maseczka Henna Treatment WAX -wątek zbiorczy - Strona 34 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Pokaż wyniki sondy: Według waszego doświadczenia, odżywka WAX zadziałała na porost włosów??
nie 166 30,35%
tak 381 69,65%
Głosujący: 547. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-04-18, 16:33   #991
shockwaves
Wtajemniczenie
 
Avatar shockwaves
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 698
Dot.: henna treatment wax

Cytat:
Napisane przez bogunia78 Pokaż wiadomość
ktoś może jakiegoś linka wstawić jak ten WAX wygląda?... chciałabym go kupić, ale jestem w Irlandii, nie wiem za czym się rozglądać i czy tutaj kupię?... a jak nie to wysyłka z Polski?...
pozdrawiam!
Waxa produkuje firma angielska... w Irlandii byc moze tez go sprzedaja. Najlepiej chyba szukac w aptekach
shockwaves jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-18, 19:51   #992
jucha
Wtajemniczenie
 
Avatar jucha
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 2 191
Dot.: henna treatment wax

niedługo skończę Waxa 240g i powiem Wam, że żadnych efektów nie widzę Nakładam na całe włosy, wmasowuję w skórę i zakładam czepek kąpielowy. I tak 2 razy w tygodniu. I nadal mam problemy z rozczesaniem po umyciu, co prawda są bardziej lśniące, ale nic ponad to chyba nie zdecyduję się na drugie opakowanie, czy poczekać jeszcze na efekty - poradzcie proszę.
jucha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-19, 17:25   #993
Iam
Rozeznanie
 
Avatar Iam
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 680
Dot.: henna treatment wax

tak , jest już WAX z ALOESEM, do wypadających włosów. podam Wam linka gdzie go znalazłam, to poczytacie --- http://ziolomed24.pl/product_info.ph...3715ed0fb70c96

niestety w aptekach go u mnie nie mają.
Iam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-19, 17:43   #994
aneczka_10
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 122
Dot.: Kto używał Wax'a?

a ja po umyciu duzo mniejsza ilosc wmasowuje we wloski i normalnie susze , wloski anei bardziej sie nei przetluszczaja anie nie sa ciezkie( ale nei mozna przesadzic z iloscia) i sadze ze duzo lepiej dziala bo po pierwsze wnika przez bardzo dlugi czas po drugie cieplo suszarki wspomaga jej dzialanie a do tego prostuje wiec wnika jeszcze bardziej.A efekty sa zaskakujace - po po0malowaniu wloskow na ciemny braz po 2 tygodniach mialam ponad centymetrowy odrost wiec musze co 2 tygodnei malowac i gdy uniose grzywke to widze tych malenstw miliony odzywka SUPER
aneczka_10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-19, 18:53   #995
kosmita77
Zakorzenienie
 
Avatar kosmita77
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 4 854
Dot.: henna treatment wax

hmm... inaczej wyglada... ta sama firma go produkuje? bo na stronie nie znalazlam trzeba zajac sie poszukiwaniami
kosmita77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-19, 18:53   #996
kosmita77
Zakorzenienie
 
Avatar kosmita77
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 4 854
Dot.: Kto używał Wax'a?

Cytat:
Napisane przez aneczka_10 Pokaż wiadomość
a ja po umyciu duzo mniejsza ilosc wmasowuje we wloski i normalnie susze , wloski anei bardziej sie nei przetluszczaja anie nie sa ciezkie( ale nei mozna przesadzic z iloscia) i sadze ze duzo lepiej dziala bo po pierwsze wnika przez bardzo dlugi czas po drugie cieplo suszarki wspomaga jej dzialanie a do tego prostuje wiec wnika jeszcze bardziej.A efekty sa zaskakujace - po po0malowaniu wloskow na ciemny braz po 2 tygodniach mialam ponad centymetrowy odrost wiec musze co 2 tygodnei malowac i gdy uniose grzywke to widze tych malenstw miliony odzywka SUPER
nie splukujesz w ogole a to ciekawe...
kosmita77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-19, 18:55   #997
sikoreczka111
Zakorzenienie
 
Avatar sikoreczka111
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 3 915
GG do sikoreczka111
Dot.: henna treatment wax

aaa ja wiem co to jest .... to jest wax z polskiej firmy taka kopia;] jak ylam w aptece to mi własie pokazywała pani.... jest sporo tańsza od tej orginalnej bo jak pytałam to za opakowanie 480 g trzeba zapłacić ino 20 zł :O tylko nie wiem jak ze skutecznoscią ...
__________________
Jeśli chce się być szczęśliwym, nie wolno gmerać w pamięci...





