Hardkorowa AMI - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-05-22, 18:31   #31
Arphiel
Przyczajenie
 
Avatar Arphiel
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 2
Dot.: Hardkorowa AMI

Cytat:
Napisane przez ridja devojka Pokaż wiadomość
Jeśli np. dziewczyna z nadwagą i cellulitem nagle mówi - chcę wystartować w Miss Polski i mam np. 5 miesięcy, żeby schudnąć, to ja mam ochotę powiedzieć - brawo dziewczyno, walcz o swoje. Bo nawet jeśli jej się nie uda, to zrobi duży progres i uwierzy w siebie. Pewnie łatwiej byłoby jej powiedzieć - jesteś gruba a tamte dziewczyny nie mają cellulitu, odpuść sobie.
I właśnie takie podejście jest najbardziej denerwujące a wiesz dlaczego? Mierz siły na zamiary. Zamiast jej kibicować powinno się wytłumaczyć, że tylko krzywdę sobie zrobi a rzekomy progres (w czym?) i wiarę w siebie będzie zajadała ciasteczkami bo inne będą ładniejsze czy będą miały mniejszy cellulit. Takie zabawy u osób bez samoakceptacji kończą się dołem i pogłębieniem kompleksów.
Łatwiej jest powiedzieć "idź zrób z siebie kalekę" niż spojżeć prawdzie w oczy i powiedzieć "potrzeba na to więcej czasu i lepiej dla Ciebie będzie jak wystartujesz w przyszłym roku bo duuużo roboty przed Tobą - teraz jest za wcześnie"

To tak jak byś chciała lenia kanapowego w 5 miesięcy przygotować go maratonu. Może by i przebiegł ale to co będzie się działo w jego organizmie po takim "wyczynie" pozostawię bez komentarza i do przemyślenia.
Arphiel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-22, 18:36   #32
ajah
wańka wstańka
 
Avatar ajah
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 12 467
Dot.: Hardkorowa AMI

W sumie to jestem ciekawa jak powstał pomysł na to reality show. I dlczego główną bohaterką jest autorka wątku
__________________
nauczycielu, zajrzyj
ajah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-22, 19:00   #33
Ela87
Zakorzenienie
 
Avatar Ela87
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Lędziny
Wiadomości: 4 642
Dot.: Hardkorowa AMI

"Wpłać 25 zł lub więcej!

rękawiczki na siłownie
0 Wspierających

Wpłać 30 zł lub więcej!

fajny T-SHIRT - KOSZULKA na siłownię GRYZZLI HARDCORE
0 Wspierających

Wpłać 50 zł lub więcej!

sportowy kubek do kawy OFRA
0 Wspierających

Wpłać 60 zł lub więcej!

suplement diety FIBER - BŁONNIK 250g oczyszczanie organizmu lepsza praca jelit
0 Wspierających

Wpłać 100 zł lub więcej!

BLUZA sportowa do biegania lub na trening
0 Wspierających

Wpłać 300 zł lub więcej!

reklama Twojej firmy na mojej stronie
0 Wspierających

Wpłać 500 zł lub więcej!

reklama do 3 sek (może być lokowanie produktu) w serialu w 1 odcinku
0 Wspierających

Wpłać 1000 zł lub więcej!

nreklama na zasadzie lokowania produktu do 15 sek w serialu w 1 odcinku
0 Wspierających"

Kasa i reklama.

---------- Dopisano o 20:00 ---------- Poprzedni post napisano o 19:38 ----------

Wrzuciłam na potreningu to co Ami wpisała...
1157 kalorii bez liczenia warzyw...
__________________
Wszelkie piękno rodzi się w bólu.

Ela87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-22, 19:12   #34
Ismenkusia
Zakorzenienie
 
Avatar Ismenkusia
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 5 879
GG do Ismenkusia
Dot.: Hardkorowa AMI

Ja też podliczyłam 1253 kcal i to ma być dieta masowa ?

