Farbowanie henną - część III - Strona 128 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-07-09, 22:39   #3811
Melanchton
Zakorzenienie
 
Avatar Melanchton
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z najwyższej wieży
Wiadomości: 3 768
Dot.: Farbowanie henną - część III

Dobra, doradźcie mi!

Robię odrost chemią i następnego dnia kładę hennę z Pola. Własne włosy mam dość ciemne, jestem szatynką. Kusi mnie, żeby kłaść tylko zioła, ale dotychczas było widać sporą różnice pomiędzy pofarbowanym henną odrostem a pofarbowaną henną resztą. Nie chcę wyglądać jak baba sprzedająca ziemniaki, ale męczy mnie moja metoda no i najchętniej odstawiłabym utleniacz, bo mam długie włosy i chcę, żeby były jeszcze dłuższe. I zdrowsze! Zaryzykować czy trzymać się tego co robię?
__________________
just like Johnny Flynn said, 'the breath I've taken and the one I must' to go on
Melanchton jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-10, 08:05   #3812
Natuś-77
Zakorzenienie
 
Avatar Natuś-77
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wro..w
Wiadomości: 26 721
Dot.: Farbowanie henną - część III

Cytat:
Napisane przez Juonitar Pokaż wiadomość
Witam serdecznie Wizażanki!
Mam pytanie do dziewczyn zainteresowanych tematem barwienia/odżywiania włosów henną i jej mieszankami. Od kilku lat jestem zakochana w naturalnej hennie i jej wpływie na stan włosów.
Jakiś czas temu wpadł mi do głowy pomysł na stworzenie salonu barwienia i odżywiania owłosienia za pomocą indyjskich ziółek, w którym można byłoby przy okazji zrobić tradycyjny
tatuaż z henny BAQ, nabyć dowolną ilość wysokiej jakości i świeżej henny, amli, cassji, indygo lub przygotowanych specjalnie mieszanek kolorystycznych. I w związku z tym moje pytanie do Pań
kochających się w hennie tak, jak ja: czy uważacie, że to ma sens w ogóle? Bo mnie osobiście strasznie wkurza to, że tak ciężko dostać ten asortyment w sklepach kosmetycznych czy zielarniach,
w każdym razie na terenie Wrocławia, a kiedy już się coś znajdzie, to są to zazwyczaj chemikalia z ewentualnym niewielkim dodatkiem henny. A czystą pachnącą hennę można kupić tylko przez internet.
No i zdaję sobie również sprawę, że samo barwienie henną jest dość uciążliwe i fajnie jest, kiedy ktoś w tym pomaga i nie robi tego w naszym domu, ze względu na późniejsze sprzątanie po barwieniu.
W związku z tym, powstał ten pomysł. Co Wy na to? Będę wdzięczna za każdą opinię.
Pozdrawiam!
Gdyby salonik powstał we Wrocławiu to jestem pierwszą jego klientką 2-3 godziny czekania, no problemos, wygodna leżanka i książka w łapkę i jestem happy.

Edytowane przez Natuś-77
Czas edycji: 2013-07-10 o 08:10
Natuś-77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-10, 08:05   #3813
malyszkicownik
Zadomowienie
 
Avatar malyszkicownik
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 048
Dot.: Farbowanie henną - część III

Cytat:
Napisane przez Melanchton Pokaż wiadomość
Dobra, doradźcie mi!

Robię odrost chemią i następnego dnia kładę hennę z Pola. Własne włosy mam dość ciemne, jestem szatynką. Kusi mnie, żeby kłaść tylko zioła, ale dotychczas było widać sporą różnice pomiędzy pofarbowanym henną odrostem a pofarbowaną henną resztą. Nie chcę wyglądać jak baba sprzedająca ziemniaki, ale męczy mnie moja metoda no i najchętniej odstawiłabym utleniacz, bo mam długie włosy i chcę, żeby były jeszcze dłuższe. I zdrowsze! Zaryzykować czy trzymać się tego co robię?
Po kilku hennach odrost powinien się w miarę wyrównać, ja teraz też mam problem z odrostami i liczę, że w końcu po którymś razie i w miarę wypłukiwania, czerwonawy odrost "zleje" się z resztą włosów... Ale to Twoje włosy i Twoja decyzja, nie mogę decydować za Ciebie. Nie wiem jaki masz kolor, jak to wygląda... A z opisu nie mogę sobie za bardzo wyobrazić, chyba jeszcze się nie obudziłam hehe
malyszkicownik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-10, 08:36   #3814
Melanchton
Zakorzenienie
 
