Wyjście na miasto w celu poznania ludzi. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-07-04, 09:50   #1
juritka_94
Raczkowanie
 
Avatar juritka_94
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Wiadomości: 199

Wyjście na miasto w celu poznania ludzi.


Hej.

Pomyślałam nad takim oto sposobem poznania osób w nowym miejscu. Nie wykluczając dyskoteki czy klubu pomyślałam, czy aby pójście po prostu do jakiegoś parku, placu, blokowiska/osiedla i spędzanie tam całego dnia - nie wiem czy byłby to dobry pomysł na znalezienie nowych znajomości (może nawet miłości).

Szczerze z tym internetem to już mam dość. Owszem znajomych to mam najwięcej przez sieć, ale pomijając to, że żaden nie jest z mojej miejscowości to na co mi znajomości, które nie przeniosę do reala. Zresztą przydałby mi się wakacyjny odpocznek od kompa na którym sama już nie mam co do roboty (nudzi mi sie fb, gg i inne rzeczy).

Czy ktoś z was próbował tej metody w nowym miejscu zamieszkania ? Czy jest ona warta czy raczej strace te cenne 2 miesiące ?
Pozdr.

Edytowane przez juritka_94
Czas edycji: 2013-07-04 o 10:02
juritka_94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-04, 10:00   #2
mandragona
Marudziara
 
Avatar mandragona
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Z Krainy Kota ...
Wiadomości: 9 061
Dot.: Wyjście na miasto w celu poznania ludzi.

Zawsze można się spotkać w realu (dojechać) lub umówić się w miejscu dla każdego odpowiednim np. w połowie drogi . Znajomości internetowe często przechodzą na "realny"grunt. Nie szukaj znajomych, aby znaleźć oni się pojawiają sami nie ma nic na "gwałt".
__________________


mandragona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-04, 10:09   #3
_ema_
Zakorzenienie
 
Avatar _ema_
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 8 980
Dot.: Wyjście na miasto w celu poznania ludzi.

Ale nawet jak pójdziesz to jak tych ludzi chcesz znaleźć? Będziesz ich zaczepiać czy jak? Tak serio pytam, bo nigdy nie umiałam sobie wyobrazić jak w praktyce wygląda 'wychodzenie do ludzi'

Ja bym polecała jakąś plażę/basen, wtedy łatwiej się przyłączyć do gry, zagadać etc.
__________________
Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
CSI Wizaż, proszę przyjechać na wątek!
_ema_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-04, 10:10   #4
improbable
Raczkowanie
 
Avatar improbable
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 299
Dot.: Wyjście na miasto w celu poznania ludzi.

I co byś robiła przez cały dzień w parku?
__________________
Nie okłamujcie się nawzajem, boście zwlekli z siebie dawnego człowieka z jego uczynkami, a przyoblekli nowego, który wciąż się odnawia ku głębszemu poznaniu [Boga], według obrazu Tego, który go stworzył.
improbable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-04, 10:15   #5
juritka_94
Raczkowanie
 
Avatar juritka_94
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Wiadomości: 199
Dot.: Wyjście na miasto w celu poznania ludzi.

Cytat:
Napisane przez _ema_ Pokaż wiadomość
Ale nawet jak pójdziesz to jak tych ludzi chcesz znaleźć? Będziesz ich zaczepiać czy jak? Tak serio pytam, bo nigdy nie umiałam sobie wyobrazić jak w praktyce wygląda 'wychodzenie do ludzi'

Ja bym polecała jakąś plażę/basen, wtedy łatwiej się przyłączyć do gry, zagadać etc.
Niedaleko mnie (miasto obok, ale mam bardzo szybko na piechotę) jest dosyć sporo skwerków, placów jak i skate park, gdzie spotyka się dużo młodzieży (zazwyczaj po południa zwłaszcza teraz, gdy są upały etc.). Generalnie to samo co z plażą, z tym że na innym terenie. Próbuje tak zrobić, ponieważ w moim poprzednim miejscu zamieszkania w ten sposób wbiłam się do fajnej grupki znajomych poznanych normalnie na podwórku - totalnie bez komputera (nie mieliśmy nawet numerów gg tylko spotykaliśmy się na telefon ). Po prostu jak coś jest, albo ktoś jest to zawsze jakoś uśmiecham się i wysyłam sygnały (w ten sposób poznałam gościa z którym teraz wymieniamy korespondencje, oraz koleżankę z którą się widuje gdy ma czas).
juritka_94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-04, 10:18   #6
improbable
Raczkowanie
 
Avatar improbable
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 299
Dot.: Wyjście na miasto w celu poznania ludzi.