15 g tłuszczu
__________________
lubię sobie spuszczać wpie..ol

Edytowane przez Ismenkusia
Czas edycji: 2013-05-22 o 19:14
Ismenkusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-22, 19:13   #35
mmigotka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2
Dot.: Hardkorowa AMI

a to juz OFRA nie mogła znaleśc sobie kogoś....hmmm bardziej..... entuzjastycznego...?? przecież na twarzy hardorowej Ami cały czas gości grymas niechęci.... chyba ze to tez taka Gra.... potem niby nagle sie zmieni w szczesliwa i usmiechnieta a konkluzja reality shoow bedzie taka, ze produkty Ofra zdrobiły z dołowanej chudzinki usmiechnieta laske...?? szkoda tylko, ze nikt nic z tych filmikow nie wyniesie... o ile ktos jest w stanie na to patrzec

Reklamowac sie tez trzeba potrafic....
mmigotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-23, 10:08   #36
hardkorowa_ami
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10
Dot.: Hardkorowa AMI

a kto powiedział że chcę startować w tym roku debiuty były w marcu więc najbliższe zawody do których się przygotowuję to marzec 2014 roku i to mój cel

brzuch_ff450_3.jpg

krytykę biorę na siebie ale... jednak gdy ocenia mnie mistrz Polski w kulturystyce Mateusz Burdzy i również mówi że widać zmiany, potem v-ce mistrz Europy Mieczysław Nowacki także mówi że widać zmiany i Ci ludzie zapraszają mnie na konsultacje do siebie to... jednak ich zdanie ma do mnie jakieś znaczenie ale zaraz znów posypią się komentarze że nie znacie ich tak samo jak Jarka Gdaka...

taka mentalność Polaków każdemu się mówi nie rób nie próbuj i dlatego mało ludzi osiąga sukcesy w życiu - mówicie że ja jestem marudna na filmikach (ciekawe zy każda zWas by się od razu oswoiła z kamerą na kazdym kroku) a same co robicie? Jesli to nie hejtowanie to na pewno marudzenie bo stale przewija się niezrozumiałe dla mnie narzekanie na zasadzie daj sobie spokój

a ja własnie dzięki takim ludziom spokoju sobie nie dam

tutaj w najnowszym odcinku rozumiem że też jestem marudna? ha ha ha




PS z projektu nie mam zysków i to nie jest reklama - ofra której się przyczepiłyście jedynie mnie wspiera poprzez fachowców i specjalistów - ja nawet nigdzie o tej firmie nie wspomniałam że jej za cokolwiek dziękuję itp
hardkorowa_ami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-23, 10:13   #37
ajah
wańka wstańka
 
Avatar ajah
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 12 467
Dot.: Hardkorowa AMI

Cytat:
Napisane przez hardkorowa_ami Pokaż wiadomość
a kto powiedział że chcę startować w tym roku debiuty były w marcu więc najbliższe zawody do których się przygotowuję to marzec 2014 roku i to mój cel

Załącznik 5260086

krytykę biorę na siebie ale... jednak gdy ocenia mnie mistrz Polski w kulturystyce Mateusz Burdzy i również mówi że widać zmiany, potem v-ce mistrz Europy Mieczysław Nowacki także mówi że widać zmiany i Ci ludzie zapraszają mnie na konsultacje do siebie to... jednak ich zdanie ma do mnie jakieś znaczenie ale zaraz znów posypią się komentarze że nie znacie ich tak samo jak Jarka Gdaka...

taka mentalność Polaków każdemu się mówi nie rób nie próbuj i dlatego mało ludzi osiąga sukcesy w życiu - mówicie że ja jestem marudna na filmikach (ciekawe zy każda zWas by się od razu oswoiła z kamerą na kazdym kroku) a same co robicie? Jesli to nie hejtowanie to na pewno marudzenie bo stale przewija się niezrozumiałe dla mnie narzekanie na zasadzie daj sobie spokój

a ja własnie dzięki takim ludziom spokoju sobie nie dam

tutaj w najnowszym odcinku rozumiem że też jestem marudna? ha ha ha




PS z projektu nie mam zysków i to nie jest reklama - ofra której się przyczepiłyście jedynie mnie wspiera poprzez fachowców i specjalistów - ja nawet nigdzie o tej firmie nie wspomniałam że jej za cokolwiek dziękuję itp
Dziewczyno. Zrozum, że to co jesz to dla mnie na redukcji byłoby za mało. Ilość i jakość głodowa.
Nie uwierzę, że jakikolwiek fachowiec wspiera glodzenie.
Powtorze pytanie:
jak to sie stalo, ze jestes glowna bohaterka projektu?
Casting byl?
I jak to sie stalo, ze nagle zainteresowalas sie tym sportem a nie na przyklad wspinaczka?




