Rossmann - część XVII - Strona 166 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > ROSSMANNiaczki

Notka

ROSSMANNiaczki Forum ROSSMANNiaczki to miejsce, w którym znajdziesz informacje o promocjach sieci Rossmann, konkursach, kodach promocyjnych przeznaczonych tylko dla Wizażanek.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-05-24, 13:34   #4951
arrachne
Zadomowienie
 
Avatar arrachne
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1 363
Dot.: Rossmann - część XVII

Cytat:
Napisane przez InfallibleLifestyle Pokaż wiadomość
Widziałam podobny kolor wśród lakierów Wibo i wydaje mi się, że ten na zdjęciu to jest właśnie Wibo
Tak, to lakier z blogerowej serii. Na pewno Essence/ Catrice będzie miało coś poodobnego, ale to nie w Rossie.
__________________
Trust me I' ll be a doctor
WUM - lekarski - rok 2.




arrachne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-24, 13:38   #4952
Stace
Zakorzenienie
 
Avatar Stace
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 12 040
Dot.: Rossmann - część XVII

Cytat:
Napisane przez InfallibleLifestyle Pokaż wiadomość
Widziałam podobny kolor wśród lakierów Wibo i wydaje mi się, że ten na zdjęciu to jest właśnie Wibo
To może jednak się na niego zdecyduję jak nie znajdę z żadnej innej firmy

---------- Dopisano o 14:37 ---------- Poprzedni post napisano o 14:36 ----------

Cytat:
Napisane przez Bellitudoo Pokaż wiadomość
Poza Wibo

Moze Golden Rose?
GR uwielbiam . To obczaję, bo mam akurat sklep GR koło Rossa

---------- Dopisano o 14:38 ---------- Poprzedni post napisano o 14:37 ----------

A jak Wam się sprawują żelowe Lovely/Wibo? Naprawdę dają taki efekt ?
__________________
Narysuj mi coś

Cytat:
Wszystko sprowadzasz do "bo ja": "bo ja zawsze czytam", "bo ja umiem ocenic ryzyko". A poza toba jest multum spoleczenstwa, wiec lepiej zalozyc jego glupote, niz przecenic geniusz
No tengas miedo a volar
Stace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-24, 13:39   #4953
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Rossmann - część XVII

Poszłam dziś do większego Rossmanna i efekty wiadomo jakie.

Wydałam 75 zł, dokładniejsze zdjęcia, ceny i przemyślenia wrzuciłam już w (kolejnej ) notce zakupowej
http://lusterko-em.blogspot.com/2013...ne-zakupy.html

Mam nadzieję, że to już koniec. A nadzieja, wiadomo...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zakupy rossmann 2 (4).jpg (48,3 KB, 110 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zakupy rossmann 2 (9).jpg (53,4 KB, 96 załadowań)
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-24, 13:49   #4954
Justine1989
Zakorzenienie
 
Avatar Justine1989
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Bel Air ;)
Wiadomości: 3 579
Dot.: Rossmann - część XVII

Cytat:
Napisane przez pannamima Pokaż wiadomość
Opinie są podzielone tak jak i przy wszystkim. Wszystko zależy jakie się ma rzęsy i czy dobrze operuje się tą szczoteczką, a ona nie jest zbyt standardowa . Czekam na inne testy, bo dla mnie zakup Wingsa nadal stoi pod znakiem zapytania (Przepraszam jeżeli już, któryś raz piszę o tym tuszu, ale to mój największy dylemat )
masz rację, jak przejrzałam pozostałe recenzje, to na niektórych dziewczynach prezentował się świetnie, ale wg mnie taki efekt można uzyskać tańszymi tuszami


Cytat:
Napisane przez sylwiaxx Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy u was w R. jest krem z bielendy z awokado? Bo u siebie widziałam tylko peeling.
kiedyś były, ale ostatnio nie widziałam

Cytat:
Napisane przez charlotte89 Pokaż wiadomość

Może możecie polecić jakiś inny najlepiej z silikonową szczoteczką?

