Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010 - Strona 153 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-07-08, 10:44   #4561
pl_madzia
Zakorzenienie
 
Avatar pl_madzia
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 6 601
GG do pl_madzia
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Cytat:
Napisane przez evitka21 Pokaż wiadomość
madzia, gratuluje biegu

A Ty co wpadasz i tylko tyle napiszesz Coś więcej
__________________
Eryk i Erwin



"Życie trzeba przeżyć tak żeby wstyd było opowiadać, ale przyjemnie wspominać"
pl_madzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-08, 19:25   #4562
ASIULEK_23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 5 553
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Hej. Odezwala sie siostra any. Wszystko w porzadku. Jest za granica. Pozdrawia i dziekuje za troske
__________________
Weroniczka (05.04.2010r)

"Ktoś" ( tp. 3.12.2014 )
ASIULEK_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-08, 19:30   #4563
evitka21
Zakorzenienie
 
Avatar evitka21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 588
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Cytat:
Napisane przez ASIULEK_23 Pokaż wiadomość
Hej. Odezwala sie siostra any. Wszystko w porzadku. Jest za granica. Pozdrawia i dziekuje za troske
ufff
__________________
Szczęścia nie można kupić, ale...można je sobie urodzić



evitka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-08, 20:13   #4564
ania p
Zakorzenienie
 
Avatar ania p
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 451
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

To dobrze , że z Aną ok

Fajnie że jest pogoda co widać na forum
Ale bardzo dobrze w zimę nadrobimy . Ja też dziś z dziećmi u koleżanki byłam . Szymek dorwał się do auta na akumulator i teraz chodzi i prosi
mają coś takiego
http://allegro.pl/jeep-gaucho-peg-pe...360378876.html
jeszcze mi nie odbiło , ale dobrze że u kolegi sobie pośmiga przynajmniej .

Olka za to dziś akcja czapka .
http://allegro.pl/hm-czapka-z-daszki...342456707.html
zażyczyła sobie w sklepie i spać z nią teraz poszła

I tak sobie dzionek za dzionkiem leci , w sumie do nocy na dworku ganiają , bo co tu robić innego . Oby tylko ta pogoda się utrzymała , to już będzie pełnia szczęścia .
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny
ania p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-08, 20:20   #4565
libra777
Zakorzenienie
 
Avatar libra777
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 6 589
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Cytat:
Napisane przez pl_madzia Pokaż wiadomość
Libra tylko się cieszyć że tak sportowo o siebie dbamy
Ja ostatnio odpuściłam dodatkowe ćwiczenia(pompki, brzuszki itp) to już widzę jak ciało się zmieniaOd dzisiaj do tego wracam
U mnie najmocniejszy alkohol to winoRaz kilka lat temu przesadziłam z mieszaniem drinków i po dziś dzień mam uraz pamiętając jak się na drugi dzień czułam

Za chwilę śmigamy rowerem na zastrzyk. Już mam ich dosyć, cały wekend dopasowany do godzin z zastrzykiem. Mały jakoś dziwnie po nich na twarzy wygląda, jakby taki lekko spuchnięty a oczy takie podkrążonePójdę z nim do lekarki to może już ich starczy, 6 dni wkońcu...
Ja też własnie muszę wrócić do brzuszków ,bo niestety tak jak piszesz
Możliwe że po zastrzykach takie skutki uboczne ,a masz ulotke od nich?

Aśka dla Werki


Następnym razem jak która wyjeżdża na dłużej to się odmeldować proszę


My wczoraj na wycieczce dłuższej byliśmy,całą drogę lasami ,trasa fajna równa bo to droga pożarowa leśna.Miko się wybiegał ,że wieczorem padł jak pluto
Mimo,że co dzień jeżdżę 20 km na rowerze to jednak jak przejechałam trochę więcej to już dupa boli ,dobrze że miałam to siodełko żelowe z lidla
Dzisiaj sobie dokupiłam następne bo tamto już trochę sfatygowane.

grzało dzisiaj u nas nieźle , do tego komary tną masakrycznie już na nie nic nie działa
libra777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-08, 20:41   #4566
sara 85
Zakorzenienie
 
Avatar sara 85
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3 835
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Madzia fajny kotek

dobrze że u Any wszystko ok


Zosia od piątku ma zapalenie krtani i całe dnie siedzimy w domu, wychodzimy wieczorem jak nie ma słońca, bo miała antybiotyk trzydniowy.

Mam nadzieje że do niedzieli jej przejdzie bo jedziemy nad morze


Libra właśnie zastanawiałam się nad tym siodełkiem żelowym, mówisz że lepsze niż takie zwykłe?
__________________
Zosia 26.03.2010 r.

Franio 24.07.2014 r.
sara 85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-08, 20:58   #4567
izazula
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 5 910
GG do izazula
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Dobrze że u Any wszystko w porządku. Wydaje mi się że ubiegłego roku całe lato milczała

Madzia może to woda się zatrzymała po tych lekach.

Libra na te małe helikoptery nic nie działa . Gryzą jak wściekłe.