Na tym filmie nie marudzisz, ale się krzywisz. Jakby ten trening bolał. Boli czy co?
Już nie wspomnę o tym, że negatywna motywacja nie jest najskuteczniejsza.
__________________
nauczycielu, zajrzyj

Edytowane przez ajah
Czas edycji: 2013-05-23 o 10:25
ajah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-05-23, 12:19   #38
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Hardkorowa AMI

Cytat:
taka mentalność Polaków każdemu się mówi nie rób nie próbuj i dlatego mało ludzi osiąga sukcesy w życiu

My mówimy - jeśli chcesz osiągnąć sukces to jesz jak człowiek i trenuj jak człowiek, skoro uważasz to za hejtowanie to Twój problem.
W takim tempie to masz szansę może na debiuty w 2020 o ile się ogarniesz do tego czasu.
Może faktycznie jak ktoś się zlituje nad Tobą i weźmie na konsultacje to coś ruszy.

I jeszcze jedno - to, że zaczynałam jak jeszcze Ciebie na świecie nie było, to nie znaczy że jestem taka stara, żeby mi pamięć szwankowała. Pamiętam doskonale pierwsze lata treningów, zawody, obozy sportowe i nikt się z nami nie pieścił.
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-23, 12:54   #39
aussiewoman
Zakorzenienie
 
Avatar aussiewoman
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 4 895
Dot.: Hardkorowa AMI

Rzabba
aussiewoman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-23, 14:20   #40
hardkorowa_ami
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10
Dot.: Hardkorowa AMI

"Pamiętaj, iż Twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie."

"Nigdy nie mów nigdy, ponieważ granice takie jak strach są zazwyczaj tylko iluzją"
482512_502572599809089_187435041_n.jpg
hardkorowa_ami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-23, 14:25   #41
Ela87
Zakorzenienie
 
Avatar Ela87
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Lędziny
Wiadomości: 4 642
Dot.: Hardkorowa AMI

Ja bym zdrowy rozsądek postawiła obok determinacji.
__________________
Wszelkie piękno rodzi się w bólu.

Ela87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-23, 14:37   #42
Ismenkusia
Zakorzenienie
 
Avatar Ismenkusia
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 5 879
GG do Ismenkusia
Dot.: Hardkorowa AMI

Cytat:
Napisane przez Ela87 Pokaż wiadomość
Ja bym zdrowy rozsądek postawiła obok determinacji.
jej już nie przekonasz, bo to jej praca

szkoda mi tych osób które bedą brały za wzór jej głodową dietę + tony prochu z odżywek

Ten film zawiera przekaz podprogowy, Rzabba może zamknij ten wątek ...
__________________
lubię sobie spuszczać wpie..ol

Edytowane przez Ismenkusia
Czas edycji: 2013-05-23 o 14:40
Ismenkusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-23, 15:47   #43
mayeczka87
Rozeznanie
 
Avatar mayeczka87
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 754
Dot.: Hardkorowa AMI

Cytat:
Napisane przez Ismenkusia Pokaż wiadomość
jej już nie przekonasz, bo to jej praca

szkoda mi tych osób które bedą brały za wzór jej głodową dietę + tony prochu z odżywek

Ten film zawiera przekaz podprogowy, Rzabba może zamknij ten wątek ...
W którym miejscu ten przekaz podprogowy? Bo o ile się orientuję, to podprogowy jest bardzo trudno zauważalny dla oka ludzkiego. Oczywiście sprawnie zrobiony
__________________
www.gabrysiowo.pl zapraszam


Ćwiczę!! 1.12.2012

15.10.2008 12.12.2010 Zaręczyny 07.07.2012 Ślub

mayeczka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-23, 15:50   #44
Ismenkusia
Zakorzenienie
 
Avatar Ismenkusia
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 5 879
GG do Ismenkusia
Dot.: Hardkorowa AMI

