Tatuaż część III - wątek zbiorczy - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-06-09, 10:22   #241
Ruby Invicta
Zadomowienie
 
Avatar Ruby Invicta
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 139
Dot.: Tatuaż część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez magyarparaszt Pokaż wiadomość
Trzeba było na niego spojrzeć typowym wzrokiem psychopaty
I dodać, że tak - za pobicie ze skutkiem śmiertelnym faceta, który na dworcu zadawał głupie pytania
__________________
Blog 6 kątów - o budżetowym przemetamorfozowaniu brzydkiego pokoju w ładny

Ostatni notek: Pięć kątów i jeden róg
Ruby Invicta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-09, 15:46   #242
kiiisiel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 433
Dot.: Tatuaż część III - wątek zbiorczy

haha, co do tatuaży i pozbawienia wolności... mam tatuaż od 25maja a już miałam podobną przygodę, wybrałam się w piątek na koncert, czekając z kumpelą w kolejce zostałam zapytana przez jakąś gimnazjalistkę czy siedziałam w poprawczaku, bo na taką wyglądam... zdziwiłam się w sumie, bo wyglądam raczej normalnie, nie wyróżniam się specjalnie, no może z wyjątkiem tatuażu i akurat wtedy miałam ubranego fullcap'a jak spytałam czemu tak sądzi, to pokazała na mój kark (tatuaż) i koszulkę - faktycznie, koszulka była typowo rock'owa, ale przecież to nie żadna zbrodnia xd ogólnie to uśmiałam się nieźle z koleżanką potem stojąc dalej w tej kolejce, stwierdziłam, że muszę się zacząć "nosić" jak kryminalistka
kiiisiel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-10, 07:47   #243
201712071518
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 11 487
Dot.: Tatuaż część III - wątek zbiorczy

ja już po tatuowaniu.
Kur..a nigdy więcej tatuowania na konwencie takich powierzchni. mam przedziarane pol plecow - od obojczyka, po połowę pośladków aż do linii kręgosłupa.
7 godzin siedzenia zgięta jak scyzoryk zdrętwiało mi wszystko.
a dziś rano po godzinie walki w łazience zrezygnowałam z zafoliowania tego - samemu się nie da - zmarnowałam rolkę folii i tubke alantanu.
Mam nadzieję, że jakoś będzie.

Podziwiam mojego TŻ - on za każdym razem po dziaraniu po sesji (plecy na blachę) na drugi dzień siadał za kółko i prowadził przez 8h.
Ja nie mogę się nawet na chwilę oprzeć (a to dopiero początek)

ale nie żałuję bo okazało się, że możliwe będzie pkrycie moich obu starych tatuazy na plecach (więc oczywiście wzór znów się rozrósł)
201712071518 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-10, 08:52   #244
miss venflon
Zakorzenienie
 
Avatar miss venflon
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: bielsko
Wiadomości: 3 607
Dot.: Tatuaż część III - wątek zbiorczy

monia metoda moich znajomych na plecy:
plat folii nałożyć na kafelki w łazience-nanieść maść i przykleić się do tego plecami
podziwiam cię
__________________
MISS VENFLON PORTFOLIO
miss venflon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-10, 09:07   #245
magyarparaszt
Ha ha ha ha ha
 
Avatar magyarparaszt
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Mur.
Wiadomości: 7 547
Dot.: Tatuaż część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez miss venflon Pokaż wiadomość
monia metoda moich znajomych na plecy:
plat folii nałożyć na kafelki w łazience-nanieść maść i przykleić się do tego plecami
podziwiam cię
Super patent
__________________
mięsem tylko rzucam


magyarparaszt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-10, 09:30   #246
kretencja
Zakorzenienie
 
Avatar kretencja
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 7 758
Dot.: Tatuaż część III - wątek zbiorczy

Słuchajcie, mam takie pytanie. Kiedy można zacząć traktować tatuaż jak normalną skórę, tzn. przestać używać do mycia tego miejsca szarego mydła, zacząć smarować normalnym balsamem (ja akurat używam oleju kokosowego lub innych naturalnych), przestać przepinać ramiączko od stanika itp?
Mój ma 10 dni i wydaje się zagojony, ale nie znam się na tym, może jeszcze jakieś zmiany będą zachodzić?
__________________

RAZEM OD 5.03.2000.


