisane przez Anahstasia Pokaż wiadomość
Ja w weekend byłam na 'Duchach Goyi'. Fantastyczny film! Forman trzyma formę Obraz jest niezwykle wciągający, frapujący, świetnie dopracowany. Aktorzy fenomenalni, gorąco polecam Teraz myślę o 'Iluzjoniście', bo po obejrzeniu zapowiedzi bardzo mnie kusi.

Pozdrawiam!
O ja To to już jest w kinach? Nie no to koniecznie, koniecznie trzeba będzie poprzymierać nieco głodem i się wybrać do kina (w tym miesiącu mocno nadszarpne budżet koncertem Garretta). I jeszcze "Iluzjonista"..mm Norton Kurde nie wyrobie, nie wyrobie... Może ktoś chciałby wspomóc fundację odchamiania młodzieży z terenów wiejskich i małomiasteczkowych???
__________________
Jesteśmy średnimi dziećmi historii.
Nie mamy celu ani miejsca.
Nie mamy Wielkiej Wojny.
Wielkiej Depresji.
Naszą wielką wojną jest wojna duchowa.
Naszą wielką depresją jest życie.

Szczypta Chili jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-06, 18:21   #2137
dorkaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar dorkaaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 333
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

Jaś Fasola II - na wakacjach
film oglądałam w kiepskiej wersji nagrywanej w amerykańskim kinie. ale mimo to mi się podobało. lubię jasia fasolę, zawsze go lubiłam, pewnie daltego że mój tato ciągle go oglądał. dla wielu osób jest on beznadziejny, kiczowaty, i się ze mnie śmieją, ale ja się tego nie wstydze, że go ogladam
dobra rpzechodze do filmu. fabuła ciekawa, choć wiele razy sie wkurzałam że fasola ma ciągle takiego pecha. miło sie film ogląda
nie jest bardzo śmieszny. na głos smiałam się chyba w ciągu filmu tylko dwa razy. cześciej to się uśmiechałam pod nosem. według mnie smieszniejsza była pierwsza cześć.
mimo tego, jas fasola jest dla mnie sympatyczna osóbka i daję dla filmu
9/10
__________________
dorkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-04-06, 18:27   #2138
malijka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 850
GG do malijka
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

Ok wiem e to nie wątek o tym .. ale mam możliwość pójścia do multikina w Zabrzu (mam dwie darmowe wejściówki tzn. taki prezencik )
No i co mam wybrać z tej jakże długiej listy repertuaru??
300
Artur i Minimki
Cesarzowa
Człowiek roku
Eragon
Ghost Rider
Hannibal po drugiej stronie
Iluzjonista
Klątwa 2
Labirynt Fauna
Miss Potter
Most do Terabithii
Noc w muzeum
Norbit
Pajęczyna Charlotty
Prosto w serce
Scoop
Smocze wzgórze
Sposób na rekina
Stefan Malutki
Świadek koronny
Testosteron
Tryptyk rzymski
Turitas
Wielkie kino

Ewentualnie teraz jedna wejściówka a za jakiś czas druga
__________________
"Każde życie trwa tyle samo. Nawet to bardzo długie i to bardzo krótkie. W każdym razie z punktu widzenia wieczności."
malijka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-07, 09:01   #2139
perelka-20
Wtajemniczenie
 
Avatar perelka-20
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 2 525
GG do perelka-20
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

Bardzo fajny wątek dla kinomaniaczek

Ostatni przeze mnie oglądane filmy to :

Babel - bardzo dobry film, skłania do refleksji. Ciekawe, jak zupełnie różnych ludzi, z różnych zakątków świata może połączyć jedno wydarzenie.
dla mnie 8/7

Labirynt Fauna- piękny, piekny, piękny. Cudnie pokazany świat wyobraźni Ofelii w konfrontacji z brutalną rzeczywistością. Cudne zakończenie, niesamowity klimat.
zdecydowanie 10/10