Ania lepsza czapka niż auto

U nas też piękna pogoda, tak w sam raz.

---------- Dopisano o 21:58 ---------- Poprzedni post napisano o 21:46 ----------

Asia brawo dla gwiazdy

Sara zdrówka dla Zosi
Antybiotyk przy takim słońcu to niezbyt miło. Oby tylko ustąpiło przed wyjazdem
__________________
Żmijka najsłodsza
izazula jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-07-08, 22:12   #4568
P0P70
Zakorzenienie
 
Avatar P0P70
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 5 351
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Witam,

W weekend mnie nie było i nie zalapalam sie na fotki kotka..
Byłam w odwiedzinach u teściowej.

Ania moja Oliwka tez lubi jeździć swoim samochodem. Ona ma mercedesa.
Ten co podalaś tez mi sie podoba.

Zdrowia życzę wszystkim chorym. U mnie Natasza cały czas ma katar i powiększone węzły.. Nie moge jej zaszczepić .
__________________
Moje słońce 16.12.2009 (28 tc. 900 gr)
Moja stokrotka 21.02.2012 (27 tc. 700 gr)

P0P70 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-09, 06:34   #4569
pl_madzia
Zakorzenienie
 
Avatar pl_madzia
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 6 601
GG do pl_madzia
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

P0P już się zaczynałam i o Ciebie martwić

Ja wczoraj z młodym pojechałam na zastrzyk, i niestety welflon już do wyciągnięcia, bo jak rano było ok, tak wieczorem miał już opuchniętą i twardą żyłę, i go bolało przy dotyku. Lekarka przyszła do zabiegowego, powiedziała ze sprawdzimy czy jeszcze ten zastrzyk przejdzie, i się udało. To w porozumieniu z nią dzisiaj z zastrzykami dajemy już spokoj
Niestety przez tą chorobę dziecko mi się strasznie z jedzeniem popsuło i takie mini porcje mu wciskamy dosłownie, jak się bawi czy gra w Bolka i Lolka na komputerze
Miała starszego niejadka, a ten tak ładnie jadł
Bym dała spokoj z tym ciągłym wciskaniem mu jadła, ale on taki chudy że mu kosteczki na mostku można policzyć, ogólnie na całym ciele
Najchętniej to bym jak gąskę rurką nakarmiła i miała z głowy, a nie trzyma każdy kęs w policzku ile się da. Staram się dawać mu zmielone zupy bo przetrzymywać nie możeZałamka

Na komary u mnie działato co Libra polecała. Gryzą tylko tam gdzie się nie psiknę np ostatnio to mi czoło i tyłek przez spodnie cienkie pogryzły
__________________
Eryk i Erwin



"Życie trzeba przeżyć tak żeby wstyd było opowiadać, ale przyjemnie wspominać"
pl_madzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-09, 08:55   #4570
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

MADZIA maly dojdzie do siebie po tej chorobie to zacznie znowu ci jeść . Rób mu to co lubi , może pytaj sie co by zjadł na obiad itd , może wtedy będzie bardziej skłonny do mucenia , ale w sumie jak organizm osłabiony przez chorobę to poprostu , no niechce sie jeść .

Moj wczoraj nawet obiadu nie zjadł , ale on z tych jedzacych wszystko więc sie nie martwię , raz na pól roku jak obiadu nie zje , nic mu nie będzie , za to wtrynil dwa lody , upał u nas straszny .
Dziś go zwazylam i waży 14.4 kg ,powolutku waga idzie , a je tyle ze szok .
Wracając do lodów , byliśmy wczoraj we włoskiej knajpie , lody przepyszne , z trudem sie powstrzymalam i wyszłam , od małego podjadalam , wkrecilam mu bajkę ze mu cienkie i wylizywalam pycha pycha ahhh



POP a co lekarze mówią , jakieś rozwiazanie ? Jakieś dalsze badania ? A ten katar to nie alergiczny ? Współczuje tego stresa .




SARA zdrowka dla Zosi .
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-09, 09:04   #4571
nataszka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 5 866
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

super,
Asia to masz małą tancerkę,
wydaje mi się że mamy bardzo podobne córki, oby się nie pozabijały przy spotkaniu

Ja dziś dziecko daje teściowej, macie pojęcie że pierwszy raz na pare godzin...
maskara

Popik
jak wizyta u teściowej? Miło?

---------- Dopisano o 10:03 ---------- Poprzedni post napisano o 10:02 ----------

Cytat:
Napisane przez sara 85 Pokaż wiadomość
Madzia fajny kotek

dobrze że u Any wszystko ok


Zosia od piątku ma zapalenie krtani i całe dnie siedzimy w domu, wychodzimy wieczorem jak nie ma słońca, bo miała antybiotyk trzydniowy.

Mam nadzieje że do niedzieli jej przejdzie bo jedziemy nad morze


Libra właśnie zastanawiałam się nad tym siodełkiem żelowym, mówisz że lepsze niż takie zwykłe?
Zdrówka dla Zosi,
na długo jedziecie? Gdzie?

