Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-08.2011 - Strona 96 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Pokaż wyniki sondy: Zapraszam do glosowania na kolejny tytuł wątku!
W majteczkach biegam, plecak noszę-przedszkolak będę za rok o tej porze 3 10,71%
Drugie lato już na nami, na zimę i sanki teraz czekamy 4 14,29%
Bunt dwulatka w pełnej krasie, żyć się jednak z tym jakoś da się 6 21,43%
Super mamy, super dzieci, drugi roczek szybko zleci 5 17,86%
Dzieciaki nasz maja 2 lata, a my w komplecie nadal "tratatata" 1 3,57%
Sikamy po kątach, psocimy że strach, a nasze mamy tylko "och" i "ach" 9 32,14%
Głosujący: 28. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-06-27, 21:09   #2851
zanetaa88
Zakorzenienie
 
Avatar zanetaa88
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 5 346
Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-08.2011

Ewe ale przynajmniej wiesz na czym stoisk chlopaczyna Ci urosl i jeszcze urośnie ) powodzenia )


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
"Pozwól dzieciom błądzić i radośnie dążyć do poprawy..."


zanetaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-27, 21:13   #2852
eveewe
Zakorzenienie
 
Avatar eveewe
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 5 133
GG do eveewe
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

Cytat:
Napisane przez zanetaa88 Pokaż wiadomość
Ewe ale przynajmniej wiesz na czym stoisk chlopaczyna Ci urosl i jeszcze urośnie ) powodzenia )
no niby wiem. Ciekawa az jestem ile faktycznie bedzie wazyl, skoro nawet polozne dzis w szpitalu po ksztalcie brzucha powiedzialy ze jest duzy.
__________________
Nigdy nie odbieraj nikomu nadziei ! Może to jedyne co mu pozostało !

12.06.2010

Marysia - 11.08.2011

Aleks - 08-07-2013
eveewe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-27, 21:18   #2853
brumek
Zakorzenienie
 
Avatar brumek
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wa-wa
Wiadomości: 8 001
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

Tak dziś dziecko wymęczyłam, że już w wannie zasypiało Niechcący w sumie, ale tyle rzeczy musieliśmy załatwić, że cały dzień na wysokich obrotach działaliśmy

Cytat:
Napisane przez aania_20 Pokaż wiadomość
Byłam na szczepieniu z Bartusiem dzisiaj, pani dr go obejrzała i była bardzo zadowolona, mówi że głowy bardzo wysoko nie podnosi, ale jest duży, główka też więc mu ciężko, ale podoba jej się że jest uparty i się stara
Wkłucia poszły jako tako, chwilka płaczu ale szybko się uspokoił. Bardziej się Adaś awanturował, bo on też chciał "pik"
też ma zachcianki


Cytat:
Napisane przez Chelsea91 Pokaż wiadomość
Brumku no właśnie wiem ale myślę że to ta tarczyca mogła tak namieszać, zresztą pewnie niedługo się dowiem a jak Twoje migreny?
Dziękuję, że pytasz Kiepsko. Tzn. znowu się nasiliły. auważyłam dziwną prawidłowość - że latem i wiosną jest dużo gorzej niż jesienią i zimą. W zimę były już naprawdę rzadko, aż myślałam, że może to w ogóle minie. Ale jak poczytałam, to w sumie wychodzi na to, że migreny też mogą się nasilać sezonowo...

Cytat:
Napisane przez eveewe Pokaż wiadomość
Nie nadrabiam was:
4 lipca mam sie zglosic juz do szpitala, 5 pewno zrobia mi CC, bo maly ulozony posladkowo, ponadto tak wielki, ze nie udalo sie go pomierzyc, bo ani glowka, ani brzuszek ani kosc udowa sie nie zmiescila w kadrze
Czyli klamka zapadła! No, ciekawa jestem, ile Aleks będzie ostatecznie ważył. Ale czuję, że jednak nie będzie tak wielki, jak lekarze straszą

Cytat:
Napisane przez zanka205 Pokaż wiadomość
u nas po staremu, siedzę z Leną całe dnie, młody od rana do 15.00 w przedszkolu, ale od soboty wakacje ma
Zrobiliśmy ostatnio mały remont pokoju dużego, wymieniliśmy panele, bo stare się rozchodziły a do tego były w nich dwie dziury , pomalowaliśmy ściany i kupiłam ramki na ściany, żeby łyso nie było
a dzieciakom kupiliśmy łóżko "piętrowe" z ikei, Lena w końcu uczy się spać z Filipem w pokoju, choć czasem nad ranem do mnie przychodzi
piątka jej pierwsza wychodzi w końcu, nie wiem czy przez nią nie przyplątała się ta angina, ale że to były początki to szybko lek zadziałał
moja Józka coraz lepiej gada, wszystko powtarza, śpiewa i bardziej rozgarnięta jest niż Fifi w jej wieku
za to jest bardziej niegrzeczna, łobuz okropny, ale zarazem słodka i urocza
o nocniku nie chce słyszeć, ale poczekam aż sama zechce
Zanko, jak miło Cię tu widzieć Myślałam, ze może jakąś mega absorbującą pracę zaczęłaś, czy coś, że tak zniknęłaś.
Czyli wszystko u Was w porządku, tak? Wkleiłabyś jakieś zdjęcie Lenki Pewnie tak się zmieniła, że już jej nie poznamy! A Filip jak z przedszkolem? Choruje dużo?

Cytat:
Napisane przez Natka_ Pokaż wiadomość
-Dziękuję za opinię, oglądałam też je, ale niestety one nie nadają się na indukcję, wzięłam takie http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/30101168/
te garnki mają ŚWIETNE opnie Znam kilka osób z nimi i każdy bardzo zadowolony.