Ludzkie dzieci- smutny film o tym jak w obliczu zagłady ludzkości ludzie dodatkowo zabijają się na wzajem. Film świetnie nakrecony, ale momentami wydawało mi się,że autor zapomniał co chce przekazać. Film o przyszłości, ale bez statków kosmicznych
7/10

Trzystu- bardzo barwnie i efektownie pokazana bitwa sprzed tysięcy lat. Warte przypomnienia choćby ze względu na piękną historię odważnych bohaterów. Co prawda król persów wygląda jak transwestyta, któru urwał się z parady równości, ale da się i to przeżyć. Warto obejrzeć, żeby być na czasie z grafiką komputerową w filmach
7/10
No i na koniec bajka- Auta
Fajna baja pixara, miła, łatwa i przyjemna. Polecam, można się pośmiać. Bardzo podoba mi się tekst "Złomek, to tak jak ziomek, tylko przez łe" , czy jakoś tak.
7/10
perelka-20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-07, 13:12   #2140
red_scorpio
Rozeznanie
 
Avatar red_scorpio
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 763
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

Witajcie Kinomaniaczki
A czy wrażeniami z obejrzanych seriali też się można z Wami podzielić? Zrobiłam sobie maraton w zeszły weekend serialu nie nadawanego jeszcze w Polsce i nie wiem czy to odpowiednie miejsce...
A swoja droga - ostatnio obejrzany film to Pachnidło, który bardzo mi się podobał. Teraz czas na zaliczenie ksiązki
red_scorpio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-07, 13:47   #2141
kar0luch
Raczkowanie
 
Avatar kar0luch
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: stumilowy las
Wiadomości: 106
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

ostatnio sie zaniedbałam z filmami ale z tych co oglądałam -
labirynt fauna -przerażające :P jak dla mnie zbyt brutalne jeśli chodzi o filmy o takiej tematyce (fantazja, czary)

straszny dom - bajka ale średnio dla dzieci :P być może nie jest straszna czy cos ale fabuła miejscami conajmniej dziwna

meet joe black - stary jak świat ale co jakiś czas do niego wracam - oczywiście pisząc "do niego" mam na myśli Bradzia
__________________
'A tak by się chciało. Choć przez chwilę, przez jakiś czas. W Tobie po samą szyję. Po kostki...' ajj : ** :

'Całuj się we mnie'

.zakochana, szczęśliwie
kar0luch jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-04-07, 14:15   #2142
mutacumliquida
Rozeznanie
 
Avatar mutacumliquida
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: LPL
Wiadomości: 627
GG do mutacumliquida
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

nio, ja zaliczyłam 300 w połowie seansu, zajęłam się jedzeniem serka Fantazja nie mogę na chłopów walczących patrzec... nuda...

mój plan numero uno to filmik z rene zelweger, ona cos tam rysuje, kogoś poznaje i staje się sławna, widziłam tylko zwiastun... ale to dopiero pod koniec kwietnia
__________________

mutacumliquida jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-07, 15:02   #2143
*Claire*
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 347
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

Frida-świetny film,wspaniala gra salmy hayek,ogolnie Frida Kahlo była bardzo ciekawą postacia,dlatego pewnie ten film mi sie tak podobal
__________________

*Claire* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-07, 15:42   #2144
Lalik
Zadomowienie
 
Avatar Lalik
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 172
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

300- fakt, fabula nudnawa. ale zdjecia, muzyka dla samych wrazen estetycznych warto obejrzec.
7/10




Cytat:
Napisane przez mutacumliquida Pokaż wiadomość
mój plan numero uno to filmik z rene zelweger, ona cos tam rysuje, kogoś poznaje i staje się sławna, widziłam tylko zwiastun... ale to dopiero pod koniec kwietnia
miss potter
__________________
Nie jestem leniwa. Mam zawyżone wymagania motywacyjne.

