Ewa Chodakowska vs Jillian Michaels - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-05-22, 08:02   #421
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Ewa Chodakowska vs Jillian Michael

Cytat:
Napisane przez Eressi Pokaż wiadomość
Ja też jednak wolę ćwiczyć z Jillian
A co ćwiczysz aktualnie?
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-22, 11:06   #422
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Ewa Chodakowska vs Jillian Michael

Zaczęłam ćwiczyć z Jillian i teraz wiem, o czym mowa Przecież ta Chodakowska to mumia przy Jillian. Chodakowska: zero energii, trening z nią dłuży się i można zasnąć. Jillian to inna bajka. Nawet nie można porównywać bo to jak dzień do nocy.

---------- Dopisano o 12:06 ---------- Poprzedni post napisano o 12:05 ----------

Podziwiam wszystkich którzy dają radę ćwiczyć z E. Ch. Trzeba naprawdę dużego samozaparcia
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-22, 18:42   #423
seedofwonder
Raczkowanie
 
Avatar seedofwonder
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 492
Dot.: Ewa Chodakowska vs Jillian Michael

Ja cały czas jak dotąd ćwiczyłam z Chodakowską, od ok. 2 tyg. codziennie killer i szukam teraz czegoś innego, żeby trochę poprzeplatać. Zrobiłam dziś z Jilian Banish Fat Boost Metabolism Complete Workout. Całkiem niezły, ale trochę długi i w sumie nie zmęczyłam się jakoś bardzo. Tylko ze dwa sety ćwiczeń trochę bardziej mnie zmęczyły, a inne to luzik. Co mogłybyście polecić?
seedofwonder jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-22, 20:47   #424
Claire91
Wtajemniczenie
 
Avatar Claire91
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 755
Dot.: Ewa Chodakowska vs Jillian Michael

Cytat:
Napisane przez seedofwonder Pokaż wiadomość
Ja cały czas jak dotąd ćwiczyłam z Chodakowską, od ok. 2 tyg. codziennie killer i szukam teraz czegoś innego, żeby trochę poprzeplatać. Zrobiłam dziś z Jilian Banish Fat Boost Metabolism Complete Workout. Całkiem niezły, ale trochę długi i w sumie nie zmęczyłam się jakoś bardzo. Tylko ze dwa sety ćwiczeń trochę bardziej mnie zmęczyły, a inne to luzik. Co mogłybyście polecić?
Ja polecam 30 day shred.Nie nudzi, trochę się zmęczysz(chociaz dla mnie killer był cięższy).
__________________
wymiana nowy wątek-kosmetyki naturalne, mineralne, sera i apteczne
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post49549467
Claire91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-23, 06:48   #425
Eressi
Przyczajenie
 
Avatar Eressi
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 29
Dot.: Ewa Chodakowska vs Jillian Michael

LeejdiNaati, zaczęłam kiedyś 30 days shred, doszłam do poziomu 2, ale potem przestałam ćwiczyć regularnie, dlatego teraz planuję zacząć od początku A tak to 2-3 razy w tygodniu staram się ćwiczyć Banish Fat Boost Metabolism Complete Workout
__________________
[perfectaB]958876[/perfectaB]
Eressi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-23, 11:31   #426
seedofwonder
Raczkowanie
 
Avatar seedofwonder
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 492
Dot.: Ewa Chodakowska vs Jillian Michael

Cytat:
Napisane przez Claire91 Pokaż wiadomość
Ja polecam 30 day shred.Nie nudzi, trochę się zmęczysz(chociaz dla mnie killer był cięższy).
Trochę za łatwe jak dla mnie. Szukam czegoś kilerrowego Dziś zaczęłam INSANITY.
seedofwonder jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-23, 11:47   #427
mara30
Zadomowienie
 
Avatar mara30
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 592
Dot.: Ewa Chodakowska vs Jillian Michael

Cytat:
Napisane przez seedofwonder Pokaż wiadomość
Trochę za łatwe jak dla mnie. Szukam czegoś kilerrowego Dziś zaczęłam INSANITY.
Zuzkę polecam
mara30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-05-23, 11:51   #428
seedofwonder
Raczkowanie
 
