Kopniak w lewo, kopniak w prawo, każda dzidzia kopie żwawo, mamy IX-X 2013, cz. XI - Strona 104 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Pokaż wyniki sondy: Tytuł kolejnej części naszego wątku
Wrześniowo - październikowe mamusie 2013 1 2,33%
Kopniak w lewo, kopniak w prawo, każda dzidzia kopie żwawo 3 6,98%
Trymestr pierwszy, drugi, trzeci, już niedługo będą dzieci 23 53,49%
Zaduch, gorąc, ciało z potu - byle tylko do porodu! 5 11,63%
Dzieci rosną, wielkie brzuchy, wciąż czekamy na maluchy 11 25,58%
Głosujący: 43. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-07-04, 07:05   #3091
Diorisha
Zakorzenienie
 
Avatar Diorisha
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 5 889
Dot.: Kopniak w lewo, kopniak w prawo, każda dzidzia kopie żwawo, mamy IX-X 2013, cz.

hej hej

Cytat:
Napisane przez matallewar Pokaż wiadomość
No my nawet nie mamy kogoś, kto by za kasę został z młodym. Mamy moich rodziców, ale ich wolę wykorzystać na urodziny czy rocznice, a częściej jak 2-3 razy w roku na noc też nie chcę ich wykorzystywać, bo jednak oni od razu mówili, że dopiero własne dzieci odchowali (mam brata 17 lat)...

W ubiegłym roku tylko trzykrotnie wychodziliśmy sami z M.
Mamy zaprzyjaźnioną opiekunkę-Natalka za Nią przepada ale ja to chyba jakiś centuś jestem bo żal mi kasy .

Cytat:
Napisane przez policzanka Pokaż wiadomość
Hej!Normalnie juz od dawna nie spałam tak dobrze jak dzis.Nawet siusiu nie wstawałam

tancerko,ladan i t_89-trzymam mocno kciuki za Wasze wizyty!


A tak poza tym ,patrze na moj suwaczek i nie wierzę-50 DNI DO PORODU

Milego dzionka zycze
Super,że się wyspałaś ostatnio chyba prawie przez cała noc się męczyłaś i filmy oglądałaś.

Kurcze policzanko jeszcze chwilka i Lilusia będzie z Wami


Cytat:
Napisane przez karolson Pokaż wiadomość
Wogole witam sie w 32 tc wg mojego liczenia czyli 8 miesiac
Gratki


tancerko,ladan i t_89 również trzymam kciuki za Wasze wizyty
Diorisha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-04, 07:08   #3092
t_89
Zakorzenienie
 
Avatar t_89
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 6 058
Dot.: Kopniak w lewo, kopniak w prawo, każda dzidzia kopie żwawo, mamy IX-X 2013, cz.

Hej, a ja mam nadzieje, ze podajde dzisiaj na usg jak nie to przeloze za tydzien bo nie wiem czy tz sie wyrobi z pracy, a sama tam nie trafie. Jedynie samochodem busem nie wiem jak. Jest ktos z lublina zeby mi podpowiedzial, ale powiedzial niby ze mnie zawiezie sama nie wiem eh
t_89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-04, 07:13   #3093
butterfly20
Zakorzenienie
 
Avatar butterfly20
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 20 814
Dot.: Kopniak w lewo, kopniak w prawo, każda dzidzia kopie żwawo, mamy IX-X 2013, cz.

Czeeeść

Pomimo upałów w dzień noc była rześka, więc się wyspałam
Jadę niebawem oddać siuśki, oby wyniki były lepsze,dużo lepsze.Jem właśnie to ciacho co wczoraj upiekłam, pyyychaaa

Cytat:
Napisane przez martaK Pokaż wiadomość
No zjem coś oczywiście ale trochę się obawiam czy po tym badaniu gdzie długo jestem na czczo a później mdli mnie z przesłodzenia będę w stanie wsiąść do komunikacji miejskiej i dojechać do pracy...
Mi było niedobrze przez godzinę, a potem przeszło. A jak zjadłam to już w ogóle był luz.

Cytat:
Napisane przez teacherka Pokaż wiadomość
Marta, ja te atrakcję miałam dziś. Wcale nie było u mnie słodkie - pani dodała całą cytrynę i sporo wody. Po powrocie do domu zjadłam porządne śnaidanie a i tak ogarnęła mnie senność i sie przespałam jakiś czas... Cały dzień trochę zamulona byłam.
Ale wiesz, że każdy to przechodzi inaczej. Będzie ok, trzeba być dobrej myśli.



Butterfly, planujesz wypróbować nożyczki na swoich pazurkach?



Idę lulu, słodkich snów!
W sumie nie wiem, nie powinny być sterylne?

