kto sie przylacza do diety MZ-WR ??? :) BEZ STRESU :) - Strona 184 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-04-12, 21:06   #5491
Marta1106
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 170
GG do Marta1106
Dot.: kto sie przylacza do diety MZ-WR ??? :) BEZ STRASU :)

3 dzień za mną _____ dam radę ile razy te tabletki aplefit brać
Marta1106 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-12, 21:40   #5492
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: kto sie przylacza do diety MZ-WR ??? :) BEZ STRASU :)

Cytat:
Napisane przez myszeczka00 Pokaż wiadomość
Ostatnio jechalam w busie i zastanawialam sie co oznacza skrot w temacie wątku WR myslalam myslalam i wymyslilam, czy to WIECEJ RUCHU??
pierwszego postu się nie czytało ?? Tam jest to napisane
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-12, 22:14   #5493
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: kto sie przylacza do diety MZ-WR ??? :) BEZ STRASU :)

hej dziewczynki
jutro wlaze na wage
nei wiem czy cos stracilam czy nie ale czuje sie dobrze
nie objadam sie - jem 2-3 posilki dziennie
cwicze

brzusio mi sie zmniejszyl a to przez codzienne brzuszki - na kazda partie miesni brzucha a nie tylko na jedna
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-13, 00:35   #5494
kar0luch
Raczkowanie
 
Avatar kar0luch
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: stumilowy las
Wiadomości: 106
Dot.: kto sie przylacza do diety MZ-WR ??? :) BEZ STRASU :)

Drugi dzień za mną i ... jest wporządku nie mam napadów głodu ani nic jem prawie wszystko (słodycze "rzuciłam" na 100 dni wiec ich nie ) ale w małych porcjach i o ustalonych godzinach Powodzenia reszcie dziołszek walczących z tymi niedobrymi zbędnymi kilogramami
__________________
'A tak by się chciało. Choć przez chwilę, przez jakiś czas. W Tobie po samą szyję. Po kostki...' ajj : ** :

'Całuj się we mnie'

.zakochana, szczęśliwie
kar0luch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-13, 07:31   #5495
bassienkaw
Zakorzenienie
 
Avatar bassienkaw
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: wcześniej Mysłowice, teraz Jaworzno
Wiadomości: 12 812
Dot.: kto sie przylacza do diety MZ-WR ??? :) BEZ STRASU :)

witam wszystkich, jak tam...
tak pieknie jest za oknem, zielono mi... w sumie tak pomalowana jestem i taka bluzeczke mam i ogolnie tak pieknie za oknem
normalnie buzia sie usmiecha
tylko czemu musze siedziec w pracy
__________________
Mama: Łucji i Julii

90 - 86 - 82- 78 - 74 - 70 -66 -61 - 60

Moja historia odchudzania






bassienkaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-13, 07:42   #5496
ak8
Raczkowanie
 
Avatar ak8
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 144
Dot.: kto sie przylacza do diety MZ-WR ??? :) BEZ STRASU :)

Cytat:
Napisane przez bassienkaw Pokaż wiadomość
witam wszystkich, jak tam...
tak pieknie jest za oknem, zielono mi... w sumie tak pomalowana jestem i taka bluzeczke mam i ogolnie tak pieknie za oknem
normalnie buzia sie usmiecha
tylko czemu musze siedziec w pracy
hej nie było mnie nie całe dwa dni a wy kilka stron postów wyprodukowałyście ja niestety dzisiejszy dzień spędze nad książkami...
ak8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-13, 07:52   #5497
bassienkaw
Zakorzenienie
 
Avatar bassienkaw
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: wcześniej Mysłowice, teraz Jaworzno
Wiadomości: 12 812
Dot.: kto sie przylacza do diety MZ-WR ??? :) BEZ STRASU :)

oj... no to do ksiazek, czytac, uczyc sie... gdzies na jakiejs laweczce, na swiezym powietrzu i buzke do slonca moze wystawic
powodzenia
__________________
Mama: Łucji i Julii

90 - 86 - 82- 78 - 74 - 70 -66 -61 - 60

Moja historia odchudzania






bassienkaw jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-04-13, 08:13   #5498
truskava
Zakorzenienie
 