---------- Dopisano o 10:04 ---------- Poprzedni post napisano o 10:03 ----------

Cytat:
Napisane przez monka23 Pokaż wiadomość
MADZIA maly dojdzie do siebie po tej chorobie to zacznie znowu ci jeść . Rób mu to co lubi , może pytaj sie co by zjadł na obiad itd , może wtedy będzie bardziej skłonny do mucenia , ale w sumie jak organizm osłabiony przez chorobę to poprostu , no niechce sie jeść .

Moj wczoraj nawet obiadu nie zjadł , ale on z tych jedzacych wszystko więc sie nie martwię , raz na pól roku jak obiadu nie zje , nic mu nie będzie , za to wtrynil dwa lody , upał u nas straszny .
Dziś go zwazylam i waży 14.4 kg ,powolutku waga idzie , a je tyle ze szok .
Wracając do lodów , byliśmy wczoraj we włoskiej knajpie , lody przepyszne , z trudem sie powstrzymalam i wyszłam , od małego podjadalam , wkrecilam mu bajkę ze mu cienkie i wylizywalam pycha pycha ahhh



POP a co lekarze mówią , jakieś rozwiazanie ? Jakieś dalsze badania ? A ten katar to nie alergiczny ? Współczuje tego stresa .




SARA zdrowka dla Zosi .
Lody mmmm

jeszcze czekoladowe..... ??
nataszka25 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-09, 10:03   #4572
evitka21
Zakorzenienie
 
Avatar evitka21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 588
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

popik, zdrówka dla małej

sara
, dla twojej też

madzia, dobrze, że juz po zastrzykach

monka, to twój szczypiorek jest-moja to chyba już z 17 waży



__________________
Szczęścia nie można kupić, ale...można je sobie urodzić



evitka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-09, 10:05   #4573
Baobabek
Zakorzenienie
 
Avatar Baobabek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 576
GG do Baobabek Send a message via Skype™ to Baobabek
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Cytat:
Napisane przez P0P70 Pokaż wiadomość
Witam,

W weekend mnie nie było i nie zalapalam sie na fotki kotka..
Byłam w odwiedzinach u teściowej.

Ania moja Oliwka tez lubi jeździć swoim samochodem. Ona ma mercedesa.
Ten co podalaś tez mi sie podoba.

Zdrowia życzę wszystkim chorym. U mnie Natasza cały czas ma katar i powiększone węzły.. Nie moge jej zaszczepić .
nie no nie wierzę...POP czy to Ty, czy ktoś podmieniony??zdrówka dla NatiKubuś ma węzła powiększonego od 2,5 rokumoże taka uroda??

Cytat:
Napisane przez sara 85 Pokaż wiadomość
Madzia fajny kotek

dobrze że u Any wszystko ok


Zosia od piątku ma zapalenie krtani i całe dnie siedzimy w domu, wychodzimy wieczorem jak nie ma słońca, bo miała antybiotyk trzydniowy.

Mam nadzieje że do niedzieli jej przejdzie bo jedziemy nad morze


Libra właśnie zastanawiałam się nad tym siodełkiem żelowym, mówisz że lepsze niż takie zwykłe?
zdrówka dla Zosi i wypadu nad morze zazdraszczam
Cytat:
Napisane przez pl_madzia Pokaż wiadomość
P0P już się zaczynałam i o Ciebie martwić

Ja wczoraj z młodym pojechałam na zastrzyk, i niestety welflon już do wyciągnięcia, bo jak rano było ok, tak wieczorem miał już opuchniętą i twardą żyłę, i go bolało przy dotyku. Lekarka przyszła do zabiegowego, powiedziała ze sprawdzimy czy jeszcze ten zastrzyk przejdzie, i się udało. To w porozumieniu z nią dzisiaj z zastrzykami dajemy już spokoj
Niestety przez tą chorobę dziecko mi się strasznie z jedzeniem popsuło i takie mini porcje mu wciskamy dosłownie, jak się bawi czy gra w Bolka i Lolka na komputerze
Miała starszego niejadka, a ten tak ładnie jadł
Bym dała spokoj z tym ciągłym wciskaniem mu jadła, ale on taki chudy że mu kosteczki na mostku można policzyć, ogólnie na całym ciele
Najchętniej to bym jak gąskę rurką nakarmiła i miała z głowy, a nie trzyma każdy kęs w policzku ile się da. Staram się dawać mu zmielone zupy bo przetrzymywać nie możeZałamka

Na komary u mnie działato co Libra polecała. Gryzą tylko tam gdzie się nie psiknę np ostatnio to mi czoło i tyłek przez spodnie cienkie pogryzły
dobrze, ze już po zastrzykach co do jedzenia - mój je a też mu kosteczki można policzyć na całym ciele na placu to już nie raz mi ktoś powiedział, że muszę mieć ogromne problemy z karmieniem go

tata zabrał Kubusia na cały dzień odbiorę go koło 19ej żyć nie umierać, jaka cisza w mieszkaniu! aż na dwór z Isią nie poszłam coby się podelektować świętym spokojem
Koło 12ej przyjeżdża jednak koleżanka (chrzestna Isi)z małą, więc cisza się skończy

ania p - a Ty się urlopujesz teraz???