Avatar Melanchton
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z najwyższej wieży
Wiadomości: 3 768
Dot.: Farbowanie henną - część III

Cytat:
Napisane przez malyszkicownik Pokaż wiadomość
Po kilku hennach odrost powinien się w miarę wyrównać, ja teraz też mam problem z odrostami i liczę, że w końcu po którymś razie i w miarę wypłukiwania, czerwonawy odrost "zleje" się z resztą włosów... Ale to Twoje włosy i Twoja decyzja, nie mogę decydować za Ciebie. Nie wiem jaki masz kolor, jak to wygląda... A z opisu nie mogę sobie za bardzo wyobrazić, chyba jeszcze się nie obudziłam hehe
Dorzucałam już kiedyś zdjęcie odrostu, ale wrzucam jeszcze raz. To moja czupryna po kilku Eldach. Obecnie farbuję henną z Pola, więc łapie jeszcze intensywniej i odrost też jakby ciut lepiej pokryty. Na zdjęciu widać jaki mniej-więcej miałby kolor po zrobieniu henny w stosunku do reszty włosów... jeśli zdecyduję się na takie rozwiązanie przez kilka lat będę chodziła z dwoma kolorami na głowie. Mówiąc szczerze liczyłam na odpowiedzi w stylu: "po kilku farbowaniach ci się wyrówna." Własne włosy mam w kolorze mysim, raczej ciemne niż jasne, kilka siwych nitek też już się pojawiło. Najbardziej boję się, że odrost wyjdzie czerwony i co ja wtedy, biedna, pocznę...?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg odrost.jpg (50,7 KB, 40 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg na wietrze włosy.jpg (89,2 KB, 43 załadowań)
__________________
just like Johnny Flynn said, 'the breath I've taken and the one I must' to go on

Edytowane przez Melanchton
Czas edycji: 2013-07-10 o 08:43
Melanchton jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-10, 08:42   #3815
sylwka37
koci świat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 14 157
Dot.: Farbowanie henną - część III

Cytat:
Napisane przez Melanchton Pokaż wiadomość
Dorzucałam już kiedyś zdjęcie odrostu, ale wrzucam jeszcze raz. To moja czupryna po kilku Eldach. Obecnie farbuję henną z Pola, więc łapie jeszcze intensywniej i odrost też jakby ciut lepiej pokryty. Na zdjęciu widać jaki mniej-więcej miałby kolor... włosy mam dosyć długie, jeśli zdecyduję się na takie rozwiązanie przez kilka lat będę chodziła z dwoma kolorami na głowie. Mówiąc szczerze liczyłam na odpowiedzi w stylu: "po kilku farbowaniach ci się wyrówna." Własne włosy mam w kolorze mysim, raczej ciemne niż jasne, kilka siwych nitek też już się pojawiło. Najbardziej boję się, że odrost wyjdzie czerwony i co ja wtedy, biedna, pocznę...?
ja tam odrostu nie widzę jeżeli masz mysi naturalny to powinno się wyrównać co ci szkodzi spróbować najwyżej dalej będziesz mieszać chemię z henną ja też raz na jakiś czas rozjaśniam żeby mi rudy wychodził bo swoje mam czarne
__________________
wszystkowątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933
sylwka37 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-10, 08:56   #3816
quleczka
Zakorzenienie
 
Avatar quleczka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 765
Dot.: Farbowanie henną - część III

Cytat:
Napisane przez sylwka37 Pokaż wiadomość
ja tam odrostu nie widzę jeżeli masz mysi naturalny to powinno się wyrównać co ci szkodzi spróbować
Dokladnie, ja bym sprobowala Jak po powiedzmy 3 razach uznasz, ze nie robi sie lepiej...to zawsze mozesz wrocic do traktowania odrostow chemia

Swoja droga ja na tym zdjeciu widze, ze przy przedzialku sa nieco ciemniejsze...ale dla mnie to wyglada fajnie i naturalnie Normalne wlosy tez nie maja jednolitego koloru od gory do dolu U gory normalne nie farbowane wlosy tez zazwyczaj sa ciemniejsze Przejscie nie jest jakies takie sztuczne "od kreski", wiec moim zdaniem wyglada ok