Avatar truskava
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: z Venus
Wiadomości: 3 665
Dot.: kto sie przylacza do diety MZ-WR ??? :) BEZ STRASU :)

noo, to dzis leci dzien 2, a ja na sniadanie wpieprzylam 3 czekoadki z bombonierki, wrrr..:/ ale pocieszam sie tym, ze rano i szybciej to spale;p teraz kolejny posilek o 12.
tak w ogole, wczoraj mi troche nie wyszlo z godz tymi posilkow, nie byly regularne bo pol dnia spedzilam u TŻ i zjadlam kawalek rolady lodowej i na kolacje u nich bylo sphagetti, to bylo tak o 19. no ale wczesniej TŻ zabral mnie za to na spacerek daleki daleki, z czego sie ciesze, bo spacerki sprzyjaja odchudzaniu, hihi, i nie tylko;p
swoja droga, powiedzcie mi, drogie Panie, czego powinnam sie wystrzegac, oprocz wiadomo slodyczy, tlustych potraw, chipsow itp, no i platkow oraz mleka, co sie nie dawno dowiedzialam? czy sera tez? a makaron?
truskava jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-13, 08:15   #5499
ak8
Raczkowanie
 
Avatar ak8
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 144
Dot.: kto sie przylacza do diety MZ-WR ??? :) BEZ STRASU :)

Cytat:
Napisane przez bassienkaw Pokaż wiadomość
oj... no to do ksiazek, czytac, uczyc sie... gdzies na jakiejs laweczce, na swiezym powietrzu i buzke do slonca moze wystawic
powodzenia

dzięki
ak8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-13, 08:20   #5500
ak8
Raczkowanie
 
Avatar ak8
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 144
Dot.: kto sie przylacza do diety MZ-WR ??? :) BEZ STRASU :)

Cytat:
Napisane przez truskava Pokaż wiadomość
noo, to dzis leci dzien 2, a ja na sniadanie wpieprzylam 3 czekoadki z bombonierki, wrrr..:/ ale pocieszam sie tym, ze rano i szybciej to spale;p teraz kolejny posilek o 12.
tak w ogole, wczoraj mi troche nie wyszlo z godz tymi posilkow, nie byly regularne bo pol dnia spedzilam u TŻ i zjadlam kawalek rolady lodowej i na kolacje u nich bylo sphagetti, to bylo tak o 19. no ale wczesniej TŻ zabral mnie za to na spacerek daleki daleki, z czego sie ciesze, bo spacerki sprzyjaja odchudzaniu, hihi, i nie tylko;p
swoja droga, powiedzcie mi, drogie Panie, czego powinnam sie wystrzegac, oprocz wiadomo slodyczy, tlustych potraw, chipsow itp, no i platkow oraz mleka, co sie nie dawno dowiedzialam? czy sera tez? a makaron?

tak jak napisałaś- sera żółtego, makaronów. ja ostatnio skutecznie lecze moje uzależnienie od sera żółtego
ak8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-13, 08:21   #5501
bassienkaw
Zakorzenienie
 
Avatar bassienkaw
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: wcześniej Mysłowice, teraz Jaworzno
Wiadomości: 12 812
Dot.: kto sie przylacza do diety MZ-WR ??? :) BEZ STRASU :)

