Prezerwatywy - naprawdę SKUTECZNA metoda antykoncepcji ;) - Strona 128 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-06-03, 15:41   #3811
Arya90
Zakorzenienie
 
Avatar Arya90
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 11 001
Dot.: Prezerwatywy - naprawdę SKUTECZNA metoda antykoncepcji ;)

Wontrubka Twoja decyzja Sama musisz wiedzieć, czy chcesz próbować szukać idealnych dla siebie tableteczek, czy jednak nie podejmujesz ryzyka

Niewymierna dobrze dziewczyny prawią odstawiłaś w środku cyklu, moim zdaniem to norma, że nie masz @ teraz, bo po prostu tak krótko brałaś tabsy i to odstawienie w połowie, że wszystko się rozregulowało i potrzeba czasu, by wróciło do normy.

Mnie coś ostatnio często boli brzuch w dolnych partiach. Powinnam zapisać się do gina i chyba w końcu to zrobię, bo mnie ten ból lekko niepokoi.

---------- Dopisano o 16:41 ---------- Poprzedni post napisano o 16:40 ----------

Over co do tycia, ja nie tyłam na tabletkach. Wręcz mam wrażenie, że łatwiej mi było utrzymać ładną figurę, ale u każdego jest inaczej, więc nie powiem Ci jak będzie u Ciebie
__________________
Żonka 6.08.2016
Wegetarianka 1.02.2017


6cs
Arya90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-03, 15:47   #3812
OoDestinyoO
Wtajemniczenie
 
Avatar OoDestinyoO
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Trzy metry nad niebem.
Wiadomości: 2 624
Dot.: Prezerwatywy - naprawdę SKUTECZNA metoda antykoncepcji ;)

Cytat:
Napisane przez overmind Pokaż wiadomość
ja niebawem też mam zamiar zapisać się do gina i... też sie zastanawiam nad tabletkami (pierwszymi w życiu). chociaż mam parę przeciw:
- choruję na hashimoto, boję się ze przytyję albo ciężej mi będzie gubić kg (no właśnie, jak było u was z tym tyciem?),
-
Ja na tabletkach tyłam tzn.zatrzymywały wode w organizmie(byłam opuchnięta taka wzdęta cały czas) ale mi to pasowało bo jestem bardzo szczupła więc troche krągłości nie zaszkodziło pod innymi względami miałam idealnie podpasowane tabletki
OoDestinyoO jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-03, 15:54   #3813
Ettienette
Raczkowanie
 
Avatar Ettienette
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 352
Dot.: Prezerwatywy - naprawdę SKUTECZNA metoda antykoncepcji ;)

dziewczyny *__*
__________________
Teraz czytam : Paulina Wilk ,, Lalki w ogniu "

Edytowane przez Ettienette
Czas edycji: 2013-06-16 o 21:13
Ettienette jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-03, 16:11   #3814
overmind
Rozeznanie
 
Avatar overmind
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 614
Dot.: Prezerwatywy - naprawdę SKUTECZNA metoda antykoncepcji ;)

Cytat:
Napisane przez Ettienette Pokaż wiadomość
dziewczyny *__*
zdawałam dzisiaj nowe testy na prawo jazdy , miałam 66 punktów , a od 68 był wynik pozytywny . Super :O
moja siostra całkiem niedawno zdawała, w pierwszym podejściu zabrakło jej 1 pkt aby zdać ale za drugim juz się powiodło więc trzymam kciuki, dasz radę!

p.s. cieszę się, że zdawałam 'starym systemem'

-----
Cytat:
Over co do tycia, ja nie tyłam na tabletkach. Wręcz mam wrażenie, że łatwiej mi było utrzymać ładną figurę, ale u każdego jest inaczej, więc nie powiem Ci jak będzie u Ciebie
pewnie kiedys się przekonam
overmind jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-03, 16:15   #3815
wontrubka
Wtajemniczenie
 
Avatar wontrubka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 641
Dot.: Prezerwatywy - naprawdę SKUTECZNA metoda antykoncepcji ;)

Cytat:
Napisane przez Marina3 Pokaż wiadomość
ja też mam za niedługo wizytę u gina i myślę nad tabletkami. rozmawiałam o tym z TŻ i on nie chce za bardzo żebym brała tabletki.. a ja jeszcze sama nie wiem. muszę to przemyśleć
mój też nie chce... uważa, że to bez sensu, że się źle kiedyś na nich czułam, że w sumie po co... no i tylko dlatego się waham, że sama do końca nie wiem po co... ale tęsknię za ładną cerą, za spontanicznym, nieogumionym seksem... chociaż te humory też nie były fajne... no nie wiem!