Cytat:
Napisane przez Natka_ Pokaż wiadomość
Trzymajcie za mnie kciuki, jutro, w sobotę i w niedzielę mam najcięższe egzaminy Mało umiem, więc głównie liczę na szczęście...
Wszyscy mówili, że magisterka to już pikuś, a to nieprawda. Takiej sesji jak mam teraz jeszcze nie miałam. Kiedyś się nie uczyłam, bo mi się nie chciało, a teraz bym chciała a nie mam kiedy
Ale wakacje już tuż tuż

Cytat:
Napisane przez Iwa_iw Pokaż wiadomość
a wiecie z tym mlekiem to nie jestem pewna, czy te krostki to od mleka.
bo 2 dni temu dałam jej jajko, ale jak zawsze jadła takie typowo swojskie od cioci TŻ a ostatnio nie miałam a Ala mi się o jajo dopominała.
i dałam jej takie typowo sklepowe, których do ciasta używam (bo mi tych od cioci szkoda do takich rzeczy) i nie wiem czy to jajko nie jest powodem tej wysypki......
Myślisz, że aż taka różnica jest w alergizowaniu między tymi "eko", a tymi trójkami?

Cytat:
Napisane przez telik Pokaż wiadomość
Meblą są śliczne i naprawde cenowo świetne,
cała kuchnia wyniosła nas ok 7900 zł(bez blatów i sprzętu) a salonie pod wrocławiem 7000...Euro
z tą samą ilością szafek

Jestem słomianą wdową dzisiaj, mam pisać sprawozdanie
ale nie mam natchnienia... ide po lampkę wina
takie fajne ostatnio znalazłam klik
Teliczku, które meble wybrałaś? Byłam wczoraj w Ikei, patrzyłam na kuchnie i mam 3 typy dla Ciebie Założę się, że masz którąś z nich. Ale Ty pierwsza powiedz

Mniam - nie piłam takiego To słodkie pewnie, tak?

Cytat:
Napisane przez Gomra Pokaż wiadomość
Nie wiem co to będzie, jak do soboty go nie wylecze.
Może zainhaluje go? ale czym? co polecacie?
Niby zmian nie słychać nad oskrzelami, ale kaszel straszny.
nie pomogę, bo my sie tylko solą fizjologiczną inhalowaliśmy. Biedny maluch
__________________
........................
brumek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-27, 21:20   #2854
Lili 83
Zakorzenienie
 
Avatar Lili 83
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 884
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

Isia z Radkiem teraz jest tż, w niedzielę wyjeżdża więc będzie z mamą moją zostawał.

Eve powodzenia z Aleksem CC nie jest taka zła, zwłaszcza jak się nie ma wyjścia.

Uciekam spać, teraz i mi doby brakuje.


a i jeszcze chciałam Wam napisać, że mój Radzio na siku woła, a kupkę ładuje w gacie.
Dobry jest nie?

Dobranoc.
Lili 83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-27, 21:30   #2855
telik
Wtajemniczenie
 
Avatar telik
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: oleśnica
Wiadomości: 2 882
GG do telik
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

BRUMCIU
A CO TAKIEGO WAS TAK ZAABSORBOWAŁO?
a kuchnia miała być biała prowansalska a bedzie szara nowoczesna
wklejam foto z ekspozycji
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zdjęcie.jpg (110,5 KB, 82 załadowań)
__________________
telik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-27, 21:35   #2856
marzena_S
Zadomowienie
 
Avatar marzena_S
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 413
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

Teliczku, o nieeee a my właśnie zjechaliśmy do Poznania, żeby móc się z Wami zobaczyć. Trzymam mocno za słowo, że niebawem będzie okazja do spotkania. Czyli Jasiu w Oleśnicy zostaje? Bawcie się dobrze na koncercie.
Powiem Ci jeszcze, że mój brat z bratową też mają podobne przeżycia do Waszych- również zamiana mieszkania na dom, również wyszło nagle i również mają mało czasu na remont i przeprowadzkę.(jak czytam o Was to mam takie małe deja vu ) Normalnie na wariackich papierach teraz działają.

Eve, o kurcze to już lada moment będziesz tulić Aleksa- trzymam za Was kciuki. Nie bój się CC, nie jest takie straszne jak by się mogło wydawać.

Natko, trzymam kciuki za egzaminy. Jeszcze chwila, sesję będziesz mieć za sobą i będziesz mogła na spokojnie zająć się urządzaniem domu.

Monia, brawa za pieluchowe postępy!

Gomra, ja inhalowałam jedynie solą fizjologiczną, leki do inhalacji są na receptę.

Zanka, a jak Flip znosi przedszkole? Lubi tam chodzić, nie choruje?

Iwa, pytałaś wcześniej o gazetę z Kubusiem Puchatkiem i zapomniałam odpisać- to "Kubuś i przyjaciele". http://www.egmont.pl/pl/czasopisma/nasze_czasopisma/art5.html

__________________
HANIA
11.08.2011 jest już z nami
marzena_S jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-27, 21:49   #2857
brumek
Zakorzenienie
 
Avatar brumek
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wa-wa
Wiadomości: 8 001
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

Cytat:
Napisane przez telik Pokaż wiadomość
BRUMCIU
A CO TAKIEGO WAS TAK ZAABSORBOWAŁO?
a kuchnia miała być biała prowansalska a bedzie szara nowoczesna
wklejam foto z ekspozycji
O nie, nie trafiłam! Obstawiałam dwie białe albo taką drewnianą:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zrzut ekranu 2013-06-27 o 22.48.47.jpg (29,8 KB, 48 załadowań)
__________________
........................
brumek jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-06-27, 22:17   #2858
Iwa_iw
Zakorzenienie
 
Avatar Iwa_iw
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 489
GG do Iwa_iw
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

Teliku ja już czekam na fotki Waszego gniazdka

Gomra a co Karolkowi jest?
gorączkował? zmian na oskrzelach nie ma to na co antybiotyk dostał?
bez recepty do inhalacji to tylko sół fizjologiczna chyba - reszta zależnie od rodzaju kaszlu i na receptę.