Cytat:
Napisane przez tassia Pokaż wiadomość
apropos wiedzy i nie wiedzy tż na temat cellulitu

ogladamy z tż zdjecia brzuszkowe (szukamy inspiracji do wlasnej sesji)
i widzi brzuch taki ewidentnie 9miesiac z linea negra i mówi:
o fuuu jaki paskudny pionowy rozstęp

troche sie zdziwil jak mu powiedzialam, ze tez moge taki miec
i jeszcze wystarszyl sie ze to na zawsze zostaje
Ja mam słabą kreskę od spojenia do pępka i mojemu mężowi bardzo się ona podoba. Tak samo jak dotyka mój brzuch to patrzy tylko kiedy w końcu ten pępek wyjdzie (co mnie wnerwia, bo ja nie chcę ).Ale on się zna na tym o tyle,że jego siostra była dwa razy w ciąży i już to wszystko widział.
A co do rozstępów to sam ma,więc zaskoku nie będzie
__________________
13.09.2013 godz.9.05 - T.

04.02.2016 godz.8.55 - Z.

06.05.2019 godz.10.46 - K.
butterfly20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-04, 07:19   #3094
Madzia000
Zadomowienie
 
Avatar Madzia000
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 235
Odp: Kopniak w lewo, kopniak w prawo, każdzucha dzidzia kopie żwawo, mamy IX-X 2013,

Dziewczyny mam pytanie do mamus z twardniejacymi brzuszkami... Bo mnie sie codziennie robia takie wzgorki na brzuchu, a to z jednej strony a to z drugiej albo na srodku... brzuch jest wtedy twardy i niesymetryvczny. Pytalam o to ginke na 3d i mowila ze to nie skurcze tylko dzidzia sie wypina i to jej czesci ciala tak sie przebijaja.
Zauwazylam ze mam tak teraz w kazda noc, ale nie czuje zeby maly sie ruszal jak sie tak wypnie... wy tez tak macie?? Tez wg was tj wypinka ?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
02.08.2006 r Ty i Ja...
04.07.2011 r Zaręczyny
29.09.2012 r Na zawsze razem..
Nasz Skarb:
JAŚ 09.09.2013

Madzia000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-04, 07:19   #3095
t_89
Zakorzenienie
 
Avatar t_89
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 6 058
Dot.: Kopniak w lewo, kopniak w prawo, każda dzidzia kopie żwawo, mamy IX-X 2013, cz.

Mam do Was pytanko. Jak sądzicie do jakiego miesiaca dziecko spi na 2 poziomie w lozeczku, a kiedy trzeba obnizyc? bo znalazlam piekne ale jedno poziomowe ;/ i juz sama nie wiem. WOlalabym chyba 2.
t_89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-04, 07:20   #3096
Sylwia cypr
Raczkowanie
 
Avatar Sylwia cypr
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Limassol, Cypr
Wiadomości: 235
Dot.: Kopniak w lewo, kopniak w prawo, każda dzidzia kopie żwawo, mamy IX-X 2013, cz.

Cytat:
Napisane przez badzia987 Pokaż wiadomość
Mój mąż miał dzisiaj operacje na przegrodę nosową. Byłam późnym południem u niego. Ale jest biedny... W takim stanie to chyba nigdy go nie widziałam.
szybkiego powrotu do zdrowia

Cytat:
Napisane przez martaK Pokaż wiadomość
No zjem coś oczywiście ale trochę się obawiam czy po tym badaniu gdzie długo jestem na czczo a później mdli mnie z przesłodzenia będę w stanie wsiąść do komunikacji miejskiej i dojechać do pracy...
Nooo moze byc roznie, ale badz dobrej mysli... zjedz cos i dopiero po chwili pakuj sie do komunikacji - niech jedzonko zacznie krazyc w zylach przed przyjemnoscia podrozowania

Cytat:
Napisane przez policzanka Pokaż wiadomość
Hej!Normalnie juz od dawna nie spałam tak dobrze jak dzis.Nawet siusiu nie wstawałam

tancerko,ladan i t_89-trzymam mocno kciuki za Wasze wizyty!


A tak poza tym ,patrze na moj suwaczek i nie wierzę-50 DNI DO PORODU

Milego dzionka zycze

ja wlasnie policzylam i sie przestraszylam 78 dni

za wizyty tancerka,ladan i t_89
Sylwia cypr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-04, 07:24   #3097
tassia
Zakorzenienie
 
Avatar tassia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 141
Dot.: Kopniak w lewo, kopniak w prawo, każda dzidzia kopie żwawo, mamy IX-X 2013, cz.