Cytat:
Napisane przez truskava Pokaż wiadomość
noo, to dzis leci dzien 2, a ja na sniadanie wpieprzylam 3 czekoadki z bombonierki, wrrr..:/ ale pocieszam sie tym, ze rano i szybciej to spale;p teraz kolejny posilek o 12.
tak w ogole, wczoraj mi troche nie wyszlo z godz tymi posilkow, nie byly regularne bo pol dnia spedzilam u TŻ i zjadlam kawalek rolady lodowej i na kolacje u nich bylo sphagetti, to bylo tak o 19. no ale wczesniej TŻ zabral mnie za to na spacerek daleki daleki, z czego sie ciesze, bo spacerki sprzyjaja odchudzaniu, hihi, i nie tylko;p
swoja droga, powiedzcie mi, drogie Panie, czego powinnam sie wystrzegac, oprocz wiadomo slodyczy, tlustych potraw, chipsow itp, no i platkow oraz mleka, co sie nie dawno dowiedzialam? czy sera tez? a makaron?
No wiec tak, po pierwsze, takie pozwalanie sobie na grzechy na poczatku odchudzania i mimo wszystko tlumaczenie,ze w sumie, co tam, ze rano, ze sie spali... to nie najlepsze rozwiazanie, jak na poczatku sobie pozwalasz, to i nie zobaczysz za szybko zadnych efektow... moze postanow sobie, np na poczatek dwa tygodnie bez slodyczy itd... wiesz wczoraj lody, dzis czekoladki, na noc spagetii... ale to tylko moje zdanie
Czego sie wystrzegac, czy jesc w malych ilosciach... no wiadomo slodycze, przekaski typu paluszki, chipsy, orzeszki itd... zolte sery w duzych ilosciach, na poczatku odchudzania polecam 2 plasterki na tydzien. Platki z mlekiem wg mnie mozna jesc, no nie ma co przesadzac. Takie jest moje zdanie. Owoce w duzych ilosciach wg mnie tez nie wskazane. Jeden owoc na dzien, np jedno jablko, jedna pomarancza duza, ze 2-3 mandarynki... no nie wiem,ale nei za duzo. Przynajmniej na poczatku odchudzania. Wskazane wg mnie serki wiejskie, jogurty naturalne. Ciemne pieczywo rowniez bez przesady, by nie jesc go np 3-4 razy dziennie, na kazdy posilek. Tluste potrawy moze nie odpadaja calkowicie, ale np jak masz nie wiem... mieso jakies dobre z sosem, do tego ziemniaki i surowka... to zmienic proporcje, ze dwa male ziemniaczki, maly kawalek miesa, najlepiej bez sosu, i duzo surowki... masz dwa dania, wybierz jedno, te mniej tuczace... ogolnie nie wiem co jeszcze i jak moge pomoc. Jak cos to pytaj
__________________
Mama: Łucji i Julii

90 - 86 - 82- 78 - 74 - 70 -66 -61 - 60

Moja historia odchudzania






bassienkaw jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-04-13, 08:29   #5502
kasiag-01
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiag-01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 912
Dot.: kto sie przylacza do diety MZ-WR ??? :) BEZ STRASU :)

13 piatek ..... naszczeście na mnie to nie działa
ale niewiem co sie ostatnio w mojej głowie porobiło
wiec odezwe sie jak mi przejdzie,
bo generalnie ochoty nie mam na nic, nic mnie nie cieszy wrecz odwrotnie, wszystko denerwuje i przeszkadza a na siebie patrzec to juz w ogóle nie moge.
kasiag-01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-13, 08:29   #5503
blaque
Zakorzenienie
 
Avatar blaque
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 666
Dot.: kto sie przylacza do diety MZ-WR ??? :) BEZ STRASU :)

basienka- a powiedz mi ile razy dziennie bierzesz aplefit?Bo jesliibym brala rano przed sniadaniem i popoludniu przed obiadem to mialabym na 50dni. Jesli 3x dziennie no to 30 z hakiem.. Powiedz jak ty bierzesz?
kasia- rozumiem Cie doskonale..Ostatnio mam tak caly czas..
__________________
Gdyby życie było słodkie jak czekolada... Jak byśmy się czuli? Ciągle poszukiwalibyśmy czegoś innego, by uwolnić się od tej przesłodzonej mdłości...
blaque jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-13, 08:32   #5504
truskava
Zakorzenienie
 
Avatar truskava
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: z Venus
Wiadomości: 3 665
Dot.: kto sie przylacza do diety MZ-WR ??? :) BEZ STRASU :)

tak w ogole to chodzi o ten serek wiejski naturlany z Piątnicy? jadlam go raz, czy ze dwa, i on jest taki wodnisty, znaczy tam jest smietana chyba... a smietana o ile wiem to nie jest za chuda...
truskava jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-13, 08:36   #5505
bassienkaw
Zakorzenienie
 
Avatar bassienkaw
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: wcześniej Mysłowice, teraz Jaworzno
Wiadomości: 12 812
Dot.: kto sie przylacza do diety MZ-WR ??? :) BEZ STRASU :)