iskierka zgasła...
sikoreczka111 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-04-19, 21:07   #998
dula32
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 375
GG do dula32
Dot.: henna treatment wax

moja kolezanka ma waxa tej firmy i mowi ze nie widac roznicy... skład rozni sie chyba tylko jednym produktem ;]
dula32 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-19, 21:08   #999
dula32
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 375
GG do dula32
Dot.: Kto używał Wax'a?

oo tez pierwsze słysze zeby nie spłukiwano waxa... sprobuje i zobacze jakie beda efekty ;] tylko bede musiała dac go zapewne duzo mniej niz dotychczas
dula32 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-19, 21:57   #1000
miaumiau
Raczkowanie
 
Avatar miaumiau
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 389
Dot.: henna treatment wax

a moze ktos poda sklad tego innego waxa/u? mozna by porownac, ewentualnie dac na biochemie?
miaumiau jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-19, 22:02   #1001
nika_88
Rozeznanie
 
Avatar nika_88
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: tajne =)
Wiadomości: 589
Dot.: Kto używał Wax'a?

dubel
__________________
... ............Może nie jestem idealna, ale idealnie sobie z tym radzę
nika_88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-04-19, 22:03   #1002
nika_88
Rozeznanie
 
Avatar nika_88
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: tajne =)
Wiadomości: 589
Dot.: Kto używał Wax'a?

Tez mnie zaskoczyl ten sposob uzywania Wax'u Moze naprawde daje takie dobre efekty Jutro koniecznie wyprobuje w ten sposob go nalozyc
__________________
... ............Może nie jestem idealna, ale idealnie sobie z tym radzę
nika_88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-21, 14:03   #1003
kosmita77
Zakorzenienie
 
Avatar kosmita77
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 4 854
Dot.: Kto używał Wax'a?

wyprobowalam ten sposob, nalozylam malo, tak ostroznie do tego podeszlam... koncowki sa fajne, nie takie "pedzelki". ale daje uczucie sklejenia... jak przeczesuje grzebieniem to musze delikatnie przeciagnac wczesniej palcami... nie sa splatane tylko takie sklejone... chyba to jest jednak odzywka do splukiwania i tak jak producent zaleca nalezy ja stosowac
kosmita77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-21, 14:10   #1004
dula32
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 375
GG do dula32
Dot.: Kto używał Wax'a?

tez wyprobwałam tą metode, po umyciu maseczke tarłam(nie zadużo) w osuszone recznikiem włosy i podsuszyłam szuszarka... Nie wiem czemu ale moje włosy zachowały sie tak jakby w ogole nie było na nich tej maseczki, tylko były takie jak po suszeniu suszarka,czyli cos podobnego do szopy...Jednak bde uzywac jej normalnie ze spłukiwaniem moze na innych włosach ta metoda sie sprawdza na moich niestety nie...
dula32 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-22, 14:08   #1005
N_e_L_a_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5
Dot.: henna treatment wax

Dziewczyny prosze o rade
Kupiłam wax po pierwszym uzyciu włosy były super. miekknie i wogule... JEdnak przy kolejnym myciu włosów zauwazyłam ze zaczeły mi strasznie wypadac. Czy wam tez sie tak zdarzyło ze po waxie wam wypadały czy to normalne. Czy wypadanie ustepuje po pewnym czasie. A moze powinnam odstawic wax Help
N_e_L_a_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-24, 09:38   #1006
dula32
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 375
GG do dula32
Dot.: henna treatment wax

Cytat:
Napisane przez N_e_L_a_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny prosze o rade
Kupiłam wax po pierwszym uzyciu włosy były super. miekknie i wogule... JEdnak przy kolejnym myciu włosów zauwazyłam ze zaczeły mi strasznie wypadac. Czy wam tez sie tak zdarzyło ze po waxie wam wypadały czy to normalne. Czy wypadanie ustepuje po pewnym czasie. A moze powinnam odstawic wax Help
tez mam coś takiego... po pierwszym uzyciu jest ok ale potem gdy myje glowe nastepnego dnia one juz wypadaja.. czytałam gdzies ze on działa tak ze te słabe włosy (ktore i tak by wypadły) on"wyrywa" zeby było miejce na rosniecie nowych i zdrowych ale nie wiem ile w tym prawdy ;]
dula32 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-25, 15:50   #1007
sloneckoo
Zadomowienie
 
Avatar sloneckoo
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 861
GG do sloneckoo
Dot.: henna treatment wax

dula32 dobrze napisalas ja tez o tym czytalam nawet w tym watku jest o tym tylko nie wiem na ktorej stronie

ojjj jak ja dawno nie nakaldalam Waxa na wlosy ojjj
__________________
zapraszam na wymianę: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=725984
sloneckoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-25, 18:43   #1008
nikiii
Zadomowienie
 
