Rossmann cz. XVIII - Strona 33 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > ROSSMANNiaczki

Notka

ROSSMANNiaczki Forum ROSSMANNiaczki to miejsce, w którym znajdziesz informacje o promocjach sieci Rossmann, konkursach, kodach promocyjnych przeznaczonych tylko dla Wizażanek.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-05-27, 18:26   #961
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Rossmann cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez Marla32 Pokaż wiadomość
Po 50 sztuce posiadanej, bo jednak nikt nie jest taki szalony, aby kupić 50 lakierów od ręki choć ja za jednym razem kupiłam kiedyś 12 .


Haha coś w tym jest


Pokazuj, pokazuj, bo aż ciekawa jestem
ej to ja 50 mam na pewno ale w wiekszości jakies mega tanie, na necie kupione(teraz z manhatanu za 1 zł jakieś kupiłam przy okazji zakupów)

Cytat:
Napisane przez agniieesszzka Pokaż wiadomość
jeśli chcesz jakiś tani puder to może synergen kup, zapłacisz około 6zł
ja osobiście nie miałam ale dużo osób go chwali
ja jestem niezadowolona z synergenu, bo ciasto mi na twarzy sie z nim robi

Cytat:
Napisane przez Atenya Pokaż wiadomość
6 sztuk pomadek ochronnych i tak zakrawa o małe uzależnienie. To ile wcześniej miałaś w najbardziej zaawansowanym stadium?
a tam uzależnienie , ja mam multum balsamów bo zawsze gdzieś gubie w domu i kupuje nowe potem sie znajduja

Cytat:
Napisane przez Tygrysek17 Pokaż wiadomość
Moje dzisiejsze skarby
ja z pilingu enzymatycznego dermiki nie jestem zadowolona(chyba ze to nie piling, bo na tel doczytać nie moge), bardziej jak maseczka bankietowa działa, efekt jest tylko po nim bo zostawia taką sliska powłokę, a złuszczać nie złuszcza.

Cytat:
Napisane przez pinats Pokaż wiadomość
a ja mam takie może trochę głupie pytanie, ale szukam odpowiedzi na nie w wyszukiwarce i nie mogę nic znaleźć czym się różni silikonowa szczoteczka od takiej "normalnej" i jak się je rozróżnia? jedyne co mi wpadło do głowy, to to, że ta silikonowa się wygina... ale nie wiem
rozróznia sie je tak ze normalna ma włoski a silkonowa jest cała z tworzywa
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-27, 18:27   #962
Młoda86
Wtajemniczenie
 
Avatar Młoda86
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Wiadomości: 2 635
Dot.: Rossmann cz. XVIII

Wpadłam dziś znowu do Rossmanna i pękło 22 zł
Kupiłam:
-tusz lovely pump up na zapas
-serum pod oczy Rival de Loop, ale widzę, że oceny ma średnie
-maseczkę oczyszczającą z Ziaji

Poza promocją:
-płatki do demakijażu
-napój 4move
-piankę do golenia

Miałam jeszcze brać miętowy lakier, ale nie było. A właśnie, macie jakiegoś ulubionego miętusa? Raczej niedrogiego, bo jak znam życie to pomaluje pazury nim z 3 razy i będzie leżał.
Ech, nie wchodzę tam już
__________________
w wolnej chwili http://allmybeautyworld.blogspot.com/
Młoda86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-27, 18:27   #963
Tygrysek17
Wtajemniczenie
 
Avatar Tygrysek17
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 537
Dot.: Rossmann cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez GesWyscigowa Pokaż wiadomość
A gdzie kupujesz pędzle?
Pytanie nie do mnie, ale może pomogę
Ecotools kupiłam w rossku oraz na kosmetykomania.pl a Hakuro na kosmetykomania.pl, ladymakeup.pl oraz butiqueuk.pl
__________________



Tygrysek17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-27, 18:27   #964
online88
Rozeznanie
 
Avatar online88
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 742
Dot.: Rossmann cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez cedrowa Pokaż wiadomość
Hejka, należą mi się jakieś małe słowa uznania za przebrnięcie przez ponad 30 stron (łącznie z poprzednim wątkiem) nadrabania.
Przed pójściem do rossmana weszłam do hebe i z ciekawości spisałam ceny produktów, które mnie interesowały. Jakby to się komuś przydało to cienie Maybelline Tattoo są po 13,19zł w promocji.