---------- Dopisano o 09:56 ---------- Poprzedni post napisano o 09:54 ----------

Cytat:
Napisane przez Hanako Pokaż wiadomość
(wystarczy poinformować, że nie można użyć metalowej łyżki, a henna musi dojrzeć)
Ja tam uzywam zwyklej lyzki
Cytat:
Napisane przez Nogala1 Pokaż wiadomość
nie az tak strasznie nie bronię się przed rudymi refleksami mam nadzieję tylko ,że kolor nie jest tak trudny w utrzymaniu jak chemiczny rudy
trudny w utrzymaniu? w sensie, ze sie szybko zmywa?

Edytowane przez quleczka
Czas edycji: 2013-07-10 o 08:55
quleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-10, 09:23   #3817
hennaya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 98
Dot.: Farbowanie henną - część III

Cytat:
Napisane przez Juonitar Pokaż wiadomość
Jakiś czas temu wpadł mi do głowy pomysł na stworzenie salonu barwienia i odżywiania owłosienia za pomocą indyjskich ziółek, w którym można byłoby przy okazji zrobić tradycyjny
tatuaż z henny BAQ, nabyć dowolną ilość wysokiej jakości i świeżej henny, amli, cassji, indygo lub przygotowanych specjalnie mieszanek kolorystycznych.
pomysł fajny ale jest kilka ale: Hennę i mieszanki trzeba wcześniej przygotować, a muszą być gotowe, kiedy klientka siada na fotelu. Więc wcześniej się umawiać- do zrobienia.
klientka musi się zadomowić w salonie na minimum 2 godziny, naprawdę niezbędne minimum. A to generuje tłumek klientek i brak miejsca dla kolejnych. salon musiałby być naprawdę duży i obfitujący w atrakcje

Tak że- opcja sklepu stacjonarnego i umawianie się z klientkami u nich w domu na nakładanie- latająca henna
hennaya jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-07-10, 10:09   #3818
julittaa22
Zadomowienie
 
Avatar julittaa22
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Bolesławiec
Wiadomości: 1 868
Dot.: Farbowanie henną - część III

Dziewczyny czy jest henna która da mi na włosach odcień czystego głębokiego brązu bez czerwonych odcieni???
__________________
Nigdy nie kłóć się z głupcem...ludzie mogą nie dostrzec różnicy....


Moja wymiana:





Perfumy: https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post80378806
julittaa22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-10, 14:50   #3819
gusia825
Raczkowanie
 
Avatar gusia825
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 422
Dot.: Farbowanie henną - część III

Cytat:
Napisane przez luboczka Pokaż wiadomość
Dla mnie bomba
a filia w Poznaniu powstanie?
Służę pomocą, w zamian oczekuję takiej samej pomocy
__________________
Eliza, 22.02.2015, 3640g
gusia825 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-10, 14:59   #3820
goyangiyeoja
Przyczajenie
 
Avatar goyangiyeoja
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 15
Dot.: Farbowanie henną - część III

Cytat:
Napisane przez julittaa22 Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy jest henna która da mi na włosach odcień czystego głębokiego brązu bez czerwonych odcieni???

Ja robiłam dzisiaj khadi ciemny brąz i wyszła gorzka czekolada, niemal że czarny bez żadnej rudości, chociaż przez 48 godzin kolor podobno może się jeszcze zmienić. W ogóle to pierwszy raz czymkolwiek farbowałam włosy i jestem bardzo zadowolona. Tylko ten zapach na włosach przypomina mi wędzoną makrelę...
goyangiyeoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-10, 16:38   #3821
Rosi23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 80
Henne natur - wyprodukowana we Francji

Dzis przegladając allegro znalazłam oferte sprzedaży henny produkowanej we Francji, jestem ciekawa czy któraś z was już ja miała i jakie sa po niej efekty. Henna jest w opakowaniach po 90 gram i jezeli by sie sprawdzila to była by spora konkurencja dla henny Khadi.

http://allegro.pl/100-naturalna-henn...382756856.html

http://allegro.pl/naturalna-henna-do...382754880.html

Piszcie co myslicie.Czy jest to może henna na podobę tej z firmy Eld?

