Dzieci z Afryki czekają na pomoc - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem

Notka

Być rodzicem Forum dla osób, które starają się o dziecko, czekają na poród lub już posiadają potomstwo. Rozmawiamy o blaskach i cieniach macierzyństwa.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-06-20, 17:39   #361
Magdamisja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 2
Dot.: Dzieci z Afryki czekają na pomoc

@MAMA

To troche podobnie jak u mnie, kiedy nagle DOTARLO do mnie, ze sa na swiecie dzieci umierajace z glodu. Niby od czasow szkolnych sie wie, ze jest glod na swiecie, a jednak musial przyjsc taki moment, gdy ten fakt nagle staje sie bardzo bliski, nie da sie go juz zignorowac, nie da sie uspokoic samego siebie, ze przeciez jest wiele organizacji pomagajacych, ze przeciez zawsze cos mozna znalezc do jedzenia, ze przeciez ja nic nie moge pomoc, ze... Poinformowalam sie, poszperalam w necie, obejrzalam, jak rzeczywiscie to wszystko wyglada i mialam wrazenie, ze natychmiast musze cos zrobic w tej sprawie. Moze to tez taki egoizm, ze chce sobie przez to ulzyc, ale prawde mowiac, niewiele mi ulzylo, bo wiem, ze jeszcze jest tyle innych dzieci cierpiacych - nie tylko z glodu. Nie daje mi to spokoju. Odkrylam, jaka jestem bogata w porownaniu do wiekszosci ludzi na swiecie, i ze moim OBOWIAZKIEM jest podzielic sie. Mozna by tu jeszcze wiele, ale chyba to forum jest takie bardziej praktyczne anizeli filozoficzne, i dobrze tak, co najmniej cos z tego wynika dla tych dzieci.

@Seona
Tak, paczke jak narazie bede wysylac sama; mieszkam w Niemczech i narazie jeszcze tak naprawde nikogo nie zmobilizowalam w tej sprawie, ale to sie jeszcze moze zmienic, bo wiesc o Kigera Etuma juz sie rozeszla po moich najblizszych...

Chetnie sie pochwale "moimi "dziecmi , jesli tylko uda mi sie dolaczyc te zdjecia, narazie jakos nie moge otwierac mozliwosci dolaczenia plikow, zobacze jeszcze raz...

Jeszcze jedno pytanie do wszystkich rodzicow adopcyjnych: Czy utrzymujecie tez kontakt listowny ze swoimi dziecmi? Czy do paczki mozna wlozyc jakis liscik, kartke dla swojego dziecka?
Magdamisja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-20, 20:59   #362
Anastazja#
Zakorzenienie
 
Avatar Anastazja#
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: niedaleko TG
Wiadomości: 3 878
Dot.: Dzieci z Afryki czekają na pomoc

Kochane, ale się rozpisałyście. Ledwo człowiek na wakacje pojechał i nie ma dobrego dostępu do neta, a tu takie zatrzęsienie postów od razu.
Pragnę się nieśmiało przypomnieć, że w lipcu ja będę wysyłała pakę do Tanzanii. Koszty pokrywam, więc jak ktoś chce coś dołożyć to zapraszam
Ze swojej strony mam przygotowany cały stos książeczek po angielsku, które udało mi się zamówić przed wyjazdem. Słodyczy i ubranek też się trochę znajdzie.
Pozdrawiam z upalnej Grecji
Anastazja# jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-21, 09:04   #363
_MAMA_
Zakorzenienie
 
Avatar _MAMA_
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Wiadomości: 3 412
GG do _MAMA_
Dot.: Dzieci z Afryki czekają na pomoc

Cześć Anastazja - fajnie, ze udało Ci sie wyjechac na zasłużony odpoczynek
A czytałas ze Twoja paczka dotarła już w maju?
2013-05-15_paczka od AO dla AM i dla dzieci misji

Przypominam, jutro spotkanie w Poznaniu z s.Aliną z Kamerunu, mozna osobiście zapytać co wysyłać co nie co sie przyda a co zbedne, co mozna kupic tanio a co tańsze na miejscu itp.

http://www.deon.pl/kalendarz/art,1879.html

Myślę, że spokojnie można liścik do dziecka włożyć do paczki
_MAMA_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-21, 16:37   #364
Seona
Zakorzenienie
 
Avatar Seona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 10 537
Dot.: Dzieci z Afryki czekają na pomoc

Bardzo jestem ciekawa jutrzejszego spotkania. Myśleliśmy nad przyjazdem, ale trzeba by urodziny Pati przenieść, a następny weekend znowu ktoś tam nie może, później zaczynamy przedszkole, później wyjeżdżamy i chyba bym wogóle imprezki nie zrobiła.