Cytat:
Napisane przez kasiag-01 Pokaż wiadomość
13 piatek ..... naszczeście na mnie to nie działa
ale niewiem co sie ostatnio w mojej głowie porobiło
wiec odezwe sie jak mi przejdzie,
bo generalnie ochoty nie mam na nic, nic mnie nie cieszy wrecz odwrotnie, wszystko denerwuje i przeszkadza a na siebie patrzec to juz w ogóle nie moge.
A ja nawet nie wiedzialam... ze i 13, i piątek...Gdyby nie Ty Kasiu to zylabym w błogiej nieswiadomosci. Ale w sumie dobrze, moze spotka mnie cos milego. Nie jestem przesądna, ale zawsze sie ciesze jak jest 13-ego w piątek, jakos tak fajnie. Widze,ze depresja sie poglebia, moze porozmawiaj z kims o tym, albo wyrzuc to z siebie. Pewnie i moja wypowiedz cie zdenerwuje, kurde najgorsze jest to,ze rozumie. Ze dobrze by bylo teraz moc gryz, bic, drapac... szlag cie pewnie trafia jak patrzysz do lustra, szlag cie trafia jak patrzysz na panienki na ulicach chudsze od ciebie itd... dobra dobra koncze juz... jak przejdzie to wroc,a moze po prostu wyrzuc to tutaj

Cytat:
Napisane przez blaque Pokaż wiadomość
basienka- a powiedz mi ile razy dziennie bierzesz aplefit?Bo jesliibym brala rano przed sniadaniem i popoludniu przed obiadem to mialabym na 50dni. Jesli 3x dziennie no to 30 z hakiem.. Powiedz jak ty bierzesz?
kasia- rozumiem Cie doskonale..Ostatnio mam tak caly czas..
Wiesz co ja bralam 2 razy dziennie, tzn biore nadal. Bo nie chcialam schudnac za duzo, tzn nie wiem czy mialaby czestotliwosc na to wplyw. Na opakowaniu pisze 1-3 tabletki, ja wybralam wersje po środku. Czasem jak mialam cięższe posilki przez dzien, to zjadalam 3 razy dziennie,ale to moze zdarzylo mi sei dwa razy.
__________________
Mama: Łucji i Julii

90 - 86 - 82- 78 - 74 - 70 -66 -61 - 60

Moja historia odchudzania






bassienkaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-13, 08:41   #5506
blaque
Zakorzenienie
 
Avatar blaque
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 666
Dot.: kto sie przylacza do diety MZ-WR ??? :) BEZ STRASU :)

dzieki basia
No to biore 2x dziennie A jesli cos to doloze czasami ta trzecia tabletke

PS. Strasznie podoba mi sie figura tej kobiety.. Wlasnie nie jest taka wychudzona strasznie a cialo ma w sam raz. Widac, ze ma cialko ale to przelicznie wyglada. O! I wlasnie takie mi sie ciala podobaja
Tak chcialabym wygladacl
http://www.allegro.pl/item185282159_...ka_gratis.html

BTW Stroj jest PRZESLICZNY!!!
__________________
Gdyby życie było słodkie jak czekolada... Jak byśmy się czuli? Ciągle poszukiwalibyśmy czegoś innego, by uwolnić się od tej przesłodzonej mdłości...
blaque jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-13, 08:43   #5507
anita-p
Raczkowanie
 
Avatar anita-p
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 199
Dot.: kto sie przylacza do diety MZ-WR ??? :) BEZ STRASU :)

Witam Was serdecznie. Mało ostatnio pisałam, ale codziennie - 2 x dziennie śledziłam wątek więc jestem na bieżąco. Gratuluję Każdej zrzuconych kilogramów!!!
Basiu, nie wiem czy wiesz, ale śmiało do swoich 14 kg możesz dorzucić conajmniej 1 kg ode mnie. Takiej motywacji, jaką dawały Twoje sukcesy no i ich wizualne dowody, czyli zdjęcia, możemy sobie same pozazdrościć. Gratuluję jeszcze raz!!