Brumku oj współczuję migren
z tym jajkiem to sama nie wiem

Marzenko dziękuję za linka
gazetkę już kupiłam ze 2 dni temu
jeszcze moja mama podłapała w Carrefourze 3-pack jajek kinder z kubusiem i Ala ma figurkę Kubusia i 2 figurki tygryska
ale i tak największą frajdą jest książka, którą kiedyś w Tesco kupiłam
chyba tyle razy w ciągu dnia to żadnej innej książki nie "czytała"
na dodatek nie pozwala sobie jej czytać bo mi od razu strony przewraca bo ona "sama"
i najchętniej to by z tą książką szła spać ale ona z tych większych więc muszę uciekać się do różnych podstępów

jutro ostatni dzień przedszkola
z jednej strony fajnie bo trochę odsapniemy z porannymi pobudkami i wysokimi obrotami od samego rana
a z drugiej to mi zawsze żal jak coś jest ostatni raz no bo od września inna grupa, inne Panie i tak jakoś mi trochę smutno
__________________


HANIA 29.10.2008r.

ALUTKA 13.06.2011r.
Iwa_iw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-28, 06:44   #2859
zanka205
Zakorzenienie
 
Avatar zanka205
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 12 864
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

Cytat:
Napisane przez brumek Pokaż wiadomość

Zanko, jak miło Cię tu widzieć Myślałam, ze może jakąś mega absorbującą pracę zaczęłaś, czy coś, że tak zniknęłaś.
Czyli wszystko u Was w porządku, tak? Wkleiłabyś jakieś zdjęcie Lenki Pewnie tak się zmieniła, że już jej nie poznamy! A Filip jak z przedszkolem? Choruje dużo?
no niestety póki co nie bardzo mam jak iść do pracy, ewentualnie coś dorywczego, dopiero jak Lena pójdzie do przedszkola zacznę szukać coś normalnego
zdjęcie Leny muszę zrobić, bo jakoś z aparatem mi nie po drodze hehe


Cytat:
Napisane przez marzena_S Pokaż wiadomość

Zanka, a jak Flip znosi przedszkole? Lubi tam chodzić, nie choruje?


Filip chodzi do przedszkola od początku chętnie, wiadomo czasem nie chce mu się wstać, bo śpiący i marudzi, ale przedszkole uwielbia
ja dużo z nim rozmawiałam zanim poszedł pierwszy raz na temat przedszkola, zawsze o samych pozytywach, nastawiłam go tak, że nie bał się zostać sam, nie miał na początku kryzysu, po prostu miał same dobre wyobrażenia o przedszkolu
chorował od listopada do stycznia gdzieś, dość często, ale nic poważnego, no a potem ospę przyniósł, jak pogoda się poprawiła to już było dobrze, oczywiście Lena łapała wszystko od niego
dziś idziemy ostatni raz, od jutra wakacje
__________________


"Dzieci są kotwicami, które trzymają matkę przy życiu"

zanka205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-28, 07:16   #2860
pieleszka
Wtajemniczenie
 
Avatar pieleszka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 869
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

teliku piękna będzie ta Wasza kuchnia!
odkąd przestałam karmić nie umiem się na nowo przekonać do wina. za to chodzi za mną mohito i chyba muszę gdzieś z koleżankami wyjść na lekkie drinkowanie
a co do fałszowania to może i mi się zdarzyło

eweeve na pewno CC jest najlepszym rozwiązaniem teraz. to czekamy już na małego aleksa!

Natko super garnki! i kciuki za egzaminy zaciskam!

Brumku współczuję migreny..

Zanko witaj! fajnie, że u Was dobrze. pokaż dzieciaki

gomra tak jak dziewczyny już pisały bez recepty do inhalacji tylko sól. my dostałyśmy kiedyś jeszcze atrowent, ale to na receptę. zdrówka dla małego!

witam się!
w końcu piątek. i słoneczko od rana. znowu wdziałam kwiecistą sukienkę, a co! miłego dnia dziewczęta
__________________
Haneczka

Kobiety nigdy nie zrozumiesz. Nawet jeśli jesteś kobietą! (A.J.Cronin)
pieleszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-28, 07:26   #2861
zanka205
Zakorzenienie
 
Avatar zanka205
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 12 864
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

pieleszko ładuję właśnie baterie, jak choć trochę się podładują to cyknę młodej fotkę, a jak Filip wróci z przedszkola to i jemu

dziewczyny, które chciałyby obejrzeć zdjęcie mojej Lenki czy miałybyście coś przeciwko jakbym wkleiła je do klubu?

ale dziś pustki w przedszkolu, większość półek w szatni opróżniona, karteczki z nazwiskami dzieci odklejone, jakoś smutno tak
nasze przedszkole pełni dyżur w lipcu, więc przyjdzie trochę dzieci z innych przedszkoli do nas, dlatego powoli przygotowują miejsce dla nowych
muszę dziś piżamkę wziąć, papucie Filipa i wakacje
__________________


"Dzieci są kotwicami, które trzymają matkę przy życiu"

zanka205 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-28, 07:26   #2862
SweetAngel1984
Zadomowienie
 
Avatar SweetAngel1984
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: LBN
Wiadomości: 1 521
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

helooo :

teliczku na poczatek kuchnia fantastic moje kolory kiedys tez taka bede miec narazie szafki 30 letnie

lili - gratulacje za siku widzisz jak szybko zalapal a un as dalej lipa z zalatwianiem
SweetAngel1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-28, 07:47   #2863
83monia
Zakorzenienie
 
Avatar 83monia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: (prawie) Koszalin, ta wiocha obok Mielna
Wiadomości: 12 219
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

gomra - my mamy leki do inhalacji, pulmicort i ventolin, ale to na recepte wlasnie. u nas wprawdzie to artura leki ale pediatra pozwala dawac kindze jak ma mocny kaszel. dziala szybko a kinga rzadko mocno chora wiec mamy jescze zapas leku
__________________
Słoneczka, Gwiazdeczki i Złotka