Ava, zapytaj s. Alinę m.in o te gumiaki, czy się chodzi tam w nich? to będę zamawiać.

Maitiri
a może do Anastazji te kolorowanki wyślesz? czy dobrze zrozumiałam, że ona ma jeszcze miejsce w paczce i opłaca przesyłkę?
__________________

Ślub
Pati
Lili
Seona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-22, 17:27   #365
_MAMA_
Zakorzenienie
 
Avatar _MAMA_
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Wiadomości: 3 412
GG do _MAMA_
Dot.: Dzieci z Afryki czekają na pomoc

Ciekawe jak po spotkaniu.
_MAMA_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-22, 19:21   #366
Seona
Zakorzenienie
 
Avatar Seona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 10 537
Dot.: Dzieci z Afryki czekają na pomoc

Również czekam na relacje ciekawe ile ludzi było?
__________________

Ślub
Pati
Lili
Seona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-23, 11:43   #367
anecz38
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 306
Dot.: Dzieci z Afryki czekają na pomoc

paczka czeka na wysyłkę

---------- Dopisano o 12:43 ---------- Poprzedni post napisano o 12:35 ----------

nie chcą się załadować zdjęcia - może jutro się uda
anecz38 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-06-23, 16:38   #368
Seona
Zakorzenienie
 
Avatar Seona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 10 537
Dot.: Dzieci z Afryki czekają na pomoc

Anecz, spróbuj zmniejszyć, to się załączą. Albo np. tutaj załaduj http://pokazywarka.pl/

Nie wytrzymałam i napisałam do Avy smsa czy pytała o gumiaki na spotkaniu odpisała, że: "taak gumiaki i płaszczyki siostra sama wspomniała, nawet bez pytania. Dla Kamerunu to hit "

Tak, że dzisiaj składam zamówienie, bo muszę przed własnym urlopem zamowić dla moich dzieci

---------- Dopisano o 17:18 ---------- Poprzedni post napisano o 17:17 ----------

Anecz, to teraz do Kamerunu przygotowujemy? dosłownie jak w fabryce jakiejś

MAMA, żeby jeszcze 50 osób się znalazlo, co po 3,50zł wpłaciliby

---------- Dopisano o 17:36 ---------- Poprzedni post napisano o 17:18 ----------

i jeszcze mam zagwozdkę, pomóżcie od siebie chcę zamówić butków za 60 zł (bo tyle w tym m-cu mogę wydać "na swoje") tylko się zastanawiam czy lepiej 3 pary gumiaków czy 6 par innych, bo są w promocji za... 10 zł za parę cena bomba poprostu http://sklep.zetpol.pl/obuwie-dzieci...4,Sklep_online

może ktoś chce się dołożyć jeszcze do zakupu???to podam nr konta na pw, tylko wtedy poprosiłabym o info ile wpłacili, bo dzisiaj chcę złożyć zamówienie, a pieniądze raczej dzisiaj nie dojdą mi na konto

---------- Dopisano o 17:38 ---------- Poprzedni post napisano o 17:36 ----------

moje dzieci miały już i te http://sklep.zetpol.pl/?id=1064&acti...t_desc&item=51 i te http://sklep.zetpol.pl/?id=1064&acti...t_desc&item=42
są porządne, taki gruby jeans, nie niszczą się, nawet do jesieni w nich chodziły, bo są ciepłe naprawdę
__________________

Ślub
Pati
Lili
Seona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-23, 20:14   #369
anecz38
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 306
Dot.: Dzieci z Afryki czekają na pomoc

jak chcem załadować zdjęcia to wyświetla się taki komunikat
Operacja nie może być wykonana, ponieważ wygasła Twoja sesja - minęło zbyt wiele czasu od ostatniego logowania.
Kliknij wstecz w przeglądarce i odśwież stronę aby odświeżyć dane sesji.