Cytat:
Napisane przez agusiamaskota Pokaż wiadomość
Spójrz na to z tej strony, że gdyby to faceci byli w ciąży i mieli nosić nasze maleństwa przez 9 miesięcy w brzuchu to pewnie co drugi o ile nie każdy poleciałby do lekarza, żeby mu "to" wyjąć już w I trymestrze ;]
hehe...ja sie obawiam, ze gdyby to faceci byli w ciazy to mialysbysmy duzo bardziej przegwizdane niż mamy teraz...
jezeli placza o stan podgoraczkowy i stekaja ze umieraja to przy ciazy trzeba by bylo stado piastunek im zamówić...
wiec moze dobrze ze to my tachamy te dzieciaki

---------- Dopisano o 08:24 ---------- Poprzedni post napisano o 08:20 ----------

Cytat:
Napisane przez butterfly20 Pokaż wiadomość
Czeeeść


W sumie nie wiem, nie powinny być sterylne?
octaniseptem je potraktujesz i juz
ja wszystkie nozyczki w domu tym pryskam... tak sie nauczyłam bo mama miala HBS+ i tak zawsze robila i w sumie mi to przyzwyczajenie zostalo, a uwazam ze to zawsze lepiej miec nawet dla siebie czyste, a co dopiero dla dzieciaczka

Cytat:
Napisane przez t_89 Pokaż wiadomość
Mam do Was pytanko. Jak sądzicie do jakiego miesiaca dziecko spi na 2 poziomie w lozeczku, a kiedy trzeba obnizyc? bo znalazlam piekne ale jedno poziomowe ;/ i juz sama nie wiem. WOlalabym chyba 2.
hmmm chyba z pol roku- moj chrzesniak to nawet troche dluzej- dopoki ci dzieciak nie wstaje zeby wypasc to wygodniej miec go wyzej chyba
ale ja nie dzieciata jestem wiec czekam na wypowiedz mam z krwi i kości
__________________
Maciej





[/RIGHT]
tassia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-07-04, 07:27   #3098
Sylwia cypr
Raczkowanie
 
Avatar Sylwia cypr
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Limassol, Cypr
Wiadomości: 235
Dot.: Kopniak w lewo, kopniak w prawo, każda dzidzia kopie żwawo, mamy IX-X 2013, cz.

Cytat:
Napisane przez tassia Pokaż wiadomość
hehe...ja sie obawiam, ze gdyby to faceci byli w ciazy to mialysbysmy duzo bardziej przegwizdane niż mamy teraz...
jezeli placza o stan podgoraczkowy i stekaja ze umieraja to przy ciazy trzeba by bylo stado piastunek im zamówić...
wiec moze dobrze ze to my tachamy te dzieciaki

dzieki Tassia - tak na dobry poczatek dnia
Sylwia cypr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-04, 07:30   #3099
butterfly20
Zakorzenienie
 
Avatar butterfly20
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 20 814
Dot.: Kopniak w lewo, kopniak w prawo, każda dzidzia kopie żwawo, mamy IX-X 2013, cz.

Cytat:
Napisane przez t_89 Pokaż wiadomość
Mam do Was pytanko. Jak sądzicie do jakiego miesiaca dziecko spi na 2 poziomie w lozeczku, a kiedy trzeba obnizyc? bo znalazlam piekne ale jedno poziomowe ;/ i juz sama nie wiem. WOlalabym chyba 2.
Uważam,że dwupoziomowe łóżeczko do podstawa. Nigdy nie widziałam,żeby noworodek leżał tak nisko, to też chyba bardzo niewygodne dla rodziców jak dziecko takie małe. Ale nie wiem od kiedy może spać na tym najniższym poziomie.
Moje łóżeczko ma 3 poziomy.

Cytat:
Napisane przez tassia Pokaż wiadomość
hehe...ja sie obawiam, ze gdyby to faceci byli w ciazy to mialysbysmy duzo bardziej przegwizdane niż mamy teraz...
jezeli placza o stan podgoraczkowy i stekaja ze umieraja to przy ciazy trzeba by bylo stado piastunek im zamówić...
wiec moze dobrze ze to my tachamy te dzieciaki

---------- Dopisano o 08:24 ---------- Poprzedni post napisano o 08:20 ----------



octaniseptem je potraktujesz i juz
ja wszystkie nozyczki w domu tym pryskam... tak sie nauczyłam bo mama miala HBS+ i tak zawsze robila i w sumie mi to przyzwyczajenie zostalo, a uwazam ze to zawsze lepiej miec nawet dla siebie czyste, a co dopiero dla dzieciaczka



hmmm chyba z pol roku- moj chrzesniak to nawet troche dluzej- dopoki ci dzieciak nie wstaje zeby wypasc to wygodniej miec go wyzej chyba
ale ja nie dzieciata jestem wiec czekam na wypowiedz mam z krwi i kości
Ooo dzięki Bo właśnie rozkminiałam,żeby moja koleżanka manikiurzystka kupiła mi taki spray,którym wszystko odkaża. Ale skoro Octenisept się nadaje to po problemie

---------- Dopisano o 08:30 ---------- Poprzedni post napisano o 08:28 ----------

Dzisiaj mi się śniło coś o jakimś facecie w ciąży,ale już nie pamiętam. I że szukałam parkingu w Wawie blisko jakiegoś hotelu i nie mogłam znaleźć.Nie wiem skąd te sny
__________________
13.09.2013 godz.9.05 - T.