Optymista uważa, że świat stoi przed nim otworem. Pesymista... wie, co to za otwór

TYMEK - 26.11.2010
kretencja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-10, 09:42   #247
201712071518
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 11 487
Dot.: Tatuaż część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez miss venflon Pokaż wiadomość
monia metoda moich znajomych na plecy:
plat folii nałożyć na kafelki w łazience-nanieść maść i przykleić się do tego plecami
podziwiam cię
to tak sprobuje przy kolejnych sesjach. na razie zafoliowalam na wysokości talii i bioder bo tam najwiecej zrobione i tam już są położone cienie.
Siedzę w cieniutkiej bluzeczce, bez stanika - to dopiero kontury, więc jak coś źle siądzie będzie możliwość przy kolejnej sesji poprawić.

i u mnie jeden plat nie da rady - trzeba kleic dwa zachodzace na siebie i nawet jak juz udawalo mi sie je zalozyc to poległam przy mocowaniu ich plastrem. więc albo się muszę porozciągać bardziej albo schudnąć ;-)
i tak się cieszę, ze nie mam duzych cycków bo przy smarowaniu sięgając lewą ręką pod pachą dojadę palcami aż za kręgosłup ;-)
http://sphotos-a.ak.fbcdn.net/hphoto...47082652_n.jpg

Edytowane przez 201712071518
Czas edycji: 2013-06-10 o 09:45
201712071518 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-06-10, 09:42   #248
Variance
Zadomowienie
 
Avatar Variance
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 1 054
GG do Variance
Dot.: Tatuaż część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez magyarparaszt Pokaż wiadomość
Super patent
nie śmiej się !
ja sama robiłam podobnie, tzn opierałam dużą poduchę o ścianę rozciągałam folię i się opierałam ale i tak beznadziejnie wychodziło

Cytat:
Napisane przez kretencja Pokaż wiadomość
Słuchajcie, mam takie pytanie. Kiedy można zacząć traktować tatuaż jak normalną skórę, tzn. przestać używać do mycia tego miejsca szarego mydła, zacząć smarować normalnym balsamem (ja akurat używam oleju kokosowego lub innych naturalnych), przestać przepinać ramiączko od stanika itp?
Mój ma 10 dni i wydaje się zagojony, ale nie znam się na tym, może jeszcze jakieś zmiany będą zachodzić?
nie masz tego tatuażu tak dużego i wypełnionego, ale smarować z 3 tyg to jest tak chyba minimum a ramiączko może już jakoś po tych 2 tyg.
chociaż ja np. nadal nie ubieram

kiiisiel wiesz masz taką broń na karku to wyglądasz jak taki bad ass

stupid-girl koniecznie pokaż jak już przeżyjesz gojenie
__________________
Życie jest zaskakujące...

ponad 2 000 km - a cóż to jest dla Miłości...?



przyszła pani psycholog, w zamiarze seksuolog+psychoonkolog.


krew barwiona tlenkiem żelaza  - tattoomaniak.


little nerd - wierny kibic League of Legends
.

Edytowane przez Variance
Czas edycji: 2013-06-10 o 09:46
Variance jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-10, 09:56   #249
kretencja
Zakorzenienie
 
Avatar kretencja
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 7 758
Dot.: Tatuaż część III - wątek zbiorczy

Dzięki.
__________________

RAZEM OD 5.03.2000.


Optymista uważa, że świat stoi przed nim otworem. Pesymista... wie, co to za otwór

TYMEK - 26.11.2010
kretencja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-10, 10:54   #250
Belliza
Raczkowanie
 
Avatar Belliza
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 208
Dot.: Tatuaż część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez stupid-girl Pokaż wiadomość
to tak sprobuje przy kolejnych sesjach. na razie zafoliowalam na wysokości talii i bioder bo tam najwiecej zrobione i tam już są położone cienie.
Siedzę w cieniutkiej bluzeczce, bez stanika - to dopiero kontury, więc jak coś źle siądzie będzie możliwość przy kolejnej sesji poprawić.