---------- Dopisano o 21:10 ---------- Poprzedni post napisano o 20:22 ----------

http://pokazywarka.pl/4018yf/
<a href="http://pokazywarka.pl/4018yf/">Paczka do Tanzanii</a>
Paczka do Tanzanii

---------- Dopisano o 21:14 ---------- Poprzedni post napisano o 21:10 ----------

jutro paczuszka zostanie wysłana. Zbieramy teraz rzeczy do Kamerunu.
czy jest ktoś kto chciałby im pomóc...
czekam na przesyłki od chętnych osób o dobrym serduszku, którym los ubogich nie jest obojętny...:r oza::ro za::roz a::roza :
anecz38 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-24, 15:18   #370
Seona
Zakorzenienie
 
Avatar Seona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 10 537
Dot.: Dzieci z Afryki czekają na pomoc

Anecz, piękna paka Za niedługo nazbierasz tyle tych pak, że Cię pokażą w Teleexpresie to by była reklama"Pani Ania wraz z Fundacją Mają Przyszłość wysłała do Tanzanii i Afryki już 100 kg ubrań, zabawek i witamin. "
__________________

Ślub
Pati
Lili
Seona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-24, 15:36   #371
anecz38
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 306
Dot.: Dzieci z Afryki czekają na pomoc

HA HA HA.... dobre mi sobie.
Seonka a jak tam zakupy udane?
anecz38 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-24, 21:47   #372
Seona
Zakorzenienie
 
Avatar Seona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 10 537
Dot.: Dzieci z Afryki czekają na pomoc

Zamówilam 10 par butów - 6 par gumiaczków, 2 sandały, 2 tenisówki. W sumie s. Alina prosiła o gumiaczki, więc mimo, że tańsze to wstrzymałam się. Jak obejrzy, zobaczy czy dobre, czy dzieci chodzą to wtedy najwyżej więcej zamówię.

S. Alina
wraca do Kamerunu pod koniec sierpnia, więc w razie gdyby paczka dotarła przed jej przyjazdem, to inna siostra odbierze
__________________

Ślub
Pati
Lili
Seona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-25, 14:20   #373
Seona
Zakorzenienie
 
Avatar Seona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 10 537
Dot.: Dzieci z Afryki czekają na pomoc

dostałam meila, że paczka z butami została wysłana więc czekam z niecierpliwością
__________________

Ślub
Pati
Lili
Seona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-25, 14:35   #374
_MAMA_
Zakorzenienie
 
Avatar _MAMA_
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Wiadomości: 3 412
GG do _MAMA_
Dot.: Dzieci z Afryki czekają na pomoc

Fajnie że udało Ci się tyle bucików kupić
A na blogu ava zamieściła relacje ze zdj ze spotkania z s.Aliną z Kamerunu
_MAMA_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-25, 14:52   #375
anecz38
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 306
Dot.: Dzieci z Afryki czekają na pomoc

Dziewczyny wczoraj wysłałam paczkę do Tanzanii i również wczoraj otrzymałam przesyłkę z rzeczami dla dzieciaczków. Siłą rzeczy chciał czy nie chciał organizuję znowu do Tanzanii i Kamerunu. Jeśli jesteście chętne pomóc przesyłajcie rzeczy. Nie musimy wysyłać od razu bo wiadomo, że nie każdy ma pieniądze, ale na spokojnie można sobie po te 2 zł czy 1 zł dziennie odkładać i uzbierać na wysyłkę.
Jeszcze tym razem możemy wysłać do Tanzanii taką mieszaną paczkę, a może następnym razem zorganizujemy już inną typowo tematyczną np,, bielizna dla dzieci,,
anecz38 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-25, 16:36   #376
_MAMA_
Zakorzenienie
 
Avatar _MAMA_
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Wiadomości: 3 412
GG do _MAMA_
Dot.: Dzieci z Afryki czekają na pomoc

Ale fajnie
Nawet lepiej mieszane paczki robic bo celnicy nie przyczepia się że to towar handlowy jak nagle będzie 50 par majtek i 30 par skarpet, to mogą podejrzewać przemyt czy cos, z taka opinią sie spotkałam przynajmniej .

Oczywiście że nie ma przymusu paczka za paczka to w końcu dobrowolna pomoc ja i tak jest w szkou ze to tak sprawnie i szybko idzie
_MAMA_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-25, 19:25   #377
MamaKatka
Raczkowanie
 
Avatar MamaKatka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 441
Dot.: Dzieci z Afryki czekają na pomoc

Anecz, już zabieram się za szukanie rzeczy do paczki do Tanzanii .