Wstąpiłam do rossmana i nabyłam:
- Dax Perfecta płyn micelarny
- Soraya peeling morelowy
- Rimmel Stay Matte (chyba mój pierwszy w życiu puder, żal nie kupić za taką cenę)
- Lirene peeling enzymatyczny
- Miss Sporty Clubbing lakier malinowy
- Rimmel kredka.
Zostawiłam 50zł z groszami.

Chciałam kupić jeszcze błyszczyk L'oreal carese ale nie podobał mi się żaden z nich; co więcej, miałam kolorową łapkę bo wszystkie dostępne testery sprawdziłam. I tak bym nie kupiła, bo po przetarciu, cały błysk schodzi, a zostaje kolor i za cholerę nie chce się zmyć, dałam radę dopiero pod ciepłą wodą z mydłem, choć jakiś kolor jeszcze mi widnieje na ręce.
Bardziej jestem rozczarowana lakierami tej samej firmy, ponieważ na górze każdy z nich miał taką jakby warstwę innego koloru (miałam kiedyś lakier Safari błękitny i po jakimś czasie po iluśtam otwieraniach też miał taką wartwę) - nie wygląda to zachęcająco, mnie kojarzy się z zepsuciem czy coś.. Co sądzicie? Czy może te lakiery już tak mają że wyglądają na nadpsute? Jeśli taki ich urok, to kupię chociaż jeden jak będzie -50% na nie.

Chciałam się zapytać o pędzle i gąbki do nakladania pudru i podkładu, jakie polecacie? Najlepiej nie jakieś super drogie, dopiero zaczynam się przekonywać do pudrów i podkładów.
ile za niego dalas na promocji?
a i gdzie byl tanszy? :P
bo jutro w hebe tez jest -40% na rimmela wiec sie zastanawiam gdzie sie bardzoej oplaca kupic


ehh mialam juz nic nie kupowac... ale chyba jakis puder jednak by mi sie przydal
__________________


- ograniczam słodycze...
- pije co najmniej 1.5 litra wody dziennie...
- dbam o siebie
iii... czekam na rezultaty

Edytowane przez online88
Czas edycji: 2013-05-27 o 18:32
online88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-27, 18:28   #965
jofka
Zadomowienie
 
Avatar jofka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 970
Rossmann cz. XVIII

Ach muszę Was czytać wybiórczo,bo bym stworzyła nową listę zakupów
Jutro tylko wybieram się po zapas chusteczek z Alterry


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Blogujemy

25.08 Codzienny makijaż na lato.
28.07 Must have dla cery tłustej- żel LASS ze złotem!
07.07 Nowość:Mleczko do ciała Isana z 10% mocznikiem.
08.06 "Rajstopy w spray'u od Sally Hansen taniej.







Loving & be loved by U
jofka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-27, 18:28   #966
ania10zg
Rozeznanie
 
Avatar ania10zg
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 774
Dot.: Rossmann cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez Sarunieczka Pokaż wiadomość
nie no,spoko,ja nie dla podzięki zawsze jak komuś coś polecę to potem się interesuję czy tej osobie też się dobrze używa


zło zło...ja na innym (Avonowym) jestem też i dużo kasy przepuszczam na tamtejsze kosmetyki...jednak teraz przy tej promocji -40% tamte poszły w zapomnienie

wczoraj pytałam ale na wszelki wypadek zapytam po raz drugi-znacie godny polecenia balsam do ciała/po opalaniu ze złotymi drobinkami? żeby było ich dużo ale drobne
ja mam taki z Dove, ale średnio jest mi przydatny, bo balsamuje tylko wieczorem, a nie chce, zeby te drobinki wycierały się w pościel. dlatego zuzyje na lato, jak odkryje wiecej ciala;p
ania10zg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-27, 18:31   #967
Marla32
Zadomowienie
 