[/COLOR]A jak Wam się sprawują żelowe Lovely/Wibo? Naprawdę dają taki efekt ?[/QUOTE]

fajną silikonową szczoteczkę ma tusz w żółtym opakowaniu z lovely pump up
co do lakierów-nie zauważyłam takiego efektu, ale lakier sam w sobie jest ok
Justine1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-24, 13:51   #4955
charlotte89
Zakorzenienie
 
Avatar charlotte89
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 6 767
Dot.: Rossmann - część XVII

Cytat:
Napisane przez e_myszka Pokaż wiadomość
ja po analizie KWC kupiłam one by one i wydaje mi się, że się polubimy Może Tobie też się spodoba
Dawno nie miałam żadnej maskary z Maybelline. Ostatnią był chyba Collosal, ale on zupełnie nie przypadł mi do gustu i jakoś tak się do nich zraziłam..

Cytat:
Napisane przez Hadilan Pokaż wiadomość
Świeżo po zrobionym makijażu nowymi nabytkami
Strasznie dziwnie mi się malowało, wszystko inne.
L'Oreal Lash Wings - potwornie wodnisty, ale mnie to akurat odpowiada... Szczoteczka bardzo delikatna, lekko sunęła po rzęsach. Same rzęsy po pomalowaniu są takie miłe i miękkie w dotyku Spektakularnego efektu na razie brak, ogólnie, jak na moje rzęsy, spisał się całkiem nieźle. Szczoteczka ciekawa i nie wiem czy dobrze się nią posługuję... Dziewczyny, możecie opisać jak Wy malujecie rzęsy Lash Wings?
Po pierwszym użyciu mogę powiedzieć, że maskara przyjemna, ale w praniu się okaże, czy warta swojej ceny. Jeśli szybko zaschnie, to będę zła
Twój opis brzmi (nie)stety dla mnie bardzo obiecująco
Jeszcze waham się nad ewentualnie tym drugim tuszem L'oreal Telescopic False Lash
charlotte89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-24, 13:51   #4956
Młoda86
Wtajemniczenie
 
Avatar Młoda86
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Wiadomości: 2 635
Dot.: Rossmann - część XVII

Cytat:
Napisane przez charlotte89 Pokaż wiadomość
Mnie tez zupełnie nie, ale poswiecilam sie i pojechałam po rajstopy w sprayu SH Za 32 zł żal mi było ich nie wziąć, bo lata sobie bez nich nie wyobrażam
Ogólnie sporo produktów, których nie ma w moim Rossmanie ani w tych w okolicy Centrum, które znam, jest na Stokłosach więc chyba będę sobie robiła od czasu do czasu taka wycieczkę

Aaa czyli jednak czeka mnie wycieczka tam no nic, może jutro bo dziś przez ten deszcz to nawet nie zamierzam.


Dziewczyny, które mają szafę SH w Rossach, powiedzcie mi w jakiej cenie jest Instant Cuticle Remover? Bo nie wiem czy brać na allegro czy jechać do Rossa
__________________
w wolnej chwili http://allmybeautyworld.blogspot.com/
Młoda86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-24, 13:59   #4957
acapella
Zadomowienie
 
Avatar acapella
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 1 049
Dot.: Rossmann - część XVII