04.02.2016 godz.8.55 - Z.

06.05.2019 godz.10.46 - K.
butterfly20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-04, 07:31   #3100
t_89
Zakorzenienie
 
Avatar t_89
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 6 058
Dot.: Kopniak w lewo, kopniak w prawo, każda dzidzia kopie żwawo, mamy IX-X 2013, cz.

http://allegro.pl/super-cena-lozeczk...366812487.html


mi sie tak strasznie opodoba to czno biale ;/ jakby mialo 2 poziomy to chwili bym sie nie zastanawiala ;(

ja tez kupie 2 poziomy tez wydaje mi sie ze wygodniej

Edytowane przez t_89
Czas edycji: 2013-07-04 o 07:32
t_89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-04, 07:32   #3101
tassia
Zakorzenienie
 
Avatar tassia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 141
Dot.: Kopniak w lewo, kopniak w prawo, każda dzidzia kopie żwawo, mamy IX-X 2013, cz.

Cytat:
Napisane przez butterfly20 Pokaż wiadomość
Uważam,że dwupoziomowe łóżeczko do podstawa. Nigdy nie widziałam,żeby noworodek leżał tak nisko, to też chyba bardzo niewygodne dla rodziców jak dziecko takie małe. Ale nie wiem od kiedy może spać na tym najniższym poziomie.
Moje łóżeczko ma 3 poziomy.



Ooo dzięki Bo właśnie rozkminiałam,żeby moja koleżanka manikiurzystka kupiła mi taki spray,którym wszystko odkaża. Ale skoro Octenisept się nadaje to po problemie

---------- Dopisano o 08:30 ---------- Poprzedni post napisano o 08:28 ----------

Dzisiaj mi się śniło coś o jakimś facecie w ciąży,ale już nie pamiętam. I że szukałam parkingu w Wawie blisko jakiegoś hotelu i nie mogłam znaleźć.Nie wiem skąd te sny
w wielu salonach kometycznych uzywaja tez octaniseptu
__________________
Maciej





[/RIGHT]
tassia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-04, 07:34   #3102
t_89
Zakorzenienie
 
Avatar t_89
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 6 058
Dot.: Kopniak w lewo, kopniak w prawo, każda dzidzia kopie żwawo, mamy IX-X 2013, cz.

JA mam 52 dni dio porodu AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
t_89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-04, 07:35   #3103
Diorisha
Zakorzenienie
 
Avatar Diorisha
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 5 889
Dot.: Odp: Kopniak w lewo, kopniak w prawo, każdzucha dzidzia kopie żwawo, mamy IX-X

Cytat:
Napisane przez Madzia000 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam pytanie do mamus z twardniejacymi brzuszkami... Bo mnie sie codziennie robia takie wzgorki na brzuchu, a to z jednej strony a to z drugiej albo na srodku... brzuch jest wtedy twardy i niesymetryvczny. Pytalam o to ginke na 3d i mowila ze to nie skurcze tylko dzidzia sie wypina i to jej czesci ciala tak sie przebijaja.
Zauwazylam ze mam tak teraz w kazda noc, ale nie czuje zeby maly sie ruszal jak sie tak wypnie... wy tez tak macie?? Tez wg was tj wypinka ?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

Mi się nawet teraz pięknie wypina . Mała jest położona główkowo poprzecznie i wyraźnie czuję te Jej wypinki po prawej stronie brzucha
Diorisha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-04, 07:38   #3104
pszczoua
Zakorzenienie
 
Avatar pszczoua
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 330
Odp: Dot.: Odp: Dot.: Kopniak w lewo, kopniak w prawo, każda dzidzia kopie żwawo, mam

Cytat:
Napisane przez Snow_White1 Pokaż wiadomość
To juz naprawde coraz blizej

A wiecie, ze ja od poczatku ciazy wcale nie wstaje w nocy - ani siku, ani nic

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Zazdroszcze... Ja dzisiaj w nocy wstawalam siku az 6 razy... Jestem kompletnie niewyspana...
__________________
pszczoua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-04, 07:38   #3105
Diorisha
Zakorzenienie
 
Avatar Diorisha
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 5 889
Dot.: Kopniak w lewo, kopniak w prawo, każda dzidzia kopie żwawo, mamy IX-X 2013, cz.