Miałyście może kiedyś takie kalosze? Nadają się do chodzenia? Powinny być lekkie, więc może do Kamerunu takie wysłać? http://allegro.pl/cena-hurtowa-super...298946094.html
__________________
MamaKatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-25, 20:29   #378
anecz38
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 306
Dot.: Dzieci z Afryki czekają na pomoc

ja swojemu Wojtusiowi takie zamawiałam przez allegro tylko że miały wkładkę ocieplaną i płaciłam coś ok 60zł. Wiem że takie kalosze są bardzo ciepłe. byłyby super dla dzieciaczków
anecz38 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-25, 20:38   #379
Seona
Zakorzenienie
 
Avatar Seona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 10 537
Dot.: Dzieci z Afryki czekają na pomoc

Cytat:
Napisane przez anecz38 Pokaż wiadomość
Dziewczyny wczoraj wysłałam paczkę do Tanzanii i również wczoraj otrzymałam przesyłkę z rzeczami dla dzieciaczków. Siłą rzeczy chciał czy nie chciał organizuję znowu do Tanzanii i Kamerunu.
Anecz, no jak fabryka Te rzeczy ta osoba chce wysłać do Tanzanii? Czy obojętne to może zapełnić do Kamerunu?

Też jestem za tym, aby były to paczki zróżnicowane, wszystkiego po trochu.

---------- Dopisano o 21:38 ---------- Poprzedni post napisano o 21:37 ----------

MamaKatka, kaloszki suuuper te z Zetpolu są dość ciężkie, ale dzięki temu trzymają się nogi i nie spadają np. w błocie. Również mają w środku wkładkę a od środka takie materiał - cieniutki, ale nie jest to czysta guma, nóżka nigdy się moim nie spociła.
__________________

Ślub
Pati
Lili
Seona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-25, 21:57   #380
anecz38
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 306
Dot.: Dzieci z Afryki czekają na pomoc

wcześniej była rozmowa że do Tanzanii to pewnie tam będzie musiała pójść= zapytam zresztą jeszcze
anecz38 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-26, 12:52   #381
_MAMA_
Zakorzenienie
 
Avatar _MAMA_
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Wiadomości: 3 412
GG do _MAMA_
Dot.: Dzieci z Afryki czekają na pomoc

a to pewnie będą te piankowe
_MAMA_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-26, 17:23   #382
anecz38
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 306
Dot.: Dzieci z Afryki czekają na pomoc

tak to są piankowe i są bardzo ciepłe i leciutkie
anecz38 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-26, 19:14   #383
Seona
Zakorzenienie
 
Avatar Seona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 10 537
Dot.: Dzieci z Afryki czekają na pomoc

Cytat:
Napisane przez _MAMA_ Pokaż wiadomość
a to pewnie będą te piankowe
a to źle??? nie miałam nigdy takich piankowych?
__________________

Ślub
Pati
Lili
Seona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-26, 20:13   #384
anecz38
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 306
Dot.: Dzieci z Afryki czekają na pomoc

nie nie źle. Te piankowe są fajne
anecz38 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-27, 13:34   #385
Seona
Zakorzenienie
 
Avatar Seona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 10 537
Dot.: Dzieci z Afryki czekają na pomoc

Doszły buty Pudło bez moich butów już waży ze 20 kg. Wiec Anecz, MAMA jak my to zrobimy??? Pomyślcie??? Czy same buty do Kamerunu, czy część teraz a później do kolejnej paki kolejne buty???

Żałuję, że nie kazałam wysłać od razu do Anecz bo przesyłka do Ciebie będzie droga.

Anecz, ja mam parę rzeczy od siebie, to jeszcze do tego pudła dołożę. Pudło jest wielkie, to pewnie i inne rzeczy się pomieszczą. Obok stoi Pati, więc widać jakie jest duże.