To i ja się pochwalę swoimi wczorajszymi zakupami :P
Najbardziej zależało mi na kosmetykach tołpy dla mojej mamy, a nie pamiętałam, w którym Rossmanie takowe są zrobiłam niezłą rundę
Sprawdziłam godziny otwarcia Rossmannów w okolicy i już ok. 8.35 byłam w pierwszym Niestety z całej listy zakupów dostałam tylko
korektor L'oreal True Match concealer 2, do tego wzięłam jakieś dwie maseczki z Ziaji- nawilżające chyba i płatki kolagenowe pod oczy Perfecty.
Następny był otwierany o 9 więc trochę się pokręciłam i przy okazji pozwiedzałam starówkę, odwiedziłam Neptuna no i lwy Tam już była pomadka Wibo 05- o dziwo wszystkie były pozaklejane taśmą ! I jeszcze skusiły mnie lakiery, dwa z Lovely z serii żelowej i jeden Wibo, wszystkie kolorów pastelowych A i jeszcze zielony tusz z Wibo.
W trzecim Rossmannie również nie było dermokosmetyków wrrr i musiałam już tramwajem podjechać do czwartego
Tam były dermokosmetyki, ale wyraźnie oddzielone jako nieobjęte promocją... Nieszczęśliwa wróciłam do domu i czytałam na bieżąco wątek. Któraś z Was napisała, że Tołpa jest też objęta promocją, co potwierdziło się na rossnecie, więc wyruszyłam po raz drugi No i nagle dermokosmetyki w cenie promocyjnej, ale nie na wszystko -40% tylko poprzyklejane do większości takie żółte fiszki z cenami
Tam zakupiłam
Tołpa rosacal do cery naczynkowej x 3 (1 bogaty, 2 lekkie)
Tołpa hydrativ bogaty (z gratisem małym płynem micelarnym)
Tołpa rewitalizujący pod oczy
Peeling Soraya morelowy
Chusteczki do demakijażu Alterra i nie objęte promocją serum antycellulitowe Eveline. A i oczywiście pomadki Blistex i Neutrogeny
Sporo tego wyszło, oczywiście część zupełnie nieplanowana, a i tak nie kupiłam czego chciałam... A już nie miałam siły jeździć dalej
Szukam różu L'oreal nude pink 125- były wszystkie odcienie oprócz tego !
I Manhatannu takiego matowego błyszczyku 53m- z kolorami jak wyżej...
Ktokolwiek widział ktokolwiek w Gdańsku wie?!
acapella jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-05-24, 14:02   #4958
Stace
Zakorzenienie
 
Avatar Stace
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 12 040
Dot.: Rossmann - część XVII

Cytat:
Napisane przez acapella Pokaż wiadomość
To i ja się pochwalę swoimi wczorajszymi zakupami :P
Najbardziej zależało mi na kosmetykach tołpy dla mojej mamy, a nie pamiętałam, w którym Rossmanie takowe są zrobiłam niezłą rundę
Sprawdziłam godziny otwarcia Rossmannów w okolicy i już ok. 8.35 byłam w pierwszym Niestety z całej listy zakupów dostałam tylko
korektor L'oreal True Match concealer 2, do tego wzięłam jakieś dwie maseczki z Ziaji- nawilżające chyba i płatki kolagenowe pod oczy Perfecty.
Następny był otwierany o 9 więc trochę się pokręciłam i przy okazji pozwiedzałam starówkę, odwiedziłam Neptuna no i lwy Tam już była pomadka Wibo 05- o dziwo wszystkie były pozaklejane taśmą ! I jeszcze skusiły mnie lakiery, dwa z Lovely z serii żelowej i jeden Wibo, wszystkie kolorów pastelowych A i jeszcze zielony tusz z Wibo.
W trzecim Rossmannie również nie było dermokosmetyków wrrr i musiałam już tramwajem podjechać do czwartego
Tam były dermokosmetyki, ale wyraźnie oddzielone jako nieobjęte promocją... Nieszczęśliwa wróciłam do domu i czytałam na bieżąco wątek. Któraś z Was napisała, że Tołpa jest też objęta promocją, co potwierdziło się na rossnecie, więc wyruszyłam po raz drugi No i nagle dermokosmetyki w cenie promocyjnej, ale nie na wszystko -40% tylko poprzyklejane do większości takie żółte fiszki z cenami
Tam zakupiłam
Tołpa rosacal do cery naczynkowej x 3 (1 bogaty, 2 lekkie)
Tołpa hydrativ bogaty (z gratisem małym płynem micelarnym)
Tołpa rewitalizujący pod oczy
Peeling Soraya morelowy
Chusteczki do demakijażu Alterra i nie objęte promocją serum antycellulitowe Eveline. A i oczywiście pomadki Blistex i Neutrogeny
Sporo tego wyszło, oczywiście część zupełnie nieplanowana, a i tak nie kupiłam czego chciałam... A już nie miałam siły jeździć dalej
Szukam różu L'oreal nude pink 125- były wszystkie odcienie oprócz tego !
I Manhatannu takiego matowego błyszczyku 53m- z kolorami jak wyżej...
Ktokolwiek widział ktokolwiek w Gdańsku wie?!
Trzeba było jechać na Przymorze, zero ludzi, wszystko w pełnym stanie
__________________
Narysuj mi coś