Cytat:
Napisane przez juritka_94 Pokaż wiadomość
(nie mieliśmy nawet numerów gg tylko spotykaliśmy się na telefon )
Wow

To znaczy, że już masz doświadczenie w takim poznawaniu ludzi, więc nie wiem po co te pytania w pierwszym poście
__________________
Nie okłamujcie się nawzajem, boście zwlekli z siebie dawnego człowieka z jego uczynkami, a przyoblekli nowego, który wciąż się odnawia ku głębszemu poznaniu [Boga], według obrazu Tego, który go stworzył.
improbable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-04, 10:22   #7
juritka_94
Raczkowanie
 
Avatar juritka_94
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Wiadomości: 199
Dot.: Wyjście na miasto w celu poznania ludzi.

Cytat:
Napisane przez improbable Pokaż wiadomość
Wow

To znaczy, że już masz doświadczenie w takim poznawaniu ludzi, więc nie wiem po co te pytania w pierwszym poście
Gdyż było to jak miałam 15,16 lat i generalnie zdarzało mi się to 2 razy (to były super czasy gdy sie miało grupki znajomych - szkoda, że zniknęły), więc po cześci nie wiem czy to przypadek ?

======================

w sumie wtedy zrobiłam wyjątek i postanowiłam wchodzić z domu "po nic" i przynosiłam "coś . Potem nie wychodziłam, ponieważ nauka etc (sama sobie zawaliłam przez pasje, które uważałam za "naj").

Edytowane przez juritka_94
Czas edycji: 2013-07-04 o 10:25
juritka_94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-07-04, 10:22   #8
Czcijmarchewe
Raczkowanie
 
Avatar Czcijmarchewe
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 224
Dot.: Wyjście na miasto w celu poznania ludzi.

No jeżeli jesteś na tyle odważna, żeby przyciągnąć w jakiś sposób obcych ludzi, aby sie z nimi zapoznać to gratuluję ; D. Żeby tak każdy miał takie checi wyjścia gdzieś i poznania kogoś nowego. Życzę powodzenia.
__________________
Nikt nie przeżyje Twojego życia za Ciebie
Czcijmarchewe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-04, 10:27   #9
Deborah100
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 827
Dot.: Wyjście na miasto w celu poznania ludzi.

Cytat:
Napisane przez juritka_94 Pokaż wiadomość
Hej.

Pomyślałam nad takim oto sposobem poznania osób w nowym miejscu. Nie wykluczając dyskoteki czy klubu pomyślałam, czy aby pójście po prostu do jakiegoś parku, placu, blokowiska/osiedla i spędzanie tam całego dnia - nie wiem czy byłby to dobry pomysł na znalezienie nowych znajomości (może nawet miłości).

Szczerze z tym internetem to już mam dość. Owszem znajomych to mam najwięcej przez sieć, ale pomijając to, że żaden nie jest z mojej miejscowości to na co mi znajomości, które nie przeniosę do reala. Zresztą przydałby mi się wakacyjny odpocznek od kompa na którym sama już nie mam co do roboty (nudzi mi sie fb, gg i inne rzeczy).

Czy ktoś z was próbował tej metody w nowym miejscu zamieszkania ? Czy jest ona warta czy raczej strace te cenne 2 miesiące ?
Pozdr.
Hmm...W Polsce to chyba niestety nie przejdzie Jesteśmy dość zamknięci. Może i warto spróbować ale nie licz na entuzjazm...
Myślę, że lepszym rozwiązaniem są np. kursy, szkolenia, fitness, różne kółka zainteresowań - tam warto podejść, przedstawić się, zagadać, nawiązać kontakt.
Ale próbuj Gdyby do mnie podeszła taka osoba to bym chętnie nawiązała znajomość.
Deborah100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-04, 10:28   #10
Jetro
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 30
Dot.: Wyjście na miasto w celu poznania ludzi.

Wbrew pozorom jest znacznie więcej sposobów na zapoznanie ludzi. Możesz zapisać się na jakiś kurs, chociażby językowy. Albo jakichś zajęć kreatywnych, plastycznych... Warsztaty!!! A sport? Siłownia? Poszukaj w swoim mieście jakichś wspólnych wypadów rowerowych, klubów zrzeszających takich ludzi. Masa tego jest. Nie wiem co lubisz, co Cię interesuje, ale nawet od biedy jakieś kółka literackie.