i u mnie jeden plat nie da rady - trzeba kleic dwa zachodzace na siebie i nawet jak juz udawalo mi sie je zalozyc to poległam przy mocowaniu ich plastrem. więc albo się muszę porozciągać bardziej albo schudnąć ;-)
i tak się cieszę, ze nie mam duzych cycków bo przy smarowaniu sięgając lewą ręką pod pachą dojadę palcami aż za kręgosłup ;-)
http://sphotos-a.ak.fbcdn.net/hphoto...47082652_n.jpg
a co Ty tam masz pod karkiem? To wąż/smok? to ten chcesz pokryć nowym wzorem?
wybacz za lawinę pytań ale widzę, że nowym chyba na niego najeżdżasz?
podziwiam za tyle godzin na plecach, ja bym chyba nie dała rady. Planuję coś na doł pleców, na bok i już mnie boli, jak o tym pomyślę :P
Belliza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-10, 11:24   #251
201712071518
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 11 487
Dot.: Tatuaż część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Belliza Pokaż wiadomość
a co Ty tam masz pod karkiem? To wąż/smok? to ten chcesz pokryć nowym wzorem?
wybacz za lawinę pytań ale widzę, że nowym chyba na niego najeżdżasz?
podziwiam za tyle godzin na plecach, ja bym chyba nie dała rady. Planuję coś na doł pleców, na bok i już mnie boli, jak o tym pomyślę :P
mam azteckiego węża a nad nim pod karkiem azteckie słońce.
jak wysyłałam Pawłowi zdjęcia z pytaniem czy da się to pokryć to stwierdził, że nie bardzo (bo zdjęcie było ciemniejsze) na miejscu okazało się, że da się jak najbardziej. Najechaliśmy na jedną połowę, resztę skończymy na następnej sesji bo trzeba wymyslic koncepcję na resztę węża.

BTW: wąż na plecach ma 12 lat - tak mniej więcej wygląda czarny tatuaż o którego ochronę przeciwsłoneczną się średnio dba
201712071518 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-10, 17:36   #252
201612291251
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 010
Dot.: Tatuaż część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez stupid-girl Pokaż wiadomość
to tak sprobuje przy kolejnych sesjach. na razie zafoliowalam na wysokości talii i bioder bo tam najwiecej zrobione i tam już są położone cienie.
Siedzę w cieniutkiej bluzeczce, bez stanika - to dopiero kontury, więc jak coś źle siądzie będzie możliwość przy kolejnej sesji poprawić.

i u mnie jeden plat nie da rady - trzeba kleic dwa zachodzace na siebie i nawet jak juz udawalo mi sie je zalozyc to poległam przy mocowaniu ich plastrem. więc albo się muszę porozciągać bardziej albo schudnąć ;-)
i tak się cieszę, ze nie mam duzych cycków bo przy smarowaniu sięgając lewą ręką pod pachą dojadę palcami aż za kręgosłup ;-)
http://sphotos-a.ak.fbcdn.net/hphoto...47082652_n.jpg
widziałam zdjęcie na fb w jakiej pozycji siedziałaś i potrafię sobie wyobrazić jak ścierpłaś przez tyle godz. !
zafoliować i pozaklejać taką powierzchnię samemu to chyba niemożliwe, podziwiam, że dajesz radę się sama wysmarować

Edytowane przez 201612291251
Czas edycji: 2013-06-10 o 19:26
201612291251 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-11, 08:02   #253
201712071518
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 11 487
Dot.: Tatuaż część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez DIABLICAorg Pokaż wiadomość
widziałam zdjęcie na fb w jakiej pozycji siedziałaś i potrafię sobie wyobrazić jak ścierpłaś przez tyle godz. !
zafoliować i pozaklejać taką powierzchnię samemu to chyba niemożliwe, podziwiam, że dajesz radę się sama wysmarować
też się zdziwiłam, ale na razie daję radę.
i patent MissVenflon daje radę - przykleiłam płat folii maścią do ściany - przymierzyłam i przykleiłam się do niej.
Potem dodatkowo drugi płat folii w poprzek na tyłek i jest ok.

Tego nie widać ale ja siedziałam na beczce (kedze) po piwie, na to dwa rzędy rolek ręczników papierowych.
Dobre pozycja jeśli chodzi o tatuowanie zwłaszcza okolic bioder i pośladków bo skóra dobrze napięta, ale za to jak jeździł po napiętym kręgosłupie to miałam wrażenie, że mi się ktoś wwierca w kość. Aż mi zęby dzwoniły


a jak u Ciebie?
201712071518 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-11, 11:07   #254
201612291251
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 010
Dot.: Tatuaż część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez stupid-girl Pokaż wiadomość
też się zdziwiłam, ale na razie daję radę.
i patent MissVenflon daje radę - przykleiłam płat folii maścią do ściany - przymierzyłam i przykleiłam się do niej.
Potem dodatkowo drugi płat folii w poprzek na tyłek i jest ok.