Edytowane przez Rosi23
Czas edycji: 2013-07-10 o 16:39
Rosi23 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-10, 17:20   #3822
luboczka
Raczkowanie
 
Avatar luboczka
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: stund
Wiadomości: 312
Dot.: Farbowanie henną - część III

Cytat:
Napisane przez gusia825 Pokaż wiadomość
Służę pomocą, w zamian oczekuję takiej samej pomocy
po stokroć dziękuję
no a teraz próbne pytanko - co robić jak żyć, ziółka nie łapią mi siwego odrostu?
luboczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-10, 18:48   #3823
sylwka37
koci świat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 14 157
Dot.: Farbowanie henną - część III

Cytat:
Napisane przez luboczka Pokaż wiadomość
po stokroć dziękuję
no a teraz próbne pytanko - co robić jak żyć, ziółka nie łapią mi siwego odrostu?
a dodawałaś soli do ziółek ??? podobno pomaga żeby henna lepiej łapała
__________________
wszystkowątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933
sylwka37 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-10, 19:24   #3824
Olprima
Przyczajenie
 
Avatar Olprima
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 6
Dot.: Farbowanie henną - część III

Witam W najbliższym czasie mam zamiar zacząć swoją przygodę z henną, ponieważ nie przepadam za swoim naturalnym kolorem, taki mysi, nijaki Przez 3 lata farbowałam włosy farbami chemiczymi, jednak po studniówce przestałam, minęło już parę lat od tego czasu, oczywiście mam swój naturalny kolor. Od jakiegoś roku mam straszny problem z wypadającymi włosami, próbowałam już chyba wszystkiego, dzisiaj trafiłam na bloga dziewczyny, która mam ten sam problem i poleca ona olejek Sesa (już go zamówiłam ) Doczytałam też, że henna pomaga przy wypadaniu włosów, więc zrobię 2 w 1, spróbuję się pozbyć wypadania i zmienię ten cholerny kolor Zamówiłam Khadi Orzechowy Brąz, mam nadzieję, że uzyskam to co chciałam Pozdrawiam i trzymajcie kciuki żebym nie została łysa

Ps. Ile trzymać tą hennę żeby kolor był jak najtrwalszy i wyraźny?
Olprima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-10, 19:29   #3825
sylwka37
koci świat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 14 157
Dot.: Farbowanie henną - część III

Cytat:
Napisane przez Olprima Pokaż wiadomość
Witam W najbliższym czasie mam zamiar zacząć swoją przygodę z henną, ponieważ nie przepadam za swoim naturalnym kolorem, taki mysi, nijaki Przez 3 lata farbowałam włosy farbami chemiczymi, jednak po studniówce przestałam, minęło już parę lat od tego czasu, oczywiście mam swój naturalny kolor. Od jakiegoś roku mam straszny problem z wypadającymi włosami, próbowałam już chyba wszystkiego, dzisiaj trafiłam na bloga dziewczyny, która mam ten sam problem i poleca ona olejek Sesa (już go zamówiłam ) Doczytałam też, że henna pomaga przy wypadaniu włosów, więc zrobię 2 w 1, spróbuję się pozbyć wypadania i zmienię ten cholerny kolor Zamówiłam Khadi Orzechowy Brąz, mam nadzieję, że uzyskam to co chciałam Pozdrawiam i trzymajcie kciuki żebym nie została łysa

Ps. Ile trzymać tą hennę żeby kolor był jak najtrwalszy i wyraźny?
minimum 2 godziny
__________________
wszystkowątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933
sylwka37 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-10, 20:45   #3826
Nogala1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 483
Dot.: Farbowanie henną - część III

Cytat:
Napisane przez Hanako Pokaż wiadomość
wnosząc, że kolor ze zdjęcia jest prawdziwy i nieprzekłamany, ja bym poszła w khadi jasny brąz.
dziękuję bardzo a mam coś jeszcze do tej henny dodac?
Nogala1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-10, 21:17   #3827
luboczka
Raczkowanie
 
Avatar luboczka
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: stund
Wiadomości: 312
Dot.: Farbowanie henną - część III