Cytat:
Napisane przez t_89 Pokaż wiadomość
Mam do Was pytanko. Jak sądzicie do jakiego miesiaca dziecko spi na 2 poziomie w lozeczku, a kiedy trzeba obnizyc? bo znalazlam piekne ale jedno poziomowe ;/ i juz sama nie wiem. WOlalabym chyba 2.

Moja na niższym poziomie spała jak już zaczynała wstawać. Naprawdę nie polecam zakupu łóżeczka jednopoziomowego bo to mega niewygodne nawet osobie tak bardzo wysokiej jak ja.
Diorisha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-04, 07:44   #3106
t_89
Zakorzenienie
 
Avatar t_89
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 6 058
Dot.: Kopniak w lewo, kopniak w prawo, każda dzidzia kopie żwawo, mamy IX-X 2013, cz.

http://www.pieluchowo.com/lozeczko-t...ia-minnie.html

patrzcie jakie piekne nie widze czy ma 2 czy jeden poziom
t_89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-04, 07:47   #3107
tassia
Zakorzenienie
 
Avatar tassia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 141
Dot.: Kopniak w lewo, kopniak w prawo, każda dzidzia kopie żwawo, mamy IX-X 2013, cz.

Cytat:
Napisane przez t_89 Pokaż wiadomość
http://www.pieluchowo.com/lozeczko-t...ia-minnie.html

patrzcie jakie piekne nie widze czy ma 2 czy jeden poziom
ładne ale liche... tzn to jest typowo turystyczne łóżeczko jak dla mnie nie nadaje sie na co dzien

poza tym ja jestem raczej za klasycznymi lozeczkami jesli chodzi o wzory i kolorystyke -bo jednak jest to rzecz ktora sie kupuje na dluzszy okres czasu i taki motyw sie moze znudzic...
__________________
Maciej





[/RIGHT]

Edytowane przez tassia
Czas edycji: 2013-07-04 o 07:49
tassia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-04, 07:49   #3108
Diorisha
Zakorzenienie
 
Avatar Diorisha
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 5 889
Dot.: Kopniak w lewo, kopniak w prawo, każda dzidzia kopie żwawo, mamy IX-X 2013, cz.

Cytat:
Napisane przez t_89 Pokaż wiadomość
http://www.pieluchowo.com/lozeczko-t...ia-minnie.html

patrzcie jakie piekne nie widze czy ma 2 czy jeden poziom
Obawiam się,że to jednopoziomowe. Weszłam w ich inne przedmioty np. http://www.pieluchowo.com/lozeczko-t...a-babyono.html i mają dosyć dokładne opisy- tu jest info o dwupoziomowym układzie materaca. Myślę,że jakby to wybrane przez Ciebie było dwupoziomowe to byłoby o tym info.
Diorisha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-04, 07:50   #3109
bojatoja
Zakorzenienie
 
Avatar bojatoja
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 201
Dot.: Kopniak w lewo, kopniak w prawo, każda dzidzia kopie żwawo, mamy IX-X 2013, cz.

Cytat:
Napisane przez badzia987 Pokaż wiadomość

Mój mąż miał dzisiaj operacje na przegrodę nosową. Byłam późnym południem u niego. Ale jest biedny... W takim stanie to chyba nigdy go nie widziałam.
Współczuje operacji. Mój mąż miał taką kilka lat temu (miał 2 razy złamany nos). Ogólnie to nie mógł przez niego oddychać. Okrutnie chrapał (wydaje mi się, że po tej operacji już mniej ). Zaraz po tym dostał anginy ropnej, musiał leżęć pod kroplówką, oj biednie wyglądał.
Mąż mówi, że nie poddałby się kolejny raz temu zabiegowi
Cytat:
Napisane przez policzanka Pokaż wiadomość


A tak poza tym ,patrze na moj suwaczek i nie wierzę-50 DNI DO PORODU

Milego dzionka zycze
Ale to leci U mnie 59 dni

Cytat:
Napisane przez Madzia000 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam pytanie do mamus z twardniejacymi brzuszkami... Bo mnie sie codziennie robia takie wzgorki na brzuchu, a to z jednej strony a to z drugiej albo na srodku... brzuch jest wtedy twardy i niesymetryvczny. Pytalam o to ginke na 3d i mowila ze to nie skurcze tylko dzidzia sie wypina i to jej czesci ciala tak sie przebijaja.
Zauwazylam ze mam tak teraz w kazda noc, ale nie czuje zeby maly sie ruszal jak sie tak wypnie... wy tez tak macie?? Tez wg was tj wypinka ?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Ja rozróżniam kiedy Dziecko się wypina, a kiedy twardnieje brzuch. Tak jak mówisz często jest wtedy niesymetryczny i caały twardy jak skała
A jak to Dzidziuś no to widać wtedy, że to on