---------- Dopisano o 11:05 ---------- Poprzedni post napisano o 11:03 ----------

Cytat:
Napisane przez monka23 Pokaż wiadomość
MADZIA maly dojdzie do siebie po tej chorobie to zacznie znowu ci jeść . Rób mu to co lubi , może pytaj sie co by zjadł na obiad itd , może wtedy będzie bardziej skłonny do mucenia , ale w sumie jak organizm osłabiony przez chorobę to poprostu , no niechce sie jeść .

Moj wczoraj nawet obiadu nie zjadł , ale on z tych jedzacych wszystko więc sie nie martwię , raz na pól roku jak obiadu nie zje , nic mu nie będzie , za to wtrynil dwa lody , upał u nas straszny .
Dziś go zwazylam i waży 14.4 kg ,powolutku waga idzie , a je tyle ze szok .
Wracając do lodów , byliśmy wczoraj we włoskiej knajpie , lody przepyszne , z trudem sie powstrzymalam i wyszłam , od małego podjadalam , wkrecilam mu bajkę ze mu cienkie i wylizywalam pycha pycha ahhh
ja zawsze tak robię
__________________
K & I

Baobabek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-09, 11:51   #4574
Darusiaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Darusiaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Sieradz
Wiadomości: 14 341
GG do Darusiaaaa Send a message via Skype™ to Darusiaaaa
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Hej dziewczyny

My w niedziele bylismy w zoo w Borysewie,kasy poszlo jak lodu,jedna maskotka,druga,kubek i 100 a maskotki warte 20zl;P ale tatus dzieciom obiecal hehe,figloraj kolejka zarcie wejscia -ale ladne to zoo,choc dupy z achwytu nie urywa,to zwierzeta ladne,zadbane,fajne.

Teraz w niedziele moze Uniejow,na wakacje nie pojedziemy nigdzie,wiec co weekend,ewentualnie co drugi chcemy jezdzic gdzies i dzieciom atrakcje fajne robic....
__________________
Oliwcia 05.04.2010r.
Amelcia 02.12.2011r.
"Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem. "
A.Camus
Darusiaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-09, 14:13   #4575
P0P70
Zakorzenienie
 
Avatar P0P70
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 5 351
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Cytat:
Napisane przez monka23 Pokaż wiadomość
POP a co lekarze mówią , jakieś rozwiazanie ? Jakieś dalsze badania ? A ten katar to nie alergiczny ? Współczuje tego stresa .
.
Dzisiaj byłam i dostałam skierowanie do laryngologa.

Lodów zazdroszczę bo uwielbiam włoskie.

Cytat:
Napisane przez pl_madzia Pokaż wiadomość
P0P już się zaczynałam i o Ciebie martwić
:


Gratuluję wygranego biegu.

Cytat:
Napisane przez evitka21 Pokaż wiadomość
popik, zdrówka dla małej

sara
, dla twojej też

madzia, dobrze, że juz po zastrzykach

monka, to twój szczypiorek jest-moja to chyba już z 17 waży
]
Moja Oliwka jeszcze 13 kg nie przekroczyła.
Tylko ze ona w dalszym ciagu i niezmiennie niejadkiem okropny.

Darusia - nie odpowiedziałaś mi. Co z Twoim remontem? Skończony.
__________________
Moje słońce 16.12.2009 (28 tc. 900 gr)
Moja stokrotka 21.02.2012 (27 tc. 700 gr)

P0P70 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-09, 15:53   #4576
pl_madzia
Zakorzenienie
 
Avatar pl_madzia
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 6 601
GG do pl_madzia
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Cytat:
Napisane przez P0P70 Pokaż wiadomość
Dzisiaj byłam i dostałam skierowanie do laryngologa.

Lodów zazdroszczę bo uwielbiam włoskie.





Gratuluję wygranego biegu.



Moja Oliwka jeszcze 13 kg nie przekroczyła.
Tylko ze ona w dalszym ciagu i niezmiennie niejadkiem okropny.
U mnie laryngolog od ręki przyjmuje, idziesz do rejestracji i od razu w kolejkę.
Eryk miał wiecznie wywalone węzły, antybiotyki mu zmniejszały, ale ile można.

Bieg jak bieg, ale heh w Kategori od dwudziestu lat wygrałamtaka młoda się na podium poczułam

Erwin ważył trochę ponad 17 kg, przez 2 tyg schudł 1 kilogram. On zawsze był chudy, ale teraz to aż oczka ma zapadnięte poję ile się da, arbuzem dokarmiam, i schabowymi, ale co się przy tym za nim nabiegam, bo najładniej bez grymasu idzie mu coś wcisnąć jak zajęty zabawom. Wiem że dzieci przez upał mniej jedza, ale jakby on miał z czego zjechać to bym się martwiła, a on wygląda jak skrajna anorektyczka

Ja też się przyznaję że loda sobie nie kupuję, tylko zawsze dziecku niby żeby nie kapało ratuję

Bao ja dzisiaj starszego do babci w innym mieście wywiozłam, ale cisza w domu jak jest jedno dziecko