Avatar Marla32
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 590
Dot.: Rossmann cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez Młoda86 Pokaż wiadomość
Miałam jeszcze brać miętowy lakier, ale nie było. A właśnie, macie jakiegoś ulubionego miętusa? Raczej niedrogiego, bo jak znam życie to pomaluje pazury nim z 3 razy i będzie leżał.
Ech, nie wchodzę tam już
Ja mam z Flormaru i jest jak dla mnie idealny koszt. ok 7zł
__________________
Stany, Stany, Stany
Bloguję.
Marla32 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-05-27, 18:33   #968
cedrowa
Wtajemniczenie
 
Avatar cedrowa
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 201
Dot.: Rossmann cz. XVIII

online88 puder kosztował w rossmanie 14,99.
W h. na chwilę obecną kosztuje 22,99zł. To jutro go będziesz mogła kupić za jakieś 13,79zł jeśli dobrze policzyłam.
__________________
Blog

Edytowane przez cedrowa
Czas edycji: 2013-05-27 o 18:36
cedrowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-27, 18:34   #969
GesWyscigowa
Przyczajenie
 
Avatar GesWyscigowa
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Katowice/Rybnik/Opole
Wiadomości: 27
Dot.: Rossmann cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez Tygrysek17 Pokaż wiadomość
Pytanie nie do mnie, ale może pomogę
Ecotools kupiłam w rossku oraz na kosmetykomania.pl a Hakuro na kosmetykomania.pl, ladymakeup.pl oraz butiqueuk.pl
Dzięki za odpowiedź, właśnie do tych sklepów zagladalam, jesli chodzi o pędzle... i może skuszę się na kilka właśnie z tych sklepów Lubię LAdymakeup.pl zaopatrywałam się tam w utrwalacz do makijażu Kryolan
GesWyscigowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-27, 18:35   #970
online88
Rozeznanie
 
Avatar online88
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 742
Dot.: Rossmann cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez cedrowa Pokaż wiadomość
online88 puder kosztował 14,99.
dzieki slicznie za odp!
__________________


- ograniczam słodycze...
- pije co najmniej 1.5 litra wody dziennie...
- dbam o siebie
iii... czekam na rezultaty
online88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-27, 18:35   #971
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Odp: Rossmann cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez pinats Pokaż wiadomość
ma może któraś z Was porównanie tych cieni Rimmel do tych Wibo? albo używała chociaż jednych? chodzi mi właśnie o te odcienie beżowo-brązowe. planowałam kupić Wibo, bo wychodzą za 4 zł z kawałkiem, ale któraś pisała o tych Rimmel i bardzo spodobały mi się te kolory tylko obawiam się, czy nie są bardzo perłowe, bo w Wibo bardzo spodobało mi się to, że są matowe...
ja miałam wibo, tylko w 4 nie 2 ale własnie te beżowe odcienie cienie jak cienie nie narzekałam na nie dosść dobra pigmentacja

Cytat:
Napisane przez divide Pokaż wiadomość
Dziewczyny, dziś bardzo doceniłam to, że wspólnie moglyśmy się przygotować :d na tą promocję. Jak weszłam do R i zobaczyłam te dzikie tłumy przy pustych już prawie półkach to cześć Wam w myślach oddawałam, że pierwszego dnia na spokojnie mogłam zrobić zakupy. Bez przeciskania się przez okopy przy kremach i barykady przy kolorówce. God bless Wizażanki .

Jednak jestem chora na promocjoze głęboką, nieuleczalnie chyba . Miałam już kupione wszystko co trzeba. Miałam już tam nie iść w tym tygodniu... Z kilku "pierdółek" zrobiło się 83 zł. Ale to już na pewno koniec.

Jako posiadaczka cery mieszanej po milionie podejść wzięłam jednak Healthy Mix. Ma tak różne opinie przy tym typie skóry, że jak sama nie spróbuje nie będę wiedziała. Zobaczymy.

A reszta to przez Was
Siarkowa Moc
2 paczki chusteczek Alterra
Żel ze świetlikiem Flosleku dla TŻ
Kilka maseczek Rival de Loop
I trzy maziaje do ust na zapas

Jeśli kupię coś jeszcze sama sobie dam bana na Wizaz .