BLOGUJĘ: http://www.konfabula.pl
83monia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-28, 08:57   #2864
zanetaa88
Zakorzenienie
 
Avatar zanetaa88
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 5 346
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

Ewe a ile Marysia ważyła? Jak to zleciało, jeszcze tydzień i Aleks będzie z Wami musisz robić jakieś dodatkowe badania do CC?
__________________
"Pozwól dzieciom błądzić i radośnie dążyć do poprawy..."


zanetaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-28, 10:03   #2865
Oliweczka1985
Zakorzenienie
 
Avatar Oliweczka1985
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 4 158
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

Cytat:
Napisane przez eveewe Pokaż wiadomość
Wogole pochwale sie, ze dostalismy pochwale w zlobku, bo Marysia w grupie niemowlakow jest jedyna bez pieluchy wolajaca siku Na noc nadal mamy, bo pije duzo przed snem i sika duzo, ale caly dzien nawet z drzemka popoludniowa sucho.

Cytat:
Napisane przez mme_audrey Pokaż wiadomość
Mam małe zagmatwania rodzinno-zdrowotne i moje myśli krazą gdzie indziej... Przepraszam, że nie wywiązałam sie z obietnicy

Cytat:
Napisane przez Chelsea91 Pokaż wiadomość
Hej
Byłam dziś rano u rodzinnego. Dostałam tylko skierowanie na TSH chociaż prosiłam na przeciwciała Ta nasza polska służba zdrowia. Wzięłam też dla TŻ na morfologię. W poniedziałek zrobimy.
Julek lekko zakatarzony, cieplejszy ciut, coś kaszle ale to chyb a nie alergia. Mam obserwować, osłuchowo czysty.


Dzięki dziewczyny
Audrey a co się dzieje?
Brumku no właśnie wiem ale myślę że to ta tarczyca mogła tak namieszać, zresztą pewnie niedługo się dowiem a jak Twoje migreny?
Marina ja tak kiedyś czytałam po nocach teraz mi się nie chce.

Muszę posprzątać a mam lenia....
No niestety rodzinny może wystawic tylko na TSH, a te pozostałe badania hormonalne, to juz nie
Cytat:
Napisane przez aania_20 Pokaż wiadomość


Byłam na szczepieniu z Bartusiem dzisiaj, pani dr go obejrzała i była bardzo zadowolona, mówi że głowy bardzo wysoko nie podnosi, ale jest duży, główka też więc mu ciężko, ale podoba jej się że jest uparty i się stara
W sumie do neurologa nie dała skierowania, bo nie chciałam, nie widziała potrzeby kontroli więc dla samego skierowania na usg nie będę dziecka włóczyć, wolę za usg zapłacić.
Waży już 5,9 kg i ma 60 cm
Wkłucia poszły jako tako, chwilka płaczu ale szybko się uspokoił. Bardziej się Adaś awanturował, bo on też chciał "pik"
za wymiary Bartusia, a z główką dobrze że wszystko ok i że lekarka taka czujna(tak jak moja).
Cytat:
Napisane przez isiaok Pokaż wiadomość
U Was tez zimno???????????????????? ???????????Piaskownice wygladaja jak termy błotne
Zimno , ale komarom to nie przeszkadza
Cytat:
Napisane przez eveewe Pokaż wiadomość
Nie nadrabiam was:
4 lipca mam sie zglosic juz do szpitala, 5 pewno zrobia mi CC, bo maly ulozony posladkowo, ponadto tak wielki, ze nie udalo sie go pomierzyc, bo ani glowka, ani brzuszek ani kosc udowa sie nie zmiescila w kadrze
WOW! Ale ja podobnie jak Brumek myślę, że nie będzie taki WIELKI. KCIUKI I nas informuj ! Masz do nas kontakt tel.?
Cytat:
Napisane przez Natka_ Pokaż wiadomość
Domek miał tak główkę pogryzioną, że aż mu takie "guzy" powychodziły. Teraz psikam ziajką przeciw komarom i jest spokój
Ah, te komary...u nas w parku są pięknie wytrute, ani jednego nie zobaczysz.
Cytat:
Napisane przez Natka_ Pokaż wiadomość

Trzymajcie za mnie kciuki, jutro, w sobotę i w niedzielę mam najcięższe egzaminy Mało umiem, więc głównie liczę na szczęście...
Wszyscy mówili, że magisterka to już pikuś, a to nieprawda. Takiej sesji jak mam teraz jeszcze nie miałam. Kiedyś się nie uczyłam, bo mi się nie chciało, a teraz bym chciała a nie mam kiedy
KCIUKI dasz radę
Cytat:
Napisane przez SweetAngel1984 Pokaż wiadomość

a moje dziecko spalo dzis 5 godzin co bedzie w nocy robic no ale jak sie wstaje po 5 to tak potem jest
O wow i o której poszedł spać na noc?
Ja bym swoją pop 3 najpóźniej obudziła.
Cytat:
Napisane przez telik Pokaż wiadomość
ide po lampkę wina
takie fajne ostatnio znalazłam klik
Pyszniutkie, tez ostatnio je znalazłam