Lalik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-07, 15:59   #2145
dorkaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar dorkaaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 333
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

Cytat:
Napisane przez mutacumliquida Pokaż wiadomość
mój plan numero uno to filmik z rene zelweger, ona cos tam rysuje, kogoś poznaje i staje się sławna, widziłam tylko zwiastun... ale to dopiero pod koniec kwietnia
miss potter, tam gra EWAN MCGREGOR dlatego dla mnie to film nr. 1

Cytat:
Napisane przez *Claire* Pokaż wiadomość
Frida-świetny film,wspaniala gra salmy hayek,ogolnie Frida Kahlo była bardzo ciekawą postacia,dlatego pewnie ten film mi sie tak podobal
och tak, zgadzam sie z toba, ale nie bede sie rozpisywac bo o fridzie juz pisalam w tym wątku. w kazdym bądz razie film jest cudowny
__________________
dorkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-08, 05:22   #2146
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

Cytat:
Napisane przez cheer Pokaż wiadomość
Rozumiem, to są Twoje odczucia, że "lekki i przyjemny" i akceptuję to. Natomiast według mnie to nie do końca jest tak. Historia przedstawiona w tym filmie jest tragiczna.
I Jim wspaniale pokazał, że jest wszechstronnie utalentowanym aktorem
Zgadzam się. To film trudny, klaustrofobiczny prawie i w jakiś paranoiczny sposób przygnębiający. Carrey'a nie lubię, ale w tym konkretnym filmie zagrał dobrze, do tego dobrą rolę w dobrym obrazie.
O sile przesłania najlepiej świadczy to, że widziałam to dawno, dawno, a emocje, jakie we mnie wzbudziła ta historia są wciąż żywe. 8/10
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-08, 10:10   #2147
cosmo82
Rozeznanie
 
Avatar cosmo82
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: U.S. of Love
Wiadomości: 757
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

Cytat:
Napisane przez malijka Pokaż wiadomość
Ok wiem e to nie wątek o tym .. ale mam możliwość pójścia do multikina w Zabrzu (mam dwie darmowe wejściówki tzn. taki prezencik )
No i co mam wybrać z tej jakże długiej listy repertuaru??
300
Artur i Minimki
Cesarzowa
Człowiek roku
Eragon
Ghost Rider
Hannibal po drugiej stronie
Iluzjonista
Klątwa 2
Labirynt Fauna
Miss Potter
Most do Terabithii
Noc w muzeum
Norbit
Pajęczyna Charlotty
Prosto w serce
Scoop
Smocze wzgórze
Sposób na rekina
Stefan Malutki
Świadek koronny
Testosteron
Tryptyk rzymski
Turitas
Wielkie kino

Ewentualnie teraz jedna wejściówka a za jakiś czas druga
Z wypisanych filmów polecam: Testosteron, Iluzjonistę, Hannibal Rising i Labirynt Fauna..
cosmo82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-08, 10:21   #2148
malijka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 850
GG do malijka
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

Dziękuję napewno na dwa z tych się wybioprę teraz tylko zastanawiam się na które hehe
__________________
"Każde życie trwa tyle samo. Nawet to bardzo długie i to bardzo krótkie. W każdym razie z punktu widzenia wieczności."
malijka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-08, 10:22   #2149
magrest
Zakorzenienie
 
Avatar magrest
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 4 607
GG do magrest
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

Szeregowiec Dolot - film animowany o gołębiach pocztowych. To dzieło twórców "Shreka", ale nawet w połowie mu nie dorównuje Film jest zwyczajnie nudny i w wielu momentach odpływałam... Plus dla polskiego dubbingu. Ogólnie nie polecam, chyba że dla dzieci.
3/10
magrest jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-04-08, 11:19   #2150
oLaSeK=D
Zadomowienie
 
Avatar oLaSeK=D
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Paris, France
Wiadomości: 1 603
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

Malijko polecam "Iluzjoniste"-wczoraj bylam,bossski film,nie rozczarujesz sie
oLaSeK=D jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-08, 14:13   #2151
Petit_Papillon
luckygirl
 
Avatar Petit_Papillon
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 20 617
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

Cytat:
Napisane przez perelka-20 Pokaż wiadomość


Labirynt Fauna- piękny, piekny, piękny. Cudnie pokazany świat wyobraźni Ofelii w konfrontacji z brutalną rzeczywistością. Cudne zakończenie, niesamowity klimat.
zdecydowanie 10/10
Właśnie wybieram się na ten film.