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

haha ja to samo lista była odchaczona cała mówie mam wszystko a tu nie, jutro wybieram sie po bronzer z rimela, lakier lovely zeolowy i jeszcze kilka rzeczy
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-27, 18:36   #972
Młoda86
Wtajemniczenie
 
Avatar Młoda86
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Wiadomości: 2 635
Dot.: Rossmann cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez Tygrysek17 Pokaż wiadomość
Moje dzisiejsze skarby
Tygrysku17, ile dałaś za instant cuticle remover z SH?

Cytat:
Napisane przez Marla32 Pokaż wiadomość
Ja mam z Flormaru i jest jak dla mnie idealny koszt. ok 7zł
Ooo, a flormar w Wawie gdzie można spotkać?
__________________
w wolnej chwili http://allmybeautyworld.blogspot.com/
Młoda86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-27, 18:36   #973
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Rossmann cz. XVIII

dziewczyny który peeling enzymatyczny polecacie z rossmana, lirene, perfecty czy moze floslek serii naczynkowej?
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-27, 18:37   #974
tekila901
Zakorzenienie
 
Avatar tekila901
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Biegun północny
Wiadomości: 8 098
Dot.: Rossmann cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez GesWyscigowa Pokaż wiadomość
A gdzie kupujesz pędzle?
allegro, ecotools tak jak pisze Tygrysek w Rossmannie.
__________________
tekila901 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-27, 18:39   #975
Marla32
Zadomowienie
 
Avatar Marla32
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 590
Dot.: Rossmann cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez Młoda86 Pokaż wiadomość

Ooo, a flormar w Wawie gdzie można spotkać?
W Warszawie niestety ciężko, pewnie tylko przez internet, ja swój kupiłam na targach kosmetycznych w marcu.
__________________
Stany, Stany, Stany
Bloguję.
Marla32 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-27, 18:41   #976
GesWyscigowa
Przyczajenie
 
Avatar GesWyscigowa
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Katowice/Rybnik/Opole
Wiadomości: 27
Dot.: Rossmann cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
dziewczyny który peeling enzymatyczny polecacie z rossmana, lirene, perfecty czy moze floslek serii naczynkowej?
Miałam tylko lirene i perfectę... Wole Lirene... Po Perfectcie mnie wysypało okrutnie... Oddalam mamie i jej Perfecta służy...
GesWyscigowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-27, 18:46   #977
Aishowa
Zadomowienie
 
Avatar Aishowa
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 114
Dot.: Rossmann cz. XVIII

Ostanie podejście do Rossmanna zaliczone Myślałam, że będzie mniej osób...
Kupiłam:
- maskarę maybelline rocket - wiem, że opinie są różne, więc postanowiłam wypróbować
- bronzer z lovely - który został mi tutaj polecony o dziwo był zafoliowany
-krem ziaja ulga dla skóry wrażliwej - chwyciłam ostatni
-maseczki ziaja - z każdego rodzaju po 2 sztuki w sumie 8
-carmex w tubce wiśniowy - mój ulubiony
-Synergen puder - wreszcie dorwałam 03

Niestety nie znalazłam już kremu z ziaji z awokado, który chciałam kupić. Wrzuciłam jeszcze do koszyka apocalypse z rimmela, ale zdrowy rozsądek zwyciężył i odłożyłam na półkę W domu mam ok. 10 pomadek które muszę zużyć.
Zdenerwowała mnie jedna pani, która odkręcała sobie wszystkie tusze z każdej szafy i oglądała sobie szczoteczki
Aishowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-27, 18:49   #978
Tygrysek17
Wtajemniczenie
 
Avatar Tygrysek17
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 537
Dot.: Rossmann cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez Marla32 Pokaż wiadomość
Zostawiłam tylko te z których byłam zadowolona, reszty badziewia się pozbyłam