Mi został 1 kg, ale chyba jeszcze się trochę pobawię dietą, mimo małego poświątecznego załamania. Wczoraj jak mnie koleżanki zobaczyły, to się nie mogły nadziwić, że tak schudłam, no i kazały zaprzestać odchudzania, bo zaraz mogę im zniknąć no ale do tego jeszcze daleko.
Mam tylko jedno pytanie. Piję ostatnio dużo herbaty - czerwonej i zielonej. Po dwa kubki takie prawie 0.4 l. Nie wiem czy to nie za dużo... Jakoś ostatnio słabo mi, kręci mi się w głowie. Nie wiem czy przypadkiem te herbatki za bardzo nie wypłukują minerałów, np magnezu. Chyba będę musiała uzupełniach tabletkami... No ale poza tym to czerwona herbata faktycznie działa, takie przynajmniej odnoszę wrażenie.
Miłego dnia, nabierajcie sił na kolejne dni diety!!! a silna wola sama się znajdzie (w słońcu)
__________________

anita-p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-13, 11:43   #5508
truskava
Zakorzenienie
 
Avatar truskava
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: z Venus
Wiadomości: 3 665
Dot.: kto sie przylacza do diety MZ-WR ??? :) BEZ STRASU :)

blaque, sekret figury tej kobiety z linku co podalas, tkwi w biodrach, ona ma po prostu szerokie biodra, ale fakt faktem nie jest tez az tak bardzo wychodzona, taka normalna. ale mysle ze to wlasnie szerokie biodra dodaja kobiecie optycznie troszke wiecej cialka, heh. niestety ja tez takie mam:/

aha, to co w koncu z tym serkiem wiejskim?
a jajka mozna jesc, prawda? bo wlasnie jedno zjadlam, hyhy
truskava jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-13, 11:53   #5509
roxi1980
Zakorzenienie
 
Avatar roxi1980
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 832
Dot.: kto sie przylacza do diety MZ-WR ??? :) BEZ STRASU :)

No to dołączę i ja...

Mam trochę WIĘKSZY problem niż większość z Was, bo przy wzroście 174 cm mam ok. 80 kg i w planie tyłeczek chudszy o 15 kg

Nie wiem ile zdążę zrzucić, zanim zacznę tyć ale spróbować można (Dla wyjaśnienia - staramy się o dzidzię, więc może być tak, że waga się ruszy... ale w drugą stronę). W związku z planami maierzyńskimi nie mam zamiaru się głodzić, tylko logicznie zmienić trochę dietę i jeszcze więcej spacerować - psina się ucieszy...

Moje tycie jest spowodowane dwiema przyczynami:
1. Zaczęłam potwornie tyć, gdy zaczęły się moje problemy z jajnikami (PCOS zespół jajnikow policystycznych - czyt. brak miesiączek, owulacji itp.) - dostawałam różnego rodzaju hormony, to na wywołanie, to na uregulowanie @ i tak stopniowo od 60kg skoczyłam do ok 78-80 (czyli 20 kg)
2. Tyję na pewno również z powodu tego, że jestem jedną z tych osób, które zajadają stres - jak się coś w moim życiu dzieje niedobrego (a w związku z dużą wrażliwością, są to czasem błahe rzeczy) lodówka powinna być zamknięta na kłódkę...

Muszę dodać jedną zadziwiającą rzecz - przy takiej wadze noszę rozmiar 42 - więc nie jestem jakimś monstrum... Mam chyba jakieś zbite ciałko, bo aż tak tych kg nie widać

Boże jak ja tęsknię za rozmiarem 38, ale 40 też mnie zadowoli, nie jestem pazerna
__________________

roxi1980 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-04-13, 11:53   #5510
ak8
Raczkowanie
 
Avatar ak8
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 144
Dot.: kto sie przylacza do diety MZ-WR ??? :) BEZ STRASU :)

Cytat:
Napisane przez truskava Pokaż wiadomość
blaque, sekret figury tej kobiety z linku co podalas, tkwi w biodrach, ona ma po prostu szerokie biodra, ale fakt faktem nie jest tez az tak bardzo wychodzona, taka normalna. ale mysle ze to wlasnie szerokie biodra dodaja kobiecie optycznie troszke wiecej cialka, heh. niestety ja tez takie mam:/

aha, to co w koncu z tym serkiem wiejskim?
a jajka mozna jesc, prawda? bo wlasnie jedno zjadlam, hyhy
ja też mam szerokie biodra i niewiele mogę z tym zrobić, bo mam takie kości a co do serka wiejskiego to moim zdaniem jest OK.
ak8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-13, 11:53   #5511
bassienkaw
Zakorzenienie
 