Cytat:
Napisane przez overmind Pokaż wiadomość
ja niebawem też mam zamiar zapisać się do gina i... też sie zastanawiam nad tabletkami (pierwszymi w życiu). chociaż mam parę przeciw:
- choruję na hashimoto, boję się ze przytyję albo ciężej mi będzie gubić kg (no właśnie, jak było u was z tym tyciem?),
pisałam wielokrotnie - schudłam drastycznie na tabsach (brałam głównie yasmin). Naprawdę chudłam w oczach, co niepokoiło mocno moją rodzinę a zachwycało koleżanki (i mnie też, choć to pewnie zdrowe nie było ). Trzeba na nich dużo pić, bo one pomagają pozbyć się wody z organizmu (stąd ten szybki spadek wagi).

Cytat:
Napisane przez Arya90 Pokaż wiadomość
Wontrubka Twoja decyzja Sama musisz wiedzieć, czy chcesz próbować szukać idealnych dla siebie tableteczek, czy jednak nie podejmujesz ryzyka
no ja już brałam tableteczki... także wiem, do jakich ewentualnie bym chciała wrócić kwestia tego, czy chcę być znowu marudna i szukająca dziury w całym

Cytat:
Napisane przez Ettienette Pokaż wiadomość
dziewczyny *__*
zdawałam dzisiaj nowe testy na prawo jazdy , miałam 66 punktów , a od 68 był wynik pozytywny . Super :O
masakra... strasznie Cie współczuję, bo to nowe PJ jest jakieś porypane :/ ehhh... trzymam kciuki za kolejne podejscie! na pewno się uda!
__________________
Zacznij. Reszta pójdzie łatwo






wontrubka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-03, 16:51   #3816
Arya90
Zakorzenienie
 
Avatar Arya90
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 11 001
Dot.: Prezerwatywy - naprawdę SKUTECZNA metoda antykoncepcji ;)

wontrubka wiem, ze brałaś, ale skoro zrezygnowałaś, to zakładam, ze idealne nie były, bo inaczej pewnie byś się na gumki nie zdecydowała
Musisz sobie przeanalizować za i przeciw i zdecydować. Zrób sobie tabelkę
__________________
Żonka 6.08.2016
Wegetarianka 1.02.2017


6cs
Arya90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-03, 17:55   #3817
Ettienette
Raczkowanie
 
Avatar Ettienette
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 352
Dot.: Prezerwatywy - naprawdę SKUTECZNA metoda antykoncepcji ;)

Wontrubka warto spróbować jeszcze raz , zawszę można odstawić :-D
__________________
Teraz czytam : Paulina Wilk ,, Lalki w ogniu "

Edytowane przez Ettienette
Czas edycji: 2013-06-16 o 21:13
Ettienette jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-06-03, 18:14   #3818
Akcila
Rozeznanie
 
Avatar Akcila
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 742
Dot.: Prezerwatywy - naprawdę SKUTECZNA metoda antykoncepcji ;)

Cytat:
Napisane przez Ettienette Pokaż wiadomość
Wontrubka warto spróbować jeszcze raz , zawszę można odstawić :-D

Moje prawko zaczęłam rok temu , w lutym 2012. Z 5 razy nie zdałam na mieście , później teoria mi stara wyszła i weszły te nowe ,, testy ". Pytania podchwytliwe i na refleks , nie wiem czy następnym razem jest w ogóle po co jechać

straciłam już tyle pieniędzy najpierw na kurs , potem egzaminy ( każdy około 140 ) , godziny dodatkowo przed egzaminami ( około 300 zł przed każdym ) . Po prostu ręce opadają ...
To faktycznie sporo kasy. Ja się cieszę, że już zdałam ( ale to było dawno 6 lat temu )

No, a dzisiaj seksik z TŻ-etem się szykuje. I chyba wypróbuje pozycję, którą opisywałaś wontrubka. (urozmaicony piesek)
Akcila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-03, 18:33   #3819
overmind
Rozeznanie
 
Avatar overmind
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 614
Dot.: Prezerwatywy - naprawdę SKUTECZNA metoda antykoncepcji ;)