Hej.
Ale miałam armagedon...wróciłam w środę z pracy, Julcia spała, ale jak się obudziła to ledwo dychała, każdy oddech był bardzo ciężki, świszczący i mocno słyszalny Zadzwoniłam do P. on oczywiście stwierdził że przesadzam itd. że siedział z nia cały dzień i było w miarę ok, żeby dawać syropek itd., ale ja się uparłam i pojechaliśmy wieczorem do lekarza(jak wrócił do domu, to sam widział że jest kiepsko i przepraszał) szłam jak na skazanie-strasznie się bałam decyzji lekarza, bo myślałam że to zapalenie oskrzeli albo co gorsze.
Przy tym kaszlu była bardzo płaczliwa, wogóle nie chciała być na dworze, wymiotowała flegmą, o jedzeniu nawet mowy nie było. Co się okazało(lekarka była BARDZO nie miła i to był nocny dyżur)osłuchowo czysto, pytała czy leczyła/leczy się na duszności, w każdym bądź razie zaliciła nebulizator i leki do niego(jeden z nich pisała Monia). Wypożyczyłam go z apteki i nawet mowy nie było żeby przyłożyła buzię do maski dopiero jak usnęła, to P. Jej trzymał przy buzi. Chodzi to STRASZNIE głośno-Wasze też tak,. bo Wy chyba tez macie? Kazała następnego dnia pójść do swojego pediatry, więc rano pojechałam najpierw na chwile do pracy, potem stwerdziłam, że pojade do przychodni osobiście-udało się Ją zapisać i stwierdziłam że jednak wezmę dzień opieki, bo bez sensu żebym tak jeździła. Na umowioną godzinę pojechaliśmy do lekarza i gardło lekko przekrwione/uszko też, osłuchowo czysto i prawdopodobnie to jest alergia na coś...że dużo dzieci w poprzednim tygodniu przychodziło z alergiami.
Ale ta jedna dawka inhalowania tak mocno pomogła, że na drugi dzień całkiem inna dziewczynka, kasłała dużo mniej, nie była już taka marudna i wogóle. Lekarka dopisała jeszcze wit.C i wapno(witamina tez dla Mateuszka bo się smarczy jeszcze). Tamta lekarka z nocnego dyżuru kazała ją inhalować 5 razy dziennie a ona nawet o jednym nie chce słyszeć-nie ma opcji żeby założyć jej maskę i czekać te 15minut jest histeria, rzucanie się, ogromny płacz, no wszystko, krzyk... A ta wczorajsza powiedziała, że jak sie nie da to co zrobić-ja na siłe nie będę jej trzymała przez 15minut!Ale wieczorem chcielismy jej jeszcze zrobić i aby włączyłam-odrazu skoczyła jak oparzona, próbowaliśmy jeszcze jakies 15 razy, ale nic, za każdym włączeniem się budziła i probowała uciekać
Ale grunt, że jest już dobrze i to w sumie żadna choroba, a ta alergia na coś mam nadzieję, już nie powróci
__________________

"...w małych rączkach mieści się cała miłość …''

Juleńka
Mateuszek
Oliweczka1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-28, 10:22   #2866
Iwa_iw
Zakorzenienie
 
Avatar Iwa_iw
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 489
GG do Iwa_iw
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

Oliweczko to się strachu najadłaś
oby już się taki atak duszności nie powtórzył

nasz inhalator też głośny, ale Ali to nie przeszkadza
tak długo kazałam lekarką ją inhalować? 15 minut?
pytam bo my z tych leków co Ala nie raz ma to max 4-5 minut i leku w pojemniczku nie ma

helo
Hania ostatni dzień w przedszkolu
byłam z Alą w Tesco i jakieś wyprzedaże nawet są kupiłam Hani dżinsy za 21 zł i co najważniejsze - z regulacją w pasie
bardzo lubię ubrania z F&F, ale dla Hani zawsze tam problem ze spodniami bo jak na długość ok to w pasie za szerokie a jak tutaj tą gumkę do regulacji zobaczyłam to od razu wrzuciłam do wózka
na długość nawet za długie jeszcze, ale to dobrze bo teraz to jeszcze spodnie jako takie na styk ma, ale po lecie już będą na pewno za krótkie
__________________


HANIA 29.10.2008r.

ALUTKA 13.06.2011r.
Iwa_iw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-28, 11:36   #2867
Oliweczka1985
Zakorzenienie
 
Avatar Oliweczka1985
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 4 158
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

Cytat:
Napisane przez Iwa_iw Pokaż wiadomość
Oliweczko to się strachu najadłaś
oby już się taki atak duszności nie powtórzył

nasz inhalator też głośny, ale Ali to nie przeszkadza
tak długo kazałam lekarką ją inhalować? 15 minut?
pytam bo my z tych leków co Ala nie raz ma to max 4-5 minut i leku w pojemniczku nie ma
Wiesz co-tak dziwnie powiedziała ta lekarka-najpierw że 30 minut, potem że 30 to odstęp pomiedzy dawkami może być i w zasadzie nie było wiadomo ile czasu, ale P. tak samo mówił jak Ty, że to szybko ten lek ucieka i już nie ma czym inhalowac. Inhalowana była tylko raz i własnie tak było słychac jakby już się skończył lek. Dzisiaj jak uśnie to znowu spróbujemy.
__________________

"...w małych rączkach mieści się cała miłość …''

Juleńka
Mateuszek
Oliweczka1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-28, 12:11   #2868
eveewe
Zakorzenienie
 
Avatar eveewe
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 5 133
GG do eveewe
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

Cytat:
Napisane przez zanetaa88 Pokaż wiadomość
Ewe a ile Marysia ważyła? Jak to zleciało, jeszcze tydzień i Aleks będzie z Wami musisz robić jakieś dodatkowe badania do CC?
maysia 3330 g, ale ona raczej caly czas w teminie wychodzila i wlasnie taka "w sam raz". Nie, musze miec tylko te podstawowe i GBS. A jak cos bedzie potrzeba zrobia mi 4 lipca w szpitalu.

Oliweczko za tydzien sie dowiemy - teraz juz malo wazne ile wazy. Jejjak ta dupka mi sie gniezdzi przy szyjce i sie juz skraca to i tak dobrze ze za tydzien juz CC. Nie mam tu do nikogo kontaktu. Mam do Scio, ale ona czasem nie jest mobilna i ostatnio jej nie ma wyslij nr na priva to jak cos Tobie napisze a ty poinformujesz dziewczyny.
__________________
Nigdy nie odbieraj nikomu nadziei ! Może to jedyne co mu pozostało !