Dzisiaj byłam z kotem u szczepienia, bo wkońcu wszystko zaleczone i było można. Teraz mnie niech te co koty mają doinformują kiedy następne szczepienie Bo były dwie jakieś chyba na praktykach i niebardzo umiały mi odpowiedzieć kiedy mam przyjść.
__________________
Eryk i Erwin



"Życie trzeba przeżyć tak żeby wstyd było opowiadać, ale przyjemnie wspominać"
pl_madzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-09, 16:29   #4577
P0P70
Zakorzenienie
 
Avatar P0P70
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 5 351
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Madzia ja to dokładnie wiem jak to jest jak sie lata z jedzeniem za dzieckiem po całym domu i wymusza jedzenie. Masakra. Tylko ze jeżeli chodzi o Oliwke to ja innego sposobu nie znam.
Na szczęście Nataszka jak widzi jedzenie to otwiera szeroko paszcze.
__________________
Moje słońce 16.12.2009 (28 tc. 900 gr)
Moja stokrotka 21.02.2012 (27 tc. 700 gr)

P0P70 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-09, 19:41   #4578
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

MADZIA no wiesz mały chudy po mamusi i do tego wysoki . Za młodym tez sie nalatalam żeby mi coś zjadł , ile razy ze złości ciepłam łyżką i miska .

POP a jak z jej utrata równowagi ? Bo mówiłas ze był jakiś problem , minęło czy to poprostu to jest typowe dla jej wieku . Zanim dziecko całkowicie opanuje chodzenie to trochę to potrwa , mimo ze juz wydaje sie ze chodzi super . A może ona ma jakieś zawroty głowy , i dlatego trafiła równowagę ? Co ci lekarze mówili , bo chyba nic nie napisałas .

Moj mały mnie wczoraj zadziwił , spadło mu frisbee za tv , więc je wyłączył ,potem dodatkowo wyłączył przycisk przy kontakcie ,żeby odciąć zasilanie , dopiero poszedł za tv , wyciągnął . Następnie włączył przycisk przy kontakcie i włączył jeszcze tv . Nic mu nie mówiłam , tylko zerkalam żeby w razie nie wyłączenia mu pomoc albo go powstrzymać .
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-09, 20:41   #4579
sara 85
Zakorzenienie
 
Avatar sara 85
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3 835
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Nataszka pytałaś o wyjazd, jedziemy do Mielna. Wyjeżdzamy w nocy z niedzieli na poniedziałek, na razie mamy pokoje do soboty ale jak będzie pogoda to może przedłużymy.
Jedziemy ze znajomymi, kórzy mają córke rok starszą od Zosi więc małej nie będzie się nudziło. Oby pogoda była


Zosi już niby przeszło ale idę z nią na kontrole jutro albo w czwartek, brzydki kaszel ma
__________________
Zosia 26.03.2010 r.

Franio 24.07.2014 r.
sara 85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-09, 21:17   #4580
libra777
Zakorzenienie
 
Avatar libra777
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 6 589
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Cytat:
Napisane przez sara 85 Pokaż wiadomość
Madzia fajny kotek

dobrze że u Any wszystko ok


Zosia od piątku ma zapalenie krtani i całe dnie siedzimy w domu, wychodzimy wieczorem jak nie ma słońca, bo miała antybiotyk trzydniowy.

Mam nadzieje że do niedzieli jej przejdzie bo jedziemy nad morze


Libra właśnie zastanawiałam się nad tym siodełkiem żelowym, mówisz że lepsze niż takie zwykłe?
Zdrówka dla Zosi
Siodełko polecam ,moje chociaż nie było z tych twardych ale jednak z tym żelowym o wiele lepiej
Cytat:
Napisane przez pl_madzia Pokaż wiadomość
P0P już się zaczynałam i o Ciebie martwić

Ja wczoraj z młodym pojechałam na zastrzyk, i niestety welflon już do wyciągnięcia, bo jak rano było ok, tak wieczorem miał już opuchniętą i twardą żyłę, i go bolało przy dotyku. Lekarka przyszła do zabiegowego, powiedziała ze sprawdzimy czy jeszcze ten zastrzyk przejdzie, i się udało. To w porozumieniu z nią dzisiaj z zastrzykami dajemy już spokoj
Niestety przez tą chorobę dziecko mi się strasznie z jedzeniem popsuło i takie mini porcje mu wciskamy dosłownie, jak się bawi czy gra w Bolka i Lolka na komputerze
Miała starszego niejadka, a ten tak ładnie jadł
Bym dała spokoj z tym ciągłym wciskaniem mu jadła, ale on taki chudy że mu kosteczki na mostku można policzyć, ogólnie na całym ciele
Najchętniej to bym jak gąskę rurką nakarmiła i miała z głowy, a nie trzyma każdy kęs w policzku ile się da. Staram się dawać mu zmielone zupy bo przetrzymywać nie możeZałamka