Cytat:
Wszystko sprowadzasz do "bo ja": "bo ja zawsze czytam", "bo ja umiem ocenic ryzyko". A poza toba jest multum spoleczenstwa, wiec lepiej zalozyc jego glupote, niz przecenic geniusz
No tengas miedo a volar
Stace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-24, 14:03   #4959
charlotte89
Zakorzenienie
 
Avatar charlotte89
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 6 767
Dot.: Rossmann - część XVII

To ja jeszcze w temacie tuszowym
Jaka jest różnica pomiędzy czarną a fioletową wersją False Lash Efect z Max Factora?
charlotte89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-24, 14:10   #4960
acapella
Zadomowienie
 
Avatar acapella
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 1 049
Dot.: Rossmann - część XVII

Ale w tych Rossmannach też nie było ludzi i szafy pełne, ale niestety zapełnione nie tym czego szukałam
Swoją drogą na Przymorze mam daleeeko... Ale może w przyszłym tygodniu jakoś na spokojnie sobie poszukam tego różu i pomadki, teraz już mi sie odechciało, za dużo wydałam
acapella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-24, 14:11   #4961
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Rossmann - część XVII

Cytat:
Napisane przez Stace Pokaż wiadomość
GR uwielbiam . To obczaję, bo mam akurat sklep GR koło Rossa

To tak jak ja A teraz, kiedy wypuścili nową serie piaskowych lakierów to już w ogóle
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-24, 14:13   #4962
Beata_Batumi
Zadomowienie
 
Avatar Beata_Batumi
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Konstancin- Jeziorna
Wiadomości: 1 873
Dot.: Rossmann - część XVII

Cytat:
Napisane przez Stace Pokaż wiadomość
Wiecie może z jakiej firmy dostanę taki kolor lakieru ? Poza Wibo, bo nie cierpię lakierów z tej firmy.
http://img.zszywka.pl/0/0077/w_2100/...o-gel-like.jpg

Patrzyłaś z Astora?
__________________


Lilianka już z nami!
http://www.suwaczki.com/tickers/ijpbjw4zsby4rlk8.png
Beata_Batumi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-24, 14:15   #4963
201703241651
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 1 680
Dot.: Rossmann - część XVII

Cytat:
Napisane przez charlotte89 Pokaż wiadomość



Twój opis brzmi (nie)stety dla mnie bardzo obiecująco
Jeszcze waham się nad ewentualnie tym drugim tuszem L'oreal Telescopic False Lash
Muszę się jeszcze nauczyć, jak okiełznać tę szczoteczkę
Bo na razie wyczyniam z nią różne, śmieszne cuda.
Sądzę, że skoro na moich rzęsach, które nie współpracują dobrze z żadnym tuszem, który dotąd testowałam, nie wygląda jak posklejany, sztywny glut, to na rzęsach innych dziewczyn pewnie się sprawdzi (Mnie nawet uwielbiany Wonder Lash nie zachwycił, a wręcz przeciwnie, był okropny). Wiem to już z doświadczenia.
Ale trzeba sobie zdać pytanie, czy podobnego efektu nie osiągniemy tuszem za, chociażby, 25 zł
Przyznam się, że ten tusz kupiłam z czystego snobizmu Jestem estetką, lubię takie ładne przedmioty, do tego ta cała skrzydlata otoczka... Oczywiście w nią nie uwierzyłam, każdy wie jakie są reklamy, a do tego znam swoje rzęsy.

A co do One by One - bardzo wydłużał mi rzęsy na początku, jakże inaczej, gdy był wodnisty. Chyba najlepiej ze wszystkich, jakie miałamNiestety, z czasem, gdy bardziej gęstniał, nie był już taki boski, ale taka specyfika moich rzęs już

Co do Pump Up z Lovely - używam go obecnie, tzn. kończę, bo dolewałam toniku już z 3 razy i dlatego też kupiłam L'Oreal, ale mogę polecić - nic się z nim nie dzieje po rozcieńczeniu, nie zasechł na wiór, ładnie rozdziela, podkręca, nie osypuje się Jeśli macie rzęsy bardziej podatne na układnie, to jest szansa, że będziecie zadowolone, moje są sztywne i nawet jak są całkiem dobrze wydłużone, to i tak g. widać, bo się nie wywijają No i jest tani, około 10 zł, tak samo jak niebieski Spectular Me, którego zużyłam nawet dwa opakowania.