Cytat:
Napisane przez sylwka37 Pokaż wiadomość
a dodawałaś soli do ziółek ??? podobno pomaga żeby henna lepiej łapała


do samego indygo dodawałam łyżkę soli, ale to nie pomogło
więc
następnym razem nie dodawałam,

kolejnym razem dodawałam albo kawę, albo cynamon, albo herbatę,
i też doopa
luboczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-10, 21:25   #3828
Nogala1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 483
Dot.: Farbowanie henną - część III

Cytat:
Napisane przez Hanako Pokaż wiadomość
wnosząc, że kolor ze zdjęcia jest prawdziwy i nieprzekłamany, ja bym poszła w khadi jasny brąz.
dzięki mam jeszcze jedno pytanko czy muszę tą hennę z czymś zmieszac coś jeszcze do niej dodać i ile wcześniej przed nałożeniem rozrobić?
Nogala1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-10, 22:40   #3829
Hanako
lubi eks swojego męża
 
Avatar Hanako
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 791
Dot.: Farbowanie henną - część III

dodać wody - temperatura będzie podana w ulotce farby, ale generalnie na pewno będzie to w granicach 50-80 stopni celsjusza. odstawić tylko na chwilę, do przestudzenia, żeby nie poparzyć skóry głowy, i natychmiast nakładać - indygo (a tam jest domieszane) traci z upływem czasu swoje właściwości barwiące.
__________________
chase the rain!
Hanako jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-10, 22:48   #3830
Aarion
Zadomowienie
 
Avatar Aarion
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 195
GG do Aarion
Dot.: Farbowanie henną - część III

Czy Reethą można zmywać oleje?
__________________
Walenie głową w mur to czynność o dużym znaczeniu poznawczym: uzmysławia ona walącemu siłę muru w sposób niezwykle dobitny i plastyczny - inaczej znałby ją tylko ze słyszenia.
Aarion jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-11, 07:06   #3831
sylwka37
koci świat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 14 157
Dot.: Farbowanie henną - część III

Cytat:
Napisane przez Aarion Pokaż wiadomość
Czy Reethą można zmywać oleje?
tak. Mi się udaje
__________________
wszystkowątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933
sylwka37 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-11, 08:15   #3832
201612280917
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 285
Dot.: Henne natur - wyprodukowana we Francji

Cytat:
Napisane przez Rosi23 Pokaż wiadomość
Dzis przegladając allegro znalazłam oferte sprzedaży henny produkowanej we Francji, jestem ciekawa czy któraś z was już ja miała i jakie sa po niej efekty. Henna jest w opakowaniach po 90 gram i jezeli by sie sprawdzila to była by spora konkurencja dla henny Khadi.

http://allegro.pl/100-naturalna-henn...382756856.html

http://allegro.pl/naturalna-henna-do...382754880.html

Piszcie co myslicie.Czy jest to może henna na podobę tej z firmy Eld?
Problem w tym, że to nie jest NATURALNA henna tylko i wyłącznie. Zawiera sodium picramate. Wolę używać sprawdzonej.
201612280917 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-11, 08:27   #3833
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Henne natur - wyprodukowana we Francji

Cytat:
Napisane przez RozowaKotka Pokaż wiadomość
Problem w tym, że to nie jest NATURALNA henna tylko i wyłącznie. Zawiera sodium picramate. Wolę używać sprawdzonej.
Jesteś pewna, że to ma? Nie ma w składzie chyba, że sprzedajacy nie napisał... edit: w tym pierwszym linku, bo widać to dwa różne produkty może? Ta druga faktycznie ma chemiczny wzmacniacz koloru Tak czy owak jakoś mnie nie kusi ta henna

Edytowane przez rousse
Czas edycji: 2013-07-11 o 08:30
rousse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-11, 09:46   #3834
quleczka
Zakorzenienie
 
Avatar quleczka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 765
Dot.: Farbowanie henną - część III

Cytat:
Napisane przez Hanako Pokaż wiadomość
dodać wody - temperatura będzie podana w ulotce farby, ale generalnie na pewno będzie to w granicach 50-80 stopni celsjusza. odstawić tylko na chwilę, do przestudzenia, żeby nie poparzyć skóry głowy, i natychmiast nakładać - indygo (a tam jest domieszane) traci z upływem czasu swoje właściwości barwiące.
jesli jest indygo to raczej to 50 niz 80C