Na komary u mnie działato co Libra polecała. Gryzą tylko tam gdzie się nie psiknę np ostatnio to mi czoło i tyłek przez spodnie cienkie pogryzły
Dobrze ,że już po zastrzykach
Niech do zdrowia wraca szybko
A o którym pisze bros w piance czy autan tropical bo mi się wydaje że bros w piance chyba lepszy

PoP zdróka dla Nataszki


Wiecie że mój Miko lodów nie lubi , kupiłam mu kiedyś w mieście tego amerykańca -mini i sobie wzięłam bo chciałam spróbować nigdy nie jadłam (jestem fanką włoskich) i on polizał kilka razy i mówi że nie chce ,a że mi chytrusowi szkoda było wyrzucić to szłam jak obżartuch i 2 lody na raz jadłam
Z jedzeniem u nas też licho ,śniadanie to dosłownie 3-4 gryzy kanapki lub jajka i ani grama więcej ,obiad to różnie tez raczej parę gryzków.
Jedyne co zjada to miskę kaszy wieczorem.
Wzięłam się na sposób ,że biorę mu na rower kanapkę albo makaron np. jakies kokardki do pojemniczka i na rowerze zje ,jedynie o warzywa i owoce się nie muszę martwić bo to wpyla aż huczy,non stop ogórki i porzeczki czarne.
Komary u nas dosłownie plaga ,jest masakra ,w lesie na jagodach żywego ducha nie ma ,ja też nie chodzę bo do oczu włażą dosłownie.
Ciekawe kto mi jagód na winko nazbiera
libra777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-09, 21:21   #4581
ania p
Zakorzenienie
 
Avatar ania p
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 451
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Cytat:
Napisane przez P0P70 Pokaż wiadomość
Ania moja Oliwka tez lubi jeździć swoim samochodem. Ona ma mercedesa.
Ten co podalaś tez mi sie podoba.
:.
Pop fajowy jest ale kesz No i on od trzech lat , Olka ledwo sięgała żeby samej jechać , a Twoja jeszcze mniejsza od mojej jest , więc by raczej nim nie pojechała . TZ kiedyś chciał kupić , ale Szymek się bał tych aut , teraz jak podłapał , to my jakoś nie bardzo chcemy kupić

Cytat:
Napisane przez Baobabek Pokaż wiadomość
n
ania p - a Ty się urlopujesz teraz???[COLOR="Silver"]

l:
Jak jak zwykle na urlop jadę po sezonie . Wyjeżdżamy 7-go września .

Cytat:
Napisane przez Darusiaaaa Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny

My w niedziele bylismy w zoo w Borysewie,kasy poszlo jak lodu,jedna maskotka,druga,kubek i 100 a maskotki warte 20zl;P ale tatus dzieciom obiecal hehe,figloraj kolejka zarcie wejscia -ale ladne to zoo,choc dupy z achwytu nie urywa,to zwierzeta ladne,zadbane,fajne.

Teraz w niedziele moze Uniejow,na wakacje nie pojedziemy nigdzie,wiec co weekend,ewentualnie co drugi chcemy jezdzic gdzies i dzieciom atrakcje fajne robic....
Daj znać jak w uniejowie , ale ceny pewnie jak u nas w Mszczonowskich termach .
My nad jezioro śmigaliśmy rok temu i pewnie teraz też kilka razy pojedziemy . Dzieciaki lubią a zawsze to taniej niż 120 na termach zostawić za samo wejście . Do tego Zoo też się wybieram i dojechać nie mogę .
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny
ania p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-09, 21:32   #4582
izazula
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 5 910
GG do izazula
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Sara ja szczerze polecam żelowe siodełko. O wiele wygodniej.
Pop zdrówka dla Nataszy i obyś ją mogła zaszczepić
Evi moja przekroczyła 17
Madzia dobrze że koniec zastrzyków. Apetyt wróci małemu a i brzuszek musi się przyzwyczaić do jedzenia.
Libra za lody moja Zosia dałaby się pokroić

Jutro Zosia idzie na szczepienie z tatusiem. Ciekawe jak sobie dadzą radę
__________________
Żmijka najsłodsza
izazula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-09, 22:04   #4583
P0P70
Zakorzenienie
 
Avatar P0P70
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 5 351
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Monka - ona miała taki jakiś niedowład w jednej nodze przez 2-3 dni. Potem minęło, nie wiemy co to było.

Ostatnio moje malenstwo non stop sobie siniaka nabija. Ona nie chodzi tylko biega, wszędzie jej pełno. W niedziele wlazla na łóżko i spadła jakos tak niefortunnie ze teraz ma całe ucho sine. A dzisiaj biegła, potknęła się i walnęła skronią o kominek. Następne piękne limo.

A ja Wam polecam PO ukaszeniu Entil ukąszenia. Działa, sprawdziłem na sobie.

Sara - udanego urlopu życzę.