Avatar seedofwonder
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 492
Dot.: Ewa Chodakowska vs Jillian Michael

Cytat:
Napisane przez mara30 Pokaż wiadomość
Zuzkę polecam
Oj tak, to też racja
seedofwonder jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-23, 11:58   #429
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Ewa Chodakowska vs Jillian Michael

Cytat:
Napisane przez Eressi Pokaż wiadomość
LeejdiNaati, zaczęłam kiedyś 30 days shred, doszłam do poziomu 2, ale potem przestałam ćwiczyć regularnie, dlatego teraz planuję zacząć od początku A tak to 2-3 razy w tygodniu staram się ćwiczyć Banish Fat Boost Metabolism Complete Workout
Ja miałam ćwiczyć wczoraj, ale coś mi wypadło a o 22 już nie chciałam skakać w pokoju Dzisiaj nadrobię
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-23, 14:25   #430
Claire91
Wtajemniczenie
 
Avatar Claire91
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 755
Dot.: Ewa Chodakowska vs Jillian Michael

Cytat:
Napisane przez seedofwonder Pokaż wiadomość
Trochę za łatwe jak dla mnie. Szukam czegoś kilerrowego Dziś zaczęłam INSANITY.
Insanity dawalo mi wycisk, ale znudziło mi się zaraz Chyba dałam rade 2-3 tygodnie.
__________________
wymiana nowy wątek-kosmetyki naturalne, mineralne, sera i apteczne
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post49549467
Claire91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-23, 20:08   #431
seedofwonder
Raczkowanie
 
Avatar seedofwonder
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 492
Dot.: Ewa Chodakowska vs Jillian Michael

Cytat:
Napisane przez Claire91 Pokaż wiadomość
Insanity dawalo mi wycisk, ale znudziło mi się zaraz Chyba dałam rade 2-3 tygodnie.
A czemu? Ja jutro drugi dzień
seedofwonder jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-23, 20:29   #432
Claire91
Wtajemniczenie
 
Avatar Claire91
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 755
Dot.: Ewa Chodakowska vs Jillian Michael

Cytat:
Napisane przez seedofwonder Pokaż wiadomość
A czemu? Ja jutro drugi dzień
Ja bardzo łatwo się nudzę ćwiczeniami i co chwile jakieś nowe programy testuję.Sczególnie nudzi mnie i odliczam czas jak jest kilka serii powtórzen (shred jest ok, bo są tylko 2 jedna po drugiej, wiem,że za chwilę będzie nowe ćwiczenie a poprzedniego już dziś nie będę robić).A w insanity chyba tylko w pure cardio nie ma wielu serii tych samych.Daltego min zaraz znudził mi się killer, a skalpel bardzo lubie
__________________
wymiana nowy wątek-kosmetyki naturalne, mineralne, sera i apteczne
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post49549467
Claire91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-23, 21:07   #433
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Odp: Dot.: Ewa Chodakowska vs Jillian Michael

Cytat:
Napisane przez Claire91 Pokaż wiadomość
Ja bardzo łatwo się nudzę ćwiczeniami i co chwile jakieś nowe programy testuję.Sczególnie nudzi mnie i odliczam czas jak jest kilka serii powtórzen (shred jest ok, bo są tylko 2 jedna po drugiej, wiem,że za chwilę będzie nowe ćwiczenie a poprzedniego już dziś nie będę robić).A w insanity chyba tylko w pure cardio nie ma wielu serii tych samych.Daltego min zaraz znudził mi się killer, a skalpel bardzo lubie
Skoro lubisz skalpel to nie nudzisz sie wcale az tak szybko

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-23, 21:24   #434
Canberrka
Raczkowanie
 
Avatar Canberrka
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 104
Dot.: Ewa Chodakowska vs Jillian Michael