Cytat:
Napisane przez t_89 Pokaż wiadomość
Mam do Was pytanko. Jak sądzicie do jakiego miesiaca dziecko spi na 2 poziomie w lozeczku, a kiedy trzeba obnizyc? bo znalazlam piekne ale jedno poziomowe ;/ i juz sama nie wiem. WOlalabym chyba 2.
Nie kupuj z jednym poziomem
Moja szwagierka właśnie miała to łóżeczko turystyczne (z jednym poziomem) i dopóki Mała ważyła 3 kilo to było dobrze. Bo lekka była, ale jak już dobiła do tych 4-5 kilo to mówiła, że jej plecy wysiadają, od ciągłego schylania się. I to nie było dla niej hop-siup włożyć tam Małą, jak jej zasnęła na rękach to ciężko było ją położyć, bo to jednak łóżeczko głębokie jest i się budziła.
A nie chcesz zwykłego łóżeczka drewnianego? Moja siostra też ma to turystyczne i nie jest zadowolona. Czasami potrafiło sie jej złożyć, a jak już Mały wychodził przez to wejście odsuwane na zamek to zaraz roztargał.
__________________
Filip
Moje trzy Aniołki: 31.03.2012 [8tc]
14.11.2015 [10tc]
29.12.2016 [9tc]
bojatoja jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-04, 07:52   #3110
tassia
Zakorzenienie
 
Avatar tassia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 141
Dot.: Kopniak w lewo, kopniak w prawo, każda dzidzia kopie żwawo, mamy IX-X 2013, cz.

ja bym szukala łóżeczek conajmniej z takimi parametrami: http://www.pieluchowo.com/lozeczko-t...e-babyono.html

blokada kolek, otwieranie na zamek z boku, dwa poziomy i koniecznie materac
__________________
Maciej





[/RIGHT]
tassia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-04, 07:53   #3111
t_89
Zakorzenienie
 
Avatar t_89
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 6 058
Dot.: Kopniak w lewo, kopniak w prawo, każda dzidzia kopie żwawo, mamy IX-X 2013, cz.

Moj tz uparl sie na turystyczne ja nie mam nic przeciwko tylko dokupie materac jakis wygodny.
Popatrze jeszcze co maja bo w przyszlym tygodniu zamawiam
Ja lece bede pozniej trzymajcie sie
t_89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-04, 08:01   #3112
agusiamaskota
Wtajemniczenie
 
Avatar agusiamaskota
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 474
Dot.: Kopniak w lewo, kopniak w prawo, każda dzidzia kopie żwawo, mamy IX-X 2013, cz.

Cytat:
Napisane przez rusałka_1 Pokaż wiadomość

na co się wybierasz?


Magisterka z filologii polskiej, specjalność nauczycielska. Kontynuuję w sumie studia I stopnia, bo też chodziłam na UŚ na filologię polską

---------- Dopisano o 08:57 ---------- Poprzedni post napisano o 08:56 ----------

Cytat:
Napisane przez policzanka Pokaż wiadomość


A tak poza tym ,patrze na moj suwaczek i nie wierzę-50 DNI DO PORODU

Aaaaa!!! Ile?!! Matko, masz miesiąc prędzej termin niż ja

---------- Dopisano o 09:01 ---------- Poprzedni post napisano o 08:57 ----------

Dowiedziałam się co i jak u mnie z tą glukozą w laboratorium... Pani laborantka zgodziła się wykonać mi badanie w poniedziałek za 16zł To żaden majątek - będę spokojna przynajmniej, że mam to badanie za sobą.
__________________
Maja
28.09.2013r.



Mama foka
Skalpel 46/100 -> nike run
agusiamaskota jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-04, 08:08   #3113
teacherka
Zakorzenienie
 
Avatar teacherka
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 3 745
Dot.: Kopniak w lewo, kopniak w prawo, każda dzidzia kopie żwawo, mamy IX-X 2013, cz.

http://sklep.☠☠☠☠☠☠☠/produkty/p6155-..._50ml_atomizer to takei coś, tak? Długi to ma termin? wystarczy 50 ml?


Nena, nie dziwię się, na takich przecenach też bym poszalała

Policzanko, 50 dni?! Toż to za moment... Za miesiąc będziemy wyczekiwać jak na szpilkach

---------- Dopisano o 09:08 ---------- Poprzedni post napisano o 09:07 ----------

uchhhh wyczaszkowało ☠☠☠☠☠☠☠



Ale są cięci na D_O_Z.
teacherka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-04, 08:12   #3114
ja-ika
Zakorzenienie
 
Avatar ja-ika
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 4 404
Dot.: Kopniak w lewo, kopniak w prawo, każda dzidzia kopie żwawo, mamy IX-X 2013, cz.