12.06.2010

Marysia - 11.08.2011

Aleks - 08-07-2013

Edytowane przez eveewe
Czas edycji: 2013-06-28 o 12:14
eveewe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-28, 14:40   #2869
zanka205
Zakorzenienie
 
Avatar zanka205
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 12 864
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

mam jedną fotkę Leny, Filipa nie zdążyłam sfocić bo pojechał zaraz po przedszkolu do mojego taty
wkleić w klubie?
__________________


"Dzieci są kotwicami, które trzymają matkę przy życiu"

zanka205 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-28, 16:08   #2870
SweetAngel1984
Zadomowienie
 
Avatar SweetAngel1984
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: LBN
Wiadomości: 1 521
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

Cytat:
Napisane przez Oliweczka1985 Pokaż wiadomość

O wow i o której poszedł spać na noc?
Ja bym swoją pop 3 najpóźniej obudziła.
a o dziwo po 20 jak zwykle i spal dzis do 8 ) chyba dlateg oze na dworze nie bylismy brak dotlenienia to i spac sie chcialo

ja mam inhalator uzywam od dwoch lat i za kazdym razem jak mam dluzsza przerwe t oigor sie go boi tez chodzi glosno ale jest skuteczny

tez mielismy pulmicort czy jakos tak ten co monia pisala tylko ze to steryd wiec ja sie bronilam rekami i nogami miaalam raz i wiecej nie chcialam )

ventolin ja biore i to zbawienie dla duszy a raczej oskrzeli ))

a igor mial ostatnio na kaszel alergiczny jeszcze Berodual tez na recepte ale wlasnie do inhalacji wkrapia sie pol na pol z sola fizjologiczna i tez pomoglo

Dziewczyny doradzcie mam zamiar robic plytki na balkonie tylko nie iwem jaki kolor jestem sama wiec moze macie jakies pomysly np jakie wy macie u siebie
SweetAngel1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-28, 16:23   #2871
Iwa_iw
Zakorzenienie
 
Avatar Iwa_iw
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 489
GG do Iwa_iw
Odp: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-08

My właśnie ten berodual na oskrzela mamy i mucosolvan do inhalacji.

Na balkonie to ją mam zwykły szary gres położony

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________


HANIA 29.10.2008r.

ALUTKA 13.06.2011r.
Iwa_iw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-28, 18:12   #2872
isiaok
Rozeznanie
 
Avatar isiaok
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 787
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

Witam!

Cytat:
Napisane przez 83monia Pokaż wiadomość

artur nie byl we wtorek na kucykach na wycieczce bo lalo. bedzie mial 2go lipca i wtedy juz nie chodzi do przedszkola, ale w drodze wyjatku mam go rpzyprowadzic i jeszcze sie hamsko wprosilam i bede robic za matke-pomoc pani przedszkolanki i jeszcze kinie zabieram
No ładnie sie wbiłas

Cytat:
Napisane przez eveewe Pokaż wiadomość
Nie nadrabiam was:
4 lipca mam sie zglosic juz do szpitala, 5 pewno zrobia mi CC, bo maly ulozony posladkowo, ponadto tak wielki, ze nie udalo sie go pomierzyc, bo ani glowka, ani brzuszek ani kosc udowa sie nie zmiescila w kadrze
Czyli duży chłopczyk-chyba lepsza cc w takim wypadku
nie martw sie, bedzie dobrze

Cytat:
Napisane przez Natka_ Pokaż wiadomość

-Co kupiłam napisałam wyżej, a z mieszkania biorę tylko to co sobie sama kupiłam, a co nie było "moje" to zostawiam (pisałam Wam kiedyś w jakich okolicznościach wprowadziłam się do Tż On chce żebym czuła się w końcu jak u siebie).
Ja tez do domu brałam tylko swoje rzeczy fajnie mieć w końcu w swoich szafkach swoje 6 talerzy a nie 10 tesciowej , 5 mamy i 3 jeszcze nie wiadomo skad
Moja tesciowa do tej pory nie może zrozumieć jak moge miec tylko 2 obrusy i 2 komplety reczników...i za kazdym razem wpycha mi swoje stare

Cytat:
Napisane przez telik Pokaż wiadomość
BRUMCIU
A CO TAKIEGO WAS TAK ZAABSORBOWAŁO?
a kuchnia miała być biała prowansalska a bedzie szara nowoczesna
wklejam foto z ekspozycji
A wiesz, że obstawiałam taką rustykalno-prowansalska? Ale widze, że podobna do tej waszej "starej". Wyspe tez robicie? Bardzo mi sie podobała tamta

Sweet Nie mam balkonu ale tez bym chyba postawiła na jakis matowy gres antypoślizgowy

OliweczkaNie rozumiem tej "baby"...im sie wydaje,że z dzieckiem sie jezdzi w nocy dla rozrywki?
Dobrze, ze to nie zadne zapalenie skoro tak zle znosi inhalacje
Ewka tez sie boi tego buczenia...

Ewka połamała dzisiaj w warzywniaku szparagi i objadła sie kradzionymi truskawkami
W kazdym warzywniaku tak ciasno a dziadki macaja kazdego pomidora po 15min i mi dziecko grzebało po skrzynkach

Poki co dzien bez wpadki!
Drzemka z sucha pielucha, ktora szybko sciagneła po przebudzeniu i siadła na nocnik. Po spacerze to samo!
Wieszałysmy pranie w suszarni i padło magiczne "biba"!!!Zanim zbiegłysmy do mieszkania troche minęło a dzielnie zaciskała nogi i zrobiła kupe dopiero na nocnik
Moze przelom!Wszystkie kaloryfery obwieszone spodniami
isiaok jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-28, 18:54   #2873
Gomra
Zakorzenienie
 
Avatar Gomra
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 12 751
GG do Gomra
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

Cytat:
Napisane przez 83monia Pokaż wiadomość
gomra - my mamy leki do inhalacji, pulmicort i ventolin, ale to na recepte wlasnie. u nas wprawdzie to artura leki ale pediatra pozwala dawac kindze jak ma mocny kaszel. dziala szybko a kinga rzadko mocno chora wiec mamy jescze zapas leku
też mamte oba leki do bartka, ale boje się sama podać, mówisz żeby spróbować?
Gomra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-28, 19:44   #2874
telik
Wtajemniczenie
 