Generalnie z khadi jest tak, ze ja na ulotce mialam co innego niz na opakowaniu...i badz tu czlowieku madry

---------- Dopisano o 10:46 ---------- Poprzedni post napisano o 10:38 ----------

Cytat:
Napisane przez Rosi23 Pokaż wiadomość
Dzis przegladając allegro znalazłam oferte sprzedaży henny produkowanej we Francji, jestem ciekawa czy któraś z was już ja miała i jakie sa po niej efekty. Henna jest w opakowaniach po 90 gram i jezeli by sie sprawdzila to była by spora konkurencja dla henny Khadi.

http://allegro.pl/100-naturalna-henn...382756856.html

http://allegro.pl/naturalna-henna-do...382754880.html

Piszcie co myslicie.Czy jest to może henna na podobę tej z firmy Eld?
Tylko po co? Skoro na allegro jest pole henny

Ja bym sie bala tych rzeczy z linkow - w nich ta henna co niby ma byc naturalna i nie zmieniac koloru wlosow...ma poza kasja w skladzie takze normalna henne
quleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-11, 10:45   #3835
mar_jolka
mar_jolka
 
Avatar mar_jolka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 1 716
Send a message via Skype™ to mar_jolka
Dot.: Farbowanie henną - część III

chcialabym pokazc jaki kolor wychodzi po 3letnim farbowaniu henna na wlosy juz niestety w ponad 50% siwe a kiedys w naturze mocno ciemne prawie czarne. nie wiem czy uda mi sie wyslac zdjecje- ale probuje ( net mam obecie tylko z komorki)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2013-04-27-15-44-18.jpg (156,6 KB, 76 załadowań)
mar_jolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-11, 10:49   #3836
mar_jolka
mar_jolka
 
Avatar mar_jolka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 1 716
Send a message via Skype™ to mar_jolka
Dot.: Farbowanie henną - część III

Dodam ze to henna Jamila z Mazidel i co do odrostow- farbuje co 3 tygodnie i najpierw odrost jest jasniejszy ale po dwoch dniach jest juz rowne wszystko. Ale chyba konce sa zawsze ciemniejsze. Co do henny to z Jamili jestm zadowolona bo wychodzi mi na moje wlosy polowa opakowania i po rozrobienu z cytryna jest w postaci bardzo fajnego kremu czy pasty.
mar_jolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-11, 11:00   #3837
quleczka
Zakorzenienie
 
Avatar quleczka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 765
Dot.: Farbowanie henną - część III

Cytat:
Napisane przez mar_jolka Pokaż wiadomość
Ale chyba konce sa zawsze ciemniejsze.
Przy farbowaniu zawsze calosci, chyba nie ma innej opcji
quleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-11, 11:24   #3838
bajeczka000
Wtajemniczenie
 
Avatar bajeczka000
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 737
Dot.: Farbowanie henną - część III

Byłam na basenie ostatnio i zauważyłam, że wypłukał mi się lekko kolor na końcach - czyli tam gdzie jeszcze są pozostałości po farbie chemicznej. Teraz mam ombre niechcący
__________________


Cytat:
Napisane przez marrellic
Jeżeli Wizaż jest bezradny, to nic tylko skakać z mostu


bajeczka000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-11, 12:02   #3839
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Farbowanie henną - część III

Cytat:
Napisane przez mar_jolka Pokaż wiadomość
chcialabym pokazc jaki kolor wychodzi po 3letnim farbowaniu henna na wlosy juz niestety w ponad 50% siwe a kiedys w naturze mocno ciemne prawie czarne. nie wiem czy uda mi sie wyslac zdjecje- ale probuje ( net mam obecie tylko z komorki)
nakładałaś na całość kiedyś za każdym razem czy końce tak same z siebie ściemniały?
rousse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-11, 12:10   #3840
Aarion
Zadomowienie
 
Avatar Aarion
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 195
GG do Aarion
Dot.: Farbowanie henną - część III

może komuś się przydadzą takie przepisy
ja w weekend zamierzam sobie przygotować olejek przeciwko wypadaniu włosów z amli i reethy
__________________
Walenie głową w mur to czynność o dużym znaczeniu poznawczym: uzmysławia ona walącemu siłę muru w sposób niezwykle dobitny i plastyczny - inaczej znałby ją tylko ze słyszenia.
Aarion jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:04.