Mam ten fluid z Under 20 i całkiem sympatyczny jest. Z micela Bourjois nie byłam zadowolona, bo twarz mi się strasznie lepiła i nie najlepiej zmywał makijaż. Poza tym szampon z Aussie sama bym przygarnęła, ale na razie się zadowalam odżywką ale z tymi kremami to szaleństwo, na koniec świata będzie
Nigdy nie miałam podkładu z Under 20 Kupiłam sobie kolor 12o, jeśli mi nie podejdzie to będę go używała do rozjaśniania innych U mnie fajnie się sprawdził delikatny fluid intensywnie kryjący z pharmaceris
Szampon z Aussie mam do włosów farbowanych i pachnie obłędnie <love> :slinka: :slinka" Jeśli przypadnie mi do gusty to kupię jeszcze to włosów suchych i zniszczonych
Kremiki są dla mojej mamy Zakochana jest w nich i nie używa innych będzie miała kobieta zapas na rok albo dłużej Kupiłam wszystkie jakie tylko były wystawione kasjerka troszkę się zdziwiła jak zobaczyła 5 jednakowych kremów
Cytat:
Napisane przez Atenya Pokaż wiadomość
Ło matko co ja Watermelon, a nie melon Oczywiście arbuz

Pewnie pięknie pachnie.
pachnie takim średnio dojrzałym arbuzem zapach nie jest zły, ale myślałam, że będzie lepszy
Cytat:
Napisane przez divide Pokaż wiadomość
Jako posiadaczka cery mieszanej po milionie podejść wzięłam jednak Healthy Mix. Ma tak różne opinie przy tym typie skóry, że jak sama nie spróbuje nie będę wiedziała. Zobaczymy.
Daj później znać jaki sprawdził Ci się HM
Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
ja z pilingu enzymatycznego dermiki nie jestem zadowolona(chyba ze to nie piling, bo na tel doczytać nie moge), bardziej jak maseczka bankietowa działa, efekt jest tylko po nim bo zostawia taką sliska powłokę, a złuszczać nie złuszcza.
Nie miałam wcześniej peelingu z dermiki, ale kupiłam go bo wierzę w "moc" i działanie dermokosmetyków
A do jakiego typu cery miałaś ten peeling?? Mój jest do cery tłustej i mieszanej.
__________________



Tygrysek17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-27, 18:55   #979
ania10zg
Rozeznanie
 
Avatar ania10zg
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 774
Dot.: Rossmann cz. XVIII

Dobra, jutro jade do Poznania i wiem, że są tam dermokosmetyki. Czy różnią się od siebie wody termalne czymś oprócz zapachu? Są trzy rodzaje, którą polecacie? Jeszcze kupię sobie krem AA technologia wieku 18+ normalizująco-matujący.
Caly czas mnie kusi podklad under 20, ale mam trzy w zapasie, wiec nie wiem czy jest sens;p najwyzej kupie w normalnej promocji jak bede potrzebowala za 14zl, i jeszcze fajnie by bylo dorwac pomadke Bebe za 3,50zł ale tez mam 6 pomadek ochronnych, wiec chyba spasuje... z Ziaja kremu z awokado zrezygnowalam, bo mam cetaphil
ania10zg jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-27, 18:56   #980
Tygrysek17
Wtajemniczenie
 
Avatar Tygrysek17
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 537
Dot.: Rossmann cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez GesWyscigowa Pokaż wiadomość
Dzięki za odpowiedź, właśnie do tych sklepów zagladalam, jesli chodzi o pędzle... i może skuszę się na kilka właśnie z tych sklepów Lubię LAdymakeup.pl zaopatrywałam się tam w utrwalacz do makijażu Kryolan
Każdy z tych sklepów polecam Sprawdziłam i to nie raz Za każdym razem jestem zadowolona Wczoraj na ladymakeup.pl była darmowa wysyłka i kupiłam sobie pędzel do pudru z real techniques
Cytat:
Napisane przez Młoda86 Pokaż wiadomość
Tygrysku17, ile dałaś za instant cuticle remover z SH?
18,59
__________________