Dziewczyny, widziałyście to http://www.youtube.com/watch?v=tbsYbE0xAs4 ? Były instruktor Jillian wypowiada się o niej i o tym jak ona wg niego oszukuje ludzi. Twierdzi, że bierze sterydy i dużo hormonów i że miała aż 9 operacji plastycznych, żeby ukryć to co z jej twarzą zrobiły te specyfiki. Poza tym twierdzi, że jej treningi nie są jej pomysłem. Jestem zaskoczona... Czytałam trochę o tym gościu w Internecie i wygląda na to, że to fachowiec znający się bardzo na sporcie, instruktor sztuk walk, raczej bez parcia na szkło. Nie mam czasu zgłębiać sie w ten temat ale może któraś z Was wie coś więcej?
Canberrka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-23, 21:43   #435
bajons
Zadomowienie
 
Avatar bajons
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Dziki Zachód
Wiadomości: 1 043
GG do bajons
Dot.: Ewa Chodakowska vs Jillian Michael

Cytat:
Napisane przez Canberrka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, widziałyście to http://www.youtube.com/watch?v=tbsYbE0xAs4 ? Były instruktor Jillian wypowiada się o niej i o tym jak ona wg niego oszukuje ludzi. Twierdzi, że bierze sterydy i dużo hormonów i że miała aż 9 operacji plastycznych, żeby ukryć to co z jej twarzą zrobiły te specyfiki. Poza tym twierdzi, że jej treningi nie są jej pomysłem. Jestem zaskoczona... Czytałam trochę o tym gościu w Internecie i wygląda na to, że to fachowiec znający się bardzo na sporcie, instruktor sztuk walk, raczej bez parcia na szkło. Nie mam czasu zgłębiać sie w ten temat ale może któraś z Was wie coś więcej?
Nie ma parcia?? To po co wygaduje takie rzeczy? Zwyczajnie zazdrości Jill popularności i kasy. A mówił coś, że Jillian jest biseksualna i ma partnerkę, a z nią dwoje dzieci?? (wychowują dwójkę razem)
Rozmawiałyśmy kiedyś o tym z dziewczynami na wątku o ćwiczeniach z JM i doszłyśmy do wniosku, że facet jej zazdrości. I ja mam takie zdanie o tym gościu.
__________________

Trenuję Nordic Walking to już 257 km


Fanka Sagi G.R.R. Martina

Edytowane przez bajons
Czas edycji: 2013-05-23 o 21:44
bajons jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-23, 21:50   #436
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Ewa Chodakowska vs Jillian Michael

Czytałam to jakiś czas temu, próbowałam znaleźć coś na ten temat i jedyne co znalazłam, że Jillian kiedyś reklamowała jakiś spalacz z kofeiną, miała operację nosa o czym sama mówi i często powtarzała że najwięcej nauczyła się właśnie od tego trenera i swoje treningi często opiera na tych ze sztuk walki.

Gdzieś tam kiedyś były jakieś zarzuty, że nie ma kwalifikacji ale przedstawiła przed sądem kilka certyfikatów, pierwszy zrobiła w wieku bodajże 17 czy 18lat.
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-23, 21:54   #437
charlizeee
Zakorzenienie
 
Avatar charlizeee
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 10 094
Ewa Chodakowska vs Jillian Michael

Dlaczego zawsze jak ktos ma negatywną opinie to jest zazdrośnikiem?
__________________
Nigdy nie przyjmuj rad od osób,które nie osiągnęły tego, co Ty chcesz osiągnąć.
charlizeee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-23, 22:04   #438
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Ewa Chodakowska vs Jillian Michael

Cytat:
Napisane przez charlizeee Pokaż wiadomość
Dlaczego zawsze jak ktos ma negatywną opinie to jest zazdrośnikiem?
Właśnie też tego nie rozumiem.