Nie polecam za to Illegals z Maybelline, tego tuszu z włóknami, które niby mają wydłużać "nielegalnie" Włókna tam są dosłownie 3, samą szczoteczką, to można kominy czyścić (dla mnie najlepsze są silikonowe), kompletnie nic z rzęsami nie robi i do tego szybko wysycha
201703241651 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-24, 14:16   #4964
pannamima
Zakorzenienie
 
Avatar pannamima
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 8 331
Dot.: Rossmann - część XVII

Cytat:
Napisane przez charlotte89 Pokaż wiadomość
To ja jeszcze w temacie tuszowym
Jaka jest różnica pomiędzy czarną a fioletową wersją False Lash Efect z Max Factora?
Dołączam się do pytania
pannamima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-24, 14:18   #4965
Kisame
Zakorzenienie
 
Avatar Kisame
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 3 741
Dot.: Rossmann - część XVII

znowu bylam w Rossie kupilam tonik Bourjois, balsam brazujacy Lisene i zdobylam ostatnia zafoliowana Wibo Elixir 05 nawet tester ktos ukradl ale wzielam w ciemno po waszych zachwytach i bardzo mi sie podoba i dostalam Skarba!
__________________
3.06.2010

Jeśli coś kochasz, puść to wolno
-jeśli wróci, jest Twoje,
-jeśli nie, nigdy Twoim nie było.
Paulo Coelho


UBRANIA I KOSMETYKI!!!

Kisame jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-24, 14:25   #4966
Justine1989
Zakorzenienie
 
Avatar Justine1989
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Bel Air ;)
Wiadomości: 3 579
Dot.: Rossmann - część XVII

Cytat:
Napisane przez Kisame Pokaż wiadomość
znowu bylam w Rossie kupilam tonik Bourjois, balsam brazujacy Lisene i zdobylam ostatnia zafoliowana Wibo Elixir 05 nawet tester ktos ukradl ale wzielam w ciemno po waszych zachwytach i bardzo mi sie podoba i dostalam Skarba!
o matko, ukraść tester?
też dzisiaj chciałam wziąć drugą sztukę ale wszystkie były wypaćkane i mi się odechciało
Justine1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-24, 14:31   #4967
Kisame
Zakorzenienie
 
Avatar Kisame
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 3 741
Dot.: Rossmann - część XVII

Cytat:
Napisane przez Justine1989 Pokaż wiadomość
o matko, ukraść tester?
też dzisiaj chciałam wziąć drugą sztukę ale wszystkie były wypaćkane i mi się odechciało
noo, polowy testerow nie bylo! ja tez capnelam zafoliowana ale bylo sporo otwartych i wypaćkanych :/
__________________
3.06.2010

Jeśli coś kochasz, puść to wolno
-jeśli wróci, jest Twoje,
-jeśli nie, nigdy Twoim nie było.
Paulo Coelho


UBRANIA I KOSMETYKI!!!

Kisame jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-24, 14:33   #4968
bleuclair
Zakorzenienie
 
Avatar bleuclair
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 203
Dot.: Rossmann - część XVII

a ja dzisiaj dokupiłam
-nivea oliwkowa
-kolejny puder w kompakcie z Manhattanu clearface2w1 ,tylko ciemniejszy odcień bo tylko taki już był i nie wiem czy nie będzie za ciemny, bo zobaczyłam już dno w tym co używam obecnie i się przestraszyłam że co ja będę używać, jak kupiłam tylko jeden pudermiałam ochotę też dobrac Manhattan Powder mat make up, bo dizś testowałam i nawet fajny, ale niestety, zostały same ciemne odcienie
-pomadka z Max Factora dla mamy
i znowu wydałam 46 zł. a taką ochotę miałam jeszcze na szminkę dla siebie od Kate Moss..
nie było żadnego miętowego lakieru do paznokci
bleuclair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-24, 14:33   #4969
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Rossmann - część XVII

Cytat:
Napisane przez sylwiaxx Pokaż wiadomość
Rotkohl od razu daj szybciutko znać jak się spisał


Dziewczyny czy u was w R. jest krem z bielendy z awokado? Bo u siebie widziałam tylko peeling.