Tygrysek17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-27, 18:58   #981
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Rossmann cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez Tygrysek17 Pokaż wiadomość
Nigdy nie miałam podkładu z Under 20 Kupiłam sobie kolor 12o, jeśli mi nie podejdzie to będę go używała do rozjaśniania innych U mnie fajnie się sprawdził delikatny fluid intensywnie kryjący z pharmaceris
Szampon z Aussie mam do włosów farbowanych i pachnie obłędnie <love> :slinka: :slinka" Jeśli przypadnie mi do gusty to kupię jeszcze to włosów suchych i zniszczonych
Kremiki są dla mojej mamy Zakochana jest w nich i nie używa innych będzie miała kobieta zapas na rok albo dłużej Kupiłam wszystkie jakie tylko były wystawione kasjerka troszkę się zdziwiła jak zobaczyła 5 jednakowych kremów

pachnie takim średnio dojrzałym arbuzem zapach nie jest zły, ale myślałam, że będzie lepszy

Daj później znać jaki sprawdził Ci się HM

Nie miałam wcześniej peelingu z dermiki, ale kupiłam go bo wierzę w "moc" i działanie dermokosmetyków
A do jakiego typu cery miałaś ten peeling?? Mój jest do cery tłustej i mieszanej.

też do cery tłustej i mieszanej (stwierdziłam ze bedzie miał wiekszą moc pewnie) on jest fajny jako taka maseczka cud, ale właśnie taka dająca chwilowy efekt, coś jak odżywki z silikonami właściwie on mi sie na buzi zachowuje jakby miał silikon, ale nie wiem nie czytałam składu
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-27, 19:00   #982
InfallibleLifestyle
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 337
Dot.: Rossmann cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez GesWyscigowa Pokaż wiadomość
JA dzisiaj też miałam 3 albo i 4 podejście. A kupiłam:
1. Kolejny Micel z Bourjois
2. Tonik Bourjois
3. Peeling Bourjois
4. Loreal krem Triple active NOC
5. Loreal tonik - nowość Ideal Glow
6. Loreal tonik - nowość - Ideal Soft
7. Loreal peeling - nowość - Ideal Glow
8. Eyeliner z Wibo... z Waszego polecenia(choć troche mi sie pędzelek nie podoba, ale zobaczymy jak sie bedzie użytkował)..
9. Tusze Lovely - do testowania - 3 rodzaje: Żółty, zielono niebieski i pomarańczowy
10.Tusz Miss Sporty - Pump (fioletowy)
11. Rimmel - pomadki Kate Moss
12.Maseczki różne: Dermaglin, Tołpa, Ziaja, Dermika było ich z 10...
13. Kolastyna - krem antytrądzikowy

nom... to tyle... chyba
Mam chrapkę na jakieś żele, kremy do mycia twarzy, ale mam Vichy Normaderm i jest THE BEST... jednak ta chęć testowania....
W jakiej cenie są te nowe toniki L`oreal?
InfallibleLifestyle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-27, 19:00   #983
Stace
Zakorzenienie
 
Avatar Stace
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 12 040
Dot.: Rossmann cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez pinats Pokaż wiadomość
ma może któraś z Was porównanie tych cieni Rimmel do tych Wibo? albo używała chociaż jednych? chodzi mi właśnie o te odcienie beżowo-brązowe. planowałam kupić Wibo, bo wychodzą za 4 zł z kawałkiem, ale któraś pisała o tych Rimmel i bardzo spodobały mi się te kolory tylko obawiam się, czy nie są bardzo perłowe, bo w Wibo bardzo spodobało mi się to, że są matowe...
Po ile są te z Rimmela ? Ja mam takie https://www.google.pl/search?gs_rn=1...06%3B621%3B650 fajne są

Cytat:
Napisane przez Aishowa Pokaż wiadomość
Ostanie podejście do Rossmanna zaliczone Myślałam, że będzie mniej osób...
Kupiłam:
- maskarę maybelline rocket - wiem, że opinie są różne, więc postanowiłam wypróbować
- bronzer z lovely - który został mi tutaj polecony o dziwo był zafoliowany
-krem ziaja ulga dla skóry wrażliwej - chwyciłam ostatni
-maseczki ziaja - z każdego rodzaju po 2 sztuki w sumie 8
-carmex w tubce wiśniowy - mój ulubiony
-Synergen puder - wreszcie dorwałam 03