Witam się w III trymestrze (tzn zaczęłam go 2 dni temu, ale teraz sobie to uświadomiłam )
Mi zostało 85 dni do porodu wg suwaczka.
Będę miała dziś ciężki dzień. Zawożę na lotnisko moich rodziców z moim synem, lecą do Egiptu na 2 tyg. Mam nadzieję, że będzie bezpiecznie. Zawsze jak wylatują, to loty bardzo przeżywam
__________________
Emilka 3.10.2013
Kamil 9.03.2000
ja-ika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-04, 08:14   #3115
matallewar
Zakorzenienie
 
Avatar matallewar
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 20 478
Dot.: Kopniak w lewo, kopniak w prawo, każda dzidzia kopie żwawo, mamy IX-X 2013, cz.

Cytat:
Napisane przez butterfly20 Pokaż wiadomość
No tak, domyślam się,że do maluchów nie zawsze docierają takie tłumaczenia. Może niech TŻ go usypia czy coś?


Tak a'propos to idę w kimę
Z tż Eda nie chce zasypiać
Mówi, że "tata do pracy, mama zostaje"
Ale moje wyjście z pokoju jest taką karą, że w 15 minut z płaczem woła "mama" i jak przyjdę, to mnie całuje, przytula i obiecuje już nie kopać i potem ładnie zasypia
A wczoraj padłam z nim

Cytat:
Napisane przez badzia987 Pokaż wiadomość
Ale jak to?

Małż ciągle smarcze i ma ataki kichania. Nie jest to w żadnym wypadku alergia (testy z prawdziwego zdarzenia), z zatokami podobno też jest ok.
Ta sytuacja już trwa 2,5 roku i pokładamy wielkie nadzieje, że to się zmieni bo przyznam, że już z pół roku w większości nie śpimy ze sobą bo nie daje rady się wyspać przez to chrapanie i smarkanie.
No przegrodę mam nadal krzywą, a na dolegliwości laryngologiczne nic mi nie pomogło
Ale u mnie testy wyszły na kurz, roztocza, pleśń i kota i chomika

Cytat:
Napisane przez rusałka_1 Pokaż wiadomość
Mój też nie wie jak wygląda cellulit czy rozstępy - nie będę go uświadamiać
Ale teraz w ciąży, ciągle mi powtarza jak bardzo mu się podobam, brzuszkiem się zachwyca podbudowujące bardzo
Mój mówi, że ładnie wyglądam, a jak narzekam na rozstępy czy cellulit (w końcu mu wytłumaczyłam, co to ), to mówi: "No przestań, w ciąży jesteś".

Cytat:
Napisane przez policzanka Pokaż wiadomość
A tak poza tym ,patrze na moj suwaczek i nie wierzę-50 DNI DO PORODU

Milego dzionka zycze

Coraz bliżej!

Cytat:
Napisane przez Diorisha Pokaż wiadomość
W ubiegłym roku tylko trzykrotnie wychodziliśmy sami z M.
Mamy zaprzyjaźnioną opiekunkę-Natalka za Nią przepada ale ja to chyba jakiś centuś jestem bo żal mi kasy .
Nam w 2011 udało się wyjść RAZ (na pierwszą rocznicę ślubu, do kina, ale z powrotem biegłam z garażu, bo młody mamie wył, a miał 3 miesiące )
W 2012 2 razy (moje urodziny i impreza urodzinowa przyjaciół)
W tym roku też raz (moje urodziny)

Tż nie robi nigdy urodzin

Cytat:
Napisane przez Madzia000 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam pytanie do mamus z twardniejacymi brzuszkami... Bo mnie sie codziennie robia takie wzgorki na brzuchu, a to z jednej strony a to z drugiej albo na srodku... brzuch jest wtedy twardy i niesymetryvczny. Pytalam o to ginke na 3d i mowila ze to nie skurcze tylko dzidzia sie wypina i to jej czesci ciala tak sie przebijaja.
Zauwazylam ze mam tak teraz w kazda noc, ale nie czuje zeby maly sie ruszal jak sie tak wypnie... wy tez tak macie?? Tez wg was tj wypinka ?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Mi się młoda w nocy wypina w każdą stronę i to tak, że nie mogę się przekręcić, bo boli

Cytat:
Napisane przez t_89 Pokaż wiadomość
Mam do Was pytanko. Jak sądzicie do jakiego miesiaca dziecko spi na 2 poziomie w lozeczku, a kiedy trzeba obnizyc? bo znalazlam piekne ale jedno poziomowe ;/ i juz sama nie wiem. WOlalabym chyba 2.
Dziecko śpi na górnym dopóki nie usiądzie, potem się opuszcza, bo może wypaść. Czyli realnie 6-8 miesiąc, w zależności od dziecka.