Butki są śliczne, jednak na kolorze gumaiczków się zawiodłam na zdjęciu na stronie były ładne zielone i niebieskie, a naprawdę są prawie czarne no ale nie będę już odsyłać, wymieniać kolorów
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg butki.jpg (89,5 KB, 25 załadowań)
__________________

Ślub
Pati
Lili
Seona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-27, 13:46   #386
anecz38
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 306
Dot.: Dzieci z Afryki czekają na pomoc

butki widać że są fajne. Nie mam pojęcia jak to zrobić może ty MAMA wiesz co by tu wykombinować?
A może byś zrobiła butkom zdjęcia i wystawiła na się pomaga nowe butki do Afryki potrzebne pieniążki na wysyłkę dla dzieciaczków, czy coś podobnego.
anecz38 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-27, 13:59   #387
Seona
Zakorzenienie
 
Avatar Seona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 10 537
Dot.: Dzieci z Afryki czekają na pomoc

Cytat:
Napisane przez anecz38 Pokaż wiadomość
butki widać że są fajne. Nie mam pojęcia jak to zrobić może ty MAMA wiesz co by tu wykombinować?
A może byś zrobiła butkom zdjęcia i wystawiła na się pomaga nowe butki do Afryki potrzebne pieniążki na wysyłkę dla dzieciaczków, czy coś podobnego.
super pomysł!! Anecz, ale ja nie wiem jak to zrobić? może Ty byś zrobiła lub MAMA, bo ona już wystawiała? ale to trzebyby jej prywatny nr konta, żeby przesłała te pieniądze do mnie a ja z tych pieniędzy zapłacę pzresyłke do Ciebie??

pomyślmy wszyscy, bo ja nie wiem jak

albo podać nr konta fundacji, butki do Avy i ona prześle???? a my sobie spokojnie będziemy organizować do Kamerunu swoje mniejsze rzeczy? no nie wiem
__________________

Ślub
Pati
Lili

Edytowane przez Seona
Czas edycji: 2013-06-27 o 14:01 Powód: dopisek
Seona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-27, 15:35   #388
anecz38
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 306
Dot.: Dzieci z Afryki czekają na pomoc

skontaktuj się z MAMĄ ona będzie wiedziała najlepiej co i jak
anecz38 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-27, 16:16   #389
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: Dzieci z Afryki czekają na pomoc

Cytat:
Napisane przez Seona Pokaż wiadomość
Doszły buty Pudło bez moich butów już waży ze 20 kg. Wiec Anecz, MAMA jak my to zrobimy??? Pomyślcie??? Czy same buty do Kamerunu, czy część teraz a później do kolejnej paki kolejne buty???

Żałuję, że nie kazałam wysłać od razu do Anecz bo przesyłka do Ciebie będzie droga.

Anecz, ja mam parę rzeczy od siebie, to jeszcze do tego pudła dołożę. Pudło jest wielkie, to pewnie i inne rzeczy się pomieszczą. Obok stoi Pati, więc widać jakie jest duże.

Butki są śliczne, jednak na kolorze gumaiczków się zawiodłam na zdjęciu na stronie były ładne zielone i niebieskie, a naprawdę są prawie czarne no ale nie będę już odsyłać, wymieniać kolorów
Seonka, bez sensu, myślę, jest przesyłanie tej paki do anecz, koszty wzrosną. Może uda się złożyć na wysyłkę i Ty byś tę paczkę wysłała od siebie. Jeśli możesz oczywiście.
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!

Edytowane przez Luba
Czas edycji: 2013-06-27 o 16:17
Luba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-27, 19:44   #390
Maitiri
Raczkowanie
 
Avatar Maitiri
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 41
Dot.: Dzieci z Afryki czekają na pomoc

Witajcie,
Dziewczyny jak Wy działacie, tempo niemożliwe Chwilę człowieka nie ma i tyle zaległości.
Dziękuję wszystkim, którzy zgodzili się dołożyć kredki do kolorowanek (które już są i czekają) dla dzieci Adres do wysyłki napiszę na priv. Seonka, paczkę będę wysyłać od siebie, bo po pierwsze czekam na kredki i jakieś słodycze, żeby dołożyć do kolorowanek, poza tym same kolorowanki nieco już ważą, jakieś 15kg (ale rozłożę na 2 części do Tanzanii i Kamerunu), więc bez sensu znów płacić za wysyłkę do kogoś. Chcę tą paczkę wymieszać (mam trochę innych rzeczy dla dzieci), żeby się nie doczepili, że na handel i żeby dotarło do dzieci.
Jeśli jeszcze ktoś mógłby się dołożyć z kredkami, lizaczkami, cukierkami to bardzo proszę. Chciałabym to w miarę szybko wysłać, przynajmniej do Tanzanii.
Super pomysł z tymi gumiaczkami Ależ będzie radości. A kaloszki tylko do Kamerunu, tak? Brawo dziewczyny!!
Maitiri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Być rodzicem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-08-29 16:12:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:35.