Niestety nie znalazłam już kremu z ziaji z awokado, który chciałam kupić. Wrzuciłam jeszcze do koszyka apocalypse z rimmela, ale zdrowy rozsądek zwyciężył i odłożyłam na półkę W domu mam ok. 10 pomadek które muszę zużyć.
Zdenerwowała mnie jedna pani, która odkręcała sobie wszystkie tusze z każdej szafy i oglądała sobie szczoteczki
O, jednak kupiłaś bronzer


Co do pędzla do podkładu, to polecam flat top z e.l.f., jest super . I taki mięciutki, na początku się nim ciągle miziałam po twarzy
__________________
Narysuj mi coś

Cytat:
Wszystko sprowadzasz do "bo ja": "bo ja zawsze czytam", "bo ja umiem ocenic ryzyko". A poza toba jest multum spoleczenstwa, wiec lepiej zalozyc jego glupote, niz przecenic geniusz
No tengas miedo a volar
Stace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-27, 19:00   #984
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Rossmann cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez ania10zg Pokaż wiadomość
Dobra, jutro jade do Poznania i wiem, że są tam dermokosmetyki. Czy różnią się od siebie wody termalne czymś oprócz zapachu? Są trzy rodzaje, którą polecacie? Jeszcze kupię sobie krem AA technologia wieku 18+ normalizująco-matujący.
Caly czas mnie kusi podklad under 20, ale mam trzy w zapasie, wiec nie wiem czy jest sens;p najwyzej kupie w normalnej promocji jak bede potrzebowala za 14zl, i jeszcze fajnie by bylo dorwac pomadke Bebe za 3,50zł ale tez mam 6 pomadek ochronnych, wiec chyba spasuje... z Ziaja kremu z awokado zrezygnowalam, bo mam cetaphil
ta standardowa wersja wody ma 400ml a te rozane i rumiankowe 300ml
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-27, 19:01   #985
becky_b
Raczkowanie
 
Avatar becky_b
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 121
Dot.: Rossmann cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez GesWyscigowa Pokaż wiadomość
JA dzisiaj też miałam 3 albo i 4 podejście. A kupiłam:
1. Kolejny Micel z Bourjois
2. Tonik Bourjois
3. Peeling Bourjois
4. Loreal krem Triple active NOC
5. Loreal tonik - nowość Ideal Glow
6. Loreal tonik - nowość - Ideal Soft
7. Loreal peeling - nowość - Ideal Glow
8. Eyeliner z Wibo... z Waszego polecenia(choć troche mi sie pędzelek nie podoba, ale zobaczymy jak sie bedzie użytkował)..
9. Tusze Lovely - do testowania - 3 rodzaje: Żółty, zielono niebieski i pomarańczowy
10.Tusz Miss Sporty - Pump (fioletowy)
11. Rimmel - pomadki Kate Moss
12.Maseczki różne: Dermaglin, Tołpa, Ziaja, Dermika było ich z 10...
13. Kolastyna - krem antytrądzikowy

nom... to tyle... chyba
Mam chrapkę na jakieś żele, kremy do mycia twarzy, ale mam Vichy Normaderm i jest THE BEST... jednak ta chęć testowania....
proszę podaj jeśli możesz ceny nowości od Loreala
becky_b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-27, 19:02   #986
szmyglo
Zakorzenienie
 
Avatar szmyglo
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3 477
Dot.: Rossmann cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
dziewczyny który peeling enzymatyczny polecacie z rossmana, lirene, perfecty czy moze floslek serii naczynkowej?
Flos-lek jest cudowny. Usuwa mi wszystkie suche skórki, a mam z nimi spory problem i do tego naprawdę nos mi się mniej czerwieni. Zachęcona tym produktem dokupiłam jeszcze tonik z serii, ma super skład tylko trochę śmierdzi ;P
szmyglo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-27, 19:02   #987
Marla32
Zadomowienie
 