Avatar bassienkaw
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: wcześniej Mysłowice, teraz Jaworzno
Wiadomości: 12 812
Dot.: kto sie przylacza do diety MZ-WR ??? :) BEZ STRASU :)

figurka fajna, choc nie ocenilabym jej na pewno na 34... a taki jest stroj,wiec pewnie i pani filigranowa bardzo
co do czerwonej i zielonej herbaty to mysle ze to nie od tego,ale nie wiem... ja duzo ich pije i jest ok, a moze po prostu jesz za malo?? ja np przy zrzucaniu kilogramow pilam dziennie dawke witamin
a co do serka wiejskiego to moim zdaniem jak najbardziej mozna jesc... z warzywami, z owocami, jak kto woli, czy po prostu sam...
a jajka wg mnie tez mozna, ja lubie... nieraz na sniadanko zjadlam dwa jajuszka plus parowka, albo dwa jajuszka plus jakies warzywka... i zawsze sobie pojadlam...
__________________
Mama: Łucji i Julii

90 - 86 - 82- 78 - 74 - 70 -66 -61 - 60

Moja historia odchudzania






bassienkaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-13, 11:58   #5512
bassienkaw
Zakorzenienie
 
Avatar bassienkaw
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: wcześniej Mysłowice, teraz Jaworzno
Wiadomości: 12 812
Dot.: kto sie przylacza do diety MZ-WR ??? :) BEZ STRASU :)

Cytat:
Napisane przez roxi1980 Pokaż wiadomość
No to dołączę i ja...
Mam trochę WIĘKSZY problem niż większość z Was, bo przy wzroście 174 cm mam ok. 80 kg i w planie tyłeczek chudszy o 15 kg
Nie wiem ile zdążę zrzucić, zanim zacznę tyć ale zpróbować można (Dla wyjaśnienia - staramy się o dzidzię, więc może być tak, że waga się ruszy... ale w drugą stronę). W związku z planami maierzyńskimi nie mam zamiaru się głodzić, tylko logicznie zmienić trochę dietę i jeszcze więcej spacerować - psina się ucieszy...
Moje tycie jest spowodowane dwiema przyczynami:
1. Zaczęłam potwornie tyć, gdy zaczęły się moje problemy z jajnikami (PCOS zespół jajnikow policystycznych - czyt. brak miesiączek, owulacji itp.) - dostawałam różnego rodzaju hormony, to na wywołanie, to na uregulowanie @ i tak stopniowo od 60kg skoczyłam do ok 78-80 (czyli 20 kg)
2. Tyję na pewno również z powodu tego, że jestem jedną z tych osób, które zajadają stres - jak się coś w moim życiu dzieje niedobrego (a w związku z dużą wrażliwością, są to czasem błahe rzeczy) lodówka powinna być zamknięta na kłódkę...
Muszę dodać jedną zadziwiającą rzecz - przy takiej wadze noszę rozmiar 42 - więc nie jestem jakimś monstrum... Mam chyba jakieś zbite ciałko, bo aż tak tych kg nie widać.
Boże jak ja tęsknię za rozmiarem 38, ale 40 też mnie zadowoli, nie jestem pazerna
Witaj serdecznie, ja wiem o czym mowisz... bo prawda jest,ze wiekszosc chce zrzucic mniej niz ty... ja rowniez zaplanowalam 15kg i tyle udalo mi sie schudnac, dokladniej 14kg, bo powiedzialam,ze wystarczy tyle. Ja zaczynalam od 75kg przy wzroscie 169. I udalo sie.Ja przy swojej wadze rowniez nosilam 42 i nie wygladalam jak monstrum,ale w porownaniu do tego jak wygladalam wczesniej, czulam sie po porostu zle sama z soba... Co do ciazy, no coz narazie mozesz walczyc z kilogramami rozsadnie,a jak sie okaze ze jestes w ciazy rowniez mozesz sie pilnowac. Wiekszosc kobiet popelnia blad,ze w czasie ciazy zaczyna sie obzerwac i zagryza wszystko wszystkim, bo jak jest w ciazy to mzoe sobie pozwolic... wiesz o co chodzi? Ja tez przytylam moze nie az tak szybko ale mimo wszystko 13-14kg... co do zajadania stresow,to tez tak mialam. A teraz jest na odwrot, stresuje sie to jesc za bardzo nie moge... w kazdym badz razie zycze powodzenia i trzymam kciuki