Cytat:
Napisane przez oLaSeK=D Pokaż wiadomość
Malijko polecam "Iluzjoniste"-wczoraj bylam,bossski film,nie rozczarujesz sie
Też właśnie słyszałam,że film jest bardzo fajny.
__________________
10.11.2004

14.07.2014
16.07.2016




Petit_Papillon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-08, 16:44   #2152
Malinezja
Zadomowienie
 
Avatar Malinezja
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 465
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

Wściekłość - bardzo fajny film, z akcją i pomysłem, choć niektóre sceny dość krwiste... no i ten głowny aktor (lat na oko z 25 ) aahhh.
__________________
Lepiej Żałować Tego Co Się Zrobiło, Niż Tego Że Się Czegoś Nie Podjęło
**God is a DJ ... life is a dancefloor ... *


Malinezja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-08, 16:49   #2153
molka_1
Rozeznanie
 
Avatar molka_1
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 588
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

Cytat:
Napisane przez dorkaaa
miss potter, tam gra EWAN MCGREGOR dlatego dla mnie to film nr. 1
w takim razie też muszę go obejrzeć

ja ostatnio obejrzałam "mała miss". świetny film, ciepły, zabawny polecam baaardzo)
molka_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-08, 17:02   #2154
Monka_tort
Zadomowienie
 
Avatar Monka_tort
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 956
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

Terminal - historia jest tak słodka, że balansuje na granicy kiczu, ale jej nie przekracza. Hanks w roli Viktora(Wiktora?) bardzo uroczy. Film długi, ale mnie nie znudził. Na poprawę nastoju - jak najbardziej. 8/10.
__________________
Czysta logika jest ruiną ducha.

Antoine de Saint - Exupéry
Monka_tort jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-08, 18:03   #2155
dorkaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar dorkaaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 333
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

Cytat:
Napisane przez Monka_tort Pokaż wiadomość
Terminal - historia jest tak słodka, że balansuje na granicy kiczu, ale jej nie przekracza. Hanks w roli Viktora(Wiktora?) bardzo uroczy. Film długi, ale mnie nie znudził. Na poprawę nastoju - jak najbardziej. 8/10.
ja tez ogladałam wczoraj, i też mi się podobał. Tom hanks jak zwykle sie świetnie spisał - przypominał mi foresta
miły film na wieczorek

no i oglądałam jeszcze kolejny raz Moulin Rouge, jak dla mnie film jest wspaniały, po pierwsze gra tam ewan mcgregor, a po drugie jest wspaniała muzyka, która juz cała znam na pamięć. tak wiec wczoraj śpieawała razem a aktorami
no i na końcu znowy sie popłakałam. Polecam tym co nie oglądali
__________________
dorkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-08, 20:05   #2156
Monka_tort
Zadomowienie
 
Avatar Monka_tort
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 956
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

Cytat:
Napisane przez dorkaaa Pokaż wiadomość
ja tez ogladałam wczoraj, i też mi się podobał. Tom hanks jak zwykle sie świetnie spisał - przypominał mi foresta
miły film na wieczorek

no i oglądałam jeszcze kolejny raz Moulin Rouge, jak dla mnie film jest wspaniały, po pierwsze gra tam ewan mcgregor, a po drugie jest wspaniała muzyka, która juz cała znam na pamięć. tak wiec wczoraj śpieawała razem a aktorami
no i na końcu znowy sie popłakałam. Polecam tym co nie oglądali
Miałam identyczne skojarzenie. On jest stworzony do odgrywania takich gapowatych postaci.
__________________
Czysta logika jest ruiną ducha.