Ogólnie to uwielbiam kiedy wypowiadam się na temat techniki ćwiczeń czy odżywiania wytykając błędy których popełnianie może skutkować brakiem sukcesu lub nawet szkodzić a zarzuca się mi hejterstwo i zazdrość podczas gdy te dwa uczucia są mi zupełnie obce. Cieszę się z zasłużonych sukcesów innych i nie nienawidzę nikogo, są tylko 4 osoby z którymi nie chcę mieć nic wspólnego ale nawet nie życzę im źle, po prostu nie chcę ich już nigdy oglądać.
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-23, 22:15   #439
masija
Zakorzenienie
 
Avatar masija
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 989
Dot.: Ewa Chodakowska vs Jillian Michael

Cytat:
Napisane przez charlizeee Pokaż wiadomość
Dlaczego zawsze jak ktos ma negatywną opinie to jest zazdrośnikiem?
Mi to zalatuje fankami pani E.Ch.
Sorry, pomijając czy dana pani robi źle/dobrze ćw-ma swoje fanki.
Fanki, które mimo konstruktywnej krytyki, mimo wszystko, bronią swojej trenerki jakby ktoś zarzucał jej nie-wiadomoooo-coo(?)
Dla mnie to jeden temat.

Trzeba mieć otwarte oczy, uszy, mięśnie na wszystkich trenerów. Szukać. Czytać. Rozumieć. Pogłębiać wiedzę. A nie tylko złapać się jednego trenera i wielbić i bronić go po wsze czasy...

A co najbardziej wkurza t0 właśnie to oburzenie fanek na krytykę i argument-że samemu jest się zazdrosnym/grubym/samotnym/ i jakże wielce nieszczęśliwym...
No Ewa Chodakowska fanpejdżys fesjubnio endorfinuś...
__________________

masija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-23, 22:16   #440
bajons
Zadomowienie
 
Avatar bajons
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Dziki Zachód
Wiadomości: 1 043
GG do bajons
Dot.: Ewa Chodakowska vs Jillian Michael

Nie jestem z tej "epoki" i nie rozumie pojęcia "hejterstwo" czy Bóg jeden wie jak to się pisze, wymawia i odmienia.
Mówimy tu o gościu, który jest (podobno) mega ekspertem od ćwiczeń, fitnessu, boksu itp., który chciałby być nieco bardziej rozpoznawalnym, znanym i mieć z tego niemałe profity. Pewnie znał Jill, może był nawet jej trenerem?? Teraz ma żal, że jej udało się wybić a jemu nie.

Cytat:
Napisane przez charlizeee Pokaż wiadomość
Dlaczego zawsze jak ktos ma negatywną opinie to jest zazdrośnikiem?
Nie zawsze... bo to uczucie może być bodźcem do pozytywnej konkurencji i realizacji własnych aspiracji. (wg Wikipedii) (nie w przypadku pani E., która w odpowiedzi wysyła endorfinki, serduszka, buziaczki błeee)
__________________

Trenuję Nordic Walking to już 257 km


Fanka Sagi G.R.R. Martina

Edytowane przez bajons
Czas edycji: 2013-05-23 o 22:19
bajons jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-23, 22:32   #441
charlizeee
Zakorzenienie
 
Avatar charlizeee
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 10 094
Ewa Chodakowska vs Jillian Michael

Cytat:
Napisane przez Rzabba Pokaż wiadomość
Właśnie też tego nie rozumiem.

Ogólnie to uwielbiam kiedy wypowiadam się na temat techniki ćwiczeń czy odżywiania wytykając błędy których popełnianie może skutkować brakiem sukcesu lub nawet szkodzić a zarzuca się mi hejterstwo i zazdrość podczas gdy te dwa uczucia są mi zupełnie obce. Cieszę się z zasłużonych sukcesów innych i nie nienawidzę nikogo, są tylko 4 osoby z którymi nie chcę mieć nic wspólnego ale nawet nie życzę im źle, po prostu nie chcę ich już nigdy oglądać.
Wiem czytałam już nieraz że masz prześmiewczy ton i wogole ale czasem mam wrażenie ze ludzie pytają o cos a jak dostaną odpowiedz to nagle okazuje sie sami wiedza i tak lepiej.