Cytat:
Napisane przez ak8 Pokaż wiadomość
ja też mam szerokie biodra i niewiele mogę z tym zrobić, bo mam takie kości a co do serka wiejskiego to moim zdaniem jest OK.
A ja tez mam szerokie biodra i dobrze mi z tym lubie miec szerokie biodra, to takie kobiece po prostu
a ak8 ile masz w biodrach?
__________________
Mama: Łucji i Julii

90 - 86 - 82- 78 - 74 - 70 -66 -61 - 60

Moja historia odchudzania






bassienkaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-13, 12:02   #5513
donia27
Wtajemniczenie
 
Avatar donia27
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 2 214
Dot.: kto sie przylacza do diety MZ-WR ??? :) BEZ STRASU :)

Ale dzisiaj piękna pogoda. Ja już po dłuższym spacerku jestem. Wczoraj byłam na basenie Super sprawa tym bardziej że nie było za dużo ludzi więc można było swobodnie pływać. W dodatku byłam sama więc nie traciłam czasu na pogaduchy tylko ostro pływałam Kolejny raz idę w poniedzialek bo chodzę wtedy jak jest dla samych kobiet

Za namową naszej Basi kupiłam Aplefit i od dzisiaj zażywam. Jak nie schudnę to będzie na Basie . Oczywiście żartuje bo zdaje sobie sprawę z tego ze na niektórych może działać a na mnie nie. Nie jest to jakiś duży koszt (ja zapłaciłam 23,3) a może jednak wspomoze to moje odchudzanie. Zastanawiam się czy brać 2 czy 3x dziennie ale chyba na początek zacznę od 3 tabletek. Dzisiaj się zważyłam i jest równe 64 kg. Zobaczymy jak będzie za 2 tyg .

kasiag-01 nie smuć się
donia27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-13, 12:11   #5514
donia27
Wtajemniczenie
 
Avatar donia27
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 2 214
Dot.: kto sie przylacza do diety MZ-WR ??? :) BEZ STRASU :)

Cytat:
Napisane przez ak8 Pokaż wiadomość
ja też mam szerokie biodra i niewiele mogę z tym zrobić, bo mam takie kości a co do serka wiejskiego to moim zdaniem jest OK.
Moze założymy klub dziewczyn o szerokich biodrach Ja też do nich należę A co do serka wiejskiego dla mnie jest nie do przełknięcia. Robiłam kilka podejść i mam zaraz odruch wymiotny. Wolę sobie kupić chudy twarożek i zmieszać ze smietaną, przecież nie walę jej tam nie wiadomo ile a jak zjem 2 małe kanapeczki to jestem zapchana. Albo sam twarożek.
donia27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-13, 12:12   #5515
ak8
Raczkowanie
 
Avatar ak8
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 144
Dot.: kto sie przylacza do diety MZ-WR ??? :) BEZ STRASU :)

Cytat:
Napisane przez bassienkaw Pokaż wiadomość
A ja tez mam szerokie biodra i dobrze mi z tym lubie miec szerokie biodra, to takie kobiece po prostu
a ak8 ile masz w biodrach?
nie wiem teraz dokładnie (posiałam gdzieś miarkę ) ale gdzies koło 98-99 cm
ak8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-13, 12:14   #5516
bassienkaw
Zakorzenienie
 
Avatar bassienkaw
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: wcześniej Mysłowice, teraz Jaworzno
Wiadomości: 12 812
Dot.: kto sie przylacza do diety MZ-WR ??? :) BEZ STRASU :)

Doniu, w takim razie niech bedzie na mnie... pamietaj o regularnym braniu, by brac trzy razy dziennie ja np biore doslownie chwile przed posilkiem... tabletke zapijam polowa szklanki wody/herbaty/soku co tam mam pod reka... doslownie chwile przed jedzeniem.
Mam nadzieje,ze sie uda,ze te 4kg spadna...
a jak tam twoje podjadanie? a raczej nie podjadanei?
__________________
Mama: Łucji i Julii