Cytat:
Napisane przez mayeczka87 Pokaż wiadomość
W którym miejscu ten przekaz podprogowy? Bo o ile się orientuję, to podprogowy jest bardzo trudno zauważalny dla oka ludzkiego. Oczywiście sprawnie zrobiony
mi nic nie umknie
__________________
lubię sobie spuszczać wpie..ol
Ismenkusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-23, 15:53   #45
hardkorowa_ami
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10
Dot.: Hardkorowa AMI

Cytat:
Napisane przez Ismenkusia Pokaż wiadomość
jej już nie przekonasz, bo to jej praca

szkoda mi tych osób które bedą brały za wzór jej głodową dietę + tony prochu z odżywek

Ten film zawiera przekaz podprogowy, Rzabba może zamknij ten wątek ...

w takim razie jaką Twoim zdaniem powinnam mieć diete? skoro któryś raz o tym piszesz to rozumiem że posiadasz tak dobrą wiedzę że chętnie mi doradzisz- jestem początkująca więc moge popełniać błędy - zatem słucham jaka jest Twoja propozycja zmian w diecie i co powinnam jeść

może wprowadzenie zmian pomoże osiągnąć wymarzony sukces
hardkorowa_ami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-23, 16:06   #46
Ismenkusia
Zakorzenienie
 
Avatar Ismenkusia
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 5 879
GG do Ismenkusia
Dot.: Hardkorowa AMI

wiesz ile powinno jesc dziecko w przedziale wiekowym od 1 roku do 3 lat 1300 kcal dziennie

Twoja dietka 1200 kcal

podaje dane dla dorosłych kobiet

kobiety 21-59 lat praca lekka 2100-2300 kcal
__________________
lubię sobie spuszczać wpie..ol
Ismenkusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-23, 16:30   #47
Ela87
Zakorzenienie
 
Avatar Ela87
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Lędziny
Wiadomości: 4 642
Dot.: Hardkorowa AMI

Tu nie trzeba mieć ogromnej wiedzy, żeby wiedzieć jakie jest średnie zapotrzebowanie.
Wystarczy wejść na jakikolwiek kalkulator by wiedzieć, że trzeba więcej niż 1200 kcal.
Tym bardziej jak się jest na masie. Mięśnie muszą mieć z czego się robić...

Poza tym posiłki powinny być naprawdę zróżnicowane. Wołowina, wieprzowina, kurczak, indyk, podroby, ryby... WSZYSTKO...

Ja to wiem, pomimo, że ćwiczę i zdrowo się odżywiam dopiero ok 3 miesiące.
__________________
Wszelkie piękno rodzi się w bólu.

Ela87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-23, 19:08   #48
ciocia_samo_zuo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 1
Dot.: Hardkorowa AMI

nie będę się wtrącać o żywieniu i treningu bo od tego są duuuużo mądrzejsi ode mnie ... no i przecież nie o to w projekcie AMI chodzi przecież ( ani o pisanie dziewczynie co ma jeść, ile ma jeść - bo ona już na scenariusz serialu, tu nie chodzi o nią... chodzi o PRODUKT )

ale dwie uwagi po obejrzeniu tej czero-odcinkowej ( póki co ) reklamy

po pierwsze: Ami - "wzrusza" mnie to cierpienie w oczach, "euforia" z jaką pracujesz na tereningach, ta "pasja" z jaką patrzysz na ryż + drób + brokuł, które to wmuszasz w siebie po raz 25 634 na obiad... znudzenie z jakim opowiadasz tym co musisz zjeść.. wypić... grymas na twarzy z jakim wmuszasz w siebie kolejny kęs chudego twarogu...dzień w dzień to samo na śniadanie... na obiad... na kolację...

podejrzewam że jak skończycie nagrywać tę kampanię to przez rok nie tkniesz zestawów które męczysz codziennie bez większego urozmaicenia...

gra aktorska - do poprawy ;-)


po drugie: chciałam pogratulować pomysłodawcom tworu pt: hardkowowa Ami - doskonałego product placeatment... majstersztyk, poważnie !

fantastyczna kampania produktowa, na której z założenia mają wypłnąć : producent odżywek ( bo on sobie całą Ami wymyślił ), firma która od docu soap produkuje, trenerzy personalni ( widoczni w filmikach ) i cała masa produktów i osób pojawiających się w tych filmikach

przepis na sukces: wziąć urocze, nieco nieopierzone dziewczę - w typie kaczątka i na oczach internautów za wszelką cenę ( musi być krew pot i łzy - wymioty pewnie będą w kolejnych odcinkach, żeby podkręcić dramaturgię i podnieść oglądalność kanału ) ,

oczywiście wszystko przy użyciu produktów i ludzi sponsora - pomysłodacy ...