Cytat:
Napisane przez Akcila Pokaż wiadomość
To faktycznie sporo kasy. Ja się cieszę, że już zdałam ( ale to było dawno 6 lat temu )

No, a dzisiaj seksik z TŻ-etem się szykuje. I chyba wypróbuje pozycję, którą opisywałaś wontrubka. (urozmaicony piesek)
oj, stęskniłam się za seksem, ostatnio nie mamy sposobnosci z TŻ, bo uczelnia, sesja, zaliczenia, projekty, licencjaty i takie duperele, dzieli nas parędziesiąt km, oprócz tego praca i mało wspólnego, intymnego czasu tylko dla nas jedynie ostatnio to figlowaliśmy w aucie, małyyyym aucie, było zabawnie.
overmind jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-03, 18:39   #3820
Arya90
Zakorzenienie
 
Avatar Arya90
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 11 001
Dot.: Prezerwatywy - naprawdę SKUTECZNA metoda antykoncepcji ;)

Ja zdawałam prawko 5 lat temu. Cieszę się, że to już za mną, ale też byłam bliska rezygnacji kiedyś.
__________________
Żonka 6.08.2016
Wegetarianka 1.02.2017


6cs
Arya90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-03, 19:01   #3821
veri1986
Raczkowanie
 
Avatar veri1986
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 114
Dot.: Prezerwatywy - naprawdę SKUTECZNA metoda antykoncepcji ;)

Wontrubka ... ja nawet zazdroszcze dziewczynom które mogą brać tabletki i dobrze na nie reagują .
A o to w tym chodzi tabletki maja dać komfort ... a nie jakieś tam minusy ...Chodzi o Twoje samopoczucie i o to abyś Ty dobrze się czuła biorąc je .
Może stosując inne tabletki z innym składem nie miałabyś "humorków"

Ja jestem pewna ze nie mogę ich brać z przyczyn no niezaleznych odemnie mój organizm bardzo źle je toleruje .
Timotei A co do infekcji polecam Tantum Rosa jeżeli mocno swędzi Albothyl a na zew. Clotrimazol w kremie... po kuracji ALbothylem Cicatridine Globulki .
Jednak jesli to jest coś co sie dopiero rozwija i nie doskwiera tak bardzo to polecam Lactovaginal w pierwszym fazach infekcji .
Acha no i jesli chcialabys sie zdecydować na albothyl to musialabys troszeczke poczytac ... bo te globulki maja na zasadzie zluszczac jak peeling chora tkanke i wydalasz.. po 3-4 globulce taki uhm ( spory kawał chorej tkanki ) co niestety nie nalezy do przyjemnych kwestii ale jest bardzo skuteczny . I po albothylu niestety jest wrecz konieczna kuracja Cicatridina ( odbudowa tkanki i flory bakt. w pochwie )
veri1986 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-03, 20:02   #3822
alarunka
Wtajemniczenie
 
Avatar alarunka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 2 423
Dot.: Prezerwatywy - naprawdę SKUTECZNA metoda antykoncepcji ;)

Wontrubko Możesz spróbować, w końcu można je odstawić, nikt przymusowo nie będzie kazał Ci ich brać. Ale musisz sama być do tego przekonana, tak jak ktoś radził, zrób tabelkę I odpowiedź na pytanie.. Co bardziej Ci przeszkadza. Czy seks z ogumieniem, płodne, niepłodne czy humorki związane z braniem tabletek. Choć i tego nie mogę zagwarantować, bo akurat się okaże, że będziesz bardzo zrównoważoną kobieta

Też się cieszę, że mam prawko za sobą. Szczerze nie widzę w tych zmianach niczego dobrego.
alarunka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-03, 21:16   #3823
Monichulaa
Zakorzenienie
 
Avatar Monichulaa
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Garwolin
Wiadomości: 10 019
Dot.: Prezerwatywy - naprawdę SKUTECZNA metoda antykoncepcji ;)

Cytat:
Napisane przez Arya90 Pokaż wiadomość
Ja zdawałam prawko 5 lat temu. Cieszę się, że to już za mną.
Oj ja także i bardzo dobrze, że wtedy im nie przyszły do głowy te zmiany przepisów.
Jakoś z ciekawość zrobiłam sobie ten nowy test i co, jak mogłam przypuszczać, tak z marszu nie zdałam teorii a przecież jeżdżę na co dzień
__________________
"Kto nie ma odwagi do marzeń,
nie będzie miał siły do walki."