Antoine de Saint - Exupéry
Monka_tort jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-08, 21:14   #2157
malijka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 850
GG do malijka
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

Też oglądałam Terminal ... nie od początku bo jak zwykle nie mogłam oprzeć się Armagedonowi ... nie wiem o co chodzi ale uwielbiam ten film

Co do Iluzjonisty dziękuję chyba wybiorę to i Labirynt Fauna .
__________________
"Każde życie trwa tyle samo. Nawet to bardzo długie i to bardzo krótkie. W każdym razie z punktu widzenia wieczności."
malijka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-08, 21:54   #2158
dorkaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar dorkaaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 333
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

Cytat:
Napisane przez malijka Pokaż wiadomość
Też oglądałam Terminal ... nie od początku bo jak zwykle nie mogłam oprzeć się Armagedonowi ... nie wiem o co chodzi ale uwielbiam ten film
tez uwielbiam armagedon... ale ogladalam go juz mnóstwo razy więc kosztem alternatywnym oglądałam terminal, a armagedon tylko w czasie reklam.
__________________
dorkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-08, 22:05   #2159
asia_z
Zakorzenienie
 
Avatar asia_z
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 9 155
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

Cytat:
Napisane przez Laura2112 Pokaż wiadomość
Iluzjonista - niezły i całkiem nastrojowy (ale nie do końca) + Edward Norton - nie potrafię być obiektywna (foto) Niemniej parę rzeczy mogło wypaść lepiej.
TŻ za szybko przewidział zakończenie :/ Spodziewałabym się może czegoś innego po filmie z Nortonem, ale jednak luby zgadł.
widziałam wczoraj ten film bardzo mi się podobał, a szczerze mówiąc zakończenie mnie zaskoczyło w sumie za Edwardem Nortonem jakoś za bardzo nie przepadam, ale film polecam jakbym miała go ocenić dałabym mu chyba 9/10

Cytat:
Napisane przez the magus Pokaż wiadomość
Utalentowany pan Ripley

Niezły film. Nasuwający na myśl kilka pytań, chociażby wspomniane przez Ripleya w ostatnich scenach filmu: czy warto udawać kogoś innego, by być kimś, czy nie udawac i być nikim? Czy dążąc do czegoś za wszelką cene zadowoli nas to, co zdobędziemy? Przecież ciągle budzą się w nas nowe, czasami niebiezpieczne pragnienia. Ładnie ujęty problem poszukiwania własnego ja, leczenia swoich kompleksów. Bardzo na tak muzyka, dobre też aktorstwo (Law Law Law!). I miła końcówka, doprawiająca film szczyptą zaskoczenia.
bardzo lubie ten film oglądałam go co prawda dość dawno temu, ale filmy w takim klimacie mi się podobają

Cytat:
Napisane przez Monka_tort Pokaż wiadomość
Terminal - historia jest tak słodka, że balansuje na granicy kiczu, ale jej nie przekracza. Hanks w roli Viktora(Wiktora?) bardzo uroczy. Film długi, ale mnie nie znudził. Na poprawę nastoju - jak najbardziej. 8/10.
hmmm... taki sobie, ani jakiś super, ani nudny. ot taka sobie historyjka o mieszkańcu Krakozji, który nie może wrócić do właśnego kraju i pomieszkuje na lotnisku zgadzam się, na poprawę nastroju, jak najbardziej ja daję 7/10.

no i dzisiaj w końcu udało mi się obejrzeć "świadka koronnego". dobrze, że oglądałam w domu, bo żałowałabym jakbym wydała te 15 zł na bilet do kina. jak dla mnie zdecydowanie przereklamowany. nie za bardzo rozumiem, dlaczego się wszyscy nad tym filmem zachwycają. Więckiewicz praktycznie we wszystkich filmach gra gangsterów (no z wyjątkiem >>samego życia<< ), poza tym znowu pani Foremniak & pan Żmijewski .. więc dam 6/10.
__________________
asia_z jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-09, 10:40   #2160
paulinka3110
Wtajemniczenie
 
Avatar paulinka3110
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Pomerania :)
Wiadomości: 2 363
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

Ściągnęłam sobie ostatnio "Dziewczynę z Alabamy"

Może bardziej ze względu na Josha Lucasa,ale historia bardzo mi się podoba!!

Polecam...Fajny babski film
__________________
maniaczko-fanka mundurowych

Moja książkowa wymiana. Zapraszam
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=630571http://
paulinka3110 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:43.