Iza - a na co sie czepicie?
__________________
Moje słońce 16.12.2009 (28 tc. 900 gr)
Moja stokrotka 21.02.2012 (27 tc. 700 gr)

P0P70 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-09, 22:30   #4584
izazula
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 5 910
GG do izazula
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Pop na meningokoki ale jeszcze mam w planie pneumo. Zobaczymy czy się uda przed przedszkolem
__________________
Żmijka najsłodsza
izazula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-10, 06:29   #4585
Baobabek
Zakorzenienie
 
Avatar Baobabek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 576
GG do Baobabek Send a message via Skype™ to Baobabek
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Cytat:
Napisane przez ania p Pokaż wiadomość
Pop fajowy jest ale kesz No i on od trzech lat , Olka ledwo sięgała żeby samej jechać , a Twoja jeszcze mniejsza od mojej jest , więc by raczej nim nie pojechała . TZ kiedyś chciał kupić , ale Szymek się bał tych aut , teraz jak podłapał , to my jakoś nie bardzo chcemy kupić



Jak jak zwykle na urlop jadę po sezonie . Wyjeżdżamy 7-go września .



Daj znać jak w uniejowie , ale ceny pewnie jak u nas w Mszczonowskich termach .
My nad jezioro śmigaliśmy rok temu i pewnie teraz też kilka razy pojedziemy . Dzieciaki lubią a zawsze to taniej niż 120 na termach zostawić za samo wejście . Do tego Zoo też się wybieram i dojechać nie mogę .
a to wiem, ze we IX wyjeżdżacie, chodziło mi, czy teraz się w domu urlopujesz z dzieciakami jak do przedszkola nie chodzą

Dzień dobry....
__________________
K & I

Baobabek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-10, 11:38   #4586
Darusiaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Darusiaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Sieradz
Wiadomości: 14 341
GG do Darusiaaaa Send a message via Skype™ to Darusiaaaa
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Popik nie,nie skonczone jeszcze i szybko nie bedzie skoczone o ilekiedys w ogole bedzie....

Ania nie,u nas te termy za wejscie sa tanie,niecale 20zl z tego co pamietam,ja teraz mam dwa podwojne zaproszenia na caly dzien z piciem i zarciem,wygralam kiedys i nadal sa wazne,zoo-moze byc,szalu nie ma jak dla mnie,ale zle tez nie jest wejscia do zoo 22zl dorosli 17dzieciaki do 3 lat free.
__________________
Oliwcia 05.04.2010r.
Amelcia 02.12.2011r.
"Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem. "
A.Camus
Darusiaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-10, 12:51   #4587
Edzia400
Zakorzenienie
 
Avatar Edzia400
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Niebo :)
Wiadomości: 3 374
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Cytat:
Napisane przez pl_madzia Pokaż wiadomość

Ja wczoraj z młodym pojechałam na zastrzyk, i niestety welflon już do wyciągnięcia, bo jak rano było ok, tak wieczorem miał już opuchniętą i twardą żyłę, i go bolało przy dotyku. Lekarka przyszła do zabiegowego, powiedziała ze sprawdzimy czy jeszcze ten zastrzyk przejdzie, i się udało. To w porozumieniu z nią dzisiaj z zastrzykami dajemy już spokoj
Niestety przez tą chorobę dziecko mi się strasznie z jedzeniem popsuło i takie mini porcje mu wciskamy dosłownie, jak się bawi czy gra w Bolka i Lolka na komputerze
biedulek dobrze ze to był ostatni , a lepiej mniej a czesciej nic nie zrobisz a zmuszac nie mozesz bo jeszcze gorzej bedzie ... mini mini porcje najlepsze

---------- Dopisano o 13:43 ---------- Poprzedni post napisano o 13:41 ----------

Cytat:
Napisane przez monka23 Pokaż wiadomość

Moj wczoraj nawet obiadu nie zjadł , ale on z tych jedzacych wszystko więc sie nie martwię , raz na pól roku jak obiadu nie zje , nic mu nie będzie , za to wtrynil dwa lody , upał u nas straszny .
Dziś go zwazylam i waży 14.4 kg ,powolutku waga idzie , a je tyle ze szok .
Wracając do lodów , byliśmy wczoraj we włoskiej knajpie , lody przepyszne , z trudem sie powstrzymalam i wyszłam , od małego podjadalam , wkrecilam mu bajkę ze mu cienkie i wylizywalam pycha pycha ahhh
no ale on pewnie wszystko wybiega na podwórku ::d

---------- Dopisano o 13:44 ---------- Poprzedni post napisano o 13:43 ----------

Cytat:
Napisane przez evitka21 Pokaż wiadomość

monka, to twój szczypiorek jest-moja to chyba już z 17 waży



moja 13.600 ale ona jeszcze 100 cm nie przekroczyła ... za to wulkan energii

---------- Dopisano o 13:47 ---------- Poprzedni post napisano o 13:44 ----------

Cytat:
Napisane przez sara 85 Pokaż wiadomość
Wyjeżdzamy w nocy z niedzieli na poniedziałek, na razie mamy pokoje do soboty ale jak będzie pogoda to może przedłużymy.
Jedziemy ze znajomymi, kórzy mają córke rok starszą od Zosi więc małej nie będzie się nudziło. Oby pogoda była


Zosi już niby przeszło ale idę z nią na kontrole jutro albo w czwartek, brzydki kaszel ma

my jednak pobierowo albo trzesacz zdrówka dla zosienki

---------- Dopisano o 13:50 ---------- Poprzedni post napisano o 13:47 ----------