Tego nie widać ale ja siedziałam na beczce (kedze) po piwie, na to dwa rzędy rolek ręczników papierowych.
Dobre pozycja jeśli chodzi o tatuowanie zwłaszcza okolic bioder i pośladków bo skóra dobrze napięta, ale za to jak jeździł po napiętym kręgosłupie to miałam wrażenie, że mi się ktoś wwierca w kość. Aż mi zęby dzwoniły


a jak u Ciebie?
no ten patent z przyklejaniem się do folii jest niezły
nie widać na czym siedzisz faktycznie, ale zwinięta jesteś w kuleczkę chociaż podczas tatuowania ten czas jakoś i tak szybko leci, takie mam zawsze wrażenie
201612291251 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-11, 11:18   #255
201712071518
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 11 487
Dot.: Tatuaż część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez DIABLICAorg Pokaż wiadomość
no ten patent z przyklejaniem się do folii jest niezły
nie widać na czym siedzisz faktycznie, ale zwinięta jesteś w kuleczkę chociaż podczas tatuowania ten czas jakoś i tak szybko leci, takie mam zawsze wrażenie

no i dodatkowo pod koniec to już tatuowanie w ogóle nie boli bo bardziej przeszkadzają zdrętwiałe kończyny.

ale najlepszy numer zrobiłam zanim w ogóle zaczęlismy tatuować - prawie zemdlałam przy malowaniu wzoru na skórze (Paweł odbił tylko częśc - zawijasy tła malował na mnie mazakiem).
Sama nie wiem dlaczego - w pewnym momencie poczułam, że zaczynam widzieć tunelowo, szum w uszach i stwierdziłam, że muszę usiąść. dobrze, że mnie złapał kumpel Pawła. Przeszło mi dosłownie po 5 sekundach i juz do końca czułam się za☠☠☠iście mimo, że na hali było bardzo duszno.
201712071518 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-11, 11:31   #256
Variance
Zadomowienie
 
Avatar Variance
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 1 054
GG do Variance
Dot.: Tatuaż część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez stupid-girl Pokaż wiadomość
no i dodatkowo pod koniec to już tatuowanie w ogóle nie boli bo bardziej przeszkadzają zdrętwiałe kończyny.

ale najlepszy numer zrobiłam zanim w ogóle zaczęlismy tatuować - prawie zemdlałam przy malowaniu wzoru na skórze (Paweł odbił tylko częśc - zawijasy tła malował na mnie mazakiem).
Sama nie wiem dlaczego - w pewnym momencie poczułam, że zaczynam widzieć tunelowo, szum w uszach i stwierdziłam, że muszę usiąść. dobrze, że mnie złapał kumpel Pawła. Przeszło mi dosłownie po 5 sekundach i juz do końca czułam się za☠☠☠iście mimo, że na hali było bardzo duszno.
zdrętwiałe kończyny są najgorsze

myślę, że to mógł być taki wyrzut adrenaliny czy coś
haha a na beczce to ciekawe
ja ogólnie podziwiam, nie wiem czy z takim dużym wzorem zdecydowałabym się na robienie podczas konwentu - chociaż w sumie wtedy ma się możliwość robienia u kogoś z daleka
__________________
Życie jest zaskakujące...

ponad 2 000 km - a cóż to jest dla Miłości...?



przyszła pani psycholog, w zamiarze seksuolog+psychoonkolog.


krew barwiona tlenkiem żelaza  - tattoomaniak.


little nerd - wierny kibic League of Legends
.
Variance jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-11, 12:02   #257
201612291251
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 010
Dot.: Tatuaż część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez stupid-girl Pokaż wiadomość
no i dodatkowo pod koniec to już tatuowanie w ogóle nie boli bo bardziej przeszkadzają zdrętwiałe kończyny.

ale najlepszy numer zrobiłam zanim w ogóle zaczęlismy tatuować - prawie zemdlałam przy malowaniu wzoru na skórze (Paweł odbił tylko częśc - zawijasy tła malował na mnie mazakiem).
Sama nie wiem dlaczego - w pewnym momencie poczułam, że zaczynam widzieć tunelowo, szum w uszach i stwierdziłam, że muszę usiąść. dobrze, że mnie złapał kumpel Pawła. Przeszło mi dosłownie po 5 sekundach i juz do końca czułam się za☠☠☠iście mimo, że na hali było bardzo duszno.
może to przez adrenalinę faktycznie było strasznie duszno, szczególnie jak akurat dużo osób podeszło obserwować czy przechodziło.
201612291251 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-11, 12:47   #258
Belliza
Raczkowanie
 