I jeszcze jedno mam pytanko. Chciałabym kupić jakiś podkład póki jest te promocja. Mam bardzo suchą cerę, na policzkach jest często zaczerwieniona, podejrzewam że mam cerę naczynkową. Mam podkład bourjois HM ale i tak wysusza mi cerę. Możecie coś polecić? Jeśli macie też do polecenia jakiś dobry krem pod podkład to również chętnie poczytam
krem spróbj ten ziaji z olejkiem awokado, za taka cene to mozna nim potem stopy smarować jak sie nie sprawdzi, a opinie ma cudowne
co do color tatoo to z pewnością nie dla blondynek , ale ładnie wyglada na brwiach, naturalniejszy efekt niż kredka czy cień. Cieżko mi powiedzieć jak go oceniam , bo nie malowałam brwi nigdy(nigdy mnie nic nie zadowliło na tyle, zebym mogła w tym wyjść do ludzi) ale pierwsze wrażenie jest takie ze jednak jestem w stanie sie tak ludziom pokazać

Cytat:
Napisane przez charlotte89 Pokaż wiadomość
A widzisz, ja akurat lubię takie mokre wykończenie, także faktycznie kwestia gustu Mnie jeszcze kusi zwłaszcza Romy, bo mógłby fajnie, delikatnie podbijać mój naturalny kolor ust. Za te 21 zł (bo chyba jakoś tak wychodzi), to chyba się jeszcze skuszę



Też się zastanawiam intensywnie nad tym tuszem, ale nie wiem, czy ryzykować, chociaż chętnie kupiłabym jeszcze jakiś tusz na zapas Ostatnio jakoś krótko mi tusze służą. Najlepiej maluje się takim zupełnie mokrym, jak zaczyna trochę gęstnieć, to od razu albo bardziej skleja rzęsy albo tworzy grudni, a nie o taki efekt mi chodzi
Może możecie polecić jakiś inny najlepiej z silikonową szczoteczką?
ja bym na twoim miejscu popróbowała te z wibo i z lovely tak zachwalane, w obecnej promocji są za smieszna kwote ja kupiłam na razie zielony z wibo i po pierwsze mega wydłuzenie, perfekcyjne rodzielenie, nie pogrubia(ale tego nie oczekuje).

i ja sie pewnie i tak skusze na ten shine carese

Cytat:
Napisane przez Stace Pokaż wiadomość
Wiecie może z jakiej firmy dostanę taki kolor lakieru ? Poza Wibo, bo nie cierpię lakierów z tej firmy.
http://img.zszywka.pl/0/0077/w_2100/...o-gel-like.jpg


A co do Wingsa, to ja jeszcze go nie używałam, bo stwierdziłam że wolę dobić zielonego Wibo, ale podejrzewam że efekt będzie fajny, bo na moich rzęsach w sumie wszystkie tusze wyglądają fajnie, tylko potrzebuję mocnego rozdzielenia, bo większość tuszy skleja
A na tych negatywnych zdjęciach, to jak one sobie kitoszą 4 warstwy, to co się dziwić
wydaje mi sie ze rimmel pro salon coś podobnego ma
a co do wings, wydaje mi sie ze taki efekt mozna bez problemu innymi tanszymi tuszami uzyskac.




Cytat:
Napisane przez fejs Pokaż wiadomość
Dzięki wielkie. W takim razie kupię, bo widzę, że ma dobre recenzje na KWC, a cena na promocji jest zachęcająca.
z tego samego załozenia wychodze, moge nim nawet piety czy kolana potem smarować za taka cene

Cytat:
Napisane przez Stace Pokaż wiadomość
To może jednak się na niego zdecyduję jak nie znajdę z żadnej innej firmy

---------- Dopisano o 14:37 ---------- Poprzedni post napisano o 14:36 ----------


GR uwielbiam . To obczaję, bo mam akurat sklep GR koło Rossa

---------- Dopisano o 14:38 ---------- Poprzedni post napisano o 14:37 ----------

A jak Wam się sprawują żelowe Lovely/Wibo? Naprawdę dają taki efekt ?