---------- Dopisano o 22:32 ---------- Poprzedni post napisano o 22:28 ----------

Cytat:
Napisane przez bajons Pokaż wiadomość
Nie jestem z tej "epoki" i nie rozumie pojęcia "hejterstwo" czy Bóg jeden wie jak to się pisze, wymawia i odmienia.
Mówimy tu o gościu, który jest (podobno) mega ekspertem od ćwiczeń, fitnessu, boksu itp., który chciałby być nieco bardziej rozpoznawalnym, znanym i mieć z tego niemałe profity. Pewnie znał Jill, może był nawet jej trenerem?? Teraz ma żal, że jej udało się wybić a jemu nie.


Nie zawsze... bo to uczucie może być bodźcem do pozytywnej konkurencji i realizacji własnych aspiracji. (wg Wikipedii) (nie w przypadku pani E., która w odpowiedzi wysyła endorfinki, serduszka, buziaczki błeee)
Ty patrzysz na to ze gościu chce być rozpoznawalny sławny bogaty a może czasem warto sie zastanowić ok spoko może tak, ale może gościu chciał wreszcie przerwać milczenie i uświadomić ludzi. Ja uważam ze zawsze w takich sytuacjach warto jest zastanowić sie nad szerszymi aspektami sprawy nie twierdze ze ma racje bo nie wiem ale mam taki charakter że jak słyszę cos takiego to zapala mi sie lampka ostrzegawcza ze trzeba to sprawdzić przyjrzeć sie dokładniej.
__________________
Nigdy nie przyjmuj rad od osób,które nie osiągnęły tego, co Ty chcesz osiągnąć.
charlizeee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-23, 22:42   #442
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Ewa Chodakowska vs Jillian Michael

Cytat:
Napisane przez bajons Pokaż wiadomość
Nie jestem z tej "epoki" i nie rozumie pojęcia "hejterstwo" czy Bóg jeden wie jak to się pisze, wymawia i odmienia.
Ja też długo nie rozumiałam ale postarałam się zorientować i chyba już rozumiem ale wiele pojęć blogowo-fejsbukowych to dla mnie czarna magia

Cytat:
Mówimy tu o gościu, który jest (podobno) mega ekspertem od ćwiczeń, fitnessu, boksu itp., który chciałby być nieco bardziej rozpoznawalnym, znanym i mieć z tego niemałe profity. Pewnie znał Jill, może był nawet jej trenerem?? Teraz ma żal, że jej udało się wybić a jemu nie.
Był jej trenerem.
Czy jego zarzuty są prawdziwe czy nie, to niestety możemy jedynie zgadywać, może coś w tym prawdy jest ale mocno to wyolbrzymił, może nie.
Rynek jest duży i przecież mógłby zaistnieć na nim tak jak Jillian, może nie chciał, może nie potrafił, nie wiem.

Po prostu niczego i nikogo nie należy przyjmować bezkrytycznie.
Lubię Jillian za charyzmę i za to, że fajnie tłumaczy, że potrafi przycisnąć ale potrafi też dokopać się do źródła problemu.
Nie podoba mi się, że czasem nie potrafi się przyznać do błędu.
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-23, 22:53   #443
NolaRice
Raczkowanie
 
Avatar NolaRice
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 58
Dot.: Ewa Chodakowska vs Jillian Michael