Nasze łóżeczko ma 3 poziomy, 1 do kiedy nie usiądzie, 2 dopóki nie stanie, 3 dopóki śpi w łóżeczku
Ale teraz pewnie od razu na 2 zmontujemy, bo na 5-6 m-cy powinna kołyska starczyć
__________________
5.5.2011 Edzik
20.9.2013 Encia

Rok z Jillian i Mel B✓
Extreme shed&shred lvl 2 (9/15)
Killer abs lvl 3 (9/10)
Biegam (419,5 km)
Rower (43 km)
Zumba (13)
Joga (2)

Gluten, Sugar & Meat Free
More water&vegetables
13/100 sugarfree days
matallewar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-04, 08:16   #3116
tassia
Zakorzenienie
 
Avatar tassia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 141
Dot.: Kopniak w lewo, kopniak w prawo, każda dzidzia kopie żwawo, mamy IX-X 2013, cz.

Cytat:
Napisane przez ja-ika Pokaż wiadomość
Witam się w III trymestrze (tzn zaczęłam go 2 dni temu, ale teraz sobie to uświadomiłam )
Mi zostało 85 dni do porodu wg suwaczka.
Będę miała dziś ciężki dzień. Zawożę na lotnisko moich rodziców z moim synem, lecą do Egiptu na 2 tyg. Mam nadzieję, że będzie bezpiecznie. Zawsze jak wylatują, to loty bardzo przeżywam
Ty taka miłośniczka Egiptu... pewnie im zazdrościsz, co?
__________________
Maciej





[/RIGHT]
tassia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-04, 08:19   #3117
maharet1092
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 7 907
GG do maharet1092
Dot.: Kopniak w lewo, kopniak w prawo, każda dzidzia kopie żwawo, mamy IX-X 2013, cz.

Cytat:
Napisane przez teacherka Pokaż wiadomość


Policzanko, 50 dni?! Toż to za moment... Za miesiąc będziemy wyczekiwać jak na szpilkach [COLOR="Silver"]

[a:
Tak to bardzo blisko
maharet1092 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-04, 08:24   #3118
SAMBAdiJANEIRO
Zakorzenienie
 
Avatar SAMBAdiJANEIRO
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 505
Dot.: Kopniak w lewo, kopniak w prawo, każda dzidzia kopie żwawo, mamy IX-X 2013, cz.

Czeszko

Ponoc w ciazy sa problemy ze snem, a ja spie jak niemowle wczoraj padlam o 21.30 i dzis obudzilam sie kolo 7 jak maz sie zbieral do pracy i myslalam ze zaraz tez wstane ale przycielam komara do teraz a potem te dni leca mi jak oszalale...

dzis jade do kolezanki przyciac troche wloski bo koncowki mi sie rozdwajaja juz a po porodzie to beda inne rzeczy na glowie zreszta ta kolezanka tez w ciazy tylko z grudniowym terminem wiec korzystam poki jeszcze ma sily i checi

ide troche nadrobic :P
SAMBAdiJANEIRO jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-04, 08:26   #3119
maharet1092
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 7 907
GG do maharet1092
Dot.: Kopniak w lewo, kopniak w prawo, każda dzidzia kopie żwawo, mamy IX-X 2013, cz.

Cytat:
Napisane przez t_89 Pokaż wiadomość
Hej, a ja mam nadzieje, ze podajde dzisiaj na usg jak nie to przeloze za tydzien bo nie wiem czy tz sie wyrobi z pracy, a sama tam nie trafie. Jedynie samochodem busem nie wiem jak. Jest ktos z lublina zeby mi podpowiedzial, ale powiedzial niby ze mnie zawiezie sama nie wiem eh
A taksówką?Ja mam gorszy problem, bo takie zadupie, że są 2 autobusy dziennie i się bez tżta nie dogadam.
maharet1092 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-04, 08:28   #3120
SAMBAdiJANEIRO
Zakorzenienie
 
Avatar SAMBAdiJANEIRO
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 505
Dot.: Kopniak w lewo, kopniak w prawo, każda dzidzia kopie żwawo, mamy IX-X 2013, cz.

weszlam na moj suwaczek i az mnie zmrozilo dzis jest 9 tygodni 6 dni do porodu...69 dni ta jednocyfrowa liczba mnie przerazila

Poli a u Ciebie tylko 50 - wow!!!
SAMBAdiJANEIRO jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:02.