lovely nie wiem, ale wibo są straszne, kryja moze przy 3 warstwach;/ kupiłam wczoraj jasny mietowy i juz załuje.
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-24, 14:33   #4970
201703241651
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 1 680
Dot.: Rossmann - część XVII

Cytat:
Napisane przez Justine1989 Pokaż wiadomość
o matko, ukraść tester?
też dzisiaj chciałam wziąć drugą sztukę ale wszystkie były wypaćkane i mi się odechciało
Znam ten ból, do tego wszystkie pomadki są rozwalone, nie ustawione w otworach, tylko leżą, aż czasem je układam, bo mnie to denerwuje
Postanowiłam, że w końcu kupię tę 05, wybrałam najlepiej wyglądający sztyft, bo już nie miałam cierpliwości, a do tego zniżka 40%.

A testery, to kradną nagminnie, u mnie, w szafie Rimmela, na kolekcję by Kate zostały 3 testery Że już nie wspomnę o pudrach i podkładach... Między innymi dlatego kupiłam trochę za ciemny podkład i trochę za jasny puder W prawdzie, ostały się jakieś testery, ale kompletnie nie oznaczone co jest co
201703241651 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-24, 14:35   #4971
nelijah
Raczkowanie
 
Avatar nelijah
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 97
Dot.: Rossmann - część XVII

Cytat:
Napisane przez charlotte89 Pokaż wiadomość
To ja jeszcze w temacie tuszowym
Jaka jest różnica pomiędzy czarną a fioletową wersją False Lash Efect z Max Factora?
Nie ma żadnej różnicy, szczoteczki niczym się nie różnią. Kolor opakowania jest tylko inny a zawartość taka sama.
nelijah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-24, 14:36   #4972
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Rossmann - część XVII

Cytat:
Napisane przez Kisame Pokaż wiadomość
noo, polowy testerow nie bylo! ja tez capnelam zafoliowana ale bylo sporo otwartych i wypaćkanych :/

oni nie wszystkie testery dostaja po prostu pytałam sie wczoraj o testery włąśnie z czegoś to mówili ze im nie wszystkie kolory przychodzą z testerów.
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-24, 14:37   #4973
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Rossmann - część XVII

Cytat:
Napisane przez Kisame Pokaż wiadomość
noo, polowy testerow nie bylo! ja tez capnelam zafoliowana ale bylo sporo otwartych i wypaćkanych :/
Też chciałam dziś przetestować jeden odcień i w dwóch Rossmannach nie było testerów. Ciężko mi uwierzyć, że ktoś kradnie tester pomadki za 5-10 zł.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-24, 14:40   #4974
nelijah
Raczkowanie
 
Avatar nelijah
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 97
Dot.: Rossmann - część XVII

Nawet jakby były testery do wszystkiego to i tak większość klientów uparcie twierdzi, że tester a produkt do kupienia to zupełnie coś innego i kolory są inne i lepiej jest sprawdzać kolory z półki. Najlepsze jest to, że jak ktoś sprawdza kolor z nowej szminki i mu się spodoba to i tak weźmie produkt z tyłu, żeby był nie używany. A sam używał Taka jest mentalność klientów, więc i tak nie da się nigdy dogodzić wszystkim.

---------- Dopisano o 15:40 ---------- Poprzedni post napisano o 15:39 ----------

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Też chciałam dziś przetestować jeden odcień i w dwóch Rossmannach nie było testerów. Ciężko mi uwierzyć, że ktoś kradnie tester pomadki za 5-10 zł.
Kradną nawet próbki podkładów z Lirene czy AA i to nagminnie
nelijah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-24, 14:44   #4975
Stace
Zakorzenienie
 
Avatar Stace
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 12 040
Dot.: Rossmann - część XVII

Dzięki za odpowiedzi dot. lakieru . A po ile wychodzą te żelowe Lovely?