Avatar Belliza
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 208
Dot.: Tatuaż część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez stupid-girl Pokaż wiadomość

BTW: wąż na plecach ma 12 lat - tak mniej więcej wygląda czarny tatuaż o którego ochronę przeciwsłoneczną się średnio dba
no rzeczywiście jest spory i dosyć ciemny. A masz jakieś zdjęcie, jak wyglądał w latach swej świetności? Chciałam porównać ze swoim czarnym. Jeśli tak spory da się przykryć/poprawić, to się przestanę martwić, że mi się mój rozjedzie :p Staram się smarować tatuaże wysokim filtrem, ale wiadomo, jak to czasem bywa... :p hehe
Belliza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-11, 13:02   #259
201712071518
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 11 487
Dot.: Tatuaż część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Belliza Pokaż wiadomość
no rzeczywiście jest spory i dosyć ciemny. A masz jakieś zdjęcie, jak wyglądał w latach swej świetności? Chciałam porównać ze swoim czarnym. Jeśli tak spory da się przykryć/poprawić, to się przestanę martwić, że mi się mój rozjedzie :p Staram się smarować tatuaże wysokim filtrem, ale wiadomo, jak to czasem bywa... :p hehe
gdzieś mam fotkę, musze poszukać. Właśnie on prawie w ogóle nie był ''rozlany" mimo, że te łuski są bardzo małe. Po prostu wyblakł, ale to moja wina bo np spędzając czasami po kilka tygodni w roku w Egipcie czy Chorwacji nie smarowałam go w ogole...

---------- Dopisano o 14:02 ---------- Poprzedni post napisano o 14:00 ----------

Cytat:
Napisane przez Variance Pokaż wiadomość
zdrętwiałe kończyny są najgorsze

myślę, że to mógł być taki wyrzut adrenaliny czy coś
haha a na beczce to ciekawe
ja ogólnie podziwiam, nie wiem czy z takim dużym wzorem zdecydowałabym się na robienie podczas konwentu - chociaż w sumie wtedy ma się możliwość robienia u kogoś z daleka
no właśnie to był ostatni raz. Dużo mi umknęło fajnych rzeczy i ludzi a potem byłam tak wypluta, że tylko lajtowy drink i spać zamiast fajnego after-party
201712071518 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-11, 16:11   #260
Variance
Zadomowienie
 
Avatar Variance
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 1 054
GG do Variance
Dot.: Tatuaż część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez stupid-girl Pokaż wiadomość
no właśnie to był ostatni raz. Dużo mi umknęło fajnych rzeczy i ludzi a potem byłam tak wypluta, że tylko lajtowy drink i spać zamiast fajnego after-party
haha no tak
widzę Kuba trochę zdobył.
im więcej patrzę na jego pracę tym bardziej myślę, co by mógł mi jeszcze zmalować
__________________
Życie jest zaskakujące...

ponad 2 000 km - a cóż to jest dla Miłości...?



przyszła pani psycholog, w zamiarze seksuolog+psychoonkolog.


krew barwiona tlenkiem żelaza  - tattoomaniak.


little nerd - wierny kibic League of Legends
.
Variance jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-12, 20:05   #261
kruszynka_
Raczkowanie
 
Avatar kruszynka_
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 262
Dot.: Tatuaż część III - wątek zbiorczy

Cześć dziewczyny, zastanawiam się nad motywem tatuażu, który planuję zrobić po obronie pracy licencjackiej właśnie na temat tatuażu. Ponieważ jest to praca badawcza, w której głównym narzędziem jest ankieta zaadresowana do osób posiadających już takowe zdobienie na swojej skórze, stąd też moja prośba - pomożecie uzupełnić ankietę?
__________________
"The difference between genius and stupidity is that genius has its limits."