90 - 86 - 82- 78 - 74 - 70 -66 -61 - 60

Moja historia odchudzania






bassienkaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-13, 12:16   #5517
bassienkaw
Zakorzenienie
 
Avatar bassienkaw
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: wcześniej Mysłowice, teraz Jaworzno
Wiadomości: 12 812
Dot.: kto sie przylacza do diety MZ-WR ??? :) BEZ STRASU :)

Cytat:
Napisane przez ak8 Pokaż wiadomość
nie wiem teraz dokładnie (posiałam gdzieś miarkę ) ale gdzies koło 98-99 cm
A w ktorym miejscu sie mierzysz? pytam z ciekawosci... bo ja w najszerszym miejscu pupy...
ja w chwili obecnej mam 94cm... ale ogolnie i tak mam szerokie biodra, i kosci miednicowe szeroko rozstawione
ale nie narzekam
__________________
Mama: Łucji i Julii

90 - 86 - 82- 78 - 74 - 70 -66 -61 - 60

Moja historia odchudzania






bassienkaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-13, 12:18   #5518
ak8
Raczkowanie
 
Avatar ak8
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 144
Dot.: kto sie przylacza do diety MZ-WR ??? :) BEZ STRASU :)

Cytat:
Napisane przez bassienkaw Pokaż wiadomość
A w ktorym miejscu sie mierzysz? pytam z ciekawosci... bo ja w najszerszym miejscu pupy...
ja w chwili obecnej mam 94cm... ale ogolnie i tak mam szerokie biodra, i kosci miednicowe szeroko rozstawione
ale nie narzekam
tak jak Ty
ak8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-13, 12:27   #5519
B_a_b_y
Zakorzenienie
 
Avatar B_a_b_y
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: złaaa wieś
Wiadomości: 4 618
Dot.: kto sie przylacza do diety MZ-WR ??? :) BEZ STRASU :)

witam jak cie trzymacie dziewczyny??

bassienkaw te foty z długimi włosami naprawde super i ogolnie twoja figura co sie stało ze przytyłas?

ja do wieku 12 lat byłam chudzielcem ale kiedy pojechałam do Francji a raczej kiedy wrociłam juz nie byłam... nie mogłam na siebie patrzec... kazdy dzien jedzenie w MDonaldzie i Pizzy Hut zrobiło swoje... niby Francja je sie sałatki i te rzeczy ale bedac u kuzyna (ktory ma dzieci, firme) ogolnie bogata rodzina w domu nic nie gotowano... no wiec najlepiej jezdzic na obiad sniadanie i kolacje do baru czy MDonaldu...
__________________
Są chwile, gdy wolałabym martwym widzieć Cię.
Nie musiałabym, się Tobą dzielić nie, nie.
Gdybym mogła schowałabym, Twoje oczy w mojej kieszeni
żebyś nie mógł oglądać tych, które są dla nas zagrożeniem
B_a_b_y jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-13, 12:37   #5520
donia27
Wtajemniczenie
 
Avatar donia27
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 2 214
Dot.: kto sie przylacza do diety MZ-WR ??? :) BEZ STRASU :)

Cytat:
Napisane przez bassienkaw Pokaż wiadomość
Doniu, w takim razie niech bedzie na mnie... pamietaj o regularnym braniu, by brac trzy razy dziennie ja np biore doslownie chwile przed posilkiem... tabletke zapijam polowa szklanki wody/herbaty/soku co tam mam pod reka... doslownie chwile przed jedzeniem.
Mam nadzieje,ze sie uda,ze te 4kg spadna...
a jak tam twoje podjadanie? a raczej nie podjadanei?
Z regularnym zażywaniem nie bedzie problemu. No ja też przed posiłkiem i popijam szklanką wody tak jak tam pisze. A jeżeli chodzi o niepodjadanie to też spoko nie licząc Świąt bo wtedy to jadłam o różnych porach i jak we wtorek stanełam na wadze to zobaczyłam 65,5 kg. Masakra. Ale jest z powrotem 64 i w ogóle przez ostatnie dni mniej jem. Jeszcze do tego więcej ruchu dorzucę i Aplefit i na koniec maja będę laska
donia27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:04.