Jak zwykle w takich sytuacjach prawda leży gdzieś po środku. Jillian bardzo lubi opowiadać o swojej przeszłości. Co więcej, ona całą swoją "legendę" zbudowała na dosyć ckliwej historii z wczesnej młodości (kto czytał którąś z jej książek wie o co chodzi).
Prawdopodobnie ta historia ma w sobie wiele prawdy bo niektóre jej części pojawiają się w różnych książkach, wywiadach i programach które Jill prowadzi i zawsze brzmią tak samo. Kiedy miała 13 lat jej rodzice rozwiedli się i wtedy zaczęła zajadać swoje smutki i stresy. Ponoć była otyłym dzieckiem i jej mama zapisała ją na sztuki walki gdzie Jill poznała Roba.
Sama Jillian wypowiada się o nim z wielkim szacunkiem i w samych superlatywach. Nazywa go swoim Mistrzem i twierdzi, że to on nauczył ją większości rzeczy i zapoczątkował jej fascynację sportem i zdrowym żywieniem.
Możliwe, że Jill nieco ubarwiła swoją historię. Lubi mówić, że była otyłą nastolatką tymczasem prawdopodobnie miała tylko nadwagę. W sieci krąży jej jedno zdjęcie jak była "gruba" i nie widać na nim jakiejś wielkiej otyłości. Prawdopodobnie ubarwia też pomniejsze zdarzenia ze swojego życia ALE...na pewno nie szprycuje się hormonami czy innymi dopalaczami. Sama uczciwie przyznaje że nie zawsze wiedziała jak zdrowo jeść. Głodziła się w młodości, rozwaliła sobie hormony i metabolizm. Teraz zdobyła dużą wiedzę w tym zakresie i w najnowszej książce opisuje bardzo drobiazgowo jak funkcjonuje metabolizm i poszczególne hormony. Odradza branie hormonów w jakiejkolwiek formie i uważa, że wszystko można sobie wyregulować po prostu zdrowo jedząc i ćwicząc. Reasumując, z tego co czytałam i obejrzałam myślę, że jeśli Jill coś przeskrobała to to, że niefortunnie i niezbyt zdrowo zaczęła swoją przygodę z fitnesem i po dziś dzień lekko ubarwia swoją przeszłość.
Motywacje tego pana są dla mnie niejasne, nie wiem o co mu chodzi ale w te 11 opreracji twarzy raczej nie wierzę
__________________

“Having the right to happiness means having the right to earn it,

not having it given to you without effort and action on your part.”

Jillian Michaels
NolaRice jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-23, 23:08   #444
Canberrka
Raczkowanie
 
Avatar Canberrka
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 104
Dot.: Ewa Chodakowska vs Jillian Michael

Ja się nie upieram ani przy jego ani przy jej wersji, byłam tylko ciekawa Waszych opinii, bo widzę, że bardziej jesteście obeznane w temacie Jillian niż ja. On tam mówi, że długo próbował trzymać język za zębami ale po 9 latach w końcu nie wytrzymał. Nie wiem ile w tym jest prawdy.

Któraś z Was pytała czy on tam wspomina, że Jillian jest matką - ten filmik powstał chyba zanim ona adoptowała dziecko i on tam mówi, że Jillian nigdy nie powinna mieć własnego ani nie powinna mieć pozwolenia na adopcję, ze względu na to jaka jest. (tłumaczem angielskiego nie jestem więc nie tłumaczę co do słowa)
dziwne to wszystko, szukałam akurat treningów z Jillian, bo swego czasu lubiłam z nią ćwiczyć, i przypadkiem natknęłam się na takie rewelacje.
Canberrka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-23, 23:17   #445
NolaRice
Raczkowanie
 
Avatar NolaRice
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 58
Dot.: Ewa Chodakowska vs Jillian Michael

Myślę, że nikomu nie warto ufać bezgranicznie. A zwłaszcza osobom, które znamy tylko z ekranu TV czy internetu. Jeśli chodzi o wiedzę, którą przekazuje Jill (np z zakresu odżywiania) to uważam, że książka jest naprawdę solidnie napisana, rozdział o hormonach ma bardzo rozbudowany. No i ostatecznie - jeśli ktoś mówi Ci, żeby jeść nieprzetworzone jedzenie, czyste i ekologiczne, spożywać dużo warzyw i unikać powszechnie znanych trucizn (tak w skrócie, bo oczywiście sprawa jest bardziej rozbudowana) to nie ma się czego obawiać ale i tak nie warto poprzestawać na jednej pozycji. Zawsze warto zgłębiać swoją wiedzę i szukać informacji.
Na marginesie, jedna sprawa mnie zastanowiła od 3 tyg ćwiczę BR (do poniedziałku bo przechodzę na samodzielny trening siłowy) i zastanawia mnie, że ludzie tam ćwiczący mają lepszą kondycje od Jill. Zauważyłam, że nie najlepiej radzi sobie w intensywnym cardio. Na YT widziałam fragment programu Biggest Looser gdzie uczestnicy kazali jej biec i miałam wrażenie, że ledwo zipie Więc już sama nie wiem jak to z nią jest.
__________________

“Having the right to happiness means having the right to earn it,

not having it given to you without effort and action on your part.”