A jednak przy każdej niepewności tkwi odrobina nadziei, z której nie potrafisz zrezygnować...
Monichulaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-03, 21:19   #3824
Marina3
Zadomowienie
 
Avatar Marina3
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1 717
Dot.: Prezerwatywy - naprawdę SKUTECZNA metoda antykoncepcji ;)

Cytat:
Napisane przez overmind Pokaż wiadomość
- nie mamy z TŻ super-duzo okazji na takie intymne chwile we dwoje, wiec zabezpieczenie nie byłoby potrzebne cały czas.
no i to jest mój argument przeciw.. sama nie wiem. trzeba się zastanowić
Marina3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-03, 21:56   #3825
Niewymierna
Rozeznanie
 
Avatar Niewymierna
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 737
Dot.: Prezerwatywy - naprawdę SKUTECZNA metoda antykoncepcji ;)

Cytat:
Napisane przez Arya90 Pokaż wiadomość
Niewymierna jakim cudem chcesz być w ciąży?
Cytat:
Napisane przez timotei Pokaż wiadomość
no właśnie Niewymierna dla czego twierdzisz że jesteś w ciąży skoro przyjmowałaś tabletki. A z tego co pamietam zaczełaś kolejne opakowanie wziełaś 7 tabletek i przerwałaś a w czasie przerwy nie współżyłaś.

Mnie dopadło jakieś okropne przeziebienie, musze się zaopatrzyć w jakiś Gripex. Na dodatek odrzuwam w ostatnim czasie jakiś dyskomfort w miejscach intymnych, coś swędzi i piecze i zaczeły się pojawiać upławy. Czas odwiedzic apteke. Polecacie coś ?
Generalnie to ja przyjmę każdą głupotę i każdą głupią myśl która mi wpadnie do głowy A gdybyście mi powiedziały, że jest taka możliwość to tym bardziej bym się nakręciła Już tak mam niestety


Cytat:
Napisane przez wontrubka Pokaż wiadomość
a ja sie dzisiaj zapisuję do gina, pójdę pewnie około środy, czwartku i do tego czasu chcę się zastanowić czy by nie wrócić do tableteczek co o tym sądzicie?
Zdrajca A co z Twoją wątrobą? Bo pamiętam, że to z nią miałaś jakieś problemy.

Cytat:
Napisane przez alarunka Pokaż wiadomość
Niewymierna ja po odstawieniu nie miałam blisko 40 dni A poza tym przerwałaś na początku brania więc uważam, że trochę zamieszało Ci się w organiźmie.
Na pewno mi się namieszało, jestem tego świadoma, ale jednak zdrowie przede wszystkim gdybym mogła cofnąć czas to pewnie nigdy bym ich nie wzięła, no ale trzeba się uczyć na błędach
__________________
http://aniutte.blogspot.com
Niewymierna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-04, 06:42   #3826
wontrubka
Wtajemniczenie
 
Avatar wontrubka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 641
Dot.: Prezerwatywy - naprawdę SKUTECZNA metoda antykoncepcji ;)

Dzięki dziewczyny za rady! rozważę skrupulatnie za i przeciw
Cytat:
Napisane przez Niewymierna Pokaż wiadomość




Zdrajca A co z Twoją wątrobą? Bo pamiętam, że to z nią miałaś jakieś problemy.

nooo po roku brania wyszły mi złe próby wątr. i lekarz zalecił przerwę... ale jak to się mówi "odlazły strupy od d***" i mam ochotę znowu spróbować
__________________
Zacznij. Reszta pójdzie łatwo






wontrubka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-04, 09:23   #3827
Jacqueline__
Zakorzenienie
 
Avatar Jacqueline__
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 8 544
Dot.: Prezerwatywy - naprawdę SKUTECZNA metoda antykoncepcji ;)

hej dziewczynki

ostatnio mnie nie było bo zaczęlam pracować, a tu jeszcze zajęcia na uczelni codziennie, sesja, pisanie pracy, Tż - trochę ciężko ogarnać wszystko.

widze ze coraz więcej nas zastanawia się nad tableteczkami - ja równiez jestem w tym gronie

boję ze weekend z Tż nie wypali nam za 2 tyg, buuuu.
__________________
carpe diem


Jacqueline__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-04, 09:32   #3828
raita
Zakorzenienie
 