Zrobić z kaczątka łabędzia - który to ów łabędź ( będący docelowo twarzą producenta ) będzie próbował odebrać obecnej księżniczce marketingu - Wyskakującej Z Lodówki - EwieCh prym w byciu Trenerką Wszystkich Polek - bo jak mniemam - w kolejnej części epopei Ami ( jak już osiągnie swój marketingowy sukces ) będzie trenować i udzielać rad wszytkim chętnym, dziewczętom - dla których będzie celem, autorytetem i mentorem.

no i oczywiście polecać produkty sponsorującego cały ten performance producenta odżywek, sprzedawać książki, płyty cd, naklejki, magnesy na lodówkę, breloczki do kluczy, szampony, tampony i inne ...

a i oczywiście cała akcja hardkorowa Ami musi być wyreżyserowana tak, żeby miała jak najbardziej niezauważalne cechy kampanii reklamowej - niby blog, trochę videoblog,

trzeba było założyć i prowadzić tematy o swojej przemianie na najważniejszych forach w naszym kraju ... żeby wszyscy oglądający uwierzyli , (dali się nabrać)- że to chodzi tylko o skromne dziewczę...a nie szeroko zakrojoną, starannie zaplanowaną kampanię

Zrobiono ogólnopolską kampanię odżywek producenta za koszt wyprodukowania serii filmików ( które i tak na yt pojawiają sie za free )

Ów produkt zaistniał już przez wizaż, sfd, demotywatory, kwejk, fit, wiochę, besty, wykop, gazetę, fotkę, pakeróważ po kulturystykę on line...docierając z przesłaniem o swoich produktach do milionów internautów

chapeau bas dla pomysłodawców fajny makreting internetowy



ps. czekam na odcinki z kryzysem, załamaniem - trzaskaniem drzwiami " mam w dupie to wszystko, rezygnuję" a potem spektakularnego powrotu...jak w amenrykańskim melodramacie oczywiście na końcu happy end : piękna sylwetka, jedrne ciało... i bohaterka odjeżdża w kierunku zachodzącego słońca z popijając szejka producenta i zagryzając jego batonikiem...

kurcze jakby pewne miejsce gdzie sie plątam ludziom między nogami robiło podobną akcję " od zera do bohatera" to jak nic bym przyszła na casting ... póki co od zera do bohatera przeżywam bez światła fleszy i kamery w talerzu ;P


Edytowane przez ciocia_samo_zuo
Czas edycji: 2013-05-23 o 19:11
ciocia_samo_zuo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-23, 19:10   #49
psychobunny
Raczkowanie
 
Avatar psychobunny
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 252
Dot.: Hardkorowa AMI

ciocia_samo_zuo
Mistrzowski komentarz! W samo sedno.
psychobunny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-24, 11:55   #50
NolaRice
Raczkowanie
 
Avatar NolaRice
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 58
Dot.: Hardkorowa AMI

Specjalistą nie jestem, sama wymagam pomocy i pracy nad sobą ale nawet ja wiem, że kurze cycki (jeszcze z marketu na "B") to najgorszy syf nafaszerowany hormonami wzrostu. Jak się nie ma dostępu do kurczaków ekologicznych (np ze wsi) to najlepiej spożycie kurczaka ograniczyć do absolutnego minimum. A na filmikach słyszę tylko o kurzych cyckach na okrągło
Do kompletu twaróg (jeszcze chudy czyli przetworzony) tak samo nafaszerowany hormonami którymi są krowy mleczne raczone non stop.
Jak chuda dziewczyna która buduje masę ma tak głodową dietę to ja się zastanawiam jaką ja bym musiała mieć wg takiej logiki - chyba bym po 200 kcal dziennie musiała jeść.
__________________

“Having the right to happiness means having the right to earn it,

not having it given to you without effort and action on your part.”