Ja bym na Twoim miejscu w związku z latem postawił na jakieś wspólne wycieczki rowerowe + warsztaty.
Jetro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-04, 10:32   #11
improbable
Raczkowanie
 
Avatar improbable
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 299
Dot.: Wyjście na miasto w celu poznania ludzi.

Cytat:
Napisane przez juritka_94 Pokaż wiadomość
Gdyż było to jak miałam 15,16 lat i generalnie zdarzało mi się to 2 razy (to były super czasy gdy sie miało grupki znajomych - szkoda, że zniknęły), więc po cześci nie wiem czy to przypadek ?

======================

w sumie wtedy zrobiłam wyjątek i postanowiłam wchodzić z domu "po nic" i przynosiłam "coś . Potem nie wychodziłam, ponieważ nauka etc (sama sobie zawaliłam przez pasje, które uważałam za "naj").
Hm, no fakt, wydaje się, że łatwiej mając 15 lat przyciągnąć 15-latków niż to samo w wieku 19 lat.
W parku dobrze poznaje się ludzi "na psa"
__________________
Nie okłamujcie się nawzajem, boście zwlekli z siebie dawnego człowieka z jego uczynkami, a przyoblekli nowego, który wciąż się odnawia ku głębszemu poznaniu [Boga], według obrazu Tego, który go stworzył.
improbable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-04, 10:35   #12
juritka_94
Raczkowanie
 
Avatar juritka_94
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Wiadomości: 199
Dot.: Wyjście na miasto w celu poznania ludzi.

Myślałam o tych kursach gdyż sama np. chciałabym realizować się w tańcu (mam nawet obrane studio tańca), jak i inne rzeczy - niestety barirera pieniężna - rodzinka na większość tych rzeczy (raczej 100%) nie chcę udawać kasy.

To samo z psem : D (ja bym chciała, rodzinka nie)
juritka_94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-04, 12:04   #13
201801191006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 13 252
Dot.: Wyjście na miasto w celu poznania ludzi.

jesteś z Siemianowic? to na Mariacką w Katowicach masz blisko
czekałam tam wczoraj w jednej z knajpek na znajomych, bo akurat przyszłam wcześniej i co chwilę ktoś zagadywał czy nie chcę się do nich przysiąść więc właściwie poznawanie nowych ludzi samo się działo, bez moich wcześniejszych zamiarów.
201801191006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-04, 12:39   #14
juritka_94
Raczkowanie
 
Avatar juritka_94
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Wiadomości: 199
Dot.: Wyjście na miasto w celu poznania ludzi.

Cytat:
Napisane przez loloo Pokaż wiadomość
jesteś z Siemianowic? to na Mariacką w Katowicach masz blisko
czekałam tam wczoraj w jednej z knajpek na znajomych, bo akurat przyszłam wcześniej i co chwilę ktoś zagadywał czy nie chcę się do nich przysiąść więc właściwie poznawanie nowych ludzi samo się działo, bez moich wcześniejszych zamiarów.
To miejsce uwielbiam zwłaszcza po południami - klub Kato ? ale zawsze nie miałam czasu aby tam wpaść albo wstydziłam się (get out moja nieśmiłości :/)
juritka_94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-04, 12:49   #15
201801191006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 13 252
Dot.: Wyjście na miasto w celu poznania ludzi.

dokładnie, byłam wczoraj w Kato.
ale podobne sytuacje można zauważyć chyba w każdej knajpce tam.
no a co do nieśmiałości to należy ją zostawić poza ulicą Mariacką
201801191006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-04, 12:55   #16
juritka_94
Raczkowanie
 
Avatar juritka_94
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Wiadomości: 199
Dot.: Wyjście na miasto w celu poznania ludzi.

Cytat:
Napisane przez loloo Pokaż wiadomość
dokładnie, byłam wczoraj w Kato.
ale podobne sytuacje można zauważyć chyba w każdej knajpce tam.
no a co do nieśmiałości to należy ją zostawić poza ulicą Mariacką
To wiem już gdzie się dzisiaj udać
juritka_94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-06, 08:50   #17
6291cc2e5cca5cd6ab177e5efe4c5e0758342977
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 235
Dot.: Wyjście na miasto w celu poznania ludzi.

I jak? Próbowałaś już?
6291cc2e5cca5cd6ab177e5efe4c5e0758342977 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-06, 13:24   #18
juritka_94
Raczkowanie
 
Avatar juritka_94
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Wiadomości: 199
Dot.: Wyjście na miasto w celu poznania ludzi.