Avatar raita
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 4 354
Dot.: Prezerwatywy - naprawdę SKUTECZNA metoda antykoncepcji ;)

A ja z tabletek byłam bardzo zadowolona. W sumie przez pierwsze opakowanie byłam senna, ale potem to już zero skutków ubocznych.
Jak los mi przyniesie jakiegoś TŻ to wrócę do tabletek
raita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-04, 09:36   #3829
Jacqueline__
Zakorzenienie
 
Avatar Jacqueline__
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 8 544
Dot.: Prezerwatywy - naprawdę SKUTECZNA metoda antykoncepcji ;)

Cytat:
Napisane przez raita Pokaż wiadomość
A ja z tabletek byłam bardzo zadowolona. W sumie przez pierwsze opakowanie byłam senna, ale potem to już zero skutków ubocznych.
Jak los mi przyniesie jakiegoś TŻ to wrócę do tabletek
przyniesie na pewno podejrzewam że w najmniej oczekiwanym momencie
__________________
carpe diem


Jacqueline__ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-04, 10:46   #3830
paulinka_47
Rozeznanie
 
Avatar paulinka_47
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 759
Dot.: Prezerwatywy - naprawdę SKUTECZNA metoda antykoncepcji ;)

jak zawsze
paulinka_47 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-04, 10:55   #3831
3bab1895ed7a4a0113eb29e79654b8b86ef03e4e_657f8b8281285
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 360
Dot.: Prezerwatywy - naprawdę SKUTECZNA metoda antykoncepcji ;)

Cytat:
Napisane przez wontrubka Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny za rady! rozważę skrupulatnie za i przeciw
nooo po roku brania wyszły mi złe próby wątr. i lekarz zalecił przerwę... ale jak to się mówi "odlazły strupy od d***" i mam ochotę znowu spróbować
Ja bym nie ryzykowała, zdrowie jest dla mnie najważniejsze.
Ale ja nie narzekam na gumki, nigdy nie liczyłam płodnych i niepłodnych, a seks bez prezerwatywy dla mnie niczym się nie różnił (był tylko 1raz ).
3bab1895ed7a4a0113eb29e79654b8b86ef03e4e_657f8b8281285 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-04, 21:41   #3832
Niewymierna
Rozeznanie
 
Avatar Niewymierna
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 737
Dot.: Prezerwatywy - naprawdę SKUTECZNA metoda antykoncepcji ;)

Dla mnie jednak jest trochę różnica, no ale wiem jak się zachowuje na tabletkach i nie chcę tego powtarzać, więc zadowolę się tym co mam

Jejku, wszystkie nas opuścicie na rzecz konkurencji :c ? Kto będzie nas lał po dupie w dobie schizowania ?!
__________________
http://aniutte.blogspot.com
Niewymierna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-04, 23:30   #3833
Marina3
Zadomowienie
 
Avatar Marina3
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1 717
Dot.: Prezerwatywy - naprawdę SKUTECZNA metoda antykoncepcji ;)

Cytat:
Napisane przez Niewymierna Pokaż wiadomość
Dla mnie jednak jest trochę różnica, no ale wiem jak się zachowuje na tabletkach i nie chcę tego powtarzać, więc zadowolę się tym co mam

Jejku, wszystkie nas opuścicie na rzecz konkurencji :c ? Kto będzie nas lał po dupie w dobie schizowania ?!
ja przez jakiś czas na pewno będę jeszcze na gumkach
Marina3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-05, 08:07   #3834
Akcila
Rozeznanie
 
Avatar Akcila
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 742
Dot.: Prezerwatywy - naprawdę SKUTECZNA metoda antykoncepcji ;)

No ja też nie przechodzę na tabletki. A tak a propos widziałyście http://www.rmf24.pl/nauka/news-tabletki-antykoncepcyjne-cilest-wycofane-z-obrotu,nId,977981?utm_sou rce=facebook&utm_medium=f eed&utm_campaign=Facebook OpenGraph
Akcila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-05, 08:13   #3835
Arya90
Zakorzenienie
 
Avatar Arya90
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 11 001
Dot.: Prezerwatywy - naprawdę SKUTECZNA metoda antykoncepcji ;)

Ja też zostaję na gumach, więc najwyżej będziemy tu w bardzo wąskim, ale zacnym gronie
__________________
Żonka 6.08.2016
Wegetarianka 1.02.2017