Cytat:
Napisane przez libra777 Pokaż wiadomość



Komary u nas dosłownie plaga ,jest masakra ,w lesie na jagodach żywego ducha nie ma ,ja też nie chodzę bo do oczu włażą dosłownie.
Ciekawe kto mi jagód na winko nazbiera

na te pierony nic nie działa ja juz cała smierdze tymi odkomaraczami a i tak gryzą one jakies nadmiar uodpornione wrrrr nicech juz wreszcie je ktos wyplęgnie ....
a moze przepisik ? na te winko chetnie bym takie spróbowała bo za borówkami to ja w ogien nawt komarowy pójde

---------- Dopisano o 13:51 ---------- Poprzedni post napisano o 13:50 ----------

Cytat:
Napisane przez P0P70 Pokaż wiadomość
Monka - ona miała taki jakiś niedowład w jednej nodze przez 2-3 dni. Potem minęło, nie wiemy co to było.

Ostatnio moje malenstwo non stop sobie siniaka nabija. Ona nie chodzi tylko biega, wszędzie jej pełno. W niedziele wlazla na łóżko i spadła jakos tak niefortunnie ze teraz ma całe ucho sine. A dzisiaj biegła, potknęła się i walnęła skronią o kominek. Następne piękne limo.
niełza artystka wam rosnie
__________________
Amelcia 6 MAJ 2010


http://www.zapytajpolozna.pl/compone....php?sid=69629- JULECZKA 14 marzec 2014
Edzia400 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-10, 14:02   #4588
P0P70
Zakorzenienie
 
Avatar P0P70
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 5 351
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Cytat:
Napisane przez izazula Pokaż wiadomość
Pop na meningokoki ale jeszcze mam w planie pneumo. Zobaczymy czy się uda przed przedszkolem
A to wcześniej nie szczepilas? A na meningo to ile szczepionek będziesz dawała? Bo są dwie szkoły, jedna twierdzi ze raz a druga dwa.

Cytat:
Napisane przez Darusiaaaa Pokaż wiadomość
Popik nie,nie skonczone jeszcze i szybko nie bedzie skoczone o ilekiedys w ogole bedzie....
ee.
To szkoda.

Mam teraz godzinę spokoju. Jedo dziecko u sąsiadki a drugie śpi..
Dzisiaj Nataszke karmiłam ponad godzinę. Coś jej nie podeszła jedna zupa. 3 razy przy niej mi wymiotowała aż w koncu zmienialam na inna i ta spokojnie zjadla.
__________________
Moje słońce 16.12.2009 (28 tc. 900 gr)
Moja stokrotka 21.02.2012 (27 tc. 700 gr)

P0P70 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-10, 14:03   #4589
megi-megi
Zakorzenienie
 
Avatar megi-megi
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 993
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Cytat:
Napisane przez izazula Pokaż wiadomość
Pop na meningokoki ale jeszcze mam w planie pneumo. Zobaczymy czy się uda przed przedszkolem
My w tamtym tygodniu na pneumo szczepiliśmy dopiero. Podobno bolesne to szczepienie. Igor darł się niemiłosiernie, dopiero podmuchanie i buziak załatwił sprawę.

Cytat:
Napisane przez P0P70 Pokaż wiadomość
Ostatnio moje malenstwo non stop sobie siniaka nabija. Ona nie chodzi tylko biega, wszędzie jej pełno. W niedziele wlazla na łóżko i spadła jakos tak niefortunnie ze teraz ma całe ucho sine. A dzisiaj biegła, potknęła się i walnęła skronią o kominek. Następne piękne limo.
Wiesz, ja to mam fisia i się boję tych uderzeń i za Guciem biegałam i chyba za Kaliną też będę. Chociaż pewnie przy dwójce już mniej.

Sara
- szkoda, że teraz jedziesz. Ja w sierpniu do Koszalina na 2 lub 3 tygodnie jadę, a to obok Mielna.

Mam do Was dwa pytania:
1) Czy jak dajecie dzieciom czereśnie, to wyciągacie pestki, czy małe już dają sobie radę z pestkami?
Ja wyciągam, boję się, że zadławi się albo zniechęci do czereśni, ale może jestem kwokowata i powinnam przestać
2) Czy Wasze dzieci zaczęły się już wstydzić? Mam na myśli np. ganianie na golasa... Igor ostatnio zaczął rozbierać się w piaskownicy, tak go przypiliło z sikaniem - udało się dotrzeć do krzaczka.
megi-megi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-10, 15:56   #4590
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

MEGI
1. Nie wyciagam pestek , sam wywala .
2. Nie wstydzi sie jeszcze golizny , jakby mógł to by z gołym pisiorem latał nonstop . Dwa dni temu , wszedł na okno golusienki , a z dołu sąsiedzi polewali z niego a on zadowolony

Ale gorąco u nas , masakra , czubki na dwór chcą ganiac a mi sie niechęć w taki skwar , juz drzemke z małym zaliczylam .
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:38.