Jillian Michaels
NolaRice jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-24, 15:50   #51
Canberrka
Raczkowanie
 
Avatar Canberrka
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 104
Dot.: Hardkorowa AMI

W jednym z odcinków Ami robi wykroki trzymając w dłoniach hantle o wadze 2kg. Ja robię takie samo ćw. już od dawna w domu, z tym, że używam hantli o wadze 2,75 kg Byłam pewna, że moje ćwiczenia to typowe dywanówki, a widzę, że robię dużo podobnych ćwiczeń, (np. rozpiętki) z tym, że z większym ciężarem. To co, jestem chyba bardziej hardkorowa od niej? Zawsze myślałam, że na siłownię się chodzi, żeby mieć dostęp do większych ciężarów, a nie żeby ćwiczyć z dość lekkimi hantelkami. Ja ekspertem nie jestem, ale jakby taki ciężar miał wystarczyć do osiągnięcia sylwetki do startu w zawodach to ja bym już mogła spokojnie startować, bo ćwiczę od dawna
Canberrka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-25, 11:01   #52
hardkorowa_ami
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10
Dot.: Hardkorowa AMI

1 odcinek z nogami był nagrywany jakoś w marcu jeszcze... Obecnie na wykroki biorę 8kg do tego na suwnicy poziomej 80kg wiec nie mam się czego wstydzić - ale oczywiście widząc format tego forum i tak powiecie że za mało to jest...

na pełen przysiad brałam 35kg ale niestety nie mogę tego ćwiczenia wykonywać ze wzgledu na kręgosłup

co do diety to czepiacie się kcal ale przecież dobrana jest ona według wagi - moja początkowa waga była niecałe 45kg podczas gdy teraz jest 49kg - wiec skoro waga idzie w górę a ciało ma coraz mniej tłuszczu to znaczy że dieta jest dobra - każda tylko pisze i wymądrza się co wie lepiej ale żadna nie doradzi.. więc nie wierzę w Wasze szczere intencje

pytałam doradźcie z dietą to jedyne co napisała któraś że tyle i tyle kcal powinno być ale żeby napisać które posiłki są złe i ile składników jej zdaniem powinno być to już cisza

zatem tak uważam to za hejtowanie czyli marudzenie dla zasady- od początku spotkałam całą masę takich ludzi i właśnie to mnie motywuje do robienia tego co robię bo zrozumiałam że takich kobiet jak ja które były na początku zagubione i wyśmiewane że coś robią źle jest cała masa - na siłowni ktoś śmiał się że niby coś źle robię ale nigdy nie przyszedł nie pomógł i nie poprawił - wiec takie śmianie się dla mnie nie znaczy totalnie nic

no chyba że według Was powinnam mieć dietę aby dowalić kcal na maca i zalać się tłuszczem - tylko nie wiem jaki w tym sens

PS. 1 dzień w tyg mam dzień ładowania (o tym w kolejnym odcinku) i wtedy wpierniczam wszystko co sobie chce bez ograniczeń
hardkorowa_ami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-25, 11:43   #53
Ela87
Zakorzenienie
 
Avatar Ela87
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Lędziny
Wiadomości: 4 642
Dot.: Hardkorowa AMI

To my mamy Ci jeszcze dietę układać?
Każda z nas godzinami siedzi na necie i czyta co dobre, co złe i układa dietę.
Są poradniki jak ułożyć dietę, kalkulatory zapotrzebowania i na tej podstawie każda układa sobie dietę. Ewentualnie wrzuca do korekty. Musi być jakaś baza do oceniania i ewentualnych zmian.
Dostałaś radę, że jesz za mało, powinnaś więcej i że Twoje jedzenie jest monotonne, a to jest rada.
__________________
Wszelkie piękno rodzi się w bólu.

Ela87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-25, 12:54   #54
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Hardkorowa AMI

A mi się podoba - mam siłowniany kompleks że jestem zbyt rachityczna ale jak widzę nie jest ze mną tak źle jak myślałam No i gratuluję pomysłu - z marketingowego punktu widzenia przy okazji boomu na fitness/siłownię/Ewę Ch. produkt świetny bo jak na razie po filmikach jedynie jako "produkt" można całą akcję rozpatrywać. W ogóle po co wątek na forum skoro autorka twierdzi ze ma supergenialnego trenera który wszystko wie najlepiej? Jak się robi wątek to zawyczaj po porady które chce się uzyskać i nad nimi się zastanowić.
__________________
Bloguję lakierowo ... i muzycznie
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-25, 14:46   #55
hardkorowa_ami
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10
Dot.: Hardkorowa AMI

z pozdrowieniami dla wszystkich złośliwców oto co myślę robię swoje i nie rusza mnie pusta krytyka bo na razie żadnej sensownej porady tu nie otrzymałam niestety...