Avatar telik
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: oleśnica
Wiadomości: 2 882
GG do telik
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

Sweet jeśli mowa o płykach na balkon odpowiedz jest jedna mrozoodporne, i bardzo wytrzymałe na wahania temperatury, akolor taki żeby pasował Cid od reszty tj donic, kwiatów, itd
Brumciu miałam niezłą "rozkminke" z kuchnią. ta którą wkleiłaś tez mi sie podobała, ale na żywo wygrała ta lakierowana
Isia brawa za kolejne postępy w odpieluchowaniu.
a szparagi zapewne musiałaś kupić?
Ostatnio Jas w sklepie odwiął sreberko z margaryny palmy i zanurzył tam całego paluszka
wyspy nie bedzie-miejsca brak
ale bedzie prawdziwy stół z kresłami, co mmnie bardzo cieszy
__________________
telik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-28, 20:57   #2875
pieleszka
Wtajemniczenie
 
Avatar pieleszka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 869
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

hej
wpadam na szybko, by pomęczyć Was trochę "obiecanymi" zdjęciami z serduszkowego pikniku
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (257,9 KB, 44 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (131,0 KB, 50 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 6.jpg (275,5 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 7.jpg (140,7 KB, 45 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5.jpg (165,2 KB, 39 załadowań)
__________________
Haneczka

Kobiety nigdy nie zrozumiesz. Nawet jeśli jesteś kobietą! (A.J.Cronin)
pieleszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-28, 21:32   #2876
brumek
Zakorzenienie
 
Avatar brumek
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wa-wa
Wiadomości: 8 001
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

Moje dziecko zostanie hodowcą kaczek Może je karmić godzinami


Cytat:
Napisane przez Oliweczka1985 Pokaż wiadomość
Ale miałam armagedon...wróciłam w środę z pracy, Julcia spała, ale jak się obudziła to ledwo dychała, każdy oddech był bardzo ciężki, świszczący i mocno słyszalny Zadzwoniłam do P. on oczywiście stwierdził że przesadzam itd. że siedział z nia cały dzień i było w miarę ok, żeby dawać syropek itd., ale ja się uparłam i pojechaliśmy wieczorem do lekarza(jak wrócił do domu, to sam widział że jest kiepsko i przepraszał) szłam jak na skazanie-strasznie się bałam decyzji lekarza, bo myślałam że to zapalenie oskrzeli albo co gorsze.
Przy tym kaszlu była bardzo płaczliwa, wogóle nie chciała być na dworze, wymiotowała flegmą, o jedzeniu nawet mowy nie było. Co się okazało(lekarka była BARDZO nie miła i to był nocny dyżur)osłuchowo czysto, pytała czy leczyła/leczy się na duszności, w każdym bądź razie zaliciła nebulizator i leki do niego(jeden z nich pisała Monia). Wypożyczyłam go z apteki i nawet mowy nie było żeby przyłożyła buzię do maski dopiero jak usnęła, to P. Jej trzymał przy buzi. Chodzi to STRASZNIE głośno-Wasze też tak,. bo Wy chyba tez macie? Kazała następnego dnia pójść do swojego pediatry, więc rano pojechałam najpierw na chwile do pracy, potem stwerdziłam, że pojade do przychodni osobiście-udało się Ją zapisać i stwierdziłam że jednak wezmę dzień opieki, bo bez sensu żebym tak jeździła. Na umowioną godzinę pojechaliśmy do lekarza i gardło lekko przekrwione/uszko też, osłuchowo czysto i prawdopodobnie to jest alergia na coś...że dużo dzieci w poprzednim tygodniu przychodziło z alergiami.
Ale ta jedna dawka inhalowania tak mocno pomogła, że na drugi dzień całkiem inna dziewczynka, kasłała dużo mniej, nie była już taka marudna i wogóle. Lekarka dopisała jeszcze wit.C i wapno(witamina tez dla Mateuszka bo się smarczy jeszcze). Tamta lekarka z nocnego dyżuru kazała ją inhalować 5 razy dziennie a ona nawet o jednym nie chce słyszeć-nie ma opcji żeby założyć jej maskę i czekać te 15minut jest histeria, rzucanie się, ogromny płacz, no wszystko, krzyk... A ta wczorajsza powiedziała, że jak sie nie da to co zrobić-ja na siłe nie będę jej trzymała przez 15minut!Ale wieczorem chcielismy jej jeszcze zrobić i aby włączyłam-odrazu skoczyła jak oparzona, próbowaliśmy jeszcze jakies 15 razy, ale nic, za każdym włączeniem się budziła i probowała uciekać
Ale grunt, że jest już dobrze i to w sumie żadna choroba, a ta alergia na coś mam nadzieję, już nie powróci
Ale stres DObrze, że to nic groźnego i że już jej lepiej
Nasz inhalator jest STRASZNIE głośny

Cytat:
Napisane przez Iwa_iw Pokaż wiadomość
byłam z Alą w Tesco i jakieś wyprzedaże nawet są kupiłam Hani dżinsy za 21 zł i co najważniejsze - z regulacją w pasie
bardzo lubię ubrania z F&F, ale dla Hani zawsze tam problem ze spodniami bo jak na długość ok to w pasie za szerokie a jak tutaj tą gumkę do regulacji zobaczyłam to od razu wrzuciłam do wózka
na długość nawet za długie jeszcze, ale to dobrze bo teraz to jeszcze spodnie jako takie na styk ma, ale po lecie już będą na pewno za krótkie
Ja wszystkie spodnie zawsze od razu zwężam. I to po kilka cm w pasie Z Tesco lubię dresy. Ale właśnie nigdy na takie z regulacją nie trafiłam Zawsze muszę przeszywać.