Avatar nikiii
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 534
GG do nikiii
Dot.: henna treatment wax

wybaczcie jesli pytanie juz sie pojawilo, ale jestem tak niecierpliwa, ze nie wytrzymalabym gdybym musiala szukac odpowiedzi na wszystkich watkach o wax'ie moje wlosy sie kwalifikuja, bardzo chce sprobowac specyfiku, ale mam obawy pewne, bo moje wlosy naleza do tych przetluszczajacych sie... Czy ktoras z Was ma wlasnie takie wlosy i czy wax im nie szkodzi, czy nie sprawi ze bardziej sie przetluszczaja? licze na odp, pozdrawiam
nikiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-25, 19:15   #1009
dula32
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 375
GG do dula32
Dot.: henna treatment wax

ja mam włosy przetłuszczające sie i uzywam waxa i niestety to prawda ze sie po nim bardziej przetłuszczaja... bynajmniej moje.. ale czytałam tez opinie dziewczy ktore mowiły ze wrecz przeciwnie! wax pomogł im na tluste włosy! Wiec najlepiej porostu sprobowac na swoich kłaczkach
dula32 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-04-25, 22:23   #1010
kaczorka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 2 375
Dot.: henna treatment wax

Cytat:
Napisane przez nikiii Pokaż wiadomość
wybaczcie jesli pytanie juz sie pojawilo, ale jestem tak niecierpliwa, ze nie wytrzymalabym gdybym musiala szukac odpowiedzi na wszystkich watkach o wax'ie moje wlosy sie kwalifikuja, bardzo chce sprobowac specyfiku, ale mam obawy pewne, bo moje wlosy naleza do tych przetluszczajacych sie... Czy ktoras z Was ma wlasnie takie wlosy i czy wax im nie szkodzi, czy nie sprawi ze bardziej sie przetluszczaja? licze na odp, pozdrawiam
hej moje włoski przetłuszczają się w takim samym tempie po użyciu Waxa jak i bez używania. Ale jeśli masz wątpliwości to widziałam Waxa do kupienia w saszetkach, także mozesz sama sprawdzić jak na Ciebie podziała
kaczorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-26, 08:58   #1011
kosmita77
Zakorzenienie
 
Avatar kosmita77
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 4 854
Dot.: Kto używał Wax'a?

wiecie co wymyslilam? (i juz przetestowalam) nakladam wax na koncowki wlosow, znaczy tak na cala dlugosc (ok 15 cm od skory), na nieumyte wlosy. zawijam w koczek, na koczek folia i tak spie. rano myje normanie szamponem i mam ladne wloski. koncowki sa jakby bardziej nawilzone, i to widac. wczesniej jak robilam na cale wlosy od skory i trzymalam godzine, to od skory byly tluste szybko, a koncowki jak byly suche tak i zostawaly suche. ta nowa metode wyprobowalam 2 razy i efekt mi sie o wiele bardziej podoba. polecam tylko zastanawiam sie czy to moim wlosom nie zaszkodzi?
kosmita77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-26, 09:02   #1012
kosmita77
Zakorzenienie
 
Avatar kosmita77
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 4 854
Dot.: henna treatment wax

wiecie co wymyslilam? (i juz przetestowalam) nakladam wax na koncowki wlosow, znaczy tak na cala dlugosc (ok 15 cm od skory), na nieumyte wlosy. zawijam w koczek, na koczek folia i tak spie. rano myje normanie szamponem i mam ladne wloski. koncowki sa jakby bardziej nawilzone, i to widac. wczesniej jak robilam na cale wlosy od skory i trzymalam godzine, to od skory byly tluste szybko, a koncowki jak byly suche tak i zostawaly suche. ta nowa metode wyprobowalam 2 razy i efekt mi sie o wiele bardziej podoba. polecam tylko zastanawiam sie czy to moim wlosom nie zaszkodzi?
kosmita77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-26, 14:00   #1013
nikiii
Zadomowienie
 
Avatar nikiii
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 534
GG do nikiii
Dot.: henna treatment wax

dzięki za odpowiedź myślałam już nawet że jak będą się przetłuszczać bardziej, to po prostu używać będę nie od nasady włosów.. no ale żeby się wzmocniły to trzeba wmasować właśnie w skórę głowy
z resztą kto nie ryzykuje, ten nie zyskuje, więc właśnie lecę po waxa
nikiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-26, 15:29   #1014
dula32
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 375
GG do dula32
Dot.: Kto używał Wax'a?

nawet dobra metoda tylko ze ja myje wlosy wieczorem bo rano nie mam czasu.. zreszta musiałabym je suszyc szuszarka a to niezbyt dobrze. A moze umyc wieczorem i wetrzec troche wkoncowki i tak pojsc spac i tego nie zmywac w ogole? Ktoś próbował czegoś takiego??
dula32 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-26, 18:24   #1015
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: henna treatment wax