6cs
Arya90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-05, 09:19   #3836
paulinka_47
Rozeznanie
 
Avatar paulinka_47
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 759
Dot.: Prezerwatywy - naprawdę SKUTECZNA metoda antykoncepcji ;)

Wczoraj się spiłam, szalałam do świtu i o 8 rano dziś zaliczyłam wykład! Like a boss
paulinka_47 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-05, 09:27   #3837
veri1986
Raczkowanie
 
Avatar veri1986
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 114
Dot.: Prezerwatywy - naprawdę SKUTECZNA metoda antykoncepcji ;)

Ptysie... i znowu ta sama akcja spałam z małżem ... znowu prezerwatywy durex extra safe ... i zel do lubrykacji unimil ... satine sylikonowy i znowu te grudki biale gluty :/ sprawdzilam prezerwatywe cała ... i ja tez nie mam zadnej infekcji nic nie boli nie swedzi :/ moze to naprawde jakas reakcja ... bo czytalam na opakowaniu prezerwatyw ze maja dodatkowa ilosc srodka nawilzajacego i moze z tym unimilem to sie zwarzy i robia sie jakies grudki biale :| nie wiem
veri1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-05, 09:36   #3838
timotei
Raczkowanie
 
Avatar timotei
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 155
Dot.: Prezerwatywy - naprawdę SKUTECZNA metoda antykoncepcji ;)

Niewymierna
głupio się przyznać ale ja też tak mam, jak sobie coś wkręce to za chwile wszystkie objawy się pojawiają. A ja się bardziej nakręcam. Pociesze Cię że ja też czekam na swój pierwszy naturalny okres (jak narazie 21 dzień cyklu).
Ja raczej zostaję z wami, w najbliższym czasie was nie opuszcze.
A co do tabletek musisz Wontrubka przemyśleć sprawe, ja chyba po raz czwarty bym sie już nie zdecydowała. Ale jak to sie mówi każdy organizm jest inny, ale skoro już kiedyś odstawiłaś i miałaś problemy z wątrobą to raczej tabletki nie są idealną metodą dla Ciebie. Z czasem może się okazać że problem powróci, może popytaj ginekologa o krążek albo plastry

---------- Dopisano o 10:36 ---------- Poprzedni post napisano o 10:35 ----------

paulinka_47 wielkie gratki i podziwiam
timotei jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-05, 14:53   #3839
OoDestinyoO
Wtajemniczenie
 
Avatar OoDestinyoO
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Trzy metry nad niebem.
Wiadomości: 2 624
Dot.: Prezerwatywy - naprawdę SKUTECZNA metoda antykoncepcji ;)

To już widziałam jakiś czas temu na wątku Cilestowym było o tym gorąco .
Ja póki co to też na gumiaczach zostaję chyba że przypałęta się torbiel wtedy zrobie przeskok na tabsy wczoraj Tż pytał kiedy idziemy do lekarza na to zapytałam jakiego a on no tego babskiego to pytam po co skoro dostałam okres a on że po tabletki
OoDestinyoO jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-05, 20:09   #3840
wontrubka
Wtajemniczenie
 
Avatar wontrubka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 641
Dot.: Prezerwatywy - naprawdę SKUTECZNA metoda antykoncepcji ;)

Cytat:
Napisane przez paulinka_47 Pokaż wiadomość
Wczoraj się spiłam, szalałam do świtu i o 8 rano dziś zaliczyłam wykład! Like a boss
lubię takie akcje

SZOKŁAM! to właśnie te tabletki brałam jako ostatnie, to właśnie one mnie wykończyły!!!!! miałam duszności, żyły wszystkie na wierzchu.

Cytat:
Napisane przez Arya90 Pokaż wiadomość
Ja też zostaję na gumach, więc najwyżej będziemy tu w bardzo wąskim, ale zacnym gronie
I JA TEŻ drogie Panie zostaję na gumach przed podjęciem decyzji (Dziś wizytau gina) czytałam dwie godziny w internecie o zakrzepach, zatorach i nagłych zgonach i dziękuję ślicznie za takie atrakcje! Byłam dzisiaj u gina, zrobił mi cytologię, "na oko" wszystko OK i tak trzymać.


.... a tak naprawdę.... to .... nie potrafiłabym się z Wami rozstać
__________________
Zacznij. Reszta pójdzie łatwo






wontrubka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:26.