Boję się, że jutro już nic nie zostanie, kurczę
__________________
Narysuj mi coś

Cytat:
Wszystko sprowadzasz do "bo ja": "bo ja zawsze czytam", "bo ja umiem ocenic ryzyko". A poza toba jest multum spoleczenstwa, wiec lepiej zalozyc jego glupote, niz przecenic geniusz
No tengas miedo a volar
Stace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-24, 14:45   #4976
loverek
Raczkowanie
 
Avatar loverek
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław/Opole
Wiadomości: 213
Dot.: Rossmann - część XVII

Nie bylo 16 nie, no były, 3 wymacane pieknie sobie lezaly i czekaly na mnie chyba, zebym sie mogla wkurzyc. Skoro jest tester to po co ktos mizia się pomadką po rece :/ jak kolor na ustach i tak wyjdzie inny. Poprosilam ekspedientke a ona do mnie, ze klienci sami sobie uzywaja, a pozniej chca nieruszany produkt. Nie wiem czy to byla aluzja
nie bylo niezmacanej 16 no trudno. Kupilam dwa tusze Lovely
i 3 lakiery ..chociaz efekt taki sobie...

Edytowane przez loverek
Czas edycji: 2013-05-24 o 14:58
loverek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-24, 14:46   #4977
201703241651
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 1 680
Dot.: Rossmann - część XVII

Kurczę, chyba kupię Affinitone 'Golden Beige', 'Sand' odsprzedam mamie, to, że jest trochę za ciemny bym przeżyła, ale ma jakiś dziwny ton... 'Golden Beige' jest żółty? Mam nadzieję, że mają go gdzieś w szufladzie, bo wczoraj nie było, tylko tester. Głupol ze mnie, mogłam zapytać.
Pomożecie?
201703241651 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-24, 14:48   #4978
Justine1989
Zakorzenienie
 
Avatar Justine1989
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Bel Air ;)
Wiadomości: 3 579
Dot.: Rossmann - część XVII

Cytat:
Napisane przez nelijah Pokaż wiadomość
Nawet jakby były testery do wszystkiego to i tak większość klientów uparcie twierdzi, że tester a produkt do kupienia to zupełnie coś innego i kolory są inne i lepiej jest sprawdzać kolory z półki. Najlepsze jest to, że jak ktoś sprawdza kolor z nowej szminki i mu się spodoba to i tak weźmie produkt z tyłu, żeby był nie używany. A sam używał Taka jest mentalność klientów, więc i tak nie da się nigdy dogodzić wszystkim.

---------- Dopisano o 15:40 ---------- Poprzedni post napisano o 15:39 ----------



Kradną nawet próbki podkładów z Lirene czy AA i to nagminnie
nie mieści mi się to w głowie, jakby mnie nie było stać to bym się nie malowała i tyle
Cytat:
Napisane przez Stace Pokaż wiadomość
Dzięki za odpowiedzi dot. lakieru . A po ile wychodzą te żelowe Lovely?

Boję się, że jutro już nic nie zostanie, kurczę
chyba 3,60
nie bój się, dokładają codziennie, tylko najlepiej idź z rana
Justine1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-24, 14:49   #4979
charlotte89
Zakorzenienie
 
Avatar charlotte89
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 6 767
Dot.: Rossmann - część XVII

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
ja bym na twoim miejscu popróbowała te z wibo i z lovely tak zachwalane, w obecnej promocji są za smieszna kwote ja kupiłam na razie zielony z wibo i po pierwsze mega wydłuzenie, perfekcyjne rodzielenie, nie pogrubia(ale tego nie oczekuje).
Jakoś nie mam przekonania do tej najniższej półki.. Nigdy nie miałam ich kosmetyków, na dodatek jeśli chodzi o oczy, to mam dosyć wymagające i bardzo wrażliwe więc wolałabym nie ryzykować aż tak

Cytat:
Napisane przez nelijah Pokaż wiadomość
Nie ma żadnej różnicy, szczoteczki niczym się nie różnią. Kolor opakowania jest tylko inny a zawartość taka sama.
Ale jeden jest zwykły, a drugi Fusion
Na KWC jest rozróżnienie: czarny ma być wydłużająco-pogrubiający, a fioletowy pogrubiająco-wydłużający
charlotte89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-24, 14:52   #4980
nelijah
Raczkowanie
 
Avatar nelijah
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 97
Dot.: Rossmann - część XVII

Cytat:
Napisane przez Stace Pokaż wiadomość
Dzięki za odpowiedzi dot. lakieru . A po ile wychodzą te żelowe Lovely?

Boję się, że jutro już nic nie zostanie, kurczę
3,59 zł
nelijah jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum ROSSMANNiaczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:45.