Próbowałam wczoraj w Kato.

Generalnie wszystko się zaczęło dziać jak zaczeło padać i wszyscy weszli do środka. Super wrażenie - tzn. nie wiem bo ogarneła mnie mega nieśmiałość i to bardzo (tłum mnie bardzo onieśmielił). Zagadałam do dwóch dziewczyn, ale nic nie wyszło, jednak fajnie się gadało.

Sama nie wiem - będe próbować lecz na necie wyczytałam, że do takich miejsc przychodzą ludzie z znajomymi aby się zabawić (knajpa, kluby, dyskoteki) a nie, zeby kogoś poznać.

Jeśli to prawda to jak tu szukać

Edytowane przez juritka_94
Czas edycji: 2013-07-06 o 13:25
juritka_94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-06, 17:39   #19
6291cc2e5cca5cd6ab177e5efe4c5e0758342977
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 235
Dot.: Wyjście na miasto w celu poznania ludzi.

Bardzo dobrze że próbujesz, trzymam kciuki
6291cc2e5cca5cd6ab177e5efe4c5e0758342977 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-06, 18:16   #20
69love69
Zakorzenienie
 
Avatar 69love69
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 4 413
Dot.: Wyjście na miasto w celu poznania ludzi.

Cytat:
Napisane przez loloo Pokaż wiadomość
jesteś z Siemianowic? to na Mariacką w Katowicach masz blisko
czekałam tam wczoraj w jednej z knajpek na znajomych, bo akurat przyszłam wcześniej i co chwilę ktoś zagadywał czy nie chcę się do nich przysiąść więc właściwie poznawanie nowych ludzi samo się działo, bez moich wcześniejszych zamiarów.
Zaskoczyło mnie to, oczywiście pozytywnie. Taka ofwartosc na innych
69love69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-06, 19:11   #21
elkiza81
Zakorzenienie
 
Avatar elkiza81
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 335
Odp: Dot.: Wyjście na miasto w celu poznania ludzi.

Cytat:
Napisane przez juritka_94 Pokaż wiadomość
Myślałam o tych kursach gdyż sama np. chciałabym realizować się w tańcu (mam nawet obrane studio tańca), jak i inne rzeczy - niestety barirera pieniężna - rodzinka na większość tych rzeczy (raczej 100%) nie chcę udawać kasy.

To samo z psem : D (ja bym chciała, rodzinka nie)
Są wakacje, w klubach osiedlowy ch organizuja warsztaty jezykowe, tańca, fitness za niewielkie pieniadze. Myslalas o znalezieniu pracy na wakacje na pół etatu-miałabyś pieniadze na wlasne przyjemności. Może zostaniesz wolontariuszka w schronisku dla zwierząt? Poznasz innych milosnikow zwierząt. ..

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
27.02.2019
Publikacja pierwszego utworu na forum wizaz.pl
elkiza81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-06, 19:25   #22
charsi
Zadomowienie
 
Avatar charsi
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 508
Dot.: Wyjście na miasto w celu poznania ludzi.

Cytat:
Napisane przez juritka_94 Pokaż wiadomość
Próbowałam wczoraj w Kato.

Generalnie wszystko się zaczęło dziać jak zaczeło padać i wszyscy weszli do środka. Super wrażenie - tzn. nie wiem bo ogarneła mnie mega nieśmiałość i to bardzo (tłum mnie bardzo onieśmielił). Zagadałam do dwóch dziewczyn, ale nic nie wyszło, jednak fajnie się gadało.

Sama nie wiem - będe próbować lecz na necie wyczytałam, że do takich miejsc przychodzą ludzie z znajomymi aby się zabawić (knajpa, kluby, dyskoteki) a nie, zeby kogoś poznać.

Jeśli to prawda to jak tu szukać
Ja kiedyś poznałam fajnych ludzi (też Kato) jak szukałam drogi do pewnego klubu, zapytałam tę grupkę, zaproponowali mi piwo i jakoś poszło.
To zależy na kogo trafisz - chyba łatwiej się "wkręcić" jeśli trafisz na grupkę znajomych, którzy wyszli ot, tak się zabawić niż np. do przyjaciółek, które wybrały się na miasto pogadać (mogłabyś przeszkadzać). Czasem jak wychodzę ze znajomymi to jest też wiele osób, których w ogóle nie znam, koleżanki koleżanek itp., więc jeśli pojawiłaby się w dodatkowa osoba też by mi to nie przeszkadzało.
charsi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:27.