Cytat:
Napisane przez dula32 Pokaż wiadomość
ja mam włosy przetłuszczające sie i uzywam waxa i niestety to prawda ze sie po nim bardziej przetłuszczaja...
a u mnie odwrotnie, nakładam wax na cale wlosy i skóre głowy na godzine i sie wcale nie przetłuszczaja bardziej (myje co 2 dni)
__________________

[*] 11.09.2012
jeszcze się kiedyś spotkamy...
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-26, 19:14   #1016
sikoreczka111
Zakorzenienie
 
Avatar sikoreczka111
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 3 915
GG do sikoreczka111
Dot.: henna treatment wax

m się własnie "oklapniete " robia i datego narazie sobie daje spokój tz bedę z raz na 2 tygodnie używała, bo ciagle uważam iż wax to jest poprostu cudo ale widocznie za długo używam i takie oklapniete się zrobiły(
__________________
Jeśli chce się być szczęśliwym, nie wolno gmerać w pamięci...





iskierka zgasła...
sikoreczka111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-28, 20:01   #1017
angel18
Raczkowanie
 
Avatar angel18
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: bb
Wiadomości: 75
GG do angel18
Dot.: henna treatment wax

Mam pytanko :Czy wax pomógł wam na rozdwajające się końcówki? mam właśnie duzy problem z moimi sianowatymi końcówkami, są strasznie suche i nie wiem co mam z nimi zrobić.Gdy podetne u fryzjera to jest spokój może na 2 tygodnie a potem to samo w piatek ide obciąć końcówki i zastanawiam sie czy nie kupić sobie tego waxa? Jeśli któraś z was miła tez problem z końcówkami i ta odżywka jej pomogła to prosze o rade.
Ps/jak wcześniej było o tym w wątku to sory ale nie czytałam całego
angel18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-28, 23:18   #1018
dula32
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 375
GG do dula32
Dot.: henna treatment wax

Cytat:
Napisane przez angel18 Pokaż wiadomość
Mam pytanko :Czy wax pomógł wam na rozdwajające się końcówki? mam właśnie duzy problem z moimi sianowatymi końcówkami, są strasznie suche i nie wiem co mam z nimi zrobić.Gdy podetne u fryzjera to jest spokój może na 2 tygodnie a potem to samo w piatek ide obciąć końcówki i zastanawiam sie czy nie kupić sobie tego waxa? Jeśli któraś z was miła tez problem z końcówkami i ta odżywka jej pomogła to prosze o rade.
Ps/jak wcześniej było o tym w wątku to sory ale nie czytałam całego
mi pomogl ostatnio wróciłam z wycieczki klasowej i nie wiem dlaczego, ale moje koncówki były straszne! porozdwajane, suche, chyba nawet połamane. Oczywiscie pierwsze co zrobiłam gdy weszłam do domu to nałożyłam waxa na włosy. I cud! Rano obudziłam sie już z ładnymi koncówkami, oczywiscie nie było to na takiej zasadzie ze się skleiły (te rozdwojone) czy cuś, bo to raczej nie mozliwe.. nie wiem jak to zadziałało, ale były o wiele ładniejsze i oczywiscie włoski bardziej miekkie i nawilzone
dula32 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-29, 08:14   #1019
boniulka
Zadomowienie
 
Avatar boniulka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 374
GG do boniulka
Dot.: henna treatment wax

Witam
Chciałam się wypowiedzieć na ten temat bo zauważyłam,że wiele osób nakłada wax od połowy włosów aby się szybciej nie przetłuszczały-co jest błędem bo Wax działa świetnie na cebulki i tu je wzmacnia,niestety przy regeneracji zawsze trzeba się liczyć z szybszym przetluszczaniem się czy klapnietymi włosami.
Wax nie jest lekką odżywką z tych które ułatwiają rozczesywanie a ma regenerować i wzamcniać poprzez cebulki.Od wielu lat go używam i powiem Wam ,że najlepsze efekty widać wtedy kiedy jest nakładany na skórę głowy a potem przeciagany na włosy.
Efekty w postaci odrostu i zregenerowanych blyszczacych wlosów widać po kilku miesiącach kiedy nowe włoski przebijają się przez te starsze.Gładkość i miękkość widać juz po kilku użyciach.
__________________
Oba, kot i pies są bogate w cnoty i talenty, ale pies ma o jeden talent za dużo: pozwala się tresować i o jedną cnotę za mało: nie kryje w sobie żadnych tajemnic
Erich Kastner
boniulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-29, 15:36   #1020
katinkaa
Raczkowanie
 
Avatar katinkaa
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 37
Smile Dot.: henna treatment wax

Cześć
Ja farbuję włosy co 2 miesiące i mam problem z końcówkami Właśnie zaczęłam stosować Waxa, biorę tabletki Vitapil i mam nadzieje, że mi pomoże. Kiedyś używałam Waxa i miałam po nim takie fajne, mięciutkie włosy
katinkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:06.