Cytat:
Napisane przez isiaok Pokaż wiadomość
Ewka połamała dzisiaj w warzywniaku szparagi i objadła sie kradzionymi truskawkami
W kazdym warzywniaku tak ciasno a dziadki macaja kazdego pomidora po 15min i mi dziecko grzebało po skrzynkach


Poki co dzien bez wpadki!
Drzemka z sucha pielucha, ktora szybko sciagneła po przebudzeniu i siadła na nocnik. Po spacerze to samo!
Wieszałysmy pranie w suszarni i padło magiczne "biba"!!!Zanim zbiegłysmy do mieszkania troche minęło a dzielnie zaciskała nogi i zrobiła kupe dopiero na nocnik
Moze przelom!Wszystkie kaloryfery obwieszone spodniami
- Ewa, jesteś boska Chociaz i Tymek zawsze na bazarze podkrada pomidory i ogórki ze straganów, jak ja jestem zajęta płaceniem
- No braaaaawo klask i:

Cytat:
Napisane przez telik Pokaż wiadomość
Brumciu miałam niezłą "rozkminke" z kuchnią. ta którą wkleiłaś tez mi sie podobała, ale na żywo wygrała ta lakierowana
Z tych białych własnie obstawiałm jedną taką lakierowaną. Może dlatego, że mi się marzy lakierowana biała kuchnia Zresztą, jak patrzę na te w Ikei, to co najmniej połowa z nich mi się marzy

Cytat:
Napisane przez pieleszka Pokaż wiadomość
hej
wpadam na szybko, by pomęczyć Was trochę "obiecanymi" zdjęciami z serduszkowego pikniku
Ależ one ma cudną tę buzię Za rzadko ją pokazujesz!
Fajny pomysł z malowaniem farbami po tym foliowym parkaniku. Założę się, że u Tymcia byłby to wielki hit
I widzę, że mamusia też skorzystała z atrakcji Ustrzeliłaś coś? Albo kogoś?


Jutro moja mama wyprawia imieniny imieniny. Piekę jej jedno ciacho, z ostatnich truskawek. Siedzi w piekarniku i pięknie pachnie
Takie: http://arabeskawaniliowa.blogspot.co...kawkami-i.html
__________________
........................
brumek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-28, 23:16   #2877
mme_audrey
Raczkowanie
 
Avatar mme_audrey
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 278
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

Telik, my mamy chyba ten dam model frontów, tylko czerwone (w jednej szafce białe)
mme_audrey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-29, 05:37   #2878
aania_20
Zakorzenienie
 
Avatar aania_20
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4 494
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

dzień dobry

Oliweczko, ale się stresu najedliście, współczuję. Durna lekarka

Telik, świetna jest ta kuchnia

iwa_iw, też lubię ubrania z F&F, a dla Adasia mam kilka par spodni w których dopiero niedawno zauważyłam gumkę do regulacji...sprytna jestem, no nie? Za szerokie spodnie (czyli prawie wszystkie) ściągam tymi gumkami albo zakłada szelki

Isiaok, Ewka chciała po prostu jakość sprawdzić jak rasowy kontroler

Adasia w czwartek wieczorem pszczoła ugryzła :/ Przybiegł od razu, wyjęłam żądło, przyłożyłam czosnek, dostał wapno w syropie i na szczęście ani trochę opuchlizny nie było.
Nie mógł się doczekać w przychodni pik, to miał w zamian...

Pieleszko, zdjęcia śliczne

Jadę przed południem do masażysty, niech mi kręgosłup poustawia. Odebrałam zdjęcie rtg to z opisu jakieś dziwne rzeczy wynikają, zobaczymy co się z tym da zrobić.
__________________
"...Ale miłość - kiedy jedno spada w dół,
drugie ciągnie je ku górze... "

aania_20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-29, 07:34   #2879
SweetAngel1984
Zadomowienie
 
Avatar SweetAngel1984
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: LBN
Wiadomości: 1 521
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

Cytat:
Napisane przez Iwa_iw Pokaż wiadomość
My właśnie ten berodual na oskrzela mamy i mucosolvan do inhalacji.

Na balkonie to ją mam zwykły szary gres położony

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Cytat:
Napisane przez telik Pokaż wiadomość
Sweet jeśli mowa o płykach na balkon odpowiedz jest jedna mrozoodporne, i bardzo wytrzymałe na wahania temperatury, akolor taki żeby pasował Cid od reszty tj donic, kwiatów, itd

Hmmm..... wlaśnie chce jakis gres mrozo odporny itp to juz wiem ale..... mam wlasnie problem z kolorem bo to jak moze pamietacie albo i nie jest dom babci i niestety wszystko jest babcine a ja nie moge tego narazie remontowac moze kiedys bedzie moje i wtedy zrobie po swojemu narazie od dupy strony musze zaczac czyli od balkonu bo tam jest goly cement :/

mam kilku faworytów ale nie moge sie zdecydowac (to takie babskie :P )
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg images.jpg (10,8 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg jj.jpg (23,1 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg imagesm.jpg (16,1 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg n.jpg (14,4 KB, 5 załadowań)
SweetAngel1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-29, 07:58   #2880
brumek
Zakorzenienie
 
Avatar brumek
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wa-wa
Wiadomości: 8 001
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

Dzień dobry

U nas noc nieprzespana, za to przepłakana i przeleżana na moich kolankach... A wszystko to z powodu jednej małej piąteczki, która dziś się w pełnej krasie w buzi objawiła

Cytat:
Napisane przez aania_20 Pokaż wiadomość
Adasia w czwartek wieczorem pszczoła ugryzła :/ Przybiegł od razu, wyjęłam żądło, przyłożyłam czosnek, dostał wapno w syropie i na szczęście ani trochę opuchlizny nie było.
Nie mógł się doczekać w przychodni pik, to miał w zamian...
Brrr, pszczoła potrafi zaboleć! Mówisz, że czosnek i wapno sa takie skuteczne? U nas się zawsze surową cebulę przykładało, ale i tak puchło i bolało.


Aniu, a co to za DZIWNE rzeczy?
__________________
........................
brumek jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:15.