ps. wszystko co robię jest spełnianiem marzeń pisałem nie raz że nie mam z TEGO ANI ZŁOTÓWKI wiec co tu piszecie o reklamie?

nic nie jest wyreżyserowane wszystko co pokazujemy jest prawdziwe (w odróżnieniu od wielu seriali typu trudne sprawy i inne)

pozdrawiam złośliwców i jeszcze jedno motoo ZWYCIĘŻAMY DZIĘKI WYTRWAŁOŚCI - dokładnie za rok przekonamy się komu opadną kopary Wam że wygrałam czy mi że nie dałam rady i maiłyście rację... Jednak to że mówicie że nie dam rady jak już mnie jeszcze bardziej mobilizuje

935927_503389826394033_247334088_n.jpg
hardkorowa_ami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-25, 21:30   #56
kapka
Zadomowienie
 
Avatar kapka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 234
Dot.: Hardkorowa AMI

Cytat:
Napisane przez hardkorowa_ami Pokaż wiadomość
z pozdrowieniami dla wszystkich złośliwców oto co myślę robię swoje i nie rusza mnie pusta krytyka bo na razie żadnej sensownej porady tu nie otrzymałam niestety...

ps. wszystko co robię jest spełnianiem marzeń pisałem nie raz że nie mam z TEGO ANI ZŁOTÓWKI wiec co tu piszecie o reklamie?

nic nie jest wyreżyserowane wszystko co pokazujemy jest prawdziwe (w odróżnieniu od wielu seriali typu trudne sprawy i inne)

pozdrawiam złośliwców i jeszcze jedno motoo ZWYCIĘŻAMY DZIĘKI WYTRWAŁOŚCI - dokładnie za rok przekonamy się komu opadną kopary Wam że wygrałam czy mi że nie dałam rady i maiłyście rację... Jednak to że mówicie że nie dam rady jak już mnie jeszcze bardziej mobilizuje

Załącznik 5262815
HardkorowaAmi ..PISAŁEŚ??

Nikt tu nie pała zazdrością moja droga(drogi?), poradziły Ci dziewczyny zastanowić się nad dietą, czego więcej oczekujesz?
Nie raz padało pytanie na które nie odpowiedziałaś:Po co został założony ten wątek??
__________________
powrót do zdrowia..marzenia zaczekają


LIVE,LOVE,LIFT.

:5
kapka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-26, 16:43   #57
aussiewoman
Zakorzenienie
 
Avatar aussiewoman
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 4 895
Dot.: Hardkorowa AMI

O matko, właśnie się dowiedziałam że muszę korzystać z wspomagaczy bo inaczej będzie ze mną źle i że jedząc normalne zdrowe, dobrze zbilansowane jedzenie bez wspomagaczy sobie szkodzę. No i powinnam zacząć pić izotoniki. A odżywki białkowe to lepsze niż dobrze zbilansowana dieta. Masakra, ile to człowiek na starość może się dowiedzieć. Wg tego filmiku po wysiłku fizycznym powinnam dziecku do szkoły odżywke białkowo zapodać

Co ja mam powiedzieć. Przecież sie nie znam na fitnesie i tych wszystkich dziadostwach wspomagaczach/ odżywkach i niech tak zostanie !!!!!!
Ja dziecku do szkoły chleb razowy z chudą szynką dam i pomidora i sałatę i jabłko/ banana na deser A do picia wodę niegazowaną mineralną. Ja tylko matka polka jestem

---------- Dopisano o 17:43 ---------- Poprzedni post napisano o 17:41 ----------

Jeszcze jedno pytanie do drogich wizażystek- czy wy też na siłownię robicie sobie dosyć mocny makijarz no i długie włosy macie oczywiście zawsze rozpuszczone Ja co prawda mam włosy tylko do ramion, ale bez związania ich, podpięcia ciężko byłoby mi ćwiczyć
aussiewoman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:53.