Albert Einstein
kruszynka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-12, 20:24   #262
Variance
Zadomowienie
 
Avatar Variance
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 1 054
GG do Variance
Dot.: Tatuaż część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kruszynka_ Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, zastanawiam się nad motywem tatuażu, który planuję zrobić po obronie pracy licencjackiej właśnie na temat tatuażu. Ponieważ jest to praca badawcza, w której głównym narzędziem jest ankieta zaadresowana do osób posiadających już takowe zdobienie na swojej skórze, stąd też moja prośba - pomożecie uzupełnić ankietę?
jasne wstawiane już tu były takie ankiety, więc pewnie parę z nas Ci je wypełni
__________________
Życie jest zaskakujące...

ponad 2 000 km - a cóż to jest dla Miłości...?



przyszła pani psycholog, w zamiarze seksuolog+psychoonkolog.


krew barwiona tlenkiem żelaza  - tattoomaniak.


little nerd - wierny kibic League of Legends
.
Variance jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-12, 22:40   #263
nicola28
Raczkowanie
 
Avatar nicola28
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 52
Dot.: Tatuaż część III - wątek zbiorczy

witam )

jestem nowa i moj tatu jest tez całkiem nowy

jest to moj pierwszy tatuaz ( zdjecie robione ok tygodnia jak miał )

wydaje mi sie ze jeden lisc ( ten najwiekszy koło duzego palca )
bedzie niestety do poprawki - jakis taki dziwny jest

a i cienie beda robione do niego po wakacjach

co sadzicie ?

Edytowane przez nicola28
Czas edycji: 2013-06-12 o 23:30
nicola28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-12, 22:43   #264
kruszynka_
Raczkowanie
 
Avatar kruszynka_
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 262
Dot.: Tatuaż część III - wątek zbiorczy

W takim razie bardzo proszę o pomoc w uzupełnieniu ankiety http:// moje - ankiety .pl/ respond-48133.html (usuń spacje)
__________________
"The difference between genius and stupidity is that genius has its limits."

Albert Einstein

Edytowane przez kruszynka_
Czas edycji: 2013-06-12 o 22:44
kruszynka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-12, 23:01   #265
rozsznurowana
Zadomowienie
 
Avatar rozsznurowana
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 1 271
Dot.: Tatuaż część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez nicola28 Pokaż wiadomość
witam )

jestem nowa i moj tatu jest tez całkiem nowy

jest to moj pierwszy tatuaz ( zdjecie robione ok tygodnia jak miał )

wydaje mi sie ze jeden lisc ( ten najwiekszy koło duzego palca )
bedzie niestety do poprawki - jakis taki dziwny jest

a i cienie beda robione do niego po wakacjach

co sadzicie ?

ojej, strasznie wygląda
__________________
People change, memories don't.

włosomaniaczka
kierowca od 25.10.2013
kociara



rozsznurowana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-12, 23:02   #266
nicola28
Raczkowanie
 
Avatar nicola28
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 52
Dot.: Tatuaż część III - wątek zbiorczy

a co jest z nim nie tak ?
nicola28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-12, 23:15   #267
kiiisiel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 433
Dot.: Tatuaż część III - wątek zbiorczy

ankietę wypełniłam

co do tatuażu róży na stopie - faktycznie, mi też się jakoś specjalnie nie podoba... może dlatego, że widziałam znacznie lepsze wykonania tego typu tatuaży (stopa+róża) ogółem nie podoba mi się ten cały "kontur" liście też są kiepskie, ten prawy u góry wygląda jakby pożałowało się troszkę tuszu :P
kiiisiel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-12, 23:17   #268
nicola28
Raczkowanie
 
Avatar nicola28
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 52
Dot.: Tatuaż część III - wątek zbiorczy

ale przeciez pisze wlasnie ze liscie beda niestety do poprawki

a co do samej rozy to mi sie strasznie podoba

nie podobaja mi sie takie sztuczne

ale ile osob tyle opini
nicola28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-12, 23:25   #269
kiiisiel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 433
Dot.: Tatuaż część III - wątek zbiorczy

no to ja na Twoim miejscu samą różą tym bardziej bym się nie jarała xd gdzie robiłaś tatuaż?

któraś z wizażanek pokazywała swoją różę, która mi się strasznie podobała
kiiisiel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-12, 23:33   #270
nicola28
Raczkowanie
 
Avatar nicola28
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 52
Dot.: Tatuaż część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kiiisiel Pokaż wiadomość
no to ja na Twoim miejscu samą różą tym bardziej bym się nie jarała xd gdzie robiłaś tatuaż?

któraś z wizażanek pokazywała swoją różę, która mi się strasznie podobała
był robiony w salonie

zdjecie usunełam bo po co mam wysuchiwac

kazdy ma swoje zdanie

rowniez widziałam chyba 2 trony wczesniej roze na stopie

i osobiscie mi sie nie podoba wyglada tak jakos " bajkowo " a nie realistycznie
i do tego koncowki lisci ma niebieskie

ale to tylko moja osobista opinia
nicola28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-08-21 13:49:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:51.