Jillian Michaels
NolaRice jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-23, 23:26   #446
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Ewa Chodakowska vs Jillian Michael

Tak to jest, że szewc bez butów chodzi

Po pracy na siłowni nie robię już treningu tylko lecę do dzieci dopiero jak pogotuję, poprzytulam, posprzątam to czasem zrobię w domu krótki trening
Jak ćwiczę z klientem, to pokazuję kilka powtórzeń a potem go kontroluję i koryguję - więcej gadam niż ćwiczę.
To wszystko wystarczy, żeby utrzymać siłę ale na kondycję to za mało

No i jeszcze jedno, zdecydowanie wolę pizgać żelastffem niż biegać
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-23, 23:34   #447
NolaRice
Raczkowanie
 
Avatar NolaRice
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 58
Dot.: Ewa Chodakowska vs Jillian Michael

Cytat:
Napisane przez Rzabba Pokaż wiadomość
No i jeszcze jedno, zdecydowanie wolę pizgać żelastffem niż biegać
To ciekawe bo podobną deklarację słyszałam od wielu dziewczyn/kobiet solidnie ćwiczących siłowo. Zastanawiam się czy doszukiwać się tu jakiegoś związku czy może tak po prostu jest, że jedni lubia biegać a inni nienawidzą i wypluwają płuca choć siłowo są przecież mocni
Ja bardzo lubię biegać, mam nadzieję, że to nie wróży mi porażki z żelastwem
__________________

“Having the right to happiness means having the right to earn it,

not having it given to you without effort and action on your part.”

Jillian Michaels
NolaRice jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-24, 01:39   #448
CzarnaKocurka
Rozeznanie
 
Avatar CzarnaKocurka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rybnik / Katowice
Wiadomości: 611
Dot.: Ewa Chodakowska vs Jillian Michael

Cytat:
Napisane przez seedofwonder Pokaż wiadomość
Trochę za łatwe jak dla mnie. Szukam czegoś kilerrowego Dziś zaczęłam INSANITY.
Ja zamierzam przeznaczyć na to czerwiec. I może lipiec, jak dotrwam
__________________
Wiosenne porządki
wymieniam art zabawki (serwetki do decoupage, wełna czesankowa, materiały do scrapbookingu itp.)
wymieniam książki
a tych książek s z u k a m

CzarnaKocurka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-24, 06:56   #449
bajons
Zadomowienie
 
Avatar bajons
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Dziki Zachód
Wiadomości: 1 043
GG do bajons
Dot.: Ewa Chodakowska vs Jillian Michael

Fajna dyskusja, ale koniec końcem Jill dokładnie tłumaczy ćwiczenia, pokazuje jak ich nie wykonywać, zwraca uwagę na drobiazgi. I chyba to dla nas ćwiczących powinno być najważniejsze.
Już ćwiczę długo z JM, ale mam już ochotę na siłowe - dojrzałam w końcu
__________________

Trenuję Nordic Walking to już 257 km


Fanka Sagi G.R.R. Martina
bajons jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-24, 07:37   #450
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Ewa Chodakowska vs Jillian Michael

Cytat:
Napisane przez NolaRice Pokaż wiadomość
To ciekawe bo podobną deklarację słyszałam od wielu dziewczyn/kobiet solidnie ćwiczących siłowo. Zastanawiam się czy doszukiwać się tu jakiegoś związku czy może tak po prostu jest, że jedni lubia biegać a inni nienawidzą i wypluwają płuca choć siłowo są przecież mocni
Ja bardzo lubię biegać, mam nadzieję, że to nie wróży mi porażki z żelastwem
Ja od dziecka nie lubiłam biegać, podejrzewam że przez niezdiagnozowaną astmę. W szkole po każdym bieganiu chorowałam tygodniami.
Teraz czasem biegam ale tylko w terenie.
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-08-07 22:21:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:33.