Avatar Marla32
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 590
Dot.: Rossmann cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez Tygrysek17 Pokaż wiadomość
Nigdy nie miałam podkładu z Under 20 Kupiłam sobie kolor 12o, jeśli mi nie podejdzie to będę go używała do rozjaśniania innych U mnie fajnie się sprawdził delikatny fluid intensywnie kryjący z pharmaceris
Szampon z Aussie mam do włosów farbowanych i pachnie obłędnie <love> :slinka: :slinka" Jeśli przypadnie mi do gusty to kupię jeszcze to włosów suchych i zniszczonych
Kremiki są dla mojej mamy Zakochana jest w nich i nie używa innych będzie miała kobieta zapas na rok albo dłużej Kupiłam wszystkie jakie tylko były wystawione kasjerka troszkę się zdziwiła jak zobaczyła 5 jednakowych kremów.
Ja też mam kolor 120 i dobrze się wtapia w moją cerę, chociaż mógłby być trochę jaśniejszy, lecz jak się przypudruję to jest dobrze.

Raczej szamponu z Aussie nie kupuję na razie, bo jednak jest wiele tańszych, które mogę używać, więc teraz odpuszczam je sobie, chociaż jak zacznę koło niego chodzić to capnę go z półki .
__________________
Stany, Stany, Stany
Bloguję.
Marla32 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-27, 19:08   #988
GesWyscigowa
Przyczajenie
 
Avatar GesWyscigowa
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Katowice/Rybnik/Opole
Wiadomości: 27
Dot.: Rossmann cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez InfallibleLifestyle Pokaż wiadomość
W jakiej cenie są te nowe toniki L`oreal?
Ogólnie ceny żadnej przy nich nie było.... Ja płaciłam 8,99 za każdy i za tonik i za peeling... Sprawdzałam sobie ceny pod czytnikiem....

Co sądzicie o czytnikach które wygłaszają cenę na głos (słychać w całym sklepie)...

JA popieram, dla osób starszych to super wyjście....
Ale mnie osobiście jakoś to krępuje...
GesWyscigowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-27, 19:10   #989
Sasabina
maskott
 
Avatar Sasabina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Waw/Wro
Wiadomości: 3 063
Dot.: Rossmann cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez alinson Pokaż wiadomość
spokojnie, już się wyleczyłam z Masterpiece teraz choruję na żółty Lovely zawsze tańszy, gdybym miała wyrzucić
emota odnosiła się do ceny tego dziada za drogi jednak abym ryzykowała :P

Cytat:
Napisane przez InfallibleLifestyle Pokaż wiadomość
Zgadzam się, Volume Million Lashes jest dużo lepszy od One by One
dzięki to juz wiem, żeby nie brać onebyone

Cytat:
Napisane przez pinats Pokaż wiadomość
a ja mam takie może trochę głupie pytanie, ale szukam odpowiedzi na nie w wyszukiwarce i nie mogę nic znaleźć czym się różni silikonowa szczoteczka od takiej "normalnej" i jak się je rozróżnia? jedyne co mi wpadło do głowy, to to, że ta silikonowa się wygina... ale nie wiem
a ja od drugiej strony napiszę, co mi pani lorealowa zdradziła: przy silikonowych tuszach sam tusz jest rzadszy niz przy tradycyjnych... (u mnie się sprawdziło, jednocześnie używany architect i million lashes architect po 2 miechach wysechł, milion lashes dłuuugo jeszcze mi służył )

Cytat:
Napisane przez Młoda86 Pokaż wiadomość
Ooo, a flormar w Wawie gdzie można spotkać?
nigdzie :P
Sasabina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-27, 19:15   #990
Stace
Zakorzenienie
 
Avatar Stace
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 12 040
Dot.: Rossmann cz. XVIII

Gdzie w Gdańsku znajdę wodę termalną? Najlepiej Przymorze.
Jak ona w ogóle wygląda ? Są różne rodzaje ?
__________________
Narysuj mi coś

Cytat:
Wszystko sprowadzasz do "bo ja": "bo ja zawsze czytam", "bo ja umiem ocenic ryzyko". A poza toba jest multum spoleczenstwa, wiec lepiej zalozyc jego glupote, niz przecenic geniusz
No tengas miedo a volar
Stace jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum ROSSMANNiaczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:58.