Czy czujesz się piękna? Zalety kontra wady – co wymienisz szybciej? PART II - Strona 111 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-06-28, 19:27   #3301
xnika
Rozeznanie
 
Avatar xnika
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 996
Dot.: Czy czujesz się piękna? Zalety kontra wady – co wymienisz szybciej? PART II

Cytat:
Napisane przez Antymionka Pokaż wiadomość
O jeny, to musi być wspaniały! Masz zły humor, patrzysz w takie oczka i już się uśmiechasz
Chciałam wrzucić zdj bo mam na tel ale za duży rozmiar. Oczęta ma ogromne, niebieskie i długa sierść, jest co tulic (a on uwielbia pieszczoty i mizianie) czasami tylko sie wkurzam jak mam jego sierść w oku albo na rzesach :p
xnika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-28, 19:32   #3302
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 5 005
Dot.: Czy czujesz się piękna? Zalety kontra wady – co wymienisz szybciej? PART II

Cytat:
Napisane przez xnika Pokaż wiadomość
Chciałam wrzucić zdj bo mam na tel ale za duży rozmiar. Oczęta ma ogromne, niebieskie i długa sierść, jest co tulic (a on uwielbia pieszczoty i mizianie) czasami tylko sie wkurzam jak mam jego sierść w oku albo na rzesach :p
To zmniejszaj i dawaj nam tutaj, mamy zwierzęcy tydzień i pokazujemy swoje zwierzątka

---------- Dopisano o 20:32 ---------- Poprzedni post napisano o 20:29 ----------

Cytat:
Napisane przez Ewuniaa16 Pokaż wiadomość

Oo to jakbyś mogła zobaczysz? A może ja taka jestem ślepa i u mnie w Rossie tez są Kurde nie widziałam ich...
Szkoda mi było tego kotka, znaczy ja go w domu nie trzymam - mamy gospodarstwo, którego już co prawda nie prowadzimy, ale budynki pozostały, także kotek ma sporo miejsca i już zdążył zaprzyjaźnić się z moimi dwoma innymi kocurkami
Pewnie że zobaczę wejdę od razu na telefon żeby napisać, jakoś po 12:30 koło 13 powinnam być w Rossie. Ale są teraz tylko trzy olejki, prawda? Bo całkowicie wycofali te z zakrętką, i są teraz tylko z pompkami (co jest bardzo wygodne, to opakowanie sobie zostawię też na inne rzeczy )
Ja też mam kotki na dworzu, i to dwa jak uda mi się je złapać to zrobię wam zdjęcia
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-28, 19:33   #3303
201704240919
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 401
Dot.: Czy czujesz się piękna? Zalety kontra wady – co wymienisz szybciej? PART II

Niby dostępne są teraz tylko dwa : "migdał i papaja" i "brzoza i pomarańcza"
201704240919 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-28, 19:49   #3304
xnika
Rozeznanie
 
Avatar xnika
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 996
Dot.: Czy czujesz się piękna? Zalety kontra wady – co wymienisz szybciej? PART II

Proszę bardzo o to Killer
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg image.jpg (140,5 KB, 11 załadowań)
xnika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-28, 19:52   #3305
201704240919
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 401
Dot.: Czy czujesz się piękna? Zalety kontra wady – co wymienisz szybciej? PART II

Cytat:
Napisane przez xnika Pokaż wiadomość
Proszę bardzo o to Killer

O mój Boże jaki wielki kochanyy kotek
201704240919 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-28, 19:55   #3306
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 5 005
Dot.: Czy czujesz się piękna? Zalety kontra wady – co wymienisz szybciej? PART II

Cytat:
Napisane przez Ewuniaa16 Pokaż wiadomość
Niby dostępne są teraz tylko dwa : "migdał i papaja" i "brzoza i pomarańcza"
Noe rozumiem tego Rossmanna, wycofuje najlepsze produkty..

---------- Dopisano o 20:55 ---------- Poprzedni post napisano o 20:54 ----------

Cytat:
Napisane przez xnika Pokaż wiadomość
Proszę bardzo o to Killer
Jaki piękny! Też chcę takiego Pusia Jak będę mieć swoje mieszkanie to na pewno sobie takiego zaadoptuję.
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-28, 19:57   #3307
xnika
Rozeznanie
 
Avatar xnika
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 996
Dot.: Czy czujesz się piękna? Zalety kontra wady – co wymienisz szybciej? PART II

I to jaki kochany macie jeszcze jedna fote
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg image.jpg (95,3 KB, 12 załadowań)
xnika jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-06-28, 20:02   #3308
201703241651
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 1 680
Dot.: Czy czujesz się piękna? Zalety kontra wady – co wymienisz szybciej? PART II

Cytat:
Napisane przez xnika Pokaż wiadomość
Proszę bardzo o to Killer
Wyobrażam sobie jakie ma miękkie futerko
201703241651 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-28, 20:10   #3309
kudlik_kk
Zakorzenienie
 
Avatar kudlik_kk
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 26 724
Dot.: Czy czujesz się piękna? Zalety kontra wady – co wymienisz szybciej? PART II

Cytat:
Napisane przez fallenart91 Pokaż wiadomość
Trzeba było podbijać Siema, jestem kudlik i... straszna ze mnie diablica
No jak on mi mignął a ja zapomniałam jak się nazywam no

Cytat:
Napisane przez Hadilan Pokaż wiadomość
Ale to chodzi o aparycję, czy po prostu miał to "coś", czego żaden przedtem nie miał?
Chodzi o wszystko, był mówiąc kolokwialnie piękny - taki ideał mojego faceta w każdym calu... Piękne oczy, włosy, wysoki, postularny piękny kolor cery bez najmniejszej skazy.... ideał!!!!!! No i ponoć jest super z charakteru....

Cytat:
Napisane przez pauleta89 Pokaż wiadomość
Oooo a skąd Ty wiesz już że ma!?? Trzeba było chociaż zagadać Podobno nie ma takiej ściany której się nie da przesunąć
Bo to kurna poniekąd znajomy mojego tż i wie, że żonaty i dzieciaty....

Cytat:
Napisane przez Antymionka Pokaż wiadomość
A ja dziś zrobiłam moją ulubioną sałatkę, i zapowiada się wieczór filmowy
Jaką sałatkę?

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Ewuniaa16 weszłam w Twój profil żeby zobaczyć rysunki. Są piękne!
Zazdroszczę talentu


A wracając jeszcze do chipsów, to własnie zaczęło mi się robić po nich niedobrze Chyba przesadziłam
Ja dziś też żarłam chipsy. Też mnie po nich w żołędziu nie tak było



Co do zwierząt: ja mam Tanisia (ostatnio mi dał nogę z klatki) i sukę, ale pies bardziej ojca a Tedi mój i synka
__________________





21. 10. 2015 - teoria: podejście pierwsze i ostatnie: 74 / 74
03. 12. 2015 - praktyka: podejście pierwsze i ostatnie


kudlik_kk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-28, 20:14   #3310
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 5 005
Dot.: Czy czujesz się piękna? Zalety kontra wady – co wymienisz szybciej? PART II

Cytat:
Napisane przez kudlik_kk Pokaż wiadomość
Jaką sałatkę?
Makaron (najlepiej świderki), do tego podsmażona kiełbasa/szynka, cebula usmażona, ser pokrojony w kostkę i to wszystko wymieszane z ketchupem

Edytowane przez Antymionka
Czas edycji: 2013-06-28 o 20:15
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-28, 20:17   #3311
fallenart91
Zadomowienie
 
Avatar fallenart91
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 784
Dot.: Czy czujesz się piękna? Zalety kontra wady – co wymienisz szybciej? PART II

Cytat:
Napisane przez xnika Pokaż wiadomość
Proszę bardzo o to Killer
Kiedy mogę wpaść i go wymiziać?

Cytat:
Napisane przez Antymionka Pokaż wiadomość
Makaron (najlepiej świderki), do tego podsmażona kiełbasa/szynka, cebula usmażona, ser pokrojony w kostkę i to wszystko wymieszane z ketchupem
Pewnie rób nam smaka, rób...
fallenart91 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-28, 20:22   #3312
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 5 005
Dot.: Czy czujesz się piękna? Zalety kontra wady – co wymienisz szybciej? PART II

Cytat:
Napisane przez fallenart91 Pokaż wiadomość
Pewnie rób nam smaka, rób...

Sporo mi zostało, jak wszystkie wpadniecie to dostaniecie po małym kawałeczku, wtedy nam nie zaszkodzi..
A propo chipsów, to nie jem wcale czasem skubnę jednego, dwa jak ktoś ma ale tak to mnie nie kręcą.
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-28, 20:31   #3313
kudlik_kk
Zakorzenienie
 
Avatar kudlik_kk
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 26 724
Dot.: Czy czujesz się piękna? Zalety kontra wady – co wymienisz szybciej? PART II

Cytat:
Napisane przez Antymionka Pokaż wiadomość
Makaron (najlepiej świderki), do tego podsmażona kiełbasa/szynka, cebula usmażona, ser pokrojony w kostkę i to wszystko wymieszane z ketchupem
O jeziuuuuuuuu! Jutro zrobię!!!
__________________





21. 10. 2015 - teoria: podejście pierwsze i ostatnie: 74 / 74
03. 12. 2015 - praktyka: podejście pierwsze i ostatnie


kudlik_kk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-28, 20:44   #3314
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 5 005
Dot.: Czy czujesz się piękna? Zalety kontra wady – co wymienisz szybciej? PART II

Cytat:
Napisane przez kudlik_kk Pokaż wiadomość
O jeziuuuuuuuu! Jutro zrobię!!!
Jeśli chodzi o proporcje, ja robię na oko. Najlepiej smakuje na zimno
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-28, 20:46   #3315
kudlik_kk
Zakorzenienie
 
Avatar kudlik_kk
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 26 724
Dot.: Czy czujesz się piękna? Zalety kontra wady – co wymienisz szybciej? PART II

Cytat:
Napisane przez Antymionka Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o proporcje, ja robię na oko. Najlepiej smakuje na zimno
Już czuję ten smak! Kocham śmazonom kiełbachę
__________________





21. 10. 2015 - teoria: podejście pierwsze i ostatnie: 74 / 74
03. 12. 2015 - praktyka: podejście pierwsze i ostatnie


kudlik_kk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-28, 21:41   #3316
pauleta89
Wtajemniczenie
 
Avatar pauleta89
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 2 985
Dot.: Czy czujesz się piękna? Zalety kontra wady – co wymienisz szybciej? PART II

Cytat:
Napisane przez xnika Pokaż wiadomość
Powracam do was ten tydzień był straszny, konferencje, próby na zakończenie i masa papierkowej roboty, a o tym co mam zrobić na konferencje sierpniowa nawet nie wspomnę.

Przy okazji dowiedziałam sie kto poszedł na skargę ( mama ucznia z I kl który ma u mnie jedynkę, wczoraj wychowawczyni mówi mi ze ta baba jej powiedziała ze ja juz we wrześniu nie będę pracowała w tej szkole wrrr).

A teraz coś z milszych rzeczy mam puder Loreal Bb magique jest super
O matko ale babsko wredne!

---------- Dopisano o 22:34 ---------- Poprzedni post napisano o 22:33 ----------

Cytat:
Napisane przez Antymionka Pokaż wiadomość
Jeżeli chcesz, mogę jutro skoczyć do Rossa bo mam po drodze i zobaczyć czy jest.
Z tego co widziałam, mieli chyba dostawę, a byłam w Rossmannie w Sopocie, gdzie na prawdę przewija się co dzień multum turystów i mieszkańców.



Z tego co zauważyłam, eko sklepy są własnie w takich miejscach. Kiedyś zamówiłam, i chciałam odebrać osobiście, i wiedziałam gdzie to jest. No i idę, są pawilony pod blokami, i obok budka gdzie jest napis tego sklepu, wchodzę, czekam a tam był sklep spożywczy i dopiero poszłam dalej i była jakaś mała strzałka do tego sklepu, i on był w pomieszczaniu przeznaczonym na biuro, gdzie było okropnie duszno, a chyba kosmetyki niezbyt mogą być przechowywane w takich warunkach. Oni tam mieli nawet żywność ekologiczną, i jakąś jedną małą lodóweczkę..
No nie bardzo to warunki na ekokosmetyki które powinny być przechowywane w lodóweczce bez dostępu światła:| Zresztą to samo dotyczy żywności. A dodatkowo zniechęcają klientów taką duszną atmosferą i warunkami jak z namiotu:|

---------- Dopisano o 22:34 ---------- Poprzedni post napisano o 22:34 ----------

Cytat:
Napisane przez Hadilan Pokaż wiadomość
Eeee... To nie jest wcale takie niemożliwe Parę razy już olejowałam włosy rosołem Tudzież inną zupą.
No w sumie przy Twojej długości Mi też czasami się zdarza

---------- Dopisano o 22:35 ---------- Poprzedni post napisano o 22:34 ----------

Cytat:
Napisane przez magsch Pokaż wiadomość
To widze ze dzis jest dzien obzartucha ja czekam na chrupiace skrzydelka specjalnosc mojego TZ...
A i u mnie koniec laby koniec szkoly u synka,zaczynaja sie wakacje i bede miala hardcore przez dwa miesiace
Ojej zjadłabym
O synuś się cieszy a mama narzeka

---------- Dopisano o 22:36 ---------- Poprzedni post napisano o 22:35 ----------

Cytat:
Napisane przez Ewuniaa16 Pokaż wiadomość
Ok
Spoko dam znać jak staruje.. tylko jakąś mila duszyczka musi mi pomoc bo ja to lipa jestem i nie wiem czy ogarnę technicznie tego bloga
A pozdrowię, raz miałam okazje jak mnie z vivy capnęli na Sopocie, nie wiedziałam co powiedzieć i pozdrowiłam babcie z mojego wiejskiego zagaju
No i babcia była pozdrowiona i było jej miło w wiejskim zagaju

E coś Ty ogarniesz;D Ja też miałam problemy na początku ale na bloggerze jest przejrzyście w sumie

---------- Dopisano o 22:36 ---------- Poprzedni post napisano o 22:36 ----------

Cytat:
Napisane przez alamirka Pokaż wiadomość
Która? Bo mi ten 3 minutowy rekonstruktor tak troszkę i niestety muszę oszczędnie na same końce tylko używać

A ja właśnie po pierwszym uzyciu Nivea balsamu pod prysznic i wrażenia poztytywne Błyskawicznie rozsmarowuje się na mokrej skórze, pozostawia ładny zapaszek, spłukuje się łatwo, i po wytarciu efekt nałozonego balsamu. Jak się człowiek śpieszy to git jest
A mi właśnie ta druga odżywka obciąża:|

Ta 3 minutowa nawet nie tak bardzo

O to fajne to Nivea, może sobie kupię

---------- Dopisano o 22:37 ---------- Poprzedni post napisano o 22:36 ----------

Cytat:
Napisane przez Ewuniaa16 Pokaż wiadomość
Dziewczyny zapomniałam napisać, że zaadoptowałam tudzież przygarnęłam kota, dość spory, ale mnie zauroczył, ponieważ był bardzo przyjaźnie i pozytywnie nastawiony. Straszna z niego chudzinka, ale mam nadzieję, że coś na to poradzimy a poprzednich właścicieli niech grom jasny strzeli
Zamieszczam jego fotkę bo dziś coś mnie naszło na robienie zdjęć
Ojej jaki piękny
Wspaniałe umaszczenie!
Odżywisz go i będzie kocur jak Pudzian!

---------- Dopisano o 22:39 ---------- Poprzedni post napisano o 22:37 ----------

Cytat:
Napisane przez xnika Pokaż wiadomość
Proszę bardzo o to Killer
Jaki piękny i dostojny

---------- Dopisano o 22:41 ---------- Poprzedni post napisano o 22:39 ----------

Cytat:
Napisane przez Antymionka Pokaż wiadomość
Makaron (najlepiej świderki), do tego podsmażona kiełbasa/szynka, cebula usmażona, ser pokrojony w kostkę i to wszystko wymieszane z ketchupem
!
Muszę wypróbować

A ja jadłam na śniadanie omlet na słodko:
jajka 2, płatki owsiane na oko, 2 łyżeczki cukru pudru i 2 krople aromatu waniliowego

Dżemorem posmarowany i pyyyyyycha!!!
__________________
Zapuszczam włosy: 40 cm-->95 cm!

Od 11 marca 2015-wege-kierowca




pauleta89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-28, 21:42   #3317
pauleta89
Wtajemniczenie
 
Avatar pauleta89
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 2 985
Dot.: Czy czujesz się piękna? Zalety kontra wady – co wymienisz szybciej? PART II

Dobranoc kochane babuszki moje
__________________
Zapuszczam włosy: 40 cm-->95 cm!

Od 11 marca 2015-wege-kierowca




pauleta89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-28, 21:58   #3318
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 698
Dot.: Czy czujesz się piękna? Zalety kontra wady – co wymienisz szybciej? PART II

Cytat:
Napisane przez kas_fiuka Pokaż wiadomość
Ewa, polecasz może jakiegoś bloga o włosach? najlepiej takiego, gdzie właścicielka ma cienkie, pozbawione objętości włosy o niskiej porowatości, przetłuszczające się bardzo? Bo chciałabym jakoś się moimi zająć, porządnie nawilżyć, bo włosy są zdrowe, ale suche mniej więcej od połowy długości i szczególnie na końcach, poszukać dobrych masek, może jakieś płukanki. Bo mam dość tego, że muszę je myć codziennie i na dodatek są takimi flaczkami.

Miałam kupić szampon i przypomiałyście mi o Dove! Ja to czasem nie myśle. Ciekawe poza tym co dostaniemy. Myślę, że będzie to coś raczej uniwersalnego. Jakie jest wasze zdanie?
Ja od siebie polecam blogi:
Siempre la belleza (blog dla każdych włosów);
Italiany biochemiczny zakątek.

Chciałabym od Dove coś bezsilikonowego lub ewentualnie ciężki kaliber do stosowania raz na miesiąc lub coś na same końcówki


Super macie zwierzaki, a to moje, na pewno z kotkami by się polubiły to mojego syna koszatniczki, nie są może tak urocze, ale to tylko wygląd, pozory, mówię Wam:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1030355.jpg (86,2 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1030227.jpg (54,1 KB, 13 załadowań)
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-29, 05:42   #3319
izzzunia
Raczkowanie
 
Avatar izzzunia
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Bielsko Biała/ Birmingham Uk
Wiadomości: 177
Dot.: Czy czujesz się piękna? Zalety kontra wady – co wymienisz szybciej? PART II

Cytat:
Napisane przez xnika Pokaż wiadomość
Proszę bardzo o to Killer
Ooooooo Jaki słodziak
__________________
C I S Z A
Na widok kosmetyków wyglądasz tak :
Podobają choć Ci się choć troszkę moje opinie na kwc ???

Zajrzyj na http://izzunia.blogspot.com

ja też kocham kosmetyki ....
i za każde dobre słowo dziękuję
izzzunia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-29, 06:13   #3320
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 5 005
Odp: Dot.: Czy czujesz się piękna? Zalety kontra wady – co wymienisz szybciej? PART I

Cytat:
Napisane przez pauleta89 Pokaż wiadomość

No nie bardzo to warunki na ekokosmetyki które powinny być przechowywane w lodóweczce bez dostępu światła:| Zresztą to samo dotyczy żywności. A dodatkowo zniechęcają klientów taką duszną atmosferą i warunkami jak z namiotu:|

!
Muszę wypróbować

A ja jadłam na śniadanie omlet na słodko:
jajka 2, płatki owsiane na oko, 2 łyżeczki cukru pudru i 2 krople aromatu waniliowego

Dżemorem posmarowany i pyyyyyycha!!!
Dokładnie. Miałam ochotę jak najszybciej wyjść stamtąd..
A próbuj próbuj, gdybyście miały jakieś problemy ro piszcie
Twoje sniadanko także muszę wypróbować, ale dopiero jutro bo dziś jadę na praktykę więc zjem coś na szybko

A co do Dove, chciałabym coś na końcówki
Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.[/QUOTE]



Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-29, 06:39   #3321
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Czy czujesz się piękna? Zalety kontra wady – co wymienisz szybciej? PART II

To ja Wam pokażę mojego kocura - oto Bobo
Przybłąkał się parę lat temu i już został. Chyba ma coś z rasowca, przez tę szaro-srebrną sierść


A te koszatniczki urocze Ja chciałam mieć kiedyś szczurka, ale i tak zawsze były u nas tylko psy i koty.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (210,3 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (97,0 KB, 7 załadowań)
__________________
Trance is essential for my life

Edytowane przez isa666
Czas edycji: 2013-06-29 o 06:41
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-29, 08:29   #3322
klara78
Zakorzenienie
 
Avatar klara78
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 16 653
Dot.: Czy czujesz się piękna? Zalety kontra wady – co wymienisz szybciej? PART II

Wczoraj przyszla paczka a mnie nie bylo w domu i mam awizo.... Czy to juz szampony??? Jakie przyszly?
klara78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-29, 08:43   #3323
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 5 005
Odp: Dot.: Czy czujesz się piękna? Zalety kontra wady – co wymienisz szybciej? PART I

Cytat:
Napisane przez klara78 Pokaż wiadomość
Wczoraj przyszla paczka a mnie nie bylo w domu i mam awizo.... Czy to juz szampony??? Jakie przyszly?

Do mnie nic nie przyszlo.
Na podstronie dove także nie ma rozpiski co będzie.

Edytowane przez Antymionka
Czas edycji: 2013-06-29 o 08:46
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-29, 08:57   #3324
xnika
Rozeznanie
 
Avatar xnika
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 996
Dot.: Czy czujesz się piękna? Zalety kontra wady – co wymienisz szybciej? PART II

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
To ja Wam pokażę mojego kocura - oto Bobo
Przybłąkał się parę lat temu i już został. Chyba ma coś z rasowca, przez tę szaro-srebrną sierść


A te koszatniczki urocze Ja chciałam mieć kiedyś szczurka, ale i tak zawsze były u nas tylko psy i koty.
Wyglada jak kot rosyjski.

Ja juz dzisiaj po treningu, teraz odpoczywam.

Co do mojego Killera mam go z fundacji Felis w Lublinie, specjalnie po niego jechalam. Bardzo dbają tam o zwierzaki, sporo juz uratowali.
Jak go brałam to zaproponowali mi zmianę imienia na Księciunio, bo niby bardziej do niego pasuje, ale zostało jednak Killer.

W domu jego ulubione miejsce to spanie na stole
xnika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-29, 09:06   #3325
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Czy czujesz się piękna? Zalety kontra wady – co wymienisz szybciej? PART II

Cytat:
Napisane przez xnika Pokaż wiadomość
Wyglada jak kot rosyjski.
Albo kot kartuski, bo zdjęcia w necie i opis pasuje http://kociara-kasia.blog.onet.pl/wp...r_kartuski.jpg

Słoneczko się u mnie przedziera przez chmury. Oby się przejaśniło, mam dość zimna i deszczu
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-29, 09:06   #3326
izzzunia
Raczkowanie
 
Avatar izzzunia
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Bielsko Biała/ Birmingham Uk
Wiadomości: 177
Dot.: Czy czujesz się piękna? Zalety kontra wady – co wymienisz szybciej? PART II

Też jestem ciekawa co będzie w tej paczuszce . Ale też wczoraj nie było mnie w domu - mój mąż ma pojechać dziś na pocztę ... to Wam powiem


Chyba że jest tu ktoś kto ma już paczuchę w domu ????
__________________
C I S Z A
Na widok kosmetyków wyglądasz tak :
Podobają choć Ci się choć troszkę moje opinie na kwc ???

Zajrzyj na http://izzunia.blogspot.com

ja też kocham kosmetyki ....
i za każde dobre słowo dziękuję
izzzunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-29, 09:11   #3327
xnika
Rozeznanie
 
Avatar xnika
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 996
Dot.: Czy czujesz się piękna? Zalety kontra wady – co wymienisz szybciej? PART II

Cytat:
Napisane przez izzzunia Pokaż wiadomość
Też jestem ciekawa co będzie w tej paczuszce . Ale też wczoraj nie było mnie w domu - mój mąż ma pojechać dziś na pocztę ... to Wam powiem


Chyba że jest tu ktoś kto ma już paczuchę w domu ????
Mnie nic o paczce nie wiadomo, jak dove przychodzi to dostaje sms a nic nie dostałam.
xnika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-29, 09:13   #3328
fallenart91
Zadomowienie
 
Avatar fallenart91
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 784
Dot.: Czy czujesz się piękna? Zalety kontra wady – co wymienisz szybciej? PART II

Cytat:
Napisane przez izzzunia Pokaż wiadomość
Też jestem ciekawa co będzie w tej paczuszce . Ale też wczoraj nie było mnie w domu - mój mąż ma pojechać dziś na pocztę ... to Wam powiem


Chyba że jest tu ktoś kto ma już paczuchę w domu ????
To balsam Nivea - widziałam Ciebie na liście laureatek
fallenart91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-29, 09:13   #3329
xnika
Rozeznanie
 
Avatar xnika
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 996
Dot.: Czy czujesz się piękna? Zalety kontra wady – co wymienisz szybciej? PART II

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Albo kot kartuski, bo zdjęcia w necie i opis pasuje http://kociara-kasia.blog.onet.pl/wp...r_kartuski.jpg

Słoneczko się u mnie przedziera przez chmury. Oby się przejaśniło, mam dość zimna i deszczu
Rasa, rasa ale jest śliczny. Ja przy moim tez nie jestem pewna na 100% ze Neva Masquerade, ponieważ kot himalajski tez tak wyglada liczy sie charakter kota.
xnika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-29, 09:16   #3330
izzzunia
Raczkowanie
 
Avatar izzzunia
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Bielsko Biała/ Birmingham Uk
Wiadomości: 177
Dot.: Czy czujesz się piękna? Zalety kontra wady – co wymienisz szybciej? PART II

Cytat:
Napisane przez fallenart91 Pokaż wiadomość
To balsam Nivea - widziałam Ciebie na liście laureatek
Aha .. dzięki kochana - nawet nie sprawdziłam listy bo po za Dove jeszcze nigdy nic nie wygrałam więc stwierdziłam że nie ma co patrzyć
__________________
C I S Z A
Na widok kosmetyków wyglądasz tak :
Podobają choć Ci się choć troszkę moje opinie na kwc ???

Zajrzyj na http://izzunia.blogspot.com

ja też kocham kosmetyki ....
i za każde dobre słowo